>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Mistrzostw Europy 2020 [6-7.07.2021] - Typy z analizami

seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
ponad 23,5 fauli (EURO) @ 1,6
Totalbet

ponad 3,5 kartek @ 1,61
ponad 4,5 kartek @ 2,45
Unibet

żółta kartka za opóźnianie gry @ 6,0
Betfan

Pierwsze starcie półfinałowe i w zasadzie trudno wskazać zwycięzcę tego pojedynku. Wydaje się, że Włosi którzy do tej pory prezentowali się solidnie w defensywie i skutecznie w ataku są lekkim faworytem ale Hiszpanie pomimo nie najlepszej postawy nadal są w turnieju.
Do tej pory arbitrzy pozwalają na sporo i nie gwiżdżą ewidentnych fauli i nie dają kartek w momencie w którym wydaje się, że nic innego nie mogą zrobić ale jednak to nie następuje. Na przekór temu ponownie gram na przewinienia i kartki, w końcu to spotkanie zadecyduje kto zagra w wielkim finale.
Nie ma co przytaczać statystyk z tego turnieju obu ekip bowiem można śmiało stwierdzić, że ten mecz jest teraz jedyny i najważniejszy. Kartki z wcześniejszych spotkań się wyzerowały także zawodnicy startują z zerowym kontem i nie muszą się pilnować, że w przypadku otrzymania żółtej kartki nie wystąpią w następnym spotkaniu.
Gorące temperamenty zarówno Włochów jak i Hiszpanów mogą w tym spotkaniu dać o sobie znać i może być dosyć ostro na boisku na co liczę. Miałem nie przytaczać statystyk z tego turnieju ale trochę jednak przypomnę ostatnie pojedynki tych drużyn, co prawda dosyć odległe ale zawsze sporo się w nich działo:
- kwalifikacje do MŚ 2016 / 24 faule + 2 żółte / 32 faule + 8 żółtych
- Euro 2016 1/8 finału / 32 fauli + 6 żółtych
Totalbet oferuje kursy na faule dosyć konkurencyjne w porównaniu z innymi, na tą samą linię inne firmy oferują kursy w granicach 1,4 - 1,46 także do jakiegoś dubelka jak znalazł (np. z nocnym spotkaniem w Copa America).
Ostatni typ to taki for fun bowiem chyba w tym turnieju jeszcze nikt nie dostał karki za opóźnianie gry a okazji było sporo. Być może w tym spotkaniu gdy jedna z drużyn będzie prowadziła 1 bramką a będzie zbliżał się koniec spotkania takowa kartka się przydarzy.

Edit: chyba się umówili arbitrzy z bukami na kartki tzn. na ich brak bo spokojnie w tym spotkaniu mogły być z 3-4 w regulaminowym czasie :(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Włochy - Hiszpania 1:1 (k. 4-2)
Włochy awans, @1,72 Betfan


Pierwszy półfinał, zapowiada się ciekawe widowisko, osobiście pewnie jak większość jestem pod większym wrażeniem gry Włoch niż Hiszpanii, która praktycznie co rundę się ślizga, natomiast Włosi oprócz jednej męczarni z Austrią przechodzą dość pewnie kolejne rundy, zdaję sobie sprawę, że Hiszpania to drużyna turniejowa, mimo że nie zachwyca to jednak wciąż jest w grze. Idę jednak w stronę Włoch, od początku EURO grają najlepszą i najrówniejszą piłkę, nie tracą głupich bramek jak ich jutrzejsi przeciwnicy, z przodu też są bardziej konkretni, jednak jak pokazał już ten turniej, niczego nie możemy tu być pewni, dlatego próbuję bezpieczniejszej wersji, czyli awansu bez różnicy czy będzie to w regulaminowym czasie, dogrywce czy karnych wierzę, że to Italia zamelduje się w wielkim finale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
typ: Włochy (awans)
@1.72 FORTUNA

We wtorek i środę zostaną rozegrane półfinałowe spotkania Euro 2020. Już tylko trzy mecze zostały i poznamy zwycięzcę 16-stej edycji mistrzostw Europy. Rywalizacja teraz już będzie toczyć się tylko na Wembley. Od półfinałów zostają wyzerowane żółte kartki a znając temperament obydwu zespołów również ciekawym typem wydaje się over kartkowy. W pierwszym półfinałowym spotkaniu zmierzą się finaliści Euro 2012. Włosi pozostają niepokonani od 32 meczów! Włosi zagrają niestety bez rewelacyjnie spisującego się Leandro Spinazzoli. W drużynie Hiszpanów wciąż nie wiadomo czy wystąpi Pablo Sarabia - narzekający na uraz. Jak ważny jest to piłkarz dla Enrique świadczą jego statystyki: 2 gole i 2 asysty. Hiszpanie grali już dwie dogrywki na tym turnieju. Pierw z Chorwatami, choć do 85 minuty prowadzili 3:1 a potem ze Szwajcarami, gdzie również prowadzili w meczu i dali sobie strzelić gola. Włosi to bardzo solidna drużyna o czym świadczą ich statystki i skrzętnie wykorzystują błędy w obronie rywali i tym razem stawiam, że będzie tak samo i to Włosi będą się cieszyć z końcowego triumfu i awansu do wielkiego finału.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +395
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wejdę w malutką polemikę jak pozwolisz... Jeśli Włochy strzelą jako pierwsze, a jest to bardzo prawdopodobne przy tych dziurach w obronie Hiszpanii to Hiszpania będzie bardzo długo przy piłce bo będzie chciała wyrównać, a Włochy będą czekały na kontratak więc Hiszpania lubiąca to klepanie i konstruowanie akcji może mieć większe posiadanie piłki.
Dzięki, że o tym wspomniałeś, bo w sumie zapomniałem o tym napisać, a miałem to w głowie :D akurat Włosi to taka ekipa, która także przy prowadzeniu lubi piłkę trzymać przy sobie i starają się rozgrywać między sobą, przykład spotkanie z Belgią. Wynik będzie miał znaczenie, ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby nagle Włosi oddali piłkę
 
N 347,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
over 2,5 gola @2,26 Betfan, @2,30 Unibet (Euro)


Analizując ten półfinał Euro z przebiegu całego turnieju, bardziej skłaniałbym się w kierunku zwycięstwa/awansu Włochów. Grają najrówniej i najładniej ze wszystkich drużyn. Jednak Hiszpanów, którzy jak to jest często określane "prześliznęli się" przez 2 fazy turnieju, nie są wcale bez szans. Często tak bywa, że drużna która gra najlepiej i najładniej odpada np w półfinale bądź przegrywa finał. Sercem będę bardziej po stronie Hiszpanii, rozum podpowiada Włochy. Jednak myślę, że przede wszystkim czeka nas piłkarska uczta na Wembley. Hiszpanie wiadomo, lubią posiadanie piłki i ofensywny styl gry, ale jak często jest to podkreślane, Włosi również na tym turnieju grają ofensywnie do przodu i strzelają dużo goli. Wg mnie ten mecz może mieć podobny przebieg jak ćwierćfinał Włochy - Belgia. Włosi wyjdą na prowadzenie, Hiszpania wyrówna bądź odwrotnie. Jedno jest pewne, nikt tutaj się nie podda i będą dążyć do strzelenia zwycięskiego gola do ostatnich minut. Być może będzie potrzebna dogrywka i karne. Ja jednak liczę, że zobaczymy minimum 3 bramki w tym spotkaniu, kurs jest ciekawy więc warto spróbować. Myślałem jeszcze nad btts ale kurs jest nieco niższy a ja zakładam, że jedna z ekip strzeli 2 gole.

Aletrnatywnie można spróbować:
Over 2,5 gola i btts @2,6 Unibet
Post automatycznie złączony:

Anglia - Dania
obie strzelą - tak @2,23
Betfan


W tym meczu po cichu liczę na niespodziankę i awans Duńczyków do finału. Na pewno będę im kibicować, w mojej ocenie w przekroju całego turnieju zasłużyli na ten finał. Każdy zna historię ich pierwszego meczu z Finlandia, później po prostu zaczęli świetnie grać i ogrywać kolejnych rywali (prócz Belgi oczywiście...:)). Myślę, że grają mega zmotywowani dla Eriksena, nie ciąży na nich żadna presja i gra wygląda tak jak wygląda. Strzelają dużo goli i grają fajny, ofensywny futbol. Anglia z kolei mnie nie przekonuje jakoś specjalnie, grają i wygrywają ale na pewno nie jest to najpiękniejszy futbol na tym Euro. Własny stadion im może pomóc, ale też dołożyć dodatkową presję, Anglia musi a Dania może. Jednak typ opiera się na tym by obie ekipy strzeliły minimum 1 gola. Kurs spory, gdyż Anglia do tej pory gola na Euro nie straciła, nic nie trwa wiecznie i myślę, że w półfinale ta seria się skończy. Duńczycy strzelać potrafią, co już pokazali wielokrotnie strzelając na tym turnieju już aż 11 goli - gole strzelało aż 7 różnych zawodników. Anglia też coś powinna strzelić tym bardziej, że Dania nie broni nadzwyczajnie. Spodziewam się remisu 1:1 i rozstrzygnięcia w dogrywce lub karnych.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Dzięki, że o tym wspomniałeś, bo w sumie zapomniałem o tym napisać, a miałem to w głowie :D akurat Włosi to taka ekipa, która także przy prowadzeniu lubi piłkę trzymać przy sobie i starają się rozgrywać między sobą, przykład spotkanie z Belgią. Wynik będzie miał znaczenie, ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby nagle Włosi oddali piłkę
Z Belgią mogli utrzymywać się przy piłce bo Belgia to nie Hiszpania jeżeli chodzi o ten element gry. Wszystko będzie zależało od tego kto pierwszy strzeli gola no i jak późno padnie wyrównanie o ile to nastąpi. Jeżeli Włosi pierwsi obejmą prowadzenie to Hiszpania ich zaklepie.
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Hiszpania [x2] 1.56 Betfan
Idę w tym meczu pod prąd. Patrząc na przebieg spotkań na tym turnieju śmiało można, by rzec, że Włosi powinni zameldować się w finale. Jednak należy zwrócić uwagę, że Hiszpanie kreują mnóstwo sytuacji bramkowych, które marnują. Podobnie wygląda z karnymi. A może przyjść w końcu mecz, gdzie skutecznością wejdą na wyższy poziom. Ponadto turnieje Euro mają coś w sobie, że tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu zdobywa drużyna, która nie zachwycała. Tak było chociażby na ostatnim Euro, gdzie Portugalia prześlizgiwała się niemal w każdym spotkaniu, a do domu wróciła z tytułem. Podobnie było z Grecją, która w 2004 roku zaskoczyła chyba wszystkich. Więc, dzisiaj idę pod prąd, wbrew logice, wbrew statystykom, zabezpieczając się remisem idę w kierunku Hiszpanii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
Hiszpania powyżej 11.5 fauli
@1.65
betfan
Hiszpania na razie nie mierzyła się z tak wymagającym rywalem i mimo, że na razie w swoich meczach za dużo nie faulowali to dziś powinno się to zmienić. Włochy są drużyną, na której popełniane jest zazwyczaj kilkanaście fauli w tym turnieju. Tym razem znów będą występować w roli nieznacznego faworyta i myślę, że to oni pierwsi zdobędą bramkę. Jeśli tak się stanie nadal będzie spora szansa, że nie ustaną w swoich atakach tak jak to miało miejsce w meczu z Belgami, którzy próbując ratować sytuację dopuszczali się kolejnych przewinień. Taki stan rzeczy nie zmieniłby stanu, w którym Hiszpania będzie pod presją i nie przestanie faulować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia - Dania
Typ: Dania awansuje
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna

Inny typ: w meczu będzie remis i powyżej 3,5 goli @20,00 etoto

Analiza:

Będzie to drugie spotkanie półfinałowe na Euro. Reprezentacje te będą mieć ten komfort, że będą wiedzieć z kim się zmierzą w ewentualnym finale, czy to będą Włochy czy Hiszpania. Jeśli chodzi o rywalizację Anglii z Danią, to uważam, że Anglicy są za bardzo faworyzowani. Dużym atutem Anglików jest to, że zagrają u siebie na Wembley. Anglia na tych mistrzostwach tylko raz musiała grać gdzie indziej, a tak to wszystko grają u siebie. Wyjątkiem był ich ostatni mecz z Ukrainą rozegrany w Rzymie. Co ciekawe to było najlepsze spotkanie Anglii na tym turnieju, gdyż rozgromili 4:0 Ukrainę. Poza tym meczem to Anglia nie błyszczy. Trzeba docenić to, że jeszcze nie stracili żadnej bramki na Euro, ale mieli też sporo szczęścia, bo w niektórych sytuacjach mieli po prostu mnóstwo szczęścia. Mam tu na myśli głównie ich spotkanie z Niemcami, gdzie to Niemcy sprawiali lepsze wrażenie, mieli groźniejsze sytuacje. Już na samym początku tamtego meczu Anglia miała trochę szczęścia, bo byli naprawdę blisko otrzymania czerwonej kartki, a grając cały mecz w dziesiątkę awansu na jakieś 80% by nie wywalczyli. Ich mecze grupowe nie wzbudziły zachwytu i nie chodzi mi tylko o to, że nie były zbyt ciekawe, ale też o poziom gry. Zwłaszcza ich spotkanie ze Szkocją było słabe, Szkocja wcale nie była słabsza i w mojej ocenie Szkoci w pełni zasłużyli na remis.

Dania to jest rewelacja tych mistrzostw. Ten turniej zaczął się dla nich katastrofalnie pod wieloma względami. Najpierw była ta sytuacja z Ericksenem, apotem dokończenie meczu z Finlandią i niezasłużona porażka 0:1. Ta przegrana była niezasłużona, gdyż Duńczycy dominowali przez cały mecz, mieli ogromną liczbę sytuacji do zdobycia bramki, do tego mieli nawet rzut karny i nic z tego nie wyszło. Mimo wszystko pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Równie pechowy był ich mecz z Belgią, gdzie też byli drużyną lepszą, a przegrali 1:2. Zwłaszcza w pierwszej połowie Duńczycy tak przycisnęli Belgów, że mogli wygrać ten okres gry wyżej niż 1:0. W drugiej połowie Belgia popisała się zabójczą skutecznością i Dania zanotowała kolejną porażkę. Mimo przegranych dwóch pierwszych spotkań Dania się nie poddała i pewnie ograła Rosję aż 4:1 awansując do 1/8 finału. Tam Dania rozegrała kapitalny mecz przeciwko Walii. To był koncert gry Duńczyków i w pełni zasłużenie wygrali aż 4:0. Zwłaszcza druga połowa była genialna w ich wykonaniu, a strzelili w niej aż trzy gole nie tracąc żadnego. W ćwierćfinale Dania wygrała 2:1 z Czechami. Tutaj ich gra była solidna, chociaż nie zagrali już na tak wysokim poziomie jak z Walią.

Ważną rolę może odegrać presja u Anglików. Dania już i tak zrobiła znacznie więcej niż od nich oczekiwano, zwłaszcza o tym co się stało z Ericksenem. Oni już są bohaterami tych mistrzostw. Duńczycy zagrają w pełni zmotywowani, ale ze świadomością, że jak przegrają, to i tak zaliczyli świetny turniej. Od Anglii wymaga się przynajmniej finału, a odpadnięcie u siebie w półfinale z Danią spowoduje falę krytyki. Anglia już bardzo długo nie wygrała żadnego wielkiego turnieju, więc ciąży na nich duża presja, by teraz tego dokonać. Uważam, że jeśli Dania zagra tak dobrze jak z Walią czy w drugiej połowie z Rosją, to możemy być świadkami niespodzianki w postaci ich awansu. Chodzi mi też po głowie typ na wysoki remis w tym spotkaniu, czuję tutaj wynik 2:2 po 90 minutach. Kurs na remis i powyżej 3,5 goli w meczu to aż 20,00 w etoto i sądzę, że można spróbować to pograć na niewielką stawkę. Dania na tym turnieju pokazała, że ma naprawdę duży potencjał i absolutnie nie są na straconej pozycji w rywalizacji z faworyzowanymi Anglikami.
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
Typ: Włochy powyżej 1,5 gola @ 2,65 Betfan


Trochę wygląda, że mamy masówkę na Włochy ale nic dziwnego po prostu Włosi prezentują się lepiej od Hiszpanów na tym turnieju. Też wpiszę się w trend stawiając i polecając zagranie co najmniej 2 goli po stronie Włochów. Na 10 meczów w tym roku Włosi w 8 zdobyli przynajmniej 2 bramki pozostałe dwa mecze to Walia na tym turnieju jak już byli pewni awansu z grupy i mecz z Austrią gdzie dopiero w dogrywce strzelili swoje 2 bramki. Hiszpanie jakoś słabo wyglądają na tych mistrzostwach aż dziw że zaszli tak daleko wiadomo jest zawsze ryzyko że im odpali i coś nastrzelają ale tracili gola z Polską, Chorwacja wbiła im 3 (nom jedną sami sobie wbili co też było wyczynem bo jak kojarzę to jakoś z połowy boiska), Szwajcarzy strzelili i byli bardzo blisko wyeliminowania a z Włochami przecież dostali 0-3. Więc zakładam że Hiszpania swoją "Tiki Takę" będzie sobie grałą podania dla podań Włosi potrafią się sprytnie bronić i do tego wyporowadzić kilka szybkich kontr z których mam nadzije padną chociaż 2 bramki zwłaszcza jakby udało sie coś ustrzelić w pierwszej połowie jak z Belgami, z Austrią też były sytuacje nie jestem pewny czy nie jakiś słupek czy poprzeczka i też mogło się skończyć szybciej. Nie czysty Win czy awans bo po pierwsze kurs lepszy a prawdopodobieństwo podobne myślę jak nie większe bo jak się z klepania Hiszpani uda coś strzelić i zrobi się Chorwacja jakieś 2-2 albo 3-3 to w karnych też może być różnie.
 
Ostatnia edycja:
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Włochy - Hiszpania

Ja od początku mistrzostw to właśnie Hiszpanów widzę jako zwycięzców turnieju. Dzisiejszy typ jest swego rodzaju kontynuacją mego sposobu rozumowania. Włochom chyba drugi taki mecz nie wyjdzie jak z Belgami. Czekam dziś na przebłysk geniuszu ekipy z półwyspu Iberyjskiego. Najlepszy mecz tych mistrzostw mam nadzieje. że zagrają dzisiaj. Pozdrawiam

Hiszpania awans kurs 2,13 STS
wynik 1:1 i 4:2 w karnych
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy (1x) ✅ + awans Anglii ✅ kurs: 1,92 buk: fortuna ✅✅✅✅✅

Do zakładów, które wcześniej podawałem na ilość goli dorzucam jeszcze takie. Nie zgadzam się z kolegą wyżej, choć szanuję jego zdanie jeszcze z dawnych lat. Pozdrawiam :)

Nikt mi nie powie, że Hiszpania celowo zagrała źle z Polską i Szwecją aby rozkręcić się później. Bo jak np wytłumaczyć Chorwację/Szwajcarię ? Belgia to z 2 poziomy wyżej niż Hiszpania więc Włochy nie będą nawet musiały się wznieść na taki poziom jak z Belgią. Hiszpania popełnia sporo błędów w obronie. Do tego ofensywa nie zachwyca. W meczach grupowych póki nie wrócił Busquets nie potrafili/ nie chcieli/ nie umieli - strzelić gola zza pola karnego. W meczu z Chorwacją i Szwajcarią coś tu drgnęło i przestali tylko klepać, ale... to były pojedyncze tego typu akcje. Natomiast Włochy są jak kameleon - w jednej chwili potrafią zagrać nudnie z obroną, w innej zagrać jak Francja czy Belgia. W trakcie meczu zmieniają taktykę, sposoby gry, pozycje płynne, gra kombinacyjna... Kiedy przeciwnik po 20 min. myśli, ze już wie czego się spodziewać oni zmieniają wszystko tak bardzo, że przeciwnik się gubi. W meczu z Austrią chcieli wygrać na stojąco. Nie udało się w czasie reg.. ale widzieliśmy co się zaczęło dziać od 1 min. dogrywki.

Co do Anglii to może być bardzo podobny mecz jak Dania vs Belgia. Owszem Dania gra ładnie, ale z topowych drużyn została przetestowana przez Belgię i prowadzili 1:0 tylko dlatego, że Belgia była bez De Bruyene i nie zagrała na 100% w I poł. A do tego grali u siebie. Jutro natomiast grają na Wembley z drużyną, która może super nie zachwyca, ale ma na tyle dużo atutów z przodu i szczelną obronę, że nie da sobie wydrzeć finału. Może być Dania(1x) dlatego gram na awans Anglii, ale równie dobrze Anglia może powtórzyć historię z Ukrainą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
Włochy powyżej 1,5 gola - 2,70 eWinner

Wierzę w siłę ofensywną Włochów na tym turnieju, a z kolei nie ufam hiszpańskiej defensywie. Na tym turnieju tylko Austriacy potrafili postawić się włoskiej ofensywie, a i tak pękli w dogrywce. Przewiduję pierwszego gola dla Italii już w pierwszej połowie, a potem w drugiej połowie pójdzie jakaś kontra, która dobije Hiszpanów. Mam tylko nadzieję, że tym razem Immobile, bardziej skupi się na graniu w piłkę, a nie na grze aktorskiej. Powodzenia!
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
1 połowa over 0,5 @1,52 (euro)
BTS 1 połowa @5,2

befan

Ja na dziś spróbuję pograć w kierunku przynajmniej jednej bramki w pierwszej połowie. Obie drużyny mają pokaźny potencjał ofensywny i cenią sobie taką grę. Hiszpanie klepią w nieskończoność, tworzą sytuacje i na pewno są w stanie taką sytuację wypracować pytanie czy będzie miał ją kto wykorzystać. Z drugiej strony mamy defensywę Hiszpańską która do najlepszych nie należy, popełnia w tym turnieju błędy, a dziś będą mieli przeciwko sobie szybką, dobre zorganizowaną włoską maszynę, która na pewno każdy taki błąd będzie w stanie wykorzystać. Włosi z Belgami pokazali, że potrafią przycisnąć i w pierwszej połowie wyraźnie zagrali właśnie tak, by stłamsić rywala i pokazać kto jest lepszy i to się udało, potem już tylko granie na utrzymanie wyniku. Myślę, że dziś od początku także będą chcieli taka siłę pokazać. Obie drużyny są zdolne tą bramkę w pierwszej połowie wcisnąć, nie spodziewam się w tym spotkaniu szachów więc próbuję to pograć do tego dorzucając za drobne również BTS w pierwszej połówce
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Wlochy-Hiszpania
awans: Włochy @1.77


Nie gralem zbyt czesto meczo Euro, ale to co zagralem to wypadlo naprawde bardzo dobrze, wiec licze na szczescie i podtrzymanie tej dobrej passy. Reprezentacja Wloch moim zdaniem bardziej zasluzyla na awans za caloksztalt i ciezko tu uzasadnic cokolwiek wiecej. Z pewnoscia Hiszpanie mieli wiecej szczescia w swoich meczach i jest to bardzo nieskuteczna druzyna, mimo stwarzania sytuacji. Obrona Hiszpanow jest newralgiczna i te nazwiska nie daja tam az tak duzego spokoju.

O Wlochach wiele napisalem. Zagrali cztery bardzo dobre spotania i jedno slabsze. Mysle, ze maja wiekszy potencjal w drugiej linii niz Hiszpanie. Hiszpania to obecnie taka druzyna mieszana z graczy juz mocno wyeksploatowanych jak Busquets, perspektywicznych lecz malo doswiadczonych jak Pedri, a u Wlochow kazde nazwisko to jakby zawodnik w swoim optymalnym primie. Niby to subiektywne odczucie, ale wydaje mi sie to wazne w tym zestawieniu.

No nic, sprobuje jeszcze pociagnac ten bardzo dobry trend zwiazany z Euro. NA pewno mozna liczyc na ciekawy mecz, a typuje Wlochow jako druzyne do finalu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +349
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Włochy - Hiszpania typ Awans Hiszpania kurs 2.08 Betfan

No i mamy półfinały. Dzisiaj swój mecz rozegrają Włochy z Hiszpanią. W Reprezentacja Włoch dzisiaj prawdopodobnie nie zagra Spinazzola, natomiast w Hiszpanii Sarabia. Włosi jeśli chodzi o fazę grupową rozegrali dość pewnie. Po wyjście z grupy Włochy byli już blisko odpadniecia z turnieju w meczu z Austria, gdzie dopiero po dogrywce zapewnili sobie awans. Hiszpanie w grupie pierwszy mecz rozegrali z Szwecja, co prawda zremisowali, ale prowadzili mecz co świadczy 75% posiadania piłki. Następny mecz rozegrali z naszą Reprezentacja. Tutaj również remis, ale też dzięki dobrej grze naszej Reprezentacji. Ostatni mecz zapewniający wyjście z grupy Hiszpanii to wygrana pięcioma bramkami z Słowacja. Mecz z Chorwacją po wyjściu kontrolowany przez Hiszpanów chodź Chorwaci nadrobili stratę dwóch goli, ale to w tym meczu w dogrywce Hiszpanie dalej pokazali lepszą grę i ostatecznie to oni awansowali do kolejnej rundy. Kolejna runda to mecz z dobrze grajaca Szwajcaria, tutaj Hiszpanie dopiero po rzutach karnych przyczynili się do awansu. Dużo ekspertów sądzi że w tym turnieju to Włosi są faworytami całego EURO 2020, lecz ja tutaj widzę dzisiaj Hiszpanów, którzy wcale nie gorzej spisują się w tym turnieju. Pozdrawiam i liczę na ciekawe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po wyjście z grupy Włochy byli już blisko odpadniecia z turnieju w meczu z Austria, gdzie dopiero po dogrywce zapewnili sobie awans.
Nawet przez 1 sek. w tamtym meczu nie byli blisko odpadnięcia. Kontrolowali cały mecz. Po prostu od 75 min. chcieli dowieść się do dogrywki, a w dogrywce przejechali się po Austrii jak walec czego nie można powiedzieć w przypadku Hiszpanii i Szwajcarii

Hiszpanie w grupie pierwszy mecz rozegrali z Szwecja, co prawda zremisowali, ale prowadzili mecz co świadczy 75% posiadania piłki.
Tak - bo klepali, klepali, klepali i tak w koło. Ani jednego celnego strzału zza pola karnego !!!!

Następny mecz rozegrali z naszą Reprezentacja. Tutaj również remis, ale też dzięki dobrej grze naszej Reprezentacji.
Naprawdę ? A ja miałem wrażenie, że dzięki fatalnej postawie Hiszpanii co zresztą zarzucało jej większość komentatorów w Hiszpanii !

Ostatni mecz zapewniający wyjście z grupy Hiszpanii to wygrana pięcioma bramkami z Słowacja. Mecz z Chorwacją po wyjściu kontrolowany przez Hiszpanów chodź Chorwaci nadrobili stratę dwóch goli, ale to w tym meczu w dogrywce Hiszpanie dalej pokazali lepszą grę i ostatecznie to oni awansowali do kolejnej rundy. Kolejna runda to mecz z dobrze grajaca Szwajcaria, tutaj Hiszpanie dopiero po rzutach karnych przyczynili się do awansu. Dużo ekspertów sądzi że w tym turnieju to Włosi są faworytami całego EURO 2020, lecz ja tutaj widzę dzisiaj Hiszpanów, którzy wcale nie gorzej spisują się w tym turnieju. Pozdrawiam i liczę na ciekawe spotkanie.
Z typem się nie zgadzam, ale może wejść... Ale analiza jak dla mnie bardzo nie trafiona... Włochy mogą się zdekoncentrować przyciśnięte jak ostatnie 15 min z Belgią... Mogą dostać głupią czerwoną kartkę... Może wylądować UFO - no są różne możliwości, że nie awansują, ale nie wynika to z Twojej analizy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom