>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Europejskiej - 20.03.2014 - Rewanże

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
BENFICA - TOTTENHAM (Edit, normalnie zaraz mi się przypomniało poniedziałkowe Wigan, nie spodziewałem się takiej dekoncentracji defensywy no cóż, ważne że zarobione w 1 meczu było)
Benfica wygra 1,72 ⛔ oraz Benfica wygra różnicą dwóch bramek 2,60 ⛔
Totomix
Przy tak wielu absencjach Londyńczyków zaczynając od defensywy a więc brak obrońców: Walkera, Dawsona, Vertonghena, Kaboula, pomocników: Copue, Dembele, Lamela, Paulinho, aż kończąc na Adebayorze. Jeszcze z dwóch zawodników w tym bramkarza i udało by się z tego sklecić porządną jedenastkę. Wynik pierwszego meczu zna każdy, fatalną passę Kogutów myślę że też. Sherwood stawia na młodzież bo nic poza nimi mu nie zostało, buńczuczne zapowiedzi młodych chłystków spalą na panewce i tyle będzie z odrabiania jakichkolwiek strat.
Pomimo, że nie wiadomo jakim składem wyjdzie na to spotkanie Benfica 18-stka meczowa jest tak mocna, że kogo Jorge Jezus by nie wybrał wyjściowy skład będzie bardzo groźny, śmiem twierdzić że nawet mocniejszy bo wraca nieobecny w pierwszym meczu Maxi Perreira.
Opinii typu Benfica zagra na luzie bo awans ma w kieszeni czy, nie będą się przemęczać przed ligowym meczem wkładam między bajki, dla mnie pewne zwycięstwo i potwierdzenie klasy Benfiki przed słabiutkim angielskim średniakiem.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Co do meczu Anzhi vs AZ moze komus to pomoze ????
Dick Advocaat - trener AZ - nie bedzie mogl poprowadzic swojego zespolu w tym meczu z powodu kary jednego meczu zawieszenia w LE.
Druga sprawa to fakt, ze warunki pogodowe w Ramienskoje - gdzie odbedzie sie mecz beda ciezkie. Prawdopodobne sa opady sniegu oraz -4 stopnie. Nie wiem czy bedzie to pogoda odpowiadajaca Holendrom do gry w pilke.
Tutaj jest link do przedmeczowego wywiadu z Advocaatem gdzie mozecie zobaczyc jak wygladalo boisko podczas treningu (jak zjedziecie na dol to bedzie wiecej fotek) - http://www.az.nl/nieuws/advocaat-anji-maakte-indruk/1?catid=
 
J 3

janektyper

Użytkownik
Real Betis v Sevilla
Typ: czy będzie czerwona kartka? - Tak 3.43 STS ⛔
Bardzo ładny kursik od naszego buka ;). Inni bukmacherzy dają kursy między 1.70 a 2.50 Wiadomo jaki to mecz, napięcie będzie duże i nerwy zawodnikom mogą puścić. Jeśli ktoś chce pograć taką opcje na ten mecz to niech się spieszy bo kurs na pewno spadnie. Powodzenia :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Salzburg vs Basel

Typ : Salzburg (-1)
Kurs : 1.92
Buk : unibet
Pierwsze spotkanie zakończyło się bez bramkowym remisem, ale wynik zdecydowanie nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku. Salzburg miał przewagę nie mal że całe spotkanie i zasługiwał na bramkę, nawet na kilka i sprawa awansu była by już załatwiona. W ostatnich 5 meczach w lidze Salzburg wygrał wszystkie i strzelił 24 bramki, czyli 4,8 bramki na mecz, chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Basel w ostatnich 5 meczach w lidze 2 razy zgarnął 3 punty i 3 razy zremisował. W drużynie gości najprawdopodobniej nie wystąpią dwaj stoperzy: Schar oraz Ivanov. Jak dla mnie Salzburg przed własną publicznością pewnie wygra i przejdzie do kolejnej rundy.
Zakład jak najbardziej polecam!
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Valencia(-1) - Ludogorets 1 @ 1,63 zwrot
Bet365

Dobrze wiem, że Valencia ma awans zapewniony i grają dośc ważny mecz ligowy. jednak na krajowym podwórku ciężko będzie o puchary, więc trzeba grać dobrze w LE. Trener zapewne da odpocząc kilku piłkarzom, ale nie widzę innego scenariusza niż win Hiszpanów. Spore braki w drużynie Ludogorets, do listy nieobecnych dołącza podstawowy obrońca Barthe, który grał i Juniho Quixada, który był ostatnio rezerwowym. Różnica gry bardzo duża, kultura gry, taktyka, to wszystko po stronie gospodarzy i pomimo zapewnionego już w pierwszym meczu awansu, sądzę, że Valencia spokojnie ten mecz wygra.
Plzen - Lyon BTS @ 1,95✅
WilliamHill

W tym meczu stawiam na BTS z kilku powodów. Po pierwsze Pilzno będzie chcialo odrbić straty, 3-0 to niby dużo, zwłaszcza, że Lyon ostatnio w formie to mogą wykorzystać atut własnego boiska i to, że odpoczywała większość...Inaczje po stronie z Lyonu, bo mieli ciężki mecz z Monaco. Na dodatekjest kilka absencji...W Lyonie Fofana, Umitti, natomiast w Victorii zabraknie podstawowego bramkarza. Moim zdaniem doskonały układ pod BTS i tak też stawiam.
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego jest taki wysoki kurs na Seville? Ja rozumiem, że derby i w ogóle, jednak wynik pierwszego spotkania jeszcze bardziej wskazuje na gości. Przecież muszą gonić wynik, a Betisowi z całym szacunkiem nie pozostaje nic innego, jak obrona.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Żebyście się na tym Salzburgu nie przejechali, kursy na nich są jak by to dzisiaj zamiast nich grał jakiś topowy europejski klub. Na mnie nie robi wrażenia walcowanie ogórków z ligi austriackiej czy przejechanie się po bez jajecznym Ajaxie jak po amatorach, a już na pewno nie grał bym tutaj żadnego hc.Lech też potrafił wygrywać w LE z City czy remisować z Juve a z tym samym Salzburgiem wtedy w tamtej edycji LE się zabawili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Napoli vs Porto / Napoli strzeli w II polowie @ 1,52 Unibet ✅
Napoli vs Porto / Napoli wygra II polowe @ 2,15 ⛔
Czysto statystyczny typ. Na ostatnie 10 spotkan domowych Napoli w 9 strzelilo conajmniej 1 bramke w II polowie. W 5 z tych 9 strzelili dwa gole. Z drugiej strony Porto w ostatnich 10 spotkaniach wyjazdowych w zaledwie 3 strzelila bramke w II polowie.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Viktoria Plzen - Lyon : gospodarze powyżej 5.5 rzutów rożnych @ 1.72 Maraton

Czemu tak ? kilka powodów jest,pierwszy to taki że sam nazywam zespół z Plzna nabijaczami rogów,z kim by to nie grali robią ich zazwyczaj bardzo bardzo dużo i bez problemowo pokrywają linie. Kolejnym powodem jest to że dziś nie pozostaje im nic innego jak ciągly atak,bo przecież w pierwszym meczu również przegrali 4-1 i nie ma nic do stracenia. Kolejnym powodem jest przede wszystkim kurs i linia jaką wystawił maraton. W większości buków to samo po identycznym kursie ale linia już 6.5 czyli o jeden więcej, jak na moje powinni to ogarnąć bez większych problemów,bo jeżeli byli wstanie nabić 5 rożnych w Lyonie przed tygodniem,to dziś 6 u siebie w przeciągu całego meczu nie mając nic do stracenia powinni wbić bez żadnego problemu.

polecialo już sporo​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
furman19 928

furman19

Użytkownik
Real Betis v Sevilla Sevilla -0.5 1.650 Bet365
(Handicap azjatycki - Rzuty rożne)

Typ wydaje mi się bardzo dobry.Sevilla powinna zdominować mecz tj. to było w pierwszym meczu.Częste ataki ,wiele sytuacji podbramkowych .W pierwszym meczy posiadanie piłki 70% mimo iż mecz teraz na wyjeżdzie również uważam ,że będą kontrolować mecz .Myślę ,że Betis się cofnie do obrony i będzie liczył na kontry .

Z uwagi na wysokie kursy polecam także za drobne :
Anzhi awans 3.5 bet365
Sevilla awans 4.5 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yurand 230

yurand

Użytkownik
Dziś krótko, bo z koma...
Betis - Betis
TYP: Czerwona kartka w meczu - KURS: 2,10
BUK: MILENIUM

Tak jak pisałem tydzień temu, upieram sie nadal przy swoim i myślę, że czerwień dzisiaj już na 95% się pojawi w tym meczu. Derby Basków zawsze obfitowały w emocje, szczególnie te negatywne. Opieram się w tym typie głównie na &#39;czutce&#39; ????

Pilzno - Lyon
TYP: BTS - KURS: 1,75 ✅
BUK: MILENIUM

Szykuje się bardzo ciekawy mecz. Z tego co wiem nie zagra golkiper gospodarzy, a u gości Fofana i Grenier. Znając też życie trener gości mając tak komfortową sytuację wpuści w drugiej połowie tych lepszych zawodników. Pilzno u siebie gra dobrze, jestem pewien, że coś ustrzelą, skoro na wyjeździe pierwsi zdobyli bramkę... Lyon na pewno zagra na luzie, obrona nie będzie taka szczelna, oni na pewno też znajdą sposób na zdobycie bramki.


Benfica - Tottenham
TYP: Benfica over 1,5 gola - KURS: 1,65 ✅
BUK: MILENIUM

Słyszałem, że Tottenham odpuszcza ten mecz, raczej zdają sobie sprawę z tego, że nie dadzą rady mocnej ekipie z Lizbony. Nie zagra podobno połowa podstawowego składu. Aż się prosi, żeby pobrać ten typ, bo Benfica jest u siebie piekielnie mocna. Dokładając kompletny brak formy gości można wysnuć tylko jeden wniosek...


Napoli - Porto
TYP: Awans Napoli - KURS: 2,30
BUK: MILENIUM

Wierzę w to Napoli. Gdyby im nie zależało na LE to na pewno trener gospodarzy nie powolałby najmocniejszej paczki na czele z Higuainem. Wierzę w Napoli, bo dla mnie Porto jest bez formy, a kursy na awans z Superoferty Milenium aż ciężko nie pobrać, bo Napoli u siebie może strzelić bez problemu dwie bramki grając na zero z tyłu. Fakt, że Napoli ma ciężki mecz teraz w lidze ale Porto tydzień temu przeciez też miało za 4 dni mecz ze Sportingiem a jednak postawili wszystko na jedną kartę i wygrali skromnie mecz z Napoli przegrywając później w lidze 0-1...
Polecam.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Po owocnym wtorku i srodzie w LM przyszedl czas na Lige Europy.Wiele spotkan juz tydzien temu zostalo rozstrzygnietych wiec na pewno niespodzianki beda na 100%, a wiec na moje oko tak to widze ...

V.Pilzno - Lyon 1DNB @ 1.57✅

Losy awansu juz we Francji rozstrzygniete wynik 1-4 praktycznie niemozliwy do odrobienia choc cuda sie zdarzaja i kazdy o tym wie.Mysle ze gospodarze zagraja dla publicznosci i godnie pozegnaja sie z LE i w tym upatruje kandydata do zwyciestwa.Dla odwazniejszych proponuje czyste 1 po nieco wyzszym kursie.

Fiorentina - Juventus (awans Juve) @ 1.50✅

Arcyciekawie zapowiadajace sie widowisko we Florencji gdzie przyjezdza faworyt do wygrania tej edycji LE.Final wlasnie odbedzie sie na stadionie Juve i mysle ze pilkarze zdaja sobie sprawe oco graja.Co prawda w pierwszym meczu padl wynik 1-1 co bardziej przybliza graczy Fiorentiny do nastepnej rundy jednak mysle ze Juve sprosta zadaniu i odprawi z kwitkiem gospodarzy.Oczywiscie moge sie mylic a ewentualny awans Fiore uznam za spora niespodzianke.Kurs nie za wysoki ryzykowny jednak to jest pilka i wszystko jest mozliwe.

Benfica - Tottenham 1 (0-1,5) @ 2.60⛔

Beznadziejnosc i nieporadnosc graczy z Londynu zostanie po raz EN-ty dzis pokazana z dobrze poukladana ekipa z Benfiki.Cale szczescie ze Koguty odpadaja z tej edycji i mam nadzieje ze dlugo juz nie zagoszcza bo przynosza wstyd i hanbe calej lidze BPL.Do Portugalii nie polecialo paru kluczowych zawodnikow + paru z kontuzjami co wyzej zostalo opisane przez innych typerow.Tak czy owak licze na pewne zwyciestwo dobrze grajacych graczy Benfiki,a jeszcze zastanawiam sie czy Koguty bramke zdobeda w co tez watpie.Kazdy inny wynik niz WIN gospodarzy uznam za wielka niespodzianke.

Valencia - Ludogorets 2 (0-1,5) @ 1.80✅

0-3 dla Valencii w pierwszy meczu wyjasnilo wszystko.Jednak kursy wystawione na graczy bulgarskich zachecaja do grania w ich strone.Ja wybralem takie zdarzenie gdyz uwazam ze jesli wygraja gracze z Hiszpani to niewielka roznica bramek.Przed ekipa Valenci jeszcze sporo meczy waznych a ten maja tylko odegrac.Licze na niespodziewanki w strone przyjezdnych.

Betis - Sevilla BTS @ 1.60 ⛔

Pierwszy mecz pokazal jak nieskutecznosc moze zemscic sie na wyniku.Co prawda wynik dla graczy gosci jest do odrobienia i mysle ze bramke strzela bo musza to gospodarzom wystarczy gol a gracze Sevilli beda mieli cieplutko.Licze na grad bramek i otwarte widowisko wiec ten typ.

Napoli - Porto BTS @ 1.8 ✅

Podobnie jak wyzej przy wyniku 0-1 w pierwszym meczu Napoli musi zaatakowac odkryc sie a Porto tez ma kim strzelac.Co tu wiecej pisac ?Mam nadzieje ze bede mial nosa.

Powodzenie.Kursy z buka totomix :)
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Dziś krótko, bo z koma...

Sevilla - Betis

TYP: Czerwona kartka w meczu - KURS: 2,10

BUK: MILENIUM

Tak jak pisałem tydzień temu, upieram sie nadal przy swoim i myślę, że czerwień dzisiaj już na 95% się pojawi w tym meczu. Derby Basków zawsze obfitowały w emocje, szczególnie te negatywne. Opieram się w tym typie głównie na &#39;czutce&#39; ????
wszystko fajnie ale ludzie,poszukajcie buka gdzie jest największy kurs a nie dajecie sie okradać sami w kretyński sposób.

ten sam typ w STS-ie po @ 3.43

a chyba różnica jak widać jest kolosalna.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Anzhi - AZ Alkmaar , Powyżej 4,5 kartek @ 1,72 - Bet365, stawka: 7/10
Idę znowu twardo w kartki w spotkaniu pomiędzy Anzhi a AZ. W poprzednim spotkaniu linia była identyczna jednak kurs wyższy, ale została pokryta na styk - 5. Craig Thomson nie jest arbitrem, którzy rzuca kartkami na prawo i lewo jednak zdarzają mu się spotkania, w których potrafi pokazać nawet 6 czy 8 kartek. Np. spotkanie PSG i Olympiakosu w fazie grupowej - 8 żółtek i czerwień. Nie wygląda to wszystko źle, linia nie jest wysoka , arbiter może nie jest wybitny ale spokojnie obie ekipy zrobią to co do nich należy i łącznie dostaną minimum pięć kartek. Rosja to ciężki teren do gry, AZ ma zaliczkę jedno bramkową, ale w spotkaniu w Holandii wcale nie był lepszą ekipą, spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, w którym walki nie zabraknie.
Valencia - Ludogorets , Powyżej 4,5 kartek @ 2,10 - Bet365, stawka: 5/10
Muszę to zagrać, po prostu muszę. Rozumiem, że Valencia wygrała w Bułgarii 3:0 i raczej jest tu pozamiatane, ale... Ludo w tej edycji już nie raz pokazało, że na wyjazdach grać potrafi, wygrana z Lazio, Chornomorets, Dinamo Zagreb czy PSV. W poprzednim spotkaniu mieliśmy bardzo dużo kartek a mianowicie 5 żółtych i 2 czerwone kartki, linia wtedy była około 5,5 o ile dobrze pamiętam, dziś mamy i lepszego arbitra i niższą linię i chyba nawet lepszy kurs... Sidiropoulos poprowadzi te zawody, a jego wyniki w europejskich pucharach są bardzo dobre - w 7 spotkaniach pokazał - 36 żółtych kartek i 1 czerwoną (konsekwencja dwóch żółtych). Bułgarzy dziś postarają się o większą część overa - minimum 3 kartki, reszta - Valencia.
Betis Sevilla - Sevilla , Powyżej 7 kartek @ 1,850 - Bet365, stawka: 3/10
Pewnie, że spróbuję. Dwie proste przyczyny takiego zakładu:
- Derby Sevilli ( Betis - 84ż/1cz/28 spotkań, Sevilla - 91ż/3cz/28spotkań)
- Pedro Proença (6,38 kartki/spotkanie)
Tyle.
Napoli - Porto , Powyżej 5 kartek (azjany) @ 1,925 - Bet365, stawka: 4/10
Oddadzą to co zabrali podczas pierwszego spotkania. Porto przyjeżdża do Włoch z jedną bramką na plusie. Nie wierzę w to, że jednej z ekip może nie zależeć w tej fazie na LE... Atkinson dobrze znany z angielskich boisk, nie lubi dawać zbyt dużo kartek, ale podobnie jak Thomsonowi zdarzają się spotkania, w których nie ma zmiłuj się. To jest właśnie to spotkanie. Bierzemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Betis - Sevilla
więcej rzutów rożnych - Sevilla |1.75|
Unibet !

✅ 3-6 regulaminowy czas ✅

Nie będzie rozpisywania zbędnego na ten typ. Całkiem ciekawą opcje znalazłem, na dzisiejsze derby. Wiadomo, że one rządzą się swoimi prawami ale zawodnicy z Sevilli na pewno czują niedosyt, po ostatnim meczu gdzie przegrali 0:2. Dziś z pewnością wyciągnęli odpowiednie wnioski, aby od samego początku atakować na ekipę z Betisu. Sevilla również w lidze dużo punktuje jeśli chodzi o rogi, a że dziś będą mieli dodatkowe parcie, na bramkę to i rogi też polecą do przodu. To Betis, będzie miał przed sobą również ciężką przeprawę, bo w meczach takiej rangi jak awans do kolejnej rundy z ekipą z tego samego miasta będzie dodatkowa presja. Nie wydaję mi się aby Sevilla dziś da sobą pomiatać na boisku, a wręcz przeciwnie, dlatego sobie wybieram rogi na dziś.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
⚽Betis - Sevilla
????Czerwona kartka w meczu? TAK @2,20 Unibet ⛔
Faza pucharowa LE nie jest dla mnie łaskawa,ale i dziś spróbujemy,może los będzie sprzyjał. Druga odsłona derbów Sewilli,jednych z najbrutalniejszych spotkań w lidze hiszpańskiej. Stadion zapewne wypełni się po same brzegi, nie obejdzie się bez złośliwości i prowokacji. Kibice w lidze hiszpańskiej są mistrzami w tego typu rzeczach. Wśród ekipy gości temperatura wzrośnie wskutek tego,że muszą gonić wynikna pewno nie odmówią sobie zlania odwiecznego rywala na jego stadionie. Frustracja będzie rosła z każdą minutą bez bramki,a jeśli losy meczu bedą przesądzone przed końcowym gwizdkiem,to nie wierzę,że któryś zawodnik powstrzyma się przed brutalnym faulem - przecież skoro na awans nie ma szans,to jedna czerwona w te czy wewte wielkiej różnicy nie robi. Prawdopodobieństwo oceniam na 50-50,więc value jest po wiadomej stronie.
Drugi typ,już bez analizy,trochę &quot;na czuja&quot;:

⚽Fiorentina - Juventus
Arturo Vidal strzeli @3,40 Unibet ⛔
 
madritismo 12

madritismo

Użytkownik
Dzisiejszego dnia poszedłem w stronę overu w meczu Victoria Pilzno-Lyon.
Gospodarze są bardzo overową drużyną, strzelają sporo bramek i sporo też tracą. Po wysokiej porażce we Francji do meczu u siebie powinni przystąpić na kompletnym luzie i cokolwiek ustrzelić.
Możliwe, że goście wyjdą nie najmocniejszym składem co powinno ułatwić sprawę.
Choć ja tego nie zrobiłem uważam, że warto też zagrać w kierunku Juve. Podoba mi się rotowaniem składem, dziś powinno dać to więcej świeżości zespołowi z Turynu, na dodatek finał jest u nich. Po blamażu w Lidze Mistrzów powinni chcieć się zrehabilitować.
Dodatkowo radzę grać na indywidualne kartki piłkarzy Betisu. Oni za wszelką cenę będą chcieli utrzymać wynik a, że Sevilla ma (moim zdaniem) zdecydowanie lepszy potencjał czysto piłkarski powinny posypać się kary. Linia over 7 kartek jest zdecydowanie nieopłacalna do grania, ale warto po ogłoszeniu składów pograć na kartki defensywnych pomocników Betisu !
proponowane typy:
Pilzno-Lyon over 2,5 @2,05 Bet365 ✅
Juventus @1,91 @1,91 Bet365
✅
dla odważnych:
Pilzno over 1.5 @2,20 Bet365 ✅
Juventus -1 @2,375 Bet365
⛔
Alfred N Diaye żółta kartka @2,75 Betsson ZWROT
Lorenzo Reyes żółta kartka @2,10 Betsson
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Sevilla - Betis
TYP: Czerwona kartka w meczu - KURS: 2,10
BUK: MILENIUM
Tak jak pisałem tydzień temu, upieram sie nadal przy swoim i myślę, że czerwień dzisiaj już na 95% się pojawi w tym meczu. Derby Basków zawsze obfitowały w emocje, szczególnie te negatywne. Opieram się w tym typie głównie na &#39;czutce&#39;
Derby Basków? Chyba Ci się pomyliły ekipy. Jeśli grają drużyny z Sevilli to możemy powiedzieć o Derbach Andaluzji ewentualnie. Baskowie to Athletic Bilbao i Real Sociedad.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Anzhi Makhachkala - AZ Alkmaar
Rosyjski zespół dosyć pechowo przegrał pierwszy mecz, stwarzali więcej okazji bramkowych jednak rzut karny i już nie udało im się odrobić straty jednego gola. Teraz niezbyt ciekawa sytuacja, mecz u siebie i muszą strzelić minimum jednego gola nie tracąc przy tym żadnego, żeby chociaż doprowadzić do dogrywki. Moim zdaniem będzie to dosyć trudne zadanie, jednak patrząc na obecną formę klubu z Rosji - wykonalne. Zdecydowanie lepsza forma niż jesienią, wygrana z Genk w LE, z Kazaniem w lidze (oba mecze u siebie) oraz zasłużony remis ze Spartakiem po dobrej grze, szczególnie w drugiej połowie. Z drugiej strony holenderska drużyna AZ, która w tym sezonie nie prezentuje się zbyt dobrze. W lidze dopiero siódma pozycja, zdecydowanie poniżej oczekiwań. Sezon mogą uratować dobrą grą w LE, jednak u siebie przynajmniej według mnie zrobili zbyt małą przewagę. Wyjazdy im niezbyt wychodzą i grają w kratkę, Rosja to trudny teren jak na europejskie warunki i będzie im ciężko. Myślę, że Anzhi przynajmniej wygra, może i awansuje jednak dwa gole do strzelenia to sporo, szczególnie, że słabych już tutaj nie ma.
Anzhi Makhachkala @@ 2.20 bet365
Benfica - Tottenham
No co tu dużo pisać. Fatalny Tottenham trzy porażki z rzędu, wszystkie z klasowymi rywalami i wątpię, że zdołają się po nich podnieść. Na dodatek przegrali pierwszy mecz u siebie aż 1-3 i szanse na awans są praktycznie zerowe. Z drugiej strony Benfica, która rządzi i dzieli na lokalnym podwórku, bez porażki od pięciu miesięcy a na własnym stadionie ostatni raz przegrali w sparingu. Oprócz tego na Estádio da Luz ostatnio stracili gola 04.01.14. Nie widzę tutaj innego wyjścia niż zwycięstwo gospodarzy.
Benfica @@ 1.57 bet365
Valencia - Ludogorets Razgrad
Można powiedzieć, że pierwszy mecz wyjaśnił sytuację w tym dwumeczu, ja jednak wierze w ekipę z Bułgarii. Łatwo nie odpuszczą, nawet jak nie odrobią straty trzech goli to na pewno serce na boisku zostawią. Pokazali to w meczu z Lazio, nie odpuścili i awansowali. Z drugiej strony Valencia, potrafi wygrać z każdym (Barcelona) oraz przegrać z każdym (Celta, Rayo). Zależy od formy dnia. Ja odpuszczam jednak stawianie na jakiś konkretniejszy wynik, wole kartki ???? . Co do sędziego, młody, z małym doświadczeniem. Dla Anastasiosa Sidiropoulos jest to pierwszy sezon w którym regularnie sędziuje mecze LE. W żadnym spotkaniu w LE nie zszedł poniżej 4 kartek na mecz.

Over 4 kartki (AZJAN) @@ 1.80 bet365
 
J 0

jarzyna9

Użytkownik
Witam!
Co powiecie o takim zakładzie:
Fiorentina - Juventus
Opcja: 2
Napoli - FC Porto
Opcja: 1
Anzhi M. - AZ Alkmaar
Opcja: 1
Betis - FC Sevilla
Opcja: 2
Basel Wygra do zera
Opcja: TAK
W meczu Juve z Fiorą sugerowałem się Waszymi wskazówkami dotyczącymi tego meczu. Osobiście nie wyobrażam sobie, aby Juventus odpadł tak szybko z takim składem jaki obecnie posiadają.
Napoli - Porto. Tutaj wziąłem pod uwagę siłę drużyny z Włoch oraz niestabilność formy Porto. Brak Heltona w bramce na pewno nie pomoże im zachowaniu czystego konta, po za tym liczę na przebudzenie Higuaina oraz talent młodego Callejona.
Stawiając na Anzhi także sugerowałem się waszymi instrukcjami, nie za bardzo interesuje się ligą holenderską, ale 4 porażki w 5 ostatnich meczach na wyjazdach drużyny Alkmaar nie napawa optymizmem.
Betis z Sevilla jest dla mnie najciekawszym meczem, bedzie na pewno duzo walki i mam wrazenie, ze Betis bedzie cul sie zbyt pewnie ze względu iż graja u siebie oraz ze maja dwubramkowa przewagę i to właśnie wykorzysta Sevilla.
Opcja &quot;Basel wygra do zera&quot; jest do dodania pikanterii kuponowi. Wydaje mi się, że Basel jest bardzo niedocenione i na pewno nie odda łatwo awansu, a jeżeli uda im się wygrać to będzie to wynik nie wyższy niż 1:0 dlatego zdecydowałem się na taką opcję.
Co Wy na to?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom