>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [8-9 marca 2016] - Rewanże

Status
Zamknięty.
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Zastanawiam się jakim cudem ktoś jeszcze pracuje w becie od oferty na LM.
Na wtorkowe mecze było 1,7 na over 2,5 w Madrycie i 2 na over 2,5 w Wolfsburgu :grin:
http://pl.soccerway.com/teams/spain/real-madrid-club-de-futbol/2016/?ICID=TN_03_01_02
Real u siebie radzi sobie z każdą ekipą spoza topu europejskiego, przegrał z Barceloną i Atletico w tym sezonie,
rzadko notuje wpadki na Bernabeu, ostatnia to tą z Schalke.
Jak radzi sobie w ostatnich latach w LM każdy może zobaczyć,
wystarczy wybrać mecze domowe i Champions League w przesłanym linku.
Pierwszy mecz z Romą pokazał to jest lepszy, Roma nie ma nic do stracenia
więc nie tylko z ataku pozycyjnego ale i z kontry będzie dużo okazji dla gospodarzy.
Ja gram Real AH-1 i over 2,5. Najwyżej obecnie w uni 1,62 i 1,47.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
a ja mam pytanie gdzie sprawdzacie kartki zawodnikow w LM czy nawet w lidze rodzimej ?? moga byc ciekawe opcje na kartki...
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Real-Roma 1/btts tak @2.5 , over 3,5 gola @2.05
Moim zdaniem będzie to mecz w którym spokojnie zobaczymy kilka goli.Obie drużyny ostatnio w swoich rozgrywkach ligowych postrzelały.Real u siebie w LM na co najmniej dwa/trzy gole stać, piłkarze &#39;&#39;Zizou&#39;&#39; potrzebowali takiego meczu jak z Celtą (7:1) by chociaż trochę podnieść mocno nadszarpnięte morale zespołu.Tutaj mają już duży komfort i awans na wyciągnięcie ręki, jednak Real u siebie w Lidze Mistrzów musi zawsze grać na maxa i po każdym strzelonym golu szukać następnego.&#39;&#39;Królewscy&#39;&#39; muszą jednak też pamiętać o niedalekiej historii kiedy to po pierwszym meczu i zaliczce z Schalke byli blisko odpadnięcia w rewanżu.Roma natomiast po zmianie &#39;&#39;miotły&#39;&#39; radzi sobie coraz lepiej.W znakomitej formie jest duet El-Sharaawy i Mohammed Salah, druga linia też potrafi swoje z przodu zrobić.Goście muszą zaryzykować i z czasem na pewno to zrobią i będą musieli się odkryć, co daje dużą szanse na bramki z kontr gospodarzy.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jeśli myślicie że Real zagra z kontry z Romą to jestescie w błędzie drużyna z Bernabeu będzie od początku chciała nażućic własny styl i pewnie wygrać spotkanie z kontry raczej grać będą włosi co przy obecnej ich formie oznacza kłopoty dla realu ja grałbym na to że obie drużyny strzelą bramkę .
 
art2010 0

art2010

Użytkownik
Tutaj nie byłbym taki pewny tego całego Realu... raz że Roma z meczu na mecz pokazuje że kryzys mają już za sobą i rozjechanie fiołków w piatek było tego najlepszym dowodem, a dwa to chciałbym tylko przypomnieć zeszłoroczną 1/8 finalu w wykonaniu Realu. W pierwszym meczu w Gelsenkirchen takze wygrali 2:0 i mysleli ze juz mają awans a Schalke w rewanżu o mało co ich nie pogoniło i skończyło sie to 3:4 dla niemcuchów.
Według mnie jeżeli tylko C.Ronaldo nie wejdzie dobrze w mecz plus absencje(nie orientuje sie jak tam z kontuzjami czy kartkami w Realu) to Roma spokojnie bedzie w stanie powalczyc o wyeliminowanie Królewskich.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Tutaj nie byłbym taki pewny tego całego Realu... raz że Roma z meczu na mecz pokazuje że kryzys mają już za sobą i rozjechanie fiołków w piatek było tego najlepszym dowodem, a dwa to chciałbym tylko przypomnieć zeszłoroczną 1/8 finalu w wykonaniu Realu. W pierwszym meczu w Gelsenkirchen takze wygrali 2:0 i mysleli ze juz mają awans a Schalke w rewanżu o mało co ich nie pogoniło i skończyło sie to 3:4 dla niemcuchów.
Według mnie jeżeli tylko C.Ronaldo nie wejdzie dobrze w mecz plus absencje(nie orientuje sie jak tam z kontuzjami czy kartkami w Realu) to Roma spokojnie bedzie w stanie powalczyc o wyeliminowanie Królewskich.
Wyeliminowanie Królewskich? :] Roma musiałaby wygrać 3:0 lub inny wysoki wynik dwu bramkowy 3-1 4-2, co według mnie jest nierealne, Roma może jest w formie, ale to na ligę włoska może wystarczyć a nie na lige mistrzów, na tak klasowy zespół jak Real, który ostatnio rozjechał 7-1 Celte Vigo, Serie A to nie ten poziom co Primera Division, wystarczy dobry mecz Ronaldo i po sprawie, ale i tak nie ma co porównywać tych zespół bo różnica jest spora, Real nie musi sie spinac w tym meczu i remis im starcza, ale napewno bym tutaj nie gral na awans Romy...
 
candida 45

candida

Użytkownik
Według mnie jeżeli tylko C.Ronaldo nie wejdzie dobrze w mecz plus absencje(nie orientuje sie jak tam z kontuzjami czy kartkami w Realu) to Roma spokojnie bedzie w stanie powalczyc o wyeliminowanie Królewskich
To jakiś żart, kpina? Wierzysz w Romę bardziej niż trener czy sami zawodnicy, tam nikt nie ma wątpliwosci kto awansuje po pierwszym meczu w Rzymie. Aby stało się inaczej, musiałby zaistnieć jakiś niewiarygodny splot okoliczności, strzał życia Dżeko, czerwień na początek dla Realu itd. Słowem - Real ma sytuację pod kontrolą i moim zdaniem będą w tym roku w finale LM, z tej prostej oto przyczyny, że na pozostałych frontach już się nie liczą, wszystkie siły zostawią we wtorkowe i środowe wieczory.
W tym meczu wszystko do grania w stronę Realu, hc -1, nawet -2. Warto też rozważyć Real wygra do zera, moim zdaniem to będzie demonstracja siły Królewskich, Madryt tego potrzebuje. Jakiekolwiek stawianie Romy w drugim szeregu europejskiej piłki jest nie na miejscu, pojechali do Barcelony w fazie grupowej i pamiętamy jak to sie skończyło. To druzyna bez wyrazu, bez jakości na ćwierćfinał LM, tak jest od lat. Roma to wielki plac budowy od kilku sezonow, i co rusz odbija sie od sciany w LM w fazie pucharowej. Nie ma zadnych przesłanek aby sądzić, że jutro będą w stanie powalczyć choćby o remis.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Tutaj nikt nie piszę o drugim meczu Wolfsburg vs Gent
Ja w tym meczu widzę pewne zwycięstwo wilków
-Grają u siebie
-Niemiecka liga a belgijska ...
-W 1 meczu już pokazali kto przechodzi dalej
-Gent na wyjazdach sobie nie radzi wystarczy zobaczyć ich mecze
-Trener Gent wypowiadał się w wywiadzie po meczu i mówił, że szanse na awans wynoszą 0 % więc motywacji nie będzie do meczu
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Kurs na Chelsea to jakiś żart? Przepraszam bardzo, ale po obejrzeniu ostatnich meczów z Norwich czy ze Stoke to powinien być w okolicach 4. Jeszcze z Norwich nie było najgorzej, ale ze Stoke to tragedia. Zaczęli od prowadzenia, ale potem jak na mistrza, oraz drużynę która się odradza powinni zaatakować, strzelić drugą bramkę, która dałaby spokojną wygraną, a oni przeszli do obrony i stracili gola w końcówce. Skoro z takim typowym średniakiem remisują we frajerski sposób, to co będzie z PSG? Mimo iż ostatnie wyniki Paryżan nie są jakieś niesamowite, to trzeba zauważyć, że najważniejsi gracze odpoczywają bo przecież liga już wygrana. Składy będą optymalne, ale wiadomo, że ekipa PSG znacznie lepsza, do tego bardziej wypoczęta.
Wygrana PSG 2,7. Ja zaszaleje i zagram pewniaka z handi -1
Betsson
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgadzam się z uzytkownikiem wyżej kurs na Chelsea mówi zagraj powalczymy a prawda jest taka ze PSG w zyciu nie odpadnie z Chelsea nawet nie ma o czym mówić.Ja zagram PSG DNB bo jest to oczywisty bet.Analize i kurs dopisze później proszę nie kasować.
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Real - Roma

Królewscy raczej wygrają to spotkanie, pytanie tylko jak wysoko. Ciężko znaleźć jakikolwiek argument przemawiający za Romą. Niby Real ma zaliczę 2 bramkową z poprzedniego meczu ale to nie jest drużyna która odpuszcza, interesują ją tylko zwycięstwa. Podrażnieni sytuacją w lidze gdzie Barcelona jest już raczej nieosiągalna, przegranym meczem derbowym z Atletico na własnym stadionie kibice oczekiwali od nich rekompensaty w postaci wysokiej wygranej i stało się, zbili Celtę 7-1 gdzie brylował Ronaldo. I właśnie coś czuję że w tym meczu również błyśnie bo kto jak nie on ma ciągnąć ten klub.
Ma w tej chwili 12 bramek strzelonych w lidze mistrzów a drugi jest Lewandowski z 7 trafieniami więc tak jakby tytuł króla strzelców jest już w jego posiadaniu. Rekord strzelonych w sezonie w lidze mistrzow wynosi 17 zresztą ustanowiony przez niego 3 sezony temu, kto wie czy chłopina nie ma chrapki aby go pobić. Uważam że w tym meczu może zbliżyć się do tego, strzelając nawet jakiegoś hat-tricka. Proponuję:

Ronaldo strzeli &amp; Wygrana gospodarzy @ 1.87 Unibet ✅✅✅

Czekam też na zakład w Unibet że Ronaldo strzeli conajmniej 2 gole, może wystawią bo puki co tylko na zawodników Romy można grać ⛔
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Żebyście się tylko nie przejechali na tym PSG. Jak można w ogóle porównywać kolejny mecz w Premier League do 1/8 Ligi Mistrzów, gdzie Chelsea będzie grała o życie, mając jeszcze z tyłu głowy, że jak odpadną to żegnają się z Europą najprawdopodobniej na minimum 1,5 roku? Przecież to jest zupełnie inny poziom motywacji! Mało to było zespołów co to w lidze grały bez polotu, a w rozgrywkach międzynarodowych zachodziły daleko?
Nikomu nie przyszło do głowy, że to ostatni wynik to mogła być przysłowiowa zasłona dymna? Oni w lidze nie mają już szans na nic, co im zależy czy zajmą finalnie miejsce 6 czy 10? Po co mieli przesadnie forsować tempo wiedząc, że za kilka dni czeka ich jak do tej pory najważniejszy mecz w sezonie, gdzie trzeba będzie naprawdę zagrać na 100%?
Handicap? ???? Zazdroszczę fantazji.
Szykuje się wyrównane widowisko i jak dla mnie w tym spotkaniu nie ma faworyta. Wynik jest stykowy, ja stawiam BTS (1,8 bet365) i to jest dla mnie najrozsądniejsza opcja. Dlaczego? Gramy na Stamford Bridge, pełen stadion i żaden z Londyńczyków na pewno nie odstawi nogi do końca. PSG aby zapewnić sobie względny spokój, również musi strzelić przynajmniej 1 gola. Francuzi przyzwyczajeni do łatwych zwycięstw i rozpieszczeni tym, że tylko od wielkiego dzwona ktoś potrafi im się przeciwstawić na boisku, mogą mieć moim zdaniem problemy. Nie wiem kto awansuje ani jakim wynikiem zakończy się mecz, ale 2 rzeczy są dla mnie niemal pewne. Nie wierzę, że zakończy się to bezbramkowym remisem albo, że Chelsea przed własną publiką pożegna się na dłuższy czas z Champions League w sposób tak żenujący, aby przegrać dwoma bramkami bądź wyżej.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
A co myślicie o kartkach w meczu Realu? 365 wystawił linię 3.5 i za over mamy kurs 2.25. Włoskie ekipy mają tendencje do łapania dużej ilości kartek kiedy im nie idzie. Tutaj mamy przypadek, że dwu-mecz jest praktycznie rozstrzygnięty i w przypadku gdy Real ukąsi dosyć szybko makarońcą mogą puścić nerwy :p
Ostatnie 10 spotkań Romy - liczba kartek: 6, 4+1 czerwona, 1, 2, 5, 5, 4+1 czerwona, 3, 6, 2
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Real Madryt - AS Roma
Mój typ: AS Roma lub remis
Bukmacher: Fortuna
Kurs: 3,15
A moim zdaniem Roma sprawi jutro niespodziankę i meczu nie przegra. Nie twierdzę że awansują, ale są w stanie się postawić, w pierwszym meczu niestety zabrakło skuteczności, Salah prawą stroną ścigał się i wygrywał te pojedynki, brakowało ostatniego podania. Kolega art2010 bardzo dobrze przypomniał mecz z Schalke któremu mocno kibicowałem w tym meczu.
W Rzymie wierzą w awans, jedynie dzisiaj napłynęła nieciekawa informacja, że Nainggolan być może nie wystąpi (opuścił boisko na dzisiejszym treningu). Real jest zdecydowanym faworytem ale Roma to nie byle jakie ogórki i wierzę, że jutro powalczą. Kursy są bardzo wysokie i moim zdaniem za mniejszą kwotę nie zaszkodzi spróbować typu Roma lub remis po 3,15. El Shaarawy też ma coś do udowodnienia, moim zdaniem to facet z ogromnym potencjałem, jeszcze w Milanie patrzało się na jego grę z przyjemnością, potem po kontuzji chłopak trochę zgasł ale przyjście do Romy dało mu drugie życie. Roma nie ma nic do stracenia, Real będzie grać na utrzymanie piłki i liczyć na kontry. Także ja tam kibicuję jutro Romie - wierzę że powalczą ????
 
Z 0

zukinho88

Użytkownik
nigdy nic nie pisałem ale teraz podzielę się moim spostrzeżeniem, kursy na over mocno poleciały w dół, w totomix jest jedna opcja dokładna ilość bramek 5+ i tam kursy są jeszcze wg mnie ciekawe, oczywiście jeśli ktoś planuje postawić over 4,5
real - roma kurs 3.75
wolfsburg - gent kurs 5.25
jak dla mnie dubel za 50 do pogrania bo jutro może być strzelanina ????
 
carte-blanche 0

carte-blanche

Użytkownik
Real Madryt - AS Roma

Moim zdaniem dla Realu spotkanie takie jak to jest istną formalnością, a festiwal strzelecki i kolejne rekordy będzie chciał pobić Ronaldo. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, po pierwsze Real nie ma za bardzo kim rotować w składzie (ciągle kontuzje) więc, można być więcej niż pewnym że na to spotkanie wyjdą w 80% zawodnicy pierwszej jedenastki, z tego co można zauważyć Zizou nie stawia na ekonomiczny football, ostatnie zwycięstwo 7-1 było najlepszym tego przykładem, że jak jest gra padają bramki - nie zwalniają tempa walczą o kolejne (tym bardziej że mecz ze słabiutkim Las Palmas dopiero w niedziele). Teraz jeszcze suche statystyki w tym sezonie real przegrał u siebie dwa razy z athletico i barceloną, Zazwyczaj u siebie wygrywa sporą ilością bramek czego dowodzi ostatnie 10 spotkań. Ciekawostka o Romie, nowy trener wniósł może nową filozofie, poukładał ten wielki bałagan po Rudim Garci, ale to ciągle nie są zawodnicy tej jakości co Real, jakby patrzej na wyjazdowe mecze Romy np. 6-1 na camp nou z barceloną, ostatnio seria trzech zwycięstw ale nie zapominajmy przegrali z juve wczesniej 1-0, ale to była najmniejszy dla nich wymiar kary bo juve dominowało od początku do końca. Dlatego moja prognoza to: Roma szybko straci pierwszą bramkę i zacznie się cofać do defensywy licząc na kontry i godny pożegnanie z LM jakieś 2-0 lub 3-1 jak najbardziej.

Handicap -1 Real Madryt 1,93 @Fortuna
 
brodaty-zolw 70K

brodaty-zolw

Forum VIP
Czytając komentarze niektórych użytkowników o tym, że Roma ma szansę coś ugrać na Santiago Bernabeu a niektórych, że nawet może awansować to się zastanawiam czy mamy już 1 kwietnia. Jeżeli Real tego nie wygra to odszczekam wszystko. Jednak jak dla mnie Real jutro się przejedzie po Romie i wydaję mi się, że mogą im nawet z 5 bramek wcisnąć. Analizę dodam jutro ale grając przeciwko Realowi jutro to raczej oddajecie kasę bukowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 272

mientosek

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą. Real na Bernabeu zje Rzymian, sytuacja z przed roku z meczu z Schalke nie ma prawa się powtórzyć, kibice by tego nie wybaczyli. Bernabeu żąda krwi, piłkarze mówią otwarcie że została im LM i dadzą z siebie wszystko w tych rozgrywkach, nie będzie żadnego odpuszczania czy bronienia wyniku, bo nie taka jest mentalność tego zespołu. Dodajmy do tego przepaść jaka dzieli w tej chwili Primerę i Serie A i mamy obraz jutrzejszego meczu. Po mojemu szykuje się kanonada w wykonaniu piłkarzy z Madrytu i myślę, że warto iść jak najbardziej w tą stronę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom