>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europejskiej - 20.03.2014 - Rewanże

Status
Zamknięty.
interista18 773

interista18

Użytkownik
Salzburg - Basel

Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem, choć można było się spodziewać wielu goli. Samo spotkanie obfitowało w wiele ciekawych akcji w wykonaniu Austriaków jak i Szwajcarów.
Salzburg jest mocno overową drużyną i w lidze i w pucharach. Basel w lidze tez jest zespołem bardziej overowym w lidze, w pucharach za to pada mniej bramek w meczach z udziałem Bazylei.
Wynik pierwszego meczu sprawia, że gol dla którejś z drużyn szybko otworzy mecz i możemy spodziewać się jutro ostrej strzelaniny. Tym bardziej, że obie drużyny mają kim straszyć z przodu, zaś gra defensywa nie należy do ich atutów.

over 2,5 @ 1,62 Unibet ✅ 1-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Anzhi-Alkmaar 1⛔0-0
WilliamHill 2.40
Rosysjska druzyna mile zaskakuje swoich kibiców .
Mimo porazki w pierwszym spotkaniu to decyduje sie tutaj zagrać na gospodarzy .
Anzi mimo ostatniej tabeli w lidze rosyjskiej w ostatniej kolejcee urwało punkt 3 druzynie ligi rosyjskiej Spartakowi strzelając wyrównującego gola w 95 minucie .Powaznym osłabieniem u holendrów będzie brak J.Gouweleeuwa .Sądze ze moze to być spotkanie gdzie padnie tylko jedna bramka w 90 minutach .

Napoli-Porto1⛔2-2
1.91 WilliamHill
Tutaj tak samo jw. wygrali dzisiejsi goście wynikiem 1:0 .
Duzym osłabieniem bedzie tutaj brak bramkarza portugalczyków Heltona gdzie w ostatniej kolejce ligowej musiał on opuścic boisko po godzinie gry . Napoli niemalże pełny skład . Sądze ze Napoli tutaj pokusi się o wygrana dającą awans po 90 minutach gry .

Fiorentina-Juventus 2✅
0-1
2.05 WilliamHill
Najpowazniejszym brakiem Fiory bedzie tutaj nieobecność Rossiego . Pierwszy mecz jak wiadomo 1:1 , niedawno w lidze to Juve górowało wygrywając u siebie 1:0 . Myślę , że kibice świetować beda awans w turynie .
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sevilla będzie musiała gonić wynik więc zapewne postawią wszystko na jedną kartę. Potrafią atakować i z pewnością będą to robić z dużą intensywnością. Lubię wybierać Sevillę grając rzuty rożne, bo nabijają ich stosunkowo dużo. Trzeba co prawda brać poprawkę na to, że mecz nie jest rozgrywany na Pizjuan, ale to jednak są derby. Sevilla może wyjść nawet dwoma napastnikami, co tylko potwierdza tezę, że zagrają superofensywnie. Betis będzie trzymał wynik. Sevilla z tego co pamiętam w pierwszym meczu nabiła 8 rożnych, jutro oczekuję od nich maksymalnie dwóch mniej.
Real Betis - Sevilla
Sevilla over 5,5 (rzuty rożne) 1,83 Bet365 ✅ 9

Mam też inną propozycję z taką samą linią, ale mniejszym kursem. Salzburg gra u siebie ze Szwajcarami. W pierwszym meczu było 0:0, choć to właśnie będący w gazie Salzburg sprawiał lepsze wrażenie. Na wyjeździe nabili sporo rożnych. U siebie 6 będą mieli na lajcie patrząc, że kwestia awansu nie jest rozstrzygnięta. Podoba mi się ich gra, choć swoje opinie wydaję tylko na podstawie tego co widziałem w LE. Ligowych meczów nie oglądam więc nie będę się produkował bezsensu.
Salzburg - Basel
Salzburg over 5,5 (rzuty rożne) 1,66 Bet365 ✅ 6
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Salzburg - Basel
Typ: Basel awansuje
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365​


Z całym szacunkiem, bo Salzburg gra świetny sezon, ale kim oni są, żeby stawiać ich w roli takiego faworyta? Mogą sobie gromić wszystkich w tej swojej lidze, mogą pokonywać Bayern 3:0 w meczu towarzyskim, ale dalej jest to drużyna, która na europejskim podwórku znaczy niewiele. Nawet w Lidze Europejskiej. W pierwszym meczu mieli przejechać się po Szwajcarach, całe forum rozentuzjazmowane forum stawiało i... 0:0. Basel to zbyt cwane lisy. Ludzie wskazywali na osłabienia w ich szeregach i nawet bez kilku ważnych zawodników ugrali ten remis. Jestem przekonany, że na awans mają duże szanse. Nie będę przypominał ich wyników jak pokonanie Bayernu, Manchesteru United, czy Chelsea w LM, bo to każdy szanujący się kibic piłki nożnej wie. Ta drużyna jest bardzo mądrze poukładana przez Murata Yakina i chociażby dzięki temu ma przewagę. 0:0 z pierwszego meczu to dobry wynik, bo strzelona bramka powoduje, że Salzburg musi strzelić dwie. A obrona szwajcarskiej drużyny jest naprawdę dobrze poukładana, więc to wcale nie musi być takie proste. Dzisiaj Salzburg przeżywa swój pierwszy poważny, europejski test. Ja stawiam na doświadczenie FC Basel i w kursie dostrzegam bardzo duże value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do meczu Juventus, Rossi nie gra już od 2 miesięcy, jeśli zagra od początku
Gomez Juventus będzie miał bardzo ciężko.
Widziałem pierwszy mecz obu ekip, jak również mecz Juve z Genoą czy Trabzonsporem.
Już w pierwszym meczu Viola miała w 2 połowie wyraźną przewagę,
Juventus po raz kolejny przy wyniku 1-0 w LE niepotrzebnie oddał pole gry,
z Turkami miał szczęście, bo Buffon to ostoja spokoju i genialny bramkarz.
Uratował on ostatnio punkty w lidze, broniąc karnego, Pirlo potwierdził swoją klasę strzelając
z wolnego pod sam koniec meczu. Ostatnie mecze wyjazdowe Juve były słabe
i choć liczę na awans gości oraz wygranie całej LE dziś naprawdę dobry mecz muszą zagrać.
Dla mnie over 2 tym meczu + over 2 w meczu Napoli na ako albo oba na live, bo nie lubię LE.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Basel X2 2.80

Oglądałem 1-wszy mecz, miał Salzburg okazje, gospodarze także. czy Salzburg miał przewagę? Nie sądze. Faworytem ze wzgledu na to, że spotkanie grają u siebie jest Salzburg. Tylko, że kurs jest nieadekwatny wg. mnie do poziomu jaki prezentują obie drużyny. Oprócz tego, że widzę value na Basel to także obiektywnie oceniam ich szanse na Awans, liczę na remis bramkowy i awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Plzen - Lyon x @ 3.40 Bet365
Po pierwszym spotkaniu zakończonym zwycięstwem Ol. Lyon 4:1 rywalizacja w tej parze wydaje się być zakończona, gdyż różnica umiejętności obu drużyn jest zbyt duża by gospodarze byli w stanie zniwelować różnicę trzech bramek. Jest to o tyle mało prawdopodobne, gdyż Lyon zapewne nie rzuci się od pierwszych minut do ataków, tak jak to uczynił Szachtar Donieck we wcześniejszej rundzie. Tym samym Pilzno nie będzie miało okazji do tylu kontrataków, które w ich wydaniu są niezwykle skuteczne. Oczywiście Francuzi na pewno oszczędzą paru graczy przed czekającym ich spotkaniem w Ligue 1, ale w mojej ocenie pozwoli to co najwyżej do uchronienia Czechów od kolejnej porażki. Warto również podkreślić, iż Lyon w czterech wyjazdowych spotkaniach w Lidze Europejskiej aż trzykrotnie odnotowywał remis także zdają się mieć wypracowany modus operandi na tego typu okazje.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
FC Salzburg - FC Basel✅✅✅
Typ: Basel +1 AH
Kurs: 2.10
Godzina: 21:05

Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam, powiem szczerze, że aż takiego niedocenienia FC Basel się nie spodziewałem.
Kursy wystawione na Salzburg to żenada, 1.45 na wygraną gospodarzy i aż 8 na gości? Takie kursy to można było wystawiać w meczu z Chelsea, ale nie z Salzburgiem, przecież to nie jest jeszcze jakiś wielki europejski potentat. Fakt Red Bull robi postępy w Europie, bo o lidzę to szkoda wspominać, każdy widzi jak tam dominują. Po dwumeczu z Ajaxem trochę chyba za szybko uwierzyli w to, że kolejne zwycięstwa będą przychodzić z taką łatwością jak do tej pory w lidze, czy ze wspominany wcześniej Ajaxem. Rezultat pierwszego spotkania 0:0 pokazał, że wcale tak być nie musi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w Bazylei to goście byli stroną przeważającą, ale fakt, że nie udało im się w spotkaniu wyjazdowym wypracować żadnej zaliczki, działa na korzyść gości, którzy u siebie nie strzelili ale również nie stracili. Przy takim obrocie spraw, myślę że w tym spotkaniu Salzburg jak to się mówi będzie walił głową w mur, co będzie sprzyjać powyższemu typowi, FC Basel to już ograna drużyna w europejskich pucharach i doświadczenie może odegrać kluczową rolę w tym spotkaniu. Do składu FCB wraca Streller(najlepszy strzelec), natomiast zawieszony za kartki jest S. Die, co jest sporą stratą dla linii pomocy. W Salzburgu za kartki nie zagra stoper Martin Hinteregger, po za tymi absencjami nic mi nie wiadomo o nowych.
Początkowo miałem zagrać X2, jednak opcja +1 AH jest bezpieczniejsza a kurs mnie satysfakcjonuję, w razie porażki 1 bramkę FC Basel otrzymamy zwrot kasy dla bardziej ostrożnych mogę polecić +1.5 AH po 1.67.
Po namyśle decyduję się jeszcze na taki typ:
Betis - Sevilla✅✅✅
Typ: Sevilla -1 AH
Kurs: 3.00

Godzina: 21:05
Zawodnicy Sevilli są mocno zdeterminowani aby wywalczyć awans do następnej rundy, każdy kto oglądał poprzedni mecz widział ile dogodnych sytuacji zmarnowała Sevilla przez co postawiła się w niezbyt komfortowej sytuacji przed rewanżem.
Info odnośnie składów itp.
http://leaguespy.com/lmpreview.php?id=30847&amp;amp;a=23015
Ciekawe czy ktoś pograł dzisiaj ze mną?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 11

pocios

Użytkownik
Mecz: Salzburg - Basel
Typ: Basel awansuje
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365​


Z całym szacunkiem, bo Salzburg gra świetny sezon, ale kim oni są, żeby stawiać ich w roli takiego faworyta? Mogą sobie gromić wszystkich w tej swojej lidze, mogą pokonywać Bayern 3:0 w meczu towarzyskim, ale dalej jest to drużyna, która na europejskim podwórku znaczy niewiele. Nawet w Lidze Europejskiej. W pierwszym meczu mieli przejechać się po Szwajcarach, całe forum rozentuzjazmowane forum stawiało i... 0:0. Basel to zbyt cwane lisy. Ludzie wskazywali na osłabienia w ich szeregach i nawet bez kilku ważnych zawodników ugrali ten remis. Jestem przekonany, że na awans mają duże szanse. Nie będę przypominał ich wyników jak pokonanie Bayernu, Manchesteru United, czy Chelsea w LM, bo to każdy szanujący się kibic piłki nożnej wie. Ta drużyna jest bardzo mądrze poukładana przez Murata Yakina i chociażby dzięki temu ma przewagę. 0:0 z pierwszego meczu to dobry wynik, bo strzelona bramka powoduje, że Salzburg musi strzelić dwie. A obrona szwajcarskiej drużyny jest naprawdę dobrze poukładana, więc to wcale nie musi być takie proste. Dzisiaj Salzburg przeżywa swój pierwszy poważny, europejski test. Ja stawiam na doświadczenie FC Basel i w kursie dostrzegam bardzo duże value.
Szanuje Cie bardzo jako typera ale piszesz teraz o Fc Basel jak co najmniej o Barcelonie albo Realu ta druzyna jest cieniem tej druzyny o ktorej mowisz. I do tego juz nie gra ten sam sklad co w meczu wygranym z chelsea w tym sezonie. I mysle ze Salzburg jest czarnym koniem tych rozgrywek. Napewno mecz z basel bedzie ciezki ale jak dla mnie faworyt jest tylko jeden I jest nim salzburg. Na ktory dzis stawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
W Tottenhamie olbrzymie kłopoty z kontuzjami, szczególnie na pozycji środkowego obrońcy. Poza grą są Vertonghen, Dawson i Kaboul, a i Chiriches nie jest w pełni formy. Angielskie media przewidują, że Sherwood do linii obrony może wycofać Sandro. Z drużyną do Lizbony nie polecieli ani Adebayor, ani Paulinho. Z tak osłabioną kadrą ciężko wyobrazić sobie Koguty wracające do Londynu z tarczą, a nie na tarczy. Co do Benfiki to nie zagra tylko Silvio.

Chciałem zagrać x2 na Londyńczyków ponieważ kurs ponad 3 jest bardzo kuszący jednak widząc te braki w składzie postanowiłem zmienić typ na over 2.5 bramki. Drużyna Tottenchamu jeśli chce coś jeszcze wywalczyć to musi zaatakować i się odsłonić co pozwoli Benfice na kontrowaniu kogutów. Tottenham jest drużyną waleczną dla tego uważam że coś powinni strzelić. Jednak mecz będzie im ciężko wygrać.

Typ. Over 2.5 gola kurs 1.81
 
P 60

provz

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem jedyny mecz na którym można pewnie zarobić. Powyższe komentarze są napisane chyba przez userów ktorzy tydzień temu meczu w Bazylei nie ogladali i wypisują tu głupoty typowo pod typ i sprzyjający kurs. ja sie pytam jak można awansować do nastepnej rundy, gdzie pierwszy mecz u siebie to jedna wielka męczarnia i tylko niesamowita nieporadność piłkarzy z Salzburga sprawiła ze ten mecz zakonczył sie wynikiem 0:0. MASA ALE TO MASA sytuacji bramkowych Austriaków przy bardzo przeciętnej grze gospodarzy. Nie wiem jakie są wasze podstawy na stawianie na Basel, nie mieli nic do powiedzenia u siebie to co dopiero na wyjedzie w Salzburgu, gdzie gospodarze gniotą wszystkich po kolei. Salzburg jest w gazie i to widać gołym okiem, od dawna w LE prezentują wyborową formę. tak jak juz ktos napisał Basel jest ceniem drużyny, która nam imponowała. kurs wystawiony przezs oddsów z pocałowaniem reki biorę
SALZBURG - basel @ 1
kurs 1.45 @ bet365
jeszcze jedno rzuciło mi sie w oczy, a więc postawa zawodnika Bazylei Degena, który w meczu u siebie popełnił 7fauli, 2 otrzymał i 1 żółtą karte zobaczył, warto cos pomyślec w tym kierunku, pozdrawiam tych którzy dzis mają klapy na oczach i graja na Basel a po meczu płacz ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Powyższe komentarze są napisane chyba przez userów ktorzy tydzień temu meczu w Bazylei nie ogladali i wypisują tu głupoty typowo pod typ i sprzyjający kurs
Dokładnie tak. Przed pierwszym meczem poszła masówka na RBS, ale zabrakło skrzydeł i zimne krwi, bo okazje były.
Jakie są podstawy na to, by teraz obracać kota do góry ogonem i mówić, że to młody tygrys.
Trzeba było obejrzeć chociaż fragmenty, jak nie cały mecz.
Kursy mówią, kto dziś będzie rządził.
Poza tym jak jeden z drugim szuka sensacji na siłę, to obaj dostają wp....l
Tak dobrze to nie ma, by byle laik trafił wysoki kurs
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
FC Salzburg-Basel: czerwona kartka @3,25 Betsson✅ nawet dwie:cool:

Sprawa awansu otwarta.Dla obu drużyn te rozgrywki coś tam oznaczają,na pewno więcej niż dla ekip z czołowych lig Europy.W pierwszym meczu już było ostro,dziś powinno być podobnie albo i ostrzej.Sędziuje Manuel Grafe z Niemiec,który jak na sędziego z tej nacji pokazuje naprawdę sporo kartek.Tu jego mecze pucharowe z tego i poprzedniego sezonu:


Sądzę że warto troszkę grosza zainwestować,bo kurs jest całkiem przyjazny.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Salzburg - Basel
Wynik pierwszego meczu sprawia, że gol dla którejś z drużyn szybko otworzy mecz i możemy spodziewać się jutro ostrej strzelaniny. Tym bardziej, że obie drużyny mają kim straszyć z przodu, zaś gra defensywa nie należy do ich atutów.
over 2,5 @ 1,62 Unibet
Skoro w pierwszym meczu padł wynik 0:0 to znaczy, że defensywy jak najbardziej należą do atutów, to chyba logiczne.
Co więcej Salzburg u siebie w 14 meczach w lidze stracił tylko 10 bramek.
W dwumeczu z Ajaxem stracili 1 bramkę i ogólnie w żadnym meczu w grupie nie stracili więcej niż 1 gola!
Basel w dwumeczu z Tel Aviv zagrali oba mecze na zero z tyłu.
W grupie tylko z Schalke stracili 2 bramki a czyste konto zachowali m.in. w meczu z Chelsea. W bardzo ciężkiej grupie stracili 6 bramek w 6 meczach i uważam to za wynik dobry.
Nie twierdzę, że over nie padnie ale defensywa obu zespołów jest bardzo dobra.
Wg mnie mecz będzie na styku i Salzburg wygra 1:0 albo 2:0.
Dlaczego?
Basel to już nie ten Basel z fazy grupowej. Z ciekawości porównałem składy. Okazuje się, że z wygranego meczu z Chelsea w porównaniu do ostatniego meczu z Salzburgiem grało... 4 zawodników! Co więcej: z braku możliwości każdy z nich gra dziś na innej pozycji niż w tamtych czasach!
Nie oszukujmy się: to już nie to, a szczególnie nie to na wyjazdach! Nawet w ich lidze wygrane na wyjeździe przychodzą z bólem. Ostatnie 5 meczy to zaledwie jedna wygrana!
Na wyjeździe nie wygrywali prawie niczego.
Co ciekawe Basel nie przegrało w tym sezonie jeszcze meczu, pora na przerwanie serii? Nic wiecznie nie trwa ;)
Co do Salzburga mówienie, że oni nigdy nie istnieli w Europie jest absurdalny. Żadna drużyna nie istniała w niej od zawsze, a wiele istniało i ze sceny zniknęło. Wyniki jednak mówią same za siebie: Salzburg wkracza na europejskie salony. U siebie są piekielnie mocni i wg mnie dziś to potwierdzą.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Dokładnie tak. Przed pierwszym meczem poszła masówka na RBS, ale zabrakło skrzydeł i zimne krwi, bo okazje były. Jakie są podstawy na to, by teraz obracać kota do góry ogonem i mówić, że to młody tygrys. Trzeba było obejrzeć chociaż fragmenty, jak nie cały mecz. Kursy mówią, kto dziś będzie rządził.
W pełni się zgadzam.Moim zdaniem to,że skończyło się na 0:0 to tylko dlatego,że Salzburg zagrał nie poradnie,zagrał sporo poniżej swojego poziomu a obie drużyny stworzyły po prostu marne widowisko.Pisanie,że Salzburg to średniak itp. to wg.mnie mocne niedocenienie tego co ta drużyna obecnie prezentuję.Basel to nie ta sama drużyna co jesienią i pierwsze spotkanie dobitnie to pokazało.Teraz mamy rewanż,sprawa awansu jest otwarta,zadecydują umiejętności a te mimo wszystko po stronie Salzburga moim zdaniem.W pierwszym spotkaniu zagrali dużo słabiej w porównaniu do poprzednich spotkań a i tak byli drużyną lepszą.Ja pograłem rano over 5,5 rożnych✅,który podał Ramzesa i myślę,że powinno być na luzie,teraz linia jest 6,5.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzisiaj LE dziele na dwie grupy...
4 pary w ktorych wiemy kto awansuje: Benefica, Valencia, Lyon i Betis
4 pary ktore dzisiaj beda grac o awans: Anzhi - Alkmar, Fiorentina vs Juventus, Napoli vs Porto i Salzburg vs Basel.
Pierwsza grupe sobie dzisiaj daruje, bo nie ma tam czego szukac. Pary z drugiej grupy sa wyrownane i wlasciwie ciezko stwierdzic kto przejdzie do dalszej fazy. We wszystkich z tych spotkan widze duzo walki i wlasciwie otwarty futbol, bo chociazby jedna bramka moze diametralnie zmienic sytuacje w danej parze. Trzeba pamietac, ze to LE i gorsze zespoly moga sie zmobilizowac i wygrac z lepszymi. Dlatego wlasnie na dzisiaj zagram sobie taki ryzykowny Yankee (tylko bez singli) zlozony z zakladu &quot;lead - lose&quot; w betsafe.
O co chodzi, a mianowicie, chodzi o to, ze w meczu jeden z zespolow bedzie prowadzil ale przegra cale spotkanie. Jest to oczywiscie duze ryzyko ale mysle, ze dla zabawy mozna sobie pozwolic na taki kuponik, by bylo wiecej emocji ????
Tak wiec kupon wyglada tak:
Anzhi vs AZ / lead - lose @ 9 ⛔ 0:0 (bida z nedza typowy AZ i Anzhi a ostatnia akcja meczu, gdy gosc z AZ wychodzil z pilka z wlasnej polowy i bramka byla pusta i on biegl i biegl i biegl i nawet nie strzelil na pusta bramke pokazuje jakie umiejetnosci maja zawodnicy AZ...)
Kto widzial pierwszy mecz (ja widzialem caly) to wie, ze Anzhi byla ciut lepsza niz AZ. AZ to dla mnie taki gigant na glinianych nogach, zaczynaja dobrze (jak graja u siebie) a w drugiej polowie chwieja sie i co chwile popelniaja straszliwe bledy.
Fiorentina vs Juventus / lead - lose @ 7,7 ⛔ 0:1
W pierwszym meczu Fiorentina nie dala soba pomiatac i zagrala dobre spotkanie. Tak jak powiedzialem, to jest LE wiec Juve chyba az tak bardzo sie nie przyklada i nie kladzie nacisku na miazdzenie rywala. Druga sprawa to Juve ostatnio na wyjazdach wyglada dziwnie. Grajac z Milanem byli zdominowani - ale wygrali, grajac z Genoa tez byli zdominowani i gdyby nie geniusz Pirlo (i przestrzelony karny gospodarzy) to kto wie jak by sie to wszystko skonczylo. Mysle, ze Fiorentina u siebie powalczy o awans.
Napoli vs Porto / lead - lose 8,25 ⛔ 2:2 ahhh bylo tak blisko i mogla byc prawie stowka w kieszeni ... ????
Napoli w meczu w Portugali mialo chyba z 3 swietne okazje do strzelenia goli gdzie trafiali w slupek badz bramkarz wybijal pilke z lini bramkowej.Teraz Napoli musi wygrac by awansowac i mysle, ze maja szanse ograc Portowcow. Poto to jednak nieobliczalny zespol i jest w stanie strzelic bramke ktora moze dac im awans.

Red Bull Salzburg vs Basel / lead - lose
7,25 ✅ 1:2 i comeback Basel ????
W tamtym tygodniu pisalem o HT/FT tych zespolo i nadal to podtrzymuje. Basel musi strzelic by awansowac, wtedy Salzburg bedzie musial strzelic dwie. Jak Salzburg strzeli pierwszy Basel nie bedzie mialo nic do stracenia i bedzie musialo atakowac.
Systemy:
2/4
3/4
4/4
Stawka: 1 na kazdy zaklad = 11
PW: 6,605
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Red Bull Salzburg vs Basel
Red Bull Salzburg (AH: -1 i -1.5) kurs: 2,02 buk: Pinnacle ⛔ (edit// niestety nie mogłem patrzeć na wszystkie mecze naraz, ale spojrzałem na końcówkę I połowy i to co zobaczyłem ze strony Basel na tyle mnie wystraszyło, że skontrowałem na ich awans po kursie 13. Salzburg na początku miał wiele sytuacji i popełniali kardynalne błędy w obronie, grali nonszalancko, a Basel mimo 10 awansował. To się w głowie nie mieści co ta austriacka drużyna spier......)
Oglądałem poprzedni mecz tych zespołów i jak powiedział komentator NC+ 0:0 pasuje obu drużynom. Pewno tak było, ale to Austriacy byli lepsi, mieli więcej okazji. Nie mówię, że Basel zagrał tragicznie czy nie mieli i oni okazji, ale było ich wg mnie mniej. Salzburg u siebie to wygra. Basel jak słusznie zauważyli przedmówcy nie jest tak dobry jak w czasach kiedy mieli Mohameda Salaha i gromili Chelsea, ale nawet wtedy robili to przeważnie u siebie. Jestem przekonany, że dzisiaj Salzburg wygra.
Real Betis v Sevilla
powyżej 2,5 i 3 gola kurs: 1,975 buk: Bet365 ⛔
Sevilla kurs: 2,15 buk: Bet365 ✅
Sevilla (AWANS) kurs: 4,25 buk: Unibet ✅
Każdy kto oglądał poprzedni mecz pamięta jak to było. Betis miał 3 sytuacje z czego wykorzystał 2, a Sevilla miała 15 z czego wykorzystała 0 ???? . Najpewniejszy dla mnie to bet overowy. Ramzesa idzie w cornery, a ja w gole. Sevilla oczywiście aby awansować musi zacząć atakować i albo to zrobi skutecznie jak wczoraj Man Utd, albo się za bardzo otworzy i da strzelić Betisowi. Tak czy inaczej Sevilla musi zagrać ofensywnie. Co do betów na Sevillę na awans i czystą 2 to po kursie 4,25, a obecnie 4,50 można sobie jak to w LE zagrać małą stawką. Myślę, że to atrakcyjny kurs na zdarzenie całkiem możliwe.
Dodatkowo gram dubelek:
⛔Salzburg (AWANS) + ✅Juventus (AWANS) łączny kurs: 2,03 buk: Bet365⛔
Oczywiście ponieważ to LE, sam gram wszystko płaskimi stawkami, ale osobom stawkującym zalecam tu małe stawki
Zastanawiam się jeszcze nad Napoli, jak się na coś zdecyduję wprowadzę typ. Pozdrowienia dla wszystkich.
Ok jeszcze pograłem Napoli (AWANS) kurs: 2,50 buk: Bet365 ⛔
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Skoro w pierwszym meczu padł wynik 0:0 to znaczy, że defensywy jak najbardziej należą do atutów, to chyba logiczne.
Dla mnie to akurat nie jest logiczne. Jeśli w meczu Podbeskidzie-Piast padł remis 0-0, to można od razu wywnioskować, że defensywa należy do atutów obu drużyn?
Nie należy wyciągać wniosków dotyczących gry obronnej drużyny po jednym meczu.
Co więcej Salzburg u siebie w 14 meczach w lidze stracił tylko 10 bramek.
W dwumeczu z Ajaxem stracili 1 bramkę i ogólnie w żadnym meczu w grupie nie stracili więcej niż 1 gola!
Wszystko się zgadza, ale Basel to jest trochę wyższa pólka niż austriackie zespoły.
Basel w dwumeczu z Tel Aviv zagrali oba mecze na zero z tyłu.
W grupie tylko z Schalke stracili 2 bramki a czyste konto zachowali m.in. w meczu z Chelsea. W bardzo ciężkiej grupie stracili 6 bramek w 6 meczach i uważam to za wynik dobry.
Co do bardziej ciężkiej grupy to bym polemizował, bo było kilka znacznie mocniejszych grup. Jednak w pięciu z sześciu meczach w fazie grupowej tracili przynajmniej jedną bramkę.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Z koma, wiec na szybko
Valencia Ludo
Losy awansu przesadzone, valncia wygrala 3-0, wiec dzisiaj moze byc luzniej. Za 3 dni Valencia gra wazny mecz z villareal, wazny w kontekscie walki o europejskie puchary. Rozbieznosc w kursach ogromna woec kusi zeby poszukac niespodzianki.
Ludo x2
Napoli Porto
Porto powinno rzucic tu wszystkie sily bo nie ma nic do straconia- jesli sie myke prosze mnie piprawic, jezrli cis nie tak ze skladem.Napoli zweszylo szanse na lm, bezposrednia lm, bo strata do romy zmalala, a przed napoli wazne starcje z fiora.
Porto strzeli
Salzburg Basel
Base udowodnil nie raz jak potrafi byc grozny w europejskich pucharach, wiec ye kursy to zart
Basel strzeli
Basel x2
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom