>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - 16.02.2011

Status
Zamknięty.
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Patrząc realnie na pierwszy mecz, całkiem duże prawdopodobieństwo przypada na remis. Ja osobiście uważam, że o ile Barcelona jest bardzo mocną drużyną na własnym stadionie, to nieco gorzej spisuję się na wyjazdach. Oczywiście jest to banał bo niemalże każda drużyna jest panem swojego podwórka, ale warto zaznaczyć, że Katalończycy jadą do Londynu i nie do kiepsko spisującej się Chelsea tylko do będącego w miarę optymalnej formię Arsenalu. Tak się złożyło, że w tej edycji LM nie przegapiłem jeszcze meczu Arsenalu. Można by rzec, że grupa H nie była wcale taka słaba bowiem z wyjątkiem Partizanu, każdy team coś pokazywał, a przeważał i imponował właśnie Arsenal, który przypomnę tylko: pokonał Bragę 6:0, Partizan 3:1 i Szachtar 5:1 bodajże (mowa o meczach u siebie). Jednym słowem urządził sobie strzelnice trafiając 12 razy a tracąc gole tylko 2.
Barcelona oczywiście także błyszczała, ale wydaję mi się, że nieco słabiej od Arsenalu. Dla mnie Arsenal to jeden z faworytów do zwycięstwa w całym turnieju. Jeżeli dobrze podejdzie do pierwszego spotkania i da z siebie naprawdę wszystko, będzie bardzo mocnym faworytem do wygrania meczu.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
....gdyż barca ogólnie gra na wyjazdach przeciętnie. A na Camp Nou? Tam albo Arsenalowi może pomóc gra ala Mourinho gdy prowadził Chelsea, albo atak za atak i liczyć na dobra skuteczność... Ale do rzeczy, Barcelona pomimo tego, że na chwilę obecną gra najlepszy futbol na świecie, nie jest wcale taka mocna jak by się wydawało. Moim zdaniem swój streak 16 spotkań bez porażki w lidze może zawdzięczyć poziomowi ligi... nie uważam że liga hiszpańska jest mocna. Mógłby grać w niej sam real i barcelona , 20 spotkań i do kogo mistrz... liga angielska jest bardziej wyrównana i pomimo tych porażek, remisów z wielką &quot;czwórką&quot; która uległa w tym roku diametralnej zmianie.
Nie zgodzę się z niczym co wyróżniłem i cytuję z tego co napisałeś.
Po pierwsze powiem na wstępie że nie patrzył bym na ten mecz przez pryzmat ligowych spotkań bo to beznadziejne.Ale jeśli Ty tak patrzysz to ja pozwolę sobie odpowiedzieć również w taki sposób.Ale po kolei.
Czy gra Barcelony jest zła na wyjazdach???Barcelona w lidze bilans 9-0-0.W lidze mistrzów 1-2-0.Jeśli to jest dla Ciebie zła gra i wygrane po 4-0 z Deportivo czy 5-1 z Espanyolem to ja się pytam skąd się urwałeś.Po drugie przeniosę się do spotkania rewanżowego w Barcelonie gdzie Arsenal na wyjazdach w lidze 6-3-2 a w lidze mistrzów 1-0-2(wygrana z fenomenalnym Partizanem) więc co będzie na Camp Nou??Pogrom.
Co do liczenia na taktykę Mourinho to ostatnio widziałeś co się stało z Realem w Barcelonie.Jedna bramka Real się odkrył i było 5 ????
Kwestia trzecia : Poziom Lig.Według mnie liga Angielska jest najlepsza na świecie jeśli chodzi o poziom całej ligi atrakcyjność dramaturgię stadiony itd.Jednak porażki u siebie z Newcastle czy West Bromwich można porównać do porażek Barcelony z Getafe czy Racingiem Santander co jak widać Barcelonie się nie zdarza.Myślę że gdyby wymienić Arsenal i Barcelonę ligami to Arsenal na pewno nie zajmował by miejsca które aktualnie zajmuje Barcelona a śmiem twierdzić że byłby niżej niż jest w swojej Premiership.
Według mnie piszesz tak dla tego że nie widziałeś żadnego z ostatnich 10-15 spotkań Barcelony.To że wymieniasz że zabraknie Messiego i Barca się zacina to tak samo można stwierdzić gdyby w Arsenalu zabrakło Nasriego czy kogoś innego.Czyli gadajmy sobie zdrów.
Według mnie Arsenal nie ma szans przejścia Barcelony i awansu do kolejnej fazy Ligi Mistrzów
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
Mimo wszystko, dwumecz Barcy z Arsenalem będzie miał zdecydowanego zwycięzcę - Barcelonę. Stawianie szans po 50% jest głupotą, Barcelona ma doświadczenie w ogrywaniu większych zespołów niż młody Arsenal. Porównywalne pozycje to bramkarz: Flappy - Valdes, na innych brylują zaodnicy jednego lub drugiego klubu. Oto pozycje wg mnie:
Prawa obrona - Alves Barca
Środkowy - Pique Barca
Srodkowy - Puyol Barca
Lewa obrona - Clichy Arsenal
Def Busq - Song SONG Arsenal
Środek Xavi Iniesta - Rosa Cesc - Xavi i Iniesta Barca
Atak:
-Messi - V.Persie - Messi
-Villa -Arshawin Villa
- Pedro - Walcott remis
tak więc 7 dla Barcy 2 remisy i 1 dla Arsenalu
na dzien dzisiejszy zdecydowanie Barca.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Pokiełbasiłeś to.. Rosicky and Arshavin - out, Wilshere/Diaby and Nasri on, nawet nie znasz pozycji piłkarzy, złe porównania Messiego z RvP? Messi to środkowy napastnik?
Pedro dla mnie jest gorszy od Walcotta, jest zapchaj dziurą Barcelony i niczym mi nie imponuje, no może strzelaniem bramek na 3:0, 4:0 ogórkom ligowym.
W ogóle porównywanie piłkarzy nie ma większego sensu na tym etapie rozgrywek, tutaj się liczy kwestia dnia, forma danego piłkarza, a przede wszystkim gra całego zespołu, monolit.
&quot;Arsenal na pewno nie zajmował by miejsca które aktualnie zajmuje Barcelona a śmiem twierdzić że byłby niżej niż jest w swojej Premiership.&quot;
Prawda...a w Polskiej Ekstraklasie byłby za Legią.
i jeszcze jedno...skoro nie masz pojęcia na temat Anglii to się nie wypowiadaj, porównywanie porażki z Newcastle i WBA do porazek z Getafe i Rancigiem jest po prostu bezsensowne.
ogólnie taka analiza na podstawie pojedynczych spotkań jest bezsensowna....
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A ja powiem , że Getafe czy Racing by sobie rady nie dało - W Championship nie mówiąc o Premier League. Na wyspach jest taki specyficzny system rozgrywek gdzie kondycja i siła to podstawa. Częste mecze , mało odpoczynku myślę , że Hiszpańskim zespołom by to bokiem wyszło. Nie sądzę też , że jakby dać jakiś zespół z Premier Leauge to mistrzostwo za mistrzostwem w Hiszpanii by zdobywał. Więc takie porównywanie można sobie wsadzić ...w ucho. Tak samo porównywanie piłkarzy na poszczególnych pozycjach. Jaki to ma sens ?
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
W ogóle usadowianie jakichkolwiek zespołów w innych ligach jest bez sensu,
każda liga ce****e się określoną specyfiką i zespoły się do tego dostosowują. Nie wiadomo jak wyglądała by gra Getafe w Anglii.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A co ja napisałem??Że takie porównywanie jest bez sensu ale że kolega sobie na to pozwolił to i ja pozwoliłem sobie na swój sposób i tyle.Porównywanie zawodników też według mnie jest bez sensu bo bezapelacyjnie lepszych piłkarzy ma Barcelona.
A wyszukiwanie plusów dla Arsenalu w tym starciu przez kibiców Arsenalu to zwykłe oszukiwanie samego siebie panowie.
Co do samych lig polecam zapoznać się z ostatnim ogłoszeniem samego bossa FIFA która liga jest najlepsza na świecie.
A jeśli tobie panie &quot;Angliku&quot; się wydaję że mam mało wspólnego z Anglią to jesteś w sporym błędzie w takim samym jak o pisaniu o Arsenalu powyżej.
Mieszkam w Anglii od 4 lat i mam się dobrze.Więcej razy widziałem Arsenal na żywo niż Ty w telewizji ????
Dziękuję za uwagę

Nie wiadomo jak wyglądała by gra Getafe w Anglii.
Nie wiadomo jak wyglądała by gra West Bromwich w Hiszpanii ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co do samych lig polecam zapoznać się z ostatnim ogłoszeniem samego bossa FIFA która liga jest najlepsza na świecie.
Ciekawe jaki wzór wzięli , żeby wyliczyć takie bagno ???? I nie ma się co sugerować tym choć fakt jest faktem. Każdy trochę bardzie oblatany fan kopanej powinien wiedzieć, że Liga Angielska jest najlepsza na świecie bez dwóch zdań.
Dobra nie kłóćcie się bo to nie ma sensu. Każdy ma swoją wizję i swoje argumenty i tak będzie myślał do czasu aż zweryfikuje to boisko.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
A co ja napisałem??Że takie porównywanie jest bez sensu ale że kolega sobie na to pozwolił to i ja pozwoliłem sobie na swój sposób i tyle.Porównywanie zawodników też według mnie jest bez sensu bo bezapelacyjnie lepszych piłkarzy ma Barcelona.
A wyszukiwanie plusów dla Arsenalu w tym starciu przez kibiców Arsenalu to zwykłe oszukiwanie samego siebie panowie.
Co do samych lig polecam zapoznać się z ostatnim ogłoszeniem samego bossa FIFA która liga jest najlepsza na świecie.
A jeśli tobie panie &quot;Angliku&quot; się wydaję że mam mało wspólnego z Anglią to jesteś w sporym błędzie w takim samym jak o pisaniu o Arsenalu powyżej.
Mieszkam w Anglii od 4 lat i mam się dobrze.Więcej razy widziałem Arsenal na żywo niż Ty w telewizji ????
Dziękuję za uwagę


Nie wiadomo jak wyglądała by gra West Bromwich w Hiszpanii ????
Rozumiem, że wypowiedź kierowana do mnie...więc
jakie wyszukiwanie plusów Arsenalu...panie?
po drugie, to że kolega wyżej sobie pozwolił na porównywanie nie znaczy, że ma to większy sens...zrobiłeś to samo i tyle.
po trzecie panie, nie imponuje mi to gdzie mieszkasz z kim, co tam robisz a czego nie..i nie mówie ile masz wspólnego z Anglią panie, tylko stwierdzam fakty, a mianowicie to, że gadasz pierdoły understand?
&quot;Nie wiadomo jak wyglądałaby gra West Bromwich w Hiszpanii&quot; to zdanie nie ma związku z naszą rozmową.
Chciałbym zobaczyć Twoj karnet na Emirates.
PS: rzeczywiście dalsza rozmowa nie przyniesie nic sensownego.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Trzeba sobie powiedzieć prawdę, połowa kibiców Barcelony żyje jeszcze sezonem , gdy Barca zdobyła potrójną koronę... taka prawda.

Ja nie szukam plusów Arsenalu , Legionista, ale takie Arsenal posiada... To kibice Barcelony zawsze z góry zakładają , że drużyny z którymi przychodzi im się mierzyć takowych nie posiadają...
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Rozumiem, że wypowiedź kierowana do mnie...więc
jakie wyszukiwanie plusów Arsenalu...panie?
po drugie, to że kolega wyżej sobie pozwolił na porównywanie nie znaczy, że ma to większy sens...zrobiłeś to samo i tyle.
po trzecie panie, nie imponuje mi to gdzie mieszkasz z kim, co tam robisz a czego nie..i nie mówie ile masz wspólnego z Anglią panie, tylko stwierdzam fakty, a mianowicie to, że gadasz pierdoły understand?
&quot;Nie wiadomo jak wyglądałaby gra West Bromwich w Hiszpanii&quot; to zdanie nie ma związku z naszą rozmową.
Chciałbym zobaczyć Twoj karnet na Emirates.
PS: rzeczywiście dalsza rozmowa nie przyniesie nic sensownego.
Ta wypowiedź nie była kierowana do Ciebie tylko do kolegi wyżej który twierdził że Barcelona gra słabo na wyjazdach.Nie mam tutaj na celu sie napinać czy coś bo nie jestem kibicem ani Barcelony ani Arsenalu.Ogólnie jak mówiłem najbardziej podoba mi sie piłka Angielska lecz nie widzę żadnych szans Arsenalu w starciu z Barceloną patrząc obiektywnie po za tzw &quot;dniem konia&quot;.
Co do gadania pierdoł to Tobie w tym przypadku przypada pierwszeństwo.
Karnetu na Arsenal Ci nie dam gdyż bardziej &quot;operuje&quot; w okolicach West i East Middlnads a głownie West Bromwich FC Birmingham i Aston Villa przede wszystkim.To że widziałem Arsenal nie musi znaczyć że mam karnet na ich stadion/mecze
I dokładnie dalsza rozmowa nie przyniesie nic korzystnego niemniej jednak chciałbym zobaczyć Twój zakład/kupon na awans/wygrana Arsenalu bo ja Ci mój na awans Barcelony pokaże jeśli tylko będziesz chciał.
Dalsza dyskusja nie ma sensu......
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Tak czytam i czytam wasze analizy i poprostu mnie to śmieszy co niektórzy piszą. Barcelona 75% szans na awans? Poprostu kpiny i śmiech na sali. Kim jest barcelona zeby dawac 75% szans z arsenalem?? To nie jest sezon 2009/2010 gdzie Barcelona awansowała z arsenalem przy kontuzjach Fabregasa,Arshavina i Persiego. Wypowiem sie więc obiektywnie. Uważam iz są to dwie druzyny grające najpiekniejszy futbol dla oka m.in technika.., na świecie. Teraz podsumujmy formę.. Do meczu zostało ok. 3 tygodnie lecz jesli patrzec na dzisiejszą forme stawiam kanonierów jako 100% faworyta w starciu na Emirates. Barca pokonała Real 5-0. ? Real? Kim jest real? Zwykła banda gwiazd bez zgrania i atmosfery mentalnej w druzynie.. nie potrafią zwyciezac w najwazniejszych meczach. Co z tego ze kupili Ronalda? Mimo iż jest lub nie, najlepszym pilkarzem swiata (jak kto uwaza) to z tego co widzę razem z nim gra tam z 2-3 osoby. To nie ten real za czasów zizou czy ronalda tzw &quot;grubego&quot;. Takze niema się co szczycic zwyciestwem 5-0 nad realem. Barcelona jest najlepszą druzyna w hiszpani, technicznie i mentalnie. Więc szanse realu były nikłe. Arsenal? tzw &quot;dzieci&quot;, dziecmi byli kilka sezonow temu, dzisiaj pod zadnym wzgledem nie mozna ich lekcewazyc, to co oni wyprawiaja na boisku to poprostu poezja. Liga mistrzów w 3 spotkaniach zdobyli 12 bramek i 2 stracili (u siebie) mowa teraz o spotkaniu na emirates. Takze u siebie pokonali mistrza najlepszej ligi swiata! Chelsea, która moze nie blyszczy ostatnimi czasy ale napewno jest druzyną lepszą fizycznie od barcelony. Moim zdaniem awans barcy z chelsea to byl zwykly przypadek fart i tyle. nie oszukujmy sie. kto strzela w 94 minucie swiadomie bramke? Przy takim poziomie rozgrywek i 90 minutach gry przy 15 minutowej przerwie niema szans aby ktos mial jeszcze siły. Chelsea poprostu jest lepszym zespołem. Jednak wrócmy do analizy meczu. Jesli &quot;The Gunners&quot; nie bedą nękac kontuzje tak jak sezon temu to poprostu nie wyobrazam sobie innego wyniku niz na korzysc kanonierów. Na Camp Nou znowu stawiam 100% faworyta Barcelone. Tak jak juz którys z kolegów wyzej wspomnial &quot;Kazdy broni swojego podwórka&quot; :) Na takim poziomie rozgrywek kazdy u siebie jest nie obliczalny. Awansu bym tu w zyciu nie obstawial jednak moim zdaniem mozna bez problemu postawic na kanonierów w londynie oraz na barcelone na camp nou. Pozdrawiam
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Tak czytam i czytam wasze analizy i poprostu mnie to śmieszy co niektórzy piszą. Barcelona 75% szans na awans? Poprostu kpiny i śmiech na sali. Kim jest barcelona zeby dawac 75% szans z arsenalem?? To nie jest sezon 2009/2010 gdzie Barcelona awansowała z arsenalem przy kontuzjach Fabregasa,Arshavina i Persiego. Wypowiem sie więc obiektywnie. Uważam iz są to dwie druzyny grające najpiekniejszy futbol dla oka m.in technika.., na świecie. Teraz podsumujmy formę.. Do meczu zostało ok. 3 tygodnie lecz jesli patrzec na dzisiejszą forme stawiam kanonierów jako 100% faworyta w starciu na Emirates. Barca pokonała Real 5-0. ? Real? Kim jest real? Zwykła banda gwiazd bez zgrania i atmosfery mentalnej w druzynie.. nie potrafią zwyciezac w najwazniejszych meczach. Co z tego ze kupili Ronalda? Mimo iż jest lub nie, najlepszym pilkarzem swiata (jak kto uwaza) to z tego co widzę razem z nim gra tam z 2-3 osoby. To nie ten real za czasów zizou czy ronalda tzw &quot;grubego&quot;. Takze niema się co szczycic zwyciestwem 5-0 nad realem. Barcelona jest najlepszą druzyna w hiszpani, technicznie i mentalnie. Więc szanse realu były nikłe. Arsenal? tzw &quot;dzieci&quot;, dziecmi byli kilka sezonow temu, dzisiaj pod zadnym wzgledem nie mozna ich lekcewazyc, to co oni wyprawiaja na boisku to poprostu poezja. Liga mistrzów w 3 spotkaniach zdobyli 12 bramek i 2 stracili (u siebie) mowa teraz o spotkaniu na emirates. Takze u siebie pokonali mistrza najlepszej ligi swiata! Chelsea, która moze nie blyszczy ostatnimi czasy ale napewno jest druzyną lepszą fizycznie od barcelony. Moim zdaniem awans barcy z chelsea to byl zwykly przypadek fart i tyle. nie oszukujmy sie. kto strzela w 94 minucie swiadomie bramke? Przy takim poziomie rozgrywek i 90 minutach gry przy 15 minutowej przerwie niema szans aby ktos mial jeszcze siły. Chelsea poprostu jest lepszym zespołem. Jednak wrócmy do analizy meczu. Jesli &quot;The Gunners&quot; nie bedą nękac kontuzje tak jak sezon temu to poprostu nie wyobrazam sobie innego wyniku niz na korzysc kanonierów. Na Camp Nou znowu stawiam 100% faworyta Barcelone. Tak jak juz którys z kolegów wyzej wspomnial &quot;Kazdy broni swojego podwórka&quot; :) Na takim poziomie rozgrywek kazdy u siebie jest nie obliczalny. Awansu bym tu w zyciu nie obstawial jednak moim zdaniem mozna bez problemu postawic na kanonierów w londynie oraz na barcelone na camp nou. Pozdrawiam
To ja Ci powiem że jak to przeczytałem to mam mega beke z Ciebie skoro Ciebie smieszą wypowiedzi innych ???? Real to ten taki mało znany klub z Madrytu dla Twojej wiadomości.A to że nie potrafią zwyciężać z najlepszymi to dokładnie tak samo jak Arsenal ???? drużyn lepszych fizycznie od Barcelony jest znacznie więcej i są to takie z którymi Arsenla remisował czy przegrywał więc jak upatrujesz takich plusów to ja nie widze szans bo Barcelona jest lepsza marketingowo hahah.A kto strzela świadomie bramke w 1 minucie??Bramka to bramka nie ważne kiedy i jak ważne co w sieci.....
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Tak czytam i czytam wasze analizy i poprostu mnie to śmieszy co niektórzy piszą. Barcelona 75% szans na awans? Poprostu kpiny i śmiech na sali. Kim jest barcelona zeby dawac 75% szans z arsenalem?? To nie jest sezon 2009/2010 gdzie Barcelona awansowała z arsenalem przy kontuzjach Fabregasa,Arshavina i Persiego. Wypowiem sie więc obiektywnie. Uważam iz są to dwie druzyny grające najpiekniejszy futbol dla oka m.in technika.., na świecie. Teraz podsumujmy formę.. Do meczu zostało ok. 3 tygodnie lecz jesli patrzec na dzisiejszą forme stawiam kanonierów jako 100% faworyta w starciu na Emirates. Barca pokonała Real 5-0. ? Real? Kim jest real? Zwykła banda gwiazd bez zgrania i atmosfery mentalnej w druzynie.. nie potrafią zwyciezac w najwazniejszych meczach. Co z tego ze kupili Ronalda? Mimo iż jest lub nie, najlepszym pilkarzem swiata (jak kto uwaza) to z tego co widzę razem z nim gra tam z 2-3 osoby. To nie ten real za czasów zizou czy ronalda tzw &quot;grubego&quot;. Takze niema się co szczycic zwyciestwem 5-0 nad realem. Barcelona jest najlepszą druzyna w hiszpani, technicznie i mentalnie. Więc szanse realu były nikłe. Arsenal? tzw &quot;dzieci&quot;, dziecmi byli kilka sezonow temu, dzisiaj pod zadnym wzgledem nie mozna ich lekcewazyc, to co oni wyprawiaja na boisku to poprostu poezja. Liga mistrzów w 3 spotkaniach zdobyli 12 bramek i 2 stracili (u siebie) mowa teraz o spotkaniu na emirates. Takze u siebie pokonali mistrza najlepszej ligi swiata! Chelsea, która moze nie blyszczy ostatnimi czasy ale napewno jest druzyną lepszą fizycznie od barcelony. Moim zdaniem awans barcy z chelsea to byl zwykly przypadek fart i tyle. nie oszukujmy sie. kto strzela w 94 minucie swiadomie bramke? Przy takim poziomie rozgrywek i 90 minutach gry przy 15 minutowej przerwie niema szans aby ktos mial jeszcze siły. Chelsea poprostu jest lepszym zespołem. Jednak wrócmy do analizy meczu. Jesli &quot;The Gunners&quot; nie bedą nękac kontuzje tak jak sezon temu to poprostu nie wyobrazam sobie innego wyniku niz na korzysc kanonierów. Na Camp Nou znowu stawiam 100% faworyta Barcelone. Tak jak juz którys z kolegów wyzej wspomnial &quot;Kazdy broni swojego podwórka&quot; :) Na takim poziomie rozgrywek kazdy u siebie jest nie obliczalny. Awansu bym tu w zyciu nie obstawial jednak moim zdaniem mozna bez problemu postawic na kanonierów w londynie oraz na barcelone na camp nou. Pozdrawiam
Nie no szczerze to ta twoja &quot;analiza&quot; jest troche przegieta..
Jak mozna sie nie emocjonowac zwyciestwem 5:0 nad Realem?? Z Punktu widzenia zarzadu i kibicow Barcelony jest to cos wiecej niz zwykle 3 pkt, a do tego styl i rozmiary tego zwyciestwa mowia juz same za siebie.
Poza tym nie mow mi ze Barcelona nie jest faworytem tego dwumeczu, mimo wszystko to Katalonczykow trzeba tak traktowac.
Najsmieszniejsza rzecza byl fakt ze mowisz ze zwyciestwo Arsenalu nad Chelsea bylo czyms &quot;niezwyklym&quot;. Ta druzyna gra w tej chwili tak mizernie ze az sie nie chce patrzec a ty sie nimi emocjonujesz jakby niewiadomo co grali.
Podsumowujac to osobiscie jestem w tym starciu za Arsenalem ale nie stawialbym ich w roli faworytow. W poprzednim starciu tez mieli wyjsc obronna reka i wszyscy wiemy jak to sie skonczylo.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Poprzednie starcie było rok temu gdzie arsenal byl jeszcze zbyt nie dojrzały na takie kluby, wygrana z chelsea byla czyms nie zwyklym bo w stylu nie zwyklym zagrali ten mecz.. nie chodzi tu o postawe zawodników the blues tylko zawodników the gunners.. i napewno starcie chelsea arsenal było na wyzszym poziomie niz barcelona real. Bo hiszpanski futbol wyglada jak gra &quot;panienek&quot; które sie wywrócą i jest faul, w angli by te druzyny nie zajęły nawet top 3. Zobaczymy co będzie, a arsenalu nie faworyzowałem tylko powiedziałem ze jest faworytem u siebie, tak jak barcelona ;-) to będą szanse 50/50
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Poprzednie starcie było rok temu gdzie arsenal byl jeszcze zbyt nie dojrzały na takie kluby, wygrana z chelsea byla czyms nie zwyklym bo w stylu nie zwyklym zagrali ten mecz.. nie chodzi tu o postawe zawodników the blues tylko zawodników the gunners.. i napewno starcie chelsea arsenal było na wyzszym poziomie niz barcelona real. Bo hiszpanski futbol wyglada jak gra &quot;panienek&quot; które sie wywrócą i jest faul, w angli by te druzyny nie zajęły nawet top 3. Zobaczymy co będzie, a arsenalu nie faworyzowałem tylko powiedziałem ze jest faworytem u siebie, tak jak barcelona ;-) to będą szanse 50/50
W Hiszpanii Arsenal nie zajął by miejsca w TOP 5 ???? myślisz że paru szkutów ze składu Arsenalu zrobi nie wiadomo jaki wynik.Od lat jest tam wiele szumu jeśli chodzi o ligę mistrzów a raptem zagrali raz w finale ????
Jak uważasz że spotkanie Arsenal - Chelsea stało na lepszym poziomie niż Barcelona - Real to chyba nie widziałeś tego drugiego meczu a ja widziałem oba ???? Mówisz że Hiszpański futbol to gra panienek a Barcelona leje wszystkich reprezentacja jest aktualnym mistrzem świata i europy a gdzie jest piłka Angielska???Bo odpowiedź jest jedna w dup.. ???? Capello niszczy reprezentacje jedynie liga jest dobra i jeszcze długo pozostanie najlepsza na świecie ale jeszcze długo taki Arsenal nie będzie mógł zagrozić Barcelonie ????
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
A co ma liga do reprezentacji?? Liga jest zlozona z zawodnikow z wielu krajow jakbys nie wiedzial.. smieszne te twoje porownania
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A co ma liga do reprezentacji?? Liga jest zlozona z zawodnikow z wielu krajow jakbys nie wiedzial.. smieszne te twoje porownania
A ty czytasz to co sam napiszesz??Czy tylko piszesz żeby nabić sobie postów bo jak widać masz ich tak mało jak i pojęcia o piłce ???? sam napisałeś że Hiszpański futbol to gra panienek a więc Ci tłumaczę.A co ma liga do reprezentacji??
W meczu Arsenal - Barcelona ma bardzo dużo!!!!Zobacz ile jest reprezentantów Anglii w składzie Arsenalu a ile w składzie Barcelony.
Połowa grajków zagranicznych grających w Arsenalu nie nadawała by się na ławkę do Barcelony taka prawda a każdy Hiszpan z Barcelony grałby w pierwszym składzie Arsenalu.Dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu bo jak wspomniałem Twoja wiedza jest tak duża jak ilość postów na tym forum ????
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Nie piszę tu aby nabic posty, jest to temat aby pokazac swój punkt widzenia, który mnie zainteresował i postanowilem się wypowiedziec bo irytuje mnie to jakie glupoty piszesz Legionista. Jakbys chcial wiedziec w skladzie Arsenalu jest tylko 2-3 Anglików. Wiec mi tu nie wyjezdzaj ze zespól jest z nich zlozony, bo najwięcej posiadają francuzów i to bardziej utalentowanych niz ci Hiszpanie z barcelony :). Barcelona opiera się tylko na Xavim Iniescie i Messim, bez nich nie istnieją. Arsenal to cały zespół z kilkoma kluczowymi zawodnikami których brakło wlasnie rok temu w tym dwumeczu jednak to juz nie ten sezon :] Zobaczymy co się stanie za 3 tygodnie ale jestem pewien ze ten który wygra bedzie jednym z faworytów wygrania tej ligi mistrzów. Niema juz co się spierac kazdy ma inne poglady na ten temat. Pozdrawiam i czekam na wasze analizy ale bez spinki.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ale ja wcale nie dażę do tego żeby wyliczać Arsenalowi że tych Anglików jest tam mało.Dąże do tego że powiedziałeś że Hiszpanie grają jak panienki a ja się z tym nie zgadzam tak samo jak z tym że Arsenal ma jakiekolwiek szanse z Barceloną.Wspomniałem o reprezentacji Hiszpanii dla tego że jest ona oparta w większości na zawodnikach Barcelony.W Arsenalu Angielskich piłkarzy jest mało dla tego że Ci sami najlepsi wybierają lepsze kluby Angielskie niż Arsenal czyli Chelsea czy United.Czy Francuzi są utalentowani???Sądząc po wynikach reprezentacji to kompletna bzdura ???? Ci co grają w Arsenalu po za Nasrim są co najmniej przeciętni.Holender Van Persie też od kliku miesięcy jest tłem samego siebie.I czym tu straszyć Arshavinem ???
W ważnych meczach Arsenal zawodzi jak to miał w zwyczaju.Sezon w połowie a oni już zdążyli przegrać 2 jakże ważne mecze z United i Tottenhamem.Gdy zawodnicy Barcelony wyłącza z gry Nasriego (a wierzę że tak się stanie) o wynik będę spokojny nawet w Londynie.Myślę że Barcelona jęśli w ogóle przegra w Londynie to nie więcej niż jedną bramką a szczerze mówiąc co to jest za zaliczka przed wyjazdem do Barcelony????
EDIT : pisząc że są przeciętni porównuję ich z graczami Barcelony bo w wielu innych klubach reprezentowali by się dobrze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom