>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału LM - rewanże [9-10 marca 2010r]

Status
Zamknięty.
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
Co to jest? Wysoki kurs? ????
Nie wiem, czy robisz sobie jaja czy naprawdę nie wiesz, ale jest to zwycięstwo co najmniej dwoma bramkami. Kurs 1.8 - na pewno lepszy niż 1.3. Ktoś wspomniał o kłótni szóstoklasistów - z pewnością są tu starsze osoby, ale naprawdę trudno wytrzymać w spokoju jak ktoś bezpodstawnie obraża klub, któremu się kibicuje. Każdy klub zasługuje na szacunek i wyśmiewanie nie ma sensu ???? Co z tego, że ja mogę się przykładowo śmiać z Barcelony, jak tydzień później ktoś się może śmiać z Realu. To forum jest stworzone do typowania a nie wyśmiewania, no chyba, że pomyliłem fora...
 
prukst 0

prukst

Użytkownik
Nie wiem, czy robisz sobie jaja czy naprawdę nie wiesz, ale jest to zwycięstwo co najmniej dwoma bramkami. Kurs 1.8 - na pewno lepszy niż 1.3. Ktoś wspomniał o kłótni szóstoklasistów - z pewnością są tu starsze osoby, ale naprawdę trudno wytrzymać w spokoju jak ktoś bezpodstawnie obraża klub, któremu się kibicuje. Każdy klub zasługuje na szacunek i wyśmiewanie nie ma sensu ???? Co z tego, że ja mogę się przykładowo śmiać z Barcelony, jak tydzień później ktoś się może śmiać z Realu. To forum jest stworzone do typowania a nie wyśmiewania, no chyba, że pomyliłem fora...
A więc tak CR od razu zaznaczam nie mam zamiaru tutaj się sprzeczać ale jak jesteś prawdziwym fanem realu od kilku lat nie od np. tamtego sezonu lub z powodu przejścia do tej ekipy Cristano którego jak widze wielbisz no to trzeba stwierdzić iż ostatnie sezony nie licząc la liga w której istnieją 2 ekipy do niedawna były 3 jeszcze sevilla no to tam nie ma o czym gadać jest real i barca ale jak każdy klub mają czasem podknięcia ale mniejsza o la lige przejdzmy do dokonań realu w LM w tym sezonei no to kilka nieudanych meczy w grupie teraz porażka z lyon ale co ma być top będzie choć 1,3 to głowa boli 1,6 powinło być min. dalej przejdzmy sezon w tył real mega transfery i co? nic nie wygrali lm 1/8 chyba i do domku 2 sezony temu identycznie było z tego co pamiętam a więc zobaczymy w każdym razie jak odpadną z lyon-em a wygrać nie będzie łatwo bo hc -1,5 trzeba pokryc lub 1-0 i dogrywka moim zdaniem skromnym real sie pakuje do domciu ale zobaczymy ???? Ale co ma być to będzie wszystko się okaże o 23 jutro ????
Robson // pewnie chcaiłeś o meczu Realu pisac, chociaz sam też nie dam ręki uciąc sobie, bo wplątałeś w to wątek meczu POrto na dodatek hehe. Sam nie wiem o co już chodziło, pewnie Ty tez ;)

Aż mi wstyd :p
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Panowie mecz Realu będzie nie przewidywalny , tam może się posypać grad goli, jak również 1 bramka .. skupcie się lepiej na innych meczach, ja jestem różowy w tej kolejce , nic nie jest &quot;pewniakiem&quot; jak dla mnie , ale szukając dobrego kursu to na pewno nie w Madrycie, 1,3... , czekam na jakieś podpowiedzi, analizy, bo sam nie wiem co pisać , niby M.United-Milan powinni obie strzelić, i tu najbardziej skupię swoją uwagę , braki kadrowe coraz mniejsze, Rooney,Ronaldinho, Ci piłkarze mogą przesądzić o tym , że ten mecz może być wspaniałym widowiskiem, mój typ to 1-1 2-2 , raczej do dogrywki nie doprowadzą, a więc :
Manchester United-AC Milan obie strzelą ? Tak 1,80
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Panowie TYP na Live. Mecz Arsenal - Porto. Opłaca się zagrać OVER 2.5?? Kanonierzy z wynikiem 2:0 mają awans pewny. Porto przyciśnie?? Arsenal w 3 meczach LM tylko raz u siebie zanotował OVER. Tak samo sprawa ma sie do Porto na wyjeździe. Kurs w miarę upływu czasu rośnie. Najbardziej liczę na wypowiedź Kanoniera ;)
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
A więc tak CR od razu zaznaczam nie mam zamiaru tutaj się sprzeczać ale jak jesteś prawdziwym fanem realu od kilku lat nie od np. tamtego sezonu lub z powodu przejścia do tej ekipy Cristano którego jak widze wielbisz
Tak, jestem kibicem Realu Madryt od 12 lat. Jestem z tym klubem na dobre i złe i nic nie ma z tym związanego Cristiano Ronaldo, którego wcale nie wielbię - ot lubię, jak każdego piłkarza Realu. Ja również nie mam zamiaru się sprzeczać. Przy okazji jestem Robert, a nie CR. Pozdrawiam i życzę udanych typów ???? . Ktoś pytał o mecz live Arsenalu - nie stawiaj, równie dobrze może już bramek nie być.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Owszem mecz Realu jest nieprzewidywalny. dlaczego? Bo są dwie opcje. Jeżeli Lyon nie zagra tak jak w meczu z Bolougne to raczej o awans powinni powalczyć bo naprawdę mają ogromny potencjał. Ale jeśli zagrają tak jak w ostatni meczu ligowym to Real zrobi z nimi to co wczoraj Arsenal zrobił z Porto :] Ten mecz idealny na zakład live oglądając mecz ale napewno nie na zakład przed meczem bo tu może być naprawdę wszystko. Jednego możemy być pewni. Gole padną napewno :]
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Co panowie powiecie o takim kuponie--&gt; wygrana Realu i Milan mniej bramki w meczu niż 2 ? Z góry dziękuje za odp.
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Co panowie powiecie o takim kuponie--&gt; wygrana Realu i Milan mniej bramki w meczu niż 2 ? Z góry dziękuje za odp.
Wg mnie bardzo wątpliwe.

Jestem kibicem FC Barcelony, więc może nie jestem do końca obiektywny, ale uważam, że Real nie wygra dziś tego meczu. Mam nadzieję, że &quot;fatum 1/8&quot; potrwa dalej... ????


Milan? Po cichu liczę na sprawienie niespodzianki w dzisiejszym meczu...

Manchester United - AC Milan
Podwójna szansa - Typ: X2 2,01

Real Madrid - Olympique Lyonnais
Podwójna szansa - Typ: X2 3,32

AKO : 6,67

Zagram to za jakieś mniejsze pieniądze. ;)

Wczoraj zwycięstw gospodarzy się spodziewałem, a dziś typuję bezpieczniejsze typy na gości.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Zaimponował mnie Real w ostatnim meczu z Sevillo, gdy przy stanie 0;2 potrafili strzelić 3 bramki, a sevilla nie potrafiła wyjść z własnej połowy. Z drugiej strony mamy drużynę LYON, która nie popisała się w ostatnim meczu ligowym, natomiast jest to bardzo solidny, wyrównany, dobrze zorganizowany taktycznie zespół. Osobiście stawiam na typ : awans LYON. Pamiętajmy, że jedna bramka Lyonu praktycznie zmniejsza wg mnie do 10% opcję awansu Realu. I z tym overami nie przesadzajcie. Nie będzie powtórki z wczoraj Arsenał - Porto.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Real Madryt - Olympique Lyon
W srode 10 marca na Santiago Bernabeu w ramach spotkan rewanzowych 1/8 finalu LM zmierza sie ekipy Realu Madryt i Ol Lyonu. Po nie najlepszym pierwszym meczu w wykonaniu Realu przyszedl czas na rewanz. Krolewscy w tym sezonie w lidze na wlasnym boisku sa nie do zatrzymania. W 13 meczach ligowych zdobyli komplet punktow.W LM natomiast zatrzymal ich tylko Milan.Real nie moze pochwalic sie dobrym bilansem w bezposrednich meczach z Les Gones.Obie ekipy w ramach rozgrywek LM spotkaly sie 5 razy i Real nie odniosl zadnego zwyciestwa. Na Stade de Gerland 3-krotnie byli na kolanach natomiast u siebie zaledwie 2 razy zremisowali.Jednak w dzisiejszym meczu obejrzymy zupelnie inny Real w porownaniu do tego ktory mierzyl sie z Ol w poprzednich spotkaniach. Obecny Real moze nie gra moze zbyt efektownie ale za to efektywnie a to chyba liczy sie bardziej. Ronaldo w pelni zaklimatyzowal sie w ekipie z Madrytu i to on ma dzis poprowadzic Wielki Real do zwyciestwa . W szatni gospodarzy panuje ogromna mobilizacja ne ten mecz ale rowniez i presja z ktora mysle zawodnicy na tym poziomie poradza sobie.Dodatkowa mobilizacja dla gospodarzy z pewnoscia bedzie odzyskanie prowadzenia w La Liga gdzie po fantastycznej 2 polowie w meczu z Sevilla odrobili 2-bramkowe straty i wygrali.Z bardzo dobrej strony pokazal sie zarowno Guti jak i Rafa VdV.Manuel Pelegrini w tym spotkaniu nie bedzie mogl skorzystac z uslug Karima Benzemy nie wystapi rowniez Drenthe, Pepe, a takze zawieszeni Alonso i Marcelo.Mysle jednak ze obie luki da sie zapelnic.Claude Puel nie bedzie mogl skorzystac z uslug Michaela Bastosa.Co do formy Lyonu to w ostatnim spotkaniu nie zachwycili gdzie zaledwie zremisowali ze slaba druzyna Boulougne.Nie ma co tlumaczyc ze oszedzali sie przed spotkaniem LM gdyz Lyon pragnie rowniez powalczyc o mistrzostwo Ligue 1.Wedlug mnie jesli kibice pomoga Realowi jak w ostatnim meczu ligowym a zespol wypelni zalozenia taktyczne to wydaje mi sie ze obejrzymy wspanialy mecz w wykonaniu Krolewskich


Moj typ: Real M.-Lyon H (0-1,5) -1 1.75
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
mimo wszystko jeśli już bardzo chcecie typować na ten mecz przed jego rozpoczęciem to polecam że RONALDO strzeli dwa gole lub więcej. Jeśli Real stanie na wysokości zadania to powinno się udać. Ciekaw jestem też typu , że &quot;Real wygra po przejęciu prowadzenia&quot;. Niewykluczone , że Lyon może szybko strzelić na 0:1 a Real ruszy do ataku i zacznie się strzelanina. No ale oczywiście to takie pobożne życzenia. Kurs na ten typ to aż 7.00. :] nigdy nic nie wiadomo ale za 2zł można puścić :]
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Spotkanie:Manchester Utd-AC Milan

Typ: goście strzelą bramkę

kurs: 1,60

buk: Betsafe

Analiza:
W klasyku Ligi Mistrzów United podejmują dziś Milan. Gospodarze mają jednobramkową zaliczkę z pierwszego meczu w Mediolanie. Milan nie ma nic do stracenia, dlatego sądzę że strzeli dziś bramkę na Old Trafford. Za tym faktem przemawia przede wszystkim forma obrońców Manchesteru. W ostatnich meczach z poważnymi rywalami typu właśnie Milan,Aston Villa czy Everton zawsze tracili przynajmniej 1 bramkę. W fazie grupowej Ligi Mistrzów na własnym stadionie mają bilans bramkowy 4-6! Z trójki stoperów Vidic, Ferdinand i Evans tylko Serb prezentuje wysoki poziom. Boki też nie pewne,bo Evra często udziela się w ofensywie, a Rafael na ten poziom gry jest jeszcze zbyt mało doświadczony. Sir Alex zapowiada,że nie będą się bronić tylko grać ofensywnie. To kolejny powód,aby przypuszczać strzelenie bramki przez gości. Milan co prawda w ostatnim meczu ligowym z Romą zagrał na zero,ale w pierwszym spotkaniu z Man U strzelili 2 gole,a trzeci wisiał w powietrzu. Skoro obroną Czerwonych Diabłów potrafili ostatnio zakręcić tacy zawodnicy jak Saha,Osman,Rodwell czy Milner, A.Young to nie widzę nic przeciwko żeby uczynili to Pato,Ronaldinho czy Beckham.

Kadry:
Manchester Utd:
Van der Sar, Kuszczak, Ferdinand, Vidic, Evans, Rafael, Evra, Neville, De Laet, Park, Scholes, Obertan, Gibson, Valencia, Nani, Fletcher, Rooney, Berbatov, Diouf.

Milan:
Abbiati, Dida,Abate, Antonini, Bonera Favalli, Jankulovski, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta,Ambrosini, Beckham, Flamini, Gattuso, Pirlo, Seedorf,Borriello, Huntelaar, Inzaghi, Pato, Ronaldinho
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
witam
mam pewniaczka na dziś i ktos powie ze w takim meczu gdy graja takie wielkie zespoly kurs na gospodarzy - real jest smieszny moze to i racja bo wystarczy jedna kontra lyonu i murowanie..... ok ryzyko grania 1 jest nie warte kursu ale ja znalazlem lepszy zaklad i traktuje go jako lokate w banku i pocisnalem mocno za duza czesc budzety a mianowice chodzi mi o zaklad kto odda wiecej strzalow na bramkę:
typ real - 1,28 unibet (11/10)
ew. polecam wiecej rzut rozny - real 1,20 (7/10)

musi zdarzyć sie cud aby real nie oddal w tym meczu wiecej strzalow celnych - nawet jesli real szybko strzeli 1 gola to nadal bedzie atakowac gdyz na na santiago i pala zadza rewanzu za ubiegloroczne porazki...na pewno lyon wyprowadzi pare kontr ale czy beda sie konczyly strzalami celnymi? moze ale zauwazyc nalezy takze ze zawodnicy realu beda czesto faulowani a wiadamo kazdy wolny bedzie sie konczyl strzalem na bramke moze nie zawsze celnym ale zawsze wieksze prawdopodobinstwo...
nikt chyba nie bedzie ze mna dyskutowal ze real bedzie prowadzil gre i atakowal a lyon mysle ze 1 polowe moze przetrzymac na 0-0 a moze uda im sie wyprowadzic kontre i strzeli gola to wtedy dopiero real na nich ruszy.... to takie luzne dywagacje snute na temat tego meczu ale jak pisalem ja to traktuje jako lokate bankowa wiadmomo licze sie z ew porazka bo to bukmacherka ale unibet to 1 bukmacher ktory oferuje takie zaklady;oto jak w strzalach wygladaly mecze realu i lyonu:
real-sevilla 13-1
tenerife-real 5-6
real-villareal 9-3
lyon-real 4-6
xerez-real 1-11
real-espanyol 8-3
deport-real 2-8
real-malaga 6-1
bilbao-real 3-10
real-mallacora 10-7

nie chce mi sie sprawdzac do konca ale wynika ze w kazym meczu u siebie real ma wiecej strzalow celnych .....a lyon:
bologne-lyon 4-4
lyon-nicea 1-1
lyon-lens 4-4
tulusa-lyon 4-0
lorient-lyon 6-6
nancy-lyon 5-3
lyon-monpel 2-3

nie chce mi sie juz wiecej sprawdzac w przypadku lyonu pokazalem te mecze w ktorych nie zdobyli wiecej strzalow....nawet u siebie maja z tym problemy....
powodzenia....

czekam na opinie....
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
witam
mam pewniaczka na dziś i ktos powie ze w takim meczu gdy graja takie wielkie zespoly kurs na gospodarzy - real jest smieszny moze to i racja bo wystarczy jedna kontra lyonu i murowanie..... ok ryzyko grania 1 jest nie warte kursu ale ja znalazlem lepszy zaklad i traktuje go jako lokate w banku i pocisnalem mocno za duza czesc budzety a mianowice chodzi mi o zaklad kto odda wiecej strzalow na bramkę:
typ real - 1,28 unibet (11/10)
ew. polecam wiecej rzut rozny - real 1,20 (7/10)
Szkoda, że bet-at-home nie wystawił takich rzeczy... ;)

Z tymi strzałami to b. dobry typ, zdecydowanie lepszy od 1 w meczu!
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
wyniki i skróty wtorkowych spotkań:​

:idea: Arsenal 5 - 0 FC Porto
1:0 9&#39; Bendtner N.
2:0 25&#39; Bendtner N. (Arshavin A.)
3:0 63&#39; Nasri S.
4:0 66&#39; Eboue E. (Arshavin A.)
5:0 90&#39; Bendtner N. (Rzut karny)



skrót:
▶ http://www.footytube.com/video/arsenal-fc-porto-mar09-36367

:idea: Fiorentina 3 - 2 Bayern
1:0 27&#39; Vargas J. M.
2:0 54&#39; Jovetic S. (Gilardino A.)
2:1 60&#39; van Bommel M
3:1 64&#39; Jovetic S.
3:2 65&#39; Robben A.



skrót:
▶ http://www.footytube.com/video/fiorentina-bayern-munchen-mar09-36373

i coś na deser - oficjalna piłka adidasa na finał LM w Madrycie:

 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Real odda moim zdaniem więcej strzałów, to moim zdaniem pewniak. Gra u siebie, odrabia straty no i ma całą plejadę potencjalnych strzelców.

Wczoraj bez niespodzianek, awansował Arsenal i Bayern, tak jak obstawiałem, choć van Buyten robił co mógł by mi kupon zepsuć ???? Dziś obstawiony mam już awans Manchesteru, ale wyniku samego rewanżu przewidzieć nie potrafię. Diabły mogą wygrać ten mecz, ale równie dobrze cieszący się grą i występujący bez żadnego obciążenia piłakrze Milanu mogą strzelić jakieś gole i to spotkanie zakończyć remisem lub wygraną, z tym że nie wierzę w zwycięstwo dające im awans.

Zastanawiam się co zrobi Real, oglądałem sobie stare skróty i czytałem rózne opinie po necie, choć większość z nich obiektywizm i rzetelność ceniły tak samo jak PZPN polskiego kibica. Zwycięstwo nad Sevillą było fascynujące i może to będzie mecz który będzie swego rodzaju zwrotem dla madryckiego klubu. Jednak Real w każdytm prawie spotkaniu traci gole, nawet w tych bardzo dobrych, bardzo rzadko kończy mecz &quot;na zero&quot; u siebie z tyłu. Z Lyonem muszą nie tylko wygrać, ale też mądrze zagrać z tyłu, bo bramki strzelone na wyjeździe mogą być decydujące. Po zastanowieniu uważam że Real wygra mecz, ale kwestia awansu niekoniecznie przechyli się na jego korzyść.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dlatego najlepiej zagrc moj typ powyze - przestrzegam przed graniem na 1 po takim kursie jak juz to handi -1 na real za mniejsza stawke,....

asle polecam poki jeszcze tego zakladu nie wycofano z unibet lub kurs nie spadl.....bo nadal po zagraniu przeze mnie zakladu kurs jeszcze nie spadl wiec polecam.....idealny na dokladke....lub do grania solo za wieksza stawkę....
po sprawdzeniu poprzednich meczy stawka rosnie z 12/10 heheh choc zawsze powtarzam ze jest to bukmacherka i wszystko mozliwe to przyznam ze jest to najwyzsza stawka za jaka zagralem w ostatnich latach....
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Też ciekawie wygląda typ:
Ilość kartek
Poniżej 4.5 2.20 Powyżej 4.5 1.61
I jest o wiele bardziej zachęcający niż 1 na Real. Przy czym na bet365:
Suma kartek w turnieju - maksymalna liczba kartek na zawodnika na mecz to jedna żółta i jedna czerwona (nie jest liczona druga żółta kartka). Kartki przyznane w dogrywce nie są wliczane. Wliczani są tylko zawodnicy przebywający na boisku (np. trener czy rezerwowy, który otrzymał kartkę będąc na ławce, nie są wliczani do tego rynku).
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
wyczesany atak to nie wszystko. Żeby ten atak wykorzystał swój potencjał, trzeba jeszcze rozpracować obronę rywala. A z tym Real sobie nie radzi w przypadku mocnych i zespołowo grających rywali. Awans: LYON
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
witam
mam pewniaczka na dziś i ktos powie ze w takim meczu gdy graja takie wielkie zespoly kurs na gospodarzy - real jest smieszny moze to i racja bo wystarczy jedna kontra lyonu i murowanie..... ok ryzyko grania 1 jest nie warte kursu ale ja znalazlem lepszy zaklad i traktuje go jako lokate w banku i pocisnalem mocno za duza czesc budzety a mianowice chodzi mi o zaklad kto odda wiecej strzalow na bramkę:
typ real - 1,28 unibet (11/10)
ew. polecam wiecej rzut rozny - real 1,20 (7/10)

musi zdarzyć sie cud aby real nie oddal w tym meczu wiecej strzalow celnych - nawet jesli real szybko strzeli 1 gola to nadal bedzie atakowac gdyz na na santiago i pala zadza rewanzu za ubiegloroczne porazki...na pewno lyon wyprowadzi pare kontr ale czy beda sie konczyly strzalami celnymi? moze ale zauwazyc nalezy takze ze zawodnicy realu beda czesto faulowani a wiadamo kazdy wolny bedzie sie konczyl strzalem na bramke moze nie zawsze celnym ale zawsze wieksze prawdopodobinstwo...
nikt chyba nie bedzie ze mna dyskutowal ze real bedzie prowadzil gre i atakowal a lyon mysle ze 1 polowe moze przetrzymac na 0-0 a moze uda im sie wyprowadzic kontre i strzeli gola to wtedy dopiero real na nich ruszy.... to takie luzne dywagacje snute na temat tego meczu ale jak pisalem ja to traktuje jako lokate bankowa wiadmomo licze sie z ew porazka bo to bukmacherka ale unibet to 1 bukmacher ktory oferuje takie zaklady;oto jak w strzalach wygladaly mecze realu i lyonu:
real-sevilla 13-1
tenerife-real 5-6
real-villareal 9-3
lyon-real 4-6
xerez-real 1-11
real-espanyol 8-3
deport-real 2-8
real-malaga 6-1
bilbao-real 3-10
real-mallacora 10-7

nie chce mi sie sprawdzac do konca ale wynika ze w kazym meczu u siebie real ma wiecej strzalow celnych .....a lyon:
bologne-lyon 4-4
lyon-nicea 1-1
lyon-lens 4-4
tulusa-lyon 4-0
lorient-lyon 6-6
nancy-lyon 5-3
lyon-monpel 2-3

nie chce mi sie juz wiecej sprawdzac w przypadku lyonu pokazalem te mecze w ktorych nie zdobyli wiecej strzalow....nawet u siebie maja z tym problemy....
powodzenia....

czekam na opinie....
Napisałem na bet365 &quot;Other in request&quot; - do tej pory zawsze wystawiali typ o który poprosiłem, a robiłem to kilkanaście razy, ciekawe jak będzie tym razem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom