>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1/8 Finału Ligi Mistrzów 21.02.2012 - Wtorek

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
DawidBarca po co się napinasz. Masz kompleks Realu? Jeśli tak to po kiego wchodzisz tu i wypisujesz takie głupoty.
Kursy na wygraną Realu za małe więc lepiej podarować sobie taki typ. Real zagra zapewne by nie stracić goli w Moskwie więc warto grać na to że CSKA nie strzeli. Under/Over to trochę loteria, trzeba pamiętać że u gospodarzy będzie grał 3 bramkarz bo Akinfeev ma kontuzje. Także Real może rozstrzelać rywali. W tej edycji LM na wyjazdach królewscy prezentują się bardzo dobrze, w Amsterdamie czy Lyonie dobrze funkcjonowała obrona. W ligowych meczach też nie wygląda to najgorzej także ciężko będzie Cska o bramkę.
Moje typy:
CSKA nie strzeli @ 2,00 Unibet ⛔ 90+3 minuta :grin:
Gol po 30 minucie @ 1,95 Unibet ⛔ 28 minuta :grin:
No i można jeszcze coś z posiadaniem piłki kombinować.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
DawidBarca nie lubię tego robić ale masz!

Adidas, oficjalny sponsor techniczny Realu Madryt, przekazał Królewskich specjalne buty na sztuczną murawę, dzięki którym piłkarze łatwiej dostosują się do nowych warunków. Na Łużnikach potrzebna jest zmiana obuwia na to z wieloma korkami. Takie buty słabiej wchodzą w murawę, ale są bardziej przyczepne. Adidas na potrzeby tego meczu wyprodukował najlżejsze buty na rynku (od 215 do 250 gramów) z 22 korkami. Trójkątna i romboidalna forma buta pozwala na idealną przyczepność ze sztuczną murawą. Końcówka każdego korka pokryta jest termoplastycznym elastomerem poliuretanowym, co daje mu większą wytrzymałość. Poza tym podwyższony jest nos buta, co pozwala uniknąć ścierania. Dzisiaj po południu w takich korkach na pewno zagrają Coentrão, Kaká, Xabi Alonso i Casillas, ale swoje modele otrzymali również trenerzy. Mourinho wypróbowywał je przed wczorajszymi zajęciami strzelając kilka karnych.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Dlaczego Realowi ma być trudno na sztucznej murawie? W Hiszpanii jest kilkaset boisk ze sztuczną murawą, więc nie jest to jakieś novum. Zresztą ich styl gry pasuje sztucznej trawy. Potrafią grać szybką piłkę po ziemi, spokojnie mogą oprzeć ataki na prostopadłych podaniach. Zresztą jeśli nie będą zbytnio podnosili piłki to nie odczują jakiejś diametralnej różnicy.

Większe problemy może mieć Casillas, bo na sztucznych murawach piłka daje inny kozioł i nieco inaczej przyspiesza i do tego nie łatwo się przyzwyczaić. Tu lekkie handi na korzyść gospodarzy, ale jednak to Real powinien mieć przewagę w strzałach, a armat tam nie brakuje.
 
blazo 0

blazo

Użytkownik
Znalazłem ciekawy typ w meczu CSKA - Real
CSKA - Real(-2,5) rzutu roznego 2 po kursie 1,95
Nie wchodząc już w żadne dywagacje dotyczące samego wyniku(chociaż uważam że real odniesie tu raczej spokojne lecz skromne zwycięstwo) to każdy kto ogląda mecze Realu wie że atakują oni non stop co bardzo często prowadzi do rzutów rożnych. Real ma po swojej stronie wiele i myślę że będzie chciało to wykorzystać. Świetni skrzydłowi(najprawdopodobniej Ozil i CR7) będą szarżować po bokach i często strzelać.
Może nie jest to idealna analiza lecz uważam że typ jak najbadziej opłacalny. Razem ze WIN Realu kurs wynosi 2,82 czyli całkiem nieźle jak na dubelek.
 
konkol24 4

konkol24

Użytkownik
Co myslicie o typie:
Napoli - Chelsea
Łączna liczba punktów za kartki
powyżej 45.5 punktów 1.65
gdzie: żółta to 10 pkt, czerwona 25 pkt ( gdzie jeden zawodnik może otrzymać maksymalnie 35 pkt żółta + żółta = czerwona)
Mysle, że to bedzie miecz walki i bedzie duzo kartek a Wy jak myslicie? Jeszcze jak moj poprzednik dodał, że sedzia meczu bedzie Hiszpan Velasco Carballo, który lubi dawać kartki.
 
blazo 0

blazo

Użytkownik
Hiszpanie są bardzo skrupulatni i bardzo często pokazują kartki więc typ jak najbardziej na + .
 
S 35

sokker

Użytkownik
aczkolwiek jedno jest pewne już w tej chwili i nie ma potrzeby czekać 2 godziny... vagner love nie zagra ???? . zresztą argument o mrozie i niskiej temperaturze jest bez sensu co już podkreślałem (nie twierdzę, że kompletnie nie będzie miał wpływu). piłkarze cska będą zdaję się grali w tej samej temperaturze czy nie? dla takich piłkarzy jak wspomniany honda, wernbloom, musa, oliseh czy doumbia temperatura oscylująca ok. -10 nie jest normalna. zresztą idąc tym tokiem rozumowania rosjanie powinni zorganizować w soczi nie zimowe igrzyska olimpijskie tylko mistrzostwa świata w piłce nożnej i wygrać je w cuglach. bez sensu.
co do typów na kartki kursy zaproponowane przez buki wydają się być racjonalne (suma cska moskwa kartki - over 3 @ 4,50 WilliamHill). w fazie grupowej otrzymali 11 żółtych kartek (średnia 1,83) i 1 czerwoną kartkę. średnio faulują 13,5 razy na mecz. bez szaleństw. natomiast mecze z udziałem realu madryt w fazie grupowej też nie należały do brutalnych. zdziwiła mnie statystyka, że grający technicznie i szybko gracze królewskich byli faulowani średnio 10,33 (w fazie grupowej rzadziej faulowani byli tylko gracze viktorii plzen, dla porównania gracze FCB - 14,29). ok. może to wynikało z tego, że rywale królewskich dość szybko byli pogodzeni z porażką.
w tym meczu jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że stawka jest dużo większa to wydaję mi się, że ciężko może być przekroczyć linię graczom cska.
 
S 35

sokker

Użytkownik
Znalazłem ciekawy typ w meczu CSKA - Real

CSKA - Real(-2,5) rzutu roznego 2 po kursie 1,95

Nie wchodząc już w żadne dywagacje dotyczące samego wyniku(chociaż uważam że real odniesie tu raczej spokojne lecz skromne zwycięstwo) to każdy kto ogląda mecze Realu wie że atakują oni non stop co bardzo często prowadzi do rzutów rożnych. Real ma po swojej stronie wiele i myślę że będzie chciało to wykorzystać. Świetni skrzydłowi(najprawdopodobniej Ozil i CR7) będą szarżować po bokach i często strzelać.

Może nie jest to idealna analiza lecz uważam że typ jak najbadziej opłacalny. Razem ze WIN Realu kurs wynosi 2,82 czyli całkiem nieźle jak na dubelek.
typ ok. sam wcześniej podałem typ na sumę rzutów rożnych realu madryt na over 6. ale real madryt nie ma ogromnej liczby rzutów rożnych i przewagi w tej kwestii nad rywalami. w hiszpańskiej primiera division gdzie przeważnie dominuje i spycha rywala do głębokiej defensywy ma średnio 5,4 rzutu rożnego na mecz (zarówno na własnym boisku jak i na wyjeździe) a w lidze mistrzów średnio 5,33 (cska 4,5). sam mam nadzieję, że atakując przekroczą linię 6 rzutów rożnych spokojnie. pytanie na ile rzutów rożnych w tym meczu stać gospodarzy?
 
blazo 0

blazo

Użytkownik
typ ok. sam wcześniej podałem typ na sumę rzutów rożnych realu madryt na over 6. ale real madryt nie ma ogromnej liczby rzutów rożnych i przewagi w tej kwestii nad rywalami. w hiszpańskiej primiera division gdzie przeważnie dominuje i spycha rywala do głębokiej defensywy ma średnio 5,4 rzutu rożnego na mecz (zarówno na własnym boisku jak i na wyjeździe) a w lidze mistrzów średnio 5,33 (cska 4,5). sam mam nadzieję, że atakując przekroczą linię 6 rzutów rożnych spokojnie. pytanie na ile rzutów rożnych w tym meczu stać gospodarzy?
Tylko że tak naprawdę od 1/8 zaczyna się LM. Real myślę, że nie odpuści tego meczu nawet na sekundę i będą chcieli strzelić jak najszybciej bramkę. CSKA ma może i 4,5 rożnego na mecz ale uważam że przy świetnej defensywie królewskich(Casillas,Arbeloa,Pepe/Carvalho,Ramos, Marcelo) będzie to bardzo trudne. Obrona CSKA nie wygląda na zbyt pewną więc będą im się przydażać błędy i bezsensowne wykopy.
Jak dla mnie pewny typ. Oczywiście nie moge być niczego pewien po prostu liczę na wygraną Blancos i ciągłe ich ataki a typ powinien wejść bez większych problemów.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Real jest faworytem tego spotkania bez dwóch zdań,posiada lepszych piłkarzy i lepszego trenera.Jak dla mnie gadanie Jose że CSKA jest wymagające jest co najmniej dla mnie śmieszne przecież on z góry wie że oni ten dwu mecz wygrają palcem nie powiem gdzie ;) A zapewnic awans mogą sobie już w pierwszym meczu więc o czym tu pisać ?? nawet przy wyniku 0:1 awans i tak wywalczy Real ponieważ nie sądze by Bernabeu nie wygrał do zera.Mówicie o warunkach atmosferyczny prosze was nie rozwalajcie mnie co piłkarze zarabiają po 10 baniek na łeb co rok i napewno są przygotowanie na każdą pogodę bez wzgędu gdzie grają.
Moje typy:

Ile goli strzeli zespół 2?

Więcej niż 1,5-&gt;Kurs:1,50 ⛔

Ile padnie goli?

więcej niż 2,5-&gt;Kurs:1,72 ⛔
Która drużyna wykona najwięcej rzutów rożnych?
Real Madryt-&gt;Kurs:1,37 ✅
1X2
CSKA:Real typ 2,Kurs:1,44⛔
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tak , właśnie tak. Głównym atutem drużyny z Rosji na pewno będą warunki atmosferyczne , Realowi trudno będzie się grało na takiej murawie a i niska temperatura jest również ogromnym utrudnieniem. Co do tego Ajaxu to uważam że CSKA jest od nich zespołem po prostu lepszym piłkarsko. Ładne wyniki podałeś , trzy wygrane z handi na 9 spotkań . Dlatego dzisiaj od siebie proponuje : CSKA +1.5 gola , kurs ok. 1.67. Każdy myśli że Cris z bosko ogolonymi nogami będzie mijał Moskwian jak tyczki slalomowe , zapominając chyba że to nie jest jakaś amatorka tylko drużyna która ma ciekawych zawodników i do tego swój stadion gdzie dobrych warunków na chwile obecną do gry nie ma (co oczywiście jest korzyścią dla Moskwian).
Ty to jednak masz kompleksy.. Czy Real to tylko Ronaldo ? Za wszelką cenę chcesz udowodnić, że Real tak na prawdę jest słaby. Spójrz tylko w tabelę PD i trochę ochłoń. Co post to niekonstruktywna krytyka w stronę Królewskich. Temperatura to handi w obie strony. Ja rozumiem, że jak ktoś gra na Cyprze to się przyzwyczaja do takich warunków, z mrozami jest gorzej, bo to ma wpływ na wszystkich zawodników włączając komfort gry jak i podatność na kontuzje. Wiadomo, że zespół rosyjski jest bardziej przygotowany na takie warunki, ale Real gra z CSKA, a nie z Panem Bogiem.
CSKA strzeli NIE 2.00 Betsafe
Nie lepiej Real wygra i zachowa czyste konto ? Kurs jest dużo wyższy, a 0:0 to tam raczej nie będzie.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Ja osobiście nie rozumiem tego dzisiejszego grania większości na Real. Owszem można zagrać na ich zwycięstwo, ale kurs na to zdarzenie wynosi ~1,40 więc moim zdaniem nie warto zwłaszcza że nie będzie to takie pewne. Jeszcze bardziej nie zrozumiałe jest granie handi -1,5 na Real.
Moim typem na dzisiejszy mecz jest handicap +1,5 na gospodarzy. CSKA oczywiście nie grało meczy o większą stawkę od dawna, ale za to mieli więcej czasu aby w jak najlepszym stopniu przygotować się do tego meczu. Może pomóc im dzisiaj sztuczna murawa oraz temperatura wynosząca -10 stopni C.
CSKA dzisiaj bez: Keisuke Hondy, który wyleczył już kontuzję lecz dziś nie zagra,
Igora Akinfiejewa, Marka Gonzáleza oraz bez Aleksandrsa Cauna.
Trener Realu wierzy dziś w zwycięstwo, zresztą statystyki też o tym mówią gdyż Real wygrał 27 z ostatnich 30 spotkań strzelając przy tym przynajmniej 1 bramkę w meczu. Lecz myślę że CSKA nie są aż tak słabą drużyną jak myślą wszyscy i dziś będą starali się grać w obronie by nie dopuścić do porażki. Real dziś bez: Ángela Di Maríi, Lassana Diarry oraz Hamita Altintopa.

Więc mój typ na spotkanie: CSKA +1,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja osobiście bym sceptycznie podchodził do typu, że Real zachowa czyste konto. Wiadomo w dwumecz trzeba patrzeć bardziej na obronę niż w lidze, ale to nie zmienia faktu, że Realowi potrafią strzelić najsłabsze drużyny z La Liga, a CSKA moim zdaniem nie będzie się tylko przyglądało jak Real kopie piłkę, u siebie będą chcieli ugrać korzystny rezultat.
Druga sprawa to warunki... Wszyscy pamiętają ile bramek padło w meczu Juventus - Lech Poznań. Kolejny taki zimowy mecz to Inter - Palermo gdzie padło 8 bramek (4:4).
Jose Murinho już nie raz grał przeciwko rosyjskim klubom, a za kadencji Interu Mediolan wyglądało to dość dobrze:
1/4 6 kwietnia 2010 CSKA - Inter 0:1
1/4 31 marzec 2010 Inter - CSKA 1:0
9 grudnia 2009 Inter - Rubin 2:0
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Nie był to za łatwy mecz dla realu i myślę że słuszny remis. Jak oglądałem transmisje to komentatorzy faworyzowali Ronaldo &quot;jaki to on świetnie dzisiaj nie gra&quot; A tak naprawdę jak dla mnie przeciętni mecz w jego wykonaniu. Ale Honda jak wszedł na boisko to zespól z Moskwy zaczął lepiej grać. Myślę że ciekawy będzie mecz rewanżowy, ale przynajmniej real będzie trochę zdenerwowany i będzie pod presją. A tu takie moje marzenie małe Real przegrał mecz rewanżowy ????

Mój typ na to że będzie remis po pierwszej połowie niestety nie wypalił, ale teraz tak patrząc na wszystkie typy to chyba nikomu albo prawie nikomu typ nie wszedł
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
CSKA +1,+1,5 - Real M ✅
1,90
stawka 2/10
Bet365
Mroz w Moskwie i sztuczna murawa. Tyle w temacie. Gwiazdeczkom takim jak Ronaldo po 20minutach odechce sie grania.
Nie powinienem zabierac glosu juz po meczu ale w zadnym momencie moj typ nie byl zagrozony a do tego w koncowce jeszcze wszedl w 100% ( typ podalem w profilu). Nie wchodze w dzial z nozna bo uwazam ze nie ma specjalisty od tej dyscypliny.. niestety, i kazdy wlasny typ jest lepszy niz wziety od kogos. Ale teraz widze ile ludzi gralo Real i w jego strone.
Czy wy nie widzieliscie meczy Zenitu z Benfica czy Lokomitiwu z Bilbao ? Jak byk w obu meczach widac bylo jak trudno gra sie zawodnikom z Polwyspu Iberyjskiego przy takim mrozie..
Dawidbarca ma swoj swiat ale jako jedyny chyba wyciagnal wnioski z tych meczy i nie wtopil. Zmiana murawy i drastyczna roznica pogody to ZDECYDOWANE argumenty zeby zagrac przeciwko faworytowi albo odpuscic mecz ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nieciekawy mecz za nami w Moskwie,ale było wiadomo że w takim mrozie Real będzie chciał uzyskać korzystny wynik bez większego wysiłku.Jestem przekonany,że w przerwie Mourinho powiedział im żeby grali uważnie w obronie,a w ataku trzymali długo piłkę,bez jakichś szaleństw w postaci kolejnych bramek.No i robili to w sumie skutecznie do 92 minuty.CSKA na tego gola nie zasłużyło,jakby mogli to by od pierwszej minuty klękali przed wielkością Realu. Spodziewałem się po nich więcej,tym bardziej gdy zobaczyłem 7 Rosjan w pierwszej jedenastce. A najwaleczniejszy był Werbloom i ten Oliseh co pojawił się w 2 połowie. Jedna żółta kartka dla CSKA oddaje to z jakim zaangażowaniem podeszli do tego meczu,wiem że nie są w trakcie sezonu jak Real,ale w końcu przez ponad półtora miesiąca przygotowywali się do tego jednego meczu(w rewanżu będzie pogrom) a dziś jak już zbliżyli się do pola karnego to panika na sto dwa. Także w moim odczuciu wynik dla CSKA biorąc pod uwagę to co pokazali-jest jak marzenie.
Mam nadzieję że w Neapolu zobaczymy więcej walki,a mniej człapania po boisku.W końcu to LM a nie nasza Ekstraklasa! Ale ja chyba zbyt wiele wymagam od ludzi,którzy w miesiąc zarabiają tyle co przeciętny człowiek przez całe życie..
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Weź nie pisz głupot. Pomimo, że bliżej mi do Barcelony niż do Realu, to przynajmniej zachowaj powagę. Wiesz co to obiektywizm ? Real męczy się na wyjazdach ? To Barca w takim razie na wyjazdach turla gównianą kulkę niczym egipski skarabeusz. Wiadomo, że CSKA teren ma po swojej stronie, ale nie wyolbrzymiajmy tego. Rosyjskie ekipy zdecydowanie są zbyt często stawiane w jasnym świetle, a tak na prawdę to nie ma tam nic ciekawego poza grubymi pieniędzmi. Nie wiem jeszcze co obstawię na ten mecz, na pewno coś wybiorę, ale jak widzę, gdy ktoś pisze dyrdymały, to trzeba interweniować. Zejdź na ziemię.

E:

Real wygra i zachowa czyste konto [2,60] Betclic
Zainterweniowałeś , sprowadziłeś mnie na ziemie a teraz warto byłoby zwrócić honor bo to nie ja zrobiłem z siebie barana. Za chwile pewnie wbije najlepszy moderator na forum i zacznie wyzywać mnie od napinaczy , więc dam już sobie spokój , jednak to moja analiza sprawdziła się w 100% a twoje kozaczenie nic nie dało. Żeby nie było offtopu :
CHELSEA - NAPOLI​


Dzisiaj o godzinie 20:45 na swoim stadionie zespół Napoli będzie podejmować ekipę Chelsea Londyn. Z powodu słabej formy ekipy Chelsea w tej części sezonu to Napoli jest faworytem tego starcia.

Mimo wszystko nie zgodziłbym się z opinią buków którzy wystawiają bardzo duży kurs na Chelsea w tym meczu , Chelsea będzie broniła honoru Anglików którzy jak na razie błaźnią się po całości w tej edycji LM i moim zdaniem będą jedyną ekipą z Anglii która znajdzie się w 1/4 LM .

Chelsea nazwiskami naprawdę może imponować , wyjściowa jedenastka personalnie jest bardzo mocna , znamy już skład Chelsea i wiemy że na ataku nie będzie żałośnie grającego pod nieobecność Drogby Torresa a z PNA wrócił już gwiazdor drużyny Wybrzeża Kości Słoniowej.

Obrona Chelsea będzie dziś dosyć osłabiona , nie będzie dwóch chyba największych gwiazd linii obronnej Londyńczyków A.Cola i J.Terrego . Zestawienie obronne będzie wyglądało tak: Ivanovic, David Luiz, Cahill, Bosingwa , na bramce tradycyjnie stanie Cech.

Kilka słów o Napoli : drużyna która ośmieszyła Szejków z Manchesteru i wyeliminowała ich naszpikowany gwiazdami zespół już w fazie grupowej LM co było hańbą dla drużyny która wydała na swoich piłkarzy tyle pieniędzy. Filarem defensywy jest kapitan drużyny i brat słynnego zdobywcy złotej piłki - Paolo Cannavaro . Gwiazdami zespołu są oczywiście świetny napastnik Cavani i dynamiczny Argentyńczyk Lavezzi.

Mecz zapowiada się wyśmienicie , nie sądzę żeby poprzednie wyniki ligowe miały tutaj jakiekolwiek znaczenie , Chelsea przewyższa Napoli wielkim doświadczeniem , Drogba pokazał na PNA że jest w świetnej formie i mimo że nie strzelił ważnych karnych to zaprezentował znakomity futbol . Kręcić obrońcami Napoli powinien Hiszpan Mata , możliwe że z ławki wejdzie grający jak do tej pory fatalnie Torres , możliwe że tym razem coś pokaże. W każdym razie nie ma co tutaj szarżować ze stawką , drużyny są w miarę wyrównane i każdy wynik jest możliwy , ja jednak faworyta upatruje gdzie indziej niż buki i postawie tutaj na:

Chelsea (3.55) Unibet
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Napoli - Chelsea



Drugi pojedynek włosko-hiszpański w LM. Myślę, że tym razem będzie zwycięski dla zespołu ze stolicy Londynu. Na początek podam prawdopodobne składy:

Napoli: De Sanctis - Aronica, Zuniga, Cannavaro - Campangaro, Maggio, Gargano, Inler - Hamsik, Lavezzi, Cavani
Chelsea: Cech - Cahill, Bosingwa, Ivanovic, Luiz - Malouda, Meireles, Ramires - Drogba, Sturrigde, Mata.

Cieszy mnie fakt, że nie zagra Torres od początku. Wyżej wymienieni są aktualnie w lepszej formie. Po wejściu Drogby w meczu pucharowym z Birmingham odrazu ofensywa zaczęła lepiej grać. Mimo remisu mieli do końca wyraźną przewagę. Solidnie prezentuje się Meireles i on dzisiaj będzie odpowiadał za środek pola. Trochę boję się o Luiza, ma tendencję do kiwania, kręcenia się w kółko na własnej połowie, a to może bezwględnie wykorzystać wielka trójka z Napoli. W drugiej połowie zapewne wejdzie Cole oraz Lampard, co dodatkowo wzmocni ofensywę Chelsea.
Liczę na ostrą i zaciętą grę i tutaj warto też zastanowić się nad overem kartkowym linii 4,5 i 5,5.
Zespół gospodarzy gra bardzo ciekawą piłkę, ostatnio nasz Artur Boruc musiał wyciągnąć , aż 3 piłki ze swojej siatki grając przeciwko nim.
3-4-3 - mało zespołów w dzisiejszej piłce gra takim ustawieniem - ekstremalnie ofensywnym. Patrząc na kartkę to mamy 3 obrońców Napoli na 3 napastników Chelsea, a to może się skończyć źle dla gospodarzy. Zobaczymy jednak jak będzie naprawdę już za kilka chwil.
Może Villas-Boas w końcu odegra rolę ojca ekipy Chelsea? Ktoś musi to zrobić bo w tej drużynie ostatnio źle się dzieje. Dzisiaj nadszedł czas na zmiany.

Chelsea i over 2,5 @ 6 ⛔
over 5,5 kartki @ 2 ⛔
kartka przed 26 minutą @ 1,83 ⛔
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie powinienem zabierac glosu juz po meczu ale w zadnym momencie moj typ nie byl zagrozony a do tego w koncowce jeszcze wszedl w 100%[...] Zmiana murawy i drastyczna roznica pogody to ZDECYDOWANE argumenty zeby zagrac przeciwko faworytowi albo odpuscic mecz ;)
CSKA stworzyło pół sytuacji bramkowej i po bilardzie w polu karnym w 93 minucie strzeliło bramkę. Było ekipą dwie klasy gorszą, długimi fragmentami zastanawiałem się co oni jeszcze robią na tym etapie LM. Mróz nie był jakoś wyjątkowo dokuczliwy skoro część piłkarzy grała w krótkich rękawach, a co do murawy... to gracze CSKA radzili sobie na niej znacznie gorzej. To oni się na niej przewracali i w większości akcji ofensywnych kopali się po czołach.

Typ wszedł, BRAWO, ale już nie przesadzaj i nie próbuj naciągać rzeczywistości.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
CSKA stworzyło pół sytuacji bramkowej i po bilardzie w polu karnym w 93 minucie strzeliło bramkę. Było ekipą dwie klasy gorszą, długimi fragmentami zastanawiałem się co oni jeszcze robią na tym etapie LM. Mróz nie był jakoś wyjątkowo dokuczliwy skoro część piłkarzy grała w krótkich rękawach, a co do murawy... to gracze CSKA radzili sobie na niej znacznie gorzej. To oni się na niej przewracali i w większości akcji ofensywnych kopali się po czołach.
Ogladalismy ten sam mecz ? Od 70minuty to CSKA mialo ciagle piłke a Real kontrowal. To ze CSKA atakowalo nieudolnie to inna kwestia ale to inni prowadzili gre. Tak wygladaly oba mecze o ktorych wspomnialem wczesniej. Zawodnicy przeciwnika staja w miejscu po 60minutach tak naprawde i oddaja gre Ruskim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom