>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2020 - wrażenia, opinie, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dzisiaj tylko jeden mecz i ogólnie wierzyłem, że będzie co obejrzeć ale... tarnowski tor oczywiście bez zmian, nadal "bardzo ciekawe" wyścigi gdzie już na trzecim okrążeniu na przeciwległej prostej ledwo łapią się wszyscy w jednym kadrze. Po drugie ten Durda. Kurcze no fajnie, że tyle już komentuje itd. ale dla mnie tak przynudza, że momentami "wyłączam" się i mimo, że słyszę to nie słucham :) Gada to co ma tam na karteczce, ile kto robił w poprzednich sezonach, średnie biegowe z poprzednich sezonów do trzeciego miejsca po przecinku, w jakich klubach jeździli w swojej karierze. No masakra. W dodatku dziś bez "eksperta", więc nie ma komu chociaż coś dodać. A co najgorsze, 0 jakiejkolwiek próby budowania emocji, taki sam ton głosu jak jest przerwa na równanie, taki sam jak gdzieś tam na tym torze tarnowskim okazjonalnie się zaczną ciąć. Dobrze, że Tarnowa z tym ich stadionem nie ma w Ekstralidze. Oczywiście klub bardzo zasłużony i nic przeciwko nie mam żeby jeździli w Ekstralidze, ale nie z tym stadionem. Bo z nim to bardzo ładnie uzupełniają się z Durdą i jego komentarzem. Nuda, nuda, nuda.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Durda to ogólnie człowiek orkiestra, jeśli chodzi o komentowanie dyscyplin - co mu nie dają to bierze. Kilka lat temu również komentował Ekstraligę. Ogólnie tak jak piszesz brakuje "eksperta", który by nieco ubarwił spotkanie. I tak ukłony dla nc+, że jest to na nsporcie, a nie na płatnej platformie.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Była gdzieś na YT anegdota o Durdzie, że komentował kiedyś jakieś zawody lekkoatletyczne, o których nie miał zielonego pojęcia i poprosił tylko info z realizatorki gdzie one się odbywają i jakoś to pociągnie. Dla mnie to jest dno, dziwię się, że nsport nie posprawdza kogoś innego, przecież gorzej nie będzie, a umówmy się, ta I liga to idealne pole dla takich eksperymentów. Jak oni chcą kogokolwiek przyciągnąć do tej ligi dając takiego przynudzającego komentatora? Eksperyment z Noskowiczem wypada świetnie moim zdaniem.

Swoją droga - mega mocny jest Toruń.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Prosta sprawa - dla platformy CANAL+ I liga żużlowa to prawa telewizyjne najniższego priorytetu, szczególnie teraz gdy rozgrywki piłkarskie są na finiszu i jest mnóstwo transmisji do "zrobienia" i IMO nikt tam teraz nie myśli o tym żeby mecz drugiego poziomu rozgrywek w żużlu jakoś porządnie opakować skoro o ile pamiętam to i tak wykupując prawa mieli w planie tylko 2 mecze w kolejce pokazywać więc ten mecz niedzielny w założeniu nie miał pewnie w ogóle być transmitowany. A Edek Durda to całkiem fajny, wszechstronny komentator, też go kiedyś nie lubiłem ale zacząłem ostatnio doceniać jak zaczął się udzielać w różnych projektach sportowych na Youtube i lepiej go poznałem.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Eleven Sports jakoś potrafiło wziąć totalnych świeżaków (w porównaniu do Durdy czy nawet Dryły) i jak dla mnie wypadają mega.

Mitrut najlepszy, Korościel też daje radę. Mają tam fajne pomysły np. jeden z komentatorów (zapomniałem nazwisko, młody taki w czarnych włosach). Dryła zawsze mówi "ostatni raz pod taśmę zapraszają: i wymienia imiona dziewczyn". A ten koleś z Eleven robi tak samo, ale wymienia wirażowych :D Ostatni raz zapraszają Edward, Marian, Leszek... Dla mnie całkiem zabawne. Na pewno dużo bardziej niż przeginający z żartami Łopaciński, momentami pajacujący Świderski z hawajskiej koszuli czy Olkowicz, do którego mam wielki sentyment, bo komentował GP jak w wieku 13-14 lat najbardziej interesowałem się żużelem ;) Ale teraz odpala co wydarzyło się danego dnia na Wikipedii i pieprzy od rzeczy, aż czasem słychać, że jego partner jest lekko zażenowany.

pitcairn pitcairn napisał, że I liga to "prawa telewizyjne najniższego priorytetu". Możliwe. Dlatego powinni próbować, dawać szanse nowym.

Jeszcze pamiętajmy o niedawnym popisie Dryły i Jabłońskiego w Gorzowie. Jabol zachowuje się jak kretyn, ale potrafi fajnie opowiedzieć np. o sprawach sprzętowych czy innych rzeczach o których nie wiedzą ludzie co kilkanaście lat "siedzą" w żużlu. Jeszcze Bajerskiemu mogliby zabrać już mikrofon, bo jego analiza biegu to 50 razy powtórzenie "tutaj widzimy" + opowiedzenie tego co każdy widzi, bez żadnych ciekawych spostrzeżeń czy uwag.

Na koniec. Anitka Mazur i Marcelina Rutkowska. Bardzo sympatyczne dziewczyny i bardzo przyjemnie się ich słucha.

 
Ostatnia edycja:
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Za tydzień szykuje się chyba 100% żużla w TV z wszystkich trzech polskich lig.
O ile nSport pokaże wszystkie 4 mecze tak jak w ten weekend.

Piątek
godz. 16:00 - II (Motowizja)
godz. 18:00 - E (Eleven Sports)
godz. 20:30 - E (Eleven Sports)


Sobota
godz. 11:45 - II (Motowizja)
godz. 14:00 - I (nSport)

godz. 16:30 - I (nSport)
godz. 19:15 - I (nSport)

Niedziela
godz. 11:45 - II (Motowizja)
godz. 14:00 - I (nSport)
godz. 16:30 - E (nSport)
godz. 19:15 - E (nSport)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Czy w Stali jedzie dzisiaj Holder? Bo w składzie jest Woźniak, no ale może się to zmienić. Holder zdecydowanie zwiększa siłę rażenia Stali, dla której to mecz o życie (dla GKMu w sumie też). Wczoraj jechał u siebie w Apatorze, ale do Grudziądza ma żabi skok...

edit

Przegląd napisał dziś o 11, że Holder wskoczy za kogoś z pary Woźniak, Thomsen, więc wygląda na to, że pojedzie.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Z moich informacji wynika, że Holder wskakuje właśnie za Woźniaka. Siła rażenia gości wzrasta, ale czy to wystarczy na pokonanie GKM-u, który ostatnio odprawiał z kwitkiem ekipę Stali? Mam wrażenie, że nie.
Znalazłem na klubowym forum Gorzowa wyniki ostatnie zawodników.

"
Tak naszym szło w ostatnich 2 seznionach w Grudziadzu:

2019:
Woźniak 3 (0,0,3)
Kasprzak 11+1 (3,2,0,2,2*,2)
Thomsen 6+3 (2*,1*,1,1,1*)
Zmarzlik 14 (2,3,1,2,3,3)
Karczmarz 0 (0,0,0)

Dla Torunia:
Iversen 6 (2,2,0,0,2)
J.Holder 5 (3,0,1,1,d)

Łaguta - Zmarzlik 1:0,

2018:
Woźniak 7 (1,1,2,3,0)
Kasprzak 11+2 (1,2,3,2,2*,1*)
Zmarzlik 12+1 (1*,2,3,1,3,2)

Dla Torunia
Iversen 10 (3,3,3,1,0,0)
J.Holder 8+1 (3,2,0,1*,2)

2017:

Iversen 10+2 (1*,3,2,2,0,2*)

Najsłabiej w Grudziądzu wypada zdecydowanie Szymon Woźniak. I to tego zawodnika, patrzac tez na aktualną formę należy odstawić od składu."
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Co się w tym Grudziądzu od..waliło...

Kempiński popycha Orła, dramatyczne upadki Thomsena i Buczkowskiego, dla mnie 2 błędne decyzje sędziego, jedna wielka afera. Co myślicie o tym? W magazynie pewnie ciekawie, Ostafiński już cieszy się jakby trafił w totka, bo będzie o czym klepać na SyFach.

Pochwalę się mega fartem, bo gdyby pojechali jeszcze jeden bieg, albo jeszcze dalej to byłoby na czerwono ;)

1595784481974.png
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nieźle się dzieje. Kilkanaście minut po zakończeniu meczu w Grudziądzu Ekstraliga poinformowała, że sędzia Substyk nie poprowadzi już w tym sezonie żadnego spotkania na najwyższym szczeblu. Tym samym pośrednio przyznali, że jakby nie było Pan Remigiusz wypaczył wynik meczu. Oczywiście nikt tego głośno nie powie, ale tak szybka decyzja trochę o tym świadczy. Jakbym był kibicem Stali nie byłbym obecnie najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Najpierw pożar i powtórka meczu w z Eltroxem, którą w obecnej sytuacji będzie bardzo trudno wygrać, teraz tak dziwny mecz w Grudziądzu. Jeśli taka historia zakończyłaby się spadkiem, czego oczywiście gorzowianom nie życzę to chyba byłby to jeden z bardziej spektakularnych sezonów w Ekstralidze.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Jaja jak berety...pomijam fakt toru i proby jego ratowania i ten zielony traktorek a po zawodach nagle kolejne 2 sie pojawiają😂😂 to 2 decyzje sedziego skandaliczne...do wykluczenia Nicki i powtorka w 4 lub wykluczenie Buczka....nooo dawno czegos takiego nie widzialem...Substyk chyba nie lubi Gorzowa😉
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Piątek
godz. 16:00 - II (Motowizja)
godz. 18:00 - E (Eleven Sports)
godz. 20:30 - E (Eleven Sports)


Sobota
godz. 11:45 - II (Motowizja)
godz. 14:00 - I (nSport)

godz. 16:30 - I (nSport)
godz. 19:15 - I (nSport)

Niedziela
godz. 11:45 - II (Motowizja)
godz. 14:00 - I (nSport)
godz. 16:30 - E (nSport)
godz. 19:15 - E (nSport)
nSport pokaże znowu wszystkie 4 mecze live, więc będzie komplet.
11 meczów live w TV w 3 dni
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik

Może tutaj pójdzie mi lepiej, w skrócie szukam strony ze statystykami punktowymi zawodników w różnych konfiguracjach po to by łatwiej było można sprawdzić formę zawodnika co z kolei przyda się do obstawiania h2h lub over/under punktów zawodników.
Wiem, że nie do końca w temacie, ale zależy mi na czasie, bo sezon w pełni i takie narzędzie przyda się na pewno wielu z nam żeby zaoszczędzić nieco pracy.
Znalazłem ofc listy klasyfikacyjne, ale po 1. one podają punkty od początku sezonu a po 2. nie mają lub mają bardzo ograniczone możliwości sortowania i filtrowania danych.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Generalnie znając trochę programowania nie jest to jakoś mega ciężkie do zrobienia, zależy co chciałbyś mieć. Od dłuższego czasu myślę, żeby na podstawie stron zebrać sobie taką bazę. Odezwij się na priv jak według Ciebie powinno coś takiego wyglądać. Nic nie obiecuję, ale jak mnie ktoś zmotywuję, to może się w końcu za to zabiorę. :)
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
A może dałoby się zrobić coś przejrzystego w excelu google, który można byłoby udostępnić dla forumowiczów, a kilka osób zaangażować do uzupełniania. Sprawne filtrowanie pozwoliłoby uzyskać potrzebne informacje. Jeden wiersz zawierałby datę, zawodnika, typ zawodów, ew drużyny, koniecznie jaki tor i wynik punktowy.
Można byłoby sprawdzić jak dany zawodnik jeździ na danym torze, albo na wyjazdach, albo przeciwko wybranemu rywalowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Można byłoby sprawdzić jak dany zawodnik jeździ na danym torze, albo na wyjazdach, albo przeciwko wybranemu rywalowi.
Dokładnie o to chodzi. Też chodziło mi po głowie stworzenie własnego excela, ale zapytałem, żeby nie powielać pracy którą być może ktoś zrobił. Jak widać nie, więc można coś zadziałać w tym temacie. Mogę pomóc jeśli chodzi o tworzenie bazy danych, fajnie gdyby znalazł się ktoś kto napisze taką stronę lub program która będzie to wszystko ładnie nam prezentować.
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik

Może tutaj pójdzie mi lepiej, w skrócie szukam strony ze statystykami punktowymi zawodników w różnych konfiguracjach po to by łatwiej było można sprawdzić formę zawodnika co z kolei przyda się do obstawiania h2h lub over/under punktów zawodników.
Wiem, że nie do końca w temacie, ale zależy mi na czasie, bo sezon w pełni i takie narzędzie przyda się na pewno wielu z nam żeby zaoszczędzić nieco pracy.
Znalazłem ofc listy klasyfikacyjne, ale po 1. one podają punkty od początku sezonu a po 2. nie mają lub mają bardzo ograniczone możliwości sortowania i filtrowania danych.
Może nie do końca jest to, o co Ci chodzi, ale coś może tutaj znajdziesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom