>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2020 - wrażenia, opinie, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Mój ostatni wpis o moim projekcie spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, więc chciałbym poinformować, że udało mi się zrobić deploy strony internetowej (wybaczcie wygląd, nigdy nie umiałem we front-end).

1599383354561.png
Wiem, że już trochę późno w tym sezonie na takie rzeczy, ale jeszcze kilka spotkań jest, tym bardziej, że dane obejmują też I i II ligę (nie ma tylko zawodów indywidualnych). Jeśli ktoś uważa, że coś takiego mu się przyda do końca sezonu to proszę o wiadomość na priv - przydadzą mi się testerzy. Dostęp przyznam po zaimplementowaniu kilku poprawek. Prośba o dostęp wiąże się z deklaracją podzielenia się ze mną szeroką opinią o projekcie po przetestowaniu. Zastrzegam sobie możliwość przyznania dostępu tylko wybranym osobom, ale żadnemu specjaliście z działu na pewno nie odmówię. :)

P.S. Mam nadzieję, że żadnego regulaminu nie łamię - nie biorę za to pieniędzy, więc wydaje mi się, że wszystko jest ok. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
N 192

nikodem331

Użytkownik
Mój ostatni wpis o moim projekcie spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, więc chciałbym poinformować, że udało mi się zrobić deploy strony internetowej (wybaczcie wygląd, nigdy nie umiałem we front-end).

Pokaż załącznik 2880
Wiem, że już trochę późno w tym sezonie na takie rzeczy, ale jeszcze kilka spotkań jest, tym bardziej, że dane obejmują też I i II ligę (nie ma tylko zawodów indywidualnych). Jeśli ktoś uważa, że coś takiego mu się przyda do końca sezonu to proszę o wiadomość na priv - przydadzą mi się testerzy. Dostęp przyznam po zaimplementowaniu kilku poprawek. Prośba o dostęp wiąże się z deklaracją podzielenia się ze mną szeroką opinią o projekcie po przetestowaniu. Zastrzegam sobie możliwość przyznania dostępu tylko wybranym osobom, ale żadnemu specjaliście z działu na pewno nie odmówię. :)

P.S. Mam nadzieję, że żadnego regulaminu nie łamię - nie biorę za to pieniędzy, więc wydaje mi się, że wszystko jest ok. ;)
Super sprawa, chętnie bym potestował.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wychowałem się w Gorzowie i kilkanaście lat chodziłem na Stal (od dzieciaka). Ale dziś kibicuję, żeby Falubaz utrzymał bonus i wywalił Motor z playoffów. Jeszcze do niedawna Motor był klubem który lubiłem. Wszyscy w sumie nim się zachwycali. Najpierw, że utrzymali się w Ekstralidze tak łatwo. Że tacy wspaniali kibice. Podnośniki itd. itd. Falubaz, no cóż, jako gorzowianin nie jestem jego fanem, choć już nie mam 15 lat żeby go nienawidzić i bawić się w te wojenki na wulgaryzmy.

Dziś kibicuję Falubazowi, bo nie podoba mi się to, co próbuje zrobić ten cały Kępa. Jak usłyszałem co zaoferowali Zmarzlikowi - 3.3 miliona i prywatny samolot żeby sobie dolatywał na treningi... żenada. Gdyby na to Zmarzlik poszedł, to skończyłbym przygodę z żużlem, bo już teraz jest to festiwal złotówiarstwa. Przykład to wczorajsze GP gdzie trójka zawodników jednej drużyny tnie się i pozwala sobie na bardzo dużo względem siebie. Oczywiście to piękne, że tak ważne jest dla nich GP, bo przez to MŚ mają taki duży prestiż, no ale w jakim innym sporcie byłaby taka sytuacja? Wracając do Zmarzlika. Kępa to drugi po Andrzejku Rusce cwaniaczek. Mistrzostwo za wszelką cenę. Za miliony. Nie jako fajna, zgrana drużyna, tylko jako zbiór złotów.

Bartek ma w głowie poukładane. Na szczęście mieliśmy to GP, na szczęście Stal weszła do playoffów i ma te dodatkowe 4 mecze. Na pewno na stół poszła gruba kasa. Ale jak tu dziwić się Zmarzlikom, skoro w tym sezonie (albo w zeszłym) to Kasprzak był najlepiej opłacanym zawodnikiem w Stali. No ludzie, Zmarzlik to legenda Gorzowa. I podoba mi się sytuacja jaką mamy teraz jeśli chodzi o wychowanków i ich drużyny. Najpierw zaczęto wracać do normalnych nazw drużyn, wrócił Falubaz, Sparta, Apator, zamiast Kronopolu, Atlasu i Unibaksu. A teraz Ekstraligowe drużyny mają swoje ikony. Leszno - Pawlicki, Gorzów - Zmarzlik, Wrocław - Janowski, Zielona - Dudek. I mam nadzieję, że ci chłopacy będą w swoich drużynach na kolejne lata i nie dojdzie do czegoś takiego co próbuje zrobić Kępa.

Także bujaj się Kępa i sorry Motor, ale życzę już wakacji. Razem z Łagutą, który co by się nie działo to szczerzy zęby. W TV się podniecają jaki to on nie jest sympatyczny Griszka, ale fakt jest taki, że to złotówa z najwyższej półki po tym jak wydymał Rybnik dwa razy (z dopingiem i a potem z odejściem mimo zapewnienia, że zostanie). Drugą taką złotówą jest Vaculik. Z Gorzowa do Zielonej, teraz coś gadają, że może wrócić. Oby nie. Na koniec jeszcze słówko o Jasińskim. Chłopak dziś zrobił komplet dla PSŻu Poznań. Przedwczoraj zdobył pierwsze punkty w cyklu Grand Prix. Wielka rzecz. Może będzie Stal miała wielką pociechę z niego jeszcze.

Taki mój mały komentarz. Pozdro dla tych co przeczytali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
power30 18K

power30

Forum VIP
Nie rozumiem zawiści do Motoru odnośnie oferty kontraktowej dla Zmarzlika. Nie wiadomo ile w tym prawdy, a ile dopisały sobie "redoktarzyny". Póki kluby na tego typu oferty mają pokrycie budżetowe, to czemu zawodnicy mają rezygnować z tego typu sytuacji? Warto dodać, iż kariera sportowa nie trwa wiecznie. Akurat Motor to jeden z nielicznych klubów, który nie wykorzystał dziur w regulaminie odnośnie "gościa". O ile z krytyką Sparty się zgodzę, to warto też spojrzeć na Gorzów. Podobnie jak Sparta sięgnęli po gościa, z tego co się orientuje u nikogo w Stali nie stwierdzono korony? Zaważyła słaba dyspozycja Krzysia, którego odstawiono od składu na rzecz Holdera. Do tego doszła Z/Z za Iversena, który nie oszukujmy się jechał słabo. Najpierw mógł jechać, a później nie czuł się na siłach. Thomsena też nieco GP zweryfikowało. Ciekawe jak będzie się spisywał bez anlasów (był jednym z prekursorów tych opon). Oczywiście z oceną jego dyspozycji wstrzymam się do meczów PO (chyba że anlasy jednak wrócą). Tak więc poniekąd prezes może sobie podać rękę z panem Andrzejem, panią Krysią czy też panem Jakubem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Akurat nie mówiłem o Stali tylko o samym Zmarzliku, ale oczywiście masz rację. Nadużyli przepis o gościu, poza tym ten prezes Grzyb to taki trochę Komarnicki. Tylko Komarnicki zrobił ze Stali potęgę na tamte czasy, piękny stadion. Do tego układy z prezydentem, firma budująca centrum handlowe niedaleko stadionu pewnie była zmuszona do sponsoringu Stali za możliwość budowania tam :p Za to dużo paplał w mediach i często robił z siebie głupka, tak jak np. Skrzydlewski. A Grzyb póki co zrobił z siebie idiotę różnymi wypowiedziami czy tym tajemniczym skrytykowaniem Bartka przez co później były słowa "można wybaczyć, ale nie zapomnieć" i w przeciwieństwie do Złotoustego Władysława nie za bardzo mu póki co idzie kierowanie klubem, bo uratował nas właśnie gość, inaczej byłoby 7 miejsce.

I to nie jest zawiść, po prostu kibicowanie ;)
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
panowie prosze o wsparcie zle mi rozliczaja zaklad i nawet po reklamacji pisza ze nie mam racji dalem na emila


ix Czech . 2020. Runda 5. Wyniki

Grand Prix Czech. 2020. Runda 5. Zwycięzca

Data i czas rozpoczęcia: 18.09.2020 | 18:00

Aktualny status: Gra zakończona

Wynik

1 - Bartosz Zmarzlik
2 - Tai Woffinden
3 - Martin Vaculik
4 - Emil Saifutdinov
5 - Artem Laguta
6 - Jason Doyle
7 - Fredrik Lindgren
8 - Leon Madsen
9 - Max Fricke

Wydarzenie

Emil Saifutdinov/Artem Laguta Handicap 1 0

Status wydarzenia

przegrana

1.5
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
panowie prosze o wsparcie zle mi rozliczaja zaklad i nawet po reklamacji pisza ze nie mam racji dalem na emila


ix Czech . 2020. Runda 5. Wyniki

Grand Prix Czech. 2020. Runda 5. Zwycięzca

Data i czas rozpoczęcia: 18.09.2020 | 18:00

Aktualny status: Gra zakończona

Wynik

1 - Bartosz Zmarzlik
2 - Tai Woffinden
3 - Martin Vaculik
4 - Emil Saifutdinov
5 - Artem Laguta
6 - Jason Doyle
7 - Fredrik Lindgren
8 - Leon Madsen
9 - Max Fricke

Wydarzenie

Emil Saifutdinov/Artem Laguta Handicap 1 0

Status wydarzenia

przegrana

1.5
grałes kto lepszy czy kto więcej punktów?
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Zakłady na punkty są rozliczane ma podstawie fazy zasadniczej o ile dobrze pamietam, wiec wydaje mi się, ze rozliczyli poprawnie niestety...
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Ewidentnie rozliczyli Ci handi uwzględniając ilość zdobytych punktów, a nie miejsce w zawodach - 13:11 na korzyść Artioma mimo, że startował w mniejszej ilości biegów lub 13-8 uwzględniając rundę zasadniczą. Wczytując się w regulamin tego buka mam wrażenie, że rozliczyli prawidłowo...

"

  • Suma punktów Uczestnika wyścigu. Wszystkie wyścigi uważają się, taktyczne punkty zaliczają się jak zawsze, tzn. 3-2-1-0. Bonusowe punkty nie uwzględniają się dla rozliczenia stawek. Stawki zachowują ważność, jeśli uczestnik wyścigu finiszuje. Jeśli zakład jest przerwany do pełnego zakończenia, wszystkie stawki anulują się, z wyjątkiem tych, wyniki których już były określone. W stawkach Puchar Nokautów ''Jeden na Jednego'' taktyczne wyścigi nie uwzględniają się przy rozliczeniu stawek. Rozliczenie stawek na Sumę punktów uczestnika wyścigu w Grand Prix i Europejskich Mistrzostwach będzie bazowało się tylko na ilości punktów, nabranych w głównej rundzie (20 wyścigów), półfinałowe i finałowe wyścigi nie zaliczają się."
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
dobra panowie moj blad szkoda ze buk tak dziwnie opisuje wynik meczu... mam nauczke wczoraj odali potrojnie co zabrali wiec poszlo w zapomneinie -dzieki za pomoc tutaj w dziale zuzlowym zawsze lubilem poczytac wasze analizy i wesprzeć swoją myśl - pomoz bracie ograc buka moje motto :)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ile jeszcze lat życia dajecie tej dyscyplinie przy tak bzdurnym kierunku zmian ze strony Ekstraligi? Na 8 miejsc w składzie 4 mają obwarowania wiekowe, kolejne muszą zająć dwaj Polacy. Myślałem, że może jest jeszcze jakaś szansa dla żużla, ale w tym momencie ona dla mnie zniknęła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom