>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów Rewanże [15-16 marca 2016]

Status
Zamknięty.
jacio 456

jacio

Użytkownik
Panowie czemu taki wysoki kurs na under w meczu city z dynamem? 2.25 albo 1.50 za u3.5 do dubelka w sam raz ???? przeciez ten mecz na luzie bez spiny...
Manchester City - Dynamo Kijów

Może dlatego, że Manchester City stanie dziś przed historyczną szansą awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Zaliczka z pierwszego meczu pozwala ze spokojem czekać fanom The Citizens na końcowe rozstrzygnięcie. Manuel Pellegrini zapowiada jednak, że wystawi najlepszy skład i będzie chciał wygrać również dzisiejsze spotkanie. Co ważne, do składu ma wrócić Yaya Toure, który ostatnio borykał się z kontuzją. W przewidywanych skladach brakuje Bony&#39;ego co jest według mnie bardzo pozytywną informacją dla wszystkich grających na City. Nie będzie nadal De Bruyne, ale patrząc na skład Manchesteru można być spokojnym o dzisiejszy rezultat. Jest siła, drużyna Manchesteru u siebie to zupełnie inna bajka niż na wyjeździe. Statystyki nie kłamią. City u siebie radzi sobie bardzo dobrze. W 15 meczach Premier League zgromadzili 31 pktów i strzelili 39 bramek. Na Etihad zanotowali 13/15 overów w lidze i 3/3 w Lidze Mistrzów. Średnia goli na mecz to odpowiednio 3,73 i 4,00. Aktualnie trwa seria 5 overów. Wcześniej seria taka została przerwana po 13 meczach. Kursy kształtują się zaskakująco dobrze. Może właśnie przez możliwe podejście &quot;na luzie, bez spiny&quot;. Według mnie spina trochę będzie. Również po stronie Ukraińców, którzy nieczęsto mogą się pokazać przed taką publiką. Na pewno będą walczyć do końca o jak najlepszy rezultat. Zarówno trener jak i piłkarze podkreślają, że przyjeżdzają do Manchesteru, nie po zwycięstwo, a po awans. Plany te mogą zostać szybko zweryfikowane, ale myślę, że jednego gola spokojnie mogą wcisnąć. Takie podejście na pewno sprzyja bramkom, których myślę, że dzisiaj nie zabraknie.

Possible lineups:
Manchester City: Hart; Sagna, Kompany, Otamendi, Clichy; Fernandinho, Touré; Navas, Silva, Sterling; Aguero.
Out: Delph (calf), De Bruyne (knee), Tasende (suspended)
Doubtful: none
Misses next match if booked: none

Dynamo Kyiv: Shovkovskiy; Vida, Khacheridi, Dragovic, Antunes; Veloso, Buyalskiy, Garmash, Yarmolenko, Gusev; Teodorczyk.
Out: Rybka (knee), Morozyuk (knee), Moraes (adductor), Petrović (unspecified), Burda (unspecified), Myakushko (unspecified), Rybalka (groin)
Doubtful: Danilo Silva (muscle)
Misses next match if booked: Danilo Silva, Rybalka, Korzun, Buyalskiy

info z uefa.com

Mój typ:

over 2.5 @ 1.75 betano ⛔
City &amp; over 2.5 @ 2.25 betano ⛔
 
widurr 13

widurr

Użytkownik
15.03.2016 20:45
Manchester City FC - FC Dynamo Kyiv
over 3.5 rzutów rożnych Dynamo Kijów 1.72 Bet 365 ⛔ 1rr

Między Manchesterem City a Dynamem Kijów sprawa awansu wydaje się być przesądzona, jednak ja skupie się na rzutach rożnych drużyny gości. Proponuje zagrać o 3.5rr gości kurs 1.72.
Drużyna z Kijowa, która wraz z Shakhtarem dominuje w lidze ukraińskiej, w tym sezonie tylko raz zremisowali i raz przegrali. W Lidze Mistrzów też radzili sobie przyzwoicie, wychodząc z wyrównanej grupy obok Chelsea, a eliminując drużynę Porto.

Przeanalizowałem ostatnie mecze Dynama i zdobywają w każdym meczu sporo rożnych. W każdym meczu Ligi Mistrzów over 3.5 zostawał pokryty i tak:

- U siebie z Porto: 7rr i remis 2:2
- Na wyjeździe z Maccabi Tel Aviv: 5rr i wygrana 2:0
- U siebie z Chelsea: 6rr i remis 0:0
- Na wyjeździe z Chelsea: 7rr i porażka 1:2
- Na wyjeździe z Porto: 5rr i wygrana 2:0
- U siebie z Maccabi Tel Aviv: 4rr i wygrana 1:0
- U siebie z Manchesterem City: 6rr i porażka 1:3

Widać, że linia 3.5 została pokrywana w każdym meczu Ligi Mistrzów.
Do tego W lidze i pucharze Ukrainy w tym roku:

- Z Karpatami: 5rr
- Z Dnipro: 5rr
- Z Oleksandriya: 12rr

I w roku poprzednim:

- Z M. Zaporozhye: 8rr
- Z Odessa: 10rr
- Z Shakhtarem przegranym 0:3: 4rr

Z tego co znalazłem ostatni mecz z 3 rzutami rożnymi Dynamo zanotowało z Stal Dniprodzerzhynsk 8.11.2015, wygrali 2:0 i mieli 3rr.

Nie wiem za bardzo jaką grają taktyką, ale patrząc na statystyki kurs warty gry. Na pewno będą chcieli godnie pożegnać się z LM i na koniec tej przygody wygrać.
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić zakład,&quot; czas przerw w drugiej połowie 4&quot;, to że w drugiej połowie będą doliczone 4 minuty ?
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Może ktoś wie czemu kursy na Juve wzrosły z około 7 do 9? ;]
Wiadomo że faworytem nie są jednak wydaje mi się że kurs i tak był za duży... a jeszcze poszedł w górę.
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Może ktoś wie czemu kursy na Juve wzrosły z około 7 do 9? ;]
Wiadomo że faworytem nie są jednak wydaje mi się że kurs i tak był za duży... a jeszcze poszedł w górę.
kontuzje Dybali i Marchisio na poniedziałkowym treningu. Obaj napewno nie lecą do Monachium
 
M 0

mecios

Użytkownik
Podobno Chiellini nie zdąży się wykurować, Marcisio złapał kontuzję na 20-30 dni, a Mandzukic ma uraz po weekendzie i jego występ jest zagrożony.Dybala też nie zagra stąd powód wzrośnięcia kursu na Juve
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Juventus moim zdaniem nie da rady.Poprzedni sezon to byl owoc odbudowy Juve przez ostatnie lata.Ja do konca wierzyłem ze oni są wstanie wygrać LM i byli rzeczywiście bardzo blisko.Teraz znowu przebudowa jednak oni grają świetnie.Jednak taka przebudowa lini pomocy zawsze odbija sie na drużynie do tego kontuzje przed meczem rewanżowym.W takich meczach wychodza braki.Moim zdaniem jutro Bayern przypieczętuje awans.Jutro wpisze tu typ na Bayern.


Dzisiaj zagram w kierunku PSV.W pierwszym meczu heroiczna walka wybicia z linii bramkowej ale cel założony.Teraz moim zdaniem sytuacja zrobila sie nerwowa dla Atletico.Bramka stracona będzie bardzo bolala i może skończyć sie tragicznie dla zespołu z Madrytu.Atletico Atletico ostatnio często gram przeciwko nim ale nie wychodzi to najlepiej delikatnie mówiąc.Gralem w weekend w kierunku Deportivo no.ale poszly baty 3:0 i tak o.Simeone nie rotowal za mocno co troche może dziwić.Stawiam PSV +1.5 przeciez Atletico nie będzie ciągle wygrywali 3:0 za dużo tego ostatnio.Widze tu 1:0 albo 2:1

PSV+1.5
1.925
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Kiepskie te dzisiejsze mecze. Kiepskie, bo nie będzie w nich szczególnych emocji.
MC, które jest praktycznie pewne awansu nie sądzę, aby rzuciło się jakoś spektakularnie do ataku. To raczej Dynamo powinno atakować, bo nie ma zupełnie nic do stracenia. Jestem trochę zaskoczony jak dużo goli traci MC na swoim stadionie. W ostatnich 22 meczach stracili gola w 17 !!! Jeśli są w stanie w lidze im strzelić gola średniaki takie jak Hull, Norwich, czy tragiczne Newcastle to tym bardziej moim zdaniem zrobi to bardzo zmotywowane Dynamo. Wiadomo, że szanse na awans dla Ukrainców są mało powiedzieć znikome to jednak drużyna ta ma bardzo duży charakter i myślę, że walczyć będzie. Gol dla City wydaje mi się raczej oczywisty.

Drugi mecz może być ciężki do oglądania. Nie lubie Atletico i ich wymęczania wyniku zawsze na te 1:0. Piłkę nożna kocha się za gole, a nie za dobrą obronę ???? Mimo tego uważam, że po tym meczu w Holandii gdzie było sporo okazji tutaj gol padnie dość szybko. Wybieram opcje na ten mecz gol dla gospodarzy w 1 połowie. Myślę, że Simeone zmotywuje dość mocno ekipę i będzie im zależało na szybkim zdobyciu bramki. Ewentualny gol dla PSV spowoduje, że trzeba będzie strzelić 2 gole, a czas będzie działał mocno na niekorzyść...Uważam, że bramka gospodarzy przed przerwą jest mocno prawdopodobna.

MC - Dynamo BTS
Atletico M. strzeli w 1 połowie

@ AKO 2,55 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Zastanawia mnie tak wysoki kurs na awans Juventusu (6.9 na Fortunie na ten moment). Wiem że u siebie stracili 2 gole i mają tam niezbyt korzystny remis ale według mnie Juventus nie odstaje od Bayernu na tyle ile pokazują to kursy. Bayern wciaz według mnie nie porywa swoją grą (nie przekonują mnie wyniki 5:0 z Werderem). Z Borussią zaledwie zremisowali, i uważam że to mógłby być pokaz siły Bayernu przed meczem w lidze mistrzów. Poza tym obrona Bayernu wciąż nie jest kompletna (grać będą pewnie Kimmich - Benatia czyli wręcz śmieszna para stoperów, jak na poziom Europejski). W pierwszym meczu, mimo wyniku 2:2 Juventus grał lepiej, stworzył sobie więcej klarownych sytuacji (szczególnie w drugiej połowie) i mimo tego że przegrywali 2:0 powinni wygrać przynajmniej 3:2. Na pewno w moim mniemaniu, głupotą byłoby granie na Bayern po tak niskim kursie (1.38 na zwycięstwo - a kurs pewnie jeszcze będzie spadał za sprawą Januszów stawiających Bayern). Ja tam za jakieś drobne pieniążki zagram awans (6.9) bądz zwycięstwo Juventusu (9.8)
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
CITY - KIEV BTS
Bukmacher:
bet365

Analiza: Do Manchesteru przyjezdza Dynamo Kijów, w ramach rewanzu 1/16 ligi mistrzów. Przyjezdza zapewne pozegnac sie z tymi rozgrywkami, ale nie zrobia tego bez walki, bramke strzela, ile straca? ciezko powiedziec, ale strzelic - strzela. ManCity nie prezentuje wielkiej formy, nie blyszcza w obronie jak i w ataku, 0:0 z Norwich po slabym meczu, w ktorym Norwich potrafilo przejac inicjatywe w spotkaniu na powyzej 5 minut(niejednokrotnie), Dynamo to nie sa byle jacy chlopcy do bicia, na krajowym podworku radza sobie niezle, co prawda Anglia, a Ukraina to nie sa te same bajki, ale mimo wszystko do ustrzelenia bramki City wystarczajaco
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Atletico - PSV
Atletico ponad 2,5 rzutów rożnych w I połowie ✅ 3 rr
1.53 Bwin

Dobra linia, bo mogli wystawić 3,5 która też może zostać szybko pokryta. W pierwszym meczu 10-1 w rożnych dla drużyny z Madrytu, natomiast w I połowie 4-0 dla Athletico, grając u siebie Athletico dużo mocniej zdominuje Holendrów, którzy mogą nie mieć w tym meczu wiele do powiedzenia. Z pewnością od pierwszych minut będą się starali atakować bramkę gości, 3 rożne mogą wpaść bardzo szybko. Zagrałbym też większą linię gdyby była po wyższym kursie. W ostatnim meczu ligowym Athletico u siebie 10 rożnych, jednak w I połowie mieli tylko 2, jednak uważam, że w tym meczu będą dużo bardziej zmotywowani i bez większego kalkulowania będą chcieli prowadzić do przerwy.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić zakład,&quot; czas przerw w drugiej połowie 4&quot;, to że w drugiej połowie będą doliczone 4 minuty ?
Może to oznaczać że czas w którym gra się nie toczy (czyli kontuzja i lekarze na boisku np.) suma tego czasu będzie przekraczać 4 minuty. Pewien nie jestem ale na pewno nie chodzi o doliczony czas.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Dzisiaj czas na AKO.
Manchester City - D. Kijów
Typ: 1
Kurs: 1,56

Atletico - PSV
Typ: 1
Kurs: 1,31
Bukmacher: Fortuna
Łączny kurs AKO: 2,04

Na dzisiaj proponuję od siebie taki zakład AKO. Typy do singli są bezsensu z racji kursów, ale jeśli połączymy je w AKO to mamy już ponad 2,00 w zależności od buka. Atletico na pewno będzie mieć gorszą przeprawę niż City, nie mogą sobie pozwolić na stratę bramki, myślę że Simeone będzie kazał załatwić swoim piłkarzom sprawę w pierwszych 90 minutach bez żadnych dogrywek.
City pomimo zwycięstwa w pierwszym meczu nie może podejść lekceważącą do tego spotkania. Wiele gorszych drużyn strzelało obywatelom dwie bramki w krótkim odstępie czasu więc uważam, że City powinno wyjść mocno skoncentrowane i dominować w spotkaniu. Nie lubię grać na nich w tym sezonie bo są strasznie nierówni ale dzisiaj im zaufam i liczę że gładko rozjadą Dynamo.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Nikt (z tego co widzę) nie poruszył kwestii kartek w meczu w Madrycie. A linia 4,5 nawet dość ciekawa. Różnie może się ten dwumecz potoczyć i każdy się ze mną zgodzi. Wynik 0-0 z pierwszego spotkania wieszczy dużą dawkę emocji, może my tak tego nie odczujemy ale piłkarze na pewno mają w głowie fakt, że jeden drobny błąd może spowodować, że awans pozostanie nieziszczonym marzeniem.
Sędziuje Mark Clattenburg z Anglii. Na własnym podwórku ostatnimi czasy trochę słabo z kartkami z jego strony, często 2-3 ale raz kiedyś i czerwona wpadnie. Na arenie międzynarodowej znacznie lepiej. Właśnie patrzę czy sędziował kiedyś mecze obu drużyn i kilka się znajdzie:
Malmoe- Atletico, 4.11.2014 8 żółtek
Atletico- Milan 11.03.2014 5 żółtek
Milan- PSV 28.08.2013 6 żółtek
Idąc dalej natrafimy chyba na jeszcze 2 spotkania i w obu over pokryty. Wiadomo, o niczym to nie świadczy bo to inni przeciwnicy, inni gracze i multum innych rzeczy.

jak do tej pory, PSV w 7 meczach LM 18 żółtek i 2 czerwone. Gospodarze tylko 7 żółtych kartoników. Jedyne co może trochę niepokoić to dość czysta gra Atletico. Grupę mieli jednak łatwiejszą (przynajmniej na papierze) więc mniej szans na faule (teoretycznie).

W pierwszym meczu 2 żółte i czerwona, sędziował Orsato.

Przytoczyłem tutaj kilka suchych informacji o kartkach itepe itede.
Jednak najważniejszą rzeczą jaka może przemawiać za tym typem to wynik z pierwszego spotkania. O odpuszczaniu mowy być nie może bo awans do ćwierćfinału jest na wyciągnięcie. PSV więcej kartek i chyba kilka osób potencjalnie zagrożeni pauzą na kolejny ewentualny mecz. Ale z pewnością nogi nikt nie odłoży bo walka o awans a takiego u Holendrów dawno nie było.

Over 4,5 kartki @ 1,8 całoroczny wybrałem całoroczny ze względu na podwójnie &quot;punktowaną&quot; czerwoną
 
D 0

dejann

Użytkownik
Zastanawia mnie tak wysoki kurs na awans Juventusu (6.9 na Fortunie na ten moment)
Ze składu wypadli Chiellini, Mandzukic, Dybala i Marchisio.
Manchester City - D. Kijów Typ: 1 Kurs: 1,31 Atletico - PSV Typ: 1 Kurs: 1,56
Chyba odwrotnie te kursy ;)
Ja ze swojej strony puściłem dziś taki zestaw:
Atletico win&amp;U2.5
City (-1)
@6.8 w Betclicu
Nie wydaje mi się, żeby PSV mogło w jakikolwiek sposób zagrozić drużynie z Madrytu. Ekipa z Eindhoven ma w niedzielę mecz z Ajaxem, który w kontekście mistrzostwa ma ogromne znaczenia, wiec myślę że dziś nie będą się zbytnio przemęczać oszczędzając się na klasyk Eredivisie. Atletico swoim stylem, 0 z tyłu skromnie z przodu, powinno strzelić bramkę i spokojne kontrolować spotkanie. Być może uda się dorzucić 2 ale na więcej bym nie liczył.
City awans ma już praktycznie zapewniony po wizycie w Kijowie. Dziś myslę, że potwierdzą iż są drużyną zdecydowanie lepszą i wygrają co najmniej dwiema bramkami. Z 14 ostatnich wygranych meczów na swoim stadionie, aż 11 padło z przewagą 2 lub więcej goli. Po prognozowanych składach widać, że Pellegrini nie ma zamiaru dzisiaj odpuścić i wystawia podstawową jedenastkę. The Citizens lubią dużo strzelać na Eithad więc myślę, że Aguero i spółka wpakują 3-4 bramki do siatki Shovkovskiyego, tracąc przy tym nie więcej niż 1.
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Zagrałem overy kartkowe w lidze mistrzów :
W meczu City over 3.5 kartki
W meczu Atletico over 4.5 kartki
Kurs ogólny wynosi 3.60 myślę że zakład na 80% wejdzie , mecze już rewanżowej więc nikt nie będzie oszczędzam się a linie na kartki niskie .
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Wtrącę się do dyskusji. Odnośnie meczu Atletico - PSV:

wiec myślę że dziś nie będą się zbytnio przemęczać oszczędzając się na klasyk Eredivisie
Ty tak na serio? Może w ogóle niech na boisko nie wychodzą, bo 0:0 w domu to już po dwumeczu, prawda? Ja nie sądzę, żeby Atletico miało dziś łatwą przeprawę, wystarczy jakaś przypadkowa bramka dla PSV i już będzie presja, będą potrzebne dwie bramki do awansu. Moim zdaniem wynik 0:0 u siebie to wynik przyzwoity, który może w perspektywie dwumeczu przybliżyć do awansu. Wiem, że Atletico to bardzo defensywna i minimalistyczna drużyna, ale po takim kursie jaki wystawił całoroczny na bramkę strzelona przez gości to trzeba grać. Ja osobiście pobieram ten typ do dubla wariata na dziś. Patrzę w H2H i jedyny mecz jaki był rozegrany na Estadio Vicente Calderón zakończył się wynikiem 2:1 i tak wynik by mi dzisiaj wystarczył ???? . Choć było to dawno, bo 8 lat temu. To jest faza pucharowa, nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu, oszczędzaniu się.. Ten dwumecz nie jest jeszcze rozstrzygnięty! Trzymam kciuki za PSV!

Atletico Madryt - PSV

PSV over 0,5 gola @2.50
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja liczę na prowadzenie Atletico w pierwszej połowie. Wytrzymali na wyjeździe i pograli swoje, ale teraz trzeba coś postrzelać. Jedna bramka nie wystarczy, bo wystarczy bramkowy remis PSV i to oni grają dalej. O defensywę się nie martwię. Wystarczy skruszyć ten mur gości i od razu będzie grało się lepiej. Dla mnie liga holenderska jest daleko daleko za europejskim topem co widać w starciu z lepszymi ekipami. Co z tego, że w LM wyprzedzili Manchester United - wiemy w jakim kryzysie są obecnie, chociaż taki stan można odnieść do pozostałych angielskich ekip. Atletico w pierwszym meczu miało swoje okazje, więc u siebie powinni w miarę szybko dokończyć dzieła. Zwycięstwo do przerwy po zacnym kursie.
Ten dwumecz nie jest jeszcze rozstrzygnięty! Trzymam kciuki za PSV!
Dziś różnica poziomów będzie widoczna, ale przekonamy się po meczu.
Atletico - PSV
Atletico do przerwy 1,80 Bet365
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Wedlug mnie warto zagrac dubel Atletico wygra i under 2.5 gola @2.60 i Barcelona wygra i under 3.5 gola @2.50. Jak juz koledzy wspomnieli Atletico prawdopodobnie wygra 1 lub 2 do zera bo napewno zagraja obroną która potrafią zatrzymać każdego. Co do Barcelony uważam że nie odpuszcza i będą chcieli nadal nabijać wygrane ci gonić rekord bodajze Juve więc powinni to wygrać ale raczej bez szaleństwa jakies 2-0 lub 2-1 jeśli Kanonierów stać na trafienie. Max 3-0 ale wątpię. Jak dla mnie mecz z góra 3 bramkami. Można grać single,ja dałem AKO 6.50 i czekam na kase
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom