>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
W bet365 zapis jest bardzo podobny, ale nieco się różni:
&quot;Zakłady są ważne w H2H, jeżeli obydwaj uczestnicy ukończą przynajmniej jeden wyścig (wyelimnowania liczą się).&quot;
Tutaj Loktajew nie ukończył żadnego wyścigu, ale nie był z niego także wykluczony stąd jest zwrot.
Czyli dzisiejsze wykluczenie za dwie minuty Golloba będzie uznane jako ukończenie jednego wyścigu? Jeśli tak, to dramat.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To co zrobił Bet365 z rozliczeniem tego zakładu http://forum.bukmacherskie.com/f66/speedway-european-championship-2015-a-122365-2.html#post5551678
nadaje się do prokuratora, Gollob nie wziął udziału w żadnym biegu a ten bukmacher rozliczył zakład na minus, choć w regulaminie wyraźnie mają zapisane że aby zakład był ważny zawodnik musi raz stanąć na starcie (liczą się wykluczenia), a Gollob na żadnym starcie nie stanął.
Pomijam fakt że jednemu userowi naszego forum zakład Tomasz Gollob under 6 punktów rozliczono jako zwrot ????
Ja napisałem do supportu kłóciłem się dość długo i odzyskałem 66% stawki w formie bonusu, także jak ktoś ma chęć i zagrał za dużą kwotę to może walczyć o zwrot. Negocjujcie ostro, straszcie IBAS i LGA a wtedy mięknie ;)
Jutro wkleję zapis mojej rozmowy, ale muszę dane osobowe powycinać, oraz niektóre epitety skierowane pod adresem Pana z czatu :razz: teraz już mi się nie chce tego robić
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Witam, natomiast STS-y zrobiły zwrot zdarzenia, kiedy 11 lipca w podobnym przypadku Loktajew został policzony jako przegrana. Bzdura
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jaki bukmacher posiada najbogatszą ofertę na żużel według was?
Kilka razy już tu było pisane na ten temat.
Najbogatsza oferte ma bet365. Każdy mecz czy to naszej ligi czy angielskiej lub szwedzkiej zawsze w ofercie. Linie na zawodników i h2h też zawsze znajdziesz do każdego meczu.
Betsafe , Sportingbet , Unibet tam też znajdziesz dość dobrą oferte. Aczkolwiek zdarza się że czasami wystawią tylko 1x2 ew. handicap i tyle.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
To co zrobił Bet365 z rozliczeniem tego zakładu http://forum.bukmacherskie.com/f66/speedway-european-championship-2015-a-122365-2.html#post5551678
nadaje się do prokuratora, Gollob nie wziął udziału w żadnym biegu a ten bukmacher rozliczył zakład na minus, choć w regulaminie wyraźnie mają zapisane że aby zakład był ważny zawodnik musi raz stanąć na starcie (liczą się wykluczenia), a Gollob na żadnym starcie nie stanął.
Pomijam fakt że jednemu userowi naszego forum zakład Tomasz Gollob under 6 punktów rozliczono jako zwrot ????
Ja napisałem do supportu kłóciłem się dość długo i odzyskałem 66% stawki w formie bonusu, także jak ktoś ma chęć i zagrał za dużą kwotę to może walczyć o zwrot. Negocjujcie ostro, straszcie IBAS i LGA a wtedy mięknie ;)
Jutro wkleję zapis mojej rozmowy, ale muszę dane osobowe powycinać, oraz niektóre epitety skierowane pod adresem Pana z czatu :razz: teraz już mi się nie chce tego robić
Ciekawe jak można nie wziąć udziału w biegu i być z niego wykluczonym jednocześnie...
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
A jak to jest z typem na Lindback - G. Łaguta 1? Szwed był w rundzie zasadniczy lepszy. W całym turnieju też miał więcej pkt a rozliczyli na minus.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ciekawe jak można nie wziąć udziału w biegu i być z niego wykluczonym jednocześnie...
W/2 było, więc w sumie według regulaminu wziął udział. Choć rzeczywiście to bez sensu, skoro nawet na tor nie wyjechał.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Kilka razy już tu było pisane na ten temat.
Najbogatsza oferte ma bet365. Każdy mecz czy to naszej ligi czy angielskiej lub szwedzkiej zawsze w ofercie. Linie na zawodników i h2h też zawsze znajdziesz do każdego meczu.
Betsafe , Sportingbet , Unibet tam też znajdziesz dość dobrą oferte. Aczkolwiek zdarza się że czasami wystawią tylko 1x2 ew. handicap i tyle.
Dodałbym jeszcze Betgun na lige polską prócz 1X2, maja ciekawy handicap najczęściej 3 opcje punktowe do wyboru oraz sporą ofertę na Grand Prix.
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
DO GRAJĄCYCH h2h GOLLOBA W CAŁOROCZNYM!
✅✅✅✅✅✅

Monika P Dziękuje za cierpliwość.
Pański zakład w geście dobrej woli zostanie rozliczny jako zwrot. Proszę mieć na uwadze, że podobne rozwiązanie nie będzie miało zastosowania w przyszłości. Czy zgadza się Pan i akceptuje nasz regulamin i zasady rozliczania zakładów?
Monika P Za wszystkie Pańskie wygrane sekcje otrzyma Pan wygraną, a zwrot tyczy się tylko zakładu na żużel.
Pomęczyłem się ponad godzinę, raz z jedną potem z drugą i proszę. Ako z 5 betów po kursie pomniejszonym o Golloba zostało rozliczone jako wygrane ✅✅✅✅ Żadnych obrotów, bonusów itp. Z 5 betów w ako rozliczone jako 4!

Pisać do nich i walczy o swoje!​
 
K 27

kleczes

Użytkownik
Miałem identyczną sytuację. Logiczne argumenty o tym, że Gollob &#39;nie wziął udziału w wyścigu&quot; zupełnie nie trafiały do osoby, z którą rozmawiałem, dopiero oznajmienie o przekazaniu sprawy &quot;wyżej&quot; spowodowało to, że oddali jakieś 90% tego co powinienem wygrać(przy rozliczeniu typu na Golloba po 1,00). Jak co to na priv mogę wysłać zapis rozmowy z czata.
Pzdr
 
mat7772 0

mat7772

Użytkownik
Witam, to co dzisiaj bet zrobil przed biegiem finalowym Indywidualnych Mistrzostw Danii przeszlo wszelkie granice. Dali kursy na 4 zawodnikow: Iversen 1,9 Pedersen 2,1 Hougard 17 i Andersen 19. Skusilem sie na te dwa ostanie kursy. Oczywiscie kurs 19 na andersena ktory wygral bieg finalowy zostal rozliczony jak PRZEGRANA. Ja do Pani na czacie sie zapytalem po co w ogole byla ta oferta dla tych dwoch zawodnikow, jesli oni nie mieli szansy wygrac, poniewaz mimo tego ze wygraja ostatni bieg to nie przescignal w koncowej klasyfikacji ani PEDERSENA ani IVERSENA. Pani nie umiala mi odpowiedziec. Co wy zrobiliscie w mojej sytuacji?
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Musisz dokładnie zbadać na co postawiłeś pieniądze; czy pytanie było &quot;kto wygra wyścig nr 21 / fina&quot;ł czy &quot;kto wygra zawody / zostanie mistrzem Danii&quot;, bo Hougaard mógł nim zostać teoretycznie i kurs byłby adekwatny do ryzyka.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Sorry że post pod postem, to jak rozliczyli inne zakłady wam?
Edit:
Sajfudninov und/równe 11 ZWROT?
Iversen +4 - Sajfudinow ZWROT?
Holta (0) - Łaguta ZWROT?
W w/w też mogło dojść do zmiany wyniku czyli rozumiem, że rozliczyli jako ZWROTY?
Dajcie znać jeśli komuś z was rozliczyli jako wygrana/przegrana wtedy rozpętam im piekło
 
Do góry Bottom