>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

C 147

cococabana

Użytkownik
Kolejna kompromitacja w Betsson na dzisiejsze zawody możliwość zagrania za całe 12 zł ????W Triobet (skserowana oferta) niewiele lepiej max za 15 euro. Co z tego że wystawiona najlepsza dzisiaj oferta skoro nie można grać za normalne stawki. Panowie podający typy w dziale, grający w Betsson również z takimi limitami ?
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Kolejna kompromitacja w Betsson na dzisiejsze zawody możliwość zagrania za całe 12 zł ????W Triobet (skserowana oferta) niewiele lepiej max za 15 euro. Co z tego że wystawiona najlepsza dzisiaj oferta skoro nie można grać za normalne stawki. Panowie podający typy w dziale, grający w Betsson również z takimi limitami ?
Ja na betsafe nie miałem limitów.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Jak zostaną rozliczone zakłady na punkty zawodników w meczu Elite League: Coventry Bees - Lakeside Hammers. Mecz został zakończony po 10 wyścigach z powodu opadów deszczu. Pszczoły wygrały 39:24.
bukmacher: STS
edit: To samo tyczy się spotkania Leicester Lions - King&#39;s Lynn Stars. Zawody zostały przerwane po rozegraniu 13 biegów. Gwiazdy wygrały 47:31. Ale nie wszyscy zawodnicy odjechali po cztery wyścigi.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jak zawody zostały przerwane po 10 biegach to zwrot w sts. A to jak miał ogarnąć linię? To już nie sprawa buka, który ma taki a nie inny regulamin i grając kupon zgadzasz się z jego zapisami
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Dokładnie. Ty taiwoffinden grałeś overa, ale ktoś zagrałby undera i co? Sure bet? Dlatego są zwroty.
Napisałem Ci też w wątku o BEL, że w żużlu często deszcz lubi namieszać i nie trzeba było długo czekać na idealny przykład.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
STS rozliczył w spotkaniu Coventry - Lakeside tylko i wyłącznie zakłady na mecz, za handicap i punkty zawodników (under/over) są zwroty.
 
banksy 6

banksy

Użytkownik
Mogli??
Zostal tylko baraz z Rosja o final (z ktorego punkty sie nie licza) i nawet w finale przy zwyciestwie 5:1 Dania miala by 30 pkt a Polska 29 !?
W bezposrednim pojedynku Polska przegrala. Wyprowadzi mnie ktos z bledu?
 
P 276

pwlib

Użytkownik
No właśnie, ale jest teoretycznie 5:0 i ponoć najważniejszy jest finał, punkty z zasadniczej nie mają znaczenia. To jak w końcu?
 
banksy 6

banksy

Użytkownik
Niestety. Masz racje liczy sie tylko bieg finalowy.
Czyli teoretycznie Dania mogla nie wygrac. W takim przypadku
Bet 365 mowi jasno:&quot; jeżeli mecz zostanie przerwany przed zakończeniem spotkania, wszystkie zakłady będą nieważne, chyba że dokończenie meczu nie wpłynęłoby na wynik&quot;. ????
 
Do góry Bottom