>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów - rewanże - 09.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Skąd wogóle taka informacja?
Pisałeś to dzisiaj, więc albo wiesz więcej niż oficjalnie wiadomo,albo nawet nie chcialo Ci sie sprawdzić.
Strona uefy : &quot; Klopp says longer-term absentees Mats Hummels (ankle ligaments) and Jakub Błaszczykowski (muscle strain) are back.&quot;

Nie wiadomo,czy Klopp mówi prawdę,ani czy nawet jeśli będą nadawali sie do gry to zagrają od poczatku,a to informacja ważna.

Kuba to spora ilość kombinacji w ataku,szybkie rajdy w bocznych sektorach boiska,mocny strzał z obu nóg,a przede wszystkim niemal wzorcowa współpraca z Piszczkiem,któremu Kuba umożliwia rajdy prawą stroną najczęściej kończone podaniami do Lewandowskiego.Przed sezonem bałem sie,że Błaszczykowski nie będzie się łapał do podstawowego składu,tymczasem z trójki ofensywnie usposobionych pomocników BVB (gdzie Goetze i Reus jeśli wytrzymają im głowy mają szanse na naprawde wielkie kariery) ciężko powiedzieć aby był tym najsłabszym.

Mats Hummels to sprawa równie ważna o ile nie ważniejsza.
O ile przy własnych rzutach rożnych oferuje w ofensywie tyle mniej więcej co Santana, a kto wie,może nawet Santana jest bardziej dynamiczny i nieprzewidywalny,co w ofensywie jest jak najbardziej na plus, to jednak w ofensywie jego nieprzewidywalność, miewa groźne konsekwencje.
Brazylijczyk to zdecydowanie najbardziej pogubiony pilkarz Borussi,popełnia błędy jakich środkowy obrońca w ćwiercfinale LM popełniac nie może,często wybija piłki w środek boiska,mija się z piłką po koźle,jest relatywnie mało zwrotny,nerwowy,po pierwszym popełnionym błędzie jego nerwowość się powieksza i kumuluje w konsekwencji błędy.

Dla Borussi byłoby dobrze,gdyby w środku nie zagrał tez Bender,zdecydowanie słabsza wersja swojego brata,niepewny prawie jak Santana,ruchliwy ale nie przekłada się to na jakość.
Mam nadzieję,że zagra Kehl.

Reasumując Borussia ma szanse zagrać w składzie optymalnym,Malaga bez Iturry i Weligtona.W Dortmundzie padały i Real i MC,dlaczego nie miałaby paść też Malaga?
Wydaje mi się,że Malaga jest poniekąd w typie druzyn które leżą BVB,przy okazji grająca na wyjazdach lekką padakę,ale też w tym sezonie potrafiącą zaskoczyć,nawet na podczas trudnych wyjazdów.
Śmiem jednak twierdzić,że z tak dobrze ofensywnie ułożoną drużyną Malaga w tym sezonie LM jeszcze nie grała.
Zdarzyć sie może wszystko to oczywiste,ale można to powiedzieć o każdym meczu.
Borussia jest lepsza,gra u siebie i gdyby jej zwycięstwo było pewnie nie płacili by nawet tego 1,4.

I nie przytaczajcie już argumentu o tym bankructwie Malagi,skoro od X spotkań nie miało to negatywnego wpływu na ich grę,nie będzie miało też i dzisiaj.
Ergo - Borussia win 1,4 Bet365 (handi możliwe,ale trzeba się zastanowić czy Boruusi potrzebne,pożądane owszem,ale prowadząc 2:1 w 89 minucie raczej będą woleli utrzymac wynik niż atakować).
Apropo bankructwa Malagi chcialem powiedziec ze raczej bedzie to czynnik motywujacy dla pilkarzy z Hiszpanii niz na odwrot , bo gdzie jak nie tu podreperowac swoj budzet na nastepny sezon ? Zreszta Malaga nie ma tak naprawde duzego problemu , sprzedadza wrazie czego Isco za grube miliony i sobie poradza , ale napewno nie mozna ich skreslac ,bo wlasnie dlatego ze nic nie maja do stracenia bez presji moga sie pokusic o dobry wynik. Borussia Musi, a Malaga Moze, czasami to Musi zle sie konczy.. Ale spodziewam sie wyrownanego spotkania , a nie tegiego lania jakie tu niektorzy zapowiadaja..
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Malaga coach Manuel Pellegrini was not in Dortmund as he returned to his native Chile after his father passed away at the weekend.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Malaga coach Manuel Pellegrini was not in Dortmund as he returned to his native Chile after his father passed away at the weekend.
No przecież to już raczej każdy wie interesujący się tym meczem. Jednakże, na czas meczu wróci (żeby tu była jasność).
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund- Malaga
Typ: HT/FT X/1 ✅✅✅ ( 1:1/3:2)
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W tym spotkaniu czas będzie działał na korzyść gości a na niekorzyść gospodarzy. Muszą oni przecież cały czas uważać aby nie stracić gola. I wcale nie jestem przekonany do tego że od razu na hurra będą atakować bramkę
Boquerones. Goście mimo tego, że ostatnio grają trzeba to sobie przyznać dość słabo, szczególnie w ataku pozycyjnym to nie mają nic do stracenia, przecież nawet strata bramki i ewentualne ukłucie przez nich w kontrze na 1:1 a później zamurowanie bramki daje im awans. I uważam, że tak dzisiaj ten mecz będzie wyglądał, Borussia będzie zespołem lepszym, będzie kreować więcej akcji a piłkarze Malagi będą próbować grac na aferę, szukać szybkich kontr, fauli w okolicach 16 zespołu BVB a żeby dać szansę na uderzenie ze stojącej piłki swojej największej gwieździe czyli Isco i poszukanie w tym jakiejś małej nadziei na awans. Jednak koniec końcu Borussia wygra to spotkanie, jest po prostu na ten moment zespołem 2-ie klasy lepszym. Także myślę że do połowy będzie jakieś 0:0 lub też 1:1 a na koniec 2:1 lub 2:0 w zależności od tego jak ułoży się mecz. Jeśli chodzi o absencje to u gospodarzy wróci prawdopodobnie Hummels i Błaszczykowski więc ich nie będzie (absencji) zaś po stronie gości zabraknie zawieszonych za żółte kartki Manuela Iturry i kapitana Weligtona. Prawdopodobne wyjściowe jedenastki przedstawiają się następująco:

Borussia Dortmund: Roman Weidenfeller; Łukasz Piszczek, Mats Hummels, Neven Subotić, Marcel Schmelzer; İlkay Gündoğan, Sebastian Kehl; Marco Reus, Mario Götze, Jakub Błaszczykowski; Robert Lewandowski.

Málaga CF: Willy Caballero; Jesús Gámez, Martín Demichelis, Sergio Sánchez (C), Vitorino Antunes; Jeremy Toulalan, Ignacio Camacho; Portillo, Isco, Joaquín Sánchez; Júlio Baptista.

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Galatasary - Real
Ja bym w tym meczu widział coś koło wygranej Realu, najlepiej DNB. Dlaczego?
-Real nie musi się spinać, ma 3:0 u siebie, ale...
-Mou dał odpocząć większości gwiazd (dopiero w 2. połowie weszli: Ronaldo, Ozil, Di Maria). Najważniejsza trójka odpoczywała więc Mou jakoś nie specjalnie myśli o obronie wyniku
-Galata u siebie nie gra cudów: remis u siebie z Schalke, remis z Cluj, porażka z Bragą. Ewidentnie w LM Galata lepiej gra wyjazdy niż u siebie (wygrana z Cluj, Sportingiem, Schalke)
-Ostatni mecz Galaty to 60 minut gry 10 na 11 więc przynajmniej niektórzy mają trochę w nogach
-Mało kto liczy chyba na awans. To kres możliwości Galaty i nie wydaje mi się, żeby jakoś specjalnie wierzyli w sukces
-W następnej kolejce czeka ich trudny mecz wyjazdowy
Reasumując: nawet przy grze Realu na 80% podopieczni Mou powinni mecz wygrać.
 
grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
Borussia - Malaga​

&lt;O:p&lt;/O:p
W dzisiejszym meczu zagram under 3,5 bramki. Taktyka przyjezdnych na ten mecz wydaje się przejrzysta i musi być oparta na grze obronnej. Malaga prezentuje się naprawdę dobrze w grze obronnej. Imponuje Caballero, oraz przeżywający drugą młodość Demichelis, w pomocy świetnie przedpole czyszczą Toulalan i Ignacio Camacho. W fazie grupowej na San Siro straciła tylko 1 bramkę z Milanem, podobnie jak w 1\16 w Portugalii z Porto. Jedyny mecz powyżej 3,5 bramki to 2:2 w Petersburgu z Zenitem z tym, że wtedy Hiszpanie mieli już zapewniony awans. W lidze hiszpańskiej w 9 meczach na 15 zanotowali under 2,5 bramki, w tym tylko w 3 był to over 3,5 bramki (2 spotkania poprzedzające mecze z Borusią). Co prawda Borussia imponuje potencjałem w ataku, w meczach u siebie w lidze niemieckiej w 14 meczach aż w 12 razy notowali over 2,5, ale w Lidze Mistrzów wyniki nie są tak imponujące. Wszystkie 4 mecze to under 3,5 bramki, w 3 z tych meczy zachowali czyste konto, a z Realem stracili tylko 1 bramkę. Borussia posiada na pewno większy potencjał czysto piłkarski ale obie te drużyny nie dzieli wielka różnica klas. Trudno spodziewać się pogromu na tym etapie rozgrywek. Poza tym Borussia nie może bez reszty poświęcić się grze w ataku, bo strata choćby jednej bramki może ją wiele kosztować. Spodziewam się spokojnej i wyważonej gry w związku z tym under, 3,5 bramki po kursie 1,53 wydaje się warty gry.
&lt;O:p&lt;/O:p
Under 3,5 bramki 1,53 bwin&lt;O:p&lt;/O:p
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20:45
Borussia Dortmund - CF Malaga
TYP: 1 (zakład na I połowę)
KURS: 1,90
BUK: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpoczną się mecze rewanżowe w lidze mistrzów. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Dortmundu z zespołem Malagi. Według bukmacherów faworytem w tym meczu są gospodarze tego meczu i ja również uważam że gospodarze powinni bez jakiś problemów poradzić sobie z zespołem z Hiszpanii.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na drugiej pozycji z dorobkiem 55 oczek i jedynie musza utrzymać te 6 oczek nad 3 zespołem bo szans na mistrzostwo nie mają już więc musza jedynie mieć dystans nad trzecią drużyną. Borussia w tym sezonie bardzo dobrze się prezentują nawet w lidze mistrzów. W losowaniu trafili bardzo dobrze bo zespół Malagi ma spore problemy finansowe.
Goście tego meczu w lidze znajdują się na 6 pozycji z dorobkiem 47 oczek i do zespołu 4 mają stratę 4 oczek. Również mogą stracić pozycję która gwarantuje im grę w lidze europejskiej ponieważ zespół 7 ma również 47 oczek. W lidze ostatnio słabo grają przegrali ostatni mecz w lidze z zespołem Sociedad aż 4:2. Warto dodać że przegrali 3:1 pierwszą połowę.
Borussia w tym meczu nie ma żadnych problemów zdrowotnych i wszyscy zawodnicy są gotowi do gry w tym meczu.
Natomiast goście tego meczu są dość poważnie osłabieni ponieważ 3 podstawowych zawodników w tym meczu nie zagra i jeden zawodnik rezerwowy:
Weligton OB M:26 G:1 (zawodnik zawieszony) – kluczowy zawodnik zespołu
Manuel Iturra PO M:18 G:0 (zawodnik zawieszony) – kluczowy zawodnik zespołu
Eliseu OB M:21 G:1 (niepewny występ w tym meczu) – kluczowy zawodnik zespołu
Vitorino Antunes OB M:8 G:0 1 (niepewny występ w tym meczu) – rezerwowy zawodnik zespołu
A więc jak widać zespół gości w tym meczu będzie osłabiony a do tego problemy finansowe i inne problemy tego zespołu nie przemawiają za nim. Dortmund zremisował mecz pierwszy 0:0 ale jak nie naciskał jakoś na zespół Malagi i mu ten remis pasował. Zobaczymy jak zakończy się ten mecz ale zawodnicy odpoczęli bo w ostatnim meczu ligowym zagrali rezerwowi i uważam że Dortmund już po pierwszej połowie będzie prowadził a kurs jest bardzo interesujący i warto zagrać.​
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ja to widzę mniej więcej w ten sposób, wszystko w Unibecie złapane:
Borussia - Malaga most booking points - 2 @ 1.40 ✅

Tutaj nie ma się co za bardzo rozpisywać. Tydzień temu grałem Malagę u siebie po kursie ponad @2.00. W żółtych kartkach; BvB (7) a Malaga (21). Przy dobrej grze Borussi, Malaga będzie faulować więcej i więcej. Moim zdaniem ładny kurs na singla, którego można grubiej zaatakować lub do dubla.

Galatasaray - Real: Total booking points over 40,5 @ 2.10 ✅

Na moje oko linia dość niska, a przecież Real jest już jedną nogą w kolejnej rundzie co oznacza, że Turkom mogą puszczać trochę nerwy w końcówce i nie muszą się oszczędzać jeżeli chodzi o walkę. W Turcji atmosfera wiadomo jaka, na pewno nie będzie to piknik a piłkarze powinni grać zacięty futbol na. Sędziuje Pan Stephane Lannoy, poniżej link do statystyk jak u niego z kartkami:

http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=578

Po takim kursie z przyjemnością łapię taki over a na live będę szukał kolejnych opcji. W poprzednim spotkaniu było ich 8 (w tym 2 wykartkowania Realu oczywiście, ale tutaj spodziewam się bardziej kartek po stronie drużyny z Turcji).

Borussia - Malaga: over 9,5 corners @ 1.65
⛔

Malaga na wyjeździe i kornery: 12-2 / 5-3 / 11-1 / 11-2
Borussia u siebie i kornery: 3-7 / 8-4 / 6-4 / 8-6

Jak widać tylko raz linia nie pokryta kiedy Malaga grała na wyjeździe z Anderlechtem. Spodziewam się tutaj więcej kornerów niż 10, więc na live będę łapał wyższe linie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Może to nie ten poziom, stawka i atrakcyjność meczu, ale przypominają mi się spotkania 1/8 gdzie szły masówki na Schalke i Porto. Mam na myśli tutaj tylko spotkanie w Dortmundzie, gdyż w Stambule nie ma prawa się wydarzyć cud.
Malaga w tym sezonie już wygrała. W następnym roku ciężko będzie jej zagrać ponownie w LM. Zawodnicy odejdą. A Liga Mistrzów, to idealna okazja by pokazać się na arenie europejskiej. Dlatego sądzę, że Malaga może tu sprawić niespodziankę. Warto pamiętać, że każde strzelenie przez nich gola, będzie podcinać skrzydła Borussi, gdyż na każde trafienie bedą musieli odpowiedzieć dwoma.
Kibicował będę oczywiscię piłkarzom z Niemiec i mam nadzieję, że staną na wysokości zadania i wizja awansu do półfinału LM im nie przeszkodzi w braku motywacji, a tym bardziej że przeciwnik jest przegrany przed meczem. Co się wydaje czasem samobójcze. Pozdrawiam
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie jestem kibicem Borussii bo ta cała otoczka w Polsce w około tej drużyny jest zabawna i ciekawi mnie jak media itp. zmienią nazwę jak odejdzie np. Lewandowski. Pewnie duet z polskiej Borussii... Ale nie ważne, na pewno szanuję ich sukcesy i podziwiam tą grę. Co do meczu po przeczytaniu wszystkich komentarzy tutaj:
Borussia będzie grała spokojnie od początku ? Nie prawda, moim zdaniem rzucą się na rywala, bo wynik 0:0 to wynik zdradliwy i lepiej strzelić szybko bramkę, później nawet stracić ale mieć czas na strzelenie kolejnej. A znowu im dłużej będzie się utrzymywał wynik 0:0 tym Malaga po jakimś fuksie strzeli bramkę, zamuruje się i dopiero będzie nerwówka... Także dla mnie podobnie jak w Maladze, gdzie już w I połowie mogą być pozamiatane gdyby tylko Gotze wykorzystał jedną sytuację, a później jeszcze Lewandowski, tak samo powinni szybko stworzyć sobie sytuację i oby tylko nie zabrakło skuteczności. Malaga osłabiona i to w defensywie gdzie podobno są bardzo solidni.
Warto też wziąć pod uwagę rywalizację z Porto. Malaga awansowała ale dla mnie to było więcej szczęścia niż umiejętności. Szczęście, że grali później w przewadze bo tak mogłoby się różnie skończyć. Ale w meczu w Portugalii oni nie istnieli. Stworzyli sobie 1 sytuację bodajże bramkową, mieli 2 rzuty rożne przy 11 gospodarzy. To co może być w twierdzy jaką jest Dortmund ? I jak ktoś dobrze napisał, poradzili sobie z presją w meczu z Szachtarem itp. to tutaj nie dadzą rady ? Nie ma możliwości. I pamiętajmy też o jednym, Borussia strzela bramkę, Malaga się musi otworzyć, ale otwarta gra przeciwko gospodarzom to może być samobójstwo.
Wiadomo to piłka nożna i wszystko może się zdarzyć. Ale mi się wydaje, że dzisiaj albo zobaczymy wpadkę Borussii i out z LM, albo oni się po nich przejadą okropnie i mecz zakończy się wynikiem 3:0 czy 4:1. Ja jestem ku opcji drugiej i mój typ na ten mecz to -1/-1,5 bramki oczywiście w stronę gospodarzy. Liczę, że strzelą szybko bramkę to śmiało sobie skontruję.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Borussia Dortmunt - Malaga
typ : Goscie zdobędą gola TAK ( brawo, pokazali, ze sa wspaniala ekipa ) !
kurs 1,72
bet365
Mam nieodparte wrazenie, ze juz bylo tak masowo calkiem niedawno temu ;) Calkiem niedawno jak wielu z Nas utopilo kupe szmalu, w tym oczywiscie ja ????
Mowa oczywiscie o meczu rewanzowym Barcelony z Milanem na Camp Nou...Wszyscy byli madrzy, bo analiza specow, za jakich kazdy z Nas sie z pewnoscia ma mowila, ze ta przecietna i slaba Barca nie ma prawa awansowac! Wystarczyla jedna bramka milanu i Barca ma pozamiatane...Otoz bramki Barcy nie bylo, a Najlepsza Druzyna Swiata pokazala, ze sa zajebicie ;) Poprostu...
Stracilem 10/10 i chcialem nawet zostawic bukmacherke na zawsze po tym meczu ????
Dzis dla mnie sytuacja wyglada analogicznie...Zbyt duzo tutaj pewnosci na zwyciestwo Dortmundu. Oczywiscie sa zdecydowanym faworytem, ale jestem zdania, ze Malaga postwi dzisiaj wysoko poprzeczke...To ekipa, ktora tak jaki przedmowcy wspominali zagra bez wiekszej dzis presji, a patrzac na Ich wyniki w fazie grupowej byla druzyna, ktora najdluzej ze wszystkich nie stracila gola !!! W ogole stracila Ich bardzo malo....
Jestem pewien, ze dzis zagraja otwarta pilke i wcisna gola Borusii, a to moze zmienic diametralnie obraz dwumeczu. Nie twierdze, ze awansuja, ale wydaje mi sie, ze stac Ich na strzelenie jednej bramki w dwumeczu.
Kurs na to zdarzenie jest bardzo atrakcyjny. Mysle, ze gdy panuje taki huraoptymizm na Borussie to lepiej zagrac w druga strone ;)
Doswiadczenie i intuicja mi podpowiada, ze Malaga dzis gola strzeli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Nie jestem kibicem Borussii bo ta cała otoczka w Polsce w około tej drużyny jest zabawna i ciekawi mnie jak media itp. zmienią nazwę jak odejdzie np. Lewandowski. Pewnie duet z polskiej Borussii... Ale nie ważne, na pewno szanuję ich sukcesy i podziwiam tą grę.
Problem w tym, że atmosfera momentami robi się niezdrowo duszna, dziś na dość zdystansowanej zazwyczaj Interii napisali, że (cytat) &quot;awans Borussii będzie wielkim sukcesem polskiej piłki&quot;. Bez komentarza.
Typ na mecz w Azji:
Galatasaray strzeli więcej niż 1,5 bramki @ 3,00 (bet365) ✅ wszystko zgodnie ze scenariuszem ????
Wiadomo, że trzeźwo patrzac szans na to jest mniej niż na zdarzenie przeciwne, ale widzę potencjał w tym spotkaniu. Realowi wystarczy jeden gol by mieć święty spokój, bo trudno sobie wyobrazić sobie by Turcy odpowiedzieli pięcioma siatami. Więc scenariusz radosnego futbolu w wykonaniu Drogby i spółki naprawdę nie jest wcale czystą fantazją ;)
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Galatasaray - Real Madrid / drużyna 1 powyżej 1.5 goli @ 3.00 ✅✅✅
Sportingbet
Zapala mi się zielona lampka przy tej opcji. Real traci w tym sezonie sporo bramek, zarówno w PD (niecała bramka na mecz) jak i w LM (9 bramek straconych w grupie to sporo jak na ich możliwości). Turcy na pewno będą chcieli się popisać i godnie pożegnać z LM, a przynajmniej bankowo nie oddadzą tego meczu bez walki i to przy takiej publiczności. Podejrzewam, że szykują się tam jakieś premie za zwykłe zwycięstwo, nawet bez awansu i myślę, że padnie sporo bramek, przynajmniej po dwie na zespół. Galata zaatakuje, gdyż w sumie to już nic tym nie ryzykują. Wydaje mi się, że lepiej grają kiedy nie mają już nic do stracenia, no i mam nadzieję, że to dzisiaj udowodnią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
W związku z bezbramkowym rezultatem w pierwszym meczu Malagi z Borussią oraz zaprezentowanym tam festiwalem nieskuteczności skłaniam się dość przewrotnie w stronę overa 1,5 bramki w pierwszej połowie. Każdy, kto obserwuje ligę niemiecką wie, że w meczach must win Borussia atakuje od pierwszej minuty niesiona dopingiem kompletu publiczności. Często strzelają w pierwszych 45 minutach. Niemniej nie spodziewam się jakiegoś szybkiego pogromu, a wręcz odwrotnie. W najbardziej prawdopodobnym scenariuszu Dortmund przejmie inicjatywę od początku i zawodnicy tacy jak Gundogan czy Sahin będą klepać w środku uruchamiając skrzydła, czasem strzelając z daleka. Wejścia bocznych obrońców są wizytówką ekipy z Dortmundu. A Malaga? Jak to drużyna z Hiszpanii, ma spory potencjał do szybkiego przejścia z obrony do ataku. Ktoś już tu wspomniał, że Malaga ma przyszły sezon przegrany, więc motywacja jest podwójna. Bramka w pierwszej połowie w ich zasięgu. Szachy były tydzień temu, teraz czas na festiwal bramkowy! Overek jest w betsafe za 2,50 ✅ . Można pobrać za rozsądne pieniądze.
W drugim meczu skłaniałabym się ku graniu na gola Ronaldo. Wiadomo, ma 9 bramek. W perspektywie półfinał i ewentualnie finał, w którym łatwo nie będzie. Żeby odzyskać ZP powinien mieć króla strzelców LM, a najlepiej z co najmniej wyrównanym rekordem 14 bramek w jednym sezonie. Myślę, że dzisiaj coś ustrzeli. Betsafe daje za to @1,61 ✅ i do jakiegoś dubla nadaje się świetnie. Można nawet poszukać 2 bramki lub więcej Ronaldo za @ 4,00 ✅ .
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Borussia - Malaga
Demichelis kartka TAK
2.50
Tobet
Ze składu w skutek kartki wyleciał Weligton, no to skupiam się na byłym graczy Bayernu, który kartki łapie bardzo często. Borussia zapewne będzie cisnąć i Argentyńczyk może mieć problemy z regulaminowym powstrzymywaniem ataków Borussi. Sędziować będzie Szkot Thompson, który nie stroni od kartek. Sam kurs moim zdaniem na to zdarzenie jest zawyżony, bo tutaj sprawa nie jest aż tak trudna, bo dla mnie zaskoczeniem będzie jak nie otrzyma on kartki. Sam mecz to wielki no bet i dla lepszego oglądania postanowiłem zagrać na to zdarzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie : Borussia Dortmund - Malaga
Typ : Marco Reus strzeli bramkę✅✅✅
Kurs : 2.15
Bukmacher : Unibet


W ćwierćfinale ligi mistrzów spotykają się dzisiaj dwie równorzędne drużyny Borussia i Malaga nie wiem z jakiej racji kurs na Borussie jest aż tak niski no ale z drugiej strony co mnie to obchodzi widocznie bukmacherzy wiedzą lepiej albo wiedzą coś więcej. W Polskich mediach szczególnie internetowych temat Borussii jest numerem jeden co powoli zaczyna mnie wkurzać &quot;Borussia to....&quot; &quot;Borussia tamto&quot; &quot;Sukces Borussi będzie sukcesem Polskiej piłki&quot; normalnie śmiać i rzygać się chce równocześnie o artykułach o nowym kontrakcie dla Robusia już nie wspomnę.Odnośnie meczu nie typuję zwycięstwa żadnej z drużyn tutaj może wygrać Borussia jak i Malaga.Na to spotkanie wpadł mi w oko inny typ mianowicie taki że &quot;Marco Reus strzeli bramkę&quot; nie oglądam dużo meczów Borussii ale od czasu do czasu się zdarzy że patrzę a jak już patrze to widzę jak kto gra, no i o grze tego piłkarza można powiedzieć same dobre rzeczy potrafi strzelić bramkę z dalszej odległości, rzuty wolne bije genialnie, drybling też ma wprawdzie Messi to on nie jest ale zamęt pod polem karnym robi dodatkowo wie co robić z piką jak jest koło niego kilku piłkarzy przeciwnej drużyny co niestety nie mogę powiedzieć o naszym Robercie i ogólnie moim skromnym zdaniem obok Gotze i Błaszczykowskiego jest głównym filarem tej drużyny. W tym sezonie rozgrywkowym strzelił 11 bramek w rozgrywkach ligowych i 3 w rozgrywkach europejskich można powiedzieć mało jak na napastnika ale faktem jest to że w porównaniu do np.Roberta nie występował we wszystkich spotkaniach od początku,dzisiaj liczę że trener Klopp wystawi go od początku spotkania jeżeli chce aby dalej awansowali a Marco już pokaże swoją klasę.

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Borussia Dortmund - Malaga CF
Typ : Borussia Dortmund strzeli gola w obydwu połowach ✅
Kurs : 2,10 @ unibet

Jeśli Borussia Dortmund chce awansować do półfinału Ligi Mistrzów to muszą rzucić się na swojego rywala już pod pierwszych minut. Wynik z pierwszego meczu (0:0) sprawia, że podopieczni Jurgena Kloppa nie mogą zadowolić się jednobramkowym prowadzeniem ponieważ przewaga jednej bramki w tym wypadku to żadna przewaga ponieważ w przypadku bramkowego remisu to Andaluzyjczycy zameldują się w 1/4. Jeśli chodzi o absencje to ekipie gospodarzy zabraknie podpory defensywy czyli Matsa Hummelsa. Jednak cała śmietanka ofensywna tj. Kuba, Gotze, Reus i Lewy są w podstawowej jedenastce i to głównie w nich upatruję &quot;realizatorów&quot; lub pomocników w realizacji mojego typu. W ostatnich pięciu meczach ekipy z Signal Iduna Park trzy razy moja propozycja okazałaby się trafna. Czy dziś kiedy postanowiłem puścić taki zakład też się sprawdzi ? Trudno powiedzieć natomiast liczę, że obydwie drużyny (a w szczególności Trio z BVB i spółka) wynagrodzą nam kiepskie widowisko z pierwszego meczu i strzelą kilka bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Pograłem w przerwie X2 ???? Ale nie o tym...
Kilka słów o Maladze - pokazali, iż niedocenianie ich było w pełnie nieuzasadnione. Przyznam, że dokonali sporej sztuki przegrywając ten mecz co było widać ???? Willy klasa światowa choć i trochę szczęścia. Szczęście dopisywało również bramkarzowi BVB (więc nie można zarzucić, że przy 1-1 powinna Malaga dostać bramkę, bowiem mogło być też odwrotnie). Generalnie zakład X2 przegrany, ale przyznam szczerze, że dziwnie nie mam żalu do siebie o ten typ, biorąc pod uwagę przebieg meczu i okoliczności. Niezłe widowisko było. W końcówce przy stanie 1-2 oczywiście, żałowałem, że tak mało zagrałem na X2 ;) Szkoda typu, choć mówi się trudno. Było bardzo blisko, przecież - nawet powiem, że bliżej to już chyba być nie mogło ???? Pozdrawiam i powodzenia.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Witam, piękna końcówka w Dortmundzie...skojarzenie tylko z jednym - pamiętnym finałem Bayern Monachium - Manchester United...takie pytanie Panowie, czy ktoś z was orientuje się w jaki sposób BWIN rozlicza kartki?Postawiłem over 2,5 Malagi, Demichelis ich trzecią zarobił już chyba po końcowym gwizdku, w oficjalnym raporcie pomeczowym na UEFA.com widnieją trzy...ale jakoś tak nie jestem pewny tych naszych bukmacherów i ich BOK-ów ;) z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom