>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Łatwe sposoby zarobku

J 53

jaqbts

Użytkownik
Witam. Nie widzialem przede mna takiego tematu wiec zalozylem nowy. Chodzi o latwe zarabianie kasy czyli to co Polacy lubia najbardziej. Wyrazcie swoje opinie i co wy robicie w tym celu, co polecacie a moze ktos skorzysta :grin: pozdrawiam.
 
W 0

wysoch

Użytkownik
zawsze troche grosza uda mi się wyrwać od babci za to że wyniosę śmieci, wyprowadze psa na spacer i już jakiś szmal na rozmnożenie jest. Więc ide do buka i mnoże go dalej o ile nie przegram :mrgreen:
 
E 0

emdoka

Użytkownik
A ja mimo ze Polakiem jestem to polecam inny sposób.Zamiast ciągle naciągac starszych babcie itp to weź sie do uczciwej tyrki (np w wakacje),zarobisz kase i zobaczysz,że do buka tak szybko nie polecisz.Wtedy można docenić wartość pieniądza,tym bardziej że rodzice kurek z kasą kiedyś zakręcić mogą...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Witam. Nie widzialem przede mna takiego tematu wiec zalozylem nowy. Chodzi o latwe zarabianie kasy czyli to co Polacy lubia najbardziej. Wyrazcie swoje opinie i co wy robicie w tym celu, co polecacie a moze ktos skorzysta :grin: pozdrawiam.
Może to dla Ciebie będzie przestroga ale o moją głupotę przez 2 miesiące byłem zadłużony 1300zł w banku przez zakłady bukmacherskie :zoltakartka: (tennis i niezapomniany głupi mecz) Teraz sytuacja się odwróciła 1180zł wygrałem w GB na meczach elim. do Euro2008. ( za pożyczoną kasę z ... banku