>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

S 42

scorpionx

Użytkownik
Nie wiem czy zauważyliście ale na STS nie można już dodawać do kumulacji ilości punktów zawodników jeżdzących w tym samym meczu. Pisałem już do nich na czacie żeby przekazali analitykom że to zły pomysł, idą w ślady zagranicznych buków. Najbardziej to boli gdy w EL jest np; jeden mecz a jednego zawodnika wg mnie nie opłaca sie stawiać. Jak Was to również boli to napiszcie do nich, jak będzie nas więcej to może zmienią do poprzednich ustawień ????
 
L 105

legolas

Użytkownik
To co wyprawia STS z wystawianiem dzisiejszej oferty to kryminał.
Ludzie, nie grajcie dopóki nie ma całej oferty, bo nie wy na tym korzystacie a cwany STS robiąc korekty kursów.
PARODIA.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Od początku tygodnia betsafe/betsson zaprzestał wystawiania oferty na zawodników w lidze angielskiej, zapytałem na czacie czy powrócą do rozszerzonej oferty, niestety odpowiedź jest rozczarowująca.
Anglia na 90% nie bedzie już oferowana w takim zakresie
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Pytanie odnośnie Betsson/Betsafe też macie takie niskie limity? Wcześniej nie było problemu grane po 100zł przyjmowane bez problemów od tygodnia tragedia limity na poziomie 20-25zł a szczyt był we wtorek na lige szwedzką gdzie mogłem zagrać za całe 4.60zł ? Szkoda wielka bo oferte mają największą ale z tymi limitami to nie ma co nawet trzymać tam pieniędzy.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Pytanie odnośnie Betsson/Betsafe też macie takie niskie limity? Wcześniej nie było problemu grane po 100zł przyjmowane bez problemów od tygodnia tragedia limity na poziomie 20-25zł a szczyt był we wtorek na lige szwedzką gdzie mogłem zagrać za całe 4.60zł ? Szkoda wielka bo oferte mają największą ale z tymi limitami to nie ma co nawet trzymać tam pieniędzy.
Oni szybko limitują , po prostu masz konto zlimitowane na żużel i nic na to nie poradzisz , moja gra w tym buku również się szybko skończyła .
Ogólnie żużel to jest mały rynek dla buków i jak widzą że ktoś wygrywa regularnie nawet te kilkaset złotych to limitują , w Sportingbet zagrasz spokojnie za 600 zł zakłady na zawodników i możesz łączyć a za 1200 na drużyny , w Bet365 limit zawsze się wyświetla , w Expekt jakieś 1200-1500 zł ale nie można łączyć na zawodników , no i Unibet ale tam jest różnie bo dużo ludzi ma tam limity a ja mam tam duuuuży minus i praktycznie każdą stawkę przyjmą ????
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Pytanie odnośnie Toto-mixa.
Dzisiejsza para H2H Grisza - Iversen (+0,5) na 1 ( kto lepszy ). Mam pytanie, czy liczą 5 pierwszych startów czy obojętnie kto ile wystartuje , bo Grisza pojechał 5 razy a Iversen więcej
 
C 0

crooner

Użytkownik
bet365 rozlicza zakłady jak im wygodnie, wcześniej przy GP jak zawodnicy zdobywali taką sama liczbe punktów to brali pod uwage klasyfikację, wczoraj postanowili zrobić zwrot na parę Vicentin - Manzares.
Za to w STSie wygrał Manzares - cyrk na kółkach.
Dwie firmy i dwie rozliczyły sobie po swojemu. W żadnym nie wygrałem, chociaż Vicentin był lepszy...
 
M 42

mietekosw

Użytkownik
Dla handicapów - H2H, jeżeli po zastosowaniu danego handicapu, będzie remis dla H2H uczestników, zakłady zostaną anulowane, chyba że został podany kurs na handicap - remis, który w tym przypadku określi rozliczenie.
Powyższe zasady mają zastosowanie jeżeli żaden z podanych uczestników H2H nie osiągnie Finału. Jeżeli jeden lub obydwaj podani uczestnicy H2H osiągną Finał, to rozliczenie będzie oparte na odpowiednich pozycjach końcowych uzyskanych w Finale.

Tak rozliczają w całorocznym h2h, w GP biorą pod uwagę klasyfikację, jeśli obaj albo jeden zawodnik jedzie w finale. Przy równej ilości punktów jest zwrot i mi nigdy nie rozliczyli inaczej.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Pewnie ktoś też zagrał dziś w sportingbet na Warda jako najlepszego z Kangurów w barażu. Bukmacher podzielił wniesioną stawkę przez 3, bo tylu Aussies wykręciło 11 pkt. Czyli de facto zakład jest wygrany, a wygrana wynosi... 1/3 wniesionej stawki. Pytanie, jak się ma do tego ich punkt regulaminu, stanowiący:
Zakłady zostaną unieważnione, jeżeli zawodnicy zdobędą taką samą ilość punktów. Punkty bonusowe nie liczą się do zakładów.

źródło: https://pl.sportingbet.com/t/info/rules/rules_hsc.html#sport26
Miał ktoś u nich taką sytuację?
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
U mnie tak samo, tylko że w Betsafe.. zakład wygrany po kursie 0,57 ????
Myślałem, że zwrot zrobią, bo tak na logikę powinno być, ale regulaminu nie czytałem
 
K 128

konju1

Użytkownik
Pewnie ktoś też zagrał dziś w sportingbet na Warda jako najlepszego z Kangurów w barażu. Bukmacher podzielił wniesioną stawkę przez 3, bo tylu Aussies wykręciło 11 pkt. Czyli de facto zakład jest wygrany, a wygrana wynosi... 1/3 wniesionej stawki. Pytanie, jak się ma do tego ich punkt regulaminu, stanowiący:
Zakłady zostaną unieważnione, jeżeli zawodnicy zdobędą taką samą ilość punktów. Punkty bonusowe nie liczą się do zakładów.

źródło: https://pl.sportingbet.com/t/info/rules/rules_hsc.html#sport26
Miał ktoś u nich taką sytuację?
Nie stawkę podzielono a kurs. W wypadku Warda to jest niski kurs, ale już Batch miał zdecydowanie większy kurs.
Poza tym dziwi Cię takie dzielenie? Już wiele razy się z tym spotkałem, więc to nie nowość.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Nie stawkę podzielono a kurs. W wypadku Warda to jest niski kurs, ale już Batch miał zdecydowanie większy kurs.
Poza tym dziwi Cię takie dzielenie? Już wiele razy się z tym spotkałem, więc to nie nowość.
Nie dziwi mnie procedura dzielenia sama w sobie, jako &quot;dead heat&quot; jest przewidziana w zasadach niektórych buków. Dziwią mnie natomiast bardzo enigmatycznie sformułowane zasady żużla w tym bukmacherze oraz ignorowanie istniejących własnych zapisów.
Na pytanie do supportu o podstawę regulaminową takiego rozliczenia nie otrzymałem odpowiedzi (tylko, że tak zadecydowali traderzy), natomiast przytoczony punkt regulaminu mówiący o remisie został skwitowany, że &quot;odnosi sie do zakladow na mecze zuzlowe pomiedzy dwiema druzynami a nie mistrzostw świata&quot;.
Ale jak, skoro przy meczach jest zawsze opcja remisu (X), z reguły po kursie 15...
Mniejsza o wysokość zwrotu w tym konkretnym przypadku, ale powinni, wzorem choćby betssona, uporządkować ten regulamin i jego zapisy - bo &quot;tak zadecydowali traderzy&quot; każdemu można odpisać.
 
Do góry Bottom