>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żużlowa piaskownica

G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Temat dla kogucików nietrzymających ciśnienia i zaśmiecających wątki z analizami. Jeśli nie możecie sobie ulżyć na priv -to jeśli moderacja pozwoli - używajcie sobie tu do woli, aż wam zbrzydnie i stwierdzicie, że wystarczy i czas się rozejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Na moje Krosno jest czlonkiem koalicji przeciko Bydgoszczy, zreszta kraza takie ploty ze jest i to nie moj wymysl, wiec przyloza sie z Jutrzenka

Chyba bylo na SF sam Bydgoszcz cos wspominal o spoldzielni

Zobaczymy jak pojada z Bydgoszcza, jak tam sie przyloza to ta koncowka Bydgoszczy bedzie wygladac jak zmartwychwstanie Drakuli w filmie z Leslie Nielsenem (wyrznal w zyrandol przy wstawaniu z trumny)

Ten wynik jeszcze moize to potwierdzac, kolejnej druzynie wydaje sie ze moga zalapac sie na PO, a to tym gorzej dla bydgoszczan i tych co ewentualnie mogliby im puscic mecz (Ostrow)

Krosno ewidentnie wybiera sobie mecze, totalna lipa dzis i z Gdanskiem ale objechali Ostrow jak trzeba wiec spokojnie, zobaczymy. Przegrana albo nawet remis Bydgoszczy z Krosnem eliminuje ich z play off, wystarczy ten jeden jedyny mecz no i potem z Rybnikiem o 1 miejsce
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ok, kończę z Tobą dyskusję. To nie ma sensu to nie na moje siły. To jest Twój świat w którym żyjesz tylko Ty. Od braku znajomości zasad regulaminu, przez dobieranie zawodnika gdy jeden jest kontuzjowany po tworzenie tworu spółdizelni z klubem, który 2 lata temu miał problem z wygraniem meczu

P.S Jedyna Spółdzielnia w Krośnie to Huta Szkła z firmą Krosno Glass.

Apeluje do moderatorów - bo to chyba dośc poważny dział a nie opowieści Istvana Nemere.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jak widac Krosno podprowadzilo Orla


'Może to zabrzmi absurdalnie i śmiesznie, ale niech mi ktoś powie, jak to jest, że my 90% biegów od 1 do 13 przegraliśmy tylko po to, by w nominowanych robić gospodarzy jak dzieci wręcz.

Coś mi tu wyraźnie nie gra, oczywiście ja tu nie twierdzę, że w tych meczach z Gdańskiem i dzisiaj były wałki jakieś, ale to już się powtarza po raz kolejny. W co my gramy???'

Teraz Orzel po 2 zwyciestwa za 3 i o ile to im nie zagwaranttuje play off to sypie Ostrowom czy Bydgoszczom mozliwosc kombinacji w ostatniej kolejce

Co wiecej jakis cud moze nawet sprawic ze w ostatniej kolejce pojada ze Startem i moga ulozyc mecz zeby jedna z tych druzyn weszla do PO, ale by bylo, ale to oczywiscie odlegla perspektywa
Post automatycznie złączony:

Ewidentnie Krosno podbija stawke i pokazuje sile o ile nie bawi sie z reszta
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Mógłbyś zniknąć dobrowolnie z tego forum i pisać swoje odklejone teorie np na blogu? Najpierw teorie z dupy w dziale tenisowym, teraz żużlowe. Gdyby to ode mnie zależało to bym Cie zbanował, bo to niczego do dyskusji nie wnosi, a nie daj boże ktoś wejdzie i to przeczyta i co gorsza uwierzy w te dyrdymały.

Rany, moderatorzy gdzie jesteście?!
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
rondani rondani apeluję o zachowanie rozwagi i nie wprowadzanie innych użytkowników swoimi teoriami w błąd, bo faktycznie, jak napisał I iti ktoś może to czytać i w to uwierzyć. Jeśli masz jakieś tematy, które wrzucasz do dyskusji to proszę Cię podpieraj je konkretnymi faktami. Póki co to rzucasz jakiś temat, ktoś Ci odpowiada, a Ty rzucasz kolejny, jakbyś strzelał ślepakami i liczył, że któryś trafi. Nie łamiesz znacząco regulaminu działu ani forum, więc postów nie będę kasował ani rzucał ostrzeżeń, jednak apeluję po prostu o zdrowy rozsądek w wypowiadaniu się.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
E tam iti, nie ja pierwszy i jeden piszo spoldzielni przeciwko Bydgoszczy

teraz jutro Rybnik wygra w Ostrowie i zalozmy ze ostrowianieobronia bonus + 3 punkty ze startem (niekoniecznie). Ale Rybkik wtedy bedzie mogl sobie pozwolic na porazke z Wybrzezem skoro nie lubi Bydgoszczy, A zatem Polonia powodzenia w walce o czworke. Ostrow nie bedzie mogl sobie pozwolic na porazke za 3 punkty z Bydgoszcza bo wyedy Polonia awansuje kosztem ich. No i Rybnik ich dobije wysylajac rezerwy do Krosna. Bonus na 22 punkt rybniczanie moga sobie juz zapisac z Krosnem, najbardziej pewny punkt, w sezonie, daje im mityczne 22 punkty nawet jak Bydgoszc bedzie miec 21. To bardzo realny scenariusz

Nie tylko Krosno moze pograzyc bydgoszczan, jesli Rybnik ladnie sie ulozy to ma z glowy jednego powaznego teoretycznie rywala, nawet Polonia moze sobie wygrywac z Krosnem za 3 i tak ich czeka mecz o wszystko z Ostrowem jesli Rybnik pojedzie 'odpowiednio'.

I to zakladajac, ze wygraja z Krosnem za 3

nie wiem czy to taka bezsensowna teoria ??? Rybnik napewno nie przepada za Polonia

To dosc prawdopodobny scenariusz:

12 kolejka

Ostrow -Rybnik 41-49

13 kolejka:



Bydgoszcz - Krosno 60-30 - niech im bedzie upraszczajac
start-ostrow 30-60
Rybnik - Wybrzeze 44-46


I teraz mamy tabele

Ostrow 21
Rybnik 21
Bydgoszcz 20
Krosno 19
Wybrzeze 19

14 kolejka:



Rybnik elegancko przegrywa w Krosnie chocby 35-55, Wybrzeze rozjezdza Unie

I jest

po 14 kolejkach

Rybnik 22punkty
Wybrzeze 22 punkty
Krosno 21

Po 13 kolejkach przed ostatnim meczem

Ostrow 21
Bydgoszcz 20

Tylko jedna z tych druzyn moze awansowac przy takim scenariuszu.

To chyba jednak Rybnik rozdaje karty, szczgolnie jak jutro wsciekle podejdzie do meczu, a mozna byc pewnym ze przynajmniej trener ma na pienku z nimi i maksymalnie ich zmobilizuje

Tak ja to widze

I to przy superpesymistycznym scenariuszu ze Polonia rozjedzie Krosno

Aha i zobaczcie Krosno wykupilo pol rybnika, napewno miedzy nimi sa przyjacielskie stosunki, wzieli od nich mnostwo nieudacznikow hamujacych wynik i jeszcze im chyba zaplacili, tak ze 'dzieki koles' za wybawienie z klopotu
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Rondani ............. hahahaha !!!


Ale muszę uczciwie przyznać , że faktycznie w ostatnim wywiadzie Tillinger powiedział cos takiego :


Największym problemem dla Polonii może być jednak nie samo play-off, ale awans do czwórki.

- Oby nie zawiązała się jakaś spółdzielnia – mówi Tillinger. – Wszystkim byłoby na rękę, aby Polonii w play-off nie było. Patrząc na to, kto z kim jedzie taka spółdzielnia jest jednak realna. To byłby fatalny scenariusz dla Polonii, ale wierzę, że do tego nie dojdzie. Zespół jest na fali wznoszącej i jest w stanie wygrać z każdym. Poza tym specyfika play-off, a więc system pucharowy i dwumecze, mogą idealnie przypasować Polonii, która u siebie jest w stanie wysoko wygrać z każdym.

w wywiadzie dla PS , więc tu mogę Cię lekko obronić

Ale za chwile czytam jak piszesz o tym , ze Krosno KUPIŁO !!
To nie piłka nożna tu sie nie wykupuje zawodników z innego klubu - po prostu kończy się kontrakt i tyle.
Przypadków wykupywania i płacenia innemu klubowi za zawodnika było w ostatnich 10 latach chyba mniej niż 10 (Ja kumam tylko Bewleya z Rybnika do Wrocka gdzie Wrocek wyrwał go z waznym kontraktem bodaj ale i to nie jestem pewny czy się nie mylę).

Heeeh chłopaki znów się będa z Ciebie śmiać :)
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
E tm nawet jak oficjalnie sie nie kupuje to napewno kasa pod stolem idzie jak komus zalezy. Za sam podpis pewnei jakas spolka -corka z monako inkasuje zeby nie placic podatkow.

To ze czegos nie ma oficjalnie to nie znaczy ze czegos nie ma

Ale ten scenriusz co przedstawilem ma slaby punkt.

Bydgoszcz wygrywa 45-44 i wtedy wykoleguja Krosno.

Ladnie by wtedy musieli to zaaranzowac, przebiloby to remis 45-45 Gorzowa z Zielona Gora zeby wywalic Grudziadz czy Czestochowe z PO, juz nie pamietam kilka lat temu

Ale to by byl szczyt szczytow. No i musielib y jechac na koncu ewentualnie wyrezyserowac ladne przedluzenie, cos jak Derby z sheffield Wednesday w Championship ostatnio

Ostrow nie moze wtedy przegrac bo nie przegoni Krosna, a nie moze wygrac bo Bydgoszcz aut wiec musza zrobic dokladnie 45-44 albo 44-43 itp. Remis chyba tez wrzuci obu do PO.

Ciekawe czy bukmacherzy wystawia kursy na remis :D
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ale Ty chłopaku piszesz bzdury.

Falubaz zremisował zresztą wtedy dwa razy z Gorzowem i to był 2017 i nikogo z play off nie wywalili bo Czewa miała 6 punktów straty a to było w przedostatniej kolejce.

Więc nie był to żaden "szczyt szczytów" ....
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Rzadko się udzielam, ale zrobił się śmietnik przez jakieś teorie. Pisz te swoje widzimisię może w temacie dotyczącym dyskusji na tematy żużlowe, a nie tutaj, bo to się ciągnie i ciągnie, a tu raczej nie o to chodzi.

Edit: czy tam do piaskownicy, bo wylewanie swoich teorii przez X wpisów do niczego nie prowadzi
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Rondani super pięknie wszystko przedstawiłes - jednak popełniłes jak na moje zasadniczy błąd w liczeniu. Jeżeli wszystko potoczy się tak jak to przedstawiłes to Gdańsk skończy z 23 pkt a nie 22. A to może oznaczac ze przy bitwie w Ostrowie to właśnie Gdańsk pojedzie z Krosnem a Rybnik wpakuje się już w półfinale np na Bydgoszcz
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Rondani super pięknie wszystko przedstawiłes - jednak popełniłes jak na moje zasadniczy błąd w liczeniu. Jeżeli wszystko potoczy się tak jak to przedstawiłes to Gdańsk skończy z 23 pkt a nie 22. A to może oznaczac ze przy bitwie w Ostrowie to właśnie Gdańsk pojedzie z Krosnem a Rybnik wpakuje się już w półfinale np na Bydgoszcz
tak racja

ale mi chodzi o sam awans poki co a nie kolejnosc margines kombinowania przy dobieraniu rywala bedzie niewielki oile nie zaden

Ostrow bedzie mial 21 Bydgoszcz 20 i zeby wyfilowac Krosno trzeba bedzie zremisowac albbo dac Bydgoszczy wygrac jednym punktem dokladnie

Ostrow jest bez szans jesli sie znajda w malej tabeli zz Krosnem i kims jeszcze - z Wilkami maja jakies -15 w ten sposob ich nie wykoleguja

Dzis pierwszy przystanek. Dla Bydgoszczy lepiej chyba zeby Ostrow wygral, ale tak sie rczej nie stanie. Jak wygra Rybnik, to i wygrana 75-0 z Krosnem im nic nie da, trzeba bedzie sie zmierzyc z Ostrowem o zycie. Szzegolnie ze Rybnik kazdym meczem moze im nabruzdzic

No i kto powiedzial ze Ostrow to przyjaciele Bydg
Post automatycznie złączony:

Tu się podaje typy, chciałbym żeby była dyskusja odnosnie typów, a nie prognozy. Prognozy to sobie możecie o 20:00 oglądać na TVP
Przeciez mowie ze Rybnik sie wkurzy i wezmie dzis srogi rewanz, a ze sklad maja duzo lepszy i trener jest ciety nic tak nie smakuje

Poza tym jaki sens maja typy jak 'profesjonalni oddsmarkacze' nie wystawili kursow

o przepraszam kursy juz sa 3,55 na Rybnik ciekawe fiufiu
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ja tam nie mowie ze trzeba kolegę od „spółdzielni” uciszyć, nie oceniam, ale fakt taki, ze z tematu o 1. Lidze zrobił się dział dyskusji o wszystkim i o niczym. Nawet jest temat do tego założony. Piszmy tam o takich rzeczach a tu niech będą same typy czy analizy do nich.


I proszę się mnie słuchać bo jestem byłym moderatorem tego działu! Sam nic nie zrobie ale mogę skorzystać ze „spółdzielni” i jakiś mod mi pomoze!
Żartuje sobie oczywiście. Bo znajda się tacy co to potraktują powaznie ;)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przecieram szlaki.
O jakichś ustawkach w temacie końcówki rozgrywek 1 ligi proszę pisać tu. Z doświadczenia wiem, ze to wku… jak widzi się, ze są odpowiedzi w temacie z analizami, a środku znajdują się jakieś rozważania czy ktoś z kimś ustawi mecz na 45:44…

Jak słyszę spółdzielnia to przypomina mi się taki gość Romuald Łoś, kiedys był trenerem Wybrzeża i wtedy głośno wszędzie krzyczał ze jest spółdzielnia… Już nie żyje.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Rybnik chcial przegrac ten mecz, jak sie jedzie bez rezerwowego to chyba o czym swiadczy. Pozdrowili Trofimowa i byli w czarnej D

Z czego tam czytalem jeszcze przed meczem przegrana wczoraj reduowala znaczaco szanse wpadniecia na Bydgoszcz w polfinale wiec odpuscili

Cos niektorzy straszne napiecie maja, a to rozwala Pedersena, to Verstappena, sport sie przestal byc czescia zabawy, widac jaka jest presja i cisnienie

Jak czytam ze 'widowisko godne Ekstraligi' to pusty smiech mnie ogarnia

Polewaczkowy jest tylko figurantem, zamiast miec odrobine godnosci zmobilizowac sie i pokazac Ostrowowi to jest tylko slupem wykonujacym polecenia z gory

Oby to sie im zemscilo i nie weszli w ogole do PO, nawiasem mowiac co wnosi ten Mrozek oprocz charakterystycznych okularow jest czyjas panienka czy co? Bo nie slyszalem zeby sprowadzal jakichs sponsoorow nie mowiac juz o tym zeby sam inwestowal cos swojego.

Trzyma sie tylko stolka kurczowo, kazdy moze byc takim prezesem na czyimss albo publicznych pieniadzach
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
To po kolei. Wiem, że nie powinienem tego robić, ale... kusi zripostować odklejeńca.
Rybnik chciał przegrać ten mecz, bo jechał bez rezerwowego? A w którym meczu jechali z rezerwowym? Podpowiem Ci: w żadnym nie mieli rezerwowego, a jednak tych 8 z 12, które wygrali jednak nie chcieli jakoś przegrać. No nic, to nie pasuje do teorii, więc piszemy, że akurat w tym meczu nie mieli rezerwowego, więc specjalnie przegrali.

O proszę, wcześniej tenis, później żużel, teraz formuła. Jutro dowiemy się o ustawkach w siatkówce? Czekam z łapą w gaciach na te twoje teorie z dupy.

Czyje polecenia wykonuje Cieślak? Wiesz więcej, więc się swoją wiedzą z plebsem.

" Oby to sie im zemscilo i nie weszli w ogole do PO "
To już nie ma spółdzielni przeciwko Bydgoszczy?
Ktoś tutaj umoczył dwa złote na kuponie i płacze.

Jedziesz dalej. Czekamy.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
To prawda. Przepraszam. Przez chwilę gościa traktowałem poważnie. Przestałem po zdaniu ze gdzieś tam czytał ze Rybnik chciał odpuścić ten mecz żeby na Bydgoszcz nie wpaść. Jeszcze wczoraj twierdził że Rybnik win bo spółdzielnia przeciw Bydgoszczy.

Teraz spółdzielnia na Rybnik, później może na Gdańsk czy Krosno

A później tygodnie chwały bo 47 z kolei spółdzielnia wypaliła :)
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Trzeba sie zabezpieczac na rozne ewentualnosci. Nie mieli w takim waznym meczu = chcieli przegrac

jesli nie chca to nikt za nich nie bedzie wygrywal. Taki madry trener i taka amatorka? Raczej sabotaz.

Bydgoszcz w ekstralidze? No ludzie narobimy dlugow, nie splacamy, zmieniamy nazwe i ochoczo podajemy sie za 'kontynuatora tradycji zuzlowych mistrzowskiej Polonii'.

No ludzie skoro tak to wyglada no to nie dziwote ze kilku cewaniakow z zagranicy znalazlo sobie dojne krowy i niezle sie urzadzilo ale na sportowo druzyny beda sie kisic w sosie wlasnm i nikt tego na swiecie nie bedzie chcial ogladac.

Polska publika to ratuje.

Co by nie powiedziec o Krosnie to 'nie jest kontynuatorem wspanialych tradycji' b otakowych nie ma. Chyba nawet w najwyzszej klasie jeszcze nie jechali i nie podaja sie za Bog wie co.

Zapomnijcie o tych figurantach na czele obecnie, obstawiam ze Marta Poltorak w chwili awansu dokona coming outu i oficjalnie przejmie stery. Ja ciagnie do zuzla i predzej czy pozniej bedzie ekstraliga. Ze sie sparzyla na naciagaczach, czy to zawodnikach czy prezesach tutaj bedzie na jej modle i wnioski wyciagniete.

Tylko czy awansuja teraz czy za rok, oto jest pytanie, GKM po spadku sie nie pozbiera, zostana rozebrani, zreszta oni chyba nawet nie awansowali tylko zostali wciagnieci

Ktos tam pisze ze Ostrow awans. Haha. mieli juz lekko liczac 2-3 okazje i do akcji wkracza Walasek i wybawil ich od destrukcyjnego awansu. Co teraz? Doswiadczenie pana Walaska jest wieksze, wszak ma juz 46 lat a nie tylko 45 wiec juz nie jest zoltodziobem

W ogole gdzie tu konsekwencja. Jak spada druzyna z ostatniego miejsca po sezonie zasadniczym, to dlaczego nie awansuje pierwsza druzyna z ligi nizej? A ewentualnie druga i przedostatnia play off

Ktos sobie kupil bezpieczenstwo likwidujac baraze o ile sobie przypominam to byl ow drodze wyjatku ze wzgl na pandemie? A zostalo. To dlaczego nie mozna kontraktowac zastepstwa na wypadek kontuzji,takie same okolicznosci, pandemia panie
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Z racji że czyta to wielu osób, które chcą się przekonać do żużla lub są w trakcie emisji zarażania to warto zdementować jedno z powyższych zdań:

W ogole gdzie tu konsekwencja. Jak spada druzyna z ostatniego miejsca po sezonie zasadniczym, to dlaczego nie awansuje pierwsza druzyna z ligi nizej? A ewentualnie druga i przedostatnia play off

Ktos sobie kupil bezpieczenstwo likwidujac baraze o ile sobie przypominam to byl ow drodze wyjatku ze wzgl na pandemie? A zostalo. To dlaczego nie mozna kontraktowac zastepstwa na wypadek kontuzji,takie same okolicznosci, pandemia panie
Co do pierwszego akapitu to tak co roku jest. Ostatni spada a pierwszy z zaplecza awansuję o ile spełnia wymogi ligi i nie jest klubem z poza granicy Polski.

Drugi akapit to kpina - Nikt brakiem baraży nie zapewnia sobie bezpieczeństwa. Dzięki Bogu przez obecną sytuację z nich zrezygnowano i myślę że to już nie wróci, ale nie zrezygnowano z nich bo ktoś się bał 1 ligowców. Nic z tych rzeczy otóż biorąc pod uwagę baraży do ekstraligi czyli o ile dobrze pamiętam rok 2000 do czasów obecnych tylko dwóm drużynom udało się pokonać ekstra ligowca. Kto to taki? Unia Tarnów 2003 roku pokonała dość zaskakująco Wybrzeże. Warto jednak dodać, że tam już czekała za plecami Rafineria Trzebinia z Tonym i braćmi Gollobami. Zresztą jak się dobrze ucho przyłoży chodzą głosy że ten mecz był średnio czysty. Ja jednak się nie wypowiadam bo dowodów nie mam.

Drugi przypadek barażu to wygrany w 2008 przez... Wybrzeże z mocno już wtedy zadłużonym Rzeszowem. Co skutkowało jazdę w 1 meczu bez Bjerre z uwagi na jego "słabą formę"

Tylko 2 razy na 20 rozegranych baraży. Z czego większość kończyła się wynikami typu 60 do 30. Sensu to żadnego nie miało. Jak jeszcze jestem zwolennikiem baraży z 2 do 1 ligi tak tutaj mowie nie. Sami zawodnicy mówią jaki przeskok sprzętowy jest między 1 ligą a ekstraligą. Zaplecze mechanicy dostęp do tunerów tego nie przeskoczysz. Baraże to mogą mieć prawo bytu w piłce. gdzie rządzą umiejętności a nie sprzęt, gdyż granie w korkach Cristiano Ronaldo nic nie zmieni w Twojej grze ale jazda na silniku Rysia Kowalskiego a np Jacka Rempały to niebo a ziemia.

Więc teorię o bezpieczeństwie co skutkuję odwołaniem baraży uważam za obaloną:)
 
Do góry Bottom