>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [16-17 luty 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Kursy od Betclic:



Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)


Rozpędzony Paryż kontra powoli odbudowująca się Chelsea to bez wątpienia jeden z hitów w tej fazie Champions League. Ponadto Roma kontra Real Madryt? Jak spisze się Zinedine Zidane w roli trenera w czasie LM?
Ponadto niezwykle wyrównany bój czeka nas w parze Benfica - Zenit, kto jest Waszym faworytem tej pary? Czy atut własnego terenu wystarczy?

Zachęcam do dyskusji ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Zero typów, a jutro mecze ?! Dziwna sprawa...
Oczywiście nie mogę przejść obojętnie obok starcia PSG z Chelsea.
Według mnie typem lokatą na ten dwu-mecz jest awans PSG.
Kurs jak najbardziej adekwatny, bo 1,55 w STS. Według mnie nie ma żadnych argumentów czysto piłkarskich w obecnym momenciem za grą w stronę Chelsea.
Jasne, to jest piłka i wszystko jest możliwe. Jednak w typowaniu chodzi o znalezienie max argumentów za danym typem. PSG jest świetne w tym sezonie. W lidze robi totalną demolkę, są głodni wyzwań i gry z wielkimi klubami. W ostatniej kolejce zaliczyli remis 0:0 na własnym stadionie z Lille. Grali na pół-gwizdka odpoczywając wyraźnie przed starciem z Chelsea. Nie ma takiej możliwości, aby drugi raz z rzędu nie strzelili gola na własnym boisku. Skład jest zdrowy, wygląda to wszystko bardzo mocno. Dzisiejsza Chelsea to cień zespołu z zeszłego sezonu, a wtedy też PSG ich wyeliminowało !!!
Atak zespołu z Paryża jest według mnie najmocniejszy w Europie po trio z Barcy.
Dodatkowe typy na jutrzejszy mecz ode mnie to wszystko w stronę ofensywy PSG.
Jeśli ktoś ma jakieś przemyślenia dlaczego warto zagrać cokolwiek na smerfów to zapraszam do dyskusji...

@ awans PSG !!!!! 1,55 STS O awans jestem spokojny ...
@ Zlatan strzeli gola +++ 2,00 STS
@ PSG over 0,5 gola w 1 połowie +++ 1,80 bet365
@ PSG over 1,5 gola w meczu +++ 1,90 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 138

misi3kk

Użytkownik
Nawet 1.70 da kurs realny 1,49 , a co dopiero z stsa 1.55 który da nam 1.36. Już w 365 na awans jest 1.57. Dla mnie to szaleństwo z tym kursem na PSG, rozumiem, że Chelsea w tym sezonie słabe itp itd, ale to LIGA MISTRZÓW. Już nie takie niespodzianki te rozgrywki widziały. Rok temu na PSG 2.7 i kursy wyrównane, a teraz 1,7 to moim zdaniem lekka przesada. 1.7 to tu mamy na to ze Chelsea brame huknie. Na obie gol jest już 2,1-2,2, przesada. Wystarczy rożny, wolny, kontra, strzał życia czy farfocel i wejdzie ???? Moim zdaniem bts tutaj lub over. I mam nadzieję, że nie zobaczymy obrony Częstochowy w wykonaniu The blues.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Nie zgodziłbym się, że awans PSG do 1/4 jest lokatą. Oczywiście mają spore szanse na awans, ale czy aż takie aby stawiać na nich większe pieniądze? Moim zdaniem nie. Wiadomo, że Chelsea nie zachwyca, ale w momencie w którym przejął posadę Hiddink nie wygląda to już tak źle jak za Mourinho. W jedenastu meczach pod jego wodzą Chelsea jeszcze nie przegrało notując 5 wygranych m. in. z Arsenalem oraz 6 remisów w tym dwa z United.
Spoglądając na pojedynki z ubiegłych lat były one bardzo wyrównane. Dwa lata temu w 1/4 3:3 w dwumeczu i awans Chelsea, rok później również 3:3, ale awans Paryżan. Oczywiście można powiedzieć, że The Blues są teraz w słabszej dyspozycji, ale co im pozostało w tym sezonie jak nie osiągnięcie jak najlepszego wyniku w LM? Z pewnością będą bardzo zmotywowani. To samo będzie również w ekipie Paryża. Im też już nic nic nie zostało, bo ligę już wygrali, został im puchar Francji, który z pewnością wygrają. Godnym podziwu jest fakt, że ostatnio PSG przegrało mecz na własnym boisku z Barcą 15. kwietnia ubiegłego roku. Ale czy Chelsea potrzebuje zwycięstwa w pierwszym meczu? Wystarczy im bramkowy remis i obrona tego w rewanżu. Na dodatek PSG samo sobie zaszkodziło odsuwając od składu Auriera, podstawowego obrońcę (albo to on sam sobie zaszkodził). Nieobecność Iworyjczyka nie powinna mieć jednak decydującego wpływu na wynik. W ekipie z Londynu zabraknie pauzującego za kartki Maticia, którego z pewnością zastąpi Obi Mikel.
Podsumowując moje wywody, rywalizacja w tym dwumeczu ponownie będzie zacięta i awans rozstrzygnie się zapewne w ostatnich minutach rewanżu. Dla mnie osobiście NO BET lub do pogrania za mniejszą stawkę w jedną bądź drugą stronę.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Na obie gol jest już 2,1-2,2, przesada. Wystarczy rożny, wolny, kontra, strzał życia czy farfocel i wejdzie
Dla mnie to granie na zasadzie 50/50...moze wejdzie, a moze jednak nie... Według mnie granie BTS-a jutro to bardzo ryzykowny typ. Zwróć uwagę, że nawet Real nie dał rady strzelić gola w Paryżu, a przecież to też Liga Mistrzów...no i gdzie Real, a gdzie Chelsea...
Dla mnie to szaleństwo z tym kursem na PSG
No według mnie 1,57, które przytaczasz to nie jest wcale szaleństwo. W tej formie w jakiej obecnie znajduje się zespół z Paryża to naprawdę sensowny kurs, który warto zagrać.
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Dla mnie PSG to pewniak na jutro.

Na krajowym podwórku nie ma mocnych na paryżan. Wszystkich leją jak chcą i nie oszukujmy się mistrzostwo kraju jest już w ich posiadaniu. Ostatni mecz 0-0 ale wydaje mi się że grali na pół gwizdka właśnie w oczekiwaniu na Ligę Mistrzów. Szejkowie mają chrapkę na ten puchar i jest to priorytetem drużyny. Moim zdaniem mogą nawet zwyciężyć w tym sezonie. Skład jest mocny, obrona solidna, Ibra w formie punktuje w każdym meczu. Na swoim podwórku nie pokonani od prawie roku.

Za Chelsea nie przemawia nic w tym spotkaniu. Obrona popełnia masę błędów. Środek pola pozostawia wiele do życzenia. Hazard niewidoczny, Fabregas bez formy, Costa to furiat... Willian gra ciekawie i potrafi kropnąć z daleka ale to za mało...
Przemawiać może jedynie fakt że Chelsea w swojej lidze raczej nic już nie osiągnie i powinni się skupić na pucharach. Dlatego pewnie zespół zepnie się próbują wywieść chociażby punkt z Paryża. Drużyna pewnie zamuruje się pod bramką i będą próbowali jakiejś kontry.

Moje propozycje: Betsson

PSG @ 1.65 ✅
PSG -1 @ 2.90 ⛔
Wygrana gospodarzy + over 1.5 @ 2.20 ✅
Ibrahimovic gol @ 2.00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 138

misi3kk

Użytkownik
Chelsea miała fatalną tamtą rundę stąd jest tu gdzie jest w PL. Przytaczanie meczu z Realem nie ma większego sensu. Mecz meczowi nierówny. Nie sądzę, że Chelsea jest lepsza niż Real, ale i forma Królewskich mocno faluje w tym sezonie w bądź co bądź mniej wyrównanej lidze niż angielska. U The Blues widać jakąś poprawę, nadal jest to jedna z lepszych drużyn w Europie, skład zespołu również nie zmienił się bardzo od tamtego sezonu więc kurs bliski 6, który stoi na dwójkę moim zdaniem jest przesadzony. Kurs na samą bramkę Chelsea można złapać większy niż na zwycięstwo PSG.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Należy pamiętać, że PSG ma jakiś kompleks europejskich pucharów i bardzo ciężko im to przychodzi. Tutaj Panowie nie ma co kierować się francuską ligą, bo tam naprawdę grają zespoły o klasę niższe niż na tym poziomie LM. To, że PSG dyma tam każdego jak leci to nie dziwi. Chelsea to porażka, z tym się zgadzam, mają straszne mieszanki formy. Na pewno jest lepiej niżeli na początku sezonu, nie jest to jednak wykorzystany potencjał tak jak powinien. Paris ma świetną paczkę, bardzo mocne nazwiska, ale czuję podświadomie, że ponownie za wiele nie zdziałają w tej edycji Ligi Mistrzów. Widzę tutaj skromne zwycięstwo lub jakiś remis, nikogo nie nakłaniam grania w jedną czy drugą stronę, ale na pewno nie jest to &quot;pewniaczek&quot; warty takiego kursu jaki został wystawiony.
Jeżeli chodzi o inne mecze, ja widzę fajny bet w typie na Zenit, DNB mamy za 2,75.
Benfica nie zachwyca, Zenit za to mocno zaskoczył w fazie grupowej i solidnie pokonywał przeciwników, prawdą jest że grupy nie mieli zbytnio wymagającej, widze jednak w tym typie value. Wiadomo może coś o jakiś kontuzjach? Potencjał ofensywny u Ruskich naprawdę niezły, martwi jedynie długa podróż do Portugalii. Można też spojrzeć na ostatnie mecze, były w większości towarzyskie także nie powinno być przemęczenia, polecam!
Benfica - Zenit DNB 2,75 @uni.bet
 
S 135

seba96

Użytkownik
Warto dodać, że do Paryża nie poleciał Terry. Jest to obok Maticia kolejne osłabienie drużyny The Blues.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
epic 166

epic

Użytkownik
PSG win @1,70 ✅

Jeśli chodzi o moje skromne zdanie to stawiam na wygraną Paryżan. Przemawia za nimi forma, własne boisko i stabilizacja. Przez cały sezon grają równo i przede wszystkim skutecznie punktują rywali. Notują zwycięstwo za zwycięstwem w lidze i pucharach krajowych, godnie postawili się Realowi, gdzie odważę się powiedzieć-przejęli inicjatywę. Brak znaczących kontuzji oraz stabilna kadra, w której z każdym rokiem widać coraz mniej słabych punktów.
Chelsea budzi się z jesienno-zimowego letargu. Zaczynają punktować jednak poza samymi nazwiskami nie widzę większych argumentów.
Jak dla mnie, co prawda z bardzo prostego punktu widzenia PSG jest po prostu drużyną w lepszej formie, ze stabilniejszą sytuacją i atutem własnego stadionu.
e: Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
A według mnie bardziej opłacalnym zakładem jest zagranie X2 (kurs około 2.25) w meczu PSG - Chelsea. W PSG smiech na sali z Aurierem. To że postawili się Realowi nic nie znaczy, bo z Realem Beniteza powinni dwa razy wygrać jeżeli miałoby to coś znaczyć. Pamiętajmy że w Chelsea ciągle graja gwiazdy (w moim mniemaniu, niemalże na każdej pozycji Anglicy mają lepszego zawodnika). Gwiazdy, które kiedy zagraja dobry mecz mogą wygrać z każdym. Poza tym to jest Liga Mistrzów, i niemalże żadnego znaczenia nie mają wyniki PSG z meczów ligowych.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A według mnie bardziej opłacalnym zakładem jest zagranie X2 (kurs około 2.25) w meczu PSG - Chelsea. W PSG smiech na sali z Aurierem. To że postawili się Realowi nic nie znaczy, bo z Realem Beniteza powinni dwa razy wygrać jeżeli miałoby to coś znaczyć. Pamiętajmy że w Chelsea ciągle graja gwiazdy (w moim mniemaniu, niemalże na każdej pozycji Anglicy mają lepszego zawodnika). Gwiazdy, które kiedy zagraja dobry mecz mogą wygrać z każdym. Poza tym to jest Liga Mistrzów, i niemalże żadnego znaczenia nie mają wyniki PSG z meczów ligowych.
Skoro napisałeś tak ciekawą hipotezę odnośnie zawodników...to może porównaj poszczególne postacie h2h ?
Chelsea ma na każdej pozycji lepszego zawodnika ... ? To jest argument za graniem w stronę X2 ? A obejrzałeś jakikolwiek mecz Paryżan w tym sezonie u siebie ? Chelsea zagra bez Maticia oraz Johna. Jak atak Paryża zagra swoje to może być bardzo kiepsko z niebieskimi....
 
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
Wydaje mi się, że PSG jutro pyknie Chelsea, ile razy wałkowany był temat &#39;Chelsea jest bez formy, ale to Chelsea. Przełamią się jutro&#39;? Co mecz tak sądzę i co mecz się zawodzę, nie wiem, co jest z nimi nie tak, ale coś na pewno. Z kolei wierzę w jakieś sukcesy PSG na arenie międzynarodowej, rok w rok wyczekuję i smut, bo nie idzie. Rozumiem, że liga francuska nie jest tak mocna jak angielska czy hiszpańska, ale PSG może tam się tak rozhulało, że to wystarczy na półfinał? ;)
@PSG win 1.67 STS
@under 2.5gola / PSG win 3.10 STS
Gdzieś będą lepsze kursy, ale gram tu, toteż stąd podaję.
 
W 0

wukik76

Użytkownik
witam, a co sądzicie o korkach w meczu PSG- Chelsea?...w całorocznym 2.20 na over 4.5 Chelsea. W większości z 5 ostatnich wyjazdówek robili po 7, słabiej poszło im z dobrymi firmami jak Arsenal czy MU, ale tutaj chyba będą gonić wynik więc jest szansa, że nabiją co najmniej 5 moim zdaniem
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Skoro napisałeś tak ciekawą hipotezę odnośnie zawodników...to może porównaj poszczególne postacie h2h ?
Chelsea ma na każdej pozycji lepszego zawodnika ... ? To jest argument za graniem w stronę X2 ? A obejrzałeś jakikolwiek mecz Paryżan w tym sezonie u siebie ? Chelsea zagra bez Maticia oraz Johna. Jak atak Paryża zagra swoje to może być bardzo kiepsko z niebieskimi....
Nie ogladałem meczów PSG bo mam szacunek do swojego czasu i nie mam zamiaru ogladac smiesznej ligi francuskiej. Wystarczy zobaczyc na mecze PSG w tej lidze z &quot;lepszymi&quot; drużynami. Ostatnio remis z Lille, wczesniej wymeczone zwyciestwo z Marsylia. Jedynie z Lyonem wygrali 3:0 więc teoretycznie pewne zwycięstwo, jednak gdybym miał porównywac poziom ligi angielskiej i francuskiej to wystarczy że Lyon w Premier League walczył by o utrzymanie z Aston Villą. O wiele bardziej np. przekonuje mnie ostatnie zwyciestwo Chelsea z Newcastle 5:1 niż PSG 5:1 z Angers
 
G 370

golkiper

Użytkownik
chyba sobie Panowie żartujecie ... 6.0 na Chelsea to gruba przesada, na każdej pozycji porównywalni zawodnicy. Tu zadecyduje forma dnia może być 2-0 a może być 0-1... Presja na Paryżu, w lidze se graja jak chcą z ogórkami, Chelsea ten sezon w lidze spisany na straty, oni mogą a nie muszą.Fakt forma PSG jest mega konkretna, jednak Chelsea z takimi zawodnikami jak Hazard Costa Willian czy Pedro, umówmy się, to są zawodnicy którzy jednym nietuzinkowym zagraniem są w stanie wygrać mecz. Młody Trapp w bramce też lubi wywinąć wolta.. dla mnie tutaj buki grają pod januszy z tymi kursami 6.0 to śmiech na sali, żal nie pograć czegoś w rodzaju x2... no ale zobaczymy jutro ????
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Benfica vs Zenit - 1 @2.15bet365

Benfica Lizbona, mistrz Portugalii z poprzedniego sezonu. Drużyna, która wraz z FC Porto i Sportingiem Lizbona dominuje w Portugalskiej lidze od lat. Po udanej dla nich fazie grupowej ligi mistrzów i wyjściu z grupy z drugiego miejsca (ustąpili tylko Atletico Madryt) dziś będą mieli zaszczyt przystąpić do pierwszego spotkania fazy play-off. Na przeciwko nich stanie Zenit Petersburg, przeciwnik może nie najłatwiejszy, ale też nie najtrudniejszy. Portugalczycy przeciwnie do Rosjan są aktualnie w trakcie rozgrywania dalszej części spotkań ligowych. Pomimo trwającej przerwy w lidze Rosyjskiej Zenit nie próżnuje, rozgrywa mecze towarzyskie. Jednak czy to jest coś wartościowego, co pomoże im w przygotowaniu się do tego starcia? Ocenię to już za moment, ale teraz powrócę do analizy gospodarzy.
SL Benfica przystąpi do dzisiejszego spotkania po trudnym i bardzo ważnym starciu z FC Porto, które niestety przegrała i to u siebie. Starcie było o tyle dla nich istotne, że z powodu przegranej Porto zbliżyło się do nich jeszcze bardziej i jednocześnie stracili dystans do liderującego Sportingu. Jednak jeśli pominiemy to spotkanie, to Benfica swoje ostatnie spotkanie przegrała 08.12.15 z Atletico Madryt w Lidze mistrzów. Od tego starcia wygrali oni 12 spotkań ligowych i pucharowych oraz zremisowali tylko jedno. Nie wiem jak Was, ale na mnie to robi wrażenie. Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na Estadio da Luz, gdzie Benfica jest naprawdę bardzo silna. W Portugalskiej lidze to najlepsza drużyna jeśli chodzi o mecze u siebie (z tą samą zdobyczą co Sporting - 27 punktów). W fazie grupowej grupowej ligi mistrzów lizbończycy zdobyli drugie miejsce, zaraz za Atletico Madryt. Jednak proszę się nie sugerować miejscem przez nich zajętym. Mimo drugiej lokaty walczyli z zespołem Diego Simeone naprawdę twardo i jak równy z równym. Z tym właśnie klubem Benfica przegrała jedyne starcie u siebie jak dotąd, aby następnie wygrać w Madrycie. Dlaczego tyle mówię o meczach u siebie Benfiki? Bo według mnie to odegra bardzo ważną rolę. Dla nich ich stadion jest jak forteca, do tego niosą ich trybuny. Niestety do tego spotkania w ekipie Benfiki nie będzie mógł przystąpić: Lisandro López i Luisăo. Jednak ostanie mecze bez tych graczy pokazały, że Rui Vitoria znalazł sposób na załatanie braków. Ogólnie rzecz biorąc patrząc na dokonania poszczególnych osób w tej drużynie ciężko mi odnaleźć dominatora. Benfica to dla mnie typowa drużyna, która gra jako kolektyw. Co jest wielkim plusem.
Zenit, Zenit... Rosyjska drużyna aktualnie jest poza torem meczów ligowych i rozgrywa głównie sparingi. Wszyscy wiemy, że do sparingów zazwyczaj zawodnicy nie przykładają się w odpowiednim stopniu, bo nie chcą się narażać. W dodatku drużyny z którymi Zenit grał to chłopcy do bicia, a nie drużyny z którymi mogą powalczyć jak równy z równym. Nie będę tu przytaczał nazw tych drużyn, bo to każdy może sobie sprawdzić, ale dodam, że były to głównie skandynawskie. Fakt faktem Zenit wszystkie 5 sparingów wygrał, ale tak jak mówiłem to był ich obowiązek. Ciężko mi powiedzieć jak drużyna, która gra ze słabszymi od siebie (o wiele) może się przygotować do trudnego spotkania w lidze mistrzów, z nie byle jakim przeciwnikiem i w dodatku do wyjazdowego spotkania. Myślę, że przez braku ligi może im brakować kilku rzeczy. Jeśli chodzi o sezon ligowy, o którym przed chwilą wspomniałem, to ekipa André Villas-Boas gra fatalnie. Zajmuje aktualnie 6 pozycję więc to wiele mówi.Ostatnie spotkanie w lidze mistrzów Zenit przegrał, a był to mecz z fenomenalnym Genkiem (2-1). Pomimo tej przegranej fazę grupową przeszli pewnie. Nie ma żadnych osłabień w drużynie Rosyjskiej, przynajmniej żadnych nie znalazłem. To na pewno plus. W wyjazdowych starciach (w sezonie) Zenit radzi sobie kiepsko... Ich bilans w 8 meczach wygląda następująco: 3W 3R 2P. Jak na drużynę w której gra sporo gwiazd i naprawdę dobrych graczy, to dla mnie o wiele wiele za mało. Już pomijam ich pozycję w całej lidze o której wspomniałem wcześniej.
W całej historii Ligi mistrzów, obie drużyny spotkały się ze sobą 4 razy. Jeden z tych meczów padł łupem Benfiki, a 3 Zenitu. Ostatni mecz był 2 lata temu, dlatego moim zdaniem head-to-head nie będzie miało żadnego wpływu na to spotkanie.
Według mnie, brak toru meczowego w lidze i same sparingi z drużynami o wiele słabszymi od Zenitu to żadne przygotowanie do starcia w lidze mistrzów z topową drużyną. Dodatkowe słaba forma w lidze i gra oparta tak naprawdę na dwóch filarach w ofensywnie - Hulku i Dzyubie... to za mało na Benfice, która przystąpi do tego tego spotkania bardzo zmotywowana i do tego będzie grała u siebie. U siebie w twierdzy. Do tego seria w lidze, dobra postawa w fazie grupowej ligi mistrzów, jedna z najlepszych defensyw w lidze portugalskiej i kolektyw to plusy, które przekonują mnie do grania na Benfice.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom