>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [8-9 marca 2016] - Rewanże

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dla mnie granie pod Real to jest pomyłka, oczywiście mogą wygrać i 3-0, ale mogą i przegrać czy zremisować OSIĄGAJĄC cel dwumeczu jakim jest Awans.Kursy ponaciągane jak żyrafa, co najmniej jakby o awansie w rewanżu przesądzała jedna bramka.Lepiej już pograć faktycznie coś pod Romę min tak jak zaproponował robyert84.
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Real trzy ostatnie mecze z Romą na swoim stadionie przegrał.
Ja kompletnie nie czuje grania dziś na jakieś wysokie overy...
To, że w zeszłym roku po 0:2 w Glesenkirchen było potem 4:3 nic kompletnie nie znaczy.
Według mnie wchodzenie za grube stawki w over 2,5 realu, czy over 3,5 w meczu jest ryzykowne. Zdecydowanie bardziej czuję grę w stronę BTS-a.
Jeżeli mówisz o tych śmiesznych meczach z International Champions Cup to były one rozgrywane kolejno w Dallas i Melbourne. Z kolei ostatni raz w Lidze Mistrzów Real przegrał u siebie z Romą osiem lat temu, gdy gole strzelali Taddei z Raulem, także ta statystyka nie dość, że jest przekłamana i brana z FlashScore&#39;a, to kompletnie do mnie nie przemawia.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Real -1,5 @ 2.02 Pinnacle ✅

Ja tutaj nie widzę szans w tym meczu dla Romy.Opieranie się tylko i wyłącznie na tym meczu sprzed roku z Schalke i podawanie go jako argument za Romą jest bez sensu.Nie widzę za to nigdzie wpisów o tym jak Roma radzi sobie w LM a to jest dużo ważniejsze niż wyniki w lidze.&quot;Popisy&quot; z Bate w fazie grupowej a już nie wspomnę o meczach z drużynami,z europejskiego topu jak Barca czy Bayern,które kończyły się manitą.Roma w LM nie znaczy nic i mogą grać ładnie w Serie A ale LM to jest inna bajka.Real na Bernabeu potrafił swoich rywali w Champions League miażdżyć,zespół z bagażem doświadczeń,z świetnymi zawodnikami,którzy jeśli wykorzystają swój potencjał,złapią odpowiedni rytm to Roma będzie dla nich tylko tłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Teraz radze prześledzić wszystkie posty na temat meczu Real-Roma i widac jak na dłoni ze leci masówka na Real z handicapem i overy meczowe.Nie mowie ze masówki zawsze nie wchodzą ale prawda jest taka ze więcej utapia tych mocnych masowej tu jest taka a wiec: Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Podzielam zdanie Konara25. Większość typerów widzi dzisiaj spokojne zwycięstwo RM. Chyba mecz z Celtą przesłania ostanie występy Królewskich. Ekipa z Vigo została rozstrzelana, ale to nie jest zespół z początku sezonu, kiedy to byli w czubie tabeli, więc to nie może być wyznacznik formy drużyny z Madrytu. Warto zauważyć, że kiedy ostatnio na Santiago Bernabeu przyjechał wymagający rywal, a był nim team Atletico, Real nie miał nic do powiedzenia.
Fakt, wygrali pierwszy mecz na Olimpico, ale Roma nie była tłem dla gości. Rzymianie pod wodzą Spalletiego to kompletnie inny zespół niż za rządów Garcii. Grają szybką, płynną i przyjemną dla oka piłkę. Jeśli ktoś oglądał mecz z Fiorą to wie, że Roma jest w gazie. Salah, El-Sharawy, Pjanić. Ci zawodnicy mogą dzisiaj napsuć dużo krwi defensywie gospodarzy. Na szpicy prawdopodobnie zagra Dzeko, a gość potrafi grać w powietrzu jak mało kto.
Nie twierdzę, że Real nie wygra, ale z manitami to bym się wstrzymał. Kursy w okolicy 1.4 na Real w ogóle nie warte grania. Dzisiaj wiele zależy od skuteczności przyjezdnych.
Typowanie wyniku daruje sobie na pewno i będę celował, tak jak wcześniej koledzy pisali, w kartki i rzuty rożne Romy, bo Rzymianie nie przyjechali na wycieczkę i z pewnością zagrożą bramce Navasa kilka razy, a co za tym idzie 4 korki powinny wpaść dla włochów. Ostanie pięć meczów Serie A i linia 3,5 zawsze była pokryta.
A co do kartek, linia 3,5 według mnie powinna być pokryta bez problemu. Nasz rodak, pan Szymon Marciniak nie boi się pokazywać kartek, a i nerwowych momentów i ostrzejszej gry nie zabraknie. Arbiter z Polski sędziował w tym sezonie 27 spotkań i tylko w 7 pokazał mniej niż 4 kartoniki, więc warto spróbować pograć taki typ.

As Roma over 3,5 korków 1.75 Betano
Over 3,5 kartek 1.95 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dziwi mnie fakt, że 3/4 osób skupia się tylko na meczu pomiędzy Realem, a Romą. Wg mnie w tym meczu jest wiele niewiadomych, i jedyną opcją jaka mi przychodzi do głowy to obie drużyny strzelą gola. Ja jednak dzisiaj zainteresuję się drugim meczem dzisiejszego wieczora, który odbędzie się w Niemczech. Wilki w pierwszym meczu ugrały wynik 2:3, co jest bardzo, ale to bardzo dobrym rezultatem. Myślę, że ta wygrana poniekąd zapewnia już awans, bo nie wydaje mi się, aby Gent był w stanie wygrać dzisiaj np. 0:2, bo ten wynik daje im możliwość awansu, albo też nie do końca wierzę, aby udało się doprowadzić do dogrywki wynikiem 2:3. Gospodarze ostatnio w dobrej formie, i myślę, że to dzisiaj utrzymają. Z całym szacunkiem dla drużyny z Belgii, ale to nie jest drużyna na miarę ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Widzę dzisiaj pewne zwycięstwo gospodarzy, ale uważam, że stać zespół przyjezdny na zdobycie jednego gola. Dlatego proponuję takie zakłady:

Wolfsburg + BTTS @2,94 Fortuna ⛔
Wolfsubrg + powyżej 2,5 gola w meczu @2,10 Fortuna ⛔
HT/FT 1/1 @2,18 Fortuna
⛔
A skoro Wilki zdołały zdobyć 3 bramki na wyjeździe, to dlaczego u siebie mieliby nie zdobyć 4? Myślę, że kurs warty ryzyka, oczywiście nie za jakąś super wielką stawkę.
Wolfsburg zdobędzie 4 lub więcej bramek @5,30 Fortuna ⛔
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Teraz radze prześledzić wszystkie posty na temat meczu Real-Roma i widac jak na dłoni ze leci masówka na Real z handicapem i overy meczowe.Nie mowie ze masówki zawsze nie wchodzą ale prawda jest taka ze więcej utapia tych mocnych masowej tu jest taka a wiec: Powodzenia
Moim zdaniem niektórzy chyba nie oglądali pierwszego meczu. Prawda jest taka że do utraty pierwszej bramki Roma grała na prawdę dobrze i solidnie i próbowała atakować pomimo tego że bardziej zagęszczali środek pola. Roma nie zagrała jakoś źle żeby ją ot tak skreślać, już nie takie comebacki widzieliśmy w piłce nożnej. Zobaczymy czy mieliśmy rację ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Nie chce mi się rozpisywać więc ja polecam granie karteczek. Mecze rewanżowe mają to do siebie, że trochę się ich sypie... szczególnie w końcówkach. A jeśli dodać do tego włoski temperament to już nie ma się co zastanawiać. Spotkanie w Madrycie sędziuje nasz rodzimy arbiter, który jak ktoś wyżej zauważył, zaszytej kieszonki nie ma. Nic więc dziwnego, że kursy na over 3.5 spadły z okolic 2.20 na 1.90. Jeśli kogoś interesuje taki kurs to myślę, że śmiało może wchodzić. Ja jednak postanowiłem poszukać tu indywidualnych ostrzeżeń. Na pierwszy rzut oka Naingolan jest pierwszym kandydatem ale kurs to marne 2.1 więc również odpuszczam i doszukuję się błędów buka.
Kostas Manolas kartka @4 - Ten pan będzie miał dziś dużo pracy a nerwy też mu czasami puszczają
Marcelo kartka @7.5 - Nieważne jak mało łapie - taki kurs to czyste value a niezależnie czy będzie krył Salaha czy Sharawyego będzie miał trochę pracy
 
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
A ode mnie dzisiaj dubelek:
Real M. - AS Roma over 10,5 corner 1.8
Wolfsburg - Gent under 4,5 goal 1,17
AKO: 2.11 Fortuna

Weszło na gładko
Byłbym ostrożny z graniem dzisiaj na Real. Może być pogrom typu 3:0, ale równoważnie Roma może się odgryźć szczególnie z kontry. Wydaje mi się, że granie overa na rożne jest rozsądne. Jeśli Real zechce przycisnąć od pierwszej minuty to rożne powinny się nabijać same z siebie. Jeśli Roma strzeli pierwszego gola to zechcą przycisnąć już wtedy nie zważając na nic, a skrzydła mają dosyć aktywne. Jeśli w Rzymie było ich 12 to w Madrycie powinno być ich jeszcze więcej.
Typ na drugi mecz typowo na podbitkę. Jeśli Wolfsburg strzeli 1 lub 2 gole to meczyk zrobi się nudnawy, bo Gent już szans na odrobienie strat nie będzie miało. Jeśli Gent strzeli 2 bramki, to wtedy Wolfsburg zamuruje lub ew. strzeli jedną bramkę i będzie po ptakach. Granie over 4 brami na Wolfsburg to moim zdaniem strata pieniędzy, no ale co nie jest zabronione to jest dozwolone.
Pozdrawiam!
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Spotkanie: Real - Roma
Typ: BTS
Kurs: 1.61
Buk: Bet365 ⛔

Real mając prawie pewny awans nie będzie dzisiaj forsował tempa i grał na 100% w ataku i w obronie. Potencjał ofensywny jest ogromny i to, że przynajmniej raz trafią do siatki, traktuję jako pewnik. Myślę jednak, że Roma będzie chciała honorowo pożegnać się z rozgrywkami i zaliczyć udany występ na Bernabeu. W pierwszym meczu Rzymianie mieli sporo szans, jednak nie wykazali się skutecznością. Dzisiaj jeżeli stworzą sobie kilka dobrych okazji to powinno już coś wpaść. Typuję BTS w tym meczu.

Spotkanie: Wolfsburg - Gent
Typ: BTS
Kurs: 1.70
Buk: Bet365 ⛔

Liczę na otwarte, pełne okazji bramkowych spotkanie w Wolfsburgu. Przyjezdni nie mają nic do stracenia - są w trudnej sytuacji, ale mimo wszystko wciąż tli się w ekipie z Belgii nadzieja na awans. W każdym razie będą gryźć trawę, a to, że Wolfsburg kuleje w defensywie w tym roku daje spore szanse na przynajmniej jedno trafienie dla gości. Gospodarze, którzy trzy razy strzelali na wyjeździe, u siebie też raczej powinni ukłuć. Typuję BTS również tutaj.

// e: w obu meczach goście mieli swoje okazje, no ale okazje trzeba umieć je wykorzystać...

Spotkanie: Wolfsburg - Gent
Typ: Andre Schurrle strzeli gola
Kurs: 2.37
Buk: Bet365 ✅

Jeszcze kilka spotkań temu wyśmiałbym głośno taki typ. Niemiec był jednym z najsłabszych zawodników bardzo przeciętnego wówczas Wolfsburga. Widać było, że potrzebuje jakiegoś przełamania, które nadeszło w 24. kolejce Bundesligi, kiedy to Andre ustrzelił hattricka w meczu z Hannoverem. Jego forma powinna już od tego momentu zwyżkować, więc za grosze można postawić na jego trafienie w tym meczu.

warto było te grosze zainwestować ;)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Real Madryt strzeli w obu polowach @1.92 onibet. Potencjal w ofensywie jest . Roma bronic sie nie moze jesli cos chce ugrac. Uwazam ze okazji do strzelenia nie braknie a obrona Romy ? Szału nie robi. Madryt U siebie zawsze gra tak by postrzelac. Jak szybko uklują na 1-0 to Roma sie musi otworzyć a wtedy o typ jestem spokojny.sorki za brak pl liter ale z telefonu pisze

Wolfsburg handi -1 @1.82 onibet. Gospodarze to lepszy zespół. Mają zaliczkę to fakt ale Goście to nie ten poziom. Ich gra obronna pozostawia wiele do życzenia. Wolfsburg ich z kontry pojedzie. Kursy wskazują ze to goście będą w posiadaniu piłki. Dla mnie lepiej bo szybki kontry załatwia sprawę awansu a szybkie prowadzenie poskutkuje tym ze goście stracą nadzieje i motywację.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
-Trener Gent wypowiadał się w wywiadzie po meczu i mówił, że szanse na awans wynoszą 0 % więc motywacji nie będzie do meczu
Z tym się kompletnie nie zgodzę. Gent po raz pierwszy w historii gra w Lidze Mistrzów. Nie będzie odpuszczania. Zawodnicy mają świadomość, że Wilki to zespół o klasę lepszy. Mimo to, powinni wyjść dzisiaj na murawę w pełni zdeterminowani. Mamy już składy na ten mecz i widać, że trener postawił wszystko na jedną kartę. Formacja 4-3-3 po stronie Belgów. Kums, Dejaegere, Simon i Milicevic będą szukać swoich szans. W pierwszym meczu mistrzowie JPL pokazali na co ich stać. Końcówka należała zdecydowanie do nich i kto wie jakby się to skończyło gdyby tamten mecz trwał choćby kolejne 5 minut. Niemcy także mocno ofensywnie. Bez Dosta, ale i podobnie było w pierwszej batalii. Wtedy to Draxler grał pierwsze skrzypce i dzisiaj ponownie liczę na tego zawodnika. Kadry bardzo silne i nastawione ofensywnie. Liczę, że może paść bardzo podobny wynik jak w Gandawie. Stąd moja propozycja na over w tym meczu.

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.62 Unibet 3/10
Typ dodatkowy za mniejszą stawkę: Powyżej 1 (ht), 1.63 Pinnacle 1/10
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Jeszcze widze ciekawa opcje na dzisiaj Real over 1.5 kartki kurs 2.5 bet365.
Z Celta Vigo w 30 min linia była juz pokryta, Włosi to głowni prowokatorzy na pewno nie obędzie sie bez złośliwości z jednej i drugiej strony. Czerwona kartka pokrywa linie od razu. Mysle ze to ciekawy bet.
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Real Madryt - AS Roma
08.03.2016 20:45
Witam niestety statystyk nie sposób ogarnąć w tym meczu granie over 2,5 mija się z celem granie over 3,5 już lepsze jak koledzy wspomnieli BTS chyba zdecydowanie najlepszy bo kursy naciągane w pozostałych przypadkach.
Pytanie główne jest po co Roma dziś przyjechała jeśli awansować to trzeba atakować (lub ostatecznie dobrze kontrować) wtedy gradobicie murowane.
Roma w tym sezonie w lidze mistrzów w fazie grupowej na wyjeździe grube overy.
Ostatecznie tak też obstawiam za DROBNE bo moim zdaniem Liga Mistrzów nadaje się częsciej do OGLĄDANIA a obstawiania tylko czysto for fun.
Azjatycka suma goli Over 3,5 ⛔
kurs: 1,975
buk: bet 365
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Panowie jak stoi Zenit z osłabieniami?Bo z tego co czytalem Benfiica wyjdzie bez podstawowych obroncow.Wogole dziwi mnie ze nikt nie typuje rosjan ktorzy sa murowanymi faworytami do awansu
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
08.03.2016 20:45

Real Madryt - AS Roma
Roma w pierwszym spotkaniu przegrała u siebie 0:2. Dzisiaj czeka ich ciężki mecz na Santiago Bernabeu. Królewscy raczej nie mają już co &quot;marzyć&quot; o mistrzostwie kraju, ale jak najbardziej będą walczyć w Lidze Mistrzów. Do składu wraca Bale, co na pewno jest pozytywną informacją i zwiększa moc rażenia zespołu z Madrytu. Roma również nie zamierza odpuszczać. Chociaż wygrana w dzisiejszym spotkaniu będzie strasznie trudna, Włosi na pewno dzisiaj powalczą. Są w gazie, w Serie A gromią, a w ofensywie szaleją Salah, Dzeko czy El Shaarawy. Oba zespoły stać dzisiaj na strzelenie bramki. Dwubramkowa zaliczka z meczu w Rzymie praktycznie przesądza losy awansu Realu do 1/4 finału. Roma, chcąc awansować, musi atakować. Liczymy na sporo ofensywnych akcji i jeszcze więcej cornerów. Dla kogo polski sędzia Krzysztof Marciniak okaże się szczęśliwy?

Nasze typy:

Powyżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85

Rivalo
✅

Obie strzelą
Kurs: 1.60

Rivalo
⛔

08.03.2016 20:45

Wolfsburg - Gent
Przed rewanżem Wolfsburg w lepszej sytuacji, w pierwszym spotkaniu wygrali 3:2 a dzisiaj występują w roli gospodarza. Dzisiaj także spodziewamy się równie emocjonującego meczu. Wilki prezentują się naprawdę dobrze, ich gra jest skuteczna. Potwierdzili to m.in w dwóch ostatnich ligowych spotkaniach gromiąc Hannover i pokonując u siebie Borussię Monchengladbach. Zespół Gent walczy o mistrzostwo kraju, tracą zaledwie 2 punkty do lidera. Aczkolwiek i im przydarzają się wpadki (przegrana z Oostende). Jednak w każdym meczu pokazują walkę, nie inaczej będzie i dzisiaj. Spotkanie dwóch ofensywnych, bramkostrzelnych ekip więc i goli nie powinno zabraknąć. Mamy nadzieję, że dokonacie trafnych wyborów typów w tym meczu!

Nasze typy:

powyżej 2,5
Kurs: 1.65

Rivalo
⛔

powyżej 3,5 żółtych kartek
Kurs: 1.60

Rivalo
⛔
 
matc-136211 0

matc-136211

Użytkownik
Nie wiem czy się ze mną zgadzacie, czy też nie ????
Ja mam taki sympatyczny pomysł na dzisiaj. Kurs spory, a przecież nie jest to niemożliwe.

VFL Wolfsburg - Gent liczba goli strzelonych przez Gospodarzy : PONAD 2.5

Real Madryt - Roma liczba goli strzelonych przez Gospodarzy : PONAD 3.5

UNIBET
kurs 2.60 + 3.35 = 8.71

Oczywiście nic pewnego, do gry za małą stawkę. Ja to biorę za 40 zł .
pozdrawiam.

// Nie jest niemożliwe, ale może jakaś argumentacja :?: ;) Benek

Wolfsburg handi -1 @1.82 onibet. Gospodarze to lepszy zespół. Mają zaliczkę to fakt ale Goście to nie ten poziom. Ich gra obronna pozostawia wiele do życzenia. Wolfsburg ich z kontry pojedzie. Kursy wskazują ze to goście będą w posiadaniu piłki. Dla mnie lepiej bo szybki kontry załatwia sprawę awansu a szybkie prowadzenie poskutkuje tym ze goście stracą nadzieje i motywację.
hmmm a co myślisz o zakładzie, że Wolfsburg powyżej 2,5 gola w meczu? zdecydowanie lepszy kurs od handi -1 ????
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
VfL Wolfsburg -KAA Gent
Powyżej 3.5 kartek @ 1.61

Nie wiem dlaczego nikt nic o tym nie napisał. Do spotkania 20 minut więc streszczę wszystko jak się da.
Tak jak ktoś napisał powyżej Belgowie na pewno tego spotkania nie odpuszczą, to są historyczne spotkania dla tego klubu, u siebie przegrali 2:3 ale nadzieje w tej drużynie na pewno dalej są, nie będzie tutaj dziś żadnego odpuszczania, tym bardziej, że gospodarze nie są do końca pewni awansu do kolejnej fazy.
Drugi argument ?
Sędzia! D.Skomina
Ilość kartek w ostatnich spotkaniach gdzie sędziował: 6, 9, 2, 9, 3.
Ja gram i polecam ! Pozdrawiam.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie Real 2 klasy lepszy? Poważnie?

Nie będzie ani overow ani handicapow.Przypadek?Nie sadze...

Roma gra fajnie Szczęsny git majonez Marciniak to samo jeden błąd Danilo byl faulowany poszla kontra Salah to jednak widac ze finishing to on ma 70 XD ale ciągnie do przodu fajnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Panowie Real 2 klasy lepszy? Poważnie? Nie będzie ani overow ani handicapow.Przypadek?Nie sadze...
fakty sa takie ze za 45 min Roma bedzie plula sobie w brode bo w dwumeczu mieli tyle doskonalych szans do zdobycia gola ,zwlaszcza salah
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom