>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 21.02.2012 - Wtorek

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Powoli można zaczynać dyskusję na temat zbliżających się meczów 1/8 LM ;)
Na kolejne spotkania będziemy musieli poczekać tydzień czasu. 21 Lutego , we Wtorek kolejne dwa mecze. Chyba największy faworyt obok Barcelony - Real Madryt wybierze się do zapewne bardzo zimnej stolicy Rosji. Faworyt tego dwumeczu powinien być jeden , dodatkowo sezon w Rosji już się skończył i będzie to pierwszy mecz o stawkę dla CSKA w tym roku.
Drugi mecz to kolejna Angielsko-Włoska batalia. Moim zdaniem , również ciężka para do typowania. Napoli już pokazało , że żadne City im nie straszne , Chelsea natomiast jeszcze nie może przystosować się do myśli szkoleniowej Andres Villas-Boasa i w Premier League grają strasznie nie równo. Nie mniej jednak Liga Mistrzów to Liga Mistrzów ;)
Kursy na spotkania:


Unibet
Zachęcam do dyskusji ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Walter Mazzarri na trybunach.
Trener SSC Napoli nie obejrzy swoich piłkarzy z ławki rezerwowych. W dwumeczu z Chelsea obydwa spotkania spędzi na trybunach, do tego musi zapłacić 3000 euro grzywny.
Walter Mazzarri nie będzie mógł udzielać prowadzonemu przez siebie SSC Napoli rad z ławki rezerwowych w trakcie spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów z Chelsea. Włoski szkoleniowiec został zdyskwalifikowany przez UEFA.
Kara dla Mazzarriego jest pokłosiem jego zachowania w starciu 6. kolejki fazy grupowej Champions League. Jego Napoli mierzyło się wówczas z Villarrealem i aby zapewnić sobie awans do dalszej fazy, musiało zwyciężyć. Dosyć długo w meczu na El Madrigal utrzymywał się bezbramkowy remis, co doprowadzało do coraz większego zdenerwowania szkoleniowca włoskiej ekipy. W końcu nie wytrzymał on i odepchnął wyraźnie grającego na czas Nilmara.
Walter Mazzarri otrzymał od sędziego spotkania z Villarrealem czerwoną kartkę, lecz na tym się nie skończyło. Dziś UEFA zdecydowała, że oba mecze z Chelsea Londyn w 1/8 finału trener Napoli obejrzy z trybun. Musi on także zapłacić 3 tysiące euro grzywny.
Jest małe osłabienie. Natomiast Napoli łapie gaz, udowodnili to z Interem. Co innego Chelsea. Będzie to jedno z najlepszych starć ;)
artykuł z LM.com.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Ja myślę o jakimś handi na CSKA, a nawet o czystej jedynce.
CSKA jeszcze nigdy nie przegrało z hiszpańską drużyną w pucharach. Temperetura będzie niska, boisko jest sztuczne i to wszystko na korzyść Rosjan.
Oby tylko nie przestraszyli się oni Realu. Blancos co prawda biją rekordy w lidze ale z kim oni tam mają gubić punkty nie licząc Barcelony. 3 Valencia jest cienka jak barszcz w tanim barze, a reszta to już nawet nie wspomnę. CSKA to półka wyżej. W grupie Real też miał bardzo słabych rywali, bo Lyon czy Ajax to dziś średniaki. Prawdziwy sprawdzian czeka Real w Moskwie i kto wie, czy nie wrócą czasy 1/8 finału. Ja pakuję się w czystą 1 za stówkę, bo Real z silnymi drużynami nie wypada wcale tak dobrze.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
To że Valencia przegrała wczoraj sromotnie z Barca nie oznacza, że jest &quot;cienka jak barszcz&quot;... w pucharach radzi sobie wysmienicie ????
Moim zdaniem prezentuje podobna gre do CSKA poniewaz czesto sledze obie druzyny.
Real głodny zwyciestw jak nigdy i nawet sztuczna murawa i warunki klimatyczne nie powinny przeszkodzic. Tydzien temu w Madrycie hulała sroga zima a jednak ładnie zapieprzali.
Ja stawiam tutaj naczysta 2 i zeby nie było, rowniez czysta stowke ????
 
konkol24 4

konkol24

Użytkownik
Według mnie Real Madryt ten mecz wygra moze skormne 1:0 albo 2:1 ale wygra. Mourinho bedzie chcial miec jakas zaliczke, żeby u siebie nie bylo jakiejs niespodzianki.
Ja stawiam na czysta 2 i czyste 2 w spotkaniu Fc Basel-Bayern mysle, że ten mecz spokojnie powinni wygrac Bawarczycy nie zlekceważa ich jak Manchester United czy Benfica. Te 2 mecze daja AKO w granicach 2.18 zalezy jaki bukmacher mysle, ze warte zagrania. A Wy co o tym myslicie? Tez my sle o zagraniu za stówke. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
paint12 130

paint12

Użytkownik
No właśnie co myślicie o Chelsea london z SC Napoli ? Jakoś nie widzę tego meczu różowo dla mojego Chelsea po tym co pokazują ostatnio ... A cóż szkoda. Myślę że Napoli to wygra nawet z handi -1. AC Milan pokazał co Włoski zespół może zrobić z angielskim który jest bez formy. Myślę, że kurs który jest na Napoli około 2.60 jest totalną okazją ! Ale sercem będę za Chelsea ????
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Napoli wraca na wlasciwe tory po ostatnim dolku (przegrane w meczu ze Siena i Genua )Chelsea jak to Chelsea slabo juz przez dluzszy okres czasu lecz powinna sobie poradzic w tym meczu
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Chelsea jak to Chelsea slabo juz przez dluzszy okres czasu lecz powinna sobie poradzic w tym meczu
Jeśli defensywa The Blues zagra w takim ustawieniu Cech, Ivanović, Luzi, Cahill, Bosingwa, co jest bardzo możliwe, to trzeba brać handi -1.5 na Neapol
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Nalezy zwrocic uwage na to , że Chelsea zawsze grala lepiej w pucharach niz w lidze ????
Dla mnie bedzie remis, ze wskazaniem na Napoli ????
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
CSKA Moskwa -Real Madryt 1.42 Unibet
Myślę, że Real spokojnie pokona CSKA. Wiadomo jak bardzo Królewscy chcą zdobyć LM i jak bardzo są głodni sukcesów. Co z tego, że CSKA gra u siebie? Temperatura Realowi z pewnością nie przeszkodzi. A CSKA u siebie w LM 0:2 z Lille 3:0 z Trabzonsporem i 2:3 z Interem. 2 porażki, więc da ich się spokojnie ograć, a Real będzie chciał sobie zapewnić dobry wynik, aby w rewanżu na Santiago Bernabeu zagrać na totalnym luzie. Ostatnie mecze Realu to zwycięstwa. Strzelać kto ma, świetna forma Benzemy, Ronaldo też w ostatnim meczu zagrał dobrze.
Według mnie to pewniak. Ja sam zagram Real -1 w Unibet kurs: 2,20

Napoli - Chelsea DNB 1,58 Unibet

Napoli na fali, ostatni mecz 3-0 z Fiorentiną na wyjeździe. Uważam to za bardzo dobry wynik. Napoli jak wiadomo świetnie radził sobie w fazie grupowej (szczególnie u siebie)
2-0 z Villareal (jednak ten mecz nic nie pokazuje, bo Villareal był w fatalnej formie), 1-1 z dobrze wtedy grającym Bayernem i 2-1 w meczu o awans z ManCity. Grając naprawdę ładny futbol. Chelsea za to totalny brak formy i to głównie zmusza mnie do postawienia na Napoli. Klub z Londynu gra fatalnie. W fazie grupowej LM na wyjeździe bardzo słabe wyniki 1-1 z Valencią 1-1 z Genk i porażka 1:2 z Bayerem.
Myślę że warto postawić na czysty win Napoli ja jednak zabezpieczę się zwrotem w razie remisu.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Walter Mazzarri na trybunach.

Trener SSC Napoli nie obejrzy swoich piłkarzy z ławki rezerwowych. W dwumeczu z Chelsea obydwa spotkania spędzi na trybunach, do tego musi zapłacić 3000 euro grzywny.



Jest małe osłabienie. Natomiast Napoli łapie gaz, udowodnili to z Interem. Co innego Chelsea. Będzie to jedno z najlepszych starć ;)

artykuł z LM.com.
Zgodze się z Tobą. Napoli u siebie prezentuje się nieźle. Chelsea w tym sezonie nie przekonuje i nie zdziwi mnie zwycięstwo gospodarzy.
Nie spodziewam się jednak dużej ilości goli. Goście pewnie bardziej defensywnie wyjdą, ich obrona nie jest tragiczna i może być lekki problem z jej rozmontowaniem.
Starcie zapowiada się naprawdę ciekawie.
Osobiście wybiorę w tym meczu do gry chyba under 2.5 gola ????
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Według mnie Real Madryt ten mecz wygra moze skormne 1:0 albo 2:1 ale wygra. Mourinho bedzie chcial miec jakas zaliczke, żeby u siebie nie bylo jakiejs niespodzianki.
Ja stawiam na czysta 2 i czyste 2 w spotkaniu Fc Basel-Bayern mysle, że ten mecz spokojnie powinni wygrac Bawarczycy nie zlekceważa ich jak Manchester United czy Benfica. Te 2 mecze daja AKO w granicach 2.18 zalezy jaki bukmacher mysle, ze warte zagrania. A Wy co o tym myslicie? Tez my sle o zagraniu za stówke. Pozdrawiam ????
Zgadzam się w 100 % . Nie ma co kombinowac. Bayern powinien się przebudzic i nie zlekceważy przeciwnika co mu się ostatnio zdarza , porzuci grę minimalistyczną i myśle , że w tym meczu nawet Handi pokryje.
Podobnie jest z Realem . W lidze mają w tej chwili &quot;plaże&quot; Warunki atmosferyczne nie będą miec tutaj aż tak kluczowego znaczenia jeśli ktoś potrafi grac w piłkę to warunki mają mniejsze znaczenie. Po stronie CSKA jest własne boisko i niech już będą te warunki atmosferyczne chociaż to w mojej opinii ma drugorzędne znaczenie . I ??!! I nic więcej . CSKA jest poza grą . Liga dawno skończona , a Real gra cały czas .
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka pomyślałem Napoli DNB ale kurs o.k 1,60 niewarty gry moim zdaniem. Napoli w lidze oczywiście w gazie ale trzeba pamiętac, że The Blues mają większe doświadczenie w tych rozgrywkach. Kolejnym aspektem jest to, że Chelsea zawaliła już szanse na mistrzostwo PL, więc pozostaje im jedynie walczenie w LM i na tym zapewne się skupią. Forma oczywiście pozostawia wiele do życzenia, sądzę jednak że w dwu meczu poradzą sobie z Napoli. Remis bramkowy, jak najbardziej na korzyśc The Blues i tak bym jednak upatrywał to spotkanie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
CSKA Moskwa -Real Madryt 1.42 Unibet
Myślę, że Real spokojnie pokona CSKA. Wiadomo jak bardzo Królewscy chcą zdobyć LM i jak bardzo są głodni sukcesów. Co z tego, że CSKA gra u siebie? Temperatura Realowi z pewnością nie przeszkodzi. A CSKA u siebie w LM 0:2 z Lille 3:0 z Trabzonsporem i 2:3 z Interem. 2 porażki, więc da ich się spokojnie ograć, a Real będzie chciał sobie zapewnić dobry wynik, aby w rewanżu na Santiago Bernabeu zagrać na totalnym luzie. Ostatnie mecze Realu to zwycięstwa. Strzelać kto ma, świetna forma Benzemy, Ronaldo też w ostatnim meczu zagrał dobrze.
Według mnie to pewniak. Ja sam zagram Real -1 w Unibet kurs: 2,20
&quot;Pewniak&quot; ???? . Oni są głodni sukcesów już od dobrych kilku lat i zawsze kończy się tak samo . co do temperatury to wszystko zależy od tego jaki będzie stan murawy , w Hiszpanii nawet jak mamy -1 to ludzie na stadionie poowijani w szaliki i czapki jak na Syberii . Dla Hiszpanów nawet -5 to będzie strasznie zimno i będą odczuwali spory dyskomfort , nie mówiąc już o tym co będzie jeśli złapie większy mróz. Real w lidze wygrywa , ale na wyjeździe męczą się niebywale i to z drużynami które CSKA mogą buty czyścić. Real wyjdzie z tego dwumeczu zwycięsko , pewnie rozbiją na luzie Moskwian u siebie , ale na wyjeździe bramkowy remis czy inny taki wynik może im się przytrafić.
 
M 5

mickeyyyxd

Użytkownik
Moim zdaniem Napoli tu ma bardzo duże sznase na wygraną.
Grają u siebie , Chelsea nie błyszczy formą zmęczony Drogba po pucharze Afryki , słabiutki Torres nie wróży tu nic dobrego dla Chelsea.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Co do meczu CSKA - Real to zgodzę się z DawidBarça w kwestii temperatury. A ta nie ma co ukrywać, że nie będzie sprzyjać Hiszpanom. I kolejnym argumentem przemawiającym za CSKA będzie zapewne murawa. I to byłoby na tyle jeśli chodzi o CSKA, a jeśli chodzi o aspekty czysto piłkarskie to nie ma się co oszukiwać, że Real przeważa w każdym względzie. Jednak patrząc w kwestii dwumeczu jutro może być różnie, jak dla mnie nie ma sensu typowanie 1X2. Ja osobiście bardziej skłaniam się do zagrania BTS.
CSKA Moskwa - Real Madryt obie strzelą 2,00 bwin ✅
ed: na farcie ????
 
konkol24 4

konkol24

Użytkownik
No ale dla porownania mozna poslużyć sie meczem Benfica z Zenitem mecz był rozgrywany w Petersburgu a tam warunki tez nie nalezaly do najcieplejszych(było okolo -15 °C) a jakoś Benfica potrafiła strzelic gospodarza 2 gole i prawie tam był remis gdyby nie fatalne zachowanie obrony w końcówce meczu.. ????
Temperatura robi swoje ale nie zawsze.. Mysle , że Real sie nie przestraszy temperatury ani boiska gospodarzy. Bedzie chcial tam wyjsc i wygrac. Zdobyć 3 punkty.
@kunciapek Mourinho jeszcze nigdy nie stracil bramki przeciwko CSK MOSKWA (jak grał Chealse, Interem i teraz to chce zrobic Realem Madryt) to też trzeba brać po uwage, na konferencji powiedzial, że gownym zadaniem jego zespołu bedzie nie stracenie bramki. Chce podczymać dobrą passe.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
&quot;Pewniak&quot; . Oni są głodni sukcesów już od dobrych kilku lat i zawsze kończy się tak samo . co do temperatury to wszystko zależy od tego jaki będzie stan murawy , w Hiszpanii nawet jak mamy -1 to ludzie na stadionie poowijani w szaliki i czapki jak na Syberii . Dla Hiszpanów nawet -5 to będzie strasznie zimno i będą odczuwali spory dyskomfort , nie mówiąc już o tym co będzie jeśli złapie większy mróz. Real w lidze wygrywa , ale na wyjeździe męczą się niebywale i to z drużynami które CSKA mogą buty czyścić. Real wyjdzie z tego dwumeczu zwycięsko , pewnie rozbiją na luzie Moskwian u siebie , ale na wyjeździe bramkowy remis czy inny taki wynik może im się przytrafić.
Weź nie pisz głupot. Pomimo, że bliżej mi do Barcelony niż do Realu, to przynajmniej zachowaj powagę. Wiesz co to obiektywizm ? Real męczy się na wyjazdach ? To Barca w takim razie na wyjazdach turla gównianą kulkę niczym egipski skarabeusz. Wiadomo, że CSKA teren ma po swojej stronie, ale nie wyolbrzymiajmy tego. Rosyjskie ekipy zdecydowanie są zbyt często stawiane w jasnym świetle, a tak na prawdę to nie ma tam nic ciekawego poza grubymi pieniędzmi. Nie wiem jeszcze co obstawię na ten mecz, na pewno coś wybiorę, ale jak widzę, gdy ktoś pisze dyrdymały, to trzeba interweniować. Zejdź na ziemię.
E:
Real wygra i zachowa czyste konto [2,60] Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kha1 40

kha1

Użytkownik
Mecz: Olympique Marsylia vs Inter Mediolan
Buk: Betsson
Kurs: 1,80 (obie drużyny strzelą bramkę)
Chciałbym puścić zakład na zwycięstwo OM (2,21), ale obawiam się, że byłoby to nie do końca rozsądne i przede wszystkim, obiektywne. Jestem fanem L1 od dziecka, i jednocześnie nienawidzę Serie A za ich ustawianie autobusów. Chociaż po cichu liczę na wygraną gospodarzy, to wydaje mi się, że ze znacznie pewniejszym zakładem będzie tu po prostu: obie strzelą. Brak zwycięstwa Francuzów może mieć zresztą główną przyczynę w braku Loica Remiego, jak wiemy, w meczu nie wystąpi z powodu urazu.
W każdym razie - OM strzela w meczach domowych średnio półtora bramki (1,46), zdobywa w tych starciach również dużo punktów (24 w tym sezonie L1). W pięciu ostatnich zmaganiach ZAWSZE zdobywali chociaż jednego gola, a jeśli Mathieu Valbuena będzie w odpowiedniej dyspozycji, to dzieki jego dośrodkowaniom i tu coś padnie - nie ma możliwości, że nie.
Znacznie gorzej jest z Interem. W pięciu ostatnich meczach Serie A tylko RAZ strzelił. To raczej niespotykana statystyka jeśli chodzi o ten klub (zresztą, każdy z czołówki), co jednak ciekawe, średnia zdobywana na wyjazdach mimo wszystko przekracza 1 (dokładnie 1,11) W ekipie z Mediolanu braknie Ricardo Alvareza, Diego Milito, Dejana Stankovica, Waltera Samuela i Fredy&#39;ego Guarina. Nie ma co ukrywać, że brak super strzelca będzie tu najbardziej odczuwalny (takie lustrzane odbicie Remiego w OM).
Dla odważnych polecam typ 1:0 dla OM, dla asekuracyjnych - remis. Zwycięstwo Interu byłoby prawdziwym szokiem, natomiast podział punktów najpewniejszym scenariuszem. I nie chodzi nawet o aktualną formę klubów, bardziej o fakt, że zespoły z Ligue 1 spisują się w ostatnich latach po prostu marnie...
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Rozumiem, że Real jutro nie wygrywa z powodów sztucznej murawy i pizgawicy?
Oglądałem dwa spotkania CSKA w fazie grupowej i grali kaszankę. Jak grał Real w fazie grupowej też warto wiedzieć. Warto też spojrzeć jak gra na wyjazdach w tym sezonie i generalnie jak się prezentuje od 4-5 miesięcy. Jak dla mnie zero konkretów po stronie CSKA. Zero. Choć przyznam, że słowa: Rosja, zima, mróz mogą przerazić;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom