>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/2 finału - FC Barcelona - Real Madryt 3 maj [wtorek] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Warto za drobne zagrać awans Realu?
wg mnie się nie opłaca. Jeśli real wygra lub awansuje to będzie niesamowite osiągnięcie. Nie ma Pepe i Ramosa. Obydwaj odgrywają bardzo ważne role w zespole królewskich. Spotkanie poprowadzi Karanka, bo Mourinho będzie daleko na trybunach i nie będzie mógł kontaktować się z zespołem. Na pewno przekaże przed spotkaniem co ma robić, gdy mecz się potoczy tak i tak. Ale futbol jest nieprzewidywalny i nie będzie mógł kontaktować się z swoimi zawodnikami ani w trakcie spotkania ani nawet w przerwie. Ja bym nie ryzykował.

Barcelona wybiegnie za to w jednym z najsilniejszych zestawień. Ten mecz będzie do oglądania a nie do obstawiania.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Uważam, że patrząc czysto sportowo szanse nie są duże. Nadziei można upatrywać w tym, że gracze Blaugrany zlekceważą Real, mając taką zaliczkę. Jednak Guardiola świetnie potrafi zmotywować zespół i nie sądzę, aby jakieś lekceważenie miało miejsce. Jeśli jesteśmy już przy motywowaniu to ważne jest też czy sami piłkarze Blancos wierzą w awans. Właśnie z tego względu bardzo żałuję, że nie zagra Ramos bo on zawsze gra do końca i wierzy w sukces. Jednak uważam, że inni piłkarze też pokażą charakter i szczególnie Casillas będzie motywował kolegów. Obie drużyny potencjał mają ogromny, z tym, że większy Barca. Obrona powinna być już u nich trochę ustabilizowana. Real będzie musiał w tym meczu prędzej czy później zaatakować, a już podobno od początku ma być trochę bardziej ofensywne ustawienie. Dużo powinno zależeć od tego kto pierwszy strzeli. Jeśli Real zacznie być nerwowo i bardzo ciekawie. Jeśli Barca to raczej będą kontrolowali grę, trzymając piłkę w środku pola, co potrafią znakomicie. Kursy na awans Realu np w Expektcie 17, a pewnie znajdą się wyższe, są raczej przesadzone. Moim zdaniem po tak wysokich kursach lekką stawką można zaryzykować, bądź co bądź jest to Real Madryt i stać ich na wiele.
 
suti 16

suti

Użytkownik
Czy wiadomo coś o jakichś zawieszeniach może?
Tak, Wiadomo !

Madrytyczycy domagają się zawieszenia na dwa mecze Daniego Alvesa, Sergio Busquetsa i Pedro za niesportowe zachowanie (Dani udawał, że został mocno kopnięty przez Pepe, chociaż ten ledwie go dotknął. Busquets i Pedro po niegroźnych starciach łapali się za twarz i sugerowali sędziemu, że zostali uderzeni), a także odsunięcia od gry na jedno spotkanie Javiera Mascherano, Seydou Keitę i Victora Valdesa z powodu ich zaangażowania w &quot;inne boiskowe wydarzenia&quot;.
Ale :

Komisja Dyscyplinarna UEFA w poniedziałek nie podejmie decyzji dotyczących ewentualnych kar dla piłkarzy Barcelony. Pep Guardiola we wtorek będzie mógł zatem skorzystać ze swoich zawodników. UEFA podejmie decyzje co do kar 6 maja. Niektórzy z piłkarzy Barcelony mogą zatem nie zagrać w finale Ligi Mistrzów w Londynie.
Szakal Ty zapewne byłeś na każdym stadionie jak i korcie tenisowym świata bo pewnie tylko dajesz analizy i typy z obiektów na których bywałeś i wszystko wiesz a zresztą co ma obiekt do zasady gry fair play? Poza tym dyskusja jest na temat a związana jest głównie z arbitrem jutrzejszego spotkania

Co do meczu. Chyba najlepszym typem jest &#39;&#39;????&#39;&#39; po kursie ok 2.50. A dlaczego wydaje mi się że tak będzie ? No dlatego że czasem jest tak, że jak nie idzie czysto piłkarsko to się przechodzi do innych działań. Jeśli Barca będzie klepać piłką - a to lubią najbardziej, to może spowodować frustracje ze strony graczy Realu - których to może po prostu poirytować. Na pewno będą przepychanki, prowokacje i tego typu rzeczy w końcowej fazie spotkania a jak wiemy i widzimy Symulować to Barcelona oni potrafi ???? Dlatego raczej jak ma być czerwona kartka to w 80% dla Realu. Ale to już bez znaczenia. Myślę że będzie. W ostatnich 4 Derbach Europy czerwień była. To czemu nie ma być i tu ?

Jeszcze widzę fajny typ : Kartka po między 75 a 90 minutą - Tak. William Hill jeszcze nie podał kursu ale oni zawsze mają taką ofertę. Poczekam na kurs i Edytuję.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Mój wcześniejszy post jak widać nikomu nie przemówił do rozsądku.

Od tej chwili jeżeli ktokolwiek poruszy temat symulacji na boisku, kłótni, bądź będzie pisał nie na temat i wklejał bezsensowne linki z youtube itd itp. to za każdy taki post zarobi czerwoną kartkę. Każdy dobrze, wie jaki post jego został skasowany. OD tego jest otwarty temat w dziale HP. Tam sobie dyskutujcie w taki sposób. Tutaj ma być obszerna i klarowna dyskusja a nie śmietnisko. Dyskutujemy o jutrzejszym meczu i koniec :!:​

Dziękuję,dobranoc.​

A teraz zapraszam do kulturalnej dyskusji i analiz .


i radzę się tego trzymać :!: :!: :!: .
 
suti 16

suti

Użytkownik
Widzę że wszyscy tutaj są wzrokowcami, bo teraz ten oto obrazek który znajduje się powyżej działa.
Co do mojego typu. ~ Kartka pomiędzy 75 a końcem meczu ~ to jeszcze parę godzin temu polecałem a teraz już nie. Dlaczego ? Kurs na to zdarzenie wynosi :zoltakartka: 1.15 :zoltakartka: Mało trochę. Dlatego postanowiłem coś innego poszukać. I znalazłem - oczywiście odradzałbym granie na 1X2 chodź całym sercem jestem za Realem, lecz na forum chciałbym być obiektywny i nie będę pisał kursu 17.00 na awans Królewskich gdyż jaki to ma sens ? Wracając do nowych typów to :
Real Madryt - Kartka po między 75 a końcem meczu - 1.400
No to tutaj to co w moim poście powyżej. Real jak nie będzie mógł odrabiać i będzie tracił kolejne bramki to już będzie przechodził do ręko czynów. I uważam że one będą miały w miejsce w ostatnim kwadransie meczu. Niestety ale taki jest Real, taki ma charakter i za to go lubią kibice - Najlepszym przykładem jest moja osoba. Druga wersja to Bloncos odrabiają straty a Barcelona w końcówce atakuje. Wniosek jest taki że Real prawdopodobnie będzie musiał od czasu do czasu zatrzymywać Barce faulami a co to oznacza wiemy - jak to ktoś napisał &#39;&#39; Każdy chce dla swojej drużyny jak najlepiej i wymusza kartki &#39;&#39; .
A kiedy popełnia się najwięcej fauli zasługujących na kartkę ? W ostatnich 15 minutach.
Suma punktów za kartki - Powyżej 55 - 1.550

Najprościej typ wytłumaczyć - Powyżej 5,5 żółtej kartki. Chodź punktacja jest następująca : Żółta - 10 punktów a Czerwona - 25 punktów. Ja prorokuję że w meczu będzie pokazana czerwień. Czyli 25 punktów a więc zostaje jeszcze do pokazania 4 kartoniki koloru żółtego - najprościej mówiąc 2 dla każdego. Do tej pory w każdych Derbach Europy od podajże 2008 roku typ okazał by się Plusowym. I to mi w 100% wystarczy. Ostatni mecz to : 5 kartek koloru :zoltakartka: oraz 1 ???? co daje sumę : 75 punktów.​
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Na to spotkanie widzę dwa typy. Pierwszy, dość bezpieczny, gdyż pierwsze minuty meczu będą raczej badaniem terenu przez jednych jak i drugich. Wracający do zdrowia po usunięciu guza wątroby Eric Abidal znalazł się w kadrze Barcelony na wtorkowe, rewanżowe spotkanie z Realem Madryt. Będzie to dodatkowe wzmocnienie w defensywie przez Barcelonę. Patrząc jak gra Barcelona - ostatnio 11 meczy temu w Primera Division zdobyła gola pomiędzy 1 a 15 minutą! Wynik mają korzystny więc nie ma co napierać na Real tylko spokojnie przetrzymywać piłkę jak to zazwyczaj robią. A co do drugiego typu nie sądzę, aby sędzia w tak ważnym spotkaniu odważył się podyktować karnego, tym bardziej że pomiędzy tymi zespołami było ostatnio wiele kontrowersji. Któryś z piłkarzy musiałby chyba złamać nogę w polu karnym aby sędzia zagwizdał.. tak mi się wydaje :grin:

Bramka w meczu - 1. do 15. min?
Typ: Nie ✅
Kurs: 1.36
Przyznany rzut karny?
Typ: Nie ✅
Kurs: 1.33


 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna,Liga Mistrzów , 03.05.2011 godz.: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Real Madrid
Kurs: 5.0
Typ 2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Przed nami ostatnie juz spotkanie Barcelony z Realem. Na przelomie 2 tygodni mielismy okazje ogladac az 3 starcia pomiedzy tymi druzynami. Kaza ekipa wgrala po jedym spotkaniu i raz podzielili sie ze soba punktami. Generalnie na ta chwile tylko Katalonczycy moga byc zadowolni z takiego bilansu. Przegrali w prawdzie puchar kraju jednak zapewnili sobie niemalze mistrzostwo Hiszpani i awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzow. Przechodzac do dzisiejszego spotkania Barcelonie pozostaje bronic 2 bramkowej zaliczki z pierwszego pojedynku. Ile osob ogladalo ten mecz tyle powstalo o nim opini. Z mojego punktu widzenia to nieslusznie podyktowana czerwona kartka miala decydujacy wplyw na takie wlasnie roztrzygniecie. Tak naprawde obydwie druzyny dysponuja bardzo silnymi skladam. Wedlug wielu uznawane sa za najwieksze potegi na swiecie. Kazda z nich prowadzi swietny szkoleniwiec. W takim przypadku tylko dyspozycia dnia bedzie miala wplyw na koncowy rezultat. Bukmacherzy jednak wyraznie faworyzuja dzisiaj Barcelone. Pamietac nalezy o tym,ze Katalonczycy maja juz 2 bramkowa zaliczke. W zwiazku z tym tak niskie na nich kursy wogole nie zachecaja do gry. Real z pewnoscia zrobi wszystko aby osiagnac w Barcelonie korzystny wynik. Wprawdzie nie wierze w odrobienie strat ale na powotórke z pucharu kraju jestem w juz stanie obstawic. Zwlaszcza,ze juz dawno nie mielismy takich wspolczynnikow na Real z Barcelona. Oczywiscie pamietac nalezy takze o tym,ze Katalonczykom duzo brakuje do formy z przed 2 miesiecy i zwyciestwa przychodza im co raz trudniej.
 
suti 16

suti

Użytkownik
a kto jest zagrozony kartkami ? na finał?
W Barcelonie, Ci co dostali w pierwszym meczu żółtą kartkę czyli : Alves oraz Mascherano a więc jak dostaną dziś kartkę to w ewentualnym Finale nie zagrają.
W Realu Arbeloa, Ronaldo i podajże Granero. I taka sama historia jak wyżej - jeśli dziś otrzymają kartonik to w ewentualnym Finale nie zagrają.
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Madrytyczycy domagają się zawieszenia na dwa mecze Daniego Alvesa, Sergio Busquetsa i Pedro za niesportowe zachowanie (Dani udawał, że został mocno kopnięty przez Pepe, chociaż ten ledwie go dotknął. Busquets i Pedro po niegroźnych starciach łapali się za twarz i sugerowali sędziemu, że zostali uderzeni), a także odsunięcia od gry na jedno spotkanie Javiera Mascherano, Seydou Keitę i Victora Valdesa z powodu ich zaangażowania w &quot;inne boiskowe wydarzenia&quot;.

To co się wyprawia po między Realem a Barceloną to już jest żenujące.... Real chce wyeliminować pół składu praktycznie za nic, powinni mieć pretensję do sędziego że losy meczu potoczyły się tak a nie inaczej. Tu właśnie jeszcze wspomnę o ostatnim meczu. Alves symulował i Pepe dostał czerwień nie słusznie, co sędzia zadecydował już nie mamy na to wpływu może dostał czerwień za samo niebezpieczne wejście, chociaż i za to powinien najwyżej dostać żółć. I za symulację zawodnik ma być oddalony od meczu ? he.... pomyślcie sobie jak by we Włoskiej lidze wpływały takie skargi. W połowie sezonu do meczu wychodzili by chyba sami bramkarze. Nie potrzebnie zaczepiam ligę Włoską przecież Pan C.Ronaldo też mógł by się wypowiedzieć na temat symulowania fauli i wymuszenia. Można sobie wpisać chociażby na YT znajdziemy wiele piruetów i doskonałego aktorstwa C.R. Ale nie do tego zmierzam żeby zdenerwować kibiców Realu ale żeby pokazać że takie sytuacje jak symulacje są normalne w piłce nożnej i że Real ma takich piłkarzy i także nie są święci nie raz wymuszali jakiś karny po przez symulację.
To że w meczach Barcelony i Realu jest dużo agresji wiemy nie od dziś było dużo agresji jest i będzie...
Real najchętniej usunął by cały skład Barcelony wtedy pewnie mieli by szanse na zwycięstwo. A uważam że głupie preteksty Realu były odpowiedzią na wniesione skargi przez Barcelonę. Ale cieszę się że wszystkie te skargi obu zespołów zostały odrzucone. Sytuacja przypomina zachowanie 2 przedszkolaków którzy nie są bez winy mają sporo za kołnierzem i nawzajem próbują zadać sobie w niesportowy sposób krzywdę zamiast grać jak mężczyźni trzeba potrafić przegrać, wygrać i pogodzić się z decyzją sędziego niekiedy niesłuszną.
Co do dzisiejszego spotkania:
Barcelona - Real
Typ: Barcelona -1HC
Kurs: 3,40
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
BARCA-REAL wiecej kartek żółtych 2 1,4 betsafe 8/10
w pierwszym meczu na ten zaklad byl kurs 1,8 i go grale....weszło dopiero w końcówce -ale teraz ten typ wydaje sie byc zdecydowanie pewniejszy - atmosfery nie trzeba podgrzewac jest juz wystarczajaco goraco...na pewno ALVES I MASCHERANO dostana dyspozycje aby nie złapac kartki i nie dac sie sprowokowac szczegolnie ALVES (warto tez zagrac ze ALVES nie dostanie kartki 1,43 betsson 4/10)
we wszystkich meczach kartki były rozdawane mniej wiecej po równo żółte wiec zakład wydawałby sie ryzykowny ??? nie uwazam Real musi dzis zaatakowac i zagrac agresywnie - szczegolnie ze na pewno maja w psychice nie slusznie otrzymana kartke dla PEPE a potem 2 gole stracone na SB...
przewiduje ze beda kosci trzeszczały na bank .... Barca musiałanby sie dac wyprowadzic z rownawagi ale majac w myslach 2 gole do przodu nie powinno sie to zdarzyc chyba ze Real strzeli szybko na 0-1 i moga pojawic sie nerwy....
co sadzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Tu widzę ktoś pytał o to kto jest o kartkę od zawieszenia. Cytując stronę realmadryt.pl:
W sumie czterech zawodników Realu Madryt jest w Lidze Mistrzów o jedną żółtą kartkę od zawieszenia - Cristiano Ronaldo, Raúl Albiol, Ángel Di María i Emmanuel Adebayor. Jeśli któryś z tych piłkarzy ujrzy w jutrzejszym rewanżu na Camp Nou żółtą kartkę, to w przypadku wyeliminowania Barcelony przegapi finał Ligi Mistrzów na Wembley. W Barcelonie z kolei nie ma ani jednego zawodnika, który mógłby przegapić finał przez żółtą kartkę. W tego typu przypadkach z następnego meczu eliminuje tylko i wyłącznie czerwona kartka.
Jeśli chodzi o drugi półfinał, o jedną kartkę od zawieszenia są Hans Sarpei, Kyriakos Papadopulos i Klaas-Jan Huntelaar. Manchester United, podobnie jak Barcelona, jest &quot;czysty&quot;.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
zgadzam się z przedmówcami co do typów na kartki, chociaż moich dwóch &quot;ulubionych&quot; kandydatów do kartek dzisiaj nie zobaczymy (Ramos i Pepe). oprócz tego myślę iż kartkami zostaną ukarani: Carvalho, Albiol, Marcelo, Alonso, może Busquets. Wielkim wzmocnieniem jest powrót Abidala, chociaż niekoniecznie zobaczymy go na boisku po takiej przerwie to i tak jego powrót na pewno podniósł morale w drużynie Barcelony. Osobiście sam postawię także na over bramkowy. Real stracił dwóch podstawowych zawodników defensywnych no i w dodatku muszą atakować, a nie bronić co uważam, że Messi i spółka wykorzystają skrzętnie. Tutaj też typ na bramkę Leo ;) bardzo jestem ciekaw czy Murinjo w końcu odważy się postawić na atak czy też po raz kolejny zobaczymy murowanie się na własnej połowie - co byłoby w tym przypadku samobójstwem. Moje typy na ten mecz:
-powyżej 2.5 gola @1.65 - 9/10 ⛔
-Barcelona -1 @2.65 - 4/10 ⛔
-Leo Messi strzeli gola @2.05 - 5/10 ⛔
-Ricardo Carvalho otrzyma kartkę @1.95 - 6/10 ✅✅
-Sergio Busquets otrzyma kartkę @2.75 - 4/10 ⛔
-Marcelo otrzyma kartkę @2.25 - 5/10 ✅✅
-Raul Albiol otrzyma kartkę @2.00 - 5/10 ⛔
-Xabi Alonso otrzyma kartkę @1/90 - 4/10 ✅✅
-czerwona kartka w meczu @2.30 - 4/10 ⛔
-Barcelona strzeli w obydwu połowach @2.20 - 4/10 ⛔
-Real Madryt więcej kartek @1.42 - 7/10 ✅✅
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Kilka moich scenariuszy odnosnie meczu,co możemy zobaczyc na Camp Nou.

#1
Real strzela szybko bramke,nastepuje zdenerowanie wynikiem wśród piłkarzy Barcelony co prowadzi do przewagi Realu i kilku grożnych akcji.Jesli połowa zakonczy sie wygraną 0:1,Realu barcelona będzie musiała zagrac bardziej odważniej prubując zdobyc bramke by uspokojic mecz.
#2
Barcelona zdobywa bramke jesli tak się stanie,piłkarze dumy kataloni ustawią sobie spotkanie pod siebie i z pewnoscią będą kontrolować przebieg spotkania,przy flustracji moze dojsc do spięcia co może po raz kolejny spowodowac że Real skonczy w &quot;10&quot;.
#3
Pierwsza połowa nudna,ze wskazaniem na Real,na początku badanie sie obu zespołów,duga połowa Karanka stawia wszystko na jedną karte,Real sie odsłania Barcelona strzela bramke także Real mecz konczy sie remisem.

moje typy na ten mecz;
over 2,5-&gt;1,65
obie Strzelą-&gt;1,60
Messi Strzeli ??-&gt;Tak,Kurs:2,05
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja wstrzymam się do samego końca. Wszystko zależy od ustawienia Realu. Jeśli wyjdą w ofensywnym składzie z Benzema i Adebayorem wtedy będą chcieli atakować a na Camp Nou wygrać jest niezmiernie trudno. Natomiast jeśli Mourinho nadal będzie chciał wojny i tylko faul/symulowanie itp wtedy zagram under 3.5 po kursie 1.44. The special One może się bać wysokiej porażki, a w przypadku wojny jaka jest na linii Barca - Real spodziewam się jednak asekuracyjnej gry ze strony Realu.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona – Real Madryt
Typ: Real Madryt (+1)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Majówka rozpoczęta, dość mroźna, deszczowa, w niektórych miejscach polski nawet pada śnieg, ogólnie rzecz biorąc, słabo to wszystko wygląda, nic tylko załamać ręce i siedzieć w domu… Aczkolwiek jest nadzieja, na ten mroźny deszczowy czas, bowiem już dziś na Camp Nou dojdzie do kolejnych i ostatnich w tym sezonie wielkich Derbów Europy, pomiędzy FC Barcelona a Realem Madryt.
Cóż, można powiedzieć, że w jakiś sposób ta nasza nieciekawa majówka, która miała obfitować w mnóstwo wypadów, spotkań ze znajomymi przy grillu czy też przy garnku wypełnionym po brzegi wszystkim tym co pan Bóg daje… od ziemniaków po boczek i niezbadane wyprawy, o których od dawna marzyliśmy , przez jesienno-zimowy czas, zostanie uratowana, raczej poprawiona przez futbol na najwyższym poziomie, pytanie tylko czy dosłownie na najwyższym? Bowiem w ostatnich derbach , głównie było więcej agresji, błędów sędziów, nieczystej walki, kłótni, przepychanek i marudzenia z obu stron, niż tego na co wszyscy czyli my kibice czekamy… A więc pięknej gry, obfitującej w walkę, ale nie taką, w której jeden symuluje tylko dlatego, by wykorzystać głupotę sędziego, a raczej jego nie dopatrzenie spowodowane stopniową utratą wzroku z powodu podeszłego wieku, czy też typowej walki słownej lub przy użyciu kończyn dolnych jak i górnych.
Na Camp Nou jedzie Real Madryt, który nie będzie miał łatwo, bo jak można nazwać sytuację, w której drużyna gości musi odrobić 2 bramkową stratę, jaką poniosła na własnym stadionie… Dodatkowo to wszystko utrudnia fakt, że dziś nie zobaczymy Pepe, który niesłusznie wyleciał w pierwszym spotkaniu
http://www.youtube.com/watch?v=--iUJ3Z8lBc&amp;amp;feature=player_embedded
(Jak widać, zero kontaktu. Fakt faktem, że atak był, ale mogę iść na ścięcie jeżeli po takiej nakładce Alves miałby złamaną nogę… W sumie to on nawet zwijał się, jak by taki przebieg wydarzeń miał miejsce), nie będzie także Sergio Ramosa, (który też według mnie dostał niesłuszną kartkę) no i jak by tego było mało na sam koniec dodam, że braknie także Khediry i Gago. W sumie te osłabienia to nic, biorąc pod uwagę kogo zabraknie na ławce, czyli piłkarskiego odpowiednika Napoleona Bonaparte a mianowicie Jose Mourinho… I teraz warto sobie zadać 3 ważne pytania: „Co teraz?” to drugie bardziej ważne „Jak zagra Real?” i trzecie ostatnie, ale najważniejsze „Czy jadą po to by walczyć o finał?”. Każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie na nie osobiście, ale i ja odpowiem na powyższe pytania. „Co teraz?” – Właściwie to nic, nadal jest mocna, silna kadra, której ofensywa nie jest byle jaka…
„Jak zagra Real?” – Według mnie zagra, w pełni ofensywny futbol, z wysokim pressingiem, prowadzonym już na połowie rywala, bowiem co mają do stracenia?
„Czy jadą po to by walczyć o finał?” – Ciężko powiedzieć, co chodzi Mourinho po głowie, ale czy jest możliwość, by bronić się cały czas i odrobić 2 bramkową stratę z Santiago Bernabeu?
Pozostaje jeszcze kwestia, pewnego osobnika, który rzekomo przepowiedział, że to Real Madryt będzie w finale Ligi Mistrzów, a mianowicie chodzi o Ikera, jeżeli wszystkie jego przepowiednie są tak trafne, to możemy się spodziewać niezłego spotkania, po którym to Real Madryt będzie musiał przygotować, się na finalistę z pary Manchester United – Schalke 04. A może po prostu, w skrzynce z herbem Realu były lepsze przysmaki, dlatego też Iker je wybrał? Nie wiem, wierzę w jego przepowiednie.
Teraz trochę o gospodarzach, wielkiej Barcelonie, która kipi „zajebistością”…
Po spotkaniu, w którym to Real dostał niezłe baty na własnym stadionie (według kibiców Barcelony) przeczytałem dość dziwny komentarz, który u niejednego kibica innego klubu niż „Blaugrana”, może wzbudzić śmiech a jednocześnie obrzydzenie do kibiców Barcelony…
Cytuje:
„Katalończycy po raz kolejny zagrali na poziomie nieosiągalnym dla innych, który dla nas wydaje się być normalnością. Normalnością, która dla reszty świata zawsze będzie tylko sferą marzeń; Duma Katalonii udowodniła jednak, iż ubiegłotygodniowa wpadka w finale Pucharu Króla była tylko wypadkiem przy pracy. Dziś oglądaliśmy Barçę, którą kochamy, którą podziwia cały świat”
Cóż… jeżeli tak grała Barcelona, którą podziwia cały świat i która jest na poziomie nieosiągalnym dla wszystkich drużyn na świecie, to zaczynam się martwić o jej przyszłość… Bo spotkanie na Santiago Bernabeu było w ich wykonaniu co najmniej słabe… z resztą i Real nie zachwycił.
W ekipie gospodarzy lista kontuzji też jest dość spora a mianowicie Martin Montoya, Gabriel Milito, Andres Iniesta, Maxwell, Adriano i Bojan Krikić. Pisze kontuzjowani, bo pomimo tego, że zostali powołani nie wierzę, że od razu zagrają w tak ważnym spotkaniu.
Właściwie to biorąc pod uwagę defensywne osłabienia Realu Madryt, oba składy się teraz równoważą.
Liczę na bardzo dobre spotkanie, które nie jednemu z nas zapadnie w pamięci. Nie jestem kibicem ani Barcelony, ani Realu Madryt, ale liczę na kunszt Mourinho, na walkę Realu i na ich awans. Niech się dzieje wola… Ikera.
Jednym słowem niech wygra lepszy, ale nie koniecznie musi być to znowu Barcelona. Ciężka przeprawa zapowiada się dla gości, ale nie ma rzeczy niemożliwych.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
W dzisiejszym meczu raczej nie będziemy świadkami niczego nadzwyczajnego, chyba, że nieuniknionych spięć pomiędzy piłkarzami , trenerami i kibicami.
Real na dobrą sprawę sam sobie zaszkodził w poprzednim meczu. Szkoda , że Królewscy nie potrafią do gry wnieść tyle co Arsenal , który świetnie potrafił odpowiedzieć Katalończykom po tym jak już po 26min przegrywali na Emirates. Podobnie również jak rok temu tylko, że wyżej.
Najbardziej martwi fakt, że Ronaldo nie potrafi podnieść swojej drużyny i poprowadzić ją do zwycięstwa. Ustawienie Di Marii, Ozila w ataku nie było jednak dobrym pomysłem. Real naprawdę mógłby wygrać spotkanie nawet na Camp Nou ale do tego są potrzebne stalowe nerwy i spokój a przede wszystkim płynność gry , którą Katalończycy opanowali do perfekcji. Może jednak brak Pepe wpłynie dzisiaj pozytywnie na grę Realu choć bardzo w to wątpię , zwłaszcza po tym jak świetnie Portugalczyk spisywał się już w niejednym meczu przeciwko Barcelonie.
W mojej ocenie jedynie przerwanie płynności gry Katalończyków i przede wszystkim staranne i dokładne podania Królewskich mogą wprowadzić lekki chaos w drużynie gospodarzy. Jednak czy to wystarczy by w ogóle wygrać i na dodatek wystarczająco wysoko ? Nie sądzę. Wynik dwumeczu jest już raczej przesądzony a Królewscy powinni w tym meczu przede wszystkim nie dać się zdominować i walczyć o remis i jak najlepszą grę w polu. Chciałbym, żeby w końcu gra Ronaldo , Di Marii i Ozila była bardziej płynniejsza i o wiele bardziej efektywna bo do tej pory nic pożytecznego z ich strzałów i podań nie wynikało. Pomimo tego, że Barcelona ma już praktycznie pewny awans chciałbym ujrzeć wyrównany mecz pomiędzy tymi zespołami choć raz. Mecz finałowy CdR nie wliczam bo to kompletnie inne rozgrywki. Nie ma nic nic bardziej przygnębiającego jak oglądanie jednostronnego spotkania Gran Derbi i nie ma nic bardziej przyjemnego niż oglądanie spotkania pełnego celnych strzałów i świetnych interwencji a nie szukania okazji do faulów i rozpaczliwych symulacji jak miało to miejsce w ostatnich spotkaniach obu zespołów.
W dzisiejszym meczu warto rozmyślić możliwość zagrania typu - Połowa z największą ilością goli - 2 połowa. -- @ 2.00 - Bet365
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Przewidywane składy wg dziennika &quot;Marca&quot;:
FC Barcelona: Victor Valdes - Carles Puyol, Gerard Pique, Javier Mascherano, Daniel Alves - Andres Iniesta, Sergio Busquets, Xavi - David Villa, Lionel Messi, Pedro
Real Madryt: Iker Casillas - Marcelo, Ricardo Carvalho, Raul Albiol, Arvalo Arbeloa - Xabi Alonso, Lassana Diarra, Cristiano Ronaldo, Mesut Oezil, Angel Di Maria - Emmanuel Adebayor
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna Liga Mistrzow 20-45
Barcelona- Real Madryt
typ:-2,5 bramki barcelona
5,50
bet365
http://www.gambling-affiliation.com/cpc/v=Yw2VEpmhcQ--8Ur4NGHFPi0K3XQu1cD4HrbVHCbiGTc_Analiza
Dziś w spotkaniu rewanzowym polfinalu ligi mistrzow czekaja nas kolejne w ostatnich tygodniach gran derbi. FC Barcelona zmierzy sie z Realem Madryt. W pierwszym spotkaniu na Santiago Bernabeu duma katalonii wygrala 2-0 i jest juz bardzo bliska awansu do finalu rozgrywek. Druzyna Jose Mourinho napewno sie dzis nie podda, lecz bedzie jej bardzo ciezko odrobic wynik. Tym bardziej, ze z lawki zawodnikami Realu nie bedzie dyrygowal Jose Mourinho. To kara za poprzednie spotkanie w Madrycie dla trenera Krolewskich. Ponadto ekipa z Madrytu przystapi do tego spotkania bardzo oslabiona. Nie zagrają Pepe i Sergio Ramos (zawieszeni za kartki) oraz kontuzjowani Khedira i Gago. Na Camp Nou natomiast druzyna Barcelony zagra w najmocniejszym skladzie. Real musi dzis zagrac napewno bardziej ofensywnie niz to bylo w Madrycie gdyz musi gonic wynik. Jednak braki, szczegolnie w obronie moga zniweczyc plany krolewskich. Tym bardziej , ze ekipa barcelony moze wykorzystywac fakt braku Ramosa i Pepe, bez ktorych obrona Realu nie wyglada juz na tak mocna. Barcelona napewno nie bedzie sie dzis bronic, tak jak czynil to Real w Madrycie. Barcelona musi grać ofensywną pilkę, to jest jej najwiekszy atut. Podopieczni Guardioli zapewne maja w planach szybkie dobicie rywala, tak aby awans nie wymknal im sie przypadkiem z rak. Sadze, ze mimo tego ze Barcelona prowadzi w rywalizacji, to ta druzyna bedzie dalej czesciej atakowac bramke rywali. Oslabiony Real w moim odczuciu nie bedzie mial dzis wiele do powiedzenia. Typuje zwyciestwo gospodarzy.
 
N 0

nowylogin

Użytkownik
Łatwiej by było wytypować, mając już podane składy. Zobaczymy czy Abidal i Iniesta znajdą się w ogóle 18-stce meczowej. Raczej tak, może nawet ten 1 zagra w składzie. Raczej nie, nie warto ryzykować mając bagaż 2 bramek. Barcelona ma spokój, to Real musi zaatakować, jak to zrobi to dostanie kontry i po nim. Jak nie zaatakuje to nie awansuje, więc jest w pułapce. Chociaż, jak by ktoś z Barcelony dostał czerwoną kartkę, to Real przyciśnie, i będzie nawet w stanie awansować. Jak nie wynikną żadne niespodziewane wydarzenia, to Barcelona spokojnie wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom