>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów - rewanże - 09.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tak zasłaniają się materiałem z meczu w którym nie widać momentu pokazania tej kartki, więc z góry jest to dowód że dostał po meczu hehe.Dość że sędzia przewalił spotkanie na same kartki bo powinien ich wiele wiecej pokazać, to jeszcze buk sobie cyrk z ludzi wyprawia.Taki spór powinien być załatwiany przez zapytanie u źródła, a ci sobie taśmy z aldżazira przeglądają.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
&quot;Jesli ma sie jakies dowody w postaci oficjalnych zapisow z zawodow nalezy sprawe
opisac w jezyku angielskim i zglosci do organu nadzorujacego :
Adres: Level 3, TG Complex, Brewery Street, Mriehel Birkirkara, Malta
Telefon: +356 21316590/1/3/4
Email: [email protected]
Mnie bah nie uznał także. Ponieważ są zarejestrowani na Malcie napisałem na ten podany wyżej mail po polsku, zobaczymy jaka będzie odpowiedź. Nie chciało mi się tego tłumaczyć na jęz. angielski.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej złożyłem skargę/reklamację do IBAS.

Tymczasem przyszła odpowiedź od polskiego supportu bet365:

&quot;Panska reklamacja na rozliczenie dwoch zakladow na ilosc kartek w meczu Borussia D - Malaga zostala rozpatrzona negatywnie. Zapis wideo z meczu oraz wiekszosc zrodel potwierdza, ze zaklady sa rozliczone poprawnie. W czasie gry byly 4 zolte kartki oraz jedna po zakonczeniu meczu, ktora nie jest brana pod uwage do rozliczania zakladow. Jednakze w gescie dobrej woli mozemy zaoferowac Panu bonus xx PLN. Prosimy o informacje, czy chce Pan z niego skorzystac.&quot;

Zarty sobie robią... jeszcze chcą żeby im pewnie podziękować. Czekam na odpowiedź IBAS i ciągnę sprawę dalej. Mam nadzieję, że moderator zostawi jeszcze trochę otwarty ten temat, to będziemy mogli dzielić się &quot;postępami&quot; ???? .

PS:Tak wlasciwie to nie wiem czemu napisali dwóch zakladow ????
Mnie bah nie uznał także. Ponieważ są zarejestrowani na Malcie napisałem na ten podany wyżej mail po polsku, zobaczymy jaka będzie odpowiedź. Nie chciało mi się tego tłumaczyć na jęz. angielski.
Obawiam się, że może im się nie chcieć tłumaczyć z polskiego... :;/:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No ja walczę w sumie o parę zł, więc aż tak mi się nie chciało angażować. Bardziej chodzi mi o zasady bo maksymalnie wku..... mnie, że tak to to zawsze oficjalne protokoły są najważniejsze, a tu już nie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie jedno pytanie ta kartka o której mowa została pokazana po gwizdku czy w czasie gry jeszcze ? Jak to było ? Bo jeśli po gwizdku to regulamin buków mówi jasno, że licza się kartki w czasie meczu...Ja tam ich nie bronię, ale jeśli regulamin mowi to...:;/: cyba, że chodzi o to, że kartka została pokazana przed gwizdkiem kończącym mecz...
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Panowie jedno pytanie ta kartka o której mowa została pokazana po gwizdku czy w czasie gry jeszcze ? Jak to było ? Bo jeśli po gwizdku to regulamin buków mówi jasno, że licza się kartki w czasie meczu...Ja tam ich nie bronię, ale jeśli regulamin mowi to...:;/: cyba, że chodzi o to, że kartka została pokazana przed gwizdkiem kończącym mecz...
Właśnie chodzi o to, że tak naprawdę to nie wiadomo kiedy ta kartka została pokazana...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom