>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 finału - Real Madryt - FC Barcelona 27 kwietnia [środa]

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ramos dostał kartkę w innej sytuacji, a Adebayor powinien dostać czerwień i wykluczenie na parę spotkań, bo uderzenie piłkarza w twarz nie ma nic wspólnego z piłką nożną.
Olo no co Ty to przecież fikcja on go nie dotknął ;) to jest ewidentne pomaganie Barcelonie. Jeszcze żebyś pokazał linka jak 5 sekund Adebayor popełnił podobny faul i nic dopiero za 2 razem reakcja. Jeżeli dla Pepe nie powinno być czerwieni ok, zgoda ale za prostackie, chamskie zagranie nie mającego nic z duchem walki fair play CZERWIEŃ i ten czarnoskóry zawodnik powinien siedzieć na trybunach.
Nie piszę więcej postów na ten temat, dla mnie Autobus i murowanie to nie piłka, pomaganie phi 1 wymieszał 5-6 i żale do garbatego że dzieci ma proste.
Wszedł na niego na agresji na odepchnięcie i dość że go w szyje trafił co widać w 0.25s to ten się za całą twarz trzyma, nie róbmy już z piłki gry dla pipek.
Co było celem ataku? Adebayor atakował piłkę czy gracza? Czym był bardziej zainteresowany? Dokładniej trafił go w żuchwę i co nie ma prawa się złapać za twarz? Może mógł mu wybić żuchwę i co?
Jak ktoś nie ma nerwów na wodzy i to że go ośmieszają nie powinien grać w piłkę a jeżeli już to nie powinien robić takiego buractwa jakiego dopuścił się Adebayor. Niedługo pozwólmy na wślizgi wyprostowanymi obiema nogami w kolana może się zegnie w 2 stronę, tolerujmy wskakiwanie przeciwnikowi na plecy przy wyskoku do główki. Do tego dodajmy ręce by można było nimi odpychać i lać po pyskach - będzie widowisko są igrzyska .
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A od kiedy piłka polega na tym, żeby zamiast piłką interesować się uderzaniem zawodnika :?:
Po prostu to nie jest piłka ręczna, że taka obrona, że co podbiegasz do zawodnika to musisz go pchnąć czy kopnąć, jest dozwolona i tyle. Może despeszalłan kiedyś to zrozumie.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Olo no co Ty to przecież fikcja on go nie dotknął ;) to jest ewidentne pomaganie Barcelonie. Jeszcze żebyś pokazał linka jak 5 sekund Adebayor popełnił podobny faul i nic dopiero za 2 razem reakcja. Jeżeli dla Pepe nie powinno być czerwieni ok, zgoda ale za prostackie, chamskie zagranie nie mającego nic z duchem walki fair play CZERWIEŃ i ten czarnoskóry zawodnik powinien siedzieć na trybunach.
Nie piszę więcej postów na ten temat, dla mnie Autobus i murowanie to nie piłka, pomaganie phi 1 wymieszał 5-6 i żale do garbatego że dzieci ma proste.
To jest ocena sytuacji która ustawiła mecz a nie jeden z dziesięciu gdzie ktoś powinien wypaść z boiska, bo sporo było po obu stronach, więc się tak nie podniecaj bo zarówno Real i Barce mam w głębokim poważaniu i nie zamierzam tu bronić żadnej ze stron
ps:
niech ci będzie Adebayor chciał go uderzyć w twarz ale nie trafił, Messi rozdaje łokcie podnosząc się z murawy i nie ma rozmowy co on powinien zobaczyć
Dla mnie kary powinny latać za same symulacje i wymuszanie decyzji u sędziego, jak nie w meczu to po nim.Ktoś wystawi rękę, wejdzie agresywnie to już go uderzył w twarz z premedytacją bo leży na boisku jak dziecko do czasu gwizdka wznowienia gry.
Co było celem ataku? Adebayor atakował piłkę czy gracza? Czym był bardziej zainteresowany? Dokładniej trafił go w żuchwę i co nie ma prawa się złapać za twarz? Może mógł mu wybić żuchwę i co?
wydaję mi się że pochwę
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Popisów teatralnych Ronaldo i DiMarii nikt tu po prostu nie wrzuca, bo szkoda czasu na udowadnianie oczywistości.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Teatr stał na wysokim poziomie i to po jednej jak i po drugiej stronie ale oczywiscie sedzia musial przeszkodzic w tym przedtawieniu i pokazal czerwona karte za nic ... i to bylo skutkiem wlasnie przegranej i jak dalszej ostrej gry ze strony Krolewskich . Sedzia oszukal Real i tyle w tym temacie . Bo do czerwonej katki ani jedni ani drudzy nie mieli pomyslu na gola dlatego tez ten mecz byl ustawiony na 0-0 ale jak sie okazalo ???? i dziekuje...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
To jest dopiero wyciąganie czegokolwiek, aby usprawiedliwić, że to Barce zawsze faworyzują. 1 zdjęcie to faul Busquetsa na Alonso w pucharze króla, szkoda tylko, że w tym samym meczu Pepe wręcz w identyczny sposób potraktował Messiego i kartki tez nie było ;) Sędzia był inny i pozwalał na taką, a nie inną grę. Poza tym ta 2 fotka.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Teatr stał na wysokim poziomie i to po jednej jak i po drugiej stronie ale oczywiscie sedzia musial przeszkodzic w tym przedtawieniu i pokazal czerwona karte za nic ... i to bylo skutkiem wlasnie przegranej i jak dalszej ostrej gry ze strony Krolewskich . Sedzia oszukal Real i tyle w tym temacie . Bo do czerwonej katki ani jedni ani drudzy nie mieli pomyslu na gola dlatego tez ten mecz byl ustawiony na 0-0 ale jak sie okazalo ???? i dziekuje...

Za nic , człowieku na jakim świecie ty żyjesz? jeśli wejście wyprostowaną nogą w piszczel korkami to jest według ciebie nic to może wyjdź wreszcie z pokoju , zagraj w piłkę i zobaczysz jak jest to niebezpiecznie zagranie ????

Gdyby Alves nie uciekł z nogą to byłby drugim Wasylem albo Eduardo .

SĘDZIA OSZUKAŁ REAL BO DAŁ CZERWONĄ ZA WEJŚCIE WYPROSTOWANĄ NOGĄ W PISZCZEL ????

A tu macie popisy teatru rodem z Katalonii
ee tam , i tak tego nic nie przebije:

http://www.youtube.com/watch?v=O2bX_lt91As&amp;amp;feature=player_embedded
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Śmiać mi się chce Adebayor niby powinien dostac czerwoną a w meczu z Arsenalem nie pamietam kto ale wiem że Jacka zlapal któryś z Barcelony za szyję a potem dwie idiotyczne kartki Dostal Robin ale oczywiście sędziowie nie pomagają. Czekam na nich na Wembley i na normalnego sedziego a nie sedziego który chce sam być gwiazda meczu
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Dlaczego? Dlaczego Ovrebo? Dlaczego Bussaca? Rozmawiamy o niezaprzeczalnie fantastycznym klubie piłkarskim. Dlaczego Chelsea nie mogła dojść do finału dwa lata temu? Cudem było, że udało się to Interowi. Dlaczego spotkanie, które mogło skończyć się 0:0 zostało zabite? Nie rozumiem dlaczego.&quot;
Hehehe, Mourinho na pomeczowej konferencji wymyslajac jakies teorie spiskowe ostatecznie sie pograzyl i osmieszyl. Jose niczym Kaczynski, a reszta krzykaczy to jego zwolennicy.
Prawda jest taka, ze rok temu to wlasnie Inter zostal przepchniety przez sedziow do finalu. Na San Siro bramka zdobyta ze spalonego przez ekipe Mourinho, a w rewanzu na Camp Nou nieuznany gola Bojana na 2:0 ktory zostal zdobyty jak najbardziej prawidlowo.

W tym sezonie w 1/8 nieuznany gol Messiego na 2:0 w meczu na Emirates Stadium z Arsenalem.

Rok 2009 1/2 finalu Barcelona-Chealse, nie podyktowanie na Camp Nou ewidentnego rzutu karnego dla Barcy oraz odgwizdanie rzekomego spalonego po ktorym pada bramka. Na Stamford Bridge bledy sedziowskie jedynie sie wyrownaly, dajac nam sprawiedliwy wynik dwumeczu.

Zastanowcie sie ludzie, zadnego spisku nie ma! A sedziowie beda popelniac bledy w dalszym ciagu.
Co do tej czerwonej kartki, byla to kara dla Realu za caloksztalt, padlo na Pepe i tyle.
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Kartka, nie kartka, mniejsza z tym. Boli jedno: Real zagrał nie wiem co. Wyglądało to jak bokser uciekający po ringu przez 12 rund. Tylko na co liczą? Ze w Barcelonie poszło by łatwiej?
Boli to, że Real nie był zainteresowany wygraniem. Real! Ten Real, Galacticos. Oni szukali bezbramkowego remisu u siebie. To jakieś nieporozumienie. Te zespół powinien dążyć do strzelenie 1-2 bramek korzystając z własnego boiska, ok. 65 000 własnych kibiców, świadomości, że na wyjeździe będzie gorzej.
To jest ból i problem Realu. Piękno gry Realu zostało zabite (dechami na własnej połowie).
 
przemeks87 0

przemeks87

Użytkownik
Bardzo podobała mi się postawa Guardioli w tym meczu. Tym razem nie dał się wpuścić w wir Realu. Pokonał Mourinho jest własną bronią. Tak, jak Mourinho murował bramkę w Pucharze Króla, tak Guardioli też się nie śpieszyło, żeby atakował na bramkę - stąd ta ogromna liczba podać. Wynik jak najbardziej zasłużony!
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Sędzia pomagał Interowi w meczu z Barceloną? ????
GOL PIQUE:
http://www.interpersempre.com/621s.jpg
&quot;SPALONY&quot; MILITO
http://www.youtube.com/watch?v=HTk6gG9Fjso 1:10
puknijcie się w czoło.
Faul (niebezpieczne zagranie) Pepe na żółtą kartkę.
Adebayor czerwona
Marcelo żółta/czerwona
Messi 2x żółta (raz za uderzenie łokciem, raz za zagarnięcie piłki ręką)
Dani Alves 2x żółta za ilość fauli
pozdrawiam wszystkich choć trochę obiektywnych kibiców.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Fajnie wygląda ta fota z zajścia Pepe v Alves ale to pierwsze zdjęcie to jest efekt zderzenia z piłką i odbicie się od niej nogi a nie wejście z premedytacją w piszczel a to drugie moment zderzenia za którą Pepe dostał czerwień.A wy dalej kminicie o jakimś ataku na piszczele i co to by się nie stało jakby nie odbił nogi.Noga to mu się odbiła od zderzenia a nie że chciał, choć mógł jeszcze zrobić 3 kółka w powietrzy zanim upadł
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
A ja mam pytanie z innej beczki - przypuśćmy, że Pepe nie dostał czerwieni a jedynie rezerwowy Pinto. Jak wtedy rozliczony został by zakład na czerwoną kartkę? ;) Liczy się taki czerwień dla piłkarza nie grającego w meczu?
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Prawda jest taka że Real i Barca w grze 11 na 11 sa zespolami rownymi . Barca atakuje a Real umiejetnie sie broni dlatego tez kazdy ich mecz dazyl do 0-0 z tych ostatnich trzech ... Barca nie potrafila wygrac z Krolewskimi w rownej walce na boisku i bo przeciez w zadnym z tych trzech meczy tego nie zrobili . Gra Barcelony zaczyna sie zawsze po czerwonej kartce tak jak to mialo miejsce wczoraj . Pepe ktory pare razy doprowadzil Messiego do parteru we wczorajszym spotkaniu zostal usuniety z boiska dlatego wynik jest taki jaki jest . Pepe umiejetnie powstrzymywal Messiego w kazdym z tych trzech spotkan .
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
A ja mam pytanie z innej beczki - przypuśćmy, że Pepe nie dostał czerwieni a jedynie rezerwowy Pinto. Jak wtedy rozliczony został by zakład na czerwoną kartkę? ;) Liczy się taki czerwień dla piłkarza nie grającego w meczu?
Nie wiem jak w każdym buku ale w bet365 nie liczą się kartki dla rezerwowych i te które sędzia pokazał po gwizdku, każdy buk ma regulamin trzeba wejść i poczytać
 
ojciec 11

ojciec

Użytkownik
co do czerwonej kartki dla Pepe sędzia mógł ją pokazać i to zrobił a czy zasłużenie czy nie to nie nam to rozstrzygać bo wiadomo,że każdy będzie za swoimi co by nie mówić kartka bardzo pomogła barcelonie.
co do meczu to można było się tego spodziewać, 1 połowa to flaki z olejem Real skoncentrowany na obronie, Barca klepała pomiędzy sobą w swoim stylu, mało sytuacji podbramkowych, ogólnie ujmując mecz prowadzony w środku pola. 2 połowa czerwo dla Pepe + świeży Afellay i jest bramka na 1:0, później popis Messiego i jest 2:0.
Mam nadzieję,że najciekawsze dopiero przed nami w następnym tygodniu rewanż i Real musi pójść na wymianę ciosów bo nie ma nic do stracenia, jestem ciekaw jak to rozegra Mourinho.
Najchętniej zobaczył bym finał Schalke-Real niestety jest on bardzo mało prawdopodobny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom