>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów 12-13.05.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Nie ulega watpliwosci ze Real jest faworytem z Juve. Ale ostatnio obrona realu dziurawa jest jak ser szwajcarski. mozna powiedziec ze popełnia kuriozalne błędy w kazdym meczu. Jak chocby bramka dla Juve na 2;1 po karniaku, gdzie carvajal mogl poprostu zastawic teveza bo i tak miał ostry kąt wiec i tak pewnie nic by z tego nie wyszło. Obrona robi babola w kazdym meczu praktycznie i wez tu nanich cos pograj. A jak na obronie pojawi jeszcze varane to mozna byc pewnym ze dostana 2 bramki minimum. Bo on jest dobry, ale jakby gral w takim Widzewie
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wasze argumenty na temat Realu sa powalające bo Barcelona awansowała to dodatkowa motywacje hu hu hu ja wysiadam ????
Albo ze Real nie zagra tak słabego drugiego meczu jak tydzień temu a to ze Valencia nie dała im 3 punktów no to juz w ogóle Real jest teraz bardzo zły uuuuu juz sie sam boje :p
Na poważnie to zauważyliście ze styl gry Juve w tym sezonie sie zmienił ta drużyna potrafi juz zagrać ładna piłkę ja naprawde nie widzę tej przewagi Realu.
Niektórzy niestety nadal nie oglądają meczy tylko bazują na suchym opisie zespołu często z poprzednich sezonów...

Takie argumenty za Realem jakie podajecie sa smieszne i raczej rozbawiaja niż przekonują do typu aczkolwiek nie twierdze na 100% ze Real ma pewno odpadnie bo często rzeczowe argumenty w bukmacherce mozna o kant pupy rozbić.
Co nie zmienia faktu ze Real Juventusu nie rozbije i tak w kółko Macieju
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Real - Juventus
Juventus strzeli ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 2/10
Z Celtą dwa, z Sevillą dwa, z Juventusem dwa, z Valencią dwa... stracone gole przez Real, jedynie w meczu z 16 w tabeli Almerią udało im się wygrać bez straty bramki na własnym terenie, z topowymi drużynami ta obrona kuleje o czym chociażby mówią wyniki.
Włosi to od zawsze byli cwaniaczki w piłce nożnej, a jak już dochodzili do dalekich faz to potrafią rozegrać mecze mistrzowsko taktycznie, obrona, kartki, przedłużanie meczu itd. Ten mecz może być niezwykle brutalny i nie zdziwi mnie też tutaj czerwona kartka.
Kto awansuje? Trudno powiedzieć, ale nie zdziwię się jak to Stara Dama wjedzie do finału. Włosi ligę mają już dawno na koncie i teraz celują w główny cel tego sezonu, zresztą podobnie jak i Real bo oni ligę przegrali właśnie w sobotę gdzie tenisiście Rafaelowi Nadalowi zachciało się obejrzeć ten mecz (jako gość honorowy) po czym dzień później został sam zmasakrowany przed własną publicznością w stolicy Hiszpanii w meczu z Andy Murrayem (pierwszy Masters wygrany na mączce, pierwsze zwycięstwo z Nadalem na clayu bilans 7:1, ogólny 15:6).
Te wszystkie argumenty, że Real coś musi, albo że grają u siebie można równie dobrze przełożyć na Juventus który też &quot;musi&quot;. Chyba najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest tutaj 2:1 (przynajmniej moim zdaniem) i czas na wielki rewanż w dogrywce, ewentualnie rzutach karnych.
W pierwszym meczu padło aż 7 żółtych kartek, w tym jeden rzut karny, dlatego over kartkowy też nie jest złym pomysłem na ten mecz. Tak jak już na wstępie napisałem, oprócz meczu z Almerią, Real tracił po 2 bramki, liczę na to też, że i tym razem stracą. Bóg jeden wie ile.
Wynik: 1:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
solucky 283

solucky

Użytkownik
Od zawsze kibicuje Barcelonie, ale staram sie spojrzec obiektywnie na mecz Real - Juve i powaznie nie wiem gdzie Wy widzicie tak znaczaca przewage Blancos, szczerze mowiac to ja nigdzie. Sprawa awansu dla mnie typowe &quot;fifty/fifty&quot;. Typ kolegi AKA SHAKAL wydaje mi sie, ze jest o wiele bardziej rozsadny niz wygrana Realu, a kurs podobny.
Co do meczu Bawarczykow z Blaugrana to tutaj myslalbym nad postawieniem na Barcelone. Bayern po prostu musi sie otworzyc i Barcelona moze to bezlistosnie wykorzystac. Pamietamy 2-mecz z 2013 roku... i nie pije tutaj do &#39;checi rewanzu&#39; tylko po prostu do obecnej sytuacji w jakiej jest Bayern. Na razie to takie przemyslenia na sucho, ale moze jutro cos konkretnego wyskrobie na temat tego meczu.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Jutrzejszy mecz, może wyglądać bardzo zaskakująco oczywiście dla mniejszości, która typuje tutaj mistrzów Niemiec. Skłaniam się oczywiście ku Barcelonie, kuszący kurs mamy na gości, więc moi drodzy warto. Bayern jak za pewno każdemu wiadomo, od kilku spotkań odnosi porażki, dosyć dotkliwe, mało bolesne za wyjątkiem porażki z FCB. Kazdy mecz w lidze Bayernu jest bardzo ważny, nie ma mniej lub wiecej istotnych meczy jeżeli chodzi o ligę, a ich porażki są spowodowane własnymi błędami, nie takim gadaniem, typu odpuszczamy dziś, gramy na luzie itp... Lewandowski broni armaty, musi grać strzelać, leczy długi okres bez gola w lidze, brak ciągłości w strzelaniu przekłada się na formę, jak i zarówno jego maska ???? no cóż... Kolejny brak Robbena i Riberyego powoduje znaczne osłabienie drużyny. Obrona daje dużo do myślenia, strata 7 goli przez Bayern w 4 meczach to pogrom. Odnieśmy się do Barcelony, gdzie Messi jeszcze nigdy nie miał tak skutecznych kolegów w napadzie. Długie utrzymywanie się przy piłce, przekłada się na ilość goli, co za tym idzie wygrane mecze bez straty gola. Ostatni stracony to samobój :/. Wynik jest wyśmienity dla Katalończyków, którzy już jutro będą dyktować warunki. Scenariusz jest tu bardzo przewidywalny, Guardiola zagra trzema obrońcami, jak w meczu z BVB, gdzie dominował, leczy w tym wypadku to Barcelona będzie gryzła.
 
F 29

flamingo

Użytkownik
Panowie, a co myślicie o BTSie w meczu Bayern - Barcelona ? Już pod koniec pierwszego meczu, kiedy zacząłem zastanawiać się nad potencjalnymi typami na ten mecz to pierwsze co przyszło mi do głowy to właśnie &#39;Obie strzelą&#39;. I nadal wydaję mi się to najbardziej oczywisty typ w tym spotkaniu. Nie chcę mi się wierzyć, że Bayern grając u siebie skupi się tylko na tym, aby nie skończyć jak Barcelona w dwumeczu z przed dwóch lat. Zakładam więc, że Bayern wyjdzie zdeterminowany żeby chociaż pożegnać się z honorem z Ligą Mistrzów przed własnymi kibicami. Myślicie, że możliwy jest tu scenariusz nudnego klepania buły na stojąco przez 90 minut i sytuacji jak na lekarstwo ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Spieranie się o to kto awansuje: Real czy Juventus jest dla mnie śmieszne. Ten mecz jest do oglądania, a nie do grania. Z punktu widzenia bukmacherskiego osobiście nic tu nie widzę, całkowicie nic. Real widać po ostatnim meczu z Valencią może bardzo chce, ale nie wiele może. Defensywa gra tragicznie. Brak Modrica znaczący. Z kolei Juventus to wciąż zespół z ligi włoskiej, która nie produkuje nic fajnego. Są jednak mega zmotywowani bo od dawna tak daleko nie doszli, a Real praktycznie cały czas. Dla mnie totalny NO-BET przynajmniej z rynków 1x2. Może coś z kartek albo rożnych, ale tu czekam na mądrzejszych od siebie.
Co do Monachium to gram w dubelku z czymś innym x2 i BTS. Bayern się otworzy, powinien coś honorowego ukłuć, ale Barcelona jest w takiej formie, że nawet jak potraktuje ten mecz towarzysko ma szansę wygrać.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Na jutrzejszy mecz polecam zakład:
Barcelona strzeli w drugiej połowie.
Tak się przedstawiają gole Barcy w tym sezonie:


Jak widać, więcej goli jest zdobywane podczas drugiej połowy. Dodatkowo, o ile w pierwszej połowie mogą być piłkarskie szachy, tak już w drugiej Bayern będzie po pierwsze mniej skoncentrowany ( patrz pierwszy mecz), po drugie będzie bardziej napierał na bramkę Barcelony, która jest zabójcza jeśli chodzi o kontry.
Barcelona strzeli w drugiej połowie, @1,61 bet365
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bayern - Barcelona
TYP : BTS @ 1,61 Totolotek
14 minut i po temacie ...
Proponuje zagrać jutro w tą stronę.
Można też poczekać około 5-10 min i zagrać to na live. Kurs powinien podskoczyć do około 1,80. Jednak to zawsze ryzyko, że ktoś wpakuje w pierwszych minutach i po zakładzie.
Uważam, że jutro obie drużyny strzelą gola. Po pierwsze Bayern jeszcze nie odpadł. Oczywiście, że sytuacja jest fatalna, ale jestem przekonany, że przez 90min będą walczyć z całych sił. Nie wierzę w kopie z zeszłego sezonu, czy sprzed swoch lat, gdzie było 7:0 dla Bayernu, czy 5:0 dla Realu. Według mnie Niemcy gola jutro strzelą. Ostatnie mecze Bayern zagrał fatalnie…nie strzelili bramki w ostatnich 3 meczach !!! Dodatkowo nie strzelili ostatnio gola na allianz arenie. Nie pamiętam kiedy Bayern nie strzelił dwukrotnie pod rząd gola na własnym stadionie. Do tego jeszcze fakt, że we wszystkich 4 meczach przeciwko Katalonczykom Bayern w Monachium gola strzelał. To tyle jeśli chodzi o Niemców…mnie przekonują te statystyki…
Teraz Barca…no właśnie…jak wielu wyżej napisało Leo i spółka nie jadą bronić wyniku. To nie jest ich styl…3:0 to nie jest też taka przewaga, która pozwala spacerować w Monachium po boisku. Bedą walczyć, muszą przycisnąć…Barca strzelała w ostatnich 14 meczach gola na wyjeździe…Co prawda w Monachium na 4 mecze tylko raz zdobyli gola, ale jutro będzie inaczej. Według mnie ta Barca w tym sezonie jest absolutnie topowa jeśli chodzi o siłę ofensywną. Strzelona jutro bramka powinna być formalnością. Awans Barcelony wydaje się oczywisty, ale kursy śmieszne. Polecam zdecydowanie ten BTS.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Barca zaprezentowala sie swiezo lekko, Bayern kompletnie bez pomyslu w ofensywie, zmiana stadionu niewiele zmieni, bo Barca bedzie zadna rewanzu za sezon 12/13, wiec beda chcieli upokorzyc Bayern jak ten upokrzyl ich wowczas. Kursy apetyczne do gry, by sprobowac pograc na slodka zemste, bo forma zdeccydowanie po stronie Barcy
Czy Barcelona będzie chciała upokorzyć Bayern? Nie wiem skąd ten wniosek. Bo równie dobrze mogę napisać że Barcelona nie będzie forsować tempa bo trenerem Bayernu jest Guardiola który jest legenda klubu. Zarówno mój, jak i Twój wniosek ma podstawy, pytanie czy chociaż w 5% któryś z nas ma racje. Kurs jest apetyczny to trzeba przyznać. Ale jest jeden zasadniczy argument, Barcelona ma przed soba Puchar Hiszpanii i Ligę. Finał Ligi Mistrzów mają w kieszeni, więc nie uważam by w rewanżu forsowali tempo. Bo niby po co?
To tak jak choćby miał być sentyment między Loew i Klinsmannem, gdy Niemcy grały z USA i jakoś go brakło. Bayern się posypał i Barca przy aktualnej dyspozycji Bawarczyków i swojej super formie nie musi się wcale wznosić na jakieś mega wyżyny, żeby znowu zbić Bayern. Kursy bardzo apetyczne, forma kosmiczna, ciężko więc przejść obok. Skoro Augsburg zdobywa Monachium to z Bayernem nie jest dobrze

Barcelona 2,61
Barcelona -1.5 6.30
Totomix
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Most corners - Bayern @ 1,47 Unibet ✅ ✅ ✅
Zagram tu sobie inaczej do jakiegoś dubelka taki bet. Już tłumaczę dlaczego. Barca pierwszy mecz zagrała bardzo statycznie, ale do tego bardzo uśpili Bawarczyków w drugiej części spotkania. Pierwsza połowa z akcjami, Suarez nieco przespał dogodną sytuację sam na sam, ale na posterunku był Neuer. Barca, mogła strzelić kilka bramek już w pierwszej odsłonie, zabrakło precyzji. Druga połowa do strzelenia bramki Barcy, Bayern całkiem nieźle sobie atakował ale nie odnotowali nawet celnego strzału choć sytuacje mieli niezłe aby chociaż tu wyjść na prowadzenie. Barca jednak to ekipa szerokiego formatu i zaatakowała w najczulszym momencie dla rywala. Bayern to również silna marka, ale w delegacji w Lidze Mistrzów ostatnimi czasy pokazała, że jednak lepiej czują się na swoim terenie. Z Porto 1-3, z Barcą wspomnianą 0-3. Teraz się jednak spodziewam wymiany ról. Barca ma srogą zaliczkę w postaci trzech bramek, ale Bayern nie jest tu całkiem bez szans. Z pewnością będą się dwoić i troić żeby upokorzyć Barce. Choć to będzie ciężka przeprawa, kontry ich będą niezwykle groźne. Tak samo jak i akcje, bo po meczu w Hiszpanii są rozgoryczeni i żeby zamazać tą porażkę na pewno będą grać na 200%. Nie mówię że Bayern zaklepią sobie awans bo to będzie trudne wykonanie z ich strony, ale na swoim boisku czuje, że to oni będą rozdawać w tym meczu karty, ale o rezultat końcowy nie mam zdania kto tu wygra. Barca powinna przejść dalej ale nie takie cyrki widziałem. Bayern ma problemy w defensywie, czy Guardiola w końcu da im jakąś receptę na ekipę z Katalonii - nie wiem... wiem, że Bayern tanio skóry nie sprzeda i rogi też się posypią z nawiązką dla Bayernu.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Z Tego co widzę, to kurs na Real wynosi obecnie 1,65 w Fortunie i radzę się pospieszyć. Też nie mogę uwierzyć że aż tylu optymistów jest na Juve. Zgoda, mają mistrza Włoch, ale zdobyć tam mistrzostwo to nie jest żaden wyczyn, bo reszta konkurencji to poziom Legii czy Lecha. Z takiej Fiorentiny to Sevilla zrobiła miazgę, a Napoli u siebie nie dało rady jakimś kalafiorom z Ukrainy.
Tu będzie manita. Juve będzie się bronić, bo to może i umie, ale i tak im to nie pomoże, bo między drużynami jest różnica klas. Nie dajmy się zwariować na punkcie paru dziadków jak Bufon, Barzagli, Pirlo, Evra, Bonucci, Lichtsteiner, Pepe, Marchisio, Tevez, Matri czy Llorente.
Bez jaj! Przecież to muzeum sportu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
Zgoda, mają mistrza Włoch, ale zdobyć tam mistrzostwo to nie jest żaden wyczyn, bo reszta konkurencji to poziom Legii czy Lecha.
Po pierwsze, nie porównuj gówna do twarogu.

Z takiej Fiorentiny to Sevilla zrobiła miazgę, a Napoli u siebie nie dało rady jakimś kalafiorom z Ukrainy.
Po drugie ktoś tu chyba w ogóle nie oglądał meczu, tylko poznał wynik końcowy. Fiorentina wyglądała bardzo dobrze na tak trudnym terenie, ja bym ich od razu nie skreślał. Napoli, sami są sobie winni, że po pierwszym strzelonym golu nie wbili drugiego, bo jak najbardziej były ku temu okazje, tym bardziej, że siedzieli na rywalu przez ok 70% meczu. W Rosji również są stawiani w roli faworytów, dlatego nadal liczę na włoski finał w Warszawie.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Pierwszy zakład jaki przychodzi mi do głowy na myśl o dzisiejszym spotkaniu to over 2,5. Dwoma słowami wspomnę, że bardzo podobał mi się pierwszy mecz ze względu na przebieg i jego otwartość. Josep nie zabarykadował swoich podopiecznych na własnej połowie tylko podjął rękawice w walce o środek pola oraz posiadanie piłki. To sprawiło, że mecz toczył się od bramki do bramki co było bardzo widowiskowe i atrakcyjne dla &quot;zwykłego&quot; widza - i na tym właśnie polega piłka nożna. Co do rewanżu to Barcelona ma świetny wynik więc Bayern musi gonić. Guardiola mówił na konferencji prasowej, że nie postawi na huraganowe ataki jednak trochę nie chce mi się w to wierzyć. Wynik w obliczu obecnej formy obydwu drużyn jest dramatyczny i moim zdaniem Pep doskonale wie, że grunt pod jego nogami pali się bardziej niż kiedykolwiek. Dramatyczne wyniki w ostatnich meczach (4 porażki z rzędu), kiepska atmosfera wokół drużyny (odejście wieloletniego lekarza Bayernu, kłótnia z Mullerem, krytyczne wypowiedzi pod adresem Pepa ze strony Beckenbauera, Sammera i Matthausa) oraz plaga kontuzji sprawiają, że Hiszpan i jego drużyna są w dosyć kiepskim położeniu. I chyba tylko remontada w dzisiejszym rewanżu sprawiłaby, że kibice, zawodnicy i działacze klubowi zapomnieliby o ostatnich niepowodzeniach Bawarczyków. Jeśli tego nie zrobią to z każdą minutą Berlin będzie co raz dalej odjeżdżał, choć już teraz wygląda na to, że jest on nieosiągalny dla drużyny niemieckiej. Jeśli zaatakują to mecz znowu będzie otwarty tak jak na Camp Nou, a jak wiemy Barcelona w tym sezonie potrafi rewelacyjnie wyprowadzać kontrataki. To, jak pod tym względem zmieniła się drużyna na przestrzeni ostatnich miesięcy robi ogromne wrażenie. Zabójcze trio MSN zmierza po kolejne rekordy i liczę, że w tym meczu ich dorobek ponownie się powiększy. Cieszy bardzo wysoka dyspozycja Neymara w ostatnich meczach, może trochę martwić spadek formy Suareza jednak zawodnik takiej klasy w każdej chwili może zrobić różnicę, a jak pokazuje ten sezon w meczach na najwyższym poziomie potrafi strzelać gole (kąsał w meczach z Atletico, Realem, 2x z PSG, City, Valencią). O Leo nie ma co wspominać bo to co gra ten chłopak to przechodzi ludzkie pojęcie.
Z resztą, wiele się nie zmieniło od ostatniego spotkania, a argumenty w stylu &quot;Barcelona będzie się oszczędzać bo Pep jest legendą klubu&quot; to jest jakiś kryminał! Kogo to obchodzi? Np. taki Suarez, który nie grał w Pepteamie i nie ma z nim nic wspólnego miałby nie dawać z siebie wszystkiego, bo Guardiola jest legendą klubu, w którym Urugwajczyk obecnie gra? Ja rozumiem, że każdy szuka różnych argumentów za swoim typem ale takie abstrakcje to już jest przesada. Z resztą, przed czym Katalończycy mają się oszczędzać? Jak wiadomo w Hiszpanii mamy obecnie strajk, który obejmuje dwie ostatnie kolejki + finał Pucharu Króla. Prawdę mówiąc na początku nie chciało mi się wierzyć, że dojdzie on do skutku jednak póki co nie widać aby problem był rozwiązywany, a do rozpoczęcia 37 kolejki zostało kilka dni. Jeśli nic się nie zmieni to spotkania zostaną przełożone ale nawet nie wiadomo na kiedy (a może odwołane?). Z resztą nawet abstrahując od tego to są profesjonaliści i niezależnie od tego kto jest trenerem rywali, oni będą chcieli wygrać. Koniec kropka. Liczę, że Barca przypieczętuje dziś swój awans do finału zwycięstwem.
Barcelona @ 2,58 ⛔
Over 2,5 @ 1,63
✅
Gol w obu połowach @ 1,54 ✅
Messi strzeli @ 2,28
⛔
Można jeszcze za drobne pomyśleć o:
BTS w pierwszej połowie @ 3,70 ✅
Messi strzeli zza pola karnego @ 9,0
⛔
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Witam, jak myślicie, kursy na Barcę będą spadać? Lepiej grać teraz czy poczekać do samego meczu? Pozdrawiam ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
LEWANDOWSKI - ZORRO
W meczu z Barca nasz zawodnik znowu wystąpi jako Zorro. Na treningach Lewandowski ćwiczy w masce i widać, że mu przeszkadza, bo nieustannie ją poprawia, jakby go uwierała. Z tego co wiadomo utrudnia ona też swobodne oddychanie piłkarza. Ochraniacz nie wpływa pozytywnie na jego grę i bardzo go osłabia, o czym powiedział także trener Josep Guardiola. Lewandowski w masce nie strzelił żadnego gola w pierwszym, przegranym 0:3 meczu z Barceloną. Nie trafił również do siatki w przegranym 0:1 meczu ligowym z Augsburgiem, choć miał ku temu bardzo dobre okazje. Nie strzelił bramki, mimo że miał dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem. Gdyby nie ta maska... ;) Czy nasz Zorro poskromi Barcę i poprowadzi Bayern do awansu do wielkiego finału? NIE...
Bez Robbena+Ribery Bayern nie istnieje.. Najlepsze skrzydła świata są ucięte, a bez nich ptak nie poleci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Bayern Monachium -:- FC Barcelona

Pierwszy rewanżowy mecz półfinałowy, moim zdaniem nie ma co się oszukiwać i szukać sensacji w zwycięstwie Monachijczyków, tutaj zwycięzcą będzie tylko jeden i będą nim Katalończycy. Bayern ostatnio zwolnił i to zdecydowanie brak Robbena i Ribery-ego pokazuje dobitnie jak bardzo są od nich uzależnieni,do tego forma Lewandowskiego tez nie poraża tyle sytuacji co on marnuje to istna tragedia nawet w Bundeslidze nie idzie im tak dobrze jak na początku sezonu gdzie gromili każdy zespół po przynajmniej 3:0, fakt że mają już mistrza no ale wystawiają cały czas najmocniejszy możliwy skład dlatego to powinno najbardziej martwić, do tego atmosfera w szatni chyba nie jest optymistyczna o czym piszą Niemieckie gazety, opisując konflikt na linii zawodnicy trener(ile w tym prawdy? nie wiem). Na innym biegunie są teraz Katalończycy gdzie po słabym początku właśnie teraz wkraczają w odpowiednią prędkość. Trio Messi-Suarez-Neymar gra idealnie do tego w pomocy Rakitić i wracający do formy za najlepszych lat Iniesta aż się chce patrzeć na ich grę,widać tu zgranie i kolektyw. Podsumowując moje krótkie przemyślenia w dzisiejszym meczu każdy wynik niż wygrana Barcelony będzie dla mnie sensacją, poprostu widzę tu gładkie i przyjemnie zwycięstwo Barcelony dodatkowo myślę że goście będą chcieli odwdzięczyć się za przegraną 0:4 sprzed 2 lat



Moja propozycja:
FC Barcelona - 2,58⛔
Handi (-1) FC Barcelona - 4,9⛔
Unibet
(Druga połowa istna tragedia prawie żadnego strzału ze strony Barcelony)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Nie spodziewam sie tutaj że Bayern postawi jakieś szalenie wymagające warunki Blaugranie, te wszystkie zapowiedzi przed meczem na Camp Nou dobrze wiemy jak sie skończyły. Nie kwestionuje w żaden sposób Monachijczyków bo myśle ze nawet grając tym składem który maja odprawili by z LM zarówno Juve jak i Real. Na to spotkanie sam osobiście zagrałem bezpieczną opcje na Barce i w razie remisu zwrot na Expekcie po 1,9. Do tego na Unibecie dorzuciłem rożne Barcy over 3,5 po 1,7 i rożne w całym meczu over 8,5 po 1,5. Nie udało mi sie znaleźć nigdzie opcji że to Bayern bedzie miał wieksze posiadanie piłki ale rownież nad tym typem nalezałoby sie poważnie zastanowić. Ciekawie wygląda również sprawa żółtych kartek na poszczególnych zawodników, mi brakło już funduszy na takie typy jednak spokojnie myśle ze Xabi Alonso, Mashe czy Schweinsteiger mogą takową otrzymać.
 
D 453

dresu

Użytkownik
Bayern-Barcelona
Granie w tym meczu na zwycięstwo którejś z drużyn to trochę taka loteria. Pierwszy mecz udowodnił że Bayern z takimi brakami w kadrze nie jest w stanie powalczyć z Barcą, no na pewno nie w takiej formie. Ja osobiście w tym meczu zagram kartki dla Bayernu, niektórzy zawodnicy Barcy są po prostu nietykalni jak np. Messi, w pierwszym meczu było widać, że każde ostrzejsze wejście w zawodnika Barcy było karane kartką. Jeszcze nie którzy zawodnicy Bayernu są tak mało zwrotni jak np. Alonso już nie ten poziom. 3 kartki dla Bayernu nie powinny być żadną trudnością. Bayern musi gonić wynik oni musi atakować a z każdą minutą zaczną bardziej nerwowo grać, no i zacznie się bardziej agresywna gra i kartki się posypią.
Bayern-Barcelona Bayern over 2,5 kartki kurs 2.0 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Idzie spora masowka na Barce ale co tu sie dziwić.
Bayern nie ma argumentów aby odrabiać straty w takim meczu.
Enrique dał odpocząć swoim pomocnikom w meczu z Sociedad widać ze wynik w LM to priorytet.
Moim zdaniem Barca wygra a kurs-1 z Unibeta gdzie w razie 1 bramkowego zwyciestwa mamy zwrot to rarytas.
Barca-1 Unibet 4.20
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom