>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów Rewanże [15-16 marca 2016]

Status
Zamknięty.
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Barcelona - Arsenal 3-1
Typ: 1. drużyna wygra do zera - TAK 2,19 Fortuna ⛔

&quot;Zdaniem Laurenta Koscielnego Arsenal przystąpi do rewanżowego meczu z Barceloną bez niepotrzebnej presji. Jak przyznaje, Kanonierzy powalczą o niespodziankę na Camp Nou.&quot;
Niby racja jednak jak dla mnie nie do końca...
Arsenal odpadł w pucharze z Watfordem po przegranej na własnym boisku 1-2. Kanonierzy atakowali pod koniec drugiej połowy bramkę szerszeni jak wściekli i co prawda udało się wcisnąć jedną bramkę jednak jak wiemy to nie wystarczyło. Gra Arsenalu wygląda ostatnio słabo. Poza tym widać że zmęczenie daję się we znaki... Jakby tego było mało pierwszy Leicester odjechał im aż na 11 pkt. Wiem wiem, lisy jeszcze pogubią punkty jednak jest jeszcze chętny na mistrzostwo Tottenham z nieco mniejszą stratą. Poza tym już sobotę Arsenal zmierzy się na wyjeździe z jakby nie patrzeć mocnym Evertonem który ostatnio w pucharze odprawił z kwitkiem Chelsea... Więc pisanie że podejdą do tego spotkania bez presji jest troszeczkę nie halo ponieważ jeśli dziś odpadną zostaje im walka hmm o mistrzostwo? ;)
Przewidywane składy:
Barcelona (1-4-3-3): ter Stegen – Alba, Mascherano, Vermaelen, Alves – Iniesta, Busquets, Rakitić – Neymar, Suarez, Messi
Arsenal (1-4-2-3-1): Ospina – Monreal, Mertesacker, Gabriel, Bellerin – Coquelin, Elneny – Alexis Sanchez, Ozil, Campbell - Giroud
Nie zagrają:
Barcelona: Rafinha (kontuzja), Pique (kartki)
Arsenal: Cazorla, Cech, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Rosicky, Wilshere (kontuzje), Koscielny (występ niepewny).
info: goal.pl
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Bayern Monachium - Juventus Turyn
16.03.2016 godz. 20:45
Allianz Arena
2:2


Przewidywane składy:
BAYERN : Neuer – Alaba, Benatia, Kimmich, Lahm, Vidal, Alcantara, Costa, Robben, Müller, Lewandowski
JUVENTUS : Buffon – Barzagli, Bonucci, Evra, Lichsteiner, Khedira, Pogba, Sturaro, Cuadrado, Pereyra, Morata.
Nie wystąpią
BAYERN: Boateng, Badstuber
JUVENTUS: Dybala, Marchisio, Chiellini, Caceres
W pierwszym spotkaniu gdy Bayern prowadził 2:0 w Turynie wydawało się że już jest pozamiatane, ale Juve strzeliło dwie bramki i doprowadziło do remisu. Jednak taki wynik i tak jest dla Juventusu trudny do odrobienia, bo nie oszukujmy się co tu duzo pisać Bayern w rewanżu jest stuprocentowym faworytem. Ma dobry wynik z Turynu i odpadnięcie w takim wypadku z rozgrywek to by była wielka sensacja. Juve przystąpi do tego spotkania bardzo osłabione. Nie zagra najlepszy strzelec Dybala, czy tez Marchisio i Chiellini. Morata sam nie pociągnie gry w ataku. Ekipa Bayernu na swoim stadionie jest niepokonana w lidze mistrzów od września 2014 roku, wtedy to Realowi Madryt pod wodzą Carla Ancelottiego udalo sie wygrać na Allianz Arena 4:0. Bawarczycy ostatnio w Bundeslidze odkuli się po 2 meczach bez zwycięstwa i pewnie wygrali z Bremeńczykami 5:0. Juve skromne zwycięstwo nad Sassuolo 1:0. W następnej kolejce Serie A derby, wyjazd do Torino, a więc cięzkie mecze przed Juve.
W związku z tym jak osłabiony dzisiaj będzie Juventus nie widzę innej opcji niż zwycięstwo i awans Bayernu.
Moje typy:
Bayern win⛔
Kurs: 1.45 Unibet
Bayern -1.5 handi⛔
Kurs: 2.30 Unibet
Bayern wygra do 0⛔
Kurs: 2.05 STS
Edit: Nie doceniłem Juve, ale to raczej Bayern zawalił na całej linii...ma farta że wogóle awansował...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Barcelona - Arsenal

