>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [7 - 8 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Szkoda, forum straciło użytkownika, który wnosił sporo kolorytu i często ciekawe opinie. To ile osób ucieszyło się z tego, że się pomylił (co na marginesie jest śmieszne) tylko to potwierdza.
Straciło błazna ktory by najchetniej postawil dom na awans PSG jeszcze przed ich pierwszym meczem. Zadna strata, jednynie moze sie pozytywnie odbic na forum ;)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie jednej bramki a a jeszcze czerwa dla Neymara za kopniecie rywala i faulu na Di Marii biegnącym Sam. Na sam, i jak już pisałem z tak grającym Psg mogli awansować w normalnym stylu a nie po &quot;tym czymś&quot; w wykonaniu Suareza
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ktoś pisał, że nie widział dobrze sytuacji z Suarez em, o to bardzo proszę macie tutaj
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=674704966044972&amp;amp;id=547999712048832

Proszę was nie mówcie już ze to cwaniactwo tylko poprostu nazywamy rzeczy po imieniu to. Jest nurkowanie i tyle. Pzdr
A nie widzisz takiego minimalnego wyskoku gracza PSG? To że Suarez dodał od siebie to jedno, ale jak w pełnym biegu jest kontakt to trudno utrzymać równowagę, a tutaj nie widać czy był kontakt z nogami Suareza.
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
a miałem stawiać za 250 zl z jednego kuponu do przerwy który siadł, w 93 minucie na awans barcy kurs 8 na live troche szkoda :// ale to bylo niemozliwe co się stało, druga sprawa pomijając fakt slabej gry psg ściany pomogły zabrakło odwagi ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Proszę oceńcie obiektywnie i napiszcie czy on dostał w głowę, twarz czy szyję? Bo wszędzie się lapal padajac na murawę ???? awansować w taki sposób to lekka hańba ale szacun też że się nie poddali choć z tak grającym Psg mogli awansować w ładniejszym stylu ????
Popatrz na nogi, to że go dotknął ręką to ja na to nawet nie patrzę bo tam nic nie było.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
A nie widzisz takiego minimalnego wyskoku gracza PSG? To że Suarez dodał od siebie to jedno, ale jak w pełnym biegu jest kontakt to trudno utrzymać równowagę, a tutaj nie widać czy był kontakt z nogami Suareza.
Widzę ale po reakcji Suareza widać ze kontaktu nie było bo jeśli gość łapie się za głowę, twarz i szyję upadając to chyba coś nie halo tak?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
a miałem stawiać za 250 zl z jednego kuponu do przerwy który siadł, w 93 minucie na awans barcy kurs 8 na live troche szkoda :// ale to bylo niemozliwe co się stało, druga sprawa pomijając fakt slabej gry psg ściany pomogły zabrakło odwagi ;)
W bet 365 przy 3:1 w 85 minucie na live był kurs 51.0
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Proszę oceńcie obiektywnie i napiszcie czy on dostał w głowę, twarz czy szyję? Bo wszędzie się lapal padajac na murawę ???? awansować w taki sposób to lekka hańba ale szacun też że się nie poddali choć z tak grającym Psg mogli awansować w ładniejszym stylu ????
To ja napiszę coś od siebie, bo mądrym się jest w domu po obejrzeniu 50 razy powtórki.

1. Po jaką cholerę obrońca PSG kładzie rękę na Suarezie?
2. Gdzie patrzy obrońca? Piłka go nie interesuje kompletnie. Patrzy na napastnika tylko i wyłącznie.
3. Suarez też wykorzystuje bliskość obrońcy - chodzi mi o ułożenie nóg.

Ale ja bym karnego nie podyktował, dlaczego? Właśnie o tym co piszesz, nie wiadomo co go boli, a to już jest coś nie halo. Po drugie sędziowie powinni wiedzieć, kto się lubi kłaść, no cóż.

Dla mnie drugi karny z czapy, ale...

To jak zagrało PSG i to, że nie wykorzystało kilku kontr, to jest dramat. Powinni strzelić chociaż drugiego gola, nie byłoby o czym gadać.
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
W bet 365 przy 3:1 w 85 minucie na live był kurs 51.0
wiem wiem bo gram tylko na tym becie sledzilem kurs live, w tej minucie jeszcze napewno nie mial bym odwagi 250 zl postawic na awans barcy bo ale do wyciagniecia by byloo gruboo, pewnie juz bym popijal dobrego whiskacza ;)
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
To ja napiszę coś od siebie, bo mądrym się jest w domu po obejrzeniu 50 razy powtórki.

1. Po jaką cholerę obrońca PSG kładzie rękę na Suarezie?
2. Gdzie patrzy obrońca? Piłka go nie interesuje kompletnie. Patrzy na napastnika tylko i wyłącznie.
3. Suarez też wykorzystuje bliskość obrońcy - chodzi mi o ułożenie nóg.

Ale ja bym karnego nie podyktował, dlaczego? Właśnie o tym co piszesz, nie wiadomo co go boli, a to już jest coś nie halo. Po drugie sędziowie powinni wiedzieć, kto się lubi kłaść, no cóż.

Dla mnie drugi karny z czapy, ale...

To jak zagrało PSG i to, że nie wykorzystało kilku kontr, to jest dramat. Powinni strzelić chociaż drugiego gola, nie byłoby o czym gadać.
Nie masz wrazenia że to było poprostu dla mas zrobione na awans Barcelony, akurat jestem kibicem Barcelony ale ten mecz i gra Psg to wogole jakby popili z 3 dni i nie wiedzieli gdzie graja i o co :eek:
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Widzę ale po reakcji Suareza widać ze kontaktu nie było bo jeśli gość łapie się za głowę, twarz i szyję upadając to chyba coś nie halo tak?
Ale to jest Suarez, on tak zawsze robi. ???? On ma jakiś taki dziwny odruch chyba, najlepszym przykładem tego jest jak ugryzł Chielliniego na MŚ, raczej tego nie planował tylko na coś z głową.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nie masz wrazenia że to było poprostu dla mas zrobione na awans Barcelony, akurat jestem kibicem Barcelony ale ten mecz i gra Psg to wogole jakby popili z 3 dni i nie wiedzieli gdzie graja i o co :eek:
Nie bawię się w teorie spiskowe ;), wg mnie to PSG wyszło z założenia, że nic im się tu nie stanie i trzeba tylko grać, a pogubili się jak dzieci. Powinni byli strzelić i nie byłoby tematu.

I mam jakieś dziwne przeświadczenie, że to był ostatni mecz Krychowiaka w PSG, wchodzi w 93 minucie na obronę wyniku, wiadomo co jest dalej. Kozioł ofiarny już jest.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
wiem wiem bo gram tylko na tym becie sledzilem kurs live, w tej minucie jeszcze napewno nie mial bym odwagi 250 zl postawic na awans barcy bo ale do wyciagniecia by byloo gruboo, pewnie juz bym popijal dobrego whiskacza ;)
Ja zagrałem przed meczem kurs 8. W 85 minucie zastanawiałem się czy Barca strzeli jeszcze gola kurs był koło 7 a co dopiero że awansuje.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
I mam jakieś dziwne przeświadczenie, że to był ostatni mecz Krychowiaka w PSG, wchodzi w 93 minucie na obronę wyniku, wiadomo co jest dalej. Kozioł ofiarny już jest.
Jak zobaczyłem zmiane to mi było szkoda Krychy że wchodzi bo to samo pomyślałem że jak przegrają to jemu się dostanie. Chociaż może z drugiej strony po takiej kupie jaka zagrali inni pomocnicy może w końcu dostanie swoją szanse, bo podejrzewam że po tej &quot;Remontadzie&quot; to kilku zawodników będzie trochę dochodzić do siebie. Oby tak się stało bo to tylko z korzyścią dla niego samego i reprezentacji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W canal+ mieli mieć wywiad z Krychowiakiem, ale napisał esemesa, że nie są w stanie wyjść z szatni. Zamknął się cały zespół w szatni i nie wyszedł do dziennikarzy. Zresztą się nie dziwię. Ale jak Emery kapitalnie taktycznie wygrał mecz w Paryżu tak tutaj była całkowita odwrotność. Nie wiem dokładnie co się działo z DiMaria, ale jak wszedł gra PSG poprawiła się momentalnie o 50% więc nie było z nim tak źle. Powinien wejść po przerwie. Po strzelonej bramce na 3:1 PSG powinno przydusić Barcelonę, która siadła (jak by zapomnieli, że w futbolu zdarzają się cuda) i miała 20min rezygnacji. Gol Neymara, zresztą przepiękny w 87 min i to co potem się działo tego nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Co do &quot;ścian&quot; to nie ma co się oszukiwać - gwizdali pod Barcę. Nawet jak główny nie zauważył tego &quot;faulu&quot; na Neymarze to zauważył bramkowy. I zdumiewające jak często zawodnicy Barcy &quot;przewracali&quot; się w polu karnym i te spojrzenia Neymara - Panie sędzio może jeszcze jeden ? Tym nie mniej nawet uwzględniwszy tą pomoc 4 gole Barca wypracowała sama, z czego ostatni - Sergio Roberto w 95 min (na 30 sek. przed końcem) to było coś czego nie oglądamy na co dzień.
Ja czułem, że będzie to właśnie taki historyczny mecz o czym tu pisałem i namawiałem do grania na awans po kursach 10-12. Tym razem intuicja mnie nie zawiodła. Barcelona, która zdobyła wszystko dzisiaj przeszła do historii jako pierwsza drużyna, która odrobiła taką stratę. I to w jakim stylu ? Ktoś pisał o kursie 20 na CS:4:0, a mamy coś jeszcze bardziej nieprzewidywalnego. Zresztą taki przebieg meczu i wynik 6:1 przewidywałem w jednym z postów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Na początku wielkie gratulacje dla Adamo80. Ja tam value nie widziałem, ale Ty naprawdę w to wierzyłeś i starałeś się przekonać innych, podałeś wiele argumentów. Jak widać czasami warto być takim optymistą ????
W co zatem warto inwestować? Oto moje propozycje:
1. Rzut karny w meczu✅. Tu nawet nie musi być karnego z kapelusza. Niemal w każdym meczu piłki nożnej jest kilka sytuacji, które można odgwizdać lub nie i nikt do sędziego pretensji mieć nie będzie. W meczach Barcelony jest ich jeszcze więcej biorąc pod uwagę wyszkolenie techniczne ich gwiazd i oni tych karnych to mieli naprawdę sporo. Taki Messi czy Neymar potrafią tak zaczarować w polu karnym, że nietrudno o faul, dobrze symulować też potrafią. Zresztą PSG też może jakoś wywalczyć karnego.
2. Żółte kartki dla PSG✅. Linia 2,5 jak dla mnie jest jakimś nieporozumieniem. Barcelona będzie przez zdecydowaną większość meczu atakować, więc fauli ze strony PSG będzie mnóstwo. Do tego jeśli sędzia będzie przychylny gospodarzom, w co wierzę, to spokojnie choć 3 żółte kartki goście powinni wyłapać. Możliwe, że nawet czerwona⛔ się trafi.
Ja przewidywałem taki mecz, w którym dużo będzie się działo. O dziwo sędzia sędziował nawet ok do pewnego momentu. W pierwszej połowie nie chciał dyktować karnego. W drugiej też nie bardzo chciał po tym faulu na Neymarze, ale jednak musiał, bo tam faul po prostu był. Jego dużym błędem według mnie było podyktowanie tego drugiego karnego. Jak dla mnie to był karny z kapelusza i gdyby takie coś regularnie gwizdać, to w każdym meczu mielibyśmy po 5 albo więcej karnych.
Co do kartek, to tak jak pisałem ta linia 2,5 na PSG była nieporozumieniem. Może gdyby PSG pierwsze strzeliło i Barcelona straciła wiarę w awans, to może wtedy by nie weszło... Szkoda mi tego, że nie została pokazana czerwona kartka, bo zabrakło naprawdę niewiele i sędzia mógł ją pokazać w paru sytyacjach.

Co do awansu Barcelony. Według mnie jednak zadecydował ten karny na 5:1. Gdyby go nie było(a jak już wspomniałem w mojej ocenie nie powinno go być), to PSG by już tego nie wypuściło. Z drugiej strony wynik 5:1 i tak dawał awans PSG i te pare minut naprawdę można było wybronić.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Standardowo musialy sie pojawic posty, ze to sedzia dal awans Barcelonie. Widac niektorych boli to ze Barca dokonala czegos historycznego.
Jesli ktos ma do napisania jeszcze cos sensownego to zapraszam. Jutro temat zamykam.

Psy szczekaja a karawana jedzie dalej
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Nie oglądałem bo mam życie nie to co Wy.
Barca under 1.5 puerwszy mecz ✅
PSG awans ⛔
Także malutki minusik i się nie posrajcie bo i tak Wasze typy to kupa.
Będziecie mi tu pie rdolić czy ja mam typów nie dawać jak ja wyszedłem prawie na zero a Wy dzisiaj za 20 zł które wpłacacie co tydzień wygraliscie 2 stówki no płaczę
Brawo Adamo jednak weszło dzisiaj Ty jesteś wygrany.
Ha, ha. Co za leszcz. Jak tam mały siurku, konar spłonął czy go korniki wdupi.ły?
Na twoim miejscu to bym nie kozaczył bo tylko się ośmieszasz. Posyp ten swój pusty łeb popiołem (może być z konara) i żyj dalej z piętnem idioty i największego pośmiewiska na forum ???? .
 
W 0

wukik76

Użytkownik
Ha, ha. Co za leszcz. Jak tam mały siurku, konar spłonął czy go korniki wdupi.ły?
Na twoim miejscu to bym nie kozaczył bo tylko się ośmieszasz. Posyp ten swój pusty łeb popiołem (może być z konara) i żyj dalej z piętnem idioty i największego pośmiewiska na forum ???? .
Co za żenada... dawać taki moment po meczu. Teraz to każdy Janusz &quot;mundry&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom