>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Europejskiej - 20.03.2014 - Rewanże

Status
Zamknięty.
madritismo 12

madritismo

Użytkownik
Po meczu zawsze można pisać argumenty. Salzburg popełniał kardynalne błędy, mieli mecz pod kontrolą do jakiejś 40 min, nie wykorzystali mnóstwa sytuacji, grali u siebie z przewagą. To co się stało nie miało prawa się stać. Oczywiście doświadczenie Basel zaprocentowało, ale uważam, że to Salzburg przegrał na własne życzenie.
To jest właśnie &quot;sól i pieprz&quot; piłki nożnej ! To jest ten element, którego nie przewidzisz. Na tym polega przewaga buka ????

I nasuwa się teraz pytanie - gdzie w europejskiej piłce znajduje się Ajax Amsterdam ?
Ajax już odpadł i myślę, ze pisanie tutaj o nim jest zbędne, zapraszam do działu z Eredivisie.

To nie miała być żadna prowokacja tylko małe sprostowanie ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale tak szczerze po czerwonej kartce dla Basel i w sumie dobrej grze przez pierwsze 40 min Salzburga czy ktoś kto coś grał na Basel liczył, że mu to wejdzie ? Ja zobaczyłem co się dzieje pod koniec I połowy i skontrowałem na Basel po kursie 13 bo ostatnie 5 min I połowy to było wielkie ostrzeżenie. Skupiłem się jednak dzisiaj na meczu Sevilli bo miałem tam więcej zakładów i za większe pieniądze, ale jak się zdziwiłem jak zobaczyłem 1:1, a potem 1:2. Niestety nie da się oglądać na raz kilku meczy. W każdym razie osobom grającym na Basel gratuluję, a Salzburgowi będzie się to śniło po nocach.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
tu nie chodzi o to czy ktos wierzyl czy nie, nie wierzyc to mozna jak jest 4:0 w plecy a nie 0:0 i czerwona (chocby na euro grecy z polakami byli w gorszej sytuacji) jest kurs 7, jest ryzyko, glupota bylo granie po kursie 1.4 salzburga ktory jeszce w tamtym roku przeyebal eliminacje z ekipa kucharzy z luksemburga, to juz powinno dac do myslenia, a jak graja z ekipa, ktora z powodzeniem radzila sobie w tym i tamtym sezonie w LM, to granie salzburga było bukmacherskim kryminałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom