>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
ktoś się orientuje, czy w Fortunie jak zagrałem over zawodnika i mecz został zakończony po ośmiu wyścigach to czy dostanę zwrot?
Jeżeli mecz zakończył się oficjalnym wynikiem to w Fortunie biorą oficjalny wynik zgodnie z ich regulaminem. W takim przypadku wygrywają Klienci, którzy grali under.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Zagralem wczoraj w sts over8,5 iversena w 4 startach. Do momentu przerwania odjechal 3 biegi. WYnik meczu zaliczony ale Iversen odjechal tylko 3 biegi. Zwrot czy umoczylem?
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jak betgun rozliczy zakłady na Hancocka? Ktoś wie? W regulaminie jest niby że musi wystartować w min. 4 biegach. Hancock niby wystartował, ale w 4 jego biegu była kraksa a z powtórki nie został wykluczony a zmieniony na Kaczmarka? Oficjalna strona sgp podaje że Greg wystąpił w 3 biegach. Ktoś wie jak to potraktują?
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Ktoś wie jak sprawdzić na Betsafe przeciwko komu się miało zakłady? Bo miałem postawione na Iversena tylko nie pamiętam czy przeciwko Hampelowi czy Holderowi.
 
L 105

legolas

Użytkownik
Kolejny raz STS pokazał &quot;klasę&quot; wystawiając taką ofertę na ostatnią kolejkę w rodzimej lidze. Panie na czacie od 9:00 zapewniały, że oferta zostanie poszerzona, przed chwilą stwierdziły, że nic więcej nie będzie i taka jest decyzja bukmachera. Profesjonaliści pełną gębą.
 
R 8

ryba1983

Użytkownik
H2H (Grand Prix):
Żużlowiec, który będzie wyżej w rankingu zgodnie z oficjalnymi rezultatami GP wygra zakład H2H. Z definicji zwycięzca jest żużlowcem, który zajął wyższą pozycję w końcowym wyścigu. Jeżeli żużlowcy nie dostaną się do finału, zwycięzcą jest żużlowiec, który zdobył więcej punktów na konkretnej imprezie. Jeżeli obaj żużlowcy zdobyli identyczną liczbę punktów, zastosowana jest następująca zasada:
1) Wyższe miejsce będzie przyznane żużlowcowi z większa liczbą pierwszych miejsc.
2) Jeżeli rezultat nadal nie może być ustalony (taka sama liczba pierwszych miejsc), zakłady zostaną uznane za nieważne, a stawki zrefundowane.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Czy ktoś wie czy zostaną rozliczone (anulowane) zakłady w Unibet przed ew. rozegraniem powtórki Stal - Falubaz w środę lub niedzielę? Pozdrawiam
 
C 407

cekaem

Użytkownik
NIE POLECAM bukmachera Sportingbet !!! Nie miałem do tej pory sytuacji takiej w tym bukmacherze do wczoraj.. Zakłady z Jensenem za wczorajsze GP rozliczone na minus. To jest jawna kpina. Lindgren w niego wjeżdża powoduje kontuzję , a ci zakłady rozliczają na minus. Baaaardzo się zawiodłem na tym bukmacherze. Nieważne , że nie ukończył żadnego biegu , ważne , że wyjechał do zawodów. Co najlepsze w regulaminie tego mi nie pokazali i stwierdzili , że to logiczne... no w ch## logiczne..
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nieporozumieniem to jesteście wy. Nikt was nie zmusza do grania w obu wymienionych bukmacherach. Mogliście grać w Betsafe i mielibyście ukochane zwroty. Teraz to źle, ale jakby było w drugą stronę i dali by wam zwrot to byłby ból dupy, że przecież regulamin mówi jasno....
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Nieporozumieniem, to jest fakt, że nie umiesz czytać ;). Jakbyś potrafił to byś zauważył, że miałem zakład wygrany. Mimo wszystko w ciągu dnia bet365 zweryfikował zakład na zwrot, co uważam za sprawiedliwe, MIMO że wcześniej miałem jako wygrany. Zluzuj spodnie koleś ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 0

bakard

Użytkownik
Czy wiecie może na jakiej podstawie Bet365 rozlicza wyniki żużlowe.
Miałem postawiony zakład z wczorajszego meczu EL na over 7 pun Przemka Pawlickiego. Sportowe Fakty oraz oficjalna strona King&#39;s Lynn podają że zdobył 8 punktów ale na oficjalnej stronie Elite League jest że 7 pun.
Bukmacher rozliczył zakład jako przegrany. Ktoś wie jak to oficjalnie wyglądało.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
World Speedway League 2014 - Pawlicki v Jensen 1.40 zwrot
Mowa oczywiście o Prz. Pawlickim. Ktoś to grał i wie o co chodzi bet365 z tym zwrotem? Grając byłem przekonany, że chodzi o Becha Jensena pod starym nazwiskiem. Bo przecież nie o MJJ, który połamał się tydzień temu.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
World Speedway League 2014 - Pawlicki v Jensen 1.40 zwrot

Mowa oczywiście o Prz. Pawlickim. Ktoś to grał i wie o co chodzi bet365 z tym zwrotem? Grając byłem przekonany, że chodzi o Becha Jensena pod starym nazwiskiem. Bo przecież nie o MJJ, który połamał się tydzień temu.
Bet 365 rozlicza zakłady jak chce - żeby było jasne jeśli ktoś jeszcze wierzy w uczciwość booków jest zwyczajnie głupi - ostatnio rozmawiałem na chat b365 o rozliczeniu zakładu i zapytałem wprost - co jest podstawa do rozliczenia zakładu skoro zgodnie z regulaminem (podpunkt o oficjalnych wynikach ze stron oficjalnych prowadzących przez organy rozgrywek a nie stronki klubowe, twittery czy facebooki) mam zakłady wygrane - 10 zakładów , wygrane kilkadziesiąt tysięcy złotych , kursy po 1,7 ale też i 10 i 11 - wszystko jechane maxami - odpowiedz z chata:

podstawa do rozliczenia są te strony - tak ma pan racje - ale jesli nasi bookmacherzy uznaja , ze ich obserwacje spotkania są lepsze niz oficjalnej strony to rozliczamy zgodnie z tym co widzieli a nie z wynikiem oficjalnym!!!! (zgroza i teraz argument pana z chata - nie uwierzy pan ale nawet NBA.COM się myli)

Nie chciało mi sie wierzyć , że ktoś może być takim debilem - więc podałem kilka głośnych przykładów :

1) Opisywany na wielu forach - mecz Ligi Mistrzów , bodaj chelsea i ilość rzutów rożnych
błąd statystyków z Fifa.com i chłopak który zrobił skrót meczu i wyraźnie widać , że fifa.com nie podliczyła prawidłowo i jest o 1 rzut rozny mniej niż na filmie - złozył reklamacje - odpowiedz bet365 - &quot;jesteś głupim polaczkiem - macie ustawę antyhazardową - podaj nas do gdziekolwiek&quot;

2) Final mistrzostw świata w piłce nożnej 1966 i nieprawidłowo uznana bramka - odpowiedz bet 365 - wtedy nie było nas jako firmy ???? ))

3) Ukraina-Anglia i nieuznana bramka z naszych mistrzostw Europy - odpowiedz bet365 - &quot;a teraz *** nas to obchodzi&quot;

Więc tłumaczę panu z bet365 - mam 10 kuponów z dobrymi wynikami , które rozliczacie jako porażki ... o co kaman

odpowiedz - dajemy to do działu rozliczeń

efekt (miałem juz rózne wytłumaczenia niewypłacenia hajsu w swojej karierze u booka - ale to był hit - nawet mi zaimponowali)

Zwrot w związku z ...........wpisalismy wynik z innego spotkania!!!!!

(czyli: teraz już wiemy , ze wynik jest inny ale spadaj nie wypłacimy Ci hajsu bo za dużo wygrałes ???? ))

Oczywiście od razu limit na koncie do 25 zł bodaj i koniec kariery w bet365 ???? ))

Znam podobne przykłady kont z Wielkiej Brytanii czy USA i tam oczywiście traktowanie petenta zupełnie inaczej.

Jeśli więc tracicie niewielkie kwoty i macie konto zarejstrowane w tym pieknym kraju - zawsze zastanawiajcie sie czy : stać was na reklamacje w odpowiednich organach , a jesli nie to nie ma sensu pisania o cudach z rozliczaniem przez bet365 bo oni po prostu maja na to wyjebane jaki jest wynik oficjalny ...zawsze znajdzie sie sposób na niewypłacenie hajsu i zlimitowanie konta - szacun , że i tak pozwalaja ugrać ok 6000/7000 plnow bo taki unibet potrafi zlimitowac po 1000 zł plusa ???? ))
 
Do góry Bottom