>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [8-9 marca 2016] - Rewanże

Status
Zamknięty.
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Real Madryt -AS Roma
Suma kartek over 3 1,875

No jak dla mnie bet dnia, wg. Mnie linia powinna byc 4,5. W prawdzie Real ma awans praktycznie w kieszeni, strzela 1 gola i powinno być po emocjach i po meczu.
Mam dwie wizje tego meczu, albo Real miażdży Włochów 5:0, albo Roma strzela gola jako pierwsza i jest stres w szeregach Królewskich. W pierwszym wypadku kartki zbiera sfrustrowana Roma, która chce już wrócić do Rzymu po pierwszej połowie, ale musi jakoś dograc ten mecz, faulujac w każdym momencie gdy Ronaldo jeździ między nimi, jakis karny lub/i czerwień liczona u buka x2. W drugim przypadku widzimy Rome która poczuła krew, walczy o drugiego gola, mamy otwarty mecz jak i wynik dwumeczu, krew pot i łzy każdej drużyny, kartki w obie strony.
Statystki sędziego Marciniaka w załączniku, jak widać kieszonka zaszyta nie jest ;)
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Czytając komentarze niektórych użytkowników o tym, że Roma ma szansę coś ugrać na Santiago Bernabeu a niektórych, że nawet może awansować to się zastanawiam czy mamy już 1 kwietnia. Jeżeli Real tego nie wygra to odszczekam wszystko. Jednak jak dla mnie Real jutro się przejedzie po Romie i wydaję mi się, że mogą im nawet z 5 bramek wcisnąć. Analizę dodam jutro ale grając przeciwko Realowi jutro to raczej oddajecie kasę bukowi.
Ja myślę, że i 10 wciśnie... Bądźmy poważni.

Broń boże nie mówię, że Roma awansuje, nie mówię nawet, że wygra ale jeśli ma się zdarzyć niespodzianka to lepszej okazji Roma mieć nie będzie. Bo co? Bo Real się przejechał 7-1 po Celcie? Super, szkoda że pozostałe 4 na 5 meczów Real zagrał padakę. Ronaldo chimeryczny bardziej niż zwykle i to, że z Celtą sobie postrzelał nie znaczy, że i dziś postrzela. Szczególnie bez sensu jest granie Realu po takim kursie, to już wolę Wolfsburg po 1.50 zagrać.. Szczególnie, że kursy na X2 na Romę lub że wygra którąkolwiek połowę kręcą się w okolicach 3-3.25 co uważam za ciekawszy bet o wiele bardziej. Tutaj będzie albo nudny mecz jak flaki z olejem i under 2.5 albo strzelanina z obu stron ale wątpię żebyśmy zobaczyli walec który przejedzie po Romie, bo obecnie Real jest w dołku i nie ma co się oszukiwać. Osobiście będę grał z czystym sumieniem X2 lub wygraną minimum 1 połowy przez Romę i nawet jak wszystko co napisałem okaże się bzdurą i będzie rzeczywiście to 5:0 to nie będę żałował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt - As Roma
Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
buk: unibet
Wynik: 18 ✅ gładko!
Ja w dzisiejszym meczu idę w stronę rożnych. W pierwszym spotkaniu tych rożnych padło aż 12, i dziś nie zanosi się na to żeby ta liczba miała być mniejsza. Myślę, że sprawa awansu jest rozstrzygnięta, ale nie oznacza to, że zabraknie nam walki i emocji w tym spotkaniu. Królewscy są maszynką do nabijania rzutów rożnych, a gdy tracą jako pierwsi bramkę, to tych rożnych pada naprawdę sporo. Goście do tego niech dorzucą 4/5 rożnych i Typ powinien wejść bez większych problemów. Najgorszy scenariusz może być taki, że jak Real w pierwszych 15/20 minutach rozstrzela Rome to może być pozamiatane...ja jednak liczę, że będzie inaczej, i goście w jakiś sposób postawią opór gospodarzom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tondi 0

tondi

Użytkownik
Real Madryt - AS Roma
Real -2, @2,8 ZWROT
Unibet
Liga Mistrzów to jedyne rozgrywki, które ma szanse wygrać w tym sezonie Real Madryt. W pierwszym meczu właściwie zapewnili sobie awans do 1/4 finału ale nie widzę możliwości aby dzisiaj oszczędzali siły czy zadowolili się skromną wygraną lub remisem.
Zawodnicy po porażkach z Barcą i Atletico spotkali się z wielką krytyką ze strony swoich kibiców dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. W każdym meczu chcą wygrać jak największą liczbą bramek i wkupić się ponowie w łaski fanów. Liczba strzelonych goli u siebie od czasu kiedy Zidane jest trenerem: 5,5,6,4,0,7 w każdym meczu poza derbami zawodnicy rzucali się rywalom do gardeł od pierwszej do ostatniej minuty. Dzisiaj do gry w pierwszym składzie po kontuzji wraca Gareth Bale. Uważam, że Real będzie chciał zafundować dobre widowisko swoim kibicom i zaaplikuje kilka bramek gościom z Rzymu ;)
Ronaldo czuje się na Bernabeu jak ryba w wodzie do tego dzisiaj Real bez środkowego napastnika (Benzema kontuzja, Borja niepowołany dezycją trenera) więc jak nie Cris to kto? ???? dlatego pobieram jeszcze:
Ronaldo strzeli 2 lub więcej, @3,5 Unibet
/ brakło 1 gola Crisa a okazje miał wyborną...
 
empel 112

empel

Użytkownik
Real - Roma
over 3,5 @ 2.10 bet365

Dziś jak koledzy już wyżej napisali teoretycznie drugie spotkanie rozstrzygniętego już dwumeczu... teoretycznie. Nie wierze że Roma wygra, lecz też nie przyjadą na srogie lanie bez walki. Jak już było wspomniane gracze Realu skupiają się teraz na walce w LM najbardziej, 12 punktów straty w lidze do rozpędzonej Barcy nie napawa optymizmem, więc jedyna ich szansa na trofeum to właśnie LM! Na drodze do koncowego triumfu dziś stanie zespół Romy który dla mnie po chwilowej zadyszce znów łapie forme, występy El Shaarawego i Salaha jak dla mnie ostatnio to klucz do ich sukcesów i miło się to ogląda, Faraon odzyskał instynkt strzelecki, a Salah znów może pokazać to co potrafi najlepiej czyli szybkie zejscia i kluczowe wykańczanie akcji. Obiektywnie podsumowując liczę dziś na otwarte spotkanie i dobry występ Faraona. Liczę na mecz walki i wynik 3:1 - 3:2 dla Królewskich.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Ja myślę, że i 10 wciśnie... Bądźmy poważni.

Broń boże nie mówię, że Roma awansuje, nie mówię nawet, że wygra ale jeśli ma się zdarzyć niespodzianka to lepszej okazji Roma mieć nie będzie. Bo co? Bo Real się przejechał 7-1 po Celcie? Super, szkoda że pozostałe 4 na 5 meczów Real zagrał padakę. Ronaldo chimeryczny bardziej niż zwykle i to, że z Celtą sobie postrzelał nie znaczy, że i dziś postrzela. Szczególnie bez sensu jest granie Realu po takim kursie, to już wolę Wolfsburg po 1.50 zagrać.. Szczególnie, że kursy na X2 na Romę lub że wygra którąkolwiek połowę kręcą się w okolicach 3-3.25 co uważam za ciekawszy bet o wiele bardziej. Tutaj będzie albo nudny mecz jak flaki z olejem i under 2.5 albo strzelanina z obu stron ale wątpię żebyśmy zobaczyli walec który przejedzie po Romie, bo obecnie Real jest w dołku i nie ma co się oszukiwać. Osobiście będę grał z czystym sumieniem X2 lub wygraną minimum 1 połowy przez Romę i nawet jak wszystko co napisałem okaże się bzdurą i będzie rzeczywiście to 5:0 to nie będę żałował.
Real u siebie w LM to walec, z wyjatkiem meczu z Schalke, zupełne inne podejscie ma ten klub do tych rozgrywek i to praktycznie od samego poczatku, nie raz bylo widac ze LM&gt;LaLiga oczywiscie nie twierdze, że Real odpuscił lige bo przegrał ja w fatalnym stylu. Chodzi mi bardziej o motywacje o chec pokazania swojej siły w Europie i o ile u siebie moze bym dawał jakies szanse Romie, tak na Santiago maja na jakis korzystny wynik szanse minimalne albo i mniejsze.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Real u siebie w LM to walec, z wyjatkiem meczu z Schalke, zupełne inne podejscie ma ten klub do tych rozgrywek i to praktycznie od samego poczatku, nie raz bylo widac ze LM&gt;LaLiga oczywiscie nie twierdze, że Real odpuscił lige bo przegrał ja w fatalnym stylu. Chodzi mi bardziej o motywacje o chec pokazania swojej siły w Europie i o ile u siebie moze bym dawał jakies szanse Romie, tak na Santiago maja na jakis korzystny wynik szanse minimalne albo i mniejsze.
Właśnie widziałem juz rok temu jaki to Real walec w meczu z Schalke.To ze grali dobrze za Mou i Ancelottiego to nie znaczy ze zawsze tak będzie.
To w PD Real nie ma motywacji i chęci pokazania sily?Przypomnij kiedy to Real byl mistrzem?A no tak im sie po prostu nie chce...hehe zabawne to i wychodzi ze trzeba grać
Roma+1.5
1.877
Pinnacle
Real jest slaby w tym sezonie i 15-0 z Vallecano tego nie zmieni.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
W znakomitej formie jest duet El-Sharaawy i Mohammed Salah
Bez jak z tą Romą, bo jest to zespół, który może pogonić ogórkowe drużyny w Serie A.
Real jest 2 półki wyżej, tak samo jak liga hiszpańska, w której El-Sharaawy i Mohammed Salah mogliby pomarzyć o występach w Granadzie czy Getafe i to niekoniecznie w podstawie.

Można Realowi wypominać wpadkę z Schalke, gdzie zlekceważyli rywala, ale awans uzyskali.

Dla kontrastu podam 3 wyniki Romy z Ligi Mistrzów

1:7 z Bayernem
1:7 z Manchesterem Utd
1:6 z Barceloną


Bodaj w dwóch (a może i we wszystkich) drużynę prowadził jej obecny &quot;uzdrowiciel&quot;

Real ma już awans w kieszeni i tylko to stanowi zagrożenie, bo inaczej wynik gdzieś w okolicach manity.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Kto sędziuje jutrzejszy mecz Chelsea-PSG?
Jakąś stronka z jego statystykami jeśli chodzi o kartki ktoś może podrzucić??
 
brodaty-zolw 70K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ostatnie bety na bardzo dobrej skuteczności i dziś liczę na podtrzymanie passy. Wybrałem sobie dzisiaj spotkanie Realu z Romą. Zapraszam do krótkiej analizy.
Real Madryt vs. AS Roma

&quot;Jeśli nie zagramy dobrze, Roma nas wyeliminuje, to klarowne jak woda” - takie słowa na konferencji prasowej wypowiedział trener Realu Madryt, który jasno dementuje plotki jakby Real miał odpuścić to spotkanie. Do tego w pierwszym składzie mają wybiec Bale oraz Marcelo co jest kolejnym dowodem na to, że Real podchodzi do tego spotkania bardzo poważnie. Keylor Navas jest jak do tej pory nie kapitulował jeszcze w tej edycji Ligi Mistrzów a jego forma wydaję się dość solidna w ostatnim tygodniach. CR7 w ostatnim spotkaniu ligowym strzelił 4 bramki, przełamując się nawet z rzutu wolnego. Do tego walczy o to aby pobić rekord strzelonych bramek w Lidze Mistrzów. W Madrycie wszystko wygląda na to jakby Real miał gładko wygrać to spotkanie, bo zespół może wystąpić w optymalnym ustawieniu poza jednym małym wyjątkiem a mianowicie napastnikiem. Ofensywna trójka w Realu ma dzisiaj prezentować się w taki sposób: Bale-Cr7-Lucas.

A co słychać w drużynie z Rzymu? Walka o mistrzostwo nadal trwa i to właśnie drużynie Romy bliżej do Juventusu niż Realowi do Barcelony. W piątek bardzo ważna wygrana z Fiorentiną (4-1), która podtrzymuję passę zwycięstw w lidze, która już teraz wynosi 7! Osobiście robi to na mnie wrażenie jednak nie ma co porównywać włoskich średniaków do Realu, który na własnym boisku jest strasznie silny. Do tego mam mieszane uczucia co tak naprawdę chce zaprezentować Roma na Santiago Bernabeu. Zawodnicy mówią, że chcą walczyć o awans a kibice Romy woleliby wygraną w niedzielnym spotkaniu z Udinese. Nie można wątpić w to, że chcą awansować do kolejnej rundy ale czy naprawdę wierzą w to, że im się to uda? Ważną informacją jest fakt, że ze składu wypada filar pomocy Nainggolan, który na wczorajszym rozruchu zszedł z boiska po 10 minutach. Osobiście wydaję mi się, że Roma będzie walczyła w tym spotkaniu do pierwszej bramki, jeżeli takową strzeli Real dość szybko to możemy zobaczyć rozstrzelanie rzymskiego zespołu na stadionie w Madrycie.


Real Madryt (-1.5) - 2.02/unibet ✅✅✅ 2-0, meczu nie oglądałem a podobno było bardzo ciężko. Najważniejsze, że bet siadł i można księgować sianko



 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Włoska prasa zapowiada, że Spaletti wyjdzie dziś wieczorem ze wszystkim co ma w ofensywie, tj. Salahem i El Shaarawy’m na skrzydłach i Perottim za plecami Dżeko. W pierwszym meczu zrezygnował z Bośniaka, wystawił Vainqueura, żeby zagęścić środek i plan ten nie był głupi, zadecydował jeden przebłysk Cristiano i taktyka się posypała. Dziś Roma nie ma czego bronić, więc całkiem prawdopodobne jest 4-4-2 z nastawieniem na ataki skrzydłami. Sugeruje to otwartą grę gości, częste angażowanie się w kontrataki, dużo sytuacji podbramkowych, również pod swoją bramką, bo Real drużyny z tak dobraną taktyką potrafi skarcić doskonale.

To, jaki skład wystawi Zidane jest sporą niewiadomą, bo liczba wariantów jest ogromna. Nie zagra leczący uraz Benzema, ani Mayoral, który wystąpi dziś w młodzieżowej LM, do gry wrócił jednak Bale. W środku zagra Modrić i Kroos, którzy opuścili ostatnie ligowe spotkanie. Być może Zidane wystawi rygla w postaci Casemiro, choć równie prawdopodobny jest wariant z Jamesem.

Wszystko wskazuje więc na to, że będziemy oglądać otwarty mecz, z Romą, która przyjedzie z celem strzelenia gola i Realem, który u siebie swoich przeciwników miażdzy bezlitośnie. Gol dla Romy powinien paść, w pierwszym meczu mieli wiele okazji, a szybkie skrzydła Rzymian z pewnością będą stanowić zagrożenie, zwłaszcza w obliczu tak ofensywnie grających Marcelo i Carvajala. Stawiam jednak, że Real odpowie co najmniej trzema trafieniami, a przed 9 minutą padnie rzut rożny (jakiś czas temu przytaczałem statystykę RR w pierwszych minutach na Bernabéu, link tutaj)

Real powyżej 2.5 @ 2.00
| 4/10 ⛔
rzut rożny przed 9:00 @ 1.83 | 3/10
⛔
over 10 rzutów rożnych @ 1.83 | 2/10 ✅
Real i obie strzelą @ 2.50 | 2/10 ⛔
bet365
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Real podchodzi do tego spotkania bardzo poważnie.
Co do tego to raczej nie mam wątpliwości. Ekipa z Madrytu jest bardzo bliska awansu. W pierwszym meczu wygrała w Rzymie 2:0, co stawia ekipę Luciana Spalettiego w bardzo ciężkim położeniu. Dla „Królewskich”, po niepowodzeniach w krajowych rozgrywkach, sukces w Champions League staje się warunkiem niezbędnym do uratowania sezonu. Jednak chciałbym zauważyć fakt iż Real systematycznie traci bramki w meczach na własnym boisku. Dużo strzelają... ale i tracą gola niemal w każdym spotkaniu, dlatego wydaje się dość ciekawym typem BTS na ten mecz. Roma w lidze w 3 ostatnich meczach wyjazdowych aż 8 bramek! To raczej nie jest przypadek. Dzisiaj mają nóż na gardle i przynajmniej raz powinni znaleźć drogę do bramki Realu. Jak dzisiaj zagra Roma? Na pewno w obecnej formie Giallorossich stać na grę jak równy z równym, nawet na Santiago Bernabeu. Real powinien utrzymywać się dłużej przy piłce i będzie starał się atakować pozycyjnie. Roma natomiast myślę że zagra dzisiaj z kontry na szybkich napastników. Zadecyduje druga połowa, bo przez początek meczu będzie &quot;badanie&quot; możliwości rywala.
Real Madryt - AS Roma
Typ: BTS
Kurs: 1.67

 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Właśnie widziałem juz rok temu jaki to Real walec w meczu z Schalke.To ze grali dobrze za Mou i Ancelottiego to nie znaczy ze zawsze tak będzie.
To w PD Real nie ma motywacji i chęci pokazania sily?Przypomnij kiedy to Real byl mistrzem?A no tak im sie po prostu nie chce...hehe zabawne to i wychodzi ze trzeba grać
Roma+1.5
1.877
Pinnacle
Real jest slaby w tym sezonie i 15-0 z Vallecano tego nie zmieni.
Ty umiesz czytac ze zrozumieniem? Przeciez napisałem,o Schalke i nic o braku motywacji w PD nie pisałem tylko o wielkiej motywacji na LM. Tylko sa dwa oblicza tego zespołu analityku ten u siebie i ten wyjazdowy. Widac, że jedziesz po suchych statach i nie ogladasz meczow. W LM 7 meczow bez straconej bramki ale i tak powiesz, ze słaba grupa, że innym sie nie chciało strzelac albo trawa była za wysoka. Polecam jeszcze raz goraco czytac ze zrozumieniem bo inaczej maturze z polskiego lezysz. Pozdrawiam serdecznie
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ty umiesz czytac ze zrozumieniem? Przeciez napisałem,o Schalke i nic o braku motywacji w PD nie pisałem tylko o wielkiej motywacji na LM. Tylko sa dwa oblicza tego zespołu analityku ten u siebie i ten wyjazdowy. Widac, że jedziesz po suchych statach i nie ogladasz meczow. W LM 7 meczow bez straconej bramki ale i tak powiesz, ze słaba grupa, że innym sie nie chciało strzelac albo trawa była za wysoka. Polecam jeszcze raz goraco czytac ze zrozumieniem bo inaczej maturze z polskiego lezysz. Pozdrawiam serdecznie
Kto tu jedzie na statystykach to Ty jedziesz na nich meczu nie widziales żadnego Realu w tym sezonie.Suche stratystyki podales na temat Realu w LM z jakiś poprzednich sezonow+ dodajesz do tego jakies zespoly co to odpadly juz z LM co mnie te ogory obchodzą???
Real gra dno w defensywie za Zidana i traca te gole ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć przeciez na flashscore tego nie podają...
To ze za Beniteza obrona byla solidna tylko ze goli nie potrafili strzelać to inna para kaloszy.
Pierwszy mecz w Rzymie i jego wynik nie oddaje tej rywalizacji.
Watek o maturze synek przemilczę bo Tobie to jeszcze w takim razie mleko pod nosem kipi.
Aaa no i jeszcze na temat Realu mecze z Barca i Atletico u siebie pokazują ich moc zabrakło motywacji hahahahaha
Nie mowie ze Roma to ta sama klasa ale z drugiej strony to nie ogory z PD.
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Real Madryt - AS Roma
Roma over 3,5 rożne
BET365 1,72

Witam.
Ja pogram dzisiaj rzuty rożne Romy. Linia nie za wysoka, Roma na pewno przydusi i kilka rogów z tego nabije, typ wydaje się ciekawy i dość pewny bo Real przy zaliczce 2-0 z pierwszego meczu może być trochę rozluźniony i da Romie trochę miejsca do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marcins 224

marcins

Użytkownik
Kto tu jedzie na statystykach to Ty jedziesz na nich meczu nie widziales żadnego Realu w tym sezonie.Suche stratystyki podales na temat Realu w LM z jakiś poprzednich sezonow+ dodajesz do tego jakies zespoly co to odpadly juz z LM co mnie te ogory obchodzą???
Real gra dno w defensywie za Zidana i traca te gole ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć przeciez na flashscore tego nie podają...
To ze za Beniteza obrona byla solidna tylko ze goli nie potrafili strzelać to inna para kaloszy.
Pierwszy mecz w Rzymie i jego wynik nie oddaje tej rywalizacji.
Watek o maturze synek przemilczę bo Tobie to jeszcze w takim razie mleko pod nosem kipi.
Aaa no i jeszcze na temat Realu mecze z Barca i Atletico u siebie pokazują ich moc zabrakło motywacji hahahahaha
Nie mowie ze Roma to ta sama klasa ale z drugiej strony to nie ogory z PD.
Bład w poprzenim poscie miało byc 6 meczów bez straconej bramki. Ogóry z PD? Liga wyrównana jak nigdy i tylko Barcelona odskoczyła, a z pierwszej 6 do tego Valencia a nawet Celta w pełnym składzie mogłyby spokojnie pukna Rome. raczej Navas w formie niz obrona solidna za Benka ale mimo to Real bramek nie tracił. PSG to też ogory? Jak widziales tak mecze Realu jak podajesz stan konta w swoim temacie to sie nie dziwie, że leci typ na Rome. Real u siebie ich zmiazdy i jest zespolem 2 klasy lepszym. A ogladania meczow Realu to nawet nie skomentuje bo ogladam praktycznie wszystkie od kilkunastu lat i wiem na co ich stac u siebie. To, że na wyjazdach graja słabo i bez pomysłu to wiadomo nie od dzis, ale u siebie to co innego zwłaszcza w LM i mimo porazek z Barcelona i Materacami to nadal top Europy
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
A co myślicie o kartkach w meczu Realu? 365 wystawił linię 3.5 i za over mamy kurs 2.25. Włoskie ekipy mają tendencje do łapania dużej ilości kartek kiedy im nie idzie. Tutaj mamy przypadek, że dwu-mecz jest praktycznie rozstrzygnięty i w przypadku gdy Real ukąsi dosyć szybko makarońcą mogą puścić nerwy :p

Ostatnie 10 spotkań Romy - liczba kartek: 6, 4+1 czerwona, 1, 2, 5, 5, 4+1 czerwona, 3, 6, 2


Bardzo trafne spostrzezenie,tym bardziej,ze sedziuje znany naszym rodakom Szymon Marciniak,ktory lubi trzymac w reku karton niczym drukarz. Minus dla typu tylko ten ,ze Roma gdy dostanie szybko gola lub dwa moze odpuscic i grac zachowawczo myslac o Serie A ale wierzmy,ze maja waleczne serca i ambicje.
Jestem za typem dodajac propozycje czerwa kurs Fortuna 3.9
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
08/03/2016 20:45 CET
Gareth Bale (Real Madrid - AS Roma) score a goal
2.20 (Pinnacle)
5/10
Kurs na over 3.5 jest 2.16, ale ja wolę pobrać gola Bale&#39;a po dosyć wysokim kursie. Roma w pierwszym spotkaniu, w którym przegrała 0:2 zrobiła wówczas defensywny mecz, w którym Real nie miał dużo okazji strzeleckich i indywidualny popis Cristiano Ronaldo zadecydował o losach spotkaniach.
Dzisiaj na Ronaldo jest śmieciowy kurs 1.58, a zabraknie napastnika Karima Benzemy. Bale będzie najbliżej bramkarza z Cristiano. Roma rzekomo ma zagrać dzisiaj ofensywnie i ma to sens, bo tylko wprowadzenie bałaganu daje jakieś małe szansę Romie na awans. Myślę, że obrońcy skupią się dzisiaj mocniej na Cristiano i Bale będzie miał swoje dogodne sytuację.
Jedynym minusem Bale&#39; jest powrót po kontuzji i prawdopodobnie brak zagrania meczu w pełnym wymiarze czasowym. Gareth zagrał w ostatnim meczu ligowym 25. minut i wpisał się na listę strzelców. Moim zdaniem będzie chciał jednak dzisiaj się pokazać, bo przed kontuzją grał świetnie, a nie ma jeszcze gola w tej edycji LM (inna sprawa, że zagrał bardzo mało minut koło 105-115).
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Real trzy ostatnie mecze z Romą na swoim stadionie przegrał.
Ja kompletnie nie czuje grania dziś na jakieś wysokie overy...
To, że w zeszłym roku po 0:2 w Glesenkirchen było potem 4:3 nic kompletnie nie znaczy.
Według mnie wchodzenie za grube stawki w over 2,5 realu, czy over 3,5 w meczu jest ryzykowne. Zdecydowanie bardziej czuję grę w stronę BTS-a.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom