>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

J 5,5K

jasiu772

Użytkownik
Witam,

Jak w Fortunie rozliczany jest zakład "Liczba punktów (pierwsze 5 startów)" jeśli zawodnik pojedzie np tylko w jednym biegu? W regulaminie jest mowa jedynie o zwrotach w przypadku przerwania meczu.
Zaliczane są punkty z tego jednego biegu i zakład rozliczany jest na podstawie tego biegu
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Mi wczoraj fortuna dała jako zwrot policzony po 1 zł ,ale miałem ostatnie zdarzenie na kuponie w meczu 1 ligi i dziś rano zmienili jako zakład przegrany .:(
 
C 0

czary_

Użytkownik
Siema. Jak rozliczono wam zakłady z wczorajszego meczu Gdansk - Bydgoszcz na stsie? Zagrałem under Brennana i dostałem zwrot. W regulaminie nic takiego nie ma.

I druga sprawa. Czy ktoś w tym meczu zagrał np over Soerensena i gdy wszedł (chyba tak, nie pamiętam linii) to też dostał zwrot za zakład?
 
donald-young 19,8K

donald-young

Użytkownik
Siema. Jak rozliczono wam zakłady z wczorajszego meczu Gdansk - Bydgoszcz na stsie? Zagrałem under Brennana i dostałem zwrot. W regulaminie nic takiego nie ma.

I druga sprawa. Czy ktoś w tym meczu zagrał np over Soerensena i gdy wszedł (chyba tak, nie pamiętam linii) to też dostał zwrot za zakład?
Tak jest napisane w regulaminie, następnym razem warto go sprawdzić.

Co najmniej 12 wyścigów musi zostać zakończonych aby zakłady Handicap oraz Poniżej/Powyżej
(granicy) były ważne. Jeśli zawody są przerwane zanim 12 wyścigów zostanie ukończonych, wtedy wszystkie zakłady
z handicapem oraz zakłady Poniżej/Powyżej są nieważne.
 
C 0

czary_

Użytkownik
Tak jest napisane w regulaminie, następnym razem warto go sprawdzić.

Co najmniej 12 wyścigów musi zostać zakończonych aby zakłady Handicap oraz Poniżej/Powyżej
(granicy) były ważne. Jeśli zawody są przerwane zanim 12 wyścigów zostanie ukończonych, wtedy wszystkie zakłady
z handicapem oraz zakłady Poniżej/Powyżej są nieważne.
2 paragrafy dalej jest napisane o zakładach na zawodników i nic takiego nie ma.
 
C 0

czary_

Użytkownik
Odpowiednio mocno. W każdym razie pytałem o coś innego, bo regulamin sam przeczytałem, ciekawiło mnie natomiast czy wyżej wymienione overy także dostały zwrot.
 
Do góry Bottom