>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1 kolejka Ekstraklasy [31.07 - 02.08.2009r.]

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Polonia Bytom - GKS Bełchatów
1:0​


W końcu nadchodzi ta chwila - juz dziś rozgrywki wznawia nasza polska Ekstraklasa. Na pierwszy ogień pójdą Polonia Bytom oraz GKS Bełchatów. Która z drużyn zdobędzie swoje pierwsze punkty? Tutaj nie łatwo o odpowiedź. W jakiej formie są obie ekipy dowiemy się podczas meczu. Teraz jedynie możemy przyjrzec się wynikom obu druzyn z poprzedniego sezonu oraz okresu przygotowawczego.
Polonia Bytom sezon zakończyła na 7 miejscu, które należy uznac za bardzo dobre. Jednak początek sezonu w wykonaniu Bytomian był słaby. Pod wodzą nowego trenera Polonia zaczęła radzic sobie lepiej co poskutkowało lepszymi wynikami. Po sezonie z drużyny odeszli Michał Peskovic, Wałerij Sokołenko, Jakub Dziółka. Na ich miejsce sprowadzono Juraja Baláža, Miroslava Barčíka oraz Davida Kotrysa. Z Legii został wypożyczony Wojciech Skaba.
Drużyna GKS Bełchatów zakończyła ubiegły sezon na bardzo dobrym 5 miejscu. Do końca walczyła o prawo do gry w Europejskich Pucharach, pokazując przy tym swój potencjał. W przerwie z drużyny odeszli Maciej Stolarczyk, Ihor Mihalevskyy, Piotr Klepczarek. Natomiast do druzyny dołączyli Karol Gregorek , Marek Szyndrowski, Dominik Kisiel, Maciej Korzym, Maciej Małkowski oraz Carlo Costly, który wrócił z wypożyczenia. Wydaje się że są to dobre transfery. GKS na pewno nie osłabił się a wręcz wzmocnił. Sądzę, że to zaowocuje dobrą postawą tego zespołu w tym sezonie i walką o Europejskie Puchary.
W ubiegłym sezonie obie potyczki między tymi zespołami zakończyły się zwycięstwami GKSu (1:2, 3:1). Czy również w tym drużyna trenera Ulatowskiego pokona piłkarzy Poloni? O tym przekonamy się już niedługo. Jednak moim zdaniem mają na to duże szanse. Z racji, że jest to początek sezonu i możemy byc świadkami różnych niespodzianek, proponuje zagrac bezpieczniej czyli 2 dnb lub z podpórką.
Moja propozycja:
GKS (remis nie ma zakładu) ⛔

A jakie są Wasze przemyślenia na temat tego spotkania?
 
K 0

kicaj89

Użytkownik
Polonia Bytom - GKS Belchatow
Polonia będzie dzisiaj prezentowała bardzo defensywny styl. Bełchatów ma podobno mocniejszy skłąd niz ostatnio, lepsza łąwke rezerwowa na której siedza godni zastpecy zawodników z pierwszej jedenastki.Mecz będzie oscylował w granicach wyniku 0-0. Ja zas pragne postawic w tym meczu
UNDER 2.5 po kursie 1.63✅
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Zgadzam się z powyższym typem (GKS remis nie ma zakładu), GKS Bełchatów ma mocny, solidny skład, szeroką ławkę rezerwowych i myślę, że udowodnią swoją siłę w tym sezonie.. dzisiaj jest już najbliższa okazja. Warto również wspomnieć, że Bełchatowianie wygrywali swoje inauguracyjne mecze w Ekstraklasie w ostatnich trzech latach, taką sztuką może się pochwalić jedynie Wisła Kraków. Przewiduję zwycięstwo gości, ewentualnie remis.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zwróciłem uwagę, że Fortuna, STS czy Millenium czyli bukmacherzy naziemni do tej pory nie wystawili oferty na Ekstraklasę. Mam jednak nadzieję, że popołudniu nie będzie żadnej niespodziewanej informacji o przełożeniu startu rozgrywek tym bardziej, że prezes Ekstraklasy zapewnił, że w razie pomyślnych decyzji dla Widzewa i ŁKS-u mają wariant, ktory wszystkich zadowoli.

Przejdę jednak do moich przemyśleń co do dzisiejszych spotkań.

Polonia Bytom - GKS Bełchatów
Polonia-&gt;do końca przygotowań kłopoty z obsadą pozycji bramkarza, ale jest ostatecznie Skaba. Na plus pozyskanie pomocnika Barczika z Nitry, który będzie ważnym ogniwem zespołu. W 1 składzie z nowych szanse gry mają także Kotrys, Sawala i Strugarek rosły obrońca sprowadzony z Warty Poznań. Problemem trenera Szatałowa jest brak skutecznego napastnika. W grach sparingowych Podstawek raczej był bez formy, a Zieliński także supersnajperem nie jest. Spodziewana taktyka na dziś? 4-5-1 co będzie się wiązało z dosyć ostrożną grą.
GKS Bełchatów-&gt;Na plus trener Ulatowski i poza stratą Kuklisa utrzymanie najważniejszych zawodników kadry z poprzedniego sezonu. Transfery Małkowskiego i Korzyma wydają się być trafione, a Szyndrowski i Gregorek także mogą okazać się wzmocnieniami składu. Problemem jest kontuzja Dawida Nowaka oraz wątpliwe występy Pietrasiaka i Cetnarskiego. Na pewno nie zagra dziś Costly, który może być czołową postacią drużyny, ale raczej nią nie będzie ponieważ prawdopodobnie opuści drużynę. W sparingach dosyc przyzwoite wyniki. Czego można się spodziewać dzisiaj? Podobnie jak Polonia, goście wyjdą raczej w ustawieniu z jednym napastnikiem. Trener Ulatowski preferuje taki styl gry i duży nacisk kładzie na utrzymanie się przy piłce co Bełchatów już w poprzednim sezonie potrafił robić całkiem nieźle.
Podsumowanie-&gt; Kadrowo lepiej prezentuje się zespół z Bełchatowa, ale biorę poprawkę, że to pierwszy mecz w nowym sezonie. Jedni i drudzy zaczną ostrożnie stąd przewiduję ustawienia z jednym napastnikiem. Goście powinni starać się utrzymać przy piłce jak najdłużej, a jak będzie im to wychodzić? Zobaczymy. W każdym bądź razie moim zdaniem pierwsza połowa do najciekawszych nie będzie należała. Niewiele sytuacji na zdobycie bramki, brak skutecznych zawodników w obu jedenastkach skłania mnie do postawienia na remis do przerwy. Jestem jednak zdania, że rozstrzygnięcie tego spotkania padnie w drugiej połowie, ale kto zwycięży? Nie podejmuje się tego ryzyka.
Mój typ: X do przerwy - 2,05 w Unibet [5/10] ✅

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Lechia-&gt; Odeszli Andruszczak i Pęczak, którzy jednak nie byli wiodącymi postaciami zespołu. Pozyskano Łotyszy Kozansa i Lukjanovsa oraz Pawła Nowaka. Cała trójka to zawodnicy, którzy mają szansę wystąpić w pierwszym składzie meczu derbowego. Ekipę trenera Kafarskiego stać na dobry występ, ale pamiętam parę ich wpadek w poprzednim sezonie. Przed rokiem dwukrotnie z derbów wychodzili jako zwycięzcy jak będzie tym razem? Surma-Nowak-Piątek środek pola prezentuje się solidnie, do tego dynamiczni skrzydłowi Kaczmarek-Rogalski i podobno utalentowany Łotysz Lukjanovs w ataku, który z dobrej strony pokazywał się w sparingach. Trochę nieprzewidywalna wydaje się być obrona z Kozansem i Cvirikiem. Spodziewane ustawienie 4-2-3-1 z dużym wykorzystaniem skrzydłowych.
Arka-&gt; Sporo zmian w drużynie trenera Chojnackiego. Anderson, Moskalewicz, Scherfchen, Telichowski, Zarzewski czy przede wszystkim Żuraw to zawodnicy, którzy niejednokrotnie wybiegali w podstawowym składzie ubiegłego sezonu. Teraz mają ich zastąpić Bednarek, Siebert, Szmatiuk, Mrowiec, Labukas czy też skuteczny w I lidze Drozdowicz. Problem Arki to załatwianie wszystkiego na ostatnią chwilę i właśnie z tego powodu prawdopodobnie dzisiaj nie wystąpią napastnik Labukas, oraz Mrowiec i Siebert. Arkowcom raczej brak poważnych gier sparingowych w okresie przygotowawczym. Najpoważniejszymi rywalami byli: Energie Cottbus 2:2, Zawisza Bydgoszcz 2:1 i Pelikan Łowicz 0:2. Skład został mocno przemeblowany o czym pisałem, ale trener Chojnacki jest optymistą i w wywiadach mówi, że plan został wykonany.
Podsumowanie-&gt; Arka przystępuje do sezonu z problemami kadrowymi i odmienionym składem jak to wszystko zafunkcjonuje? Wydaje się, że faworytem tego meczu jest Lechia. Mając na uwadze fakt, że jest to pojedynek derbowy spodziewam się zaciętej walki o każdy metr boiska. Typuję remis do przerwy, ponieważ uważam, że przez 45 minut nie bedzie szalonych akcji ofensywnych. Podobnie jak w meczu Polonia-GKS przypuszczam, że mecz rozstrzygnie się w drugiej połowie. Byłbym skłonny postawić, że wygra go Lechia, ale derby rządzą się swoimi prawami więc zostaje przy typie-&gt; remis do przerwy.
Mój typ: X do przerwy - 2,10 w Unibet [5/10] ⛔
 
T 0

trial

Użytkownik
zna ktoś obecną sytuację, to znaczy czy uda mi się postawić naszą ligę w jakimś zakładzie naziemnym?
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
W żadnym buku naziemnym nie będzie możliwości stawiania ekstraklasy. EKSTRAKLASA.SA nie wyraziła zgody na udostępnienie gier do zakładów bukmacherskich...
Jedynie totomix wystawił kursy, więc na wiem czy ta informacja jest prawdziwa..
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Lechia Gdansk - Arka Gdynia​


Derby Trójmiasta czas zacząć....Na początek o Arce jak podaje oficjalna strona klubu:

Do późnych godzin nocnych przy pełnym zaangażowaniu i poświęceniu wszystkich pracowników klubu trwały działania zmierzające do ściągnięcia certyfikatów zawodników którzy podpisali w czwartek kontrakty (Labukas, Mrowiec, Siebert). Niestety wszystko wskazuje na to, ze mimo usilnych starań jednak nie zdążymy... trener ma przygotowane dwa warianty gry na wypadek braku uprawnienia wspomnianych zawodników do czasu rozpoczęcia meczu.

Wiec jest możliwość że dwóch podstawowych graczy nie zagra.Co więcej trener będzie musiał wystawić skład który nie grał jeszcze we sparingach, jak sam przyznaje drużynę musi budować w trakcie zespołu bo klup rozwiązuje kontrakty jak to określił dyrektor sportowy z balastem ubiegłego sezonu.Dla ciekawskich trochę historii: Arka w meczu ligowym nie wygrała w Gdańsku od 7 kwietnia 1974- ale to tylko ciekawostka która jednak potwierdza że w Gdańsku ciężko się gra.Co do Lechii, zespół opuściło 2 zawodników z pierwszego składu Andruszczak i Pęczak ale zostali zastąpieni dobrymi zawodnikami.Na uwagę zasługuje nowy atakujący Łotysz Lukajanov, na którym ma spocząć zdobywanie bramek w tym sezonie.Podsumowując Kadrowo i organizacyjnie wygrywa Lechia.

Typ: Lechia✅
Kurs: 2.10 w BAH
Szansa: (5/10)

Polonia Bytom - GKS Belchatow​

Dużo już powiedziano na temat tego meczu więc się nie będę powtarzał, Bełchatów wydaję się zdecydowanym faworytem ale mam wątpliwości czy Polonia nie zamknie się na własnej połowie i będzie czekała na kontrataki.Moim zdaniem warto postawić mała sumę na Bełchatów i podeprzeć się underem.

Typ: Bełchatów⛔
Kurs: 2.50 w BAH
Szansa: (4/10)

lub

Typ: under 2.5 gola✅
Kurs: 1.5 w BAH
Szansa: (5/10)

I wyszedłem na zero na tym meczu
 
K 0

kicaj89

Użytkownik
Przewidywane składy na dzisiejsze mecze:
Lechia
M.Bąk-K.Bąk,Kożans,Ćvirik,Mysona-Piątek,Surma-Wiśniewski,Nowak,Kaczmarek-Lukjanovs
Arka
Bledzewski-Kowalski, Szmatiuk, Płotka, Bednarek-Mrowiec, Ława-Labukas, Ljubenow, Wachowicz-Trytko
Polonia B.
Balaż-Hricko, Killar, Klepczynski, Kotrys-Grzyb, Barcik-Trzeciak, Sawala, Radzewicz-Zieliński
Bełchatów
Sapela-Szyndrowski,Lacić,Pietrasiak,Popek-Gol,Rachwał-Wróbel Cetnarski,Małkowski-Ujek
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia X2 1.58 bwin

Już w ten piątek rozpocznie się kolejny sezon w polskiej ekstraklasie, po długiej przerwie na pierwszy ogień idzie bardzo ważne spotkanie dla obu ekip z pomorza. Derby - a co za tym idzie ? Każdy chcę się zaprezentować jak najlepiej, tak samo piłkarsko jak i kibicosko. O publiczność w Gdańsku nie muszą się martwic, na takie mecze zawsze jest dużo chętnych i całkiem możliwe że frekwencja przekroczy 10 tyś. Ale do rzeczy, wczoraj w Gdyni podobnie jak i w Gdańsku miały miejsce prezentacje drużyn, zarządu i wszystkich osób związanych z Arką i pomagających kreować jej wizerunek. Do Arki przybyło kilku nowych zawodników, nie są to jakieś ekstra wzmocnienia ale zawsze nowa twarz kojarzy się z nowymi nadziejami że będzie to dobre wzocnienie, jak będzie w praktyce czas pokaże. Do drużyny kierowanej przez Marka Chojnackiego dołączyli - Maciej Szmatiuk, Filip Burkhardt, Adrian Mrowiec, Tadas Labukas, Emil Drozdowicz, Mateusz Siebert. Tak więc z każdej formacji nie licząc bramkarza pojawiła się osoba która będzie starała się pomóc w budowaniu Arki w tym sezonie, z tych transferów liczę osobiście najbardziej na Burkhardta, który jest zawodnikiem młodym, kreatywnym i miał całkiem udany poprzedni sezon który spędził w Warcie Poznań, reszta graczy jak na przykład Mateusz Siebert który jest zawodnikiem młodym gdyż ma dopiero 20 lat, to został sprowadzony z francuskiego FC Metz. Na francuskich boiskach dużo nie grał, ale miejmy nadzieje że będzie to udana transakcja żółto-niebieskich. Jest to obrońca i myślę że będzie zawodnikiem pożytecznym ale mogę się mylić, różnie bywa. Dlatego też ci wszyscy nowi zawodnicy którzy dostaną szanse gry w piątek będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony by zostać w pierwszej 11-nastce na dłużej. Jest to mecz tym bardziej ważny ponieważ w poprzednim sezonie derby przez Arkę zostały dwa razy przegrane, teraz nie może mieć miejsca taka sytuacja. Nasi piłkarze będą wspierani przez ponad 600 osobową grupę kibiców która na pewno nie będzie szczędzić gardeł na doping tego dnia. W Lechii również ogromne ciśnienie towarzyszy temu spotkaniu. Trener Kafarski sprowadził do Gdańska - Tomasz Brzyski, Rafał Kosznik, Sergejs Kožans , Piotr Kwietniewski, Ivans Lukjanovs, Mateusz Łuczak, Paweł Nowak, Krzysztof Nykiel , Marcin Pietrowski, Tomasz Sajdak, Marcin Smoliński, Radosław Stępień, Mateusz Żytko, Tomasz Preizner. Info z portalu 90minut.pl więc nie musi być to wszystko zgodne z prawdą ale mniejsza z tym. Lechia jest według bukmacherów faworytem tego meczu, z pewnościa jest to spowodowane tym że grają przed własną publicznością. Ja jednak myślę że właśnie ten aspekt sparaliżuje gdańskich piłkarzy i nie wygrają oni tego spotkania. Remis jest jak najbardziej w zasięgu Arki, kurs na to zdarzenie również przyzwoity. Spotkanie to będzie meczem do pierwszej bramki (tak to widzę), kto pierwszy strzeli wygra. Oby była to Arka. Można powiedzieć że to spotkanie to niewiadoma bo to dopiero początek, jednak mimo wszystko zaryzykuje i postawię X2, i będę czekał na korzystne rostrzygnięcie. Transmisje z tego spotkania przeprowadzi Canal +. Emocji tego dnia nie powinno zabraknąć pod każdym względem. Do Boju Arkowcy !

Sory za składnie :p

Co do wzmocnień to połowa to bzdury oczywiście. A jeżeli chodzi o to, że publiczność sparaliżuje Lechię, to oczywiście jest to argument zupełnie bezpodstawny, takie coś wymyślone na siłę, żeby jakoś uargumentować typ na Arkę. Lechia już wiele razy pokazała, że własna publiczność tylko dodaje im skrzydeł, m.in. w meczu z Wisłą pod koniec zeszłego sezonu. Tacy piłkarze jak Bąk (zarówno jeden jak i drugi), Piątek, Surma, Wiśniewski, Nowak mieli już okazję nie raz grać w meczach derbowych czy to w Gdańsku, czy w Krakowie czy w Warszawie, znają smak tych spotkań, wiedzą jak są one ważne i napewno nie sparaliżuje ich własna publiczność. To może stać się z Arką, gdzie jak napisałeś wielu młodych piłkarzy, którzy niewiele razy grali przy takim dopingu jaki jest w Gdańsku, zwłaszcza na derbach. To prędzej właśnie Gdynian sparaliżuje publiczność i stawka spotkania, bo niby jest to spotkanie o 3 punkty jak każde inne, ale wielu piłkarzy traktuje je jako coś większego (zwłaszcza wychowankowie).
Mój typ to oczywiście czysta 1. Poza atutem własnego stadionu, za Lechią przemawia też parę innych spraw. Po pierwsze, Lechia, jak już ktoś napisał wyżej, wgl nie osłabiła składu, a tylko go wzmocniła (ponoć Ljukanovs jest naprawdę niezły i jest teraz w dobrej formie, tak mówił przynajmniej Buzała wczoraj na treningu :p). Arka dokonała rewolucji kadrowej, i choć w niektórych przypadkach to pomaga, to przynajmniej w tym meczu nie sądzę by tak się stało. Może gdyby mieli wystąpić Karwan i Sokołowski uważałbym inaczej, ale wystawianie totalnie nowego składu na taki mecz nie skończy się wg mnie dobrze.
A inny mój typ na ten mecz to over 2.5 bramki. Wiem, że wielu się nie zgodzi, ale ja uważam, że Lechia dziś się rozstrzela, bo wszyscy mają coś do udowodnienia, Ljukanovs, że jest dobrym nabytkiem i słusznie go ściągnięto, tak samo Nowak, a np. Buzała i Zabłocki napewno będą chcieli pokazać, że wcale nie są gorsi i zasługują na występu w pierwszym składzie. To tyle ode mnie.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Wielkie derby Trójmiasta już za nami.. Lechia 2, Arka 1. Niczego w tym spotkaniu nie zabrakło, były emocje, były bramki, kilka ciekawych, składnych akcji obu zespołów, walka do ostatnich sekund, dobre interwencje bramkarzy. Nikt nie może chyba narzekać na poziom tego meczu. Lechia tak jak się spodziewałem może dopisać sobie 3 punkty na swoje konto, Arka musi jeszcze troszkę na nie poczekać.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Oglądałem ten mecz i zgodzę się z kolegą wyżej. Mecz naprawdę mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się tak ciekawej gry obu zespołów. Obie drużyny miały swoje okazje chociaż moim zdaniem lepiej zagrała Lechia. Świetnie w bramce spisał się Bąk, który był bardzo bliski obrony strzału Wachowicza. Gra w obronie - w miarę dobrze, lecz jest co poprawić. Jeśli chodzi o linię pomocy to bardzo dobry występ Piątka oraz Kaczmarka, trochę nie widoczny Nowak, Surma, jak zwykle, swoje zrobił. Jeśli chodzi o atak to pozytywnie wypadł ten Litwin (nie umiem powtórzyć nazwiska :jezora ???? . Jeśli chodzi o Arkę to również zagrali fajny mecz i na pewno mogą być groźni w następnych kolejkach, aczkolwiek jak już wspomniałem lepiej zaprezentowała się Lechia :spokodfhgfh:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wisła Kraków - Ruch Chorzów (hc 0:1) 1 1,95

Czas rozpocząć zmagania w polskiej Ekstraklasie. W swoim pierwszym spotkaniu w tym sezonie aktualny mistrz polski Wisła Kraków podejmie Ruch Chorzów. O tym jak grała Wisła na własnym stadionie nie ma sensu pisać, bowiem Biała Gwiazda w tym sezonie spotkania &quot;w domu&quot; będzie grać w Sosnowcu. Ruch natomiast wygrał zaledwie 3 przegrywając aż 8 z 15 spotkań na wyjazdach w poprzednim sezonie, strzelając tylko 9 i tracąc 21 bramek. Aby poprawić grę ofensywną zdecydowano się sprowadzić przed sezonem Andrzeja Niedzielana właśnie z Wisły i Marcina Sobczaka z GKS Bełchatów, Niedzielan jednak ostatnio nic nie pokazywał przez co Wisła pozbyła się go lekką ręką, Sobczak natomiast to melodia przyszłości. Po za tym sprowadzono Stawarczyka z Widzewa i Scherfchena z Arki i to są chyba jedyna warte uwagi transfery klubu. Osłabieniem może być odejście Jezierskiego. Ogólnie Ruch w tym okienku transferowym był jakiś taki nijaki. W Wiśle natomiast już błyszczy Andraž Kirm, wielkie nadzieje wiąże się z Pablo Álvarezem a wszyscy czekają aż do zdrowia dojdzie Garguła i Boguski. Z takim składem Wisła będzie silna. Transfery przeprowadzone przez Ruch nie wpłynęły jakoś na ogólną postawę zespołu w sparingach, które wypadły blado m.in. 0:3 z Jagiellonią Białystok, wymęczone 1:0 z algierskim MC Alger, 0:0 z Wisłą Płock czy w końcu 1:2 z Rozwójem Katowice). Wisła zaś po okresie sparingów ma już rozegrane 3 spotkania o stawkę - 2 w eliminacjach Ligi Mistrzów gdzie wypadła słabo i 1 w Super Pucharze Polski, gdzie w meczu z Lechem nie mal przez całą drugą połowę Wisła dominowała. Wiśle dobrze gra się z Ruchem, ostatnie 2 mecze na własnym stadionie wygrała po 2:0, na wyjeździe w ostatnich 3 meczach poniosła 1 porażkę (0:1) i 2 zwycięstwa po 3:0 oba. Wisła gra z meczu na mecz coraz lepiej, Ruch natomiast dopiero zaczyna mecze o stawkę więc w tym aspekcie Wisła ma już znaczącą przewagę. Nie widzę innej możliwości jak pewne zwycięstwo Wisły w tym meczu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Oglądałem ten mecz i zgodzę się z kolegą wyżej. Mecz naprawdę mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się tak ciekawej gry obu zespołów. Obie drużyny miały swoje okazje chociaż moim zdaniem lepiej zagrała Lechia. Świetnie w bramce spisał się Bąk, który był bardzo bliski obrony strzału Wachowicza. Gra w obronie - w miarę dobrze, lecz jest co poprawić. Jeśli chodzi o linię pomocy to bardzo dobry występ Piątka oraz Kaczmarka, trochę nie widoczny Nowak, Surma, jak zwykle, swoje zrobił. Jeśli chodzi o atak to pozytywnie wypadł ten Litwin (nie umiem powtórzyć nazwiska :jezora ???? . Jeśli chodzi o Arkę to również zagrali fajny mecz i na pewno mogą być groźni w następnych kolejkach, aczkolwiek jak już wspomniałem lepiej zaprezentowała się Lechia :spokodfhgfh:


Nie Litwin tylko Łotysz, a nazywa się Lukjanovs. A zaprezentował się faktycznie naprawdę pozytywnie, walczył z przodu, nie próbował strzelać na siłę, szukał partnerów, tylko wg mnie potrzeba mu 2 zawodnika w ataku, albo bliżej niego, ale to zobaczymy co Kafarski wymyśli na następne spotkania.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Nie Litwin tylko Łotysz, a nazywa się Lukjanovs. A zaprezentował się faktycznie naprawdę pozytywnie, walczył z przodu, nie próbował strzelać na siłę, szukał partnerów, tylko wg mnie potrzeba mu 2 zawodnika w ataku, albo bliżej niego, ale to zobaczymy co Kafarski wymyśli na następne spotkania.
Być może i Łotysz, jakoś nie specjalnie zwróciłem uwagę na jego pochodzenie. Rzeczywiście przydałby mu się jakiś kolega z przodu, szczególnie jak sam wspomniałeś szuka partnerów, co na pewno było widać. :spokodfhgfh:
E: Być może trzeba będzie pomyśleć nad otwarciem nowego tematu na dyskusje, bo myślę, że parę osób na pewno by się zechciało wypowiedzieć na temat obejrzanych meczów itd., a tak te nasze posty mieszają się z typami innych.

O widzisz TBM, nawet nie zauważyłem tego tematu. Dzięki za link!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania-&gt; Polonia Bytom - GKS Bełchatów nudna pierwsza połowa, parę ciekawych akcji w drugiej części spotkania. Kolejny raz dobrze grają Hricko i Bazik. W Bełchatowie Gol, Małkowski, Cetnarski słabo jak na ich możliwości. Wywalczona wygrana Polonii, która stworzyła sobie więcej sytuacji i wygrała.

Lechia - Arka. Fajnie się oglądało, szkoda bramki na 2:1 przed przerwą, bo mi zepsuła kupon na X do przerwy ;) Lechia gubiła się w obronie, ale skrzydła śmigają, środek pola Surma-Piątek-Nowak też ok. Lukjanovs trochę zagubiony w ataku moim zdaniem źle się ustawia, ale ogólnie waleczny piłkarz i moze byc z niego sporo pożytku. Arka na plus Płotka-Szmatiuk solidnie w środku obrony ale przegrali walkę w środku pola i boczni obrońcy mimo, że podłączali się do ofensywy to w obronie przegrywali sporo akcji.

------

Co w sobotę?

Raczej wygrana Wisły. Co jak co ale Biała Gwiazda jest mocniejszym zespołem od Ruchu nawet jeśli będą grali w Sosnowcu. Ruch nastawi się na defensywę i grę z kontrataku czyli to co przeważnie gra się przeciwko Wiśle. Ekipa trenera Skorży już chyba jest po tym największym szoku związanym z odpadnięciem w Talinnie. Spodziewam się pewnej wygranej Wisły.

Jaga dwa lata przegrywała u siebie z Odrą czy teraz kiedy musi wygrywać już od startu się przełamie? Wielu przewiduje właśnie z tego względu łatwą wygraną gospodarzy, ale moim zdaniem Odra może postawić poprzeczkę dosyć wysoko i osobiscie zdecydowałem się na remis do przerwy.

Śląsk Wrocław podobno jest podmęczony okresem przygotowawczym i ciężkimi treningami zafundowanymi przez trenera Tarasiewicza. Do tego brak Sebastiana Mili i Jarosława Fojuta, którzy pewnie graliby w pierwszym składzie gdyby mogli. Cracovia zdeterminowana aby pokazać, że nie będzie piątym kołem u wozu, w tej Ekstraklasie. Ryzykownie, ale przemyślanie... x2

Moje typy z oferty Tobet:
Wisła Kraków - Ruch Chorzów | 1 - 1,40 [6/10] ✅
Jagiellonia Białystok - Odra Wodzisław | X do przerwy - 2,20 [3/10] ⛔ blisko...
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków | x2 - 2,24 [3/10] ⛔ totalna pomyłka


EDIT: Arzoo link do tematu z dyskusjami ;) --&gt; http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=32001&amp;amp;page=5
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
WISLA KRAKOW-RUCH CHORZOW &gt;(X/1)&lt; polowa/koniec k:4.33 BWIN
W pierwszej kolejce mistrz kraju zmierzy sie w Sosnowcu z chorzowskim ruchem zespol gosci droge na obiekt ma zdecydowanie krótsza wiec w aspekcie boiska atutu wislakom nie daje
Po odpadnieciu z pucharow B.G moze koncetrowac sie na lidze co nie oznacza ze spotkanie z R bedzie spacerkiem, Niebiescy nigdy nie byli latwym rywalem dla W a same pojedynki przy Reymonta konczyly sie skromnym zwycieztwem gospodarzy
jezeli chodzi o dyspozycje zespolow to mozemy opierac sie na opiniach szkoleniowcow Wisle juz widzielismy w kilku pojedynkach gra niezle gorzej ze skutecznoscia (w pierwszych 45 gra troche targana z czego niewiele wynika za to w drugich czesciach spisuja sie o wiele lepiej tworzac sporo niebezpiecznych akcji
gry chorzowian nie sledzilem z wypowiedzi trenera wynika ze koncowka fazy przygotowawczej wygladala niezle ....nowy sezon nowe nadzieje
Na starcie ligi nie mozemy jeszcze rozgraniczac kto jak bedzie gral mysle ze R zakonczy sezon w bezpiecznej srodkowej strefie bez horrorow w koncowce rundy zreszta teraz nikt nie bedzie bal sie Wisly nie gra przeciez w krakowie, mysle jeednak ze ,,gospodarze,, wygraja spotkanie meczac sie troche w pierwszej polowie
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spotkanie: Piast Gliwice - Lech Poznań (Pojedynek strzelecki)
Sebastian Olszar vs Robert Lewandowski
Typ: Robert Lewandowski
Kurs: 2.90
Bukmacher: BetClic


W niedzielne późne popołudnie czeka nas interesujący pojedynek w Gliwicach. Przy Okrzei zmierzy się miejscowy Piast z trzecim zespołem zeszłego sezonu, Lechem Poznań. Pojedynek ciekawy, gdyż przez trzy lata barw gliwickiego zespołu strzegł aktualny bramkarz numer 1 Kolejorza, Grzegorz Kasprzik. Bez wątpienia jeden z najlepszych golkiperów w ekstraklasie, kto wie byc może już wkrótce zapuka do szatni reprezentacji. Wbrew pozorom Piast to dosyc poukładany zespół, oczywiście mówiąc o typowo sportowej organizacji. W minionym sezonie kilkukrotnie sprawili niespodziankę i moim zdaniem nadal będą je robic. Jutrzejszy mecz to także pojedynek &quot;wiecznego talentu&quot; za jakiego uważam Sebastiana Olszara i przyszłą gwiazdę naszej piłki, Roberta Lewandowskiego. Bukmacher BetClic wystawił bardzo szeroką ofertę na ten mecz, w skład której wszedł ten pojedynek strzelecki. Faworytem jest oczywiście Lewy, który po prostu ma o wiele więcej atutów. Dobre uderzenie, szybkośc, umiejętna gra tyłem do bramki, gra głową - to tylko kilka jego cech. Moim zdaniem Lewandowski znajdzie choc raz sposób na nowego bramkarza Piasta, Jakuba Szmatułę. Z kolei ta sztuka Olszarowi się nie uda. Po prostu defensywa Kolejorza jest o wiele silniejsza, a w bramce stoi nie Turina, czy Kotorowski - tylko Kasprzik.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ciekawy jestem czy te szerokie oferty sponsora na Lecha,, będą sie przekladaly w potencjalne straty finansowe ;) mam tu na mysli w miare prawdopodobne typy za kuszace kursy
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Odra Wodzisław
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: expekt
Analiza: Już dziś o godzinie 17-00 w Białymstoku zawita ekstraklasa a tamtejsza Jagiellonia podejmować będzie Odrę Wodzisław. Bukmacherzy w roli faworyta tego meczu stawiają gospodarzy. Moim zdaniem słusznie, bo Jaga musi wygrywać takie mecze ze względu na kare punktową z jaką startuje do tego sezonu, Jagiellonia została ukarana odjęciem 10 punktów ze względu na udział w korupcji. W ubiegłym sezonie w pojedynku tych drużyn dość niespodziewanie lepsza okazała się Odra, która u siebie zremisowała 1-1, zaś na wyjeździe niespodziewanie pokonała Jagę 2-1. Można podejrzewać, że piłkarze Probierza ten mecz po prostu odpuścili ze względu na unormowaną pozycję w tabeli zaś Odra w zupełnie innej sytuacji - walczyła o utrzymanie i potrzebowała punktów. Wydaje się że dziś faworytem jest ekipa z Białegostoku, która bardzo potrzebuje kompletów punktowych z takich spotkań. Jagiellonia jest drużyną lepszą a pokazała to w poprzednim sezonie zajmując 8 miejsce - Odra została sklasyfikowana na 12 pozycji. Myślę że dziś możemy się spodziewać dobrego meczu w wykonaniu piłkarzy Jagi, którzy przed własna publicznością spisują się naprawdę nieźle. Wszystkie atuty przemawiają za gospodarzami dlatego zdecydowałem się zagrać na Jagę.​
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Odra Wodzisław (Połowa/Wynik końcowy) ⛔
Typ: x/Jagiellonia Białystok
Kurs: 4.00
Bukmacher: bwin
Analiza: Już dziś o 17.00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonecznej sędzia z Łodzi, Włodzimierz Bartos rozpocznie spotkanie 1. kolejki polskiej Ekstraklasy, w którym miejscowa Jagiellonia podejmować będzie zespół Odry Wodzisław.
Przed podopiecznymi Michała Probierza już na starcie rozgrywek stoi trudne zadanie odrobienia 10-punktowej kary nałożonej przez traktujący wszystkich równo PZPN. Czy już po pierwszej serii gier zmaleje ona do -7? Moim zdaniem tak, ale na pewno trzeba będzie o to powalczyć?
W kadrze zespołu z Podlasia doszło do wielu zmian. Białystok opuścili m.in. Szymon Matuszek, Mariusz Dzienis i Marcin Pacan, w których miejsce pojawili się Wahan Geworgian, Remigiusz Jezierski czy &quot;reprezentant&quot; Niemiec, Marco Reich.
Drużyna z Wodzisławia Śląskiego również musiała rozstać się z kilkoma zawodnikami. Wśród nich znaleźli się m.in. Maciej Małkowski, Sławomir Szary, Maciej Korzym, Tomasz Moskal czy Piotr Gierczak. Z kolei jako wzmocnienia do zespołu Odry przybyli m.in. Piotr Piechniak, Adam Mójt, Witold Cichy, Bartłomiej Chwalibogowski, Daniel Bueno, Rodrigao oraz Tomas Radzinevicius.
Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie, to w zespole Jagiellonii nie powinno być wielu zmian w podstawowym składzie. Nowymi nabytkami, które pojawią się na boisku będą prawdopodobnie tylko Wahan Geworgian i Remigiusz Jezierski, który w ataku partnerowałby Tomaszowi Frankowskiemu.
Z kolei szkoleniowiec gości, Ryszard Wieczorek nie skorzysta dzisiejszego popołudnia z kontuzjowanych Daniela Bueno i Daniela Rygla. Jeżeli chodzi o nowych zawodników, to od pierwszej minuty zapewne będziemy mogli oglądać na murawie Adama Mójta, Piotra Piechniaka i Bartłomieja Chwalibogowskiego.
Oba dotychczasowe mecze Ekstraklasy rozgrywane w Białymstoku pomiędzy tymi drużynami kończyły się zwycięstwem Odry (w poprzednim sezonie Odra wygrała przy Słonecznej 2:1). Dziś dla zespołu gospodarzy nadarza się idealna okazja do rewanżu...
Faworytem tego inaugurującego nowy sezon pojedynku jest niewątpliwie zespół Jagi i to właśnie Białostoczanie, którzy przed własną publicznością są naprawdę mocną drużyną, sięgną ostatecznie, moim zdaniem, po komplet punktów. Ale podejrzewam, iż nie przyjdzie im to łatwo, a wygraną, zapewne skromną, mogą zapewnić sobie dopiero w późniejszej fazie meczu.
Pierwsza połowa będzie, moim zdaniem, bardzo nerwowa, a gra może z początku nie układać się żadnej ze stron. Natomiast z biegiem czasu, kiedy zawodnicy &quot;wejdą&quot; już w spotkanie, powinno być coraz ciekawiej.
Taki też przewiduję przebieg tego meczu i stąd mój typ: 1:0 (do przerwy 0:0) dla Jagiellonii.
Edit: Piechniak w &#39;44...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom