>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1/2 finału Mistrzostw Europy 2020 [6-7.07.2021] - Typy z analizami

S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wlochy - Hiszpania
Typ: Awans Hiszpania
Kurs: 2.14
Bukmacher: fortuna
Nie był bym sobą gdybym dziś nie zagrał czegoś odwrotnego do tego co typuje większość. Włochy są w gazie bez dwóch zdań ale dla mnie lekceważenie Hiszpanii nie jest do końca zrozumiałe. Kursy są wystawione na podstawie tego że Hiszpania męczyła się z Chorwacja i ze Szwajcaria. Hiszpania ma bardzo mocny skład i w mojej ocenie szanse na awans są takie same dla obu drużyn. Fakt że Włochy są stawiane w roli faworyta może być wykorzystane z przez Hiszpanow którzy mimo dogrywek w dwóch ostatnich meczach, zdominowali przeciwników i pechowo musieli rozgrywać dogrywke oraz karne ze Szwajcaria. Motywacja dziś po obu stronach będzie bardzo wysoka, Kurs na awans Hiszpanii jest na tyle wysoki że postanowiłem spróbować takiego zakładu bo widzę spore szanse na wejście.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Włochy wygrają i obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 5,25
Bukmacher: etoto
Analiza:

Większość stawia na Włochów, ja również daję im większe szanse. Gdyby wskazać dotychczas najlepszą reprezentację na tym turnieju, to byłyby to Włochy. Oni bez najmniejszego problemu wygrali swoją grupę nie tracąc nawet jednej bramki. Świetnie zagrali też spotkanie z Belgią, gdzie wygrali 2:1. Jedynie z Austrią ich gra pozostawiała trochę do życzenia, na zbyt wiele pozwolili rywalom. Styl gry Włochów może się podobać. To już nie jest ta reprezentacja co kiedyś, która po zdobytej bramce skupiała się właściwie tylko na obronie. Teraz szukają oni kolejnych trafień, nadal atakują drużynę przeciwną. Hiszpanie prześlizgują się z meczu na mecz. Mieli oni dużo szczęścia, że są jeszcze w turnieju, gdyż w serii rzutów karnych Szwajcaria miała przewagę, jednak potem nie trafili trzech karnych z rzędu zaprzepaszczając swoją szansę na olbrzymi sukces jakim niewątpliwie byłby dla Szwajcarów awans do półfinału Mistrzostw Europy. Defensywa Hiszpanii na tym turnieju gra mocno poniżej oczekiwań. Hiszpanie w grupie stracili gola z naszą reprezentacją(a mogli stracić więcej niż jednego, bo dobrych okazji mieliśmy kilka i nawet była szansa na zwycięstwo...), w fazie playoff dali sobie wbić aż trzy bramki z Chorwacją oraz stracili jednego gola ze Szwajcarią. Biorąc pod uwagę to jak dobrze grają Włosi w ataku oraz jak dziurawa jest obecnie defensywa Hiszpanii, to według mnie Hiszpanie stracą w tym meczu przynajmniej dwa gole. Trzeba jednak oddać Hiszpanom, że w ataku radzą sobie wyśmienicie, stwarzają sporo okazji i są skuteczni. Uważam, że Włochy wygrają to spotkanie, ale nie zachowają czystego konta. Teoretycznie w półfinale dużego turnieju powinno być mało bramek, ale to Euro jest specyficzne i kibice nie mogą narzekać na nudę, gdyż mecze są bardzo ciekawe, a hokejowych wyników nie brakuje. Obie reprezentacje grają znacznie bardziej efektownie niż można było się spodziewać przed rozpoczęciem tych mistrzostw. Wątpię, by Włosi zmienili swój styl gry skoro tak dobrze im to wychodzi. Hiszpania też nagle nie zacznie grać super dokładnie w obronie, zapewne w dalszym ciągu będą popełniać błędy. Kto wie, czy nie zobaczymy tutaj kolejnego szalonego meczu z wieloma golami jakich na tych mistrzostwach było już wiele.
Dlaczego przegrałeś? Twój zakład liczył się tylko do podstawowego czasu gry?
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Anglia - Dania
Typ: Dania strzeli gola @ 1,84 Betfan (Euro)


Wczoraj zabrakło jednej bramki Włochów dzisiaj gram jedną Duńczyków. Anglia nie straciła gola w turnieju i przed turniejem ale podobnie jak skończyła się seria Włochów z czystym kontem tak dzisiaj myślę skończy się Anglików. Bo Dania bardzo rzadko nie strzela gola dodatkowo w październiku pokonała Anglików 1-0 i to na Wembley. Nie ukrywam że i dzisiaj liczę na małą "niespodziankę".Dania gra bez presji myślę że mogą uznać ten turniej za udany odnieśli sukces w sferze moralnej zachowali się właściwie w obliczu dramatu kolegi. Jak i w sferze sportowej przełamali się doszli do półfinału grają w dobrym stylu ładna ofensywną piłkę. Już nic nie muszą tylko mogą znów być sprawcami wielkiej sensacji jak 1992 roku. Cała presja po stronie Anglików grają u siebie wszyscy im mówią że muszą a oni w historii raczej zawodzili w kluczowych momentach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 19

Mat07

Użytkownik
Anglia na tych mistrzostwach tylko raz musiała grać gdzie indziej, a tak to wszystko grają u siebie. Wyjątkiem był ich ostatni mecz z Ukrainą rozegrany w Rzymie.
A Dania? Tylko dwa mecze poza swoim terenem. Więc nie ma dużej różnicy.

Poza tym meczem to Anglia nie błyszczy. Trzeba docenić to, że jeszcze nie stracili żadnej bramki na Euro, ale mieli też sporo szczęścia, bo w niektórych sytuacjach mieli po prostu mnóstwo szczęścia
Błyszczy w defensywie. Rywale stwarzają sobie mało sytuacji, z trudem przedostają się pod pole karne. Trudno przejść ich środek pola. To duży atut Anglików.
Wymień te sytuację w których mieli szczęście. Zapewniam że nie było ich więcej niż u każdej innej drużyny.

Mam tu na myśli głównie ich spotkanie z Niemcami, gdzie to Niemcy sprawiali lepsze wrażenie, mieli groźniejsze sytuacje.
Niemcy byli zneutralizowani. Jedna sytuacja Wernera w pierwszej połowie. Potem byli rozbrojeni przez Anglików.


Tam Dania rozegrała kapitalny mecz przeciwko Walii. To był koncert gry Duńczyków i w pełni zasłużenie wygrali aż 4:0.
Ok, koncert gry, ale Walia bodaj od 60 minuty grała w 10ciu. Walia męczyła się wcześniej z Turkami.


Anglia gra u siebie i to jest duzy atut.
Ma też lepszych piłkarzy.
Wspominanie historii, że spalali się w ważnych meczach, bez sensu.


Dania pokazała, że potrafi konstruować akcję, ale to może być za mało. Bardziej bym optował w stronę remisu, jednobramkowego zwycięstwa Anglików.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
paga 28,1K

paga

Użytkownik
Każdy gra jak uważa, jednak warto sobie zadać pytanie z kim wygrywała ekipa Danii?! Na rozkładzie Rosjanie, Walijczycy i Czesi. Żadna z tych ekip nie zagrała wybitnego spotkania.
Warto się zastanowić nad tym argumentem.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
To jest jeden mecz wszystko się może zdążyć wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz wydawało się że Włosi dużo lepiej się prezentowali na przestrzeni turnieju niż Hiszpanie przynajmniej ja miałem takie odczucie Hiszpanie nieskuteczność wymęczony awans ze Szwajcarią. Wydawało się że Włosi poukładani w defensywie że jak strzelili na 1-0 to już nie puszczą a tu jednak się zagapili zrobiło się 1-1 w końcówce też mogło być różnie w karnych też pierwszego nie trafili. I dzisiaj też Dania myślę ma uderzenie z dystansu potrafi rozegrać jak trafią nawet po jakimś rykoszecie czy ręka w polu karnym i będzie 1-0 Anglicy będą musieli się otworzyć i już tak szczelnie w obronie może nie być może być w drugą stronę mogą strzelić Anglicy i się cofnąć jak z Czechami np. Sam gram typ na gola Dani teoretycznie na tym etapie nie powinno być słabych drużyn i każdym może wygrać z każdym kurs na jednego gola Danii moim zdaniem dobry a od ćwierćfinałów tylko jeden mecz do zera w całej fazie pucharowej tylko jeden 0-0 więc bramki padają na turnieju. Anglicy też nie mieli porządnego sprawdzianu ograli Czechów, Chorwatów, Ukrainę i tak Niemców ale mam wrażenie że to nie Ci sami Niemcy jednak chimeryczni remisujący z Węgrami czy Dania przegrywający przed Euro z Macedonią czy Hiszpanią 0-6 więc czy to na pewno był taki realny sprawdzian??
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
misiek_84 misiek_84 bardzo ciekawa analiza i w dużej mierze trafna, ale w moim odczuciu jedyne co Dania zrobi to max 1x, ale nie awansuje... Natomiast realne i jest wysokie zwycięstwo Anglii. To są dla mnie dwa bieguny tego meczu. Anglia mnie też nigdy nie zachwycała, natomiast została przetestowana przez topową drużynę czyli Niemcy i wygrała, czego nie można powiedzieć o Danii vs Belgia... Do tego Duńczycy są bardziej zmęczeni i brakuje Pulsena, o Eriksenie nie wspominając. No i często pomijany, ale ja uważam, ze ważny czynnik czyli plecy. Wyobrażasz sobie co będzie się działo w ewentualnej dogrywce lub karnych (jak w ogóle do tego dojdzie). Całe Wembley będzie buczało na Danię i wspierało Anglię... Za dużo tu jest przesłanek negatywnych aby wierzyć w awans Danii... Ok - presja jest na Anglii i to właściwie jedyna taka psychologiczna rzecz na korzyść Danii... Ja mam pograny awans Anglii, który wydaje mi się najbezpieczniejszy i obejmuje wiele scenariuszy oraz pow 2 goli (AH), które też powinny wejść. Skłaniałem się wcześniej ku grze na Danię 1x, ale mecz Anglii z Ukrainą uświadomił mi, że jednak Anglia ma tu swój potencjał. Oczywiście Ukraina była słaba, ale Anglia zaprezentowała się bardzo dobrze... A jak nie wejdzie mi jednak ta Anglia to i tak się ucieszę bo mam pograne po kursie 3,00 Włochy na mistrza więc będą mieli w razie czego słabszego rywala :) . Ale myślę, że Anglia tu spokojnie ogarnie. Pytanie tylko czy w stylu wczorajszych Włoch z męczarniami czy w stylu jak z Ukrainą...
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pokaż załącznik 9856

Wkraczamy w fazę medalową EURO 2020! Przed nami półfinały, w których spodziewać się możemy wszystkiego, dlatego w naszej promocji można zarobić na naprawdę różnych wydarzeniach! Płacimy nie tylko za gole, ale także za...
1. Postaw kupon
  • zagraj dowolny zakład na mecze półfinałowe EURO 2020
  • kupony SOLO lub AKO
  • kurs minimalny kuponu 3.0
  • stawka: dokładnie 89 zł
2. Odbierz freebet
  • za każdego gola płacimy 10 zł
  • za gola samobójczego płacimy 50 zł
  • za gola w doliczonym czasie drugiej połowy (minuta 90+) płacimy 20 zł (zastępuje opcję "każdy gol")
  • za czerwoną kartkę płacimy 25 zł
  • jeśli strzelec gola zdejmie koszulkę celebrując go - płacimy 50 zł
  • jeśli na murawę wbiegnie kibic - płacimy 100 zł
  • jeśli ktoś ze sztabu szkoleniowego założy "siatkę" piłkarzowi/komuś ze sztabu przeciwnika - płacimy 1000 zł
  • jeśli ktoś na murawie napije się coli - płacimy 200 zł
  • za przestrzelonego karnego w 90 minutach meczu płacimy 25 zł
  • jeśli VAR odwoła gola - płacimy 10 zł
  • np. jeśli padną 4 gole (40 zł), a jeden z nich w minucie 90+ (+10 zł), strzelec zdejmie koszulkę (50 zł), ktoś przestrzeli karnego (25 zł), a zawodnik napije się coli na murawie (200 zł), otrzymasz freebet 325 zł
  • nieźle, jak za stawkę 89 zł, prawda?
3. Czas trwania
  • 5.07.21 r. od godziny 10:00, do 6.07.21r, godziny 21:00
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196.png
W związku z dużym zainteresowanie promocją BETFAN postanowił dać dodatkową szansę tym graczom, którzy nie wzięli udziału w pierwotnym terminie (czyli do wczoraj do godz. 21.00) i przedłużył promocję do dzisiaj do godziny 21:00.

Jedyną zmianą w warunkach akcji jest pojawienie się dodatkowych zdarzeń, za które rozdajemy freebety:

- jeśli ktoś strzeli gola z rzutu wolnego - płacimy 50 zł

- jeśli ktoś trafi piłką w słupek lub poprzeczkę - płacimy 10 zł

- jeśli ktoś otrzyma żółtą kartkę za symulowanie - płacimy 25 zł
 
M 19

Mat07

Użytkownik
dzisiaj też Dania myślę ma uderzenie z dystansu potrafi rozegrać jak trafią nawet po jakimś rykoszecie czy ręka w polu karnym i będzie 1-0
Zakladasz, że Dania strzeli, ok. Zakladasz, że strzeli jako pierwsza, a co jeśli to Anglicy trafią na 1-0? Bo argument, że gol po rykoszycie, albo po ręce, równie dobrze można przypisać Anglikom.

brakuje Pulsena,
Zdaje mi się, że zagrał w ostatnim meczu z Czechami. Chyba już jest zdrowy.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Zakladasz, że Dania strzeli, ok. Zakladasz, że strzeli jako pierwsza, a co jeśli to Anglicy trafią na 1-0? Bo argument, że gol po rykoszycie, albo po ręce, równie dobrze można przypisać Anglikom.
Zakładam że Dania strzeli w ogóle nie koniecznie jako pierwsza. Jako pierwsza to wtedy ma większe szanse na awans i tak jak pisałem wszystko się może zdarzyć bo Anglia się odkryje a jeśli Anglia strzeli pierwsza to Dania musi się odkryć i zaatakować jeszcze bardziej a Anglia się cofnie i będzie bronić ale jeśli Dania będzie grała do końca jeśli potrafi potrafi rozegrać i ma uderzenie z dystansu a Anglia się cofnie to może trafić przypadkową bramkę nawet przegrywając 0-2 i dlatego gram na bramkę Dani bo ma kurs 1,84 a nie bramkę Anglii która ma kurs tylko 1,23 czy nie over 1,5 bramki który ma kurs 1,46. Zresztą chyba nie tylko ja tak myślę bo kurs w Betfanie spadł już do 1,8 i w Fortunie podobnie 1,8. A jak będzie to zobaczymy wczoraj też liczyłem na 2 bramki Włochów po bardzo dobrym kursie okazje były ale nie wpadło...
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Anglia-Dania powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych + powyżej 2.5 kartek
@3.25


Sprobujmy zagrac cos takiego, skoro wciaz swietnie idzie. Nie ma co tu praktycznie analizowac, jest to typ 3 kombinacji, wiec najwiecej zalezy po prostu od czynnika szczescia. Faworytem sa Anglicy, ale niebardzo zadowala proponowany kurs. Troche ta liczba kartek mnie tam martwi, bo sedziowie wiele ich nie pokazuja na biezacych ME, ale wyski kurs wydaje sie usprawiedliwiac taka probe.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
BTS po 2.19 według mnie bardzo dobry typ nie rozpisując się, kurs jest zawyżony ze względu nie stracenia przez Anglików ani jednej bramki lecz tutaj mamy już półfinał i bardzo mocnych Duńczyków którzy strzelają bardzo dużo przy czym Anglia też w 90min powinna przynajmniej raz trafić do bramki rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
misiek_84 misiek_84 bardzo ciekawa analiza i w dużej mierze trafna, ale w moim odczuciu jedyne co Dania zrobi to max 1x ✅ , ale nie awansuje...✅ Natomiast realne i jest wysokie zwycięstwo Anglii❌. To są dla mnie dwa bieguny tego meczu. Anglia mnie też nigdy nie zachwycała, natomiast została przetestowana przez topową drużynę czyli Niemcy i wygrała, czego nie można powiedzieć o Danii vs Belgia... Do tego Duńczycy są bardziej zmęczeni i brakuje Pulsena✅, o Eriksenie nie wspominając. No i często pomijany, ale ja uważam, ze ważny czynnik czyli plecy. Wyobrażasz sobie co będzie się działo w ewentualnej dogrywce lub karnych (jak w ogóle do tego dojdzie)✅. Całe Wembley będzie buczało na Danię i wspierało Anglię...✅ Za dużo tu jest przesłanek negatywnych aby wierzyć w awans Danii...✅ Ok - presja jest na Anglii i to właściwie jedyna taka psychologiczna rzecz na korzyść Danii... Ja mam pograny awans Anglii, który wydaje mi się najbezpieczniejszy i obejmuje wiele scenariuszy oraz pow 2 goli (AH), które też powinny wejść. Skłaniałem się wcześniej ku grze na Danię 1x, ale mecz Anglii z Ukrainą uświadomił mi, że jednak Anglia ma tu swój potencjał. Oczywiście Ukraina była słaba, ale Anglia zaprezentowała się bardzo dobrze... A jak nie wejdzie mi jednak ta Anglia to i tak się ucieszę bo mam pograne po kursie 3,00 Włochy na mistrza więc będą mieli w razie czego słabszego rywala :) . Ale myślę, że Anglia tu spokojnie ogarnie. Pytanie tylko czy w stylu wczorajszych Włoch z męczarniami czy w stylu jak z Ukrainą...
Podkreśliłem ikonkami tam wszędzie gdzie dobrze przewidziałem ten mecz... Kasy na nim dużo nie zarobiłem, ale cieszę się ze swojej analizy bo dużo się potwierdziło... (y)

Dania na respiratorach po Baku... Anglia bardziej wypoczęta... To w dużej mierze zdecydowało o wyniku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom