>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/2 finału - Real Madryt - FC Barcelona 27 kwietnia [środa]

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Geniusz Messiego nastąpił niedługo po geniuszu arbitra... sprytne nie sądzisz? Ja poprostu uważam że ta czerwona kartka nie powinna w ogóle się wydarzyć, i nic mojego zdania nie zmieni. To co po niej nastąpiło to tylko rozgoryczenie Królewskich (vide ataki Adebayora) zamęt(utrata kluczowego zawodnika w defensywie) i w rezultacie stracone gole.
&#39;&#39;We had the intention to keep the game at 0-0, then bring on a striker, then a third phase with a No. 10 behind three forwards. But the ref didn&#39;t allow it.&#39;&#39; - słowa Mou zaraz po meczu.
Nie wiem, czy pamiętasz mecz Chelsea - Inter na Stamford w tamtym sezonie. Chelsea chciała odrobić stratę z pierwszego meczu(1-2). Inter był głęboko cofnięty przez większość meczu, w końcowych minutach meczu jedno cudne prostopadłe podanie Sneijdera do Eto&#39;o i po zawodach. Tutaj to Barcelona była tą przeważającą ofensywnie stroną(zresztą jak w każdym jednym meczu pod wodzą Guardioli). Real chciał ich wyczekać, w drugiej połowie wszedł Adebayor, i mogło to się skończyć inaczej. Albo i nie, tego nie wie nikt. I nikt się już nie dowie.
Poźniej byli trochę rozluźnieni no i powiedzmy że była luka minimalna w środku pola . Spróbował sam i się udało . Co do czerwonej to może będzie nawet apelacja mou wiadomo nie przejdzie , ale ... z powtórek wynika że nie dotknął Alvesa . Wiadomo że Real nastawił się na grę w kontry nie wiadomo po co skoro na CAMP NOU nie mają większych szans , no ale geniusz taktyczny wie lepiej . Coś jak twierdza OLD TRAFFORD .
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Co do meczu to Barca przeważała przez większość spotkań Real stał i czekał na ch.. wie co brakowało tylko autobusu w polu karnym . Wystarczył geniusz Messiego i można śmiało powiedzieć że finaliści są już znani .
Musiałeś oglądać inny mecz, skoro twierdzisz, że Barca do czerwonej kartki przeważała. Może i mieli 70% posiadania piłki, ale sytuacji to za dużo nie było. Co do Messiego, nie można zapomnieć, że kiedy grał Pepe to sobie nie pograł.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Jedno jest pewne..że Mourinho przekombinował.... Gdzie Higuain ??
Ja szczerze myslalem, ze zagra Di Maria Higuain Ronaldo......
Di Maria jak i ROnaldo to typowi skrzydłowi...ma napastników w pełni sił....a trzyma ich na ławie... Szkoda Realu bo była duza szansa....

Czasu nie cofniemy. Rewanz na CP...... to raczej formalnosc, ale w pilce dzieja sie rozne cuda.

Geniusz Messiego ? --&gt; Szkoda, że nie pokazał go w żadnym z ostatnich 3 Gran Derbi ???? ... dopiero w tym ostatnim jak Real złapał Czerwoną ???? .... Ale nie bede tego juz komentował bo szkoda słów ????
Zmykam do roboty. Strzała !
 
V 256

vernix

Użytkownik
Teatrzyk Barcelony zrobił swoje i w zasadzie jest już pozamiatane. Ciężko jest mieć pretensje do sędziego, bo mógł dokładnie zdarzenia nie widzieć. Jednak przyglądając się powtórkom mam wrażenie, że czerwień dla Pepe niezasłużona.

Oby tylko w finale nie było takich sytuacji jakie miały miejsce wczoraj.

I po wczorajszym teatrzyku tylko kibic Barcelony może mi powiedzieć, że powtórki wideo są zbędne :-|
 
horus 129

horus

Użytkownik
Musiałeś oglądać inny mecz, skoro twierdzisz, że Barca do czerwonej kartki przeważała. Może i mieli 70% posiadania piłki, ale sytuacji to za dużo nie było. Co do Messiego, nie można zapomnieć, że kiedy grał Pepe to sobie za dużo nie pograł.
Nie wiem, może Polsat mi puścił w telewizji jakiś stary mecz, ale według mnie Barca przeważała przez cały czas. Wprawdzie tak jak mówisz mimo tak ogromnej przewagi w posiadaniu piłki nie było zbyt wielu sytuacji, to jednak oni kreowali grę. Trzeba jednak dodać, że zwłaszcza w I połowie Real jeszcze dobrze sobie radził z rozbijaniem akcji Barcelony. Świetnie się ustawiali, przesuwali. Ale pomysłu na grę ofensywną nie mieli żadnego. No chyba, że te długie piłki na oślep to był ten pomysł. Ogólnie Real mnie zawiódł. O ile w defensywie zagrali nieźle, o tyle w ataku dno. W powietrzu czuć było chęć zremisowania 0:0.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Mecz z Chelsea - w pierwszym meczu brak karnego dla Barcelony, brak czerwonej kartki dla Ballacka, kilka odgwizdanych spalonych, których nie było, drugi mecz - nie wiadomo skąd wzięta czerwona kartka dla Abidala.
Mecz z Interem - w pierwszym uznany gol z dwumetrowego spalonego, w drugim nieuznana bramka Bojana
Wczorajszy mecz - brak czerwonych kartek dla Adebayora i Marcelo, brak jakiejkolwiek kartki dla Lassa.
Więc o jakim faworyzowanie Barcelony mowa? To już jest żałosne.
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
No tak bo86bo w końcu kibicujesz klubowi z Anglii to lubisz pajaców którzy pozwalają na grę, gdzie łamie się kości, a nie gra w piłkę. W tym faulu nieważne jest to, że Pepe go nie trafił. Sędzia zinterpretował to jako zamiar gry brutalnej i zdecydował tak nie inaczej. Jak dla mnie to mógł i dać żółtko przynajmniej Mourinho mógłby ponarzekać na coś innego.
Co do drugiego żółtka dla Alvesa to tutaj zgodzę się, że to ewidentny błąd sędziego.
Szkoda tylko, że wszyscy Ci którzy tak wytykają błędy na korzyść Barcy zapomnieli o kimś takim jak Lass Diarra, który faulował nie dość, że ostro to i często, a nie ujrzał nawet żółtka dla utemperowania nastrojów.
Na koniec dodam, że skoro Mourinho nawet przed meczem wiedział, że sędziowie są zawsze za Barcą to po kiego ujaska kazał grać swoim piłkarzom ostro, a co za tym idzie dać sędziemu całkiem niezły powód do wyrzucenia kogoś z boiska ?
A co do finału to myślę, że 2-0 z Romy do powtórzenia ???? Barca aktualnie jest w słabej dyspozycji, a i tak jakoś sobie wczoraj poradziła z Realem, który jak na ironię w 1/4 zjadł Tottenham (z mega super hiper mocnej Anglii)
Piłka jest grą kontaktową, a to że Barca gra technicznie nie znaczy, że wszyscy mają odstawiać nogi i puszczać ich w pole karne. Anglia ma prawdopodobnie najmocniejszą ligę na świecie. Ale trudno, jeśli dla ciebie piłka to wymiana 300 podań na swojej połowie, to jesteś w błędzie. Każdy ma prawo grać jak chce, byle gra odbywała się w ramach przepisów.
Co do Lassany Diarry, jest to piłkarz agresywny i grający ostro, ale większość jego wejść była czysta, ale przecież dla was byle dotknięcie boskiej nogi , któregokolwiek piłkarza Blaugrany to od razu faul i antyfutbol.
Sędziowie pomogli Barcie z Chelsea, Arsenalem, Interem i teraz też nie mogło być inaczej. A poza tym, czy do momentu tego wejścia na czerwień Pepego, Portugalczyk grał agresywnie, jego fauli nie było zbyt wiele i grał raczej czysto, aż tu nagle sędzia wyrzucił go z boiska. Mam tylko nadzieję, że w finale to Manchester wygra i wzniesie Puchar Europy.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Co do Lassany Diarry, jest to piłkarz agresywny i grający ostro, ale większość jego wejść była czysta, ale przecież dla was byle dotknięcie boskiej nogi , któregokolwiek piłkarza Blaugrany to od razu faul i antyfutbol.

Villa wchodzi między 3, mija ich i nagle z tyłu ktoś ciągnie go za koszulkę w dół - ewidentna żółta kartka, więc nie gadaj głupot, że była czysta, na kartkę zółtą solidnie pracował przez cały mecz.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Co z tego, że grał cały mecz czysto ? Co z tego, że nie dotknął Alvesa ? I co z tego, że Alves przyaktorzył ?
Wejście Pepego na pełnej szybkości z wyprostowaną nogą na wysokości kolana = czerwień. W Anglii może byłoby żółtko, ale po chłodnej analizie i obejrzeniu powtórek z kilku ujęć jestem pewien, że to czerwona. Tutaj nie ma znaczenia to czy trafił czy nie. Gdyby trafił to oprócz czerwonej pewnie dostałby z 5 meczów zawieszenia bo pewnie skończyłoby się na złamaniu nogi. Okej ostra gra na pograniczu faulu, a chamska gra to zupełnie inna bajka. Mourinho jest zwykłym cwaniaczkiem, który sprowadził piłkę do rangi szachów, gdzie decyduje jeden błąd. Na szczęście w tym spotkaniu przekombinował i został pokarany.
Szkoda, że kibice Realu przyklaskują zachowaniu Marcelo, Arbeloy, Pepe, Adebayora. To tylko pokazuje jak wiele jeszcze Realowi brakuje do Barcelony ;)
Mam nadzieję, że taki klub jak Manchester po odejściu Fergusona nie zdecyduje się na Mourinho bo to jeden wielki płaczek. Fakt ma umiejętności, ale to nadal cwaniak i płaczek.

I jeszcze coś dla fanów antyfutbolu Mourinho ;) Podobno cel uświęca środki, niestety nie tym razem MoURinho ;)
http://www.youtube.com/watch?v=DFe1jUMDwp8&amp;amp;feature=player_embedded
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dla mnie taki mecz powinien prowadzić jakiś charakterny arbiter a nie pipa która pozwala na spinki między piłkarzami gdzie 3/4 drużyn skacze sobie do gardeł, a sędzia straszy kartkami rezerwowych.
Barcelona do czasu czerwieni nie wiele mogła robić poza rozgrywaniem piłki na środku boiska więc zostało im pajacowanie przy faulach, główni bohaterowie to Alves, Busquets i Villa.Messi też dobry wali łokciami po nogach rywali podnosząc się po faulu a sędzia pół metra od niego nic nie widzi.Czerwona kartka za trafienie nakładką w piłkę to śmiech na sali, która przekreśliła dodatkowe emocje w meczu rewanżowym.
Wejście Pepego na pełnej szybkości z wyprostowaną nogą na wysokości kolana = czerwień.
lol
http://www.youtube.com/watch?v=bpF4t1RDq-s
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Marcelo też dobry chodzi po przeciwnikach, Ramos też dobry jeszcze wywracając się macha mocniej nogami co by kopnąć Keite, Adebayor to już wgl broni jak w ręczną, że przeciwnik odda piłką, a on musi go mimo to jeszcze kopnąć, popchnąć czy uderzyć w twarz. Zresztą cały Real prawie tak broni.

Już nie będę mówił kto zawsze jest pierwszy do takiego skakania, Alonso, Ramos i Pepe.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
ja na ochotnika zgłaszam się do wyjścia na boisko w składzie najbliższego ligowca przeciwko Barcelonie. 10 minut popodniecam się grą na tym poziomie, a potem złamię Messiemu nogę. Zrobię to charytatywnie. Kibice czują się poruszeni.. przykre
 
F 67

figo88

Użytkownik
Jednego po tego meczu mogłem być pewien, cała Polska czy to strona fcb, rm, manu, arsenalu czy FORUM BUKMACHERSKIE podzieliła się na 2 obozy. Jedni mają dość teatru Barcy drudzy mają dość &#39;antyfutbolu&#39; Realu. Opanujcie się, to forum raczej do tego nie służy by wywalać tutaj swój jad.
Jednakże jedyne czego bym chciał to chociaż logiczne wypowiedzi!
Co do czerwonej kartki, ewidentnie Pepe nie dotknął Alvesa! Ewidentnie! Alee czy tu chodziło o dotknięcie Alvesa? Zobaczcie powtórkę, nie dotyka nogi Alvesa ale blokuje ją w niedozwolony sposób atakiem z góry, po czym Alves &#39;odbija się&#39; od piłki. Wyobraźcie sobie podobną sytuację np. jak Cristiano ma zamiar strzelić (gdy piłka jest w powietrzu) a obrońca FCB blokuje ją w podobny sposób... ewidentnie jest faulowany, kartka na pewno, jaki kolor to zależy od interpretacji sędziego. Co do udawania Alvesa... to jeżeli tu faulu nie było i nikt go nie dotknął to proszę sami na pełnej szybkości, bez niczyjej pomocy wykonajcie taki manewr. Z lewej nogi wybijcie się w przeciwną stronę wykonując półobrót. Mogę się zgodzić, że udawał leżąc, gdzie wykonał 10 kółek w lewo i prawo zwijając się z bólu, po czym nagle &#39;ozdrowiał&#39;, ale każdy piłkarz by tak zrobił bez względnie czy to piłkarz Realu, Barcy, Wisły, Lecha czy Dynama Kijów, zapewniam was każdy! Dlaczego nikt nie opowiada o nurku Di Marii (patrz 1 faul wcześniej przed zółtą dla Alvesa) ? Odpowiem wam, bo z tego rzutu wolnego nic nie wynikło, nie było bramki, ani czerwonej kartki. Normalnie gdyby padł gol po tej sytuacji sytuacja była by podobna, tylko że to byłaby rozmowa na temat teatru Realu, a oszukanej Barcy.
Wypowiedź po meczu Mourinho? Wstydziłby się takiego zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Ha! Czy nie pamięta on FC Porto? Czy tutejsi kibice Manchesteru też nie pamiętają? Wtedy nie została uznana prawidłowo strzelona bramka dla Manchesteru przez Scholesa, tysiące powtórek to potwierdziło... Ciekaw jestem czy wtedy skamleli w podobny sposób na jeszcze nieznanego Mourinho i wyzywali sędziego... Śmieszą mnie szczególnie teraz stwierdzenia, że finał jest już ustawiony. To skoro Ci co tak stwierdzają są tego tacy pewni to mogą spokojnie grać grubo na to, przecież jest ustawione.
Kolejny tytuł Mourinho z Interem... 1 mecz z Barca, bramka strzelona ze spalonego uznana dla Interu, czy ten Pan wtedy wyzywał sędziego? Nie! Czy wyzywał sędziów w podobny sposób Guardiola? Nie i chociaż za to należy mu się szacunek skoro za tytuły mu się nie należy.
Pan Guardiola chociaż pogratulował zwycięstwa po CDR.
Także ponownie apeluję chociaż o logiczne wypowiedzi i jeżeli jedzie się jedną stronę to spójrzcie czy druga podobnie nie robiła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Piłka jest grą kontaktową, a to że Barca gra technicznie nie znaczy, że wszyscy mają odstawiać nogi i puszczać ich w pole karne. Anglia ma prawdopodobnie najmocniejszą ligę na świecie. Ale trudno, jeśli dla ciebie piłka to wymiana 300 podań na swojej połowie, to jesteś w błędzie. Każdy ma prawo grać jak chce, byle gra odbywała się w ramach przepisów.
Sam zadaj sobie kilka pytań:
1) Jak rozrzedzić obronę gdy idziesz z piłką a tam 11 chłopka na swojej połowie gęsto obsadzonych jeden koło drugiego? No to grasz w dziada podanko do przodu do tyłu w poprzek by pobiegali jak się rozrzedzi to gra do przodu - czyż nie tak?
2) Po kiego grzyba Mou wyznaje zasadę murowanie - szybki kontratak?
Przypominają mi się czasy Realu za Capello, wygrali Prmiera ale styl fatalny, Real wygrywał 1-0 max 2-0 i żelazna obrona. Czy tak ma wyglądać gra jednego z najbardziej utytułowanych klubów na globie?
3) Skoro tak mówicie o powtórkach i teatrzyku:
Di Maria ewidentnie nurkował 2 razy i sędzia się nabierał i Alves zarobił żółtko - i to jest faworyzowanie Barcy?
A celowe upadanie na Pedro to nie jest chamstwo i prostactwo? I nie ma kartki - dziwne.
4) W przepisach jest wyraźnie napisane: chęć ataku bez piłki na piłkarza bez piłki powinna być karana. Pepe już się minął z piłką dawno i jego głównym zamierzeniem był atak na nogi Alvesa i to już jest powód to co zrobi piłkarz który to widzi powtórzę się ale przypominam:
A) Podnosi nogę wie że oberwie wywinie fikołka ale będzie mógł grać dalej
B) Nie podnosi nogi, może narazić się na złamanie piszczela lub stawu kolanowego i po karierze?
Oto powtórka i każdej akcji towarzyszy reakcja w moim odczuciu trafił go choć nie czysto.
Dalej, skoro tak was kole pomaganie Barcelonie, to czemu Adebayor nie dostał czerwieni? Brutalne 2 chamskie faule i tylko żółtko a sędzia 3 m obok - przecież jakby dał czerwień to mecz kupiony.
Mourinho jest po prostu zbyt zacietrzewiony w swojej dumie i ambicji - na tyle klubów tylko 2 tytuły LM w bardzo brzydkim stylu (mur-kontra, mur - kontra)
Czemu on najwięcej pretensji ma do przegranych meczów?
A wynik Real - Gijon to co mu przeszkadzało? Zbyt niska temperatura? Rozrzedzone powietrze? Zbyt wysoki poziom dwutlenku węgla w powietrzu?
TO jest gość przyzwyczajony do sukcesów i takie chce odnosić ale niech pamięta, że nie zawsze się wygrywa i trzeba to przyjąć z pokorą.

Dalej co do faworyzowania Barcelony, mecz Inter - Barca i w powtórkach widać 2 metrowy spalony Diego Milito - sędzia że gol jest uznany.
Barca - Inter i autobus w polu karnym Mou, czemu nie uznano prawidłowo strzelonego gola Bojana?
Mecz Chelsea - Barca - tutaj fakt ok 3 karnych dla Chelsea powinno być za zagrania ręką, lecz w rewanżu mamy piękny atak od tyłu w wykonaniu Ballacka w polu karnym w nogi Heńka i sędzia nic.
Jeżeli tak mowa o tym pomaganiu to 1 zawodnik potrafi ograć 5 zawodników Realu - super i to jest właśnie pomaganie....
Tak samo w meczu Barca-Real 5-0 do stanu 4-0 było 11 vs 11 i pewnie też sędzia przekupiony?
Ludzie zejdźcie na ziemię i przestańcie być hejterami i tak zazdrościć, to że Barca gra kosmiczny football nieosiągalny od 2-3 lat dla nikogo nie oznacza, że należy ich ganić. Grają pięknie dla oka i widowiskowo! Real tak grał w 2001/2002.
Nie można się nastawiać u siebie ultra defensywnie i liczyć na 0-0 a potem na cud że może 1 akcja na CampNou wyjdzie i strzelą gola zamurują i będzie git.
Każda liga gra inaczej, nasza kartoflanka to długie podanie piłka świeca i może się uda albo nie uda, Anglia piłka siłowa, Espańa techniczna. Finał rozstrzygnie kto jest lepszy, tylko lokalizacja jest nie za ciekawa (Wembley, więcej Angolów będzie)
Ave
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Marcelo zgadza się nadepnął kogoś widziałem ale dwaj pozostali dostali karteczki za swoje faule.
I nie bronie tu Realu bo choć nie lubię obu drużyn więcej sympatii miałem do Barcelony
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Marcelo zgadza się nadepnął kogoś widziałem ale dwaj pozostali dostali karteczki za swoje faule.
I nie bronie tu Realu bo choć nie lubię obu drużyn więcej sympatii miałem do Barcelony

Ramos dostał kartkę w innej sytuacji, a Adebayor powinien dostać czerwień i wykluczenie na parę spotkań, bo uderzenie piłkarza w twarz nie ma nic wspólnego z piłką nożną.


http://www.youtube.com/watch?v=yvgBVOZGtZY



Czerwień od razu.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP

Uploaded with ImageShack.us
Tutaj macie jeszcze fotkę gdyby ktoś nadal myślał nad tym jakie intencje miał Pepe ;)
Dokładnie odbija nogę, którą jakimś dziwnym trafem Pepe kieruje na wysokość piszczela Alvesa. Widać, że dla niektórych jedynie otwarte złamanie nogi u Alvesa było by dobrym wyznacznikiem dla czerwonej kartki.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wszedł na niego na agresji na odepchnięcie i dość że go w szyje trafił co widać w 0.25s to ten się za całą twarz trzyma, nie róbmy już z piłki gry dla pipek.
W sytuacji Pepe i ALvesa obaj dochodzą do piłki która wisi z pół metra nad ziemią, Pepe wchodzi nieprzepisowo w piłkę która amortyzuję wejście i odbija nogę, nie wiem gdzie ty tu masz jakieś wejście na wysokości kolana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom