>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów 12-13.05.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik


Wyniki pierwszych spotkań:

Juventus - Real Madryt 2:1
Barcelona - Bayern 3:0

Stara Dama pokazała pazur i wykorzystała słabość Realu. Tym samym zapowiada się bardzo ciekawy mecze rewanżowy. Wiele zależy od kadry Królewskich. W Turynie widać było lekki chaos panujący w szeregach zespołu z Madrytu. Carlo Ancelotti będzie musiał popracować nad zespołem przed meczem na Bernabeu. Bayern natomiast będzie walczył o honor. Bez Robbena i Riberyego ten zespół gra poniżej oczekiwań. Przez znaczną część meczu Duma Katalonii grała nieskutecznie i to był główny powód wyniku 0:0 do 76&#39; na Camp Nou. Bawarczycy błysnęli dosłownie kilka razy, a defensywa Bayernu była niezwykle słaba. Suarez czy Messi mijali rywali jak tyczki i to jest główne zmartwienie Pepa Guardioli. Niemcy na pewno się nie poddadzą, ale kwestia awansu wydaje się być rozstrzygnięta.

Zachęcamy do dyskusji i analizy.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Real - Juventus​

Rozdziewiczę temat i skupię się na zdecydowanie ciekawszym z rewanżów. Barca zgnoiła Bayern i nic nie wskazuje na wyraźny kontratak w Monachium ze strony Pepa i spółki. Drugi dwumecz jest natomiast kwestią otwartą. Możecie wierzyć lub nie ale przy okazji wymiany prywatnych poglądów z użytkownikiem bo86bo mówiłem, że max co wyciągnie tam Real to remis.
Stara Dama zaprezentowała się znacznie lepiej i nie chodzi mi tu o sam wynik a o styl gry. Od dawna się mówi, że Hiszpania to technika, Anglia fizyczność a Włochy taktyka. Oczywiście dzisiejszy futbol sprawia, że te &quot;podziały&quot; nie są już tak jaskrawe ale dalej coś w tym jest. Spotkanie w Turynie poszło w 100% po myśli Włoskiej drużyny. Defensywa zagrała na 150 jak nie 200%. Autentycznie, jedyne co Real mógł robić i robił to wrzutki w pole karne, które konsekwentnie ściągali obrońcy. Środek zagrał równie dobrze ponieważ piłka z defensywy w ofensywę przechodziła bardzo płynnie i w mądry sposób. Ofensywa też zagrała dobrze. Można powiedzieć, że Tevez delikatnie odstawał ale kiedy miał zrobić to co musiał to zrobił. Pokazał swoje ogromne doświadczenie i zastawiając się wywalczył rzut karny. Na wyróżnienie zasługuje Vidal, który był dosłownie wszędzie oraz Pirlo - legenda z ogromnym sercem do gry, która była w czołówce zawodników z osiągniętym dystansem podczas meczu(blisko 12km).
W kontekście Realu zacznę od tego o czym mówiło się najwięcej i okazało się być to ogromną prawdą. Brak Luki Modrica był widoczny jak na dłoni. Patrząc na to co grał w jego zastępstwie Sergio Ramos byłem zdruzgotany. Na dobra sprawę jedyne co mi się przypomina to niecelne rozprowadzanie piłki. Jeden z najgorszych zawodników meczu. Oczywiście nie można mieć 100% pretensji do nominalnego obrońcy ale c`mon ile razy widzieliśmy udane wysokie wyjścia Ramosa i ofensywne działania, które z perspektywy środkowego obrońcy są tak samo &quot;next level&quot; jak gra Neura. Na szczęście galacticos mają młodziutkiego Jamesa, który w przyszłości, będzie walczyć o złota piłkę bez dwóch zdań. Zdecydowanie najjaśniejszy punkt królewskich w pierwszym spotkaniu. Jestem ciekaw jak Ancelotii podejdzie do braku Modrica. W obwodzie jest defensywny Khedira, który grzeje ławę od dawien dawna oraz Illarra, który poziomem odstaje od reszty drużyny. Z innych Realowych ciekawostek wypada wymienić Bale`a a raczej jego kompletny brak. Poza sprokurowaniem kartki u Bonucciego nie pokazał zupełnie nic. Teraz najciekawszy kąsek. Defensywa - tyle błędów co oni popełnili to Real może się tylko cieszyć ,że dostali 2 bramki. Zarówno Praktycznie każdy poza Marcelo, dodał coś od siebie.(albo nie pamiętam czegoś w wykonaniu Brazylijczyka). Mogą się cieszyć, że nie zostały one wykorzystane w brutalny sposób.
Oczywiście teraz mecz będzie odbywać się na Santiago Bernabeu dlatego mobilizacja królewskich będzie podwójna. W grę wchodzi tu historyczne wygranie Ligi Mistrzów dwa razy z rzędu. Czy im się to uda? Nie sądzę. Mają zbyt duże problemy zarówno kadrowe jak i w kwestiach formy. Włosi przyjeżdżają tu z korzystnym wynikiem więc mocno wątpie by ślepo rzucili się do ataku. Raczej postawią na to co w ostatnim meczu funkcjonowało tak kapitalnie czyli defensywa. W tym miejscu odsyłam do dwumeczów z Atletico i Monaco. W czterech meczach padły AZ 2 gole.. Niemoc ofensywna Realu jak i moc defensywa Juventusu wskazują na podobny scenariusz. Nie spodziewam się tu wielu goli z racji taktycznego podejścia Starej Damy. Mają oni silnego Teveza oraz szybkiego Vidala więc gra z kontry nie będzie dla nich wielkim problemem.
#Juventus awans @2.1
#Under 2.5 gola @2
#Remis @3.8 (przed pisaniem analizy było 4)
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Juventus awans po 3.00 juz mam pograny przed pierwszymi meczami.Gralem tez w dublu z Barcy awansem wiec jeden ✅ juz mozna dopisać bo nie wyobrażam sobie zeby Barca nie awansowała do finału.
Mecz w Monachium odpuszczam ale dograł cos w kierunku Juventusu.
Mianowicie chodzi mi o Juve +1.5 handicap azjatycki z Unibet.
Podobnie jak kolega wyżej mysle ze mecz zakręci sie koło remisu.
Sadze ze tak skończy sie mecz w Madrycie i Juve przejdzie dalej.Zabezpiecze sie jednak handicapem gdyby cos miałoby pójść nie tak.Styl gry zespołu z Turynu dobrze znany bedą bronić wyniku do końca i liczyć na kontry.
Real moim zdaniem nie obroni LM i nie wywalczy mistrzostwa co bedzie sie równało z Ancelotti out.
Atakuje to zanim kursy nie pójdą w dół na Juve.
Juve +1.5 1.48 Unibet
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Przed pierwszym meczem kursy na Barce były faktycznie słabe (chociaż ja zaraz po losowaniu zlapalem całkiem dobry), ale teraz wygląda to całkiem dobrze. Barca pokazała się z dobrej strony, a Monachium nie oddał żadnego celnego strzału. Nie sądzę że teraz ta sytuacja się zmieni znacząco. Rok temu Real wygrał na Bernabeu 1:0, a w rewanżu na Alianz Arenie wygrali 4:0. Barca może nie wygra tak wysoko w Niemczech, ale wygrać powinni. Dlatego warto grać póki dobre kursy,bo po weekendowych meczach może spaść.
Barcelona [email protected]
Barcelona -1 ~@4,70
Barcelona DNB ~@1,98
Kursy podaje z livesports bo sam będę grał w Fortunie.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Barca zaprezentowala sie swiezo lekko, Bayern kompletnie bez pomyslu w ofensywie, zmiana stadionu niewiele zmieni, bo Barca bedzie zadna rewanzu za sezon 12/13, wiec beda chcieli upokorzyc Bayern jak ten upokrzyl ich wowczas. Kursy apetyczne do gry, by sprobowac pograc na slodka zemste, bo forma zdeccydowanie po stronie Barcy
 
misiek12 19

misiek12

Użytkownik
Real-Juventus over 6 kartek @1,75 Bet365 / Real over 2.5 kartek @1,90 Bet365 / Ramos kartka @1,95 Unibet

Nie wyobrażam sobie półfinału na Santiago bez kartek. Od samego początku może być ostro. Już w Turynie było 7 kartonów, w Hiszpanii Real nie będzie miał nic do stracenia. Stąd też uderzam w over kartek. Ramos, Pepe, Carvajal do tego może dojść rozczarowany Ronaldo. Pisanie, że Juve też nie odpuści jest oczywistością. Co do Ramosa to wiadomo jak to Ramos. Lubi prowokować i dyskutować z sędziami. Jeżeli Realowi nie będzie szło to jego kartka jest formalnością.
Dodatkowo (ale to dopiero po wystawieniu lini przez buki) rogi i over kartek Realu.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Bayern kompletnie bez pomyslu w ofensywie, zmiana stadionu niewiele zmieni, bo Barca bedzie zadna rewanzu za sezon 12/13, wiec beda chcieli upokorzyc Bayern jak ten upokrzyl ich wowczas. Kursy apetyczne do gry, by sprobowac pograc na slodka zemste, bo forma zdeccydowanie po stronie Barcy
Bayern na pewno nie zagra gorzej niż we wczorajszym spotkaniu. Dodatkowo na swoim stadionie graja lepiej niż na wyjazdach w tym sezonie. Barcelona zagrała wczoraj genialnie, tu nawet nie ma co dyskutować. Czy Barcelona będzie chciała upokorzyć Bayern? Nie wiem skąd ten wniosek. Bo równie dobrze mogę napisać że Barcelona nie będzie forsować tempa bo trenerem Bayernu jest Guardiola który jest legenda klubu. Zarówno mój, jak i Twój wniosek ma podstawy, pytanie czy chociaż w 5% któryś z nas ma racje. Kurs jest apetyczny to trzeba przyznać. Ale jest jeden zasadniczy argument, Barcelona ma przed soba Puchar Hiszpanii i Ligę. Finał Ligi Mistrzów mają w kieszeni, więc nie uważam by w rewanżu forsowali tempo. Bo niby po co?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
W sumie to zgadzam sie z Wami co do Barcy.Messi i kilku kolegów dokładnie pamietają jakie baty zebrali watpię zeby odpuszczali.Beda przeć zeby wygrać i drugi mecz i tak sie zapewne stanie.
Mysle ze DNB trzeba pobrać
UP
Moim zdaniem Barca bedzie grała tak zeby wygrać bo 3:0 to nie jest do końca wynik ktory premiuje ich awans.Jesli odpuszcza Bayern moze sie rozkręcić i co potem? Drżenie o wynik?
Barcelona to nie jest drużyna która bedzie bronić wyniku to nie jest ich styl a takie mecze jak sprzed 2 lat siedzą w głowie uwierz.
Co do odpuszczania Bayernowi bo trenerem jest Guardiola to niestety ale to nie jest żaden argument.
Wole ten z pokazaniem światu siły,rewanżu i wybiciem sobie z głowy drżenia o wynik.
Jeszcze jedno dla mnie Guardiola to żaden wielki taktyk byc moze w Barcelonie tez takiego nie ma ale wystarczy mi ze 3 ofensywna z Barcelony wiecej znaczy niż cała pomoc i napad Bayernu razem wzięte.
Sory ale to jest sezon Barcelony a Bayern na tle najwiekszych w Europie nie wyglada tak różowo.Silny był za Juppa teraz to nie zdziwię sie jak w Monachium tez zbiorą baty.
 
K 3

kubus712

Użytkownik
Trochę dziwię się, stawianiem na Juve z Realem w Madrycie. Juve na wyjeździe nie jest tak mocne jak u siebie. W tegorocznej edycji LM na wyjazdach prezentowali się następująco:

0:1 w Madrycie z Atletico
0:1 z Olympiakosem
2:0 z Malmo
3:0 w Dormundzie
0:0 w Monaco.

Juve o włos, a odpadłoby właśnie z Monaco. Najlepszy mecz na wyjeździe jedynie w Dortmundzie z przeciętnie prezentującą się w tym sezonie Borussią. Podejrzewam, że Juventus przyjedzie do Madrytu murować własną bramkę i nastawią się głównie na kontry. Realowi wystarczy skromne 1:0 i będą w finale. Jak Real strzeli pierwszy bramkę to Juventus będzie musiał zaatakować, a co za tym idzie- odkryć się i wtedy Real będzie mieć więcej okazji strzeleckich.

W sobote postawiłem na hiszpański finał po kursie 2,40 (expekt)
Teraz stawiam awans Realu 1,72 (expekt)
Real wygra minimum dwoma bramkami kurs 2,60 (expekt)

Pozdrawiam
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Moim zdaniem Barca bedzie grała tak zeby wygrać bo 3:0 to nie jest do końca wynik ktory premiuje ich awans. Jesli odpuszcza Bayern moze sie rozkręcić i co potem? Drżenie o wynik? Barcelona to nie jest drużyna która bedzie bronić wyniku to nie jest ich styl a takie mecze jak sprzed 2 lat siedzą w głowie uwierz.
Nikt nie mówi o odpuszczeniu meczu, ale nie granie na takiej szybkości, tak agresywnie, na tak wysokim pressingu jak w środe. Zwłaszcza że w tym sezonie Barcelona gra tak dobrze z kontry jak nie grała nigdy wcześniej. Powtarzam, finał jest pewny na 95%, natomiast w lidze jedno potknięcie i Real odrobi strate. To jest moja opinia, i kurs zachęca i sam nie wiem czy nie zagram kilka srebrników na moich ulubieńców. Ale nie napalam się, bo Bayern jest na deskach i wystarczy go jedynie lekko przytrzymać. I jeszcze raz powiem dwie tezy o nie robienie krzywdy Pepowi i zrewanżowanie się za tamto 0-7 może być jedynie wymysłem.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Oczywiście teraz mecz będzie odbywać się na Santiago Bernabeu dlatego mobilizacja królewskich będzie podwójna. W grę wchodzi tu historyczne wygranie Ligi Mistrzów dwa razy z rzędu. Czy im się to uda? Nie sądzę. Mają zbyt duże problemy zarówno kadrowe jak i w kwestiach formy. Włosi przyjeżdżają tu z korzystnym wynikiem więc mocno wątpie by ślepo rzucili się do ataku. Raczej postawią na to co w ostatnim meczu funkcjonowało tak kapitalnie czyli defensywa. W tym miejscu odsyłam do dwumeczów z Atletico i Monaco. W czterech meczach padły AZ 2 gole.. Niemoc ofensywna Realu jak i moc defensywa Juventusu wskazują na podobny scenariusz. Nie spodziewam się tu wielu goli z racji taktycznego podejścia Starej Damy. Mają oni silnego Teveza oraz szybkiego Vidala więc gra z kontry nie będzie dla nich wielkim problemem.
Real na bernabeu to taran nie do zatrzymania pisałem już wcześniej Juve jeśli nie straci bramki na własnym boisku i wygra co najmniej dwiema bramkami to ma szansę awansować też chciałbym żeby Juventus awansował do finału ale nie łódżmy się stara dama w tej fazie rozgrywek wystąpiła ostatni raz 12 lat temu brak im doświadczenia na tym etapie rozgrywek .Real nie przerwanie do 1/2 finału dochodzi co rok .Juve ma piłkarzy bardziej do obrony niż do ataku takie jest moje zdanie na ten temat. Real na własnym boisku bez problemu jest wstanie odrobić straty z nawiązką Juventus będzie ostrzeliwany z każdej strony jeśli ich nie skontrują i nie strzelą bramki w pierwszej połowie to nie awansują nie ma na to szans nie łudźcie się się że tak będzie .Królewscy mogą to spotkanie wygrać do zera .
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Real na bernabeu to taran nie do zatrzymania pisałem już wcześniej Juve jeśli nie straci bramki na własnym boisku i wygra co najmniej dwiema bramkami to ma szansę awansować też chciałbym żeby Juventus awansował do finału ale nie łódżmy się stara dama w tej fazie rozgrywek wystąpiła ostatni raz 12 lat temu brak im doświadczenia na tym etapie rozgrywek .Real nie przerwanie do 1/2 finału dochodzi co rok .Juve ma piłkarzy bardziej do obrony niż do ataku takie jest moje zdanie na ten temat. Real na własnym boisku bez problemu jest wstanie odrobić straty z nawiązką Juventus będzie ostrzeliwany z każdej strony jeśli ich nie skontrują i nie strzelą bramki w pierwszej połowie to nie awansują nie ma na to szans nie łudźcie się się że tak będzie .Królewscy mogą to spotkanie wygrać do zera .
Faktycznie takim graczom jak Buffon, Bonucci, Chiellini, Pirlo, czy Barzagli mistrzom świata na pewno brak doświadczenia ???? Do tego dochodzi Evra, czy tevez, którzy też wygrywali już ligę mistrzów.. Wiadome, że Real na Bernabeu jest faworytem do awansu, ale nie podajmy za argumenty to, że graczom Juventusu brakuje doświadczenia, bo jest to trochę śmieszne. ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik


Real na bernabeu to taran nie do zatrzymania pisałem już wcześniej Juve jeśli nie straci bramki na własnym boisku i wygra co najmniej dwiema bramkami to ma szansę awansować też chciałbym żeby Juventus awansował do finału ale nie łódżmy się stara dama w tej fazie rozgrywek wystąpiła ostatni raz 12 lat temu brak im doświadczenia na tym etapie rozgrywek .Real nie przerwanie do 1/2 finału dochodzi co rok .Juve ma piłkarzy bardziej do obrony niż do ataku takie jest moje zdanie na ten temat. Real na własnym boisku bez problemu jest wstanie odrobić straty z nawiązką Juventus będzie ostrzeliwany z każdej strony jeśli ich nie skontrują i nie strzelą bramki w pierwszej połowie to nie awansują nie ma na to szans nie łudźcie się się że tak będzie .Królewscy mogą to spotkanie wygrać do zera .

Real to taran nie do powstrzymania o ile grają z jakimis fajnymi ogóreczkami kiszonymi ????
Kwestia doświadczenia to wzięta rozumiem z kosmosu bo mimo ze Juve miało przerwę to jak mozna pisac ze ta drużyna nie ma doswiadczenia?
W Turynie na ta szanse czekali pare ładnych lat a ich skład i gra wyglądają naprawde fajnie.
Na koniec musze cos dopisać o traceniu ostatnio przez Real goli.
Wczoraj stracili mistrzostwo bo w obronie sa problemy.
Juve strzeli gola na Bernabeu jestem przekonany.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Buffon, Bonucci, Chiellini, Pirlo
Żle mnie zrozumiałeś miałem na myśli że już dawno nie byli na tym etapie rozgrywek jak drużyna i pewnie brakować im będzie tego w kluczowych momentach rewanżu chodzi tutaj głównie o presje wyniku.
Wczoraj stracili mistrzostwo bo w obronie sa problemy.
Mistrzostwa to oni jeszczę nie stracili ,Barca gra mecz w Madrycie w kolejnej kolejce a z Atletico się ciężko gra na ich własnym terenie jeśli przegrają(mowa o Barcie oby tak nie było) to wszystko rozegra się w ostatniej kolejce.
Mówiłem przed rozpoczęciem LM że Real ma skład by po raz pierwszy zrobić coś co nie udało się nikomu czyli obronić tytuł zdobyty rok wcześniej .Juventusowi będzie bardzo trudno wywalczyć awans na Bernabeu taki zespół jak Real potrafi się motywować na takie spotkanie dwu krotnie. Obrońcy którzy popełniali błędy z Valencią nie powtórzą tego samego błędu z Juventusem możesz być tego pewien .Inna ranga spotkania inny cel .
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Mistrzostwa to oni jeszczę nie stracili ,Barca gra mecz w Madrycie w kolejnej kolejce a z Atletico się ciężko gra na ich własnym terenie jeśli przegrają(mowa o Barcie oby tak nie było) to wszystko rozegra się w ostatniej kolejce.
Mówiłem przed rozpoczęciem LM że Real ma skład by po raz pierwszy zrobić coś co nie udało się nikomu czyli obronić tytuł zdobyty rok wcześniej .Juventusowi będzie bardzo trudno wywalczyć awans na Bernabeu taki zespół jak Real potrafi się motywować na takie spotkanie dwu krotnie. Obrońcy którzy popełniali błędy z Valencią nie powtórzą tego samego błędu z Juventusem możesz być tego pewien .Inna ranga spotkania inny cel .[/quote]

O czym my mówimy na Camp Nou w 38 kolejce przyjeżdża Deportivo Ty myślisz że oni odbiorą mistrzostwo Barcelonie?
Real ma skład aby obronić LM tylko że wypadło najważniejsze ogniwo-Modrić który jest mózgiem tej drużyny dyktuje tempo rozgrywa itd.
Nie rozumiem o co chodzi z tą motywacją dla mnie to żaden argument bo tak samo można powiedzieć o Juventusie to jest kolorowanie typu podobnie jak zapewnianie że obrońcy nie powtórzą tego samego błędu co z Valencią.
Jaka inna ranga jaki inny cel?Oni przegrali mistrzostwo bo swoją grą nie zasługują na nie.
Bardziej byłbym skłonny uwierzyć że Juventus wyciągnie wnioski z wczorajszego meczu i zaatakuje Real a ten pęknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 52

mentos

Użytkownik
Bawi mnie wasza wiara w Juve. widać że każdy tu jest świetnym znawcą tematu. Nie doceniacie faktu że Real u siebie to bestia i pomimo wyjazdowego meczu jak i pechowego z Valencia pokaże klasę i pokona Starą Damę która pewnego poziomu nie przeskoczy. Real potrafi odrabiać zadanie domowe i tak też zrobi.
 
D 1

daydreamer

Użytkownik
Real u siebie to bestia, jak dobrze rozpocznie mecz. Ostatni mecz z Valencia tego dowodzi, gdy tracą bramkę, zaczynają się problemy z wyprowadzeniem ataku. Grałbym na Real ale jak dla mnie kurs jest trochę niepoważny bo jest to mecz przynajmniej 55/45 w stronę Realu i powinny być kursy tak jak w meczu Bayern-Barca. Nie zapominajmy o powracającym Pogbie oraz urazie Kroosa (będzie grał), jeżeli kontuzja powróci podczas gry i w jego miejsce wejdzie Illarramendi to będzie trochę nieciekawa sytuacja gdyż w tym meczu najbardziej będzie się liczyło trio James-Isco-Kroos
Moj zakład to OVER 2,5 po kursie 1,8(expekt). Zapowiada się na mecz z bramki do bramki, sami zastanówcie się, tutaj nie ma takiego scenariusza żeby nie wpadł overek.
Real strzeli gola, wynik jest ciągle otwarty
Real strzeli drugiego gola,Juventus atakuje cala drużyna i w końcu trafia do bramki lub Real kontruje strzelając trzeciego wpada over. Lub przy wyniku 1:1 Real będzie atakował cala drużyna i w końcu padnie bramka dla jednej ze stron. Przez wynik w Turynie tutaj musi wpaść OVER 2,5 ! (warto tez zauważyć ze Real traci po 2 gole od 3 spotkań)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Real u siebie to bestia, jak dobrze rozpocznie mecz. Ostatni mecz z Valencia tego dowodzi, gdy tracą bramkę,
Mówię wam i powtarzam to po raz setny drugi tak słaby mecz Realowi nie wyjdzie .Oni jak kolega powyżej wspomniał potrafią odrabiać straty wystarczy im jedna bramka by awansować to dla Realu żaden problem .Juve będzie się broniło co nie jest dobrym rozwiązaniem ,granie na 0-0 by awansować i próbować grać z kontry to nie jest dobre rozwiązanie na Bernabeu .Jeszcze większą motywacją dla królewskich jest fakt że barcelona jest bliska awansu jeśli ich największy rywal awansuje to w ten czas będą zawiedzeni:]. Finał Real:Barcelona nie ma bata :]
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Mówię wam i powtarzam to po raz setny drugi tak słaby mecz Realowi nie wyjdzie .Oni jak kolega powyżej wspomniał potrafią odrabiać straty wystarczy im jedna bramka by awansować to dla Realu żaden problem .Juve będzie się broniło co nie jest dobrym rozwiązaniem ,granie na 0-0 by awansować i próbować grać z kontry to nie jest dobre rozwiązanie na Bernabeu .Jeszcze większą motywacją dla królewskich jest fakt że barcelona jest bliska awansu jeśli ich największy rywal awansuje to w ten czas będą zawiedzeni:]. Finał Real:Barcelona nie ma bata :]
Jedna bramka dla Realu to na pewno nie problem, tylko, że w ostatnich 3 meczach zawsze tracą dwie..aa w takim wypadku do awansu już będą potrzebne 4 bramki.. W pierwszym meczu też byłem przekonany, że Juve się zamuruje i będzie bronić, a mecz wyglądał całkiem inaczej, od początku ruszyli na rywala, a nauczkę dostali po bramce na 1-0, gdzie cofnęli się do obrony i od razu stracili bramkę na 1-1. Wydaje mi się, że Allegri doskonale to widzi, że z Realem nie można stanąć całą drużyną w polu karnym, bo to tylko czekanie na wyrok. A fragment o motywacji to już w ogóle komiczny ???? na mecz z Valencia na pewno nie było motywacji, gdzie Barcelona wygrała swój mecz i Real wiedział, że strata punktów w tym meczu oznacza utratę szans na mistrzostwo ???? Obie ekipy będą zmotywowane i dadzą z siebie 110%, dla Juve to też wielka szansa i na pewno nie odpuszczą. Uważam, że Real jest minimalnym faworytem tego meczu, ale tak naprawdę tu może się stać wszystko.
 
D 1

daydreamer

Użytkownik
Uważam, że Real jest minimalnym faworytem tego meczu, ale tak naprawdę tu może się stać wszystko.
Dokładnie, jest minimalnym faworytem i przez te niskie kursy opłaca się jedynie grac na Juventus lub ilość bramek.

Taka sama sytuacja była wczoraj w meczu Lazio-Inter, gdzie kurs na Inter był 4,3 wiec postawiłem 100zl w ciemno bo dla mnie to jest niepoważne taki kurs na drużynę ze składem wartym 200mln która walczy o puchary europejskie.

Zamiast ryzykować pieniądze w tym wyrównanym meczu radze wszystkim obstawić Barcelone z kursem 2,65+, tutaj jest ogromne value !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom