>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Ligi Mistrzów 11-12.03.2014

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
mówcie sobie co chcecie ale Oxlade to ma zajebisty potencjał. Pewnie wyrośnie na super piłkarza i Arsenal sprzeda go jak resztę. Te rajdy co chłopak miał to przecież jak na tak młodego zawodnika w takim meczu wręcz marzenie. Typingu Adamo80 komentować nie będę bo to już nudne, w każdym razie pozdrawiam jego handi.
Z drugiej strony Hiszpanie nie pozostawili złudzeń dla rossonerich i ich rozgromili. Potwierdza to ich formę ale mimo wszystko nie żałuję postawienia zwycięstwa włochów bo to były grosze. Serdecznie gratuluje panu massimo, który ustrzelił najwyższy kurs (altetico -2.5 po 4 z groszem)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Atletico - Milan
typ: Atletico -2.5
4.15
Bet365

Atletico dzisiaj moze zapewnic sobie pierwszy cwiercfinal champions league od prawie 20lat, warunek to ogranie dziesiatej druzyny Serie A. Nie wiem jak wygladal pierwszy mecz ale niektorzy tu opisuja lekka dominacje Milanu. To tym lepiej, dlaczego? Skoro Atletico umie wygrywac nawet jak im nie idzie, swiadczy to tylko o ich klasie. Dzisiaj na Vicente Calderon Milan jest skazany na pozarcie, jesli ktos widzi Value w kursie na Milan rozumiem. Ja jednak jestem dzisiaj za ofensywa gospodarzy ktora ma w ataku dwoch hiszpanskich snajperow ktorych moze im pozazdroscic kazdy klub na swiecie. Bramka, obrona, pomoc, atak. Na zadnej z tych pozycji nie widze przewagi po stronie Rossoneri, a wresz odwrotnie. Courtouis zjada skillem Abbiattiego, Godin czy Juanfran to za wysokie progi dla Milanu skoro w obecnej formie nie sa w stanie zagrozic Udinese czy Juventosowi u siebie na San Siro! Napisalem to wczoraj, napisze jeszcze raz: Milan musialby zagrac mecz zycia zeby ugrac remis w Madrycie. Atletico w tym sezonie w champions league jest jak Borussia rok temu, glodne sukcesu i nie boja sie nikogo
tego dokladnie sie spodziewalem po tym meczu, atletico nie pozostawilo zludzen kto jest lepszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu muszę z bólem przyznać, że Bayern idzie w kierunku, którego najbardziej nie lubię, czyli barcelońskiej klepanki - milion podań i zero strzałów. Widać juz wyraźnie stempel Guardioli. Na słabych przeciwników w Bundeslidze to działa, ale w Lidze Mistrzów to już inna bajka. Moim zdaniem będą mieli duży problem z drużynami pokroju Chelsea, które grają współczesne cattenaccio i tak, jak kiedyś wielkie problemy miała Barcelona, teraz może być powtórka z rozrywki. Szczerze mówiąc, bardziej podobała mi się ekipa Heynckessa, ale to moja subiektywna ocena. Jedno tylko wiem, podniecanie się dziennikarzy Bayernem i mówienie, że zdominuje piłkę klubową na kilkadziesiąt lat to gruba przesada. Zobaczymy, jak będzie, ale myślę, że Bayern w tym roku nie wygra 2 raz z rzędu LM, a jak z nimi grać pokazał choćby Arsenal w pierwszych minutach meczu na Emirates.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu muszę z bólem przyznać, że Bayern idzie w kierunku, którego najbardziej nie lubię, czyli barcelońskiej klepanki - milion podań i zero strzałów. Widać juz wyraźnie stempel Guardioli. Na słabych przeciwników w Bundeslidze to działa, ale w Lidze Mistrzów to już inna bajka. Moim zdaniem będą mieli duży problem z drużynami pokroju Chelsea, które grają współczesne cattenaccio i tak, jak kiedyś wielkie problemy miała Barcelona, teraz może być powtórka z rozrywki. Szczerze mówiąc, bardziej podobała mi się ekipa Heynckessa, ale to moja subiektywna ocena. Jedno tylko wiem, podniecanie się dziennikarzy Bayernem i mówienie, że zdominuje piłkę klubową na kilkadziesiąt lat to gruba przesada. Zobaczymy, jak będzie, ale myślę, że Bayern w tym roku nie wygra 2 raz z rzędu LM, a jak z nimi grać pokazał choćby Arsenal w pierwszych minutach meczu na Emirates.
Bayern gra różnie. Potrafi grać jak za Heynckessa i jak dzisiaj i to jest genialne. Praktycznie oglądam każdy ich mecz bo zawsze ich gram. Wierz mi, że jak by kwestia awansu nie była przesądzona to by to wszystko dzisiaj inaczej wyglądało. Mimo, że lekko ich pograłem to pisałem, że kiedy faworyt może, ale nie musi to różnie może być. Dzisiejsze spotkanie traktowałem jako mecz towarzyski. W zasadzie tylko nauczka z poprzedniego sezonu i własne boisko skłaniało do moich typów na handi. Bramkę stracili bo byli pewni faulu, nie był odgwizdany i Podolski strzelił wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Potem się cofnęli żeby nie ryzykować. Jak by nie było tego wyrównania może i by było z 2:0, 3:0, ale i Arsenal dzisiaj się nie położył. Przypomnieć należy też 0:1 z Victoria Pilzno. W LM liczy się tylko awans więc cel został osiągnięty. Dla mnie to drużyna kompletna w każdej formacji, oczywiście mogą nie wygrać LM np słabszy dzień, brak szczęścia, ale tak naprawdę uważam, że i w tym sezonie zdobędą to trofeum.
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Barcelona - Manchester City
Rewanżowy mecz pomiędzy drużyną z Katalonii a Obywatelami , jako że granie 1x2 w tym meczu dla mnie jest ryzykowne swoją uwagę skupiam na rzutach rożnych . Najpierw trochę statystyk .Ostatnie mecze Barcelony u siebie ;
Barcelona - Almeria 13- 4
Barcelona- Vallecano 12-5
Barcelona -Sosiecad 15-0
Barcelona- Valencia 9-5
Barcelona - Levante 8-1
Barcelona - Malaga 15- 2
Wiadomo, przyjeżdża Manchester City drużyna o wiele silniejsza od drużyn z Primera Divison, ale moim zdaniem gra będzie toczyła się i tak pod dyktando Barcelony . Moje propozycje .
Rzuty rożne drużyny;
Barcelona powyżej 5,5 1,8 Bet 365 ⛔
Handciap rzuty rożne Barcelona -1 1.83 Bet 365⛔
Kto więcej rzutów rożnych Barcelona 1.53 Bet 365✅
Kto pierwszy otrzyma 7 rzutów rożnych Barcelona 2.6 Bet 365⛔
Kto pierwszy otrzyma 9 rzutów rożnych Barcelona 5 Bet 365⛔
Dodam , że w pierwszym meczu stosunek rzutów rożnych był 4-1 na korzyść Barcelony.
 
W 6

wojciech1905

Użytkownik
Barcelona - Manchester City
Rewanżowy mecz pomiędzy drużyną z Katalonii a Obywatelami , jako że granie 1x2 w tym meczu dla mnie jest ryzykowne swoją uwagę skupiam na rzutach rożnych . Najpierw trochę statystyk .Ostatnie mecze Barcelony u siebie ;
Barcelona - Almeria 13- 4
Barcelona- Vallecano 12-5
Barcelona -Sosiecad 15-0
Barcelona- Valencia 9-5
Barcelona - Levante 8-1
Barcelona - Malaga 15- 2
Wiadomo, przyjeżdża Manchester City drużyna o wiele silniejsza od drużyn z Primera Divison, ale moim zdaniem gra będzie toczyła się i tak pod dyktando Barcelony . Moje propozycje .
Rzuty rożne drużyny;
Barcelona powyżej 5,5 1,8 Bet 365
Handciap rzuty rożne Barcelona -1 1.83 Bet 365
Kto więcej rzutów rożnych Barcelona 1.53 Bet 365
Kto pierwszy otrzyma 7 rzutów rożnych Barcelona 2.6 Bet 365
Kto pierwszy otrzyma 9 rzutów rożnych Barcelona 5 Bet 365
Dodam , że w pierwszym meczu stosunek rzutów rożnych był 4-1 na korzyść Barcelony.
Większe prawdopodobieństwo od tych wszystkich zakładów ma po prostu over 10 ako.2.00 .
Nie ma co porównywać City do wymienionych zespołów z La Ligi .
Niby są na straconej pozycji , ale zaatakować muszą. Nie zdziwię się jeśli to oni zdobędą więcej rzutów rożnych.
 
M 0

mm69

Użytkownik
4,5 zółte kartki w meczu. 1.80. Dla mnie bardzo prawdopodobne, ponieważ goście muszą gryźć trawę, a słaba Barca uciekać się do fauli, żeby awansować.
 
K 13

klusekbwo

Użytkownik
FC Barcelona - Manchester City
typ: Manchester City +2
kurs: 1.53
Bet365

Na początek chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post na tym forum. Wcześniej byłem tylko &quot;wolnym słuchaczem&quot;, teraz postanowiłem włączyć się do dyskusji.


Wczoraj zastanawiałem się nad podobnym graniem na Arsenal. Dziś jestem zdecydowanie pewniejszy, że taki typ może &quot;siąść&quot;. Dlaczego?

Po pierwsze Citizens nie ma nic do stracenia. Grają w jaskini lwa, ale muszą zaryzykować i zagrać odważnie, inaczej sami podpiszą na siebie wyrok.

Z tym lwem to chyba trochę jednak przesadziłem. Obecnie to Barcelona bardziej przypomina kotka bez pazurków. Messi bez formy, chociaż on z niczego potrafi coś wyczarować. Neymar również nie daje jakości jakiej się spodziewano. Nie wiadomo co z Iniestą, problemy rodzinne spowodowane poronieniem jego żony w 7msc ciąży mogą źle na niego oddziaływać.
Ogółem forma Barcy jest ostatnio &quot;do ciasta&quot;. Świadczą o tym wyniki, ale również styl gry. Zatraciła się całkowicie ręka Guardioli i formuła powoli wygasa.

Manchester City bez dwóch zdań zaliczył wtopę w FA Cup. W lidze idzie im dużo lepiej, chociaż oczekiwania na pewno były większe.

Do składu City powróci Sergio Aguerro. Szykuje się zatem mały pojedynek Argentyńczyków na szpicach obu zespołów. Z ubytków na pewno Demichelis (czerwona kartka) i Jovetic (kontuzja).

Na koniec jeszcze ciekawostka stricte związana z typem. Man City jest w czołówce strzelonych goli w tej edycji LM. Dziś na pewno będą dążyć do gola, co nawet w przypadku straty bramki pomoże, aby typ się sprawdził.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 2

trytus

Użytkownik
POJEDYNEK
PSG VS FC BARCELONA
TYP: PSG
KURS 2,25
FORTUNA
PSG jest w bardzo dobrej dyspozycji a także ma łatwiejszego rywala do ogrania niż Barcelona która i tak ma teraz słabszą formę. Blanc ma luksus szerokiego składu, który wzmocniony został powrotami Edinsona Cavaniego i Cristophe&#39;a Jalleta po kontuzjach. Thiago Silva i Blaise Matuidi nie zagrali w meczu z Bastią i najprawdopodobniej wystąpią przeciwko Bayerowi.Sami Hyypia nie będzie mógł skorzystać z Emira Spahicia, który jest zawieszony za obejrzenie czerwonej kartki w pierwszym spotkaniu. Do składu wraca jednak Emre Can, Stefan Reinartz i Omer Toprak. Pod znakiem zapytania stoi występ Larsa Bendera.Leverkusen osłabione i nie idzie im ostatnio najlepiej delikatnie mówiąc.Po meczu city z barcą cięzko sie spodziewać ze Barcelona zrobi jakąś strzelanine.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Barcelona - Manchester City over 3 1,86 ibc
Takie zespoły jak goście nie boją się meczów na Camp Nou, już w fazie grupowej MC pokazał,
że potrafi na wyjazdach z silnym rywalem być równorzędnym zespołem.
Obie ekipy przegrały swoje mecze na weekendzie i muszą się zrewanżować za te wyniki,
bo zarówno Valladolid jak i Wigan to nie są zespoły znaczące coś w Europie.
W pierwszym meczu Anglicy niepotrzebnie zagrali zachowawczo, dziś muszą i zagrają ofensywnie,
wzmocnieni po powrocie snajpera nie powinni mieć problemu z defensywą Barcelony,
którą potrafią pokonać zespoły, które w linii ataku nie mają takiej siły jak oni.
Barcelona u siebie minimalnie trzy gole strzelała rywalom w grupie i choć teraz nie mają formy,
nie wierze że nie pokonają defensywy goście co najmniej tyle razy co w pierwszym meczu,
bo ona na wyjazdach traci sporo bramek.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Barcelona-Manchester City: Barcelona over 1,5 żóltych kartek @1,86 Marathonbet⛔bez szans

Wczorajsze posiadanie Bayernu na ✅.Pozdrawiam forumowych matematyków:grin:

Dziś to mój główny bet.Podobnie jak Szef twierdzę,że City dziś zagra do przodu,bez takiego strachu jak wczoraj Arsenal.Do tego forma Barcelony jest daleko niższa niż Bayernu.City co prawda przechodzi spory kryzys,2 miesiące temu wyglądali jak maszynka do wygrywania,ale kontuzje ich rozbiły.Doszła porażka z Mourinho i coś tam nie trybi tak jak wcześniej.Ale mają takie indywidualności jak Yaya,Kun czy Silva,którzy postawieni pod ścianą mogą pokazać swój najlepszy futbol.Liczę więc na zacięty mecz i stąd idę w kartki gospodarzy.U siebie tych kartoników statystycznie wiele nie łapią,no ale 95% meczu u siebie to są jednostronne pojedynki bo gościom uginają się kolana już w szatni Camp Nou.Sędziuje Francuz Lannoy,kartkami nie szasta ale mam nadzieję że nie będzie odwalał takich akcji jak wczoraj opalony Norweg w Monachium.​
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Barcelona-Manchester City
Analiza:
Pierwszy mecz w Anglii zakończył się nie spodziewanie 2-0 dla Dumy Katalonii.
Dla mnie niespodziewanie gdyż myślałem, że na coś więcej stać Manchester.
Nie będę tutaj pisał, w jakiej dyspozycji w ostatnim czasie byli jedni i drudzy na tle swoich Lig, gdyż to nie ma znaczenia LM to całkiem inna bajka inne nastawienie i co najważniejsze inna kasa.Chciałbym w tym meczu zobaczyć większą walkę m.in Citizens niż w pierwszym meczu. Co prawda zabrakło największego strzelca City ale czy to aż miało takie znaczenie? Zobaczymy dziś co pokaże S.Aguero.
Barcelona jedni mówią koniec ich ery, że koniec Barcelony, są ku temu powody by tak twierdzić ale nie do końca w Barcelonie potrzebna jest świeżość, całe życie Messi nie będzie sam robił wszystkiego wszystko ma swoje granicę.Wszystko zależy od podstawy Neymara który nie błyszczy w ostatnim czasie.Zaliczka z 1 meczu patrząc że dzisiejszy mecz jest na Camp Nou marne szanse na odrobienie City, ale kto wie chciałoby się zobaczyć w takim meczu Rzuty Karne.
Typ:Man.City Strzeli bramkę 1,5✅
Over 2,5 1,5✅
Over 4,5 żółte Kartki 1.83✅
Bet365
Prawdopodobne składy:
Barcelona: Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Fabregas, Messi, Neymar
Manchester City: Hart - Zabaleta, Lescott, Kompany, Clichy, Jesus Navas, Yaya Toure, Nasri, David Silva, Dzeko, Aguero
edt. Zapomniałem dodać dodatkowy plus dziś Manchesteru to taki że nie zagra Demicheli,bo w ostatnim czasie głównie przez tego człowieka City traciło najwięcej bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Barcelona City
Tu nie powinno byc kalkulacji od poczatku, lecz prosty schemat. City musi sie otworzyc, a ze potrafia napierac w ofensywie wiadomo nie od dzis. Pokazali pazura nawet na tak trudnym terenie jak Monachium gdzie wygrali 3-2. Ataki City beda woda na mlyn dla gospodarzy, ktorzy beda mieli wiecej luzu na szybkie ataki. Defensywy nie naleza do mega zrlaznych, wiec te skomasowane ataki moga przyniesc sporo goli.
Obie druzyny strzela w obu polowach 10.00
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
PSG vs Bayer Leverkusen / over 8,5 NIEcelnych strzalow w meczu @ 1,85 (Unibet) ⛔ 7
Znalazlem sobie taki typ w ofercie Unibet i pomyslalem, ze warto sprobowac. Patrzac na statystyki spotkan domowych PSG (ostatnie 10 o stawke) Paryzanie mieli srednio 8,9 strzalow niecelnych na bramke rywali. To znaczy, ze sami pokryli by taka linie w dzisiejszym meczu, ale nie beda musieli sie tak wysilac, bo jest jeszcze druzyna gosci - Bayeru Leverkusen. Patrzac na statystyki spotkan wyjazdowych gosci (ostatnie 10 o stawke) widzimy, ze Bayer srednio oddaje 7,1 niecelnych strzalow na bramke rywali.
Linia 8,5 w Unibet byla chyba ustawiona ze wzgledu na mecz Bayer vs PSG sprzed 2 tygodni. W tamtym spotkaniu byly zaledwie 2 niecelne strzaly na bramke oraz 15 strzalow celnych (teraz linia na strzaly celne w Unibet jest ustawiona na poziomie 14,5). Trzeba jednak wspomniec, ze w poprzednim meczu pomiedzy tymi zespolami, zakonczonym wynikiem 0:4, PSG zagralo na bardzo dobrej strzeleckiej skutecznosci i na 12 strzalow wszystkie byly celne.
Kolejna sprawa to, to, ze Bayer wlasciwie juz o nic nie walczy wiec nie spodziewam sie tutaj jakiejs ultra defensywnej gry po obu stronach. Mysle, ze strzalow bedzie sporo, w wiekszosci po stronie gospodarzy, ale nie sadze by zagrali az tak dobrze jak zagrali w meczu wyjazdowym w Niemczech.
Dla porownania, linia na strzaly celne to 14,5 @ 1,72...
Statystyki jednak pokazuja, ze w ostatnich 10 meczach domowych o stawke Paryzanie oddali srednio jedynie 6,4 strzalow celnych a w ostatnich 10 wyjazdowych spotkaniach Bayeru o stawke Niemiecka druzyna oddala srednio 6,7 strzalow celnych na bramke przeciwnika.
Mysle, ze zdecydowanie lepiej zagrac mniejsza linie na strzaly NIEcelne opierajac sie o statystyki z kilku poprzednich spotkan obu druzyn, niz na strzaly celne patrzac tylko na jeden mecz.
Uwaga, moje statystyki biore ze strony FlashScore.com Unibet zapewne bedzie sie opieral na oficjalnej stronie UEFA ale mysle, ze to beda podobne dane.
________________________
Barcelona vs Man City / Barcelona over 5,5 roznego @ 1,8 ⛔ 5
Barcelona vs Man City / Barcelona -1,5 roznego @ 1,9 (oba Unibet) ⛔ 5:4
Na drugi mecz popieram kurs uzytkownika &quot;mirales&quot; ( oraz jego zdjecie profilowe :razz: ) i stawiam na rzuty rozne w strone Barcelony. W porzednim sezonie nie stawialem na rozne zawodnikow z Katalonii ale tym razem patrzac na statystyki mysle, ze linia zaproponowana przez bukmacherow jest niska i warta ryzyka.
Tak wiec sprawdzajac ostatnie 10 spotkan domowych o stawke Barcelony w 9 na 10 spokojnie pokyli linie 5,5 roznego. Srednio barcelona w tych spotkaniach miala 10,1 roznego!
City z drugiej strony w ostatnich 10 spotkaniach wyjazdowych o stawke mieli srednio 5,5 roznego na mecz. Linia wystawiona na City dzisiaj to 4,5 - hmm moze byc na styku. Jednak wazne jest roznica pomiedzy roznymi Barcy - 10,1 a roznymi Man City 5,5. Mysle, ze handi -1,5 w strone Barcy to rozsadna propozycja.
Ja wiem, ze Barca zaksztusila sie ostatnio dwokrotnie w lidze ale nie sadze by grajac na wlasnym stadionie oddala inicjatywe Man City. City tez moze czuc sie zmeczone bo gra duzo, w lidze i pucharach na wszystkich mozliwych frontach - grali bo ostatnio odpadli z Wigan z pucharow ale nie zmienia to faktu, ze do teraz grali bardzo duzo. Po wpadce barcy w ostatim meczu powinni sie zmobilizowac na kolejny mecz przed wlasna publicznoscia. City mnie ostanio nie przekonuje, jesli chodzi o tworzenie sobie okazji podbramkowych. Wygladaja troche jakby nie mieli pomyslu jak przedostac sie pod bramke rywali - a rywali trudnych nie mieli. Dodatkowo ciezko powiedziec, czy po wyniku 0:2 Man City ma jeszcze motywacje i wierzy, ze uda sie odrobic taka strate. Mysle, ze linia na Barce warta gry a i handi powinien wejsc.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
PSG - LEVERKUSEN
Leverkusen nie strzeli @ 2.25
PSG wygra do zera @ 2.50

Ja tutaj się cudów doszukiwał nie będę. Przede wszystkim stawiam na to, że Niemcy nie strzelą. Dlaczego? Ostatnio Leverkusen jest w kryzysie i to wielkim kryzysie jak na nich. W ostatnich meczach strzelają bardzo rzadko:
1, 0, 1, 0, 0, 1.
Nie widzę, by mieli się przełamać w tym meczu, bo na pewno nie jest to mecz na przełamanie. Wiadome jest, że w LM odpadli: przyznaje to trener i zawodnicy. Nie jadą walczyć wg mnie, jadą jak na skaranie odbębnić mecz i nie przegrać za wysoko. Morale przed takim meczem muszą być znikome i nie wydaje mi się, by porwali się na szaleńcze ataki, a raczej skupią się na stracie jak najmniejszej liczby goli.
Co do typu w stronę PSG? Proste: dziś PSG ma wyjść najmocniejszym składem. Nie zagra co prawda van der Wiel, Matiudi oraz Verratti ale mają niezłych zmienników jak np. Pastore, który ma sporo do udowodnienia i jak szansę dostanie powinien zapierdzielać na 110%.
Wiem, że porównuje się ten mecz do meczu PSG z Anderlechtem jednak mało kto wie, że w porównaniu z tamtym meczem istnieje duża różnica. W drugim meczu Anderlecht zagrał mocno zmienionym składem i składem przemeblowanym. Tylko trzech zawodników zagrało na swoich pozycjach z pierwszego meczu (wliczając Kamińskiego na bramce). Reszta była albo wymieniona albo poprzestawiana. Nie zapowiada się, by Niemcy tak poprzestawiani wyszli dziś.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Dodałbym jeszcze, że trwa wyścig jeśli chodzi o najlepszego strzelca w LM. Ronaldo ma w tym momencie 11 bramek, Ibra 10, myślę, że Szwed dzisiaj będzie grać samolubnie i trafi przynajmniej jedną bramkę, kurs z rana jak sprawdzałem był jeszcze 1,65(bet365).
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
FC Barcelona vs Manchester City

Typ : City powyżej 3 kartek
Kurs : 3.00 ✅✅✅

Buk : WilliamHill
Zdecydowanie najciekawszy mecz 1/8, Barca podejmuję w rewanżowym spotkaniu na Camp Nou gości z Anglii, którzy dziś będą próbowali odrabiać straty z pierwszego spotkania. Taki kurs na +3 kartki City jest dla mnie nie zrozumiało mały, al to lepiej. City od początku rzuci się do ataku, będą grali przede wszystkim ostro co się będzie równało z dużą ilością kartek. W pierwszym meczu sędzia pokazał 5 kartek, lecz kto oglądał to wie, że sędzia i tak był dosyć pobłażliwy bo powinien spokojnie pokazać ich parę więcej. Spotkanie poprowadzi Stephane Lannoy, który w tym sezonie na 22 mecze pokazał 71 kartek co daję 3,2 kartki na mecz więc nie jest to na pewno mało, więc sędzia dziś na pewno nie zawiedzie. Barca będzie miała piłkę przez większą części czasu i zawodnicy City na pewno nie będą tylko stali i się patrzyli tylko z ich strony będzie na pewno ostra gra. Naprawdę na dziś ten gorąco Polecam!

Co do wyniku to Barca dziś dobije City na Camp Nou i spokojnie przejdzie do ćwierć finału. Kursy poszły ładnie w górę więc gram na zwycięstwo Barcy po 1.70.✅

Prawdopodobne składy:
Barcelona: Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Fabregas, Messi, Neymar
Manchester City: Hart - Zabaleta, Lescott, Kompany, Clichy, Jesus Navas, Yaya Toure, Nasri, David Silva, Dzeko, Aguero
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
W sumie oba bety chodziły mi po głowie, odkąd zostały wystawione w Bet365. Zdecydowanie polecam i popieram kolegów, którzy już o nich pisali...
Barcelona - Manchester City, Powyżej 4.5 kartek (azjany) @ 1,90 - Bet365, stawka: 8/10
Barcelona - Manchester City, Barcelona powyżej 1,5 kartki@ 1,80 - Bet365, stawka: 5/10
Podobna sytuacja jak podczas wczorajszego spotkania w Monachium. Widzę, że niektórzy niechętnie chcą wejść w to spotkanie ze względu na arbitra - Stéphane Lannoy&#39;a, jednak dla mnie średnia - 3,23 na francuskich boiskach jest zachęcająca, zwłaszcza, że w spotkaniach na szczeblu międzynarodowym sobie radzi całkiem przyzwoicie, a tutaj mamy do tego spotkanie w 1/8 finału, między dwiema naprawdę dobrymi ekipami, gdzie według mnie nie wszystko jest przesądzone i dziś City wyjdzie bardziej ofensywnie. Barcelona swoje kartki powinna złapać, czyli te dwie o których &quot;mowa&quot; w typie. City? O nich jestem spokojny, minimum cztery na koncie. Ogólnie spodziewam się bardzo zaciętego spotkania, w którym City napsuje sporo krwi Barcelonie. Zdecydowany Bet Dnia, podobnie jak wczoraj w spotkaniu Bayern - Arsenal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom