>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
No cóż. Według mnie w jednym jak i drugim przypadku powinieneś mieć zwrócone stawki. To tylko zdroworozsądkowo tak na chłopski rozum. Wykładnią żadną nie jestem, a już żadną do kwadratu w przypadku buków u których nie gram. Pozostają Ci ewentualne pogaduszki na czacie, albo złożenie oficjalnej reklamacji. Od Ciebie zależy czy warto.

Pozdro!
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik

Podaj mu to - tam w wynikach Jacob ma nawet 9 punktów :) - tak jak sobie pan z chatu życzył
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Uwaga na złodziejski buk Ewinner !!!!!!!!!!
W żużlu jeśli zawodnik dotknie taśmy ,to jeśli postawiliście na tego co dotknął taśmy macie zakład przegrany ,a jeśli daliście innego zawodnika np. tego co wygrał bieg -otrzymujecie ZWROT .Czyli przy jakiekolwiek taśmie w żużlu bukmacher robi zwroty i przegrane zakłady ,więc CZYSTE OSZUSTWO!!!!!!
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Myślę, że powinien być. Może nie u każdego, ale co niektóre buki powinny to mieć w ofercie. Skoro STS dawał w ofercie niszowe zawody juniorów rozgrywane w środku tygodnia w godzinach wczesnopołudniowych, to i rozgrywki u24 powinien mieć 😀
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Mecz Leszno-Gorzów z 17 kwietnia został zweryfikowany ze stanu 45-45 na 46-44. Co teraz z zakladami u bukmacherów? Zostaną skorygowane?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mecz Leszno-Gorzów z 17 kwietnia został zweryfikowany ze stanu 45-45 na 46-44. Co teraz z zakladami u bukmacherów? Zostaną skorygowane?
Sts ma niby rozpatrywać ew. zmianę: " Tak, jednak musimy poczekać na oficjalną informację od dostawcy spotkania oraz weryfikację Działu Analiz. "

Jednak nie łudzę się by coś zmienili.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Nie jest to takie oczywiste. Bukmacherzy z reguły uznają oficjalne rezultaty, a ten jest na korzyść gospodarzy. Napisałem już do bet365 i kazali poczekać na potwierdzanie tej informacji o weryfikacji, więc według mnie jeżeli to potwierdzą zakłady zostaną rozliczone według rezultatu po weryfikacji.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Otrzymałem info z STS że rozliczą zgodnie z weryfikacją lecz potrzebują czasu.
No niekoniecznie:

"W odpowiedzi na zgłoszenie, po zweryfikowaniu sprawy przez Dział Analiz została przekazana informacja, iż rozliczenie zostaje podtrzymane, na podstawie punktu 11.2.1 Regulaminu STS, który mówi, że:

"11.2.1 Wyniki zawodów mają z założenia oznaczać te wyniki, które osiągnięto na gruncie uczciwej rywalizacji. Późniejsze protesty składane przez odpowiednie organizacje sportowe będą uwzględniane dla rozstrzygania o wyniku zakładów, lecz protesty złożone następnego dnia lub później nie będą uwzględniane".
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
S 108

slawek-80

Użytkownik
Odpowiedz ze strony bet365:


Dziekujemy za Pana dzisiejszy kontakt na czacie na zywo.

W nawiazaniu do rozmowy o wyscigu Ekstraliga 17/04 - Unia Leszno v Stal Gorzów i informacji z dzisiaj o zmianie rezultatu z remisu na korzysc Unia Leszno, rozumiemy dokladnie Pana oczekiwania po pomylce sedziego, lecz pragniemy poinformowac, ze zaklad pozostanie niezmieniony w zgodzie z naszymi zasadami do rozliczen w zuzlu.

Zasada ta brzmi: "Wszystkie rynki zostaną rozliczone na podstawie wyniku po zakończeniu finałowego wyścigu (rozgrywki ligowe) lub prezentacji na podium (wyścigi indywidualne/Grand Prix). Poźniejsze odwołania, dyskwalifikacje i odliczenia punktów nie liczą się."

Aby znaleźć nasze zasady sportowe, prosimy przejść do dolnej części strony, gdzie należy wybrać Zasady i wybrać określony sport.

Jeżeli ma Pan więcej pytań, prosimy nie wahać się z ponownym kontaktem.


Serdecznie pozdrawiamy,
 
A 0

adriann93

Użytkownik
Szkoda , że potężne spółki gdy źle rozlicza zakład to konto saldują na minus i wysyłają maile o jakiś windykacjach ..... ale cóż takie czasy , kuśmierz niech pieniadze ludziom oddaje
 
Do góry Bottom