>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Mistrzostw Europy 2020 [6-7.07.2021] - Typy z analizami

R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
6.07.2021
Włochy - Hiszpania
Awans Włochy
Kurs 1.76
Betfan

Nie będę oryginalny, mówić, że Włosi są faworytami tego spotkania. Bardzo dobra gra na tych mistrzostwach zaowocowała serią zwycięstw. Jak zawsze na mistrzostwach, każdej ekipie musi przydarzyć sie słabszy mecz, dla Włochów to było spotkanie z Austrią wygrane dopiero po dogrywce, a w regulaminowym było 0:0. Pozostałe spotkania to zwycięstwa śrubujące serię Włochów bez porażki w meczach miedzypaństwowych. Hiszpania to ekipa zawsze stawiana w roli faworyta, ale w tych rozgrywkach wszyscy uśmiechają się na myśl nazwania Hiszpanów faworytami. Potwierdza to przewaga remisów w ich spotkaniach i ich poziom faworyta ratuje tylko wysoka wygrana 5:0 ze Słowacją. Pozostałe remisy chwały im nie przynoszą patrząc na rywali. My się szczycimy remisem z Hiszpanią, a dla nich to wstyd. Miedzy sobą nie grali od 4 lat, a poprzednie spotkanie gładko wygrali Hiszpanie. Ale nie tym razem w tej formie z tak grająca ekipą Włoch zarówno w ofensywie a może przede wszystkim w defensywie w mojej opinii Hiszpanie nie mają szans. W najgorszym przypadku spotkanie zakończy się remisem i zwycięstwem Włochów po dogrywce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Włochy-Hiszpania
Spotkanie/Liczba goli 1/1,5+
@ Fortuna 3.30

Można by powiedzieć że kolejny HIT na Euro. Tym razem walka o Finał Mistrzostw. Faworytem po 5 meczach jakie obejrzeliśmy w wykonaniu obu zespołów wydaje się być Squadra Azzurra. Hiszpanie mieli dużo łatwiejszą drogę do tej pory. Nie zagrali ani jednego meczu z faworytem mistrzostw. Co prawada strzelają sporo bramek. Tylko tym razem nie będą tym razem to piłkarze Słowacji czy Chorwacji, którym Hiszpanie strzelili sporo bramek. Mecz z Szwajcarią pokazał że dobrze zorganizowana obrona i bramkarz w formie mogą się przeciwstawić Hiszpanom. Włosi na turnieju również strzelają sporo bramek średnio ponad 2 gole na mecz więc w tym meczu gole mogą strzelić oba zespoły. Patrząc na statystyki obu zespołów i kto powinien wygrać ten mecz można śmiało próbować zagrać na taki typ.
 
Ostatnia edycja:
Z 610,3K
06.07/21,00
Anglia - Dania
Typ 1
Kurs 1,72
Bukmacher: STS
Analiza.W tym pojedynku moim zdanie4m zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są piłkarze Angli którzy może na razie nie grają efektownie ,ale są bardzo dobrze zorganizowani na boisku.Jeszcz w turnieju nie stracili żadsnej bramki.Dodatkowym atutam tej drużyny że zagrają na swoim terenie z przewagą swoich kibiców.Ich gra może nie porywa,ale w ostatnimk pojedynku fazy pucharowej na tle słabej Ukrainy prezentowali się bardzo dobrze i ani przez moment nie byli zagrożąeni.Tacy piłkarze jak będący na fali Kane czy Sterling gwarantują że jakieś bramki zdobedą.Ich rywale Dania już odniosła sukce kwalifikując się do półfinału i zagrą na luzie ,ale tego pojedynku w normalnym czasie nie uda się im wygrać,anizremisować.
 
Ostatnia edycja:
P 0

Polcyn

Użytkownik
07.07.2021
Anglia-Dania
typ:2
Kurs 5.15
Bukmacher: STS
Anglia zawodzi w ważnych meczach, moim zdaniem gra Anglików nie porywa, mecz z Ukrainą to przypadek że na tym etapie turnieju znalazła sie tak słaba ekipa, moim zdaniem Anglikom brakuje charakteru przypominam mś 2018 kiedy też stawali wszyscy na Anglie kiedy mieli za sobą bardzo dobry mecz z Kolumbią w 1/2 odpadli z Chorwacją a potem w meczu o 3 miejsce już nie istnieli w starciu z Belgami przegrywając wysoko brąz. Anglia zagrała w swojej historii tylko raz w finale wielkiego turnieju to był 1966 rok, potem tylko raz udało się Anglikom zanotować półfinał mś a w 1996 grając u siebie odpadli na etapie 1/2. Anglia jest do ugryzienia na tym turnieju i pokazała to szkocja, moim zdaniem nie mieli jeszcze słabszego meczu i ten słabszy dzień powoli nadchodzi. Co do Dani
Joakim Maehle rozgrywa fantastyczny turniej, Dolberg nie zawodzi w ważnych momentach, defensywa z Kjaerem i Christensenem wygląda naprawdę solidnie – mimo bardzo ofensywnego nastawienia zespołu, a pomoc z Hojbjergiem i Delaneyem działa bez zarzutu. Dania ma kim zaskoczyć, wiele będzie zależało od formy dnia poszczególnych zawodników i tego co wymyśli rywal. Dlaczego więc nie postawić na Danie? Czy Dania jest skazana na porażkę moim zdaniem nie jeżeli zagrają na miarę swoich możliwości to spokojnie mogą doprowadzić do sensacji czego im życzę
 
mateusz-kocur 1,2K

mateusz-kocur

Użytkownik
06.07.2021
Włochy - Hiszpania 1/2
Awans : Hiszpania
Kurs : 2.10
Bukmacher : Fortuna

Analiza :

Włochy pokonały kandydata do tytułu Belgię w 90 minut dzięki niesamowitemu występowi w pierwszej połowie. Ich niszczycielski atak z tempem i intensywnością całkowicie złamał belgijską obronę, która już wiele wycierpiała w meczu z Portugalią w rundzie 16. Belgia była bardzo bliska wyrównania w kilku momentach meczu, ale ostatecznie Włochy wytrzymały i przeszły do półfinału, gdzie ich przeciwnikiem będzie Hiszpania.


Drużyna Enrique rozegrała trudniejszy mecz niż się spodziewała przed spotkaniem ze Szwajcarią, która nie miała w składzie Xhaki, ale mimo to kontrolowała przez 90 minut wiele piłek i zmusiła ich do rozegrania dogrywki. Totalna dominacja w przedłużonym czasie gry z powodu czerwonej kartki przeciwnika, ale nie udało im się strzelić ani jednej bramki. Wycofanie Moraty wydaje się być oczywistym błędem Enrique, ponieważ nie mieli prawdziwego filara w polu karnym. Dzięki Unajowi Simonowi zagrają z Włochami na Wembley o bilet do finału.

Włochy mają za sobą imponującą podróż w tym Euro, zawsze grają ambitny futbol i atakują do końca. Tymczasem Hiszpania od początku turnieju wyglądała na rozbitą, ale z każdym meczem widać było postępy.

We Włoszech z pewnością zabraknie lewego obrońcy Spinazolli z powodu poważnej kontuzji, co sprawi wiele problemów trenerowi Manciniemu. Hiszpania to drużyna, która wie jak utrzymać piłkę i nie sądzę, aby Włochom się to spodobało, gdyż utrzymanie piłki jest podstawą ich gry. Hiszpania jest młodsza i wydaje mi się, że ma więcej rozwiązań na ten półfinał i spodziewam się, że rozprawią się z włoską taktyką.
 
typerskoki 409K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ćwierćfinał poza nieudolnością Hiszpanów cały po mojej myśli. Idę za ciosem i liczę na powtórkę w półfinałach.

Dyscyplina: Piłka Nożna - ME ,Połfinał [EURO] 100
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Wlochy
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Po raz kolejny idę w kierunku Włoch. W meczu z Belgami trochę żałowałem, że nie pograłem grubiej. Trochę się wycofałem ze względu na powszechną opinie, że Włochy wyśrubowali rekord na ogórkach i z nikim poważnym nie wygrali. Po meczu z Belgią już tego powiedzieć nie można. Włosi byli wyraźnie lepsi i wynik 2-1 to i tak jest najmniejszy wymiar kary. Karny moim zdaniem był mocno naciągany i jakby druga połowa rozpoczęła się stanem 2-0 to moim zdaniem by szybko się z tego zrobiło 3-0. Tak Włosi musieli bronić nie tak bezpiecznej jednobramkowej przewagi. I pokazali między innymi Francuzom czy Hiszpanom jak to się robi. Mimo, że rywal miał w ataku gigantów pokroju Lukaku, De Bruyne to Italia dała rade. Wspomniana wcześniej Hiszpania już trzykrotnie na tej imprezie nie dawała rady obronić prowadzenia grając ze zdecydowanie słabszym przeciwnikiem (Polska, Chorwacja, Szwajcaria). Także nawet jak Hiszpania dobrze w mecz to spokojnie ewentualne straty są do odrobienia przez Włochów. Zdecydowanie jednak bardziej prawdopodone dla mnie jest, że to Włosi szybko strzelą bramkę i będą mądrze się bronić. Jak Hiszpania będzie prezentowała strzały takiej jakości jak ze Szwajcarią czy Polską to jestem spokojny o obrone Włochów. A i pewnie pójdzie pare kontr, więc nawet bym to grał z handi na jednym z kuponów po kosmicznym kursie.
Włosi wyglądają na tej imprezie bez porównania lepiej i jak nie zobaczymy w tym półfinale zupełnie innej postawy którejś z drużyn jak dotychczas to Włosi powinni to spokojnie wygrać. A kurs moim zdaniem na to jest znakomity. Szkoda Spinazzoli bo grał tak, że nawet miał szanse na MVP turnieju. No ale Emerson też potrafi grać i wiele razy grał w drużynie Manciniego jako pierwszy wybór na LO, także powinien dać radę godnie zastąpić kolegę.
Mój typ to 2-0, ale jak taki wynik będzie do 60minuty to Włosi mogą nie mieć litości wychodząc kontrami 3 vs 3 i może się skończyć nawet 4-0.

PS. To co mentalnie prezentuje na tych ME Chiellini to dla mnie coś niesamowitego. Reakcja po wybiciu piłki z bramki Spinazzoli coś pięknego. Niesamowity luz i jednocześnie pozytywna energia. Włosi zawsze mieli gigantów na tej pozycji (Maldini, Cannavaro), ale to Chiellini moim zdaniem ma okazje na najpiękniejszą puente kariery zdobywając Mistrzostwo i zostając jednym z najlepszych piłkarzy turnieju.


____________

Dyscyplina: Piłka Nożna - ME ,Połfinał 139
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia - Dania
Typ: Dania / remis i poniżej 3.5
Kurs: 2.39
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Już od 1/8 finału widząc drabinkę typuje taką niespodziankę. Dania nie musi, a może i w przeciwieństwie do Ukraińców ma argumenty by ograć Anglików. Na Anglikach olbrzymia presja. Historyczna okazja na wygranie turnieju po 55 latach oczekiwania! Kiedy jak nie teraz? Czyste konto na tych ME, pokonanie odwiecznego rywala Niemców, rozgromienie Ukrainy. I do tego półfinał i finał na Wembley. Ekipa mocna i zgrana jak nigdy, brak kontuzji, brak zawieszeń, brak zmęczenia. Kiedy jak nie teraz? Przy takiej retoryce presja będzie niebywała i moim zdaniem Anglicy po raz kolejny z tą presją przegrają. ALbo już teraz, albo w finale z Włochami. Póki co typuje, że Anglia nie wygra tego meczu w 90min. Do tego w te 90min padnie mniej jak 3,5gola. Moim zdaniem albo Anglicy będą bili głową w Duński mur przez 90min, tak jak to było z Niemcami do 75minuty. I tak jak z Niemcami będą się obawiać rywala i nie będę się otwierali, żeby przypadkiem nie stracić bramki. Zatem 0-0 wysoce prawdopodobne. Anglicy mimo, że grają na 0 z tyłu to wynika to raczej z takiej taktyki i z takich rywalów jakich mieli, a nie z jakiejś super personalnie obrony czy super bramkarza. Duńczycy są w stanie strzelić gola tej obronie i Anglia może po raz pierwszy na tym turnieju gonić wynik. Czy będą w stanie sobie poradzić w nowej roli? Możliwe, że niekoniecznie. Tak mi intuicja podpowiada. Co podpowiada statystyka? Anglicy niedawno grali z Danią w Lidze Narodów i dwukrotnie padł remis. W Danii 0-0. W Anglii 1-1. Zatem 3 remis pod rząd w krótkim czasie może się zdarzyć. Mnie osobiście trener Southgate absolutnie nie przekonuje. Już przy okazji MŚ 2018 pisałem, że Anglicy się jakimś cudem tam prześlizgneli i na tym poziomie czwórka która tam została powinna ich ograć. Tutaj sytuacja jest niemal bliźniacza. W prawdzie po drodze było nieco trudniej bo były Niemcy, no ale to był mecz do 1 bramki. Jakby Niemcy wykorzystali jedną z sytuacji to dzisiaj byłby mecz Niemcy - Dania. Anglicy mieli więcej szczęścia i grają oni, ale w żadnym meczu jakoś nie powalili na kolana (Ukraina w 2 połowie już była bardzo łatwym rywalem). Myślę, że już Dania może się okazać za mocna. A jak przyjdzie im zagrać ze zwycięzca drugiego półfinału to również nie będą oni w moich oczach faworytem.
 
Ostatnia edycja:
sunrise82 74,5K

sunrise82

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
awans Włochy @1,80 fortuna (EURO) ✅
Włochy @2,52 fortuna❌

Hiszpania jakoś mnie nie przekonuje swoją grą. Awansowali z problemami z dość łatwej grupy, do ostatniego meczu nie byli tego pewni.
W fazie pucharowej awansowali w 1/8 po dogrywce z Chorwacją, a w ćwierćfinale po karnych z Szwajcarią. Męczą się strasznie. Przeciwników też nie mają z górnego topu ( Chorwacja to cień drużyny sprzed 2 lat). W meczu z Szwajcarami jak by nie czerwona kartka, dla Helwetów to różnie by mogło się to skończyć.
Drużynę Włoch opisywałem przy okazji meczu z Austrią, więc nie będę się powtarzał.
W grupie zagrali kapitalnie i wyszli z pierwszego miejsca. W 1/8 przytrafił im się słabszy mecz z Austrią, ale ogarneli go na luzie w dogrywce. W ćwierćfinale po bardzo dobrym meczu odprawili jednego z kandydatów do tytułu Belgów.
Martwić może jedynie kontuzja, rewelacyjnie grającego na ME Spinazzoli, ale myślę że Mancini ma mocną ławkę i będzie miał kim go zastąpić.
Patrząc na to jak obie drużyny grają na ME to wyżej cenię sobie Włochów i to oni według moich przypuszczeń powinni zagrać w finale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Włochy - Hiszpania awans 1 1,78 F fortuna


Nie ma co kombinować i szukać w tym meczu jakichś specyficznych typów. Krótko mówiąc przy takim zestawie kursów warto postawić na dużo lepszych w tym turnieju Włochów. Oglądałem ich wszystkie mecze i mimo kilku problemów szczególnie w meczu z Austria miałem wrażenie, że kontrolują wszystko co dzieje się na boisku. Mecz weryfikacji z Belgia poszedł również po myśli, więc i w starciu z Hiszpania będą dla mnie zdecydowanym faworytem. Dobrze gra defensywa z doświadczonym środkiem obrony, Donnarumma pewnie w bramce, środek pola spokojnie mógłby zagrać w Barcelonie bo świetnie operują piłka. Słabszy mecz Immobile niewiele zmienia, bo raz że i tak bramki ma kto zdobywać, a dwa że zawsze w obwodzie jest Belotti. Ławka do pozazdroszczenia i Mancini puszczając na boisku kolejnych graczy na pewno nie osłabia podstawowej 11. Hiszpania z kolei na tym turnieju mocno się męczy. Już w grupie pokazali, że to nie jest ta Hiszpania sprzed lat. Problemy też w fazie pucharowej, bo dwie dogrywki z zespołami gdzie byli faworytami to pokaz pewnej słabości. Przy takiej grze awans do półfinału to już spory wyczyn. Niepewny środek defensywy, bo Laporte i Pau Torres popełniają sporo błędów. Do tego z przodu brakuje jakości i skuteczności przede wszystkim. Po czerwonej kartce dla Szwajcarii powinni zdobyć bramke i nie doprowadzić do karnych gdzie wszystko się może zdarzyć. Jednak Hiszpanie nie potrafili pokonać Sommera.
Dwie dogrywki i krótszy odpoczynek w porównaniu do Włochów też nie sprzyja, bo na pewno zmęczenie będzie narastać. Podobnie jeśli chodzi o skład Włosi mają wykrystylizowana 11. W Hiszpanii szczególnie w ofensywie spore rotacje i mimo że ostatnio zagrali dwa mecze z Sarabia i Torresem to ten pierwszy zszedł już po przerwie, a do tego trener ściągnął dość szybko Morate. Oczywiście Hiszpanie to wciąż silny zespół, ale jak ktoś ogląda mecze obu ekip na ME to chyba nie znajdzie zbyt wielu argumentów za zwycięstwem zespołu z Półwyspu Iberyjskiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
matsu 69

matsu

Użytkownik
Hejka, wracam na chwilę po dłuższej nieobecności (nawet nie wiedziałem, że forum się zmieniło :D), bo w półfinałach widzę całkiem niezłe value, żeby grać przeciwko faworytom. Co prawda od początku turnieju uważam, że będzie to turniej Włochów i Anglików - Włosi piękna piłeczka i zdyscyplinowanie, Anglicy z kolei troszkę mniej pięknie, ale także zdyscyplinowani. Z jednym małym mankamentem (o czym niżej). Niemniej moim zdaniem grzechem byłoby nie spróbować po tym, co widzimy w tym turnieju, czyli kto odpada, z kim, jak te mecze się toczą.

Piłka nożna jest coraz mniej sportem do obstawiania (tam, gdzie wchodzą ogromne pieniądze sportu jest coraz mniej, a więcej zagrywek, kombinowania i... jeszcze więcej piniędzy). Niemniej po sensacjach i wydarzeniach na tym Euro aż żal nie spróbować półfinałów ;)

Dyscyplina: Piłka Nożna - ME 2020, Półfinał
Godzina: 07.07.2021, godz. 21:00
Spotkanie: Anglia - Dania
Typ: Dania
Kurs: @5.15
Bukmacher: STS
Analiza:
Od trzeciego meczu w grupie Duńczycy są w gazie, bawią się piłką i poniekąd mają z tyłu głowy Eriksena, co ich dodatkowo napędza. Oni w tym meczu nie muszą. Ba! Niewielu w ogóle twierdzi, że oni mogą. Bo Anglia to, bo Anglia tamto, bo Wembley, bo 4:0 z Ukrainą, bo w końcu muszą, bo wszyscy na nich liczą (swoją drogą Duńczycy też już strzelali 4 bramki w jednym meczu na tym turnieju, i to dwa razy ;)).
Duńczycy i tak wykonali już plan minimum i w tym meczu się nie zamkną. Będą dalej uprawiali swoją ofensywną piłeczkę ze strzałami zza 16-tki, a tam.... I tu dochodzimy do wspomnianego wcześniej mankamentu Anglików, czyli... bramkarza. Pickford nie jest ścianą, nie jest najpewniejszym punktem reprezentacji. No umówmy się - jest po prostu przeciętny i robi mnóstwo błędów. Myślę, że Duńczycy mogą tu mocno zaskoczyć.

Dodatkowo fajnie wygląda:
BTTS @2.23 STS
Powyżej 2.5 bramki @2.3 STS

-------------------------------------
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME 2020, Półfinał
Godzina: 06.07.2021, godz. 21:00
Spotkanie: Włochy- Hiszpania
Typ: Hiszpania ⛔
Kurs: @3.15
Bukmacher: STS
Analiza:
Tak, Hiszpania jest średnia na tym turnieju, ślizgają się i też chciałbym, żeby już odpadli. Powinni już odpaść z Chorwacją za to, jak dali się w końcówce porobić oraz ze Szwajcarią za nieco minimalistyczne podejście. Bardzo mi to przypomina dwie przygody z przeszłości:
1. Chorwację z 2018 roku, gdzie ślizgali się od dogrywki do dogrywki i na półfinał sił jeszcze wystarczyło.
2. Niemców z 2014 (@edit, pomyłeczka co do roku ;)) roku, gdzie w PO ślizgali się minimalistycznie (0-0 z Algierią i 1-0 z Francją) po to, żeby w półfinale odprawić gospodarzy i głównych faworytów z wynikiem, który przeszedł do historii ;).
W czym też upatruję szansy? Gdyby Belgowie strzelili w końcówce 1/4 na 2-2 to Włosi dogrywkę rozgrywaliby z respiratorami na plecach. Było to fantastyczne widowisko, ale Włosi grają bardzo schematycznie w tym turnieju tzn. szybkie parcie na strzelenie 2-3 bramek i do końca meczu spokój. W grupie się udawało (mecz z Walią pomijam, bo wtedy oszczędzali się już cały mecz), z Belgią się udało. Austria się postawiła, dlaczego nie miałaby tego zrobić Hiszpania? Mają potencjał w środku, mają w defensywie i wystarczy Włochów przetrzymać, a w ataku... To co Hiszpania potrafi robić z przodu pokazali ze Słowacją oraz w dogrywce z Chorwacją (i to w tej dogrywce widzieliśmy (moim zdaniem) prawdziwą Hiszpanię).

Mecz trudny, Włosi mi się podobają bardziej w tym turnieju, ale pytanie, czy to wystarczy

Dodatkowo:
Hiszpania awans @2.11 STS ⛔
Powyżej 2.5 bramki @2.27 STS ⛔

PS: Kursy brałem od pierwszego lepszego buka, więc pewnie da się wyrwać gdzieś wyższe - wybaczcie mi moje lenistwo, ale bardziej mi zależało, żeby się z Wami podzielić moimi przemyśleniami odnośnie półfinałów :)

-------
@EDIT:
✅Typy nie weszły, ale trochę tak jak się spodziewałem - oglądaliśmy najlepszą Hiszpanię w tym turnieju ;)
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Włochy - Hiszpania
obie strzelą gola @ 1.91
Fortuna


Czas na pierwszy półfinał. Hiszpania znowu rzutem na taśmę awansowała do kolejnej rundy. Tym razem udało się to po serii rzutów karnych. Trzeba dodać, że tym samym Hiszpanie mają 30 minut więcej w nogach niż ich rywal. Ale niema co szukać wymówek, Hiszpanie przez ponad 45. minut grali w przewadze i nie potrafili pokonać dobrze w tym dniu dysponowanego Sommera. Pytanie czy Sommer miał swój dzień, czy Enrique ma naprawdę tak nieudolnych napastników. Przecież co wyrabia Moreno, Morata czy Oyarzabal to prosi się o pomstę do nieba. Hiszpania po raz kolejny zamiast w regulaminowym czasie gry zapewnić sobie awans, wykorzystując większość okazji drży do samego końca. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z najlepszym duetem stoperów na tym turnieju Bonucci- Chiellini. Choć ja uważam, że lepszy duet to Stones-Maguire. Hiszpanie muszą się mocno spiąć żeby przynajmniej raz strzelić gola Włochom. Myślę, że są w stanie to zrobić, tym bardziej, że Włosi stracili na to spotkanie swojego ASA - Spinazzole. Gość rozgrywał turniej życia i wielka szkoda, że zabraknie go w tak wielkim spotkaniu.
O gola Włochów myślę, że nie powinniśmy się martwić. Obrona Hiszpanii popełnia błędy, szczególnie duet stoperów. Simon w bramce również nie jest taki pewny, a Włosi w ataku przecież mają Immobile, Chiese, Insigne czy takich gości w pomocy jak Barrela, który potrafi huknąć z dystansu oraz Jorginho czy Veratti.
Moim zdaniem zobaczymy w 90. minutach przynajmniej po jednym golu z każdej z ekip. Kto awansuje?. Awansuje ten zespół, który zdominuje środek pola i wytrzyma tą presję. Mecz ciężki do obstawienia awansu, ale wierzę tutaj w Hiszpanów i to im właśnie będę kibicował.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Najczęściej w posiadaniu piłki - Hiszpania
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet/Betsson

Analiza:
Hiszpania to najbardziej zamordystyczna druzyna na swiecie pod wzgledem posiadania pilki. W tym elemencie sa z cala pewnoscia najlepsi. Wlosi tez troche zmienili styl gry i wiecej maja tej pilki pod noga niz kiedys ale do Hiszpanow wg mnie podjazdu nie maja. Szybkie porownanie obu druzyn na tle dobrej w posiadanie pilki Szwajcarii z ktora ostatnio grali. Wlochy - Szwajcaria 49-51% natomiast Hiszpania - Szwajcaria 66-34%. Ten kurs to wg mnie duzy blad bukmacherow i darmowa kasa ale zobaczymy po meczu jak to ostatecznie bedzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Włochy - Hiszpania

Włochy - powyżej 3.5 celnych strzałów 1.60 eWinner

Wielki hit w półfinale tegorocznego Euro, mecz, który właściwie mógłby być finałem. Moim zdaniem z przebiegu całego turnieju to Włosi byli bardziej przekonującym zespołem. Z kompletem zwycięstw i bez straconej bramki wygrali grupę. Następnie w 1/8 finału przytrafiła się ekipie Manciniego poważniejsza przeszkoda, bo Austria poległa dopiero po dogrywce. Mecz z Belgią to szczególnie w I połowie bardzo dobry występ reprezentantów Włoch. Hiszpania w grupie zanotowała w 2 kolejkach 2 remisy, po czym w dobrym stylu rozgromiła Słowację aż 5:0 i wyszła z grupy. W 1/8 finału wydawało się przez większość meczu, że Hiszpanie wrócili na właściwe tory, ale pozwolili Chorwatom strzelić 2 gole i wrócić. Dopiero dogrywka pozwoliła na awans ekipie Enrique. Ćwierćfinał to kolejny ciężki bój i awans
dopiero po karnych. Hiszpania nie przekonuje, do tego pozwala kolejnym rywalom na zbyt wiele. W grupie jeszcze udawało się nie tracić zbyt wielu goli, ale w fazie pucharowej gdyby nie czerwona kartka dla Szwajcarii Hiszpanie mogliby już być w domach przed TV. Liczę na kolejny dobry występ Włochów w ofensywie, 4 celne strzały to nie powinno być zbyt wygórowane wyzwanie dla zespołu prowadzonego przez Manciniego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
676x290.jpg


Przyszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć podczas Euro 2020. Przed nami mecze półfinałowe, które rozegrane zostaną na Wembley.

We wtorek na zielonej murawie będziemy świadkami europejskiego klasyka, czyli starcia Włoch z Hiszpanią. To będzie już 38 starcie obu drużyn w historii. Co ciekawe, bilans jest remisowy, po 11 zwycięstw każdej z nich. Ostatni mecz o punkty miał miejsce podczas poprzedniego Euro. Wtedy to Italia po golach Chielliniego i Pelle odprawiła z kwitkiem swoich rywali. Warto jednak zaznaczyć, że w marszu po triumf w 2012 roku, reprezentacja La Roja dwukrotnie stawiała czoła drużynie z Półwyspu Apenińskiego. W fazie grupowej było 1:1, natomiast w wielkim finale na Stadionie Olimpijskim w Kijowie, nie pozostawili jej złudzeń, zwyciężając 4:0. Do jutrzejszego pojedynku, zespoły podchodzą jednak w różnych na strojach. Włosi wygrali każdy mecz, tracąc przy tym zaledwie dwa gole. W starciach z Austrią i Belgią podopieczni Manciniego byli zmuszeni wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, jednak udźwignęli presję, zagrali w imponujący sposób (szczególnie przeciwko Czerwonym Diabłom) i wyszli z nich zwycięsko. Z kolei Hiszpanie, bez fajerwerków w grupie, z dużą dozą szczęścia w fazie play-off, dotarli do półfinału. Chorwacja doprowadziła do dogrywki, a Szwajcaria, pomimo gry w osłabieniu, nawet do serii rzutów karnych. Obaj selekcjonerzy będą musieli radzić sobie bez ważnych ogniw, kolejno Spinazzoli oraz Sarabii. Kto lepiej poradzi sobie z zaistniałą sytuacją i awansuje do wielkiego finału?

W drugiej parze półfinałowej trafili na siebie Duńczycy i Anglicy. Jeszcze przed rozpoczęciem Euro, za faworytów uznalibyśmy Synów Albionu. Jednak turniej potoczył się w taki sposób, że trudno o jednoznaczne wytypowanie zespołu, który ma większe szanse na wejście do niedzielnego finału. Dania "dokonała niemożliwego" wychodząc z drugiego miejsca w grupie z dorobkiem zaledwie trzech punktów. W fazie play off jednak nie pozostawili złudzeń reprezentacji Walii, a w sobotę w Baku po przeciętnym widowisku "przepchnęli" ćwierćfinał przeciwko Czechom. Warto odnotować, że styl, w którym uzyskiwali promocję do kolejnych rund może robić wrażenie, a wśród wielu odkryć turnieju znajdziemy właśnie kilku Duńczyków, m.in. Maehle czy Damsgaard. Natomiast Anglicy, do starcia z Ukrainą, a nawet przez pierwszą połowę meczu z naszymi wschodnimi sąsiadami, prezentowali minimalistyczny styl, który nie imponował postronnym kibicom, jednak był do bólu skuteczny - zero straconych goli. Ten pragmatyzm zaprowadził ich do półfinału, a druga część pojedynku z drużyną Szewczenki pokazała, że drzemią w nich jeszcze duże pokłady sił oraz potencjału. Cała drużyna wyglądała jak dobrze naoliwiona maszyna. Dodatkowo przebudził się wreszcie kapitan - Harry Kane, a nie sposób nie pochwalić także Luke'a Shaw czy Raheema Sterlinga, który wyrasta na cichego faworyta do MVP turnieju. Bilans historyczny zdecydowanie przemawia za podopiecznymi Garetha Southgate'a. W dotychczasowych 21 spotkaniach, wygrywali 12-krotnie, przegrywając cztery razy i remisując pięć z nich. Obie drużyny przystąpią do spotkania bez braków kadrowych (oczywiście poza Eriksenem), co może zwiastować świetne widowisko. Chyba, że jednak górę nad efektownością weźmie efektywność i stawka wejścia do finału Euro.

W związku z półfinałami, Totolotek przygotował specjalną ofertę z podwyższonymi kursami!

Więcej szczegółów:

https://www.totolotek.pl/pl/page/oddsboost


Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj ze specjalnej oferty na start EUROPAKA
EUROPAKA 1000x200.jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Deszcz freebetów - poziom.jpg

Wkraczamy w fazę medalową EURO 2020! Przed nami półfinały, w których spodziewać się możemy wszystkiego, dlatego w naszej promocji można zarobić na naprawdę różnych wydarzeniach! Płacimy nie tylko za gole, ale także za...
1. Postaw kupon
  • zagraj dowolny zakład na mecze półfinałowe EURO 2020
  • kupony SOLO lub AKO
  • kurs minimalny kuponu 3.0
  • stawka: dokładnie 89 zł
2. Odbierz freebet
  • za każdego gola płacimy 10 zł
  • za gola samobójczego płacimy 50 zł
  • za gola w doliczonym czasie drugiej połowy (minuta 90+) płacimy 20 zł (zastępuje opcję "każdy gol")
  • za czerwoną kartkę płacimy 25 zł
  • jeśli strzelec gola zdejmie koszulkę celebrując go - płacimy 50 zł
  • jeśli na murawę wbiegnie kibic - płacimy 100 zł
  • jeśli ktoś ze sztabu szkoleniowego założy "siatkę" piłkarzowi/komuś ze sztabu przeciwnika - płacimy 1000 zł
  • jeśli ktoś na murawie napije się coli - płacimy 200 zł
  • za przestrzelonego karnego w 90 minutach meczu płacimy 25 zł
  • jeśli VAR odwoła gola - płacimy 10 zł
  • np. jeśli padną 4 gole (40 zł), a jeden z nich w minucie 90+ (+10 zł), strzelec zdejmie koszulkę (50 zł), ktoś przestrzeli karnego (25 zł), a zawodnik napije się coli na murawie (200 zł), otrzymasz freebet 325 zł
  • nieźle, jak za stawkę 89 zł, prawda?
3. Czas trwania
  • 5.07.21 r. od godziny 10:00, do 6.07.21r, godziny 21:00
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196.png
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
676x290(1).jpg
W dniach 06-07.07.2021 (wtorek-środa) włączamy promocję Bet and Collect na 1/2 finału EURO 2020. Będzie to ostatnia kampania promocyjna na EURO 2020.

Postaw min. 50 PLN na mecze EURO 2020 rozgrywane 06-07.07.2021 po rozliczeniu kuponu bez względu na wynik otrzymasz bonus 25 PLN!

  • Na kuponie wyłącznie EURO 2020 mecze rozgrywane 06-07.07.21
  • Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
  • Bonus ważny 7 dni do wykorzystania na dowolny sport
  • Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
  • Użytkownik może skorzystać jeden raz
  • Kampania dla nowych i obecnych graczy

Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj ze specjalnej oferty na start EUROPAKA
EUROPAKA 1000x200.jpg
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Włochy wygrają i obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 5,25
Bukmacher: etoto
Analiza:

Większość stawia na Włochów, ja również daję im większe szanse. Gdyby wskazać dotychczas najlepszą reprezentację na tym turnieju, to byłyby to Włochy. Oni bez najmniejszego problemu wygrali swoją grupę nie tracąc nawet jednej bramki. Świetnie zagrali też spotkanie z Belgią, gdzie wygrali 2:1. Jedynie z Austrią ich gra pozostawiała trochę do życzenia, na zbyt wiele pozwolili rywalom. Styl gry Włochów może się podobać. To już nie jest ta reprezentacja co kiedyś, która po zdobytej bramce skupiała się właściwie tylko na obronie. Teraz szukają oni kolejnych trafień, nadal atakują drużynę przeciwną. Hiszpanie prześlizgują się z meczu na mecz. Mieli oni dużo szczęścia, że są jeszcze w turnieju, gdyż w serii rzutów karnych Szwajcaria miała przewagę, jednak potem nie trafili trzech karnych z rzędu zaprzepaszczając swoją szansę na olbrzymi sukces jakim niewątpliwie byłby dla Szwajcarów awans do półfinału Mistrzostw Europy. Defensywa Hiszpanii na tym turnieju gra mocno poniżej oczekiwań. Hiszpanie w grupie stracili gola z naszą reprezentacją(a mogli stracić więcej niż jednego, bo dobrych okazji mieliśmy kilka i nawet była szansa na zwycięstwo...), w fazie playoff dali sobie wbić aż trzy bramki z Chorwacją oraz stracili jednego gola ze Szwajcarią. Biorąc pod uwagę to jak dobrze grają Włosi w ataku oraz jak dziurawa jest obecnie defensywa Hiszpanii, to według mnie Hiszpanie stracą w tym meczu przynajmniej dwa gole. Trzeba jednak oddać Hiszpanom, że w ataku radzą sobie wyśmienicie, stwarzają sporo okazji i są skuteczni. Uważam, że Włochy wygrają to spotkanie, ale nie zachowają czystego konta. Teoretycznie w półfinale dużego turnieju powinno być mało bramek, ale to Euro jest specyficzne i kibice nie mogą narzekać na nudę, gdyż mecze są bardzo ciekawe, a hokejowych wyników nie brakuje. Obie reprezentacje grają znacznie bardziej efektownie niż można było się spodziewać przed rozpoczęciem tych mistrzostw. Wątpię, by Włosi zmienili swój styl gry skoro tak dobrze im to wychodzi. Hiszpania też nagle nie zacznie grać super dokładnie w obronie, zapewne w dalszym ciągu będą popełniać błędy. Kto wie, czy nie zobaczymy tutaj kolejnego szalonego meczu z wieloma golami jakich na tych mistrzostwach było już wiele.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +259
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy vs Hiszpania (pow 2 goli w meczu AH) (ZWROT) + Anglia vs Dania (pow 2 goli w meczu AH) (ZWROT) buk: Fortuna kurs: 3,01 (ZWROT)

Z rynków 1x2 skłaniam się ku grze na Włochy i też, ale trochę mniej w stronę Danii 1x, ale awansu Anglii... (czuję tu 1:1 i dogrywkę) Tym nie mniej o ile pierwszy bet wydaje mi się dosyć pewny (ale nie gram tego bo mam już pograne Włochy na długoterminówce) o tyle w meczu Anglii może być różnie. Niewątpliwie w kursach na Danię jest value, ale value to tylko opłacalny kurs do prawdopodobieństwa - nic więcej i można oczywiście też stracić. Dlatego wybrałem moim zdaniem 2 bety, które w moim przekonaniu mają rację bytu. W pierwszym meczu obie ekipy mają naprawdę niezłą ofensywę, ale zdarzają się im dziury w obronie. Nawet Włochy się zdekoncentrowały z Belgią. Z kolei Anglia jest underowa - zgadza się, ale w przypadku strzelenia jednego gola wierzę, że albo Duńczycy wyrównają albo z kontrataku Anglia ich dobije. Nie przypuszczam żeby w tych meczach, a szczególnie pierwszym meczu było 0:0 lub 0:1 w którąś ze stron. Czy będzie więcej niż 2 gole ? Tego nie wiem, ale chcę przede wszystkim uchronić stawkę przed stratą, a ucieszę się jak wpadnie więcej co jest bardzo możliwe bo tu nawet przy stanie 2:0 nikt się nie podda co pokazały już te mistrzostwa, że nawet od 3:1 dwa razy drużyny odrabiały.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Najczęściej w posiadaniu piłki - Hiszpania
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet/Betsson
Analiza:
Hiszpania to najbardziej zamordystyczna druzyna na swiecie pod wzgledem posiadania pilki. W tym elemencie sa z cala pewnoscia najlepsi. Wlosi tez troche zmienili styl gry i wiecej maja tej pilki pod noga niz kiedys ale do Hiszpanow wg mnie podjazdu nie maja. Szybkie porownanie obu druzyn na tle dobrej w posiadanie pilki Szwajcarii z ktora ostatnio grali. Wlochy - Szwajcaria 49-51% natomiast Hiszpania - Szwajcaria 66-34%. Ten kurs to wg mnie duzy blad bukmacherow i darmowa kasa ale zobaczymy po meczu jak to ostatecznie bedzie.

A jak dla mnie nie jest to błąd bukmacherów, dlatego spróbuję następująco:

Włochy vs Hiszpania: Hiszpania poniżej 54.5% posiadania piłki @2.35 BETFAN

Każda z ekip będzie dążyła do tego, aby grać swoje. Zarówno Hiszpania, jak i Włosi lubią mieć piłkę przy sobie i możemy śmiać się z tego znanego powiedzenia (szczególnie przy porażkach Barcelony), że ktoś przegrał, ale miał większe posiadanie piłki i to się liczy. Wydaje się akurat jutro, że kto będzie miał częściej piłkę przy nodze ten wygra. Jasne, to Hiszpania zdecydowanie prowadzi na tegorocznym EURO pod względem posiadania, ale do tej pory nie zmierzyli się z rywalem, który również z tego żyje. Oglądając mecze z udziałem obu reprezentacji można mieć wrażenie, że o wiele produktywniej z piłka zachowują się Włosi i tutaj jest klucz. Spodziewam się, że każdy z zespołów będzie chciał przejąć inicjatywę, ale także ją na chwilę oddać. Liczę tutaj na 50% na 50% pod tym względem, dlatego wysoka linia na BETFAN zachęciła mnie na under Hiszpanów. Nie uwierzę, że nagle Włosi zmienią swój styl gry i zagrają z kontry, a środek pola zdecyduje o ewentualnym sukcesie. Bardziej przekonuje mnie Barella, Jorginho, Veratti niż Pedri, Bousquets, Koke. Do tego lekko bardziej zmęczeni mogą być Hiszpanie, którzy mają o 30 min więcej w nogach niż przeciwnicy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A jak dla mnie nie jest to błąd bukmacherów, dlatego spróbuję następująco:

Włochy vs Hiszpania: Hiszpania poniżej 54.5% posiadania piłki @2.35 BETFAN

Każda z ekip będzie dążyła do tego, aby grać swoje. Zarówno Hiszpania, jak i Włosi lubią mieć piłkę przy sobie i możemy śmiać się z tego znanego powiedzenia (szczególnie przy porażkach Barcelony), że ktoś przegrał, ale miał większe posiadanie piłki i to się liczy. Wydaje się akurat jutro, że kto będzie miał częściej piłkę przy nodze ten wygra. Jasne, to Hiszpania zdecydowanie prowadzi na tegorocznym EURO pod względem posiadania, ale do tej pory nie zmierzyli się z rywalem, który również z tego żyje. Oglądając mecze z udziałem obu reprezentacji można mieć wrażenie, że o wiele produktywniej z piłka zachowują się Włosi i tutaj jest klucz. Spodziewam się, że każdy z zespołów będzie chciał przejąć inicjatywę, ale także ją na chwilę oddać. Liczę tutaj na 50% na 50% pod tym względem, dlatego wysoka linia na BETFAN zachęciła mnie na under Hiszpanów. Nie uwierzę, że nagle Włosi zmienią swój styl gry i zagrają z kontry, a środek pola zdecyduje o ewentualnym sukcesie. Bardziej przekonuje mnie Barella, Jorginho, Veratti niż Pedri, Bousquets, Koke. Do tego lekko bardziej zmęczeni mogą być Hiszpanie, którzy mają o 30 min więcej w nogach niż przeciwnicy.
Wejdę w malutką polemikę jak pozwolisz... Jeśli Włochy strzelą jako pierwsze, a jest to bardzo prawdopodobne przy tych dziurach w obronie Hiszpanii to Hiszpania będzie bardzo długo przy piłce bo będzie chciała wyrównać, a Włochy będą czekały na kontratak więc Hiszpania lubiąca to klepanie i konstruowanie akcji może mieć większe posiadanie piłki.
 
Do góry Bottom