>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów 20.02.2013

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Galatasaray - Schalke
Szczerze mówiąc wczoraj rozmyślałem tutaj grubo o 1, ale jednak nie zagram. Wszyscy sugerują się ligę, Schalke bez formy, inkasują bramy... to prawda, tylko nikt nie piszę o tym, że Schalke należy do tych zespołów, które potrafią oddzielić ligę i LM. Dziś będzie ogromne zaangażowanie, nie wydaję mi się by Schalke zdołało wygrać w Turcji, bardzo ciężki teren. Zwycięstwo Galaty @ 2.20, moim zdaniem ryzykowne. Myślę, że i jedni i drudzy mogą coś ustrzelić, dlatego skuszę się tutaj na strzelca: Drogba. Trener Galatasaray wypowiadał się ostatnio o tym, że współpraca Sneijder - Drogba wygląda świetnie. Jeden bardzo dokładnie podaje, drugi jest killerem jeżeli chodzi o wykończenia, myślę, że tak też dziś może być. Sneijder ma znakomite podania, wrzutki, a Drogba to może wykorzystać. Zagram dodatkowo over rożnych i ciągle czekam na linię celnych strzałów:

Galatasaray - Schalke over 10,5 rożnych @ 2.10
Drogba strzeli bramkę @ 2.65

Unibet
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Galatasaray - Schalke

Szczerze mówiąc wczoraj rozmyślałem tutaj grubo o 1, ale jednak nie zagram. Wszyscy sugerują się ligę, Schalke bez formy, inkasują bramy... to prawda, tylko nikt nie piszę o tym, że Schalke należy do tych zespołów, które potrafią oddzielić ligę i LM. Dziś będzie ogromne zaangażowanie, nie wydaję mi się by Schalke zdołało wygrać w Turcji, bardzo ciężki teren. Zwycięstwo Galaty @ 2.20, moim zdaniem ryzykowne. Myślę, że i jedni i drudzy mogą coś ustrzelić, dlatego skuszę się tutaj na strzelca: Drogba. Trener Galatasaray wypowiadał się ostatnio o tym, że współpraca Sneijder - Drogba wygląda świetnie. Jeden bardzo dokładnie podaje, drugi jest killerem jeżeli chodzi o wykończenia, myślę, że tak też dziś może być. Sneijder ma znakomite podania, wrzutki, a Drogba to może wykorzystać. Zagram dodatkowo over rożnych i ciągle czekam na linię celnych strzałów:

Galatasaray - Schalke over 10,5 rożnych @ 2.10
Drogba strzeli bramkę @ 2.65


Unibet
Typów nie neguję,tylko pozostaje pytanie czy Drogba zagra dziś od początku.Galata ma innego &quot;killera&quot; w postaci reprezentanta Turcji Yilmaza Buraka.Zresztą nawet nie śledząc ligi tureckiej każdy powinien wiedzieć kto to,jak gra i co potrafi. Wydaje mi się że dziś Drogba nie zagra od początku,Terim postawi na zgrany duet napastników Burak-Bulut a Didier wejdzie z ławki jeśli będzie taka konieczność.
Kurs na bramkę Buraka jest w granicach 3,00-3,20 i ja bym grał prędzej to;)
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Śmieszy mnie pewność niektórych ludzi z tego forum ale i nie tylko, którzy za pewniaka biorą dzisiaj pewne zwycięstwo Barcelony. Jestem kibicem Milanu już ładnych kilka lat i jedno czego jestem pewien to to, że Milan tego meczu nie odpuści. No way! Może i byli w kryzysie, może powoli z niego wychodzą ale nawet to nie zmienia faktu, że na mecz taki jak dzisiejszy każdy piłkarz, powtarzam każdy, zmotywuje się jak nigdy. Mimo fatalnego początku sezonu kiedy to zajmowali miejsca w drugiej części tabeli potrafili się podźwignąć czego efektem jest 3. miejsce w lidze. Dużą rolę odgrywa w zespole nieobecny dzisiaj Balotelli. Nie muszę pisać dlaczego nie zagra, wiele o tym pisano już.
Trener powinien mieć dylemat kogo zatem wystawić w środku ataku- Bojana czy Pazziniego.
Włoscy dziennikarze przedstawili dziś ich prawdopodobne składy obu ekip na ten mecz. Według nich w wyjściowej &quot;11&quot; pojawi się Pazzini. Na skrzydłach pomagać mu będą Boateng i El Shaarawy. Ofensywa jeśli tylko spisze się dobrze to powinna przynajmniej ten 1 raz pokonać Valdesa. Nie sądzę aby Barcelona dzisiaj wygrała. Podejrzewam, że padnie sporo bramek, być może over 3,5 zostanie pokryty. Kwestii awansu nie ruszam- serce mówi Milan, rozum podpowiada Barcelona.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
AC Milan - FC Barcelona
Gospodarze posiadanie piłki - Poniżej 34.99 -
1.85
Expekt

zabrakło 0,01 % ;)
Myślę iż Barcelona będzie miała posiadanie piłki w tym meczu powyżej 65 % Przytoczę tutaj ostatnie mecze.
Faza Grupowa LM
Barcelona - Sp.Moscow 66%
Benfica - Barcelona 75%
Barcelona - Celtic 73%
Celtic- Barcelona 73%
Sp.Moscow - Barcelona 65%
Barcelona - Benfica 72%
Pojedynki Bezpośrednie:

&lt;table class=&quot;head_to_head h2h_mutual&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;03.04.12&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Liga Mistrzów (Europa)&quot;&gt;LIG&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Barcelona&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;AC Milan&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;3 : 1 57 %
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;28.03.12&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Liga Mistrzów (Europa)&quot;&gt;LIG&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;AC Milan&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Barcelona&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;0 : 0 62 %
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;23.11.11&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Liga Mistrzów (Europa)&quot;&gt;LIG&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;AC Milan&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Barcelona&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;2 : 3 64 %
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna LM
Spotkanie:Milan Barcelona
Typ: X (remis)
Kurs: 4,25
Bukmacher: Betclic

Nie gram na Barcelonę, gdyż kurs nie jest moim zadaniem adekwatny do ryzyka. Nie zawsze faworyci wygrywają. Rok temu padł wynik 0-0 i uważam, że w dniu dzisiejszym mecz zakończy się również remisem, z tymże 1-1.
Milan to światowa kasa i nawet jeśli teraz prezentują się w słabszej formie mogą zmobilizować na taki klasyk. Potwierdził to Trener Massimiliano Allegri na konferencji prasowej. Wiedzą jak zagrać z Barceloną, muszą przytrzymywać się przy piłce i dobrze ją gospodarzyć.
Barcelona jest w uprzywilejowanej sytuacji, że pierwszy mecz gra na wyjeździe. Najważniejsze, żeby strzelić bramkę i nie przegrać. Ten plan na 99% zrealizują. Czy wygrają na tak gorącym terenie? Milan łatwo &quot;skóry nie sprzedaż&quot; i padnie remis.

Przewidywane składy:
A.C. Milan
Abbiati - Constant, Mexes, Zapata, Abate - Muntari, Montolivo, Ambrosini - El Shaarawy, Pazzini, Boateng

F.C Barcelona
Valdes - Alves, Pique, Puyol, Alba - Cesc, Busquest, Thiago - Iniesta, Messi, Pedro

Osoby, które nie mają konta w Betclic mogą skorzystać z promocji - zaklad bez ryzyka - zagraj na remis za 100PLN, a możesz wygrać 425zł! Jeśli kupon okaże się przegrany - otrzymasz zwrot

--&gt; więcej szczegółów

Tylko do końca lutego nowy gracz otrzyma dodatkowy bonus lub może wygrać smartfon Samsung Galaxy SII - więcej szczegółów
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dzisiejsze mecze dla mnie są szalenie ciężkie, niby Barcelona ma wygrać ale czy to takie pewne... jednak są faworytem i jedynym zakładem jaki mi chodzi po głowie to minimalne zwycięstwo Barcelony... kurs na to zdarzenie to 3.75, Bet365.
Milan u siebie w tym sezonie przegrał 5 razy z czego 4 razy właśnie 1 bramką. Barcelona to maszyna do zdobywania bramek, jednak Milan to Milan.
Myślę,że za drobne spróbować można, bo nic innego mi do głowy nie wchodzi. Klasyczny no bet.
 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Milan - Barcelona
20.02.2013 20:45

Zakład: Gol dla gospodarzy

Typ: TAK

Kurs: 1,52

Bukmacher: Betclic

✅

Z pewnością ciężko wytypować dzisiejsze spotkanie, wiele może się wydarzyć. Faworytem spotkania wg. bukmacherów jest zdecydowanie Barcelona (kurs ok. 1.50). Myślę, że zakład na bramkę dla gospodarzy jest zachęcający. 1 gol to tak na prawdę cel do zrealizowania przez Milan.
W ostatnich 20 spotkaniach podopieczni Allegriego tylko dwukrotnie schodzili z boiska bez strzelonej bramki (było to wyjazdowe spotkanie ligowe z Sampdorią oraz sensacyjna przegrana na San Siro z Zenitem). Po za tym ostatnie potyczki z Messim &amp; spółką pokazują, że jest dziś szansa na zdobycie gola. Od 2010 roku obie ekipy rozegrały łącznie 5 spotkań (tylko jedno skończyło wynikiem 0:0, w pozostałych spotkaniach AC Milan strzelał).
Natomiast ekipa Jordiego Roury nie ma w składzie jakiejś żelaznej defensywy. Ostatnie spotkanie bez straconej bramki to mecz z niżej notowaną Cordobą (5:0, 10 styczeń). Do tej pory Barcelona rozegrała 9 spotkań i w każdym z tych meczy traciła co najmniej jedną bramkę.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
KOlejny dzień z Ligą MIstrzów i kolejne typy pozbawione większych argumentów:

* grajmy na MIlan bo Milan musi

* MIlan dobrze grał z Barceloną w ostatnich latach więc teraz tez będzie dobrze. Tak jak wczoraj przy meczu Arsenalu z Bayernem dzisiaj również nikt się nie zastawnowi nad tym, że o ile Barca nie jest może znacznie silniejsza (ale napewno nie jest słabsza) o tyle Milanowi daleko do tego Milanu sprzed roku, a już nie mówiąc sprzed kilku lat.

* Barcelona ma rewanż u siebie więc nie musi wychodzić ultra ofensywnie. Ja się pytam jakie to ma znaczenie? Czy Barcelona musi wychodzić ultra ofensywnie, albo napalac się na atak przez 90 minut, zeby strzelic przynajmniej te 2 bramki?

* no i oczywiscie ten największy argument - &quot;Milan to Milan&quot; :?


Najpierw zastanówmy się nad pytaniem co takiego gra Milan i jakie ma argumenty, aby się przeciwstawić Barcelonie? Obrona nie nawiązuje w niczym do wielkiej obrony sprzed lat, w ataku dzisiaj bez Mario, któy dobrze się prezentował po transferze. Stylu ja co ogladam Milan wiekszego nie widzę, mecze przeważnie wymęczone, a nie wygrane jak np. ostatnio z Udinese kiedy to im sedzia podarował 3 pkt. Ogrywają średniaków bez większego polotu, z tymi mocniejszymi mają większe problemy, aczkolwiek tutaj zjajdzie się promyk nadzieji jak choćby zwycięstwo z Juventusem 1-0.

Barcelona dzisiaj w mojej ocenie bedzie prowadziła taką korespondencyjną walke z Bayernem , który wczoraj pokazał światu swoją moc, bez najmniejszego problemu pokonujac Arsenal. Barca dzisiaj będzie chciała pokazać, że to nadal ona jest nr 1 jaeśli chodzi o faworytów do trofeum. Atuty ku temu ma. W przodzie nawet nie ma co mówić,, bo każdy zna styl i jakośc Barcy. Mecz ten będzie się pewnie toczyć według znanego schematu według którego Barca zepchnie do defensywy Milan i bedzie biła głową w mur, a może nie będzie bo uda jej się strzelić w miare szybko gola. Nie sugerował bym się równiez ostatnimi meczami Barcy jakoś szczególnie, bo jaką oni tam mieli motywację? W lidze już wszystko jasne, każdy mecz grają aby wygrac, nie połamać się, Messi niech sobie postrzela, zeby bił kolejne rekordy. Dla Barcy ten mecz to w końcu mecz o poważną stawkę i beda mogli pokazać swoją siłę. Nie bedziu tutaj i pewnie w żadnym meczu do końca w LM zadnej kalkulacji, bo w lidze nie mają przeciwnika więc nie muszą się oszczędzać na kolejny mecz ligowy, aby tam przypadkiem nie stracic pkt, bo nap Real odskoczy.

Oczywiście, ze mozna wierzyc w Milan, kazdy kibic tej druzyny w zasadzie ma taki obowiązek, ale ludzie nie grajcie na nich tylko dlatego, ze rok temu było 0-0, Millan to MIlan, albo, ze Barca traci ostatnio sporo bramek przy czym i tak wygrywa swoje mecze bardzo pewnie. Potencjał obu druzyn jest zupełnie inny i to jest zauwazalne w kursach, które są odpowiednio ustawione. Ja spodziewam sie dzisiaj głodnej sukcesu Barcy i wysłania w swiat informacji, ze oni sa dalej głównym pretendentem do triumfu.

---------------------------------------------------------------------------

Barce wrzucam do dubla ze strzeleniem bramki przez Schalke. Fajnie, że kurs poszedł w dół na Galatę, bo przyszedł Sneijder i Drogba, ale potecjał w przodzie Schalke ma bardzo duzy, zwłaszcza po poworcoie Huntelaara i transferze Bastosa.

Schalke to score + Barcelona to win ---&gt; 2.04@bet365
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Byle do wieczorka i uczta piłkarska gwarantowana na San Siro zapowiada się ciekawe widowisko z tego co mi wiadomo 20 luty to ważny dzień dla Milanu ponieważ jest to 27 rocznica wykupienia Milanu przez Silvio Berlusconiego poza tym ultrasi Milanu mają zaprezentować oprawę ,,La storia siamo noi&#39;&#39; , czyli w tłumaczeniu &#39;&#39;Jesteśmy historią&#39;&#39; Tak więc fajna atmosfera szykuje się na Giuseppe Meazza. Jako kibic Milanu serce podpowiada ,,rossonerii&#39;&#39; ale rozum Barca. Brak Balotelliego w tym spotkaniu może mieć duże znaczenie co do wyniku korzystnego dla Milanu,ale mam nadzieje ze El Shaarawy oraz Pazzini przy pomocy Boatenga będa w stanie urwać punkty Barcelonie ;) Obawiam się jak zaprezentuje się defensywa Milanu ci którzy śledzą mecze Milanu wiedzą ze ta drużyna najwięcej goli traci po stałych fragmentach gry a najmniej zdobywa po stałych fragmentach gry. Co do typów to na to spotkanie proponuje kilka typów:
Milan - stg - 1.57 Betsson ✅
Philippe Mexès - Yellow card - Yes 2.25 Betsson ✅
Milan - Rzuty rożne - +3,5 1.85 Betsson ⛔
Dla odważnych 1x - 2.60 Betsson ✅

FORZA MILAN!!!
Mam nadzieje ze ktoś skorzystał ;)
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Galatasaray to nie tylko nazwiska sprowadzone w zimę, czyli Drogba i Sneijder. Jest tam jeszcze Burak Yilmaz, Selcuk Inan, Kazim Kazim, Elmander... W obronie do tego Sabri Sarioglu, Hakan Balta, Gokhan Zan... Nie wiem, moim zdaniem Schalke w tym meczu nie ma argumentów aby wygrać z Turkami, szczególnie na Turk Telekom Arena, gdzie Galata będzie wspierana przez tysiące fanatycznych kibiców, którzy z pewnością popchną ich do zwycięstwa. Turcy będą starali się wypracować odpowiednią przewagę u siebie, aby jechać spokojnie na rewanż. Mają kim straszyć i przy obecnej atmosferze w drużynie Niemców nie wróżę im nic dobrego.
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Galatasaray - Schalke 04

Typ: poniżej 2.5 goli ✅ 1:1
Kurs: 2.08
Buk: Pinnacle Sports

Tak jak większość poprzedników, także skłaniałbym się w stronę Turków. Jak wiadomo fanatyczni kibice, wiele dodają swojej drużynie. Turcja to teren gorący można powiedzieć, na którym trudno rozgrywa się spotkania. Tak czytam i czytam wasze wypowiedzi i sądzę, że o tyle o ile Drogba jest w stanie dać Galatasaray wiele (strzelania bramek się nie zapomina) o tyle Sneijder to raczej cień samego siebie. Schalke przyjeżdża bez Afellaya, który zazwyczaj napędzał ataki niemieckiej drużyny i dużo dawał w ataku, do zdrowia wraca za to Huntelaar, ale nie sądze aby dziś wystąpił od pierwszych minut. Kryzys ekipy Schalke w lidze daje o sobie znać, ale jest to raczej ekipa, która potrafi oddzielić Bundesligę od LM i jest w stanie się spiąć na tak ważne spotkanie. Nie spodziewałbym się tutaj jakiegoś frontalnego ataku ze strony Schalke, będzie to raczej wyczekiwanie na swoją szansę, byle tylko nie stracić, kiedy to Galata będzie dłużej utrzymywać się przy piłce i rozgrywać akcje. W 3 meczach grupowych Turków u siebie nie padły więcej niż 2 gole (porażka z Bragą 0:2, remis z Cluj 1:1 i wygrana z United 1:0). Schalke na pewno nie będzie chciało stracić wielu bramek i wywieźć chociażby cenny remis, aby u siebie wywalczyć awans. Także dzisiaj stawiam na mecz underowy i zwycięstwo Turków 1:0. W najgorszym razie remis 1:1. Powodzenia !
 
junglister 15

junglister

Użytkownik
Jest tam jeszcze Burak Yilmaz, Selcuk Inan, Kazim Kazim, Elmander... W obronie do tego Sabri Sarioglu, Hakan Balta, Gokhan Zan...
rozumiem że to niedopuszczalne że nie znam tych nazwisk.
możesz w ten sam sposób wymienić skład hanży durdundżysk z tadżykistanu i powie nam to tyle samo.
_________________________________________________________________________
prawdziwym szokiem jest to że nikt nie powiedział nic na temat tego że na san siro nie zagra (oprócz balotelliego):
AC Milan&#39;s sidelined:
Robinho (injured)
N. de Jong (injured)
D. Bonera (injured)
D. Vila (injured)
Barcelona&#39;s sidelined:
A. Correia (injured)
Villa (injured)
Abidal (injured)
Dos Santos (injured)

poza tym nie ma się co podniecać remisem z poprzedniego roku. dzisiejszy &quot;rozsprzedany&quot; milan a ten sprzed roku to można jedynie porównać do drzewa w leci i zimie, w obu przypadkach nazwiemy je jabłonią ale coś jest jednak inaczej. a ostatni mecz z parmą dostali w prezencie te 3pkt bo najzagorzalszy ich kibic przyzna ze jak mozna zagrać taką chałe i wygrac.
tylko popatrzcie na poprzedni skład:
http://www.livesports.pl/mecz/xUyM40Tr/#sklady;1
i ten dzisiejszy:
http://www.livesports.pl/mecz/EVpjns0s/?detail_refresh=1#sklady;1
więc skończcie z wyciąganiem tych wyników z historii (czyt. z rękawa)
dodatkowo biorąc to wszystko pod uwagę (rozjechany skład milanu)
obstaję przy:
azjan kartki: Milan -0.5 @1.80 6/10 bet365
azjan: Barca -0.75 @2.10 3/10 bet365
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
20.02.2013 20:45
Galatasaray-Schalke
Typ:1
Kurs:2.11
Buk:Betsson
Galatasaray jest bardzo dobrym zespołem mają takich zawodników jak Yilmaz, Inan, Eboue .... Tej zimy dokupili Sneijdera i Drogbe.W ostatnim meczu Drogba wszedł w 63 minucie, i w 7 minut strzelił zwycięskiego gola.Są liderem w lidze z bilansem w domu 7-2-1 . Trzech graczy jest kontuzjowanych Ceylan Ufuk, Elmander Johan, Ujfalusi Tomás.Ostatnie 3 mecze u siebie Galatasaray wygrywa z Antalyaspor, Besiktas i Fenerbahce.Schalke zajmuje dziewiątą pozycję w Bundeslidze. W tym roku zagrali 5 razy i wygrali tylko jeden mecz 2 remisy i 2 porażki.Dzisiaj wystąpią bez Afellay Ibrahim, Marica Ciprian, Kyriakos Papadopoulos, Unnerstall Lars, Moritz Christoph, Uchida Atsuto są kontuzjowani, a co najmniej dwóch z tych sześciu graczy ma duży wpływ na zespół.W obecnej formie Galatasaray jest lepszym zespołem i myślę ,że wygra z spokojnie to spotkanie.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Galata-Szalke
Typ: over 3,5golasso
Kurs: 3,40
Bukmacher: willian hiil
Analiza:
Znamy juz sklady na ten mecz, slaba defensywa szalke nazwiska typu hyger kolasanic , a naprzeciwko drogba sneider itp no pelno w gaciach dzieciaki mają. W dodatku Galata wypluję wątrobe , zrobi wszystko by u siebie wygrac, złota era reklamowana przez tureckie media, najlepszy sklad Galaty w historii i Szalke w kryzysie, mają wszystko by wygrac, w dodatku fanatyczni kibice ktorzy stworza piekło w Stambule. Jest tez zajebisty gracz Burak taki Janek Huntelaar Galaty, takze dwoch lowcow goli, jest pewne ze dzisiaj obydwaj strzela gola. W dodatku na lawce kolejny snajper Bulut. Galata mega ofensywnie, ebue na lawce, no bedzie sie dzialo ostro. Typuje zwyciestwo Galaty, ale maja okropnie slaba obrone, takze na pewno cos straca, byc moze zremisują , ale zapewne gonić beda musieli jakas strate. Cos czuje straca 1 gola i pogon istna. Takze typ warty gry. Zamiast ogladac smieszne starcie Milan - Barca gdzie na 100% wygra Barcelona, pewnie nawet z 3 przyloza Milanowi warto prawdziwy mecz obejrzec , kiedy nie znamy jeszcze wyniku.
 
L 0

lukaszimon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1,52
Godz: 20:45
Bukmacher: comeon.com
Analiza:
Już za niespełna 30 minut na San Siro spotkają się dwie wielkie drużyny AC Milan podejmie najlepszą drużynę ostatnich lat FC Barcelonę. W poprzednim sezonie te drużyny również grały ze sobą w Lidze Mistrzów. W fazie grupowej Barca wygrała na San Siro 3:2, natomiast w ćwierćfinale padł bezbramkowy remis i dopiero rewanż na Camp Nou wyłonił zwycięzcę, wtedy Barca wygrała 3:1 i awansowała do półfinału. W tym sezonie LM w fazie grupowej Milan zajął 2 miejsce za Malagą a Barcelona wygrała swoją grupę wyprzedzając Celtic. W porównaniu z poprzednim sezonem Milan jest trochę inną drużyną, do PSG odeszło dwóch kluczowych zawodników zespołu Zlatan Ibrahimovic i Thiago Silva. W zimowym oknie transferowym zespół z Włoch wzmocnił Mario Balotelli, który jednak nie będzie mógł zagrać przeciwko Barcelonie ponieważ grał już w tym sezonie w Lidze Mistrzów dla Manchesteru City. Barcelona wyjdzie na ten mecz w swoim najsilniejszym składzie i z pewnością to goście będą dominować w tym spotkaniu. W rozgrywkach krajowych Barcelona ma wszystko pod kontrolą i w meczu ligowym przed spotkaniem w LM mogła sobie pozwolić na wystawienie kilku rezerwowych zawodników, natomiast Milan cały czas musi walczyć o każdy punkt by zapewnić sobie miejsce w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest Blaugrana i uważam że już na San Siro ten zespół postara się o wygraną i przybliży się do awansu do ćwierćfinału.
 
junglister 15

junglister

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Spotkanie: Galata-Szalke Typ: over 3,5golasa Kurs: 3,40 Bukmacher: willian hiil
ciekawy zakład, rozumiem że kibice są tam ciepli, ale nie wieże że uda się co najmniej 3 i pół wybiec na golasa, chyba że to piłkarze maja tak wybiec.
prosimy o doprecyzowanie typu.
dodam że postawiłem dla zabawy, bo jak dotąd nie było niespodzianek w tej rundzie a gelsenkirchen rok temu w LM nad wyraz dobrze się sprawiało biorąc pod uwagę ligowe poczynania. Ten kurs jest zbyt wysoki aby nie spróbować.
AH Schalke -1 @6.00 0.5/10 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
89krzysztof 20

89krzysztof

Użytkownik
Galatasaray: Muslera - Sarioglu, Nounkeu, Kaya, Riera - Altintop, Melo, Inan, Sneijder - Drogba, Yilmaz
Schalke:
Hildebrand - Höger, Höwedes, Matip, Kolasinac - Neustädter, Jones - Farfan, Draxler, Bastos - Huntelaar
Panowie, przepisy odnośnie zgłaszania zawodników do LM się kłaniają. Snejider mógł grać ????
Biorąc pod uwagę skład Schalke i ofensywne nastawienie Galatasaray, myślę że jednak typ na Turków powinien wejść. A bramkę strzelą na pewno @ 1.22. Nie wiem dlaczego, ale po głowie chodzi mi X do przerwy, ale nie mam żadnego argumentu na ten zakład...
 
M 0

mateo94

Użytkownik
Milan - Barcelona Barca -1 @2.025 - (W przypadku wygranej jedną bramką zwrot) bet365 ⛔ // autobus + sędziowanie na poziomie polskiej ekstralasy, co nie zmienia faktu że Barca i tak słabo zagrała
Galatasaray - Schalke BTS @ 1.61 bet 365✅✅

Wszystko praktycznie o tych meczach praktycznie zostało napisane. Milan to nie ten sam co dawniej i nie ma co porównywać poprzednich lat, tak samo jak wczoraj Arsenal-Bayern wszyscy patrzyli wstecz, a Bayern pokazał swoje. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie Barca, tak jak ktoś pisał wyżej, ma w końcu mecz o stawkę, bo liga już wygrana, Messi i spółka powinni pokazać kawał dobrego futbolu.

Do składu Schalke wraca Huntelaar po urazie oka, jest to duże wzmocnienie dla nich. Galatasaray nie jest to drużyna nie do ogrania. Dzisiaj bez Tomasa Ujfalusiego i Johana Elmandera. Bramka dla Schalke bardzo prawdopodobna. Obstawiam 2:1.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dorzucę jeszcze coś od siebie bo jednak zmieniłem swoje typy :p
Otóż po tym co wrzucił djezjee(dzięki kolego)zmieniłem swój typ na Galatasaray zagrałbym ich 1X kurs nieduży ale wydawał się pewny.
Jednak po tym jak zobaczyłem że Bastos będzie grał i do tego będzie Huntelaar jakoś nie boję się o Niemców nie ukrywajmy w formie nie są jednak na takie mecze jak ten Niemcy potrafią się mobilizować jak mało kto.
Galatasaray to żadna potęga tak jak ktoś pisał Drogba zacznie na ławce i raczej w tym meczu Sneijder też wielkiego wpływu nie będzie miał to są nowi zawodnicy i nie od razu zaczną tam błyszczeć potrzeba czasu.
Galata wyszła z grupy bo United zagrało młodzikami i ja bym tutaj nie stawiał ich w roli faworytów.
Ja zagrałem trebla pierwszy mój bet to był typ plsn z tenisa który ładnie wszedł za 2.62 :p i dołożyłem do tego:
[email protected]
Oczywiście tutaj dla tych którzy wolą wyższe kursy proponuje pograć [email protected] widzę że już spadło bo było więcej jeszcze wczoraj...
[email protected]
Milan moim zdaniem wcale nie jest skazany na pożarcie nie ukrywajmy Barcelona w wielkiej formie nie jest każdy wie kto ogląda ich mecze w PD
Ja bym proponował tutaj dla większego kursu [email protected] już widzę ładnie spadło tam widziałem ktoś pisał że Barcelona świetna drużyna świetny atak i obrona.Ok do ataku to ja się zgodzę ale obrona???????Dziura!!!
Wystarczy że Milan strzeli jednego gola a baaaardzo w to wątpię żeby Barca strzeliła wtedy trzy.
A jeśli Barca będzie chciała zagrać na zero z tyłu jak w meczu z Realem i mniej zawodników będzie się skupiało na ofensywie nie wygrają dwoma bramkami nie ma bata jak dla mnie pewniak ja oczywiście dałem +3 no ale ładnie mi wszedł ten tenis także teraz to jestem pewny tego kuponu jak mało którego.
Ogólnie jak dla mnie robienie z Barcelony zespołu nie z tej ziemi w obecnym czasie to przesada Realu nie potrafią od paru ładnych meczy pokonać.Pewnie skończy się że wygrają tą jedną bramką ale jakieś handicapy na Barcę -1 to moim zdaniem śmiesznie wyglądają.
Każdy ma jednak swoje zdanie i swoje pieniądze ????
Powodzenia
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Oglądam tu sobie mecz Milan-Barcelona i powiedzcie mi panowie jak ten handicap -1 na Barcelonę miał Wam wejść?Barcelona oddała 1 słownie jeden strzał na bramkę;)Tak jak przewidywałem Milan nie jest tu skazany na porażkę.
Za to w meczu Galata-Schalke była mała kupa w majtach jak Galatasaray strzeliło ale Schalke ładnie cisnęło i gola wsadzili coś czuję że jak Schalke nie zawiedzie to już można rozliczać kupon.Ale dopóki piłka w grze :p Jest dobrze
Barcelona jest przereklamowana ???? Było dać 1X...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom