>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów [8-9 marca 2016] - Rewanże

Status
Zamknięty.
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Zenit - Benfica 1 2,1
Jak ktoś wspomniał Benfica osłabiona, ponadto Zenit u siebie wygrywa w ważnych meczach, ostatnio 2:0 z Valencia, 3:1 z Lyonem, 2:1 z Gent, h2h też po stronie gospodarzy. Benfica może odczuwać skutki grania ciężkiego meczu 4 dni temu i dalekiej podróży. Typuję zwycięstwo gospodarzy.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Chelsea - PSG
Mój typ: Awans Chelsea
Kurs: 3,32
Bukmacher: Fortuna
To jest mój główny typ na dzisiaj. W pierwszym meczu stawiałem na wygraną Paryżan i się udało, ale byłem pod wrażeniem tego jak Chelsea zagrała. A zagrała na prawdę dobry mecz i co lepsze - strzeliła bramkę na wyjeździe. Prawda jest taka że wystarczy im 1:0 by awansować, choć mam przeczucie że będziemy mieć dzisiaj dogrywkę w tym meczu. PSG to na prawdę solidna ekipa i pokazała rok temu że w osłabieniu są w stanie wydrzeć awans, ale dzisiaj stawiam na gospodarzy. Nie zagra Terry, bardzo duże osłabienie ale Chelsea i tak musi nauczyć się grać bez niego bo w przyszłym sezonie już nie będzie występować w The Blues. Szkoda Zoumy, ciekaw jestem jak Chelsea zagra dzisiaj w obronie, do składu wraca Pedro. Liczę że Eden w końcu zagra na swoim poziomie, mam nadzieję że Diego Costa nie odstawi dzisiaj szopki i nie będzie się wzajemnie prowokował z Davidem Luizem i Thiago Silvą. Kluczem do awansu może okazać się strzelona bramka na wyjeździe, wierzę że Chelsea jest w stanie sięgnąć po awans na Stamford Bridge.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak na szybko to z mojego punktu widzenia:
Wydaje mi się, że dawno nie mieliśmy jakiś rzutów karnych rozstrzygających o awansie poszczególnych drużyn, bodajże rok temu chyba tylko Atletico z Bayerem, ale może mnie mylić pamięć.
Odnośnie PSG to hmm... Ja tutaj już od kilku sezonów piszę na ich temat. Są naprawdę ścisła czołówką w Europie i tak naprawdę to chyba z tego co pamiętam to Barcelona ich zatrzymywała. Kiedyś czytałem jakiś wywiad, że Francja chce mieć mistrza w LM do Euro 2016. Jak nie teraz to kiedy?
Chelsea moim zdaniem ma jeszcze przyklejona plakietkę po Mourinho i wcale tacy mocni nie są na tle drużyn ze starego kontynentu. Z drugiej strony ta genialna passa pod wodzą nowego szkoleniowca budzi podziw. Dla mnie to będzie niezwykle ciekawy mecz. Chciałbym żeby kiedyś PSG spotkało się np. z Juventusem ;). Dla mnie opcja DNB goście ✅.
W drugim meczu co prawda już trwa więc bez większej analizy to ja widzę Benfica lub remis ✅. Zespoły z Półwyspu Iberyjskiego w Europie zawsze solidnie się prezentują w pucharach. Szkoda mi tego Hulka w Zenicie, moim zdaniem gdzieś w PL mógłbym zrobić o wiele większą karierę.
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Alez pięknie rośnie kurs na Chelsea (wczoraj 3.05, teraz już 3.35 na Fortunie). Dziękuje wszystkim typowym januszom ktore graja awans PSG za 1.3 xD. Szanse sa 50/50, w tym dwumeczu porazka 2:1 na wyjezdzie to dla Chelsea bardzo dobry wynik, gdyz mają bramkę na wyjezdzie. Wszyscy co mówią o ligówkach to przypominam Montpellier i Lyon. I nie mowcie mi ze przegrali/zremisowali przez brak motywacji - nie wygrali w obu meczach gdyż nic kompletnie nie grali. Tak, racja, w obu meczach nie widzieliśmy najlepszych jedenastek PSG. Nie chce mówić że Chelsea wygra ale według mnie o wiele bardziej opłaca się ZARYZYKOWAĆ grę na awans Chelsea, niż stawiać w stronę Paryża.
 
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
Chelsea - PSG
Dzis prawdziwy hit w LM. Tym razem Paryzanie przyjezdzaja do Londynu. Chelsea udało się na wyjeździe zdobyc gola w pierwszym meczu wiec sa w niezlej sytuacji. Od tamtego meczu Chelsea trzyma stabilna forme , pokonali m.in 5-1 City (choc Obywatele nie grali wtedy pierwszym skladem), Norwich i Southampton 2:1 oraz pare dni temu zremisowali ze Stoke.
PSG powinno prowadzic gre , utrzymujac sie dlugo przy pilce. Chelsea w roli słabszego czuje sie dobrze. W Premier League juz nic nie osiagna gdyz do czolowki traca sporo pkt, więc wszystkie sily moga wykorzystac w rozgrywkach europejskich.
Szanse są wedlug mnie wyrownane,a kwestia awansu moze rozstrzygnac sie dopiero po dogrywce a moze i karnych.

1X - @1.50 Bet365 ⛔
PSG rożne handicap +1 - @2.25 Bet365
✅
drobniej : DW 1:1 - @6.00 Bet365 ⛔


.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Chelsea Londyn - PSG
Typ: PSG over 1,5 rzuty rożne w I połowie✅
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bwin
Analiza: Wpadł mi w oko bardzo ciekawy typ w Bwin, w żadnym bukmacherze internetowym nie znalazłem podobnej oferty na rzuty rożne drużyny w I lub II połowie. Bardzo niska linia na rr gości w I połowie, 2 rożne można nabić bardzo szybko, a przy takim potencjale ofensywnym PSG nie powinno to stanowić trudności, myślę, że w I połowie PSG nie skupi się tylko i wyłącznie na defensywie, na pewno przeprowadzą jakieś ataki. W pierwszym meczu padło 12 rr, w tym 9 dla PSG, natomiast w I połowie dla PSG był 1 a dla Chelsea 3, więc goście mieli więcej rożnych, teraz może być podobnie. W poprzednim sezonie w rewanżu w Londynie PSG miało w I połowie 3 rr. W fazie grupowej w meczach Chelsea u siebie z Dynamem Kijów i Porto padło po 2 rr dla gości w I połowie. M. Tel Aviv nie miało żadnego cornera w I połowie, ale tego meczu nie należy brać pod uwagę, ponieważ był to dostarczyciel punktów.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Argumenty za Chelsea:
Zwycięstwa po 2:1 ze Świętymi i Kanarkami.Zwyciestwo z City 5:1 haha tam grali juniorzy City.
Argumenty przeciwko PSG z Lyonem i Montpellier nic nie grali.
TAK SAMO JAK CALY SEZON W LIGUE 1.
Powodzenia dla Chelsea.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
2-1 jest jak najbardziej do zrobienia dla Chelsea, więc nie wiem czemu tutaj są tak pewni, że PSG dzisiaj przyjeżdża i łatwiutko wygrywa. Nałapaliście kursów na awans PSG i po pierwszym wyniku pewnie nieco mina się skwasiła, bo się myślało, że będzie szybki rozjazd i skończy się do zera ???? Jak już wyżej wspomniałem, 2-1 jak najbardziej jest w zasięgu Chelsea, później dogrywka i ewentualne karne, gdzie wydarzyć może się wszystko.
Składy obu drużyn:
Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Cahill, Ivanovic (c), Kenedy; Mikel, Fabregas; Pedro, Willian, Hazard; Diego Costa.
PSG: Trapp; Marquinhos, Thiago Silva (c), David Luiz, Maxwell; Thiago Motta, Rabiot, Matuidi; Di Maria, Moura, Ibrahimovic.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Chelsea Londyn - Paris Saint-Germain
09.03.2016 g.20:45
Stamford Bridge
1:2

Niezwykle ciekawe widowisko zapowiada się dzisiaj na Stamford Bridge, gdzie miejscowa Chelsea podejmie PSG. Paryżanie maja skromną zaliczkę z pierwszego spotkania, gdzie na Parc des Princes wygrali 2:1. I myśle że będzie to miało ogromne znaczenie, gdyż Chelsea musi gonić wynik. PSG zdominowało całkowicie ligę Francuską mimo że w ostatnich spotkaniach odnotowywali przeciętne wyniki, jednak myśle że było to spowodowane tym że bardziej skupiaja sie na rewanzu na Stamford Bridge, gdyż przewagę w Lique 1 mają ogromną więc teraz wszystkie siły koncentrują na to dzisiejsze spotkanie. Chelsea pod wodzą Guusa Hiddinka można powiedzieć że odżyła, ale myśle że dla nich będzie to cięzkie spotkanie, gdyż stracony gol może ich ustawić w cięzkiej sytuacji, wystarczy geniusz błysk Ibry i pozamiatane.
Na papierze z pewnością lepiej wyglądają Anglicy ale w Premier League rewelacji nie ma. Zrobiła się masówka na Chelsea ale to dobrze w takim razie rosną kursy na Paryżan. Sądze że z tego boju wyjdą zwycięsko Francuzi gdyz to oni maja z górki. Costa jako wysunięty pewnie złapie pare spalonych więc myśle że to ciekawy zaklad tak jak i awans PSG chociaż mogli dąc troche wiekszy kurs na to.
Przewidywane składy:
Chelsea: Courtois - Azpiliceuta, Ivanovic, Cahill, Rahman - Obi Mikel, Fabregas - Willian, Oscar, Hazard - Costa
PSG: Trapp - Marquinhos, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell - Verratti, Thiago Motta, Matuidi - Di Maria, Ibrahimović, Moura
Nie zagrają:
Chelsea: Falcao, Terry, Zouma
PSG: Aurier
Moje typy:
BTS (obie strzelą)✅
Kurs: 1.60
Liczba kartek: Powyżej 5.5✅
Kurs: 1,73
Chelsea powyżej 2.5 offsidów⛔
Kurs: 1.95
Kornery: powyżej 10.5⛔
Kurs: 1.92
Ibra to score✅
Kurs: 2.25
Awans: PSG✅
Kurs: 1.37
Wszystkie kursy: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Są już podane składy na dzisiejszy mecz. W drużynie PSG na prawej obronie wystąpi dzisiaj Marquinhos, a więc raczej osłabienie w tym sektorze boiska niż wzmocnienie. Teoretycznie dla Chelsea wynik pierwszego meczu 2:1 jest korzystny, ale czy są w stanie urwać zwycięstwo i awansować w regulaminowym czasie gry? Ostatnio co prawda ich gra wygląda coraz lepiej, jednak PSG to drużyna, która ciągle stawia sobie za cel wygranie LM. Dzisiaj zadanie trudne, bo na Stamford Bridge jakby Chelsea nie była dysponowana, to zawsze jest groźna. Paryżanie przyjeżdżają na pewno po zwycięstwo, gospodarze też nie mają innego wyjścia jak zaatakowanie od pierwszych minut, a więc zapowiada się otwarte spotkanie. Ja tutaj stawiam na gole, bo myślę, że może ich dzisiaj parę paść. Costa wydaje się być odblokowany po przyjściu nowego trenera do drużyny, a po przeciwnej stronie zawsze groźny Ibra, który jest w stanie strzelić gola z praktycznie każdej sytuacji, nawet tej niegroźnie wyglądającej. Wczoraj oba spotkania dość underowe, dzisiaj jedno skończyło się już wynikiem 1:2 dla Benfici, mam nadzieję, że w Londynie zobaczymy dużo wcześniej gole, a konkretnie już w 1. połowie meczu, tak jak w stolicy Francji.

powyżej 1,5 gola w 1. połowie meczu @2,67 Fortuna ✅
1. połowa DW 1:1 @7 Fortuna ✅

Chelsea zdobędzie gola w obu połowach meczu @3,75 Fortuna
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
J 0

jackognt

Użytkownik
Według mnie nie ma co się sugerować poczynaniami Chelsea w PL, już dawno stracili sezon, pozostała liga mistrzów i FA Cup, także na pewno duża mobilizacja na dzisiejszy dzień, dobrze wypadli grając w Paryżu, PSG bez Verattiego.
Nie typu to :
Chelsea +1 kartki 1.83
Chelsea dw HT/ft: 1:0/2:1 (23.00)
Chelsea 1 (2.90)
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Witam wszystkich. Dawno nie gralem, ale dziś po telefonie z Unibetu postanowilem se zagrac;) Dostalem bonus 100% do 250zl to i tyle wpłacilem...
Dzis moje typy idą w strone PSG. Krotko i na temat, lepsza jakość gry, piłkarze... Po tym co Mourinho zrobil w Chealse uwazam te druzyne jeszcze za słabą bo nie zdązyli się rozkręcić wystarczająco zeby na tym etapie pokonac PSg.

Kursy z unibet:

Zlatan to score 2.3 2/10j ✅
Over 2.5 - 1.87 2/10j ✅
PSG win - 2.56 2/10j ✅
1/2 -30 2/10j⛔
2/1 - 27 2/10j⛔


Zobaczymy jak bedzie wszystkim zycze powodzenia ;)


ogolnie fajny mecz, troszke na plus jestem mimo tych 2 typow ht/ft ale ten mecz rownie dobrze sie tak potoczyc. nerwowo troszke sie ogladalo bo psg wyluzowalo znacznie po 60 minucie...
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Chelsea powalczyla, jakość Paryza jednak to półfinał conajmniej. Zenit planowo - absolutna porazka ta ekipa, totalnie bez jaj, mieli kilka setek zeby zamknac mecz i.... przegrali.
powiedzmy sobie wprost ze dzis mieli kreta w druzynie i to jemu powinni w szatni zawdzieczac odpadniecie,mowa oczywiscie o Dziubie .Gosc gdyby zostal zmieniony na bramkarza to i tak by to roznicy nie robilo.Dawno nie bylem tak zazenowany tymi akcjaami co psul.Hulk za to jak to Hulk biegnie i liczy ze nikt go nie zatrzyma,plus brakowalo w kluczowych momentahc ostatniego podania.Druga brama dla portugalczykow zaczela sie od straty kogo?Dziuby????
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Obiektywnie - PSG chyba udowodniło że to nie tylko zlepek kupionych gwiazd przez szejków. Ciekaw jestem na kogo trafią w następnej fazie, teraz nie ma już słabych drużyn.
Chelsea miała swoje okazje ale ich nie potrafiła wykorzystać. Ewidentnie po zejściu Diego a następnie Hazarda gra siadła. Swoją drogą - Hazard chyba zagrał najlepszy mecz w tym roku. Potrzebny jest tej drużynie reset, przewietrzenie. Gratulacje dla tych którzy postawili na awans PSG.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Niestety 2 bramka Ibry zabiła Chelsea definitywnie. Jeszcze po tej bramce Costy, widać był zapał do gry... i walkę. Ale to tak czasem jest, że nie zawsze się układa tak jak tego chcemy. Mimo wszystko graty PSG, za awans bo pokazali charakter.
Niech wygrają nawet Ligę Mistrzów, teraz im kibicuję i oczywiście Atletico ;)
 
carte-blanche 0

carte-blanche

Użytkownik
Zenit na zwycięstwo pograny, już 1-0, miało być tak pięknie....Oglądałem mecz i muszę przyznać, że w całym meczu , szczególnie drugiej połowie Zenit był znacznie lepszą drużyną niż Benfica, goście jakby skupili się tylko na tej karkołomnej obronie 0-0, padła bramka dla Zenitu na 1-0, pare minut później mega zmarnowana akcja - Dziuba szarża wszyscy obrońcy za nim, oko w oko z bramkarzem i nie strzelił...ale to tylko jedna z kilku świetnych okazji Zenitu, skuteczność mieli okropną - na dajmy na to 5 setek wykorzystali jedną, Benfica do 85 minuty miała 1 setke zmarnowaną, strzał z niczego obrona zaspała 1-1, druga setka Benfiki ostatnia minuta gol. Tak więc z całą pewnością można przyznać, że Benfika może nie była zespołem lepszym - dużo antyfootballu i fauli, ale byli skuteczni no i mieli przebłysk geniuszu, który dał im wynik 1-1 i już 99% awans.
Awansowali do tej 1/4 ale nie daję im kompletnie szans w dalszych potyczkach z mocarzami europy jak np. Real,PSG,Barca.... jeśli będą mieli mega farta i wylosują Wolfsburg albo zwycięzce pary Athletico-PSV, są w stanie coś ugrać, bo reszta rywali na dzień dzisiejszy jest kompletnie poza zasięgiem drużyny z Lizbony.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Trudno żeby Benfica mogla liczyć na cos więcej niż ćwierćfinał LM.Dla nich plan minimum jest wykonany teraz musza sie modlić o Wolfsburg bo to zespol na ich poziomie z Atletico(ile to razy można pisac Athletico???) będzie im ciężko chociaż nie są bez szans ale w dwumeczu moim zdaniem nie dadzą rady.Reszta to juz elita Europy i nie wiem o co Tobie chodzi ze są bez szans.Odkrycie Ameryki.To ze Zenit gral lepiej dla oka to co z tego? Dostaliby takie same baty jak Benfica w następnej rundzie wiec whatever.Zespol z Lizbony gral tak bo chcieli zapewne wspomóc defensywę ktora byla mega oslabiona.Mimo to wygrali z ruskimi co pokazuje ze są po prostu lepsza drużyna.
Mecze rewanżowe nie zawiodly wczoraj piękny mecz w Londynie.Mecz w Madrycie tez mogl sie podobać mimo ze w dwumeczu 4:0.
Pozostaje czekać na następne pary.

Jeszcze co do LM to czekam tylko na to kogo wylosuje Real.Zespol z Madrytu jest niemrawy taktycznie slaby będę gral na pewno przeciwko gwiazdkom z Madrytu.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie rozumiem czemu UEFA w tej fazie nie daje podzialu wedlug rankingu klubowego przed losowaniem. Mozliowsc takiej pary jak Benfica-Wolfsburg mnie przeraza i degustuje z calym szacunkiem dla obu zespolow...
 
R 75

richi

Użytkownik
Real z Wolfsburgiem czy Benficą sobie poradzi bez przesady.

nfica-Wolfsburg mnie przeraza i degustuje z calym szacunkiem dla obu zespolow...
Właśnie takie pary są możliwe
Wolfsburg-Benfica
Barcelona-Bayern

Masakra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom