>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Łatwe sposoby zarobku

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
jasne że rozebrac ... dosc sporo tam będzie miedzi ;) jak z silników z lodówki jest ok 1,5 kg ... a miedź dosc dobrze stoi ;)

pozdRawiam,
nikifoR
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
uła ... to sporo tam będzie miedzi :mrgreen:

szkoda że ja nie mam takich silniczków bo tylko wziąsc tarczówkę i jazda :spokodfhgfh:

a co do pracy to roznoszenie ulotek (również niepełnoletni) dużo roboty mało $$ a dziewczyny mogą pracowac jako konsultantki ... też nie ma z tego kokosów ale ma się taniej kosmetyki :jezora:

pozdrawiam
nikifor
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ale trzeba mieć pomysł żeby na takie coś wpaść ???? Kłamstwo ma krutkir nogi podobno, ale te miały 20 lat :p
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Zaczoł sie czas wakacji. Na pewno niektorzy z
Was podjeli juz jakas prace sezonową, lub dopiero ją podejma.
Piszcie co robicie, i ile udaje Wam sie zarobic ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja jadę na zbiór borówki, nie znam dokładnych stawek ale wiem że można naprawdę ładne pieniądze tam zarobić. Zbiory zaczynają sie jakoś za tydzień chyba już ???? Pochodzę 2 tygodnie i zdecyduje czy chce dalej zbierać, no i oczywiście czy się opłaca ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
ja bede prawdopodobnie rozwozić chleb - praca od 2:30 do 10 wiec cały dzień wolny a praca niezbyt cieżka a ok 800 zł piechota nie chodzi
szczerze mowiac to nie wiem czy bym sie zdecydowal na prace za 800 zł. W prawdzie praca ciekawa, ale nocne wstawanie jest bardzo meczące. Ja za okolo 1600 zł miesięcznie mialem propozycje pracy na nocki w przetworstwie owoców, ale sie nie zdecydowalem, bo wolalem za te same pieniadze pracowac jako magazynier w SuperSamie :mrgreen: :mrgreen:
 
A 2

areklipno

Użytkownik
tak autko dają, wystarczy kat B
jeśli chodzi o uciążliwość to może i tak jest ale dla mnie ta robota to bomba bo zależało mi żeby mieć wolne w ciagu dnia (12-22) a tu wszystko byłoby fajnie
a jeśli chodzi o 800 zł to mi wystarczy jako 1 powazna praca :p
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
pierwsza powazna praca dla mnie to bylo wykoncznie wnetrza hotelu. I nie narzekalem na zarobki. Wyszlo mi na miesiąc okolo 1800 zł :mrgreen:
 
A 2

areklipno

Użytkownik
dzisiaj byłem u tego gościa już osobiście i bedzie jeszcze lepiej bo robota od 4 do 10 i pozostaje 800 zł na reke także gitara
 
L 45

laha

Forum VIP
A ja bym prosił o sposób na automaty. Moze być na pw moze być dla ogółu

Odwdziecze sie bonem na BAH / 5&#39;takiem na MB
 
Do góry Bottom