>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Łatwe sposoby zarobku

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
jasne że rozebrac ... dosc sporo tam będzie miedzi ;) jak z silników z lodówki jest ok 1,5 kg ... a miedź dosc dobrze stoi ;)

pozdRawiam,
nikifoR
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
uła ... to sporo tam będzie miedzi :mrgreen:

szkoda że ja nie mam takich silniczków bo tylko wziąsc tarczówkę i jazda :spokodfhgfh:

a co do pracy to roznoszenie ulotek (również niepełnoletni) dużo roboty mało $$ a dziewczyny mogą pracowac jako konsultantki ... też nie ma z tego kokosów ale ma się taniej kosmetyki :jezora:

pozdrawiam
nikifor
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ale trzeba mieć pomysł żeby na takie coś wpaść ???? Kłamstwo ma krutkir nogi podobno, ale te miały 20 lat :p
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Zaczoł sie czas wakacji. Na pewno niektorzy z
Was podjeli juz jakas prace sezonową, lub dopiero ją podejma.
Piszcie co robicie, i ile udaje Wam sie zarobic ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja jadę na zbiór borówki, nie znam dokładnych stawek ale wiem że można naprawdę ładne pieniądze tam zarobić. Zbiory zaczynają sie jakoś za tydzień chyba już ???? Pochodzę 2 tygodnie i zdecyduje czy chce dalej zbierać, no i oczywiście czy się opłaca ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
ja bede prawdopodobnie rozwozić chleb - praca od 2:30 do 10 wiec cały dzień wolny a praca niezbyt cieżka a ok 800 zł piechota nie chodzi
szczerze mowiac to nie wiem czy bym sie zdecydowal na prace za 800 zł. W prawdzie praca ciekawa, ale nocne wstawanie jest bardzo meczące. Ja za okolo 1600 zł miesięcznie mialem propozycje pracy na nocki w przetworstwie owoców, ale sie nie zdecydowalem, bo wolalem za te same pieniadze pracowac jako magazynier w SuperSamie :mrgreen: :mrgreen:
 
A 2

areklipno

Użytkownik
tak autko dają, wystarczy kat B
jeśli chodzi o uciążliwość to może i tak jest ale dla mnie ta robota to bomba bo zależało mi żeby mieć wolne w ciagu dnia (12-22) a tu wszystko byłoby fajnie
a jeśli chodzi o 800 zł to mi wystarczy jako 1 powazna praca :p
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
pierwsza powazna praca dla mnie to bylo wykoncznie wnetrza hotelu. I nie narzekalem na zarobki. Wyszlo mi na miesiąc okolo 1800 zł :mrgreen:
 
A 2

areklipno

Użytkownik
dzisiaj byłem u tego gościa już osobiście i bedzie jeszcze lepiej bo robota od 4 do 10 i pozostaje 800 zł na reke także gitara
 
L 45

laha

Forum VIP
A ja bym prosił o sposób na automaty. Moze być na pw moze być dla ogółu

Odwdziecze sie bonem na BAH / 5&#39;takiem na MB
 
Do góry Bottom