2014/15
Arsenal - Monaco 1:3
Monaco - Arsenal 0:2

2013/14
Arsenal - Bayern 0:2
Bayern - Arsenal 1:1

2012/13
Arsenal - Bayern 0:3
Bayern - Arsenal 0:2

2011/12
Milan - Arsenal 4:0
Arsenal - Milan 3:0

W ostatnich latach tak właśnie wyglądało odpadanie Arsenalu z LM. Za każdym razem przegrywali wyraźnie pierwszy mecz i w rewanżu już teoretycznie nie mieli niczego szukać, a mimo to sprawiali niespodziankę i często niewiele brakowało do awansu. Nie wiem co jest tego przyczyną, możliwe że po prostu grali na luzie, bez żadnej presji, bo nikt niczego nie oczekiwał po pierwszym przegranym meczu. Arsenal jest specjalistą w efektownym odpadaniu z pucharów i liczę, że dziś również postawi trudne warunki i sprawi nieco kłopotów Barcelonie. Na pewno jeśli będzie 3:0 lub wyżej dla Barcy to nie będę zaskoczony, ale tak jak napisałem Arsenal udowodnił w poprzednich latach, że granie bez presji wychodzi im całkiem dobrze. Tradycyjnie już mamy masówkę w LM, wczoraj mieliśmy dwa przykłady z Atletico i z Man City. Handi +2 na Arsenal to wg mnie atrakcyjna linia.

Barcelona - Arsenal +2 @ 1,884 Pinnacle ZWROT 3:1
 
A 44

adrian11141133

Użytkownik
Siema, co myslicie na temat powyzej 0,5 zoltej kartki dla Barcy? Na Betsson mam kurs na to 1,42 i osobiscie zagralem najpierw za 8 dych, potem za stowke, znow na stowke i na koniec dogralem za 400, czyli w sumie 680 postawilem. Przeciez zdobycie zoltej kartki to latwizna i nawet nie musi być to faul ale gra na czas czy też powiedzenie jakiegoś słowa do sędziego.. Pewnie Arsenal będzie wykonywał groźne kontry i Barca załapie choć jedna kartke, a jesli nie to zawsze można liczyć na Suareza ???? ???? W ostatnich meczach Barcy przede wszystkim u siebie można było zauważyć że umieja grać czysto, ale to Liga mistrzów i zawodnicy nie powinni sobie odpuszczać. Jestem ciekaw czyjeś opinii na ten temat bo kurs 1,42 myśle, że wyglada zachęcajaco ????
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Barcelona - Arsenal

Dla Barcelony mysle ze to bedzie łatwa przeprawa. W londynie wzieli zaliczke i dzis mysle ze beda chcieli wygrać i to wysoko. Handicap bede gral i polecam kazdemu, do tego warto sprobować Neymar&#39;a. Mysle ze strzeli gola bo ostatnio bardzo sie stara, i mu to zaczeło wychodzić ;)

Neymar strzeli - 1.57 @bet365
Barcelona AH - 1.5 kurs 1.67 @bet365


Bayern - Juventus

Tutaj celuje w Bayern. Myśle ze wygrają wysoko. Dzis powaznie oslabiony Juventus. Dla mnie Dybala gral najwazniejsza role w tej druzynie i mysle ze jego brak znacznie oslabi gości.

Muller strzeli - 2.05 @bet365
Bayern AH - 1.5 kurs 2.30 @bet365
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Siema, co myslicie na temat powyzej 0,5 zoltej kartki dla Barcy? Jestem ciekaw czyjeś opinii na ten temat bo kurs 1,42 myśle, że wyglada zachęcajaco ????
Moim zdaniem to nic ciekawego,Barca będzie dzisiaj grała piłą,Luis Enrique na pewno uczuli swoich zawodników,żeby właściwie w rozstrzygniętym meczu nie łapali niepotrzebnie kartek.Ewentualnie byłby sens w takim zakładzie,gdyby Arsenal strzelił jakąś szybką bramkę,ale nie za bardzo chce mi się w to wierzyć.
 
ratay_86 0

ratay_86

Użytkownik
Jeżeli Barca w tym meczu nie będzie miała 90% posiadania piłki to może przy posiadaniu piłki przez Arsenal złapie jakąś kartkę (przy kontrze Kanonierów). Kurs wysoki bo raczej nikt nie będzie chciał z Barcy łapać kartek na tym etapie rozgrywek - żeby nie kasować się na kolejne mecze ;)
Ja zaryzykowałem i zagrałem, że w tym meczu będzie remis. Liczę, że zaliczka 2:0 Barcy wystarczy i będzie grała z Arsenalem w dziadka na utrzymanie ????

Ale życzę powodzenia z :zoltakartka: bo kurs naprawdę kuszący ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie widzę kompletnie sensu grania handicapu -1.5 Barcelona po jakimś śmiesznym kursie 1.65 to jest typowa mina a tu jest pare takich typów a typu na Arsenal +1.5 mowie o handicapie nie ma żadnego.Jedynie buleczka wyszedł z Arsenalem +2.Niby po co w jakim celu Barcelona ma tu wygrywać?To jest koncowka sezonu trzeba patrzeć żeby kontuzji nie lapac.Zreszta o czym my tu mówimy Arsenal to nie jest drużyna do gromienia i tak jak pisałem oni dzisiaj wyjdą po wynik.
Co tu duzo mówić linia mówi wszystko jakiś śmieszny kurs 1.65 na ktorym sie ludzie potopia.
Naprawde zagrac warto Arsenal. +1.5 kurs 2.320 Pinnacle

Typ na Barce jest tak samo fajny jak typ na City.Druzyn które maja sprawę awansu załatwiona sie nie stawia i nie wiem kto poważny może wchodzić w ich zwycięstwo i handicapy choćby mieli wygrać 5:0.
Taka gra to podstawa zerowania konta u buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ratay_86 0

ratay_86

Użytkownik
Nie widzę kompletnie sensu grania handicapu -1.5 Barcelona po jakimś śmiesznym kursie 1.65 to jest typowa mina a tu jest pare takich typów a typu na Arsenal +1.5 mowie o handicapie nie ma żadnego.Jedynie buleczka wyszedł z Arsenalem +2.Niby po co w jakim celu Barcelona ma tu wygrywać?To jest koncowka sezonu trzeba patrzeć żeby kontuzji nie lapac.Zreszta o czym my tu mówimy Arsenal to nie jest drużyna do gromienia i tak jak pisałem oni dzisiaj wyjdą po wynik.
Co tu duzo mówić linia mówi wszystko jakiś śmieszny kurs 1.65 na ktorym sie ludzie potopia.
Naprawde zagrac warto Arsenal. +1.5 kurs 2.320 Pinnacle
Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Handi +1,5 po kursie powyżej 2 jest bardzo fajną opcją na ten mecz. Tak jak pisałem wyżej - wydaje mi się, że Barca będzie grała cały mecz na utrzymanie i remis lub wygrana jedną bramką Barcelony jest najbardziej prawdopodobne ????
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Co Wy macie z tym handi +1,5 na Arsenal? Przecież Barca to nie jest drużyna, która będzie litować się nad znacznie słabszym przeciwnikiem. Przecież taki Arsenal nie potrafi u siebie wygrać ze słabym Watford, a co dopiero będzie na wyjeździe z wielką Barcą?
Barca -2,5 2.56 Bet365
 
maagnum89 13

maagnum89

Użytkownik
Ja panowie dzisiaj polecam do dubelka zagrać:
Bayern Monachium - Juventus Turyn over 8.5 rzutów rożnych 1.49 Unibet
Bayern Monachium słynie z gry skrzydłami i nabijanie rzutów rożnych jest rzeczą naturalną w tym wypadku.
Goście w tym spotkaniu muszą zaatakować żeby marzyć o awansie więc na pewno coś dołożą od siebie.
Statystyki nabijanych rzutów rożnych Bawarczyków w meczach przed własną publicznością:
Bayern - Brema 11
Bayern - Mainz 11
Bayern - Darmstadt 18
Bayern - Hoffenheim 10
Bayern - Ingolstadt 4
Bayern - Hertha 9
Bayern - Stuttgart 7
Bayern - Fc Koln 10
Bayern - Dortmund 5
LM:
Bayern - Olympiakos 5
Bayern - Arsenal 9
Bayern - D.Zagrzeb 9
Goście w rodzimej lidze również słyną ze sporej ilości nabijanych rzutów rożnych natomiast w europejskich pucharach nie jest już tak kolorowo.
Tak czy siak jestem przekonany że w dzisiejszym spotkaniu padnie spokojnie dziewięć kornerów.
Polecam ten typ i życzę Powodzenia!
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Barcelona nie będzie grała dziś na remis. Camp Nou to stadion stworzony do spektaklów i kibiców ani piłkarzy nie zadowoli tutaj drobna wygraną czy tymbardziej remis. Wszyscy zgodnie mówią że wychodzą dziś po zwycięstwo. Porównywanie obecnej Barcelony do śmiesznego City jest nie na miejscu. Handi jak najbardziej do pogrania chociaż ja osobiście kierowałbym się w over 1.5 bramki w pierwszej połowie po fajnym kursie. Ewentualnie NO BTS też jest dobrą opcją.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie widzę kompletnie sensu grania handicapu -1.5 Barcelona po jakimś śmiesznym kursie 1.65 to jest typowa mina a tu jest pare takich typów a typu na Arsenal +1.5 mowie o handicapie nie ma żadnego.Jedynie buleczka wyszedł z Arsenalem +2.Niby po co w jakim celu Barcelona ma tu wygrywać?To jest koncowka sezonu trzeba patrzeć żeby kontuzji nie lapac.Zreszta o czym my tu mówimy Arsenal to nie jest drużyna do gromienia i tak jak pisałem oni dzisiaj wyjdą po wynik.
Co tu duzo mówić linia mówi wszystko jakiś śmieszny kurs 1.65 na ktorym sie ludzie potopia.
Końcówka sezonu i trzeba patrzeć, żeby nie łapać kontuzji ???? No powiem Ci, że śmiechłem i to srogo. Gdyby było tak jak napisałeś to w lidze od kilku kolejek nie grałoby trio Messi, Suarez, Neymar, bo w końcu trzeba oszczędzać zawodników i uważać na kontuzje... Poza tym gdyby już mieli oszczędzać zawodników to właśnie na mecze ligi mistrzów, bo w BBVA już raczej im nikt nie zagrozi. A Arsenal pierwszy straci bramkę i zawodnicy już będą obsrani, odkryją się jak w pierwszym meczu i baju.

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Handi +1,5 po kursie powyżej 2 jest bardzo fajną opcją na ten mecz. Tak jak pisałem wyżej - wydaje mi się, że Barca będzie grała cały mecz na utrzymanie i remis lub wygrana jedną bramką Barcelony jest najbardziej prawdopodobne ????
Kolejny. Barcelona grająca na remis na własnym boisku. Proszę Cię. Oni wychodzą i grają swój futbol, w każdym spotkaniu. Tam nie ma mowy o jakimś graniu na remis. Myślisz, że jak pierwsi strzelą bramkę to na tym się skończy? W ogóle jak to brzmi, że Barca będzie grać na utrzymanie/remis ????
 
icanseeelvis 122

icanseeelvis

Użytkownik
Kursy na awans Bayernu lub Juventusu po dogrywce/karnych to po prostu kosmos ????
Więc za drobniaki można pograć dla lepszego oglądania ????
Bayern Monachium Awans po dogrywce kurs: 41 ✅
Bayern Monachium Awans po karnych kurs:67 ⛔
Juventus Turyn Awans po dogrywce kurs: 101 :eek: ⛔
Juventus Turyn Awans po karnych kurs: 67 ⛔
wszystko za 10 czysto dla zabawy ????
Owszem kolejne 2-2 raczej nie jest możliwe stąd tak wysokie kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Odnośnie kartek w Katalonii, mówicie, że Barcelona nie chce łapać niepotrzebnie kartek bo będą zawodnicy pauzować. Patrzę na skład i zagrożony pauzą jest Alves (3 kartki) i Alba (2 kartki). Reszta ma nie więcej niż 1. Warto tu pamiętać o przepisie jaki wprowadziła chyba rok(?) temu UEFA odnośnie kartek właśnie. Po ćwierćfinale licznik jest kasowany.
Zatem 9 na 11 zawodników Barcelony wcale nie musi dzisiaj odstawiać nogi ;) A że sytuacje Arsenal będzie miał bo już nas do tego w swoich rewanżach przyzwyczaił, uważam że spokojnie Barca złapie minimum jedną kartkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Barcelona nie będzie grała dziś na remis. Camp Nou to stadion stworzony do spektaklów i kibiców ani piłkarzy nie zadowoli tutaj drobna wygraną czy tymbardziej remis. Wszyscy zgodnie mówią że wychodzą dziś po zwycięstwo. Porównywanie obecnej Barcelony do śmiesznego City jest nie na miejscu. Handi jak najbardziej do pogrania chociaż ja osobiście kierowałbym się w over 1.5 bramki w pierwszej połowie po fajnym kursie. Ewentualnie NO BTS też jest dobrą opcją.
Muszę się zgodzić z kolegą. Barca się nie położy i nie będzie czekać co zrobi Arsenal, a że Kanonierzy nie mają wiele wyjść, czuję tu bramki, jednak ze strony gospodarzy. Ciężko porównywać te dwa zespoły ponieważ według mnie na ten moment jest między nimi spora przepaść...
Co do meczu Bayern - Juve. Do dubla dorzucam BTS po kursie 2,14 ✅. Mimo osłabień spróbuje. Myślę że Juventus ma większe szanse na strzelenie gola niż Arsenal. Dodatkowo spróbuję złapać coś na live.
Tak czy siak życzę powodzenia i przede wszystkim liczę na dobre widowisko ;)
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Arsenal
Typ: FC Barcelona over 3,5 @2.70 betsson


Skłamałbym gdybym powiedział, że nie liczę dzisiaj na wynik rodzaju 4:0. Pisanie, że Arsenal oddał mecz z Watford żeby lepiej przygotować się do meczu z Katalończykami jest dowodem na to, że ktoś meczu z Watford nie oglądał. Arsenal z formą jest pod kreską i na prawdę nie ma podstaw sądzić, że odwróci się to w dzisiejszym meczu. Arsenal owszem, może próbować zagrać ofensywnie (na tyle na ile się da na Camp Nou) bo nie ma nic do stracenia, z tym że wiadomo czym grozi otwarcie się w meczu z Blaugraną. Luis Enrique zapowiadał od pierwszego meczu tych zespołów że do rewanżu podejdzie śmiertelnie poważnie i z pewnością dzisiaj znajdziemy odzwierciedlenie tych słów na boisku. Liczę na wspaniałe widowisko oraz sporo bramek. Bardziej rozsądnym typem jest z pewnością zagranie że Barcelona strzeli 3 lub więcej bramek, ale dzisiaj postanawiam trochę zaryzykować i zagrać po wyższym kursie. Polecam zakład Neymar over 0,5 gdyż w ostatnich minutach takich dwumeczów - gdy sprawa awansu jest już przesądzona a jestem pewien że w ostatnim kwadransie już tak będzie - lubi się urwać obrońcom i strzelić ostatniego gola.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie z 5 postami i podobnie.Zebyscie jeszcze tacy skorzy byli do komentowania po meczu.
Nie widzieliście Barcy grającej na remis? Ja widziałem jak w ostatniej kolejce PD poprzedniego sezonu po prowadzeniu 2:0 z druzyna walcząca o utrzymanie dali im 2:2 i to utrzymanie a ja grałem wtedy X2 takze jeszcze malo widzieliście moi mili.
 
belo 106

belo

Użytkownik
Barcelona-Arsenal
Typ: doliczony czas 2.połowa-0.minut @50 i 1.minuta @20 ⛔ no szkoda
betsson
Przed nami mecz towarzyski między Barceloną, a Arsenalem. Arsenal 0-2 w pierwszym meczu. Spodziewam się, że dzisiaj dostaną minimum kolejne cztery, bo niby jak Mertesacker z Gabrielem mają sie przeciwstawić trio MSN. Należy też dodać, że Ospina to minimum półkę słabszy bramkarz niż Cech. Pod koniec meczu Barcelona sobie będzie klepać piłeczkę, ogólnie nic się nie będzie działo więc myślę, że warto za niewielkie stawki postawić, że sędzia będzie chciał zakończyć w regulaminowym czasie lub ewentualnie po jednej minucie doliczonej, aby skrócić męczarnie Armatek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom