>>> 600 zł CASHBACK + 50 zł TOKIO FREEBET! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Żużlowa piaskownica

Fortuna bonus
rondani 25,4K

rondani

Użytkownik
no ale nie pamietasz chyba Lublina z Rybnikiem gdzie o chyba jeden punkt sie zdecydowalo. Lublin chyba odrobil 22 punktowa strate, nie wspominajac o Poznaniu z Bydgoszcza gdzie chyba Polonia odrobila okolo 30 pkt deficyt. Ale tam Poznan nie chcial awansowac tylko podbil stawke

Żużel: dramat ROW-u Rybnik w Lublinie. „Rekiny” pojadą w barażu • www.rybnik.com.pl

wiado o to nie bezposredni pojedynek 1 z 2 ligowcem ale dzieki barazom byly dodatkowe emocje

To tylko przyklady z 2-3 lat ostatnich.

Emocje byly telewizja byla za ale paru dzialaczo dluzej w du[lach sie palilo a teraz wystarcy znlezc babkruta/chory klub i jest spokoj

?Nie ma konsekwencju i logiki skoro spada druzyna bez play offowto czemu nie awansuje na tych samych zasadach,. To by redukowalo postawe typi 'Byle do czworki a tam Walasek sie wylozy/sprzeda.

Bylby gaz o 1 miejsce. 1 bezposredni awans a kolejny baraze to optimum moim zdaniem

rondani 25,4K

rondani

Użytkownik
Sa sposoby na zniwelowanie dziury pomiedzy EE a 1 liga. Mozna np na starcie zaliczyc punty z sezonu zasadniczego i juz jest dajmy na to 6-20 na starcie rywalzacji.

Wtedy jak ktos bedzie chcial awansowacnie chcial spac jeszcze bardziej sie bedzie zarl o kazdy punkt. Wiadomo jak ktos nie chce to i tak nie zmusi sie go sila

Do tego kontuzje a la Grudziadz i juz roznica jest praktycznei zasypana. Jesli jakims cudem bylyby teraz spadki z ostatniego i baraze z przedostatniego i GKM wyladowalby w barazach jestem ciekaw czy byliby takim faworytem z kims powaznym z 1 ligi, szczegolnie jesl irywalizacje zaczynalibysmy od stanu 6-20

Tak ze jak sie chce i mysli zawsze znajdzie sie sposob na uatrakcyjnienie rywalizacji

Sándor Tihanyi 5,8K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
ALe Cie boli ten Grudziądz, kontuzje wbij sobie do głowy że one były są i będą. Od tego jest szeroki skład i rezerwa, którą GKM stosował. Zresztą Pedersena w tym meczu godnie zastąpił Krakowiak, który w meczu bez kontuzji Pedersena mógłby szansy nie otrzymać. Toruń stracił najbardziej bo z Jackiem ten mecz mógłby inaczej wyglądać, a rezerwowy zastępował plastron.

Zakrzywiasz rzeczywistość ta strata Lublina to był mecz finałowy Play Off 1 ligi gdzie Rybnik jechał z Lublinem ten sam poziom i to nie był żaden baraż. I tka tu były emocje jednak to był finał 1 ligi gdzie zarówno Motor jak i Row chciał awansować.. Następnie gdy Rybnik przegrał z Lublinem, który odrobił duża stratę na Row .czekał w barażu Falubaz, który zakończony był wynikiem 96-84 dla Falubazu i pełną kontrolą tego dwumeczu. Następny rok to baraż który potwierdza moją teze. wiesz jaki był nastepny baraż? Gorzów - Ostrów wynik? 117 - 66 dla Gorzowa. Przed Rybnik - Falubaz był Gdańsk Torun ale wtedy o ile sie nie mylę torun jechał osłabiony mimo to wynik + 6 dla ekstraligowca i ostatni przykład 2015 Ostrovia Rzeszów +24 dla Rzeszowa - rewanż zakonczył się wynikiem 62-28...

Poznan - Bydgoszcz to baraż nie o pgee ekstralige a o 1 ligę gdzie poziom jest zupełnie inny i dysproporcję mniejsze.

O jakie Ty równości szans mówisz? Żużel to nie piłka tu sprzętowo każdy odstaje co więcej w piłce może awansować każdy w żuzlu nie bo trzeba spełnić wymogi stadionowe jak i formalne np spółka z o.o

Czy w jakieś innej dyscyplinie masz takie jak to nazwałeś uatrakcyjnienia? Nie każdy walczy jak może i jak pozwalaja umiejtności a w zużlu sprzęt więc tu jest trudno zatem decyzja jazdy bez baraży jest dobrą decyzja bo nic to nie dawało jedynie tylko pogromy.

I Walasek nie musi sie wykładać jak będzie chciał to bez niczego znajdzie pracę w Łodzi Krośnie czy Gnieźnie.

I 2,1K

iti

Użytkownik
Miasto
Rzeszów
Drugi przypadek barażu to wygrany w 2008 przez... Wybrzeże z mocno już wtedy zadłużonym Rzeszowem. Co skutkowało jazdę w 1 meczu bez Bjerre z uwagi na jego "słabą formę"
Nie wiem skąd masz informacje o długach w czasach Marty, ale jeżeli mogę powiedzieć coś dobrego o jej czasach to właśnie to, że pieniążki zawsze były na czas wypłacane. Dlaczego nie pojechał więc Bjerre? Z dwóch powodów. Pierwszy jest taki, że złamał noge w trakcie sezonu i jego forma nie była taka jak być powinna, a druga kwestia to to, że wraz z następnym meczem trzeba mu by było wypłacić drugą transze kontraktu za określoną liczbę meczów, w których wystąpił. Stąd wziął się brak Bjerre w tych meczach. Długi nie były problemem, bo ich nie było. Marta potrafiła liczyć pieniążki jak mało kto i wiedziała, że Bjerre nie jest wart wydania tej kasy. Nie pamiętam już ile to było, ale albo 300 tysięcy albo 500. W tej kwestii mogę się mylić, ale w pozostałych kwestiach już nie ;) A byłem wtedy dosyć blisko rzeszowskiego żużla i miałem insiderskie info.

Sándor Tihanyi 5,8K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Może faktycznie - jakoś mi się tak skojarzyło i raczej pomyliło z 2015 roku. Zwracam honor, coi nie zmienia faktu że sens rozgrywania barażu jest bezsensowny. Lepiej jak już niech spadają dwie drużyny:)

rondani 25,4K

rondani

Użytkownik
Prezes 35 razy w totka wygral i kupil klub. Kogos mi to przypomina. Malo tego obstawia zaklady

Jakby w Anglii wyskoczyl z takimi madrosciami to juz nie bylby prezesem delikatnie mowia conajmniej

Choc to moze w sumie wyjasnienie wczorajszej przegranej

Żużel. Rozmowa Bez Hamulców. Jerzy Kanclerz: Kupiłem klub za kasę z wygranej w totka, a namówił mnie Zbyszek Boniek - Sport w INTERIA.PL

Ewidentnie wzieli jakiegos slupa kilku cwaniakow i licza ze sie dochrapia milionow

Ciekawe czy zawodnicy na prepaid beda jezdzic :D

Sándor Tihanyi 5,8K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Tutaj był cień ironii :)
Haha - tak tak. Niezacytowalem naczelnego spiskowca w odpowiedzi i to do niego kierowałem swój post. Bo Pan Rondani już wywalił Bydgoszcz z Play off gdzie dalej mają wszystko w swoich rękach, a Twoja ironia bardzo trafna i czytelna:)

Podobno Bartoch robiąc ewidentnie taśmę sprzedał mecz kuszony czysta koperta i oferta z Krosna na przyszły sezon:)

K 117

Karion22

Użytkownik
A tak serio.. można było słyszeć, że Ostrów dziś bez ciśnienia podchodzi do meczu, co można było zauważyć. Silniki do serwisu. Pytanie, wpuszczą Polonię, czy zrobią wszystko co możliwe aby Pan Gollob z nazwą sponsora na czapce nie wszedł do fazy PO? :)