>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 finału - FC Barcelona - Real Madryt 3 maj [wtorek] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
FC BARCELONA - REAL MADRYT REMIS 4.00

ostatnie 3 mecze barcy u siebie z realem to 5:0,1:0,2:0
real ostatnio pokazał,że jest w stanie dorównać barcelonie i zgasić jej najlepszych zawodników (1-1,1-0,0-0 do słynnej red card).myśle że się przełamią na camp nou i będzie 1-1.
Ryzykowny typ. Raz, że ostatnie 3 mecze nie były na Camp Nou, dwa może się i ten remis długo utrzymywać, ale jeśli nic nie strzeli Real wcześniej to im bliżej końca będzie miał mniej do stracenia i różnie się może dziać i wiele sytuacji może być pod sam koniec meczu. Przynajmniej wysoki kurs w pewnym stopniu balansuje ryzyko.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja i tak zagram na zwycięstwo Realu, zagram kierując sie niechęcią do Barcelony ale skoro United odrobiło z Tottenhamem w ciągu połowy 2 bramki straty, to samo w finale LM to czemu Real nie miałby tego zrobić przez 90&#39;. Real i tak nie ma nic do stracenia a szybko zdobyta bramka spowoduje to,że aktorzy zmienią się w brutali i zacznie się kartkowanie ;)
 
M 0

misike111232

Użytkownik
Ja jednak będę stawiał na zwycięstwo Barcelony w tym meczu za dużo na tym nie zarobie ale wygrana Realu jest mało prawdopodobna, tym bardziej przejście tej drużyny do finału Ligi Mistrzów..
Drugi mój typ to na kartki obstawiam , że będzie ich mnóstwo real a przede wszystkim ich trener będzie chciał jak najbardziej osłabić Barcelona przed finałem i nie będzie kazał zawodnikom patrzyć czy atakują piłkę czy nogi lub głowę zawodnika
 
dominikus_92 0

dominikus_92

Użytkownik
Osobiście nie zdziwię się,jak ponownie zobaczymy czerwoną kartkę w meczu.Obie drużyny są zaciekłe,lecz chyba pod większa presją są piłkarze Realu,którzy nie mają nic do stracenia i będą niezwykle agresywni.No cóż...jak dotychczas kursów nie widziałem,ale za drobne zagram czerwona kartkę ;-)

Co do reszty typów,to bliżej meczu ;-)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja i tak zagram na zwycięstwo Realu, zagram kierując sie niechęcią do Barcelony ale skoro United odrobiło z Tottenhamem w ciągu połowy 2 bramki straty, to samo w finale LM to czemu Real nie miałby tego zrobić przez 90&#39;. Real i tak nie ma nic do stracenia a szybko zdobyta bramka spowoduje to,że aktorzy zmienią się w brutali i zacznie się kartkowanie ;)
Mam podobną niechęć tylko do MU ;)
Po 1 MU w lidze nie ma hegemona i tam gra się bardziej widowiskowo i jak coś to długa piłka od obrońców do linii ataku a nie klepie i gra w dziada.
Nie twierdzę że cuda się nie dzieją, lecz ten mecz będzie trzeba grać albo live albo kartki bo będzie ich sporo.
Real nie ma nic do stracenia, ale nie ma obrony - Sergio Ramos przerwa, Pepe czerwo - kto w środku obrony załata tę dziurę na tyle skutecznie by powstrzymać Messi + Iniesta+Xavi+Villa? Dla mnie wątpliwy typ.
Tak jak pisałem dla mnie mecz nie do grania 1 x 2
Postawcie się w roli MURarinha.
Zamuruje Real to znów go wyszydzą, że zabija piękno piłki.
Postawi na ofensywny styl gry typu Di Maria, Żeluś, Higuain, Benzema i skończy 4-0 to znowu powiedzą, że zbytnio do ataku ich ustawił.
Kartki, rożne under 2,5 gola być może.
A wcale nie zdziwię się jak Pepe wystawi eksperymentalny skład, taki że Messi nie zagra od początku meczu, zamiast niego np Affelay.
Bądź co bądź, skoro tak MURinho nienawidzi Barcelony i knuje teorie spiskowe to bardzo możliwe, że jak już nie będzie nic do stracenia (np 80 minuta i 0-0) to wyjdą stare zażyłości i zacznie się brutalna gra (czytaj rzeźnia, polowanie na nogi Messiego, Xavi&#39;ego)
under 2.5 gola chodzi mi po głowie (2,15)
i dużo dużo kartek
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Osobiście nie zdziwię się,jak ponownie zobaczymy czerwoną kartkę w meczu.Obie drużyny są zaciekłe,lecz chyba pod większa presją są piłkarze Realu,którzy nie mają nic do stracenia i będą niezwykle agresywni.No cóż...jak dotychczas kursów nie widziałem,ale za drobne zagram czerwona kartkę ;-)

Co do reszty typów,to bliżej meczu ;-)
nie oczekiwałbym czerwonej kartki dla kogoś z Barcelony, wątpię żeby któryś zawodnik dał się ponieść emocjom i nie zagrać w finale, natomiast żółte kartki dla Blaugrany niewykluczone, wszak nikt nie jest zagrożony wykluczeniem w przypadku otrzymania żółtej
 
dlord 5

dlord

Użytkownik
Real nie ma nic do stracenia. Brak Pepe i Ramosa, czyli prawdopodobnie nie będzie 3DP tylko 2DP, chyba że Jose wystawi również Granero w co wątpię, więc pewnie Real zagra 3 Ofensywnymi pomocnikami + Napastnikiem. Ale co tam w głowie ma Jose to tylko on wie. Mecz trudny do typowania. Sam postawiłem za skromną stawkę wygraną i awans Realu ????
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Mecz poprowadzi Frank de Bleeckere. Ten sam, który rok temu prowadził rewanżowe spotkanie 1/2 finału LM pomiędzy Interem a Barceloną i został zapamiętany z dwóch bardzo kontrowersyjnych decyzji - czerwonej kartki dla Motty i nieuznanej bramki Bojana.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dajcie spokój, ile jeszcze będziecie rozkminiać te faule czy tam kartki ?
Dobrze wiecie, że w piłce nożnej 97% piłkarzy przy faulu symuluje ten straszliwy ból (po czym po 1-3 minutach wstają jak nowo narodzeni). Jedni symulują bardziej/częściej drudzy mniej.
Taka już jest piłka, zaczęło się to od Włochów. Sędzia to też człowiek ma prawo się pomylić, jak ktoś udaje to jeszcze trudniej mu podjąć właściwą decyzję, sędzia nie ma powtórek, tylko 1-5 sekund na podjęcie decyzji.
A co do samego meczu to zgadzam się z bukmacherami. Real w tym sezonie raczej musi się poszczycić tylko pucharem Króla. Bo na Camp Nou przy takich osłabieniach nie mają czego szukać. A przecież muszą odrobić stratę 2 bramek i to na wyjeździe. A wszyscy wiedzą jak wygląda taktyka Mourinho. Więc o wiele trudniej im będzie zaatakować. Po drugie to Barcelona lubi grać z takimi zespołami którzy atakują.
Moim zdaniem to w tym meczu Jose od pierwszych minut będzie chciał osłabić Barcelonę kartkami. Dużo fauli, dużo symulacji by Barcelona grała w 10 i wtedy może Real szukać szans na Camp Nou. Ale to są tylko moje osobiste dywagacje na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dlord 5

dlord

Użytkownik
Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek gracz Barcelony dostał czerwoną kartkę.
A zawieszeń pewnie nie dostaną. To całe posiedzenie jest tylko po to aby się wszystcy w końcu zamknęli że UEFA nic nie robi. Co oczywiście jest nie prawdą, bo siedzą na dupsku i zarabiają kupę szmalu, a czy mecze są wyrównane, że dużo błędów jest to ich to nie obchodzi. Wprowadzili bramkowych sędziów, którzy nic nie dają.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Barcelona = Symulacja ....
Może i wywołam tym równaniem prowokacje ze strony fanów Barcelony, lecz tego nie chcę, według mnie taka jest niestety prawda.
Nie tylko Barcelona symuluje, zaczęło się od Włochów (ojczyzna teatru i Grecja też ;)), większość symuluje i to zabija piękno tego sportu. Każdy dzisiaj gra na korzyść drużyny. Tak nawalamy na Barcę, że symuluje ale sam Mourinho w FC Porto co najmniej 1 godzinę w tygodniu poświęcał na naukę symulacji i wymuszania fauli przez piłkarzy (wywiad z Deco)
Zobaczcie dzisiaj gwizda się faul przy dosłownie każdym tyknięciu piłkarza czy wytrąceniu go. Dawniej (10-15 lat temu) dopiero przy ostrym faulu i takim który wytrąca znacząco zawodnika z biegu były gwizdane faule.
Nie chcę zarzucać nic Realowi, lecz Krystynka też powinna za aktorstwo dostać oscara. Di Maria za nurkowanie nagrodę nurka roku. Busqets wiadomo-płaczek i symulant. Tu sie zgadzam że kara za symulkę powinna być, lecz kara dla Adebayora, Alonso i Marcelo też za celowe chamskie upadanie na piłkarzy.
Jedno jest pewne CZAS NA ZAPISY VIDEO I POWTÓRKI!!!! Jak tego raz dwa nie wprowadzą piłka nożna za na 2-3 lata będzie przypominała grę w bierki - kto kogo tyknie, kto komu żelik z włosów strzepnie - faul. Oh bo on przebiegł obok mnie i jego pęd powietrza mnie przewrócił - faul.
Jestem nawet za ostrym kartkowaniem symulacji - ale wówczas jak będą powtórki video - symulacja od razu kartka od razu oduczyli by się piłkarze symulowania, udawania. Piłka nożna odzyskała by swój dawny blask
 
ojciec 11

ojciec

Użytkownik
Real powinien wyjść max ofensywą bo i tak nie ma już nic do stracenia. Mou powinien wystawić od początku w napadzie Benzeme+ Higuaina, Ronaldo i Di Maria na skrzydłach ,w środku Oezil i Kaka. Obrona i tak będzie dziurawa więc pora skupić się na ataku.
 
suti 16

suti

Użytkownik
Większość symuluje i to zabija piękno tego sportu.
Jedno jest pewne CZAS NA ZAPISY VIDEO I POWTÓRKI!!!!
Co do 1 - Tu się zgodzę, ale myślę że Barcelona jak już symuluje to robi to tak że nawet dzieci [ moi 12 letni kuzyni ] to widzą. Uważam że jak już coś robić to tak aby się nie ośmieszyć, i właśnie w tym przypadku musisz przyznać mi rację że nie którzy piłkarze Barcy takim zachowaniem się ośmieszyli.
Co do 2 - Owszem. Ale taki system aby to bardzo szybko działało - A nie tak jak podczas Finałów MŚ 2006, gdzie sędzie pokazał Zidane kartkę po kilku chwilach. Myślę że warto by ty było pomyśleć na jakimiś sędziami ( delegatami ) zasiadającymi w obok operatora ( tu to bardzo uprościłem, ale myślę że nie którzy zrozumieją o co chodzi )

Do Modów - Wiem, że ta odpowiedz może nie jest ściśle związana z tematem wtorkowego meczu, ale głównie chodziło mi o pociągnięcie tematu z zawieszeniami które mogą spotkać w dniu jutrzejszym graczy Barcy.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Dawny? jakim dawny? symulacja w piłce była , jest i będzie , od kiedy pamiętam piłkarze zawsze gdy mieli możliwości czy to wywalczenia dla swojej drużyny rzutu karnego czy to nabrania sędziego na czerwoną kartkę dla rywala zawsze to wykorzystywali , robili to dawniej , robią to i teraz.
Bez przesady, takiego symulowania jak w ostatnim meczu Barcelony z Realem to jeszcze nigdy nie widziałem, a meczy w życiu już trochę obejrzałem. Symulowanie na rzut wolny a symulowanie co kilka minut w celu wymuszenia czerwonej kartki to jednak wg mnie róznica. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale to moja opinnia. Jak można aż tak symulować?


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=ygmGIFz_EP0


Nie odpowiadajcie mi ale patrz jak Adebayor wcześniej faulował itp.. Faule były, to jasne. W futbolu faule będą to jest część piłki nożnej ale symulowanie w celu wymuszenia kartki, tego nie rozumiem. Uefa powinna za to karać, z tego co czytałem możliwe, że Alves zostanie zawieszony na 2 mecze. Takie rzeczy powinny też być tępionie.
 
M 0

m4zd4

Użytkownik
A to ma jakieś znaczenie jaki arbiter będzie? Chyba kult Tłumacza zaczyna coraz bardziej obejmować kibiców... co powie tak jest i ma być ????

Jeżeli miałbym obstawiać ten mecz to przychodzi mi do głowy (bet365):
Gol (obydwie drużyny strzelą gola) - Tak 1.66 ✅
Czerwona kartka w meczu - Nie 1.57 ✅

Jak Mou zagra jak w ostatnich meczach to nie ma szans na wejście do finału. Natomiast jak Real zaatakuje od początku to z takim potencjałem ofensywnym muszą coś strzelić, ale otwierając się to na 90% stracą również bramkę.
Co do drugiego typu to nie ma Pepe ani Ramosa, także szanse na czerwo są małe ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A to ma jakieś znaczenie jaki arbiter będzie? Chyba kult Tłumacza zaczyna coraz bardziej obejmować kibiców... co powie tak jest i ma być
widzę,że mało wiesz Holender sędziował mecz Barcelona-Inter rewanżowy rok temu i Inter też kończył w 10, tak dla śmiechu to dodałem ale pewnie Mou to poruszy. Spokojnie patrząc na wszystko - sędzia ma jutro przejebane i nie ważne kto nim będzie.
Co do drugiego typu to nie ma Pepe ani Ramosa, także szanse na czerwo są małe
Wystarczy,że Real strzeli szybko bramkę i Katalończycy zaczną polowanie bo jak nie mają wyniku to fair play już ich nie obchodzi ;) Swoją drogą w Expekt nie widzialem zakładu na kartki. Szkoda,ze nie dają bukmacherzy opcji Real -1 ;)
 
M 0

m4zd4

Użytkownik
widzę,że mało wiesz Holender sędziował mecz Barcelona-Inter rewanżowy rok temu i Inter też kończył w 10, tak dla śmiechu to dodałem ale pewnie Mou to poruszy. Spokojnie patrząc na wszystko - sędzia ma jutro przejebane i nie ważne kto nim będzie.

Wystarczy,że Real strzeli szybko bramkę i Katalończycy zaczną polowanie bo jak nie mają wyniku to fair play już ich nie obchodzi ;)

Doskonale wiem o tym, że sędziował tamten mecz. Motta, dostał 2 żółte w pełni zasłużenie. Busquets co prawda dodał od siebie bardzo dużo, ale jakby Motta nie wymachiwał ręką to możliwe, że dokończyłby mecz. Może chodzi Ci o nieuznanego gola Bojana w końcówce? :]

Sędzia jak to sędzia, ma wykonywać swoją pracę i tyle. To, że Mou widzi tylko jedną stronę medalu to tylko źle o nim świadczy.
Na konferencji przed meczem będzie Karanka, także dopiero po meczu, jeżeli Real nie awansuje możemy spodziewać się idiotycznych uwag ze strony Mourinho w stronę arbitra.

Chyba mało meczy Barcelony oglądasz. Jak Real pierwszy strzeli to nie ma możliwości aby polowali na nogi, ponieważ będą ciągle atakować, posiadanie piłki wzrośnie pewnie do 85% ;)
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Wracając w tej całej dyskusji do meczu, aspektu bukmacherskiego itp. to pojawiła się już przewidywana jedenastka Realu:
Casillas - Arbeloa, Albiol, Carvalho, Marcelo - Lass, Alonso - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Adebayor.
Edit: W tym dziale nie ma moda? Przecież z tych wszystkich postów to 70% kogo zawiesić, kto faulował, kto symulował itp. To przede wszystkim forum bukmacherskie i chyba o tym powinna tu byc dyskusja
 
M 0

m4zd4

Użytkownik
Takie zachowania powinny być karane to prawda, ale jeżeli ukaraliby teraz graczy Barcelony, to dlaczego innych wcześniej nie karali? Di Maria w ostatnim meczu ligowym tak nurkował, że szok a sędzia stoi 2 metry od niego i gwiżdże foul. W każdym innym zespole jest to samo, dlatego uważam, że o żadnych karach ze strony Uefy nie może być mowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom