>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Ligi Mistrzów 11-12.03.2014

Status
Zamknięty.
komos84 182

komos84

Użytkownik
Kilka słów o meczu Barcelony z Manchesterem City. Próbowałem do tego spotkania podejść od kilku stron, czy to kartek, czy to goli, rozważałem przez chwilę nawet wygraną podopiecznych Martino. Ostatecznie zagrałem w tym meczu bts, po kursie 1,62, w Betgunie - w porównaniu z innymi bukmacherami kurs całkiem wysoki na to zdarzenie. Dla porównania w Bet365 na to, że obie strzelą jest tylko 1,53 z tego co pamiętam.
Argumentacja jest krótka. Pomimo lekkiego kryzysu jaki zanotowały ostatnio te zespoły, to zarówno Barca, jak i City mają na tyle silny &quot;przód&quot; by coś ustrzelić. Z jednej strony Messi, Pedro, Neymar z drugiej Aguero, Negredo, może Dżeko się pojawi, do tego jest jeszcze Silva. Chciałbym zobaczyć dobry, otwarty mecz i myślę, że tak będzie. The Citizens przecież nie mają czego bronić...
 
againsttheodds 0

againsttheodds

Użytkownik
Witam,

na dzisiejsze spotkania zdecydowalem sie na dwa kartkowe typy:

City wiecej kartek, handicap 0 @ 1.57 Bet365 ✅✅✅

oraz

Bayer wiecej kartek, handicap 0 @ 1.57 Bet365 ✅✅✅

Prosze wziac pod uwage, ze sa to handicapy europejskie, w przypadku remisu kartkowego nie ma zwrotu. Oba zaklady gram w dublu.

Co do pierwszego spotkania to ten zaklad wygralby we wszystkich wyjazdowych meczach City w LM, jak rowniez we wszystkich trzech spotkaniach granych przez FCB u siebie. Spodziewam sie minimum 3 kartek City i dwoch Barcelony, takze w singlach gram jeszcze FCB powyzej 1,5 kartki, City powyzej 2,5 oraz powyzej 4,5 w calym meczu. Sedzia Lannoy az w trzech z czterech spotkan (wraz z eliminacjami) LM pokazal gospodarzom wiecej niz 1,5 kartki, w tym 3 Barcelonie (na wyjezdzie). W 2 z 4 goscie otrzymali powyzej 2,5. Dodatkowo City w LM popelnilo niemal dwukrotnie wiecej fauli niz te &#39;wykonane&#39; na nich.

W drugim spotkaniu mialem ciezki orzech do zgryzienia czy zagrac PSG +2 kartki czy Bayer 0, pierwszy typ wygralby w trzech rozegranych u siebie spotkaniach PSG oraz w obu meczach sedziowanych przez Bebeka, drugi natomiast wygralby w kazdym meczu Bayeru w LM na wyjezdzie + w jednym Bebeka. Ze wzgledu na wynik pierwszego spotkania i co za tym idzie potencjalny schemat rewanzu, w ktorym PSG bedzie dominowac, wybralem druga wersje. Dodatkowo w singlu gram Bayer -1 kartka remis @ 4.33, bardziej dla zabawy. Nie widze w tym spotkaniu wielu kartek, wydaje mi sie ze roznica bedzie w jednej, a ten typ wygralby w kazdym wyjazdowym meczu Bayeru.

Pozdrawiam i zycze wygranych.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
A to ciekawe. Barcelona grająca z kontry?
Znawco, city grajace agresywnie = city grajace wysoko. Barca uwielbia grac z drużynami grającymi wysoko bo wtedy ich genialne techniczne prostopadłe podania są najskuteczniejsze(najświeższy przykład to 1 gol w meczu na Etihad). Taki scenariusz faworyzuje Barce bo mamy szybkiego Neymara szybkiego Messiego i szybkiego Sancheza na, nie oszukujmy sie, kaleczna obrone City. Tym bardziej, że Pelle ogląda mecz z trybun więc komunikacja będzie ograniczona.

Oczywiście typów na City nie neguję jednak nie sądzę by zdarzyła się większa niespodzianka w stylu 0:3 dla City
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
FC Barcelona vs Manchester City
Typ : City powyżej 3 kartek
Kurs : 3.00
Buk : WilliamHill
oraz
Barcelona - Manchester City, Powyżej 4.5 kartek (azjany) @ 1,80 - Bet365, stawka: 5/10
Typy zdecydowanie warte pogrania. Nie odkryję Ameryki jeśli dodam, że w rewanżowych spotkaniach ilość kartek jest przeważnie większa niż w pierwszym starciu. Począwszy od sezonu 2008/09 aż do dziś, statystyki kartek (czerwona liczona jako 2 Ż) w rewanżowych spotkaniach 1/8 LM przedstawiają się następująco:
2008/09:
Porto - Atletico,4 kartki, P. Vink,
Barcelona - Lyon,9 kartek, T. Ovrebo,
Roma - Arsenal,3 kartki - Mejuto Gonzalez,
Manchester Utd., Inter - 3 kartki, W. Stark,
Liverpool - Real M - 6 kartek, F. De Bleeckere,
Juventus - Chelsea, 8 kartek, A. Undiano,
Panathinaikos - Villareal, 1 kartka - M. Busacca.
Bayern - Sporting, 2 kartki, M. Hansson
średnia: 4.5/spotkanie
2009/10:
Real M - Lyon - 4 kartki, N. Rizzoli,
Manchester Utd. - Milan, 3 kartki, M. Busacca,
Fiorentina - Bayern, 4 kartki, A. Undiano,
Arsenal - Porto, 5 kartek, F. De Bleeckere,
Barcelona - Stuttgart, 3 kartki, A. Hamer,
Bordeaux - Olympiakos, 8 kartek, O. Benquerenca,
Sevilla - CSKA Moskwa, 5 kartek, V. Kassai,
Chelsea - Inter, 9 kartek, W. Stark,
średnia: 5.1/spotkanie
2010/11:
Tottenham - Milan, 3 kartki, F. De Bleeckere,
Schalke - Valencia, 5 kartek, J. Eriksson,
Szachtar - Roma, 7 kartek, H. Webb,
Barcelona - Arsenal, 5 kartek, M. Busacca,
Real M - Lyon, 4 kartki, D. Skomina,
Chelsea - Kopenhaga, 3 kartki, S. Moen,
Bayern - Inter, 6 kartek, Pedro Proença,
Manchester Utd. - Marsylia, 3 kartki, Carlos Velasco,
średnia: 4.5/spotkanie
2011/12:
APOEL - Lyon, 8 kartek, A. Undiano,
Barcelona - Bayer, 2 kartki, S. Moen,
Benfica - Zenit, 4 kartki,H. Webb,
Arsenal - Milan, 6 kartek, D. Skomina,
Real M - CSKA Moskwa, 5 kartek, S. Lannoy,
Chelsea - Napoli, 6 kartek, F. Brych,
Bayern - Basel, 3 kartki, M. Clattenburg,
Inter - Marsylia, 6 kartek, Pedro Proença,
średnia: 5.0/spotkanie
2012/13:
Juventus - Celtic, 2 kartki, F. Aydinus,
PSG - Valencia, 6 kartek, M. Mažić,
Dortmund - Szachtar, 1 kartka, D. Skomina,
Manchester Utd. - Real M., 7 kartek, C. Çakιr,
Bayern - Arsenal, 9 kartek, P. Kralovec,
Malaga - Porto, 8 kartek, N. Rizzoli,
Schalke - Galata, 3 kartki, J. Eriksson,
Barcelona - Milan, 4 kartki, V. Kassai.
średnia: 5.0/spotkanie
2013/14:
Bayern - Arsenal 5 kartek, S. Moen,
Atletico - Milan, 5 kartek, M. Clattenburg.
Over kartkowy w Barcelonie wygląda bezpieczniej, chociaż Lannoy ma niską średnią kartkową. Temat kartek już wyczerpany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Wie ktoś czy Ibra dzisiaj na 100% zagra?
Nie miałem wczoraj czasu napisać, a chciałem zauważyć że w poprzedniej kolejce nie padł żaden remis... Niestety wczoraj już padł. Piszecie, że Ibra strzeli i obstawiacie wygraną PSG. Dopiero dzisiaj ktoś napisał o typie na Ibrze. Niestety było wczoraj stawiać, teraz kurs trochę już spadł, ale lepiej późno niż później...
PSG-Bayer.
Ibra strzeli @1,45 BetClic ⛔ / No i c... Zawiodłem się na Ibrze. Niech się nie dziwi, że nie dostał nigdy złotej piłki... Dobrze, że na kartkach w obu meczach trochę odrobiłem, no i że nie zagrałem za bardzo dużą stawkę na Ibrę.

Czemu taki typ? Bo jest najpewniejszy na dzisiaj. PSG może zremisować, ale Ibra będzie cisnął, żeby wstrzelić się fotel lidera strzelców LM.
Zagrałbym grubiej, ale gram w miarę normalnie, bo coś ostatnio przy tych grubych stawkach nie mam szczęścia, a przy tych najgrubszych na szczęście chociaż zwroty... Także bez kuszenia losu;)
Za drobne mi wszystko wchodzi, łącznie z X/2 w meczu Polska-Szkocja.
Czas się powoli przestawiać... Powodzenia!
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Co do Barcelona-City.
Ja rozumiem,że można być w szoku jak ktos mówi,ze Barcelona ma grać z kontry. Ale takie są fakty i realia po pierwszym meczu. To City ma nóż na gardle i tylko 90 minut,żeby strzelić dwa,czy więcej goli i awansować. Barcelona nic nie musi,każdy remis dla nich jest dobry. A wiadomo,że z kontry każdemu zespołowie gra się łatwiej,nawet klepiącym Hiszpanom. Wystarczy jedna kontra wykorzystana i 3 bramek City już na 99,9% nie odrobi.
Z drugiej strony Hiszpanie ostatnio są pod formą i nie ma co tutaj się spodziewać pogromu,czy mocnego przypieczętowania awansu. Dla nich awans w tak trudnym czasie to i tak sukces i wykonany plan.
Wdg mnie tu wszystko sie będzie kręcić koło remisu,może nawet 0-0.
Prawdziwy mecz i nerwówka dopiero się zacznie jak City by strzeliło na 0-1. Wtedy będzie można złapać fajne kursy.
Remis 4,75 bet365
Aj niewiele brakło...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Barcelona - City
Fernandihno kartka Tak
3.75
Unibet
Co Brazylijczyk zabrał ostatnio musi oddać... w pierwszym meczu grał sparaliżowany złapaniem ewentualnej kartki,która by go wykluczyła z gry dziś. Dzis City nie ma nic do stracenia, kibice wybaczą brak awansu ale nie brak walki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Jest skład PSG
Sirigu, Thiago Silva, Marquinhos, Digne, Jallet, Cabaye, Rabiot, Pastore, Cavani, Ibrahimović, Lavezzi
Jak widać mega ofensywnie, dlatego nie pozostaje nic innego jak przytoczyć słowa:
Psg Bayer
Bayer znacznie obniżył loty w porównaniu do pierwszej części sezonu. Obecnieznajduje się w słabej dyspozycji co potwierdza brak wygranej w lidze od 4 spotkań oraz deklasacja w pierwszym meczu przeciwko PSG. Paryżanie nie pozostawili złudzeń i suchej nitki. Losy awansu rozstrzygnięte. Skoro w Niemczech tak łatwo przyszło strzelać przy sprężonym Bayerze to w Paryżu przeciwko już rozprężonym Aptekarzom powinno też nie powinno być problemu. Jak wspomniałem awans przypieczętowany w pierwszym meczu, zatem Bayer powinien skupić sie na bardzo ważnej potyczce w lidze. Czeka ich wizyta w Monachium. Zatem wątpię, żeby rzucone zostały tu duże siły. Ciekaw byłem jaki kurs na handi zaproponują oddsmakerzy po pogromie w pierwszym meczu. Wynoszą one ponad @2 czyli mniej więcej tyle ile średnio można było łapać na PSG w pierwszym meczu, a był to wyjazd, a bramek nastrzelali jakby grali u siebie. W tak krótkim czasie niewiele się zmieniło, zatem
PSG -1.5 2.15
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Pojawiły się już składy na oba mecze. Mnie zainteresowały 11-stki PSG i Bayeru.
Jak można zauważyć PSG nie kalkuluje i śmiało można powiedzieć że tercet Ibra, Lavezzi, Cavani będzie dziś po raz kolejny działać na nerwy obrońcom drużyny z Niemiec.
Wpadł mi ciekawy typ na żółtą kartkę Wollscheida. Jest to środkowy obrońca który parę stoperów będzie tworzył dziś z Toprakiem.
Ten drugi w meczu z Hannoverem pauzował za nadmiar żółtek i dziś ta kara powinna zachowawczo podziałać na niego. Philipp również zdążył pauzować za kartki w rodzimej lidze, ale w LM takowej jeszcze nie ujrzał.
Para środkowych obrońców będzie odpowiedzialna za wychodzenie za wspomnianą trójką napastników. Na środku częściej będzie pracował Ibra a to wiąże się z koniecznością przerywania gry w każdy możliwy sposób włączając w to również faul. To nie musi być jednorazowe przewinienie. To może być kilka &quot;lżejszych&quot; fauli które skutkować będą w końcu pokazaniem delikwentowi napomnienia za uporczywe naruszanie przepisów gry.
Żółta kartka - P. Wollscheid @ 2.50 Betsson ⛔
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Barcelona - Manchester City
Liga Mistrzów
Camp Nou
20:45


Dzisiaj na szybko. Za niespełna 5min spotkanie, więc będzie bez konkretnej analizy. W dzisiejszym spotkaniu stawiam na kartki. Na kartki, i to ze strony Barcy. City jak wiadomo na Camp Nou nie będzie miało nic do stracenia, szybkie skrzydła dające duże możliwości w kontrach będą zmuszały Dume Katalonii do popełniania przewinień już w zarodku akcji. Pique i Mascherano do sprinterów akurat nie należą. Barca wie, jak zagrożony może stać się awans do ćwierćfinału, jeżeli to City strzeli pierwsza bramkę.
Arbitrem spotkania będzie Francuz - Stéphane Lannoy. W tym sezonie łącznie pokazał on 26 kartoników w 9 meczach, co daję średnią prawie 3. Linia na Barcę na Unibecie jest dla mnie kompletnie nie zrozumiała. Over 10,5 pkt karnych po kursie 1,60, czy to ma sens? Myślę, że ten typ ma duży potencjał. Również uważam, że typ 20,5 pkt karnych w drugiej połowie też ma ogromny sens. Na zegarze będzie coraz bardziej brakować minut, temperatura będzie na pewno gorąca.

Typy:
Liczba punktów karnych otrzymanych przez gospodarzy: over 10,5 @ 1,60 ⛔ (o dziwo City nie rzucało na kolana w kontrach)
Liczba punktów karnych - 2. połowa: over 20,5 @ 1,80 ✅✅✅
+ tak bez kompletnej analizy z mojej strony PSG - Bayer 1/1 @ 1,96 ⛔
Unibet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No i w tym tygodniu faworyci nie zawiedli. Może Bayern trochę rozczarował, no ale karne trzeba umieć strzelać. Zobaczymy jak za tydzień poradzi sobie United i Galata, bo Zenit i Schalke raczej szans już nie mają.
Może nie zawiedli, ale też żadne handi nie weszły. Shakal miał 100% rację. Krótkie podsumowanie: Bayern po 1:1 grał na utrzymanie wyniku, PSG niby taki pewniak, a stracili gola i potem wyrównali, ale znów mogli stracić prowadzenie po zmarnowanym karnym, Barcelona - po objęciu prowadzenia na 1:0 w zasadzie pozwoliła City na tą bramkę, było totalne odpuszczenie w defensywie, wiedzieli już, że awansowali i jedynie Atletico ładnie wygrało, ale mieli mizerną zaliczkę. Wniosek, zresztą dość oczywisty nasuwa się jeden - zespoły grają o awans do następnej fazy, a cała reszta jak własny stadion, publiczność, śrubowanie rekordów statystycznych czy gole piłkarzy (jak dzisiaj Messi chciał po ładnej akcji strzelić, jak Ibra nie strzelił ???? ); są TYLKO dodatkiem i powinniśmy o tym pamiętać. W następnym tygodniu będzie znacznie ciekawiej. Szykuję się na Man Utd, na który zagram na awans lub jakieś handi bo to będzie być albo nie być tej uznanej ekipy w tym sezonie, ale o tym za tydzień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom