>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału LM - rewanże [9-10 marca 2010r]

Status
Zamknięty.
blancos 56

blancos

Użytkownik
Manchester United - AC Milan
Dzis na Old Trafford zmierza sie dwie potegi europejskiego futbolu.Po pierwszym jakze niezwykle emocjonujacym meczu wygral Manchester.Mecz bardzo wyrownany, pelen sportowej walki.W dziesiejszym meczu zamiast skupiac sie na wyniku wybralem zupelnie co innego a mianowicie zolte kartki.Manchester jest o tyle w korzystniejszej sytuacji ze wygral na San Siro co przybliza ich do awansu.Podopieczni Leonardo maja noz na gardle.Jesli chca awansowac musza wygrac ten mecz.Napewno bedzie to mecz walki jednak mysle ze jezeli Manchester narzuci swoj rytm gry gracze z Mediolanu nie beda nadazac czy to za szybkim Rooneyem czy Scholsem.W pierwszym spotkaniu Milan gral do 60 min, pozniej juz wyraznie zwolnil.Jesli podobna sytuacja zdarzy sie dzis to gracze Rossoneri beda grac jeszcze bardziej agresywnie a co za tym idzie bardziej brutalnie.

Moj typ: kto wiecej zoltych kartek-Milan 1.60
 
marcepan22222 0

marcepan22222

Użytkownik
Co myslicie o takim kuponie??

Która drużyna jako pierwsza będzie miała 10 rzutów wolnych?
Real Madryt kurs (1.50)

Kto wiecej zoltych kartek-Milan kurs (1.60) ten typ wziolem z Blancosa mysle ze warto go zagrac
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Co myslicie o takim kuponie??

Która drużyna jako pierwsza będzie miała 10 rzutów wolnych?
Real Madryt kurs (1.50)

Kto wiecej zoltych kartek-Milan kurs (1.60) ten typ wziolem z Blancosa mysle ze warto go zagrac
Kto wiecej zoltych kartek-Milan kurs (1.60)
Niby dlaczego ten typ ma w ogóle prawo zaistnieć?;)
To Milan musi atakować, to Milan musi wygrać, to Milan będzie częściej faulowany. Do tego Manchaster gra ostro. Scholes, Rooney i cała reszta nie przebierają w środkach i na pewno posypią się kartki, ale dla czerwonych diabłów.

Jest też druga strona. Sfrustrowani gracze Milanu mogą zacząć grach chamsko, ale mogą, nie muszą.
Pierwszym typem przeczysz sobie drugim...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ja dzisiaj odradzam granie Ligi mistrzów...
W Madrycie jak wspominał kolega kilkanaście postów wyżej może paść każdy wynik...
Real może wygrać nawet 5:0, równie dobrze może przegrać 0:1 z zdeterminowanym Lyonem. Ryzyko jest duże, a ten kurs na Królewskich 1,3 jest żałosny i smieszny. Grając jedyneczke w tym meczu jest dla mnie troche niezrozumiałe. No ale kto chce niech próbuje szczęscia. Ach ten Real... oni są nieobliczalni, moga zagrać fatalny bezbarwny football. Gwiazdy mogą konstruować indywidualne akcje z których nic nie bedzie wynikało... Z drugiej strony Real to fenomenalna drużyna, mogą to udowodnić że mając najlepszy skład na świecie nie mają sobie równych. Wszyscy się rozczarowali i zawiedli ostatnio na nich jak przegrali w LYONIE, teraz może byc podobnie.

w drugim meczu identyczna sytuacja, choc tutaj nieco w nieco bardziej komfortowej sytuacji jest Manchester. Sympatyków United na pewno ucieszy fakt, że do składu wraca narzekający ostatnio na kłopoty z kolanem Wayne Rooney. Choć to nie on będzie gwiazda tego meczu! Wszystkie oczy zwrócone są jednak na byłego gracza &quot;Czerwonych Diabłów&quot;, Davida Beckhama. Teraz nie spodziewam sie takiego gradu bramek jak w Mediolanie. Można zaryzykować under 2,5. Nie spodziewam sie aby gospodarze atakowali od pierwszej minuty Milan. To oni maja przecież awans. A Milan nie jest mistrzem ataku, to typowo defensywnie nastawiona drużyna. Wynik w tym spotkaniu może oscylować blisko remisu. Ze wskazaniem na gospodarzy... 1X... w żadnym przypadku 2. U siebie się nie odpada. MU nie odpadnie u siebie to wiem na 99% ????
 
A 0

asseq

Użytkownik
Gdyby Rooney nie zagrał to bym liczył po cichu na niespodziankę, jednak Anglik to maestro w tym co robi, jest w fenomenalnej formie i jestem pewny że w i w tym meczu namieszka ????

Poza tym jestem dumny, że mój kochany Bayern ma to już za sobą i czeka a rywali w 1/4
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Real - Lyon

Jak dla mnie Real jest w tym momencie w bardzo dobrej formie, oglądałem ich mecz z Sevillą i naprawdę stworzyli mnóstwo podbramkowych sytuacji. Higuian, Ronaldo, Kaka są w doskonałej formie i dzisiaj wydaje mi się że Real wygra ten mecz wysoko. Pierwszy mecz wiadomo przegrali 0:1 ale w kontekście reważnu na Santiago to wcale nie ejst jakiś wynik niekorzystny, uważam że Real wygra dzisiaj z Lyonem tego jestem niemal pewien a jeśli wygra to efektownie

Real -1 1,72 ????
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Kto wiecej zoltych kartek-Milan kurs (1.60)
Niby dlaczego ten typ ma w ogóle prawo zaistnieć?;)
To Milan musi atakować, to Milan musi wygrać, to Milan będzie częściej faulowany. Do tego Manchaster gra ostro. Scholes, Rooney i cała reszta nie przebierają w środkach i na pewno posypią się kartki, ale dla czerwonych diabłów.

Jest też druga strona. Sfrustrowani gracze Milanu mogą zacząć grach chamsko, ale mogą, nie muszą.
Pierwszym typem przeczysz sobie drugim...
Ja i tak pozostane przy swoim typie.Skoro uwazasz ze Milan nie bedzie mial wiecej kartek tylko Manchester to zagraj tak (kurs 2.0) .Manchester w 1 meczu pokazal swoja wyzszosc i dzis tylko musi to potwierdzic, w Teatrze Marzen kazdemu gra sie bardzo ciezko i nie wydaje mi sie zeby Milan przewazal, bo na Old Trafford malo kto przewaza to jest raz.Dwa Milan to przedewszystkim obrona i gra z kontry (jak to wlosi) wiec Manchester nie pozwoli sobie na to aby gracze Rossoneri dyktowali warunki.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Bardzo dużo zostało napisane już o dzisiejszych meczach, ale chyba brakuje informacji o absencjach w każdym z zespołow. Trzeba pamiętac że Real zagra bez Xabiego Alonso co bardzo ograniczy gre w destrukcji Królewskich. Jak sugerują hiszpańskie dizenniki jego miejsce zajmie Guti a więc gracz ofensywny. Czy zatem Lass Diarra sam poradzi sobie w odbiorze piłki? Dodatkowo nieobecnośc Marcelo co jednak mniej znaczy dla defensywy. Ofensywa będzie się dzisiaj przede wszystkim liczyc.Nie będe ukrywał ze granie czystej jedynki jest ewidentnie nieopłacalne nawet jeżeli Real wygra to kurs jak już ktoś trafnie zauważył wynosi tyle co w starciach w Primera Division przeciwko takiej Maladze np. O wiele pewniejszym wydaje się własne zaproponowany przez buzero typ na strzaly na bramke jednak kurs też śmieszny lub jak kto woli adekwatny do sytruacji bo to Real musi atakowac. Sądze że Real jeżeli osiągnie wynik który da mu awans to będize to prędzej 3:1 niż 2:0. Skoro Sevilla strzeliła dwie bramki z niczego, to zdeterminowany Lyon jest w stanie stworzyc sobie kilka dogodnych okazji i coś może wpaśc. Dla mnie dobrym rozwiązaniem jest tutaj oba zespoły strzelą.


Typ : Oba stzrelą? TAK @ 1,78 Unibet ✅1:1

---------------------

Zupełnie natomiast nie mam pomysłu na drugi mecz dzisiejszego dnia. Najważniejsze to to że Rooney zagra w tym meczu. Jego absencja mogła byc dramatyczna w skutkach. No ale naszczęście wystąpi. Ten mecz zdecydowanie jest dla mnie tylko do oglądania niż typowania. Powrót Beckhama i myślę że owacyjne jego przywitanie. To będzie coś co trzeba zobaczyc ;)
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
uwazam ze milan wygra to spotkanie co niekoniecznie da awans.....typuje wynik 1:2..... w kazdym razie ja bym tak latwo Włochów nie przekreslał....to nie sa chłopcy do bicia
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Typ : Oba stzrelą? TAK @ 1,78 Unibet
to że obie drużyny strzelą daje kurs 1,78 a to że strzeli Lyon 1,98
w takim razie lepszy typ to Lyon strzeli@tak
RObson// no jezeli masz taki kurs to wiadomo co lepsze, Unibet niestety daje tylko 1,67 że Lyon strzeli gola więc wybrałem opcje powyżej. Widocznie Twój buk rozdaje prezenty albo się pomyliłeś hehe:p
nie, nie pomyliłem się, jeżeli tak jest że mój buk dał na to większy kurs to go przepraszam bo zawsze narzekałem że biednie jest z ofertą hehe
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
tak jak mowiłem lokata bankowa zmalała już tylko 1,2 ale i tak mysle ze warto dolozyc ten typ do kazdego granego kuponu w unibet - pokazuja to drastycznie statystyki jakie zapisałem wyżej....

za taki grany 1000 zł mamy 200 na czysto tylko wiadomo ryzyko jest i czy warte - ja osobiscie mysle ze tak gdyz tak pewnego typu to dawno nie widzialem i osobiscie myslalem ze nikt nie wystawi kursu na takie zdarzenie ale widac unibet szybko reauguje - mysle ze spadnie kurs do 1,15 zaraz...

czy ktos nie widzial u innego buka kursow na takie zdarzenia...

i najwazniejsza przypadkowa bramka - kontra lyonu tylko zwieksza prawdopodobienstwo trafienia kursu....ale mysle ze jak lyon po pierwszych 30 minutach nie straci gola to bede spokojny o typ...jedynie typu nie trafie jak real szybko strzeli 2 gole.....ale czy nawet jak strzeli 2 gole to czy cofnie sie u siebie do defensywy- na pewno nie ....bedzie sie bawil podani=ami przetrzymywal pilke itd -

reasumujac jakby nie patrzyc typ musi wejsc....jak nie wejdzie to strace wiare w statystyki.....REAL PRZECIEZ W KAZDYM MECZU MA WIECEJ STRZALOW W TYM SEZONIE a to ze gra guti to bardziej zwiekszy sile ofensywna... pokazal to ostatni mecz....

bedzie dobrze...

real odda wiecej strzalow celnych w meczu - 1,20 unibet 12/10 hehehehe
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
Ja osobiscie dzisiaj wiedzac o tym jak bardzo zdeterminowany jest Real i Lyon postawie na to ze Ronaldo strzeli pierwsza bramke w spotkaniu. Ten chlopak jak jest zderterminowany to najczesciej pierwszy wali brame kurs w fortunie 4,4zl
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
tak jak mowiłem lokata bankowa zmalała już tylko 1,2 ale i tak mysle ze warto dolozyc ten typ do kazdego granego kuponu w unibet - pokazuja to drastycznie statystyki jakie zapisałem wyżej....

za taki grany 1000 zł mamy 200 na czysto tylko wiadomo ryzyko jest i czy warte - ja osobiscie mysle ze tak gdyz tak pewnego typu to dawno nie widzialem i osobiscie myslalem ze nikt nie wystawi kursu na takie zdarzenie ale widac unibet szybko reauguje - mysle ze spadnie kurs do 1,15 zaraz...

czy ktos nie widzial u innego buka kursow na takie zdarzenia...

i najwazniejsza przypadkowa bramka - kontra lyonu tylko zwieksza prawdopodobienstwo trafienia kursu....ale mysle ze jak lyon po pierwszych 30 minutach nie straci gola to bede spokojny o typ...jedynie typu nie trafie jak real szybko strzeli 2 gole.....ale czy nawet jak strzeli 2 gole to czy cofnie sie u siebie do defensywy- na pewno nie ....bedzie sie bawil podani=ami przetrzymywal pilke itd -

reasumujac jakby nie patrzyc typ musi wejsc....jak nie wejdzie to strace wiare w statystyki.....REAL PRZECIEZ W KAZDYM MECZU MA WIECEJ STRZALOW W TYM SEZONIE a to ze gra guti to bardziej zwiekszy sile ofensywna... pokazal to ostatni mecz....

bedzie dobrze...

real odda wiecej strzalow celnych w meczu - 1,20 unibet 12/10 hehehehe
wg mnie nie warto ponosic takiego ryzyka przynajmniej nie za stawke 1000 zł...wiadomo szanse na wejscie sa ogromne ale to tylko sport i nie takie cuda sie zdarzaly....

w kazdym razie ja bym nie poastawil 1000 zł po tak małym kursie...
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
naprawdę to jest już żenujące że znów argumentem wielu kibiców Realu są wpadki Lyonu w lidze... jak to czytam to wiem z jakimi znafcami ma się tu do czynienia. Oczywiście. Real zagrał słabo z Boulogne tzn że z Realem zagra jeszcze gorzej. Śmiech na sali. Już w 1 meczu Lyon pokazał że przygaszenie Realu to nie jest trudna sztuka. Wystarczy twarda równa gra. Ale dzieci Realu nic się nauczyły. Oby dziś znowu nie było płaczu

Cd winu z Sevillą? Zespół który prowadząc 0:2 cofa się w 11 na swoje pole karne to zespół frajerów. Gdyby grali tak jak do drugiej bramki to skończyłoby się 0:2 lub wyżej.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
naprawdę to jest już żenujące że znów argumentem wielu kibiców Realu są wpadki Lyonu w lidze... jak to czytam to wiem z jakimi znafcami ma się tu do czynienia. Oczywiście. Real zagrał słabo z Boulogne tzn że z Realem zagra jeszcze gorzej. Śmiech na sali. Już w 1 meczu Lyon pokazał że przygaszenie Realu to nie jest trudna sztuka. Wystarczy twarda równa gra. Ale dzieci Realu nic się nauczyły. Oby dziś znowu nie było płaczu

Cd winu z Sevillą? Zespół który prowadząc 0:2 cofa się w 11 na swoje pole karne to zespół frajerów. Gdyby grali tak jak do drugiej bramki to skończyłoby się 0:2 lub wyżej.
Znawca sie odezwal,jak jestes taki pewien ze Real nie wygra to zagraj wszystko na remis lub zwyciestwo Lyonu jak masz odwage i przekonanie do swoich wypowiedzi.
Real przegral na wyjezdzie z Lyonem,ale na SB Lyonowi tak latwo nie pojdzie.Tylko mnie smiesza wypowiedzi typu,ze Real nie jest w stanie strzelic trzech bramek,jak to przedstawil darius010.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie wiem, czy robisz sobie jaja czy naprawdę nie wiesz, ale jest to zwycięstwo co najmniej dwoma bramkami. Kurs 1.8 - na pewno lepszy niż 1.3. .
Po prostu zwróciłem uwagę, bo też nie lubię błędów w pisowni, ale jeszcze bardziej nie lubię, kiedy krytykuje je osoba popełniająca błąd w tym samym poście ????
Wczoraj Arsenal OK. Ale dzisiaj? Zupełnie nie mam pomysłu. Może ManU under? No i można by się zastanowić nad czymś w Madrycie. Czy gra ktoś over?
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Ja uwazam ze w manchesterze bedzie podobna wymiana ciosow jak we Włoszech i padnie podobnie over...moj typ wygrana Milanu 2:1
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Po prostu zwróciłem uwagę, bo też nie lubię błędów w pisowni, ale jeszcze bardziej nie lubię, kiedy krytykuje je osoba popełniająca błąd w tym samym poście ????

Wczoraj Arsenal OK. Ale dzisiaj? Zupełnie nie mam pomysłu. Może ManU under? No i można by się zastanowić nad czymś w Madrycie. Czy gra ktoś over?
Ja bardzo poważnie zastanawiam się nad overem, myśle że jest realny boję się wyniku 2:0, Real wygra ten emcz pytanie tylko w jakim stosunku ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
sęk w tym , że gdyby sprawa awansu Realu miała się rozstrzygać w Lyonie to rzeczywiście byłyby wątpliwości i to duże. Ale SB ma to do siebie, że pomimo bardzo dobrej gry taktycznej za którą Lyon cenię wątpię by zespół z Francji mógł przechylić sprawę awansu na swoją korzyść. Można by się było kłócić gdyby w pierwszym meczu wygrali 2:0 bo Real miałby co odrabiać ale 1:0 to nic wielkiego. Wszystko będzie zależeć od tego czy Real wyjdzie na boisko zmotywowany czy zacznie od początku grac chałę a że gra u siebie to bardzo wątpię by grali beznadziejnie. Może i argumenty słabe ale Lyon tez miał swoje chwile słabości nieraz a presja na SB może ich pożreć.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tylko mnie smiesza wypowiedzi typu,ze Real nie jest w stanie strzelic trzech bramek,jak to przedstawil darius010.
sam się przekonasz Real na 100% trzech bramek Lyonowi nie strzeli, dziś real pokarze klasę;) i udowodni że nie jest taki wielki za jakiego wszyscy go maja i po raz kolejny odpadnie w 1/8 :grin::grin::grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom