>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału LM - rewanże [9-10 marca 2010r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


We wtorek czekają nas starcia we Florencji i na Emirates Stadium. Faworyci? Tuż po wylosowaniu par tej fazy rozgrywek wydawało się że Bayern Monachium i Arsenal. Obecnie Bayern broni skromnego 2:1 z Allianz Arena i musi byc uważny w rewanżu bo spodziewam się że Fiorentina będzie liczyła na tą jednyną akcje bo zadowala ich te 1:0 i śmiem twierdzic że do tego będą dążyli. Bayern oszczędzał Robbena i Ribery&#39;ego w meczu z Koeln na starcie w LM. Czy to przyniesie efekty ?
Arsenal musi odrabiac straty identyczne jak Fiorentina z tym że ma chyba więcej atutów po swojej stronie niż Włosi. Porto raczej nie ma co już liczyc na prezenty Campbella i Fabiańskiego. Do gry wrócił Almunia. Porto z Hulkiem który na LM nie jest zawieszony. Czy mają szanse ? To się okaże na boisku.

W środe mecz na który patrzyc będzie cała Europa a dokladniej na Santiago Bernabeu. Czy Real przejdzie wkońcu bariere 1/8 finału? W sobotnim meczu przeciwko Sevilli mieli okazje sprawdzic sobei jak należy odrabiac straty. Przegrywali 0-2 by wygrac 3:2. Cisneli niesamowicie całą drugą połowe i ta wygrana im się należała trzeba przyznac. Sevilla zdobywała bramki z ncizego. Czy Lyon pójdzie na wymiane ciosów czy zamuruje się i będzie liczył na kontry ? Sam jestem ciekaw.
Równie ciekawe jak mecz w Madrycie jest powrót Beckhama na Old Trafford. ManU broni zaliczki 3:2 z meczu na San Siro. Milan by awasnowac musi wygrac min 2-0. Czy go na to stac? Z obozu ManU niepokojące wieści że może w tym meczu zabraknąc Rooneya. Czy Milan jest w stanie odrobic straty ?

Zapraszam do dyskusji na temat meczów ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co? ;) taki mały kurs na real, strasznie mnie to zdziwiło, wiadomo Real musi wygrać proste he;) no ale bez przesady Lyon musi nie przegrać i to jest ważniejsze w tym spotkaniu zwłaszcza że łatwiej jest zagrać defensywnie licząc na kontry z takim przeciwnikiem jak Real mającym nóż na gardle dodając że strzelanie goli Realowi na Santiago Bernabeu to żaden problem, przy czym jeśli Francuzi strzelą gola to Real będzie w kropce bo niema szans żeby Madryckie gwiazdki strzeliły trzy bramki Hugo Llorisowi (oglądałem kilka spotkań w których on bronił i naprawdę ten chłopak ma talent, jeszcze rok może dwa i spokojnie może stać się najlepszym golkiperem na świecie) do tego Lyon w lidze francuskiej ostatnio poza wpadka z Boulogne same zwycięstwa

po takim kursie odradzam stawiać na Real z byt duże ryzyko :grin: z byt duża stawka jest tego meczu żeby Lyon odpuścił, a kurs na Lyon, nawet na remis to chyba nieporozumienie :cool:
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Real to jest moim zdaniem seta w tym tygodniu jesli chodzi o Lige Mistrzow. Ta ekipa z meczu na mecz coraz bardziej sie zgrywa i coraz lepiej rozumie na boisku. W sobote wygrali przegrany mecz i to na pewno takze pomoze im i doda pewnosci siebie. Real jest w formie i nie ma co sie oszukiwac, zasluzenie na tym etapie rozgrywek okupuje 1miejsce w Hiszpanii. Lyon juz nie bedzie ta druzyna ktora byl za czasow Riberiego i spolki, smiem twierdzic, ze przegrana Realu byla tylko po to by kurs byl dla nas korzystniejszy na awans Krolewskich ???? a powaznie rzecz biorac jesli teraz Real nie przejdzie 1/8 po XXX latach to niby kiedy?
Robson // roY byka walnąłeś ;) Ribery nie grał w Lyonie tylko OM :p
roY // ups =p
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
ja osobiście postawie singla że Lyon awansuje, to że ostatni mecz ligowy zremisowali ze słaboszczakiem świadczy o tym. że oszczędzali swoich głównych zawodników, pewnie bardziej im zależy na LM niż lidze, bo tam i tak zajmą odpowiednie miejsce
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Chyba cała piłkarska Europa poza kibicami Realu ściska kciuki za Lyon. Ja także chciałbym żeby Lyon wszedł, ale obiektywnie patrząc będzie miał ciężką przeprawe, choć nie są bez szans. W meczu z Sevillą Real był o krok od zwycięstwa, obudził się dopiero gdy przegrywał 0:2. Jak ktoś pisał wcześniej jeden strzelony gol prawdopodobnie dla Lyonowi awans, a to w przypadku słabej formy Casillasa jest całkiem możliwe.
 
T 0

tominho

Użytkownik
Powiem tak obiektywnie bedac kibicem Realu , ogladalem wiekszosc goli jakie strzeall Real zespolom z ligi Hiszpanskiej i msuze powiedziec ze maja slaba obrone , czego nie mozna powiedziec o Lyonie , Sevilla po 2;0 mialem wrazenienie ze sie wystraszyla ze wygrywa i nic praktycznie nic nie grali . Lyon gra twardo w obronie a wiec juz Real nie bedzie mial latwo , typ na awasn Lyonu patrzac na wynik z 1 meczu i mentalnosc Realu to swietny prezent na zarobek , moj typ to 2;1 dla Realu
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Bayern Monachium to moim zdaniem zdecydowany faworyt wyjazdowego meczu z Fiorentina.

AC Fiorentina - FC Bayern Munchen 2
KURS: 2.5 (betgun)

Bayern zagra niemal w najmocniejszym składzie ze swoimi największymi gwiazdami. Do gry po grypie wraca Arjen Robben (Van Gaal: „Lekko trenował, mam nadzieję, że nie ma żadnego problemu.“), równiez Franck Ribéry powinien zagrac od pierwszych minut. „Wierzę, że będzie mógł zagrać“ – mówił trener Bawarczyków, który z decyzją czekał do ostatniego treningu.

Jest tylko mały problem w defensywie bawarczyków. Młody obrońca Bayernu Monachium Diego Contento nie zagra we wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Fiorentiną. Powodem jest kontuzja kolana, której doznał podczas ligowego meczu z FC Koeln. Trener bawarskiego klubu Louis van Gaal nie będzie mógł również skorzystać z usług Argentyńczyka Martina Demichelisa. W meczu przeciwko Fiorentinie w obronie Bayernu zagra prawdopodobnie 17-letni Austriak David Alaba lub bardziej doświadczony Chorwat Danijel Pranjić.

Bayern ma fenomenalna dyspozycje. „Nie przegraliśmy od 18 spotkań, dlaczego mielibyśmy przegrać we Florencji?“ Wydaje mi się że ich zwycięstwo nad Fiorentina jest wielce prawdopodobne tym bardziej iz w pierwszym meczu był remis 1:1. Wystarczy 0:1, 1:2 i Niemcy graja dalej. Muszą zaatakować od pierwszych minut gospodarzy bo wiedzą jaka jest stawka tego meczu. Mario Gomez jest głodny kolejnych goli, we wspaniałej dyspozycji jest Bastian Schweinsteiger który będzie szarpał po bokach. Daniel van Buyten ostoja zespołu, jego spokój i doświadczenie napewno będzie korzystne dla zespołu.
Fiorentina - Juventus 1:2 to ostatni mecz gospodarzy. Wcześniej Lazio -Fiorentina 1:1. Nie są to opytmistyczne wyniki przed meczem LM z bawarczykami.

powołani gracze Fiorentiny na mecz z bawarczykami:
Bramkarze: Avramov, Frey
Obrońcy: Comotto, De Silvestri, Felipe, Kroldrup, Natali, Pasqual
Pomocnicy: Bolatti, Donadel, Marchionni, Montolivo, Santana, Vargas, Zanetti, Carraro
Napastnicy: Gilardino, Jovetic, Keirrison
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chyba cała piłkarska Europa poza kibicami Realu ściska kciuki za Lyon. Ja także chciałbym żeby Lyon wszedł, ale obiektywnie patrząc będzie miał ciężką przeprawe, choć nie są bez szans. W meczu z Sevillą Real był o krok od zwycięstwa, obudził się dopiero gdy przegrywał 0:2. Jak ktoś pisał wcześniej jeden strzelony gol prawdopodobnie dla Lyonowi awans, a to w przypadku słabej formy Casillasa jest całkiem możliwe.
ja osobiście za Lyonem jestem dlatego że nie lubię kibiców Realu myślących że ich ukochany klub za pieniądze może zrobić wszystko, wszyscy oni myślą że Real mając takich piłkarzy i strzelając tyle goli w LaLiga spokojnie bedzie wygrywała każdy mecz, chciał bym żeby Francuziki wyeliminowali Real, to znowu nikt o Realu już tak dobrze nie będzie myślała
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Lyon-Real to pojedynek z każdej strony ciekawy. Lyon wygrał pierwszy mecz ale zaliczka jest skromna, obie drużyny są jakby z dwóch różnych światów i cięzko cokolwiek tutaj przewidzieć. Jednego jestem pewien: Real nie będzie miał takiej swobody jak w meczach z Villarealem, Tenerifą i innymi ekipami Primiera Division. Tam Marcelo, Kaka, Guti mają sporo swobody w centrum boiska i praiwe niepilnowani mogą dobiec do pola karnego przeciwnika. To odpowiada Królewskim bo lubią siedzieć na rywalu i zdecydowanie lepiej im idzie gdy ten presing jest postawiony znacznie bliżej bramki oponenta.
W meczu z Lyonem ta sytuacja nie będzie miała miejsca, we Francji jednak defensywny pomocnik to bardzo ważna pozycja i nie ma opcji, aby defensywa gości była tak bardzo cofnięta. Real będzie miał mało miejsca na rozgrywanie, będzie znacznie więcej walki w polu. Dużo zależeć będzie od graczy kierujacych grą, Gutiego, Kaki czy van der Varta. Hiszpanie nie będą mogli polegać na szybkich kontrach, będą musieli konstruować ataki pozycyjne a to już tak dobrze im nie szło z czołowymi rywalami.

Uważam że Arsenal obrobi straty z Porto. W pełniejszym składzie i ze skompletowaną obroną powinien pokonać Portugalczyków, którzy na wyjazdach nie są już tak mocną ekipą.
 
R 0

rigodon

Użytkownik
Groven małe sprostowanie Bayern w pierwszym meczu wygrał 2:1 w dość szczęśliwych okolicznościach.
Co do gry Bayernu w ostatnim meczu w Bundeslidze z Koln,po wyniku widać było podwójną motywacje w graczach z Koloni,głównym powodem było odejście Podolskiego myśle,że chęc udowodnienia że niepotrzebnie do skreślono zaowocowała takim a nie innym wynikiem.18 spotkań bez porażki to bardzo ładna seria, widać że drużyna wróciła na odpowiedni tor,nie gra już takiej kichy jak na początku sezonu,Fiorentina gra od kilku spotkań bardzo słabo,moim zdaniem spowodowane jest to trudniejszym terminarzem niż na początku sezonu.
Można wyciągnąć jeden wniosek Bayern jest silniejszą drużyną niż Fiora,1/8 do i tak bardzo dobre osiągnięcie,poprostu brak im jeszcze &quot;ogrania na salonach&quot; hehe
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Real Madrid - Lyon
Faworyt tego spotkanie jest oczywisty, czyli Real, kandydat do zwycięstwa też jest jeden i również nim jest Real (bo jest różnica miedzy faworytem meczu a kandydatem do zwycięstwa:d). Real po ostatnim zwycięstwie ligowym 3:2 z Sevillą na pewno nabrał dużo pewności siebie, zawodnicy już się &quot;dobrze&quot; rozumieją na boisku co ma przełożenie na ich akcje ofensywna. W obronie też nie jest tak źle jak by się mogło wydawać, Sergio Ramos spisuje się znakomicie w obronie a i w ataku ostatnio poczyna sobie nie najgorzej. Jest jeszcze w bramce ten genialny a zarazem nie obliczalny Casillas, ale w takim meczu o taką stawkę nie spodziewam się prezentów z jego strony dla drużyny przeciwnej. Moim zdaniem Real wyjdzie na boisko z pewny swojej siły i swoich umiejętności, wydaje mi się że tym razem ta presja podziała na nich mobilizująco i pokażą na co ich naprawdę stać (jak w 2 połowie z Sevillą). Nie można zapomnieć że w składzie Realu zabraknie zawieszonych za kartki Marcelo i Alonso. Czy to jest osłabienie? Moim zdaniem w meczu gdzie trzeba zdobywać gole to nie jest osłabienie, Pellegrini wystawi za to w 1 składzie Gutiego bądź Van der Vaart co będzie miało pozytywny wpływ na akcje ofensywne. Lyon zapewne przyjedzie na Santiago Bernabéu z myślą utrzymania korzystnego rezultatu co może się różnie skończyć. O składzie Lyonu się nie wypowiem bo się nie znam:p ale widzę że w meczu nie zobaczymy Michela Bastosa i czytałem ze Cissokho i Lisandro mieli jakiś problemy ale raczej wystąpią.
Wracając do faworyta oraz kandydata do zwycięstwa meczu. Jest jeszcze kwestia awansu... W to że Real wygra mecz jakoś nie wątpię ale czy awansuję, zobaczymy. Wynik 2:1 jest wielce prawdopodobny i wtedy jest awans Lyonu ale nie wykluczam tez 3:0 lub wyżej jeśli gra realu będzie się &quot;kleiła&quot;.
A więc kurs 1.30 (lub 1.33 gdzieniegdzie) może i nie powala ale jest to seta dla mnie, typ na awans bardziej ryzykowny ale wydaje mi się że wejdzie bez problemu ????
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
&quot;strzelanie goli Realowi na Santiago Bernabeu to żaden problem, przy czym jeśli Francuzi strzelą gola to Real będzie w kropce bo niema szans żeby Madryckie gwiazdki strzeliły trzy bramki Hugo Llorisowi&quot;

W takim razie bardzo mnie ciekawi, co jutro powiesz. W tym sezonie Real stracił 10 goli w 13 meczach u siebie a strzelając 44. Zobaczymy co ten bramkarz jutro pokaże i &quot;madryckie gwiazdki&quot;. Jak &quot;niema szans&quot; to zobaczymy jak się znasz na piłce :]. Poza tym &quot;z byt&quot; pisze się zbyt... Zamiast wymyślać epitety ponad swoją wiedzę polecam zajrzeć do słownika ortograficznego. Ja sądzę, że Real od razu ruszy do ataku i mecz będzie obfitował w gole. Osobiście zagrałem Real handicupem, polecam także powyżej 2,5 gola w meczu.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
co? ;) taki mały kurs na real, strasznie mnie to zdziwiło, wiadomo Real musi wygrać proste he;) no ale bez przesady Lyon musi nie przegrać i to jest ważniejsze w tym spotkaniu zwłaszcza że łatwiej jest zagrać defensywnie licząc na kontry z takim przeciwnikiem jak Real mającym nóż na gardle dodając że strzelanie goli Realowi na Santiago Bernabeu to żaden problem, przy czym jeśli Francuzi strzelą gola to Real będzie w kropce bo niema szans żeby Madryckie gwiazdki strzeliły trzy bramki Hugo Llorisowi (oglądałem kilka spotkań w których on bronił i naprawdę ten chłopak ma talent, jeszcze rok może dwa i spokojnie może stać się najlepszym golkiperem na świecie) do tego Lyon w lidze francuskiej ostatnio poza wpadka z Boulogne same zwycięstwa
po takim kursie odradzam stawiać na Real z byt duże ryzyko :grin: z byt duża stawka jest tego meczu żeby Lyon odpuścił, a kurs na Lyon, nawet na remis to chyba nieporozumienie :cool:
Niezle sie ubawilem czytajac twoj post.
Real w formie jest w stanie strzelic piec bramek Llorisowi.
Lyon nie potrafil strzelic jednego gola mocno oslabionemu,przedostatniemu w tabeli Ligue 1 Boulogne,ale wg ciebie Realowi strzeli bez problemu.
Moim zdaniem w tym meczu najlepiej postawic na over 2,5,a nawet 3,5 gola.
Real Madryt - O.Lyon Sportingbet
Typ -Over 2,5 gola @ 1,571
Typ -Over 3,5 gola @ 2,55
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
zwłaszcza że łatwiej jest zagrać defensywnie licząc na kontry z takim przeciwnikiem jak Real mającym nóż na gardle dodając że strzelanie goli Realowi na Santiago Bernabeu to żaden problem, przy czym jeśli Francuzi strzelą gola to Real będzie w kropce bo niema szans żeby Madryckie gwiazdki strzeliły trzy bramki Hugo Llorisowi
darius010 Jeśli uważasz że Real nie jest wstanie strzelić temu bramkarzowi 3 goli na Santiago Bernabéu to albo jest z Tobą coś nie tak albo zupełnie się nie znasz na piłce nożnej i lepiej przenieś się na dział o Skokach Narciarskich... Jeśli Real nie jest wstanie mu strzelić 3 bramek u siebie w domu to chłopie nikt tego nie dokona, a jeśli dobrze widzę to zdarzało się ze Lyon tracił 3 bramki i więcej w meczach, ze znacznie gorzej grającymi drużynami w ataku, w lidze.
Druga rzecz jaka mi tu nie pasuje, to: piszesz że kurs na WYGRANĄ Realu jest strasznie niski, potem że jeśli Lyon zdobędzie gola to potrzeba będzie 3 bramek Realu... 3 bramek będzie potrzebował do awansu ale żeby ten &quot;nisku kurs&quot;(jak dla kogo) wszedł starczą 2 bramki.
I jeszcze coś, na jakiej podstawie piszesz że &quot;strzelanie goli Realowi na Santiago Bernabeu to żaden problem&quot; ???????????????????? Jak kolega wyżej już napisał na 13 spotkań 10 bramek straconych, średnio 0,77 na mecz, w tym 8 spotkań z czystym kontem. Hmmmmm ręce opadają, nie będę się unosił i pisał wulgaryzmów ale, weź lepiej zmień dyscyplinę sportu...
A to że nie lubisz kibiców Realu to już twój problem... ja też nie wszystkich lubię.
nie lubię kibiców Realu myślących że ich ukochany klub za pieniądze może zrobić wszystko
Jeśli dobrze poznaje to na zdjęciu masz zawodników Chelsea, wnioskuje że to im kibicujesz... to weź mi teraz powiedź jaką to politykę ma Roman Abramowicz bo wydaje mi się że zbliżoną.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Co to jest? Wysoki kurs? ????
Pobieżnie przeczytałem temat. Miałem nadzieję, że znajdę coś oprócz comeczowej kłótni szóstoklasistów, ale niestety będę musiał poszukać gdzieś indziej. Chodzi mi mianowicie o jakieś dane do spotkania Arsenal - Porto? Mam 2,68 na -1,5 dla gospodarzy, a przecież to minimalny wynik, jaki daje im awans. Nie za wysoko bukmacherzy cenią Portugalczyków?
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Co to jest? Wysoki kurs? ????

Pobieżnie przeczytałem temat. Miałem nadzieję, że znajdę coś oprócz comeczowej kłótni szóstoklasistów, ale niestety będę musiał poszukać gdzieś indziej. Chodzi mi mianowicie o jakieś dane do spotkania Arsenal - Porto? Mam 2,68 na -1,5 dla gospodarzy, a przecież to minimalny wynik, jaki daje im awans. Nie za wysoko bukmacherzy cenią Portugalczyków?
Arsenal w przypadku zwycięstwa 1:0 awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów ;) przypominam, że w Porto było 2:1 dla Portugalczyków.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Co to jest? Wysoki kurs? ????

Pobieżnie przeczytałem temat. Miałem nadzieję, że znajdę coś oprócz comeczowej kłótni szóstoklasistów, ale niestety będę musiał poszukać gdzieś indziej. Chodzi mi mianowicie o jakieś dane do spotkania Arsenal - Porto? Mam 2,68 na -1,5 dla gospodarzy, a przecież to minimalny wynik, jaki daje im awans. Nie za wysoko bukmacherzy cenią Portugalczyków?
1-0 tez daje awans Arsenalowi,kazde inne zwyciestwo Arsenalu musi byc przynajmniej dwubramkowe.

Moze ty pochwalisz sie swoimi spostrzezeniami ale latwiej jest krytykowac.

Edit:Widze,ze kolega wyzej mnie uprzedzil.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Pobieżnie przeczytałem temat. Miałem nadzieję, że znajdę coś oprócz comeczowej kłótni szóstoklasistów, ale niestety będę musiał poszukać gdzieś indziej. Chodzi mi mianowicie o jakieś dane do spotkania Arsenal - Porto? Mam 2,68 na -1,5 dla gospodarzy, a przecież to minimalny wynik, jaki daje im awans. Nie za wysoko bukmacherzy cenią Portugalczyków?
Cenią Porto i w sumie z jednej strony słusznie, a z drugiej nie.

Przede wszystkim należy pamiętać o kontuzjach w Arsenalu i już nie chodzi mi tutaj o długoterminowe urazy Van Persiego czy Gibbsa, ale o nie tak dawny Gallasa, a przede wszystkim jak najbardziej świeżą absencję Fabregasa! Bez dwóch ostatnich zawodników Arsenal traci sporo na wartości. Cesc i Gallas swoją postawą na boisku zawsze prowadzili Arsenal do sukcesów.

Osobiście zastanawiam się jeszcze czy inwestować swoje środki w ten mecz. Obawiam się, że Arsenal może nie udźwignąć presji. Tam potrzeba charakterów, a brak Gallasa i Fabregasa mimo szerokiej kadry to moim zdaniem istotna strata jak na tak ważny mecz, tym bardziej, że trzeba odrabiać straty.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Znalazłem na dzisiaj ciekawy typ w gamebookers - powyżej 5.5 spalonego w meczu Arsenalu z Porto. Kurs 1.85 zachęca do gry. Arsenal powinien utrzymywać się przy piłce, prowadzić grę, a styl ich gry niesie ryzyko &quot;złapania&quot; kilku spalonych w czasie meczu, do tego grające z kontry Porto też powinno coś dopisać do swojego konta w tej rubryce. Co sądzicie na ten temat?
 
S 0

solarex

Użytkownik
Ja powiem krótko - LM (CL) to najbardziej wyrównane rozgrywki w Europie, nie ma co. Jestem fanem Realu, wierze, że wygrają (w sumie jestem pewny awansu) ALE KURS 1,3 NA WYGRANĄ GOSPODARZY Z LYONEM JEST PRZESADNIE NISKI, BEZ JAJ CZASAMI WYŻSZY KURS JEST NA REAL W LIDZE A TO W KOŃCU LYON, A NIE JAKIŚ XEREZ, MALAGA CZY TENERIFE.

Osobiście przed zagraniem jakiegokolwiek kuponu polecam wejść w mój temat z typami i zobaczyć czy warto grać na LM.Uwierzcie mi wiecej mozna sie dorobić na ligach niż na nieobliczalnej Champions League.

Link do mojego wątka z typami -------&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f15/solarex-typuje-34295-2.html ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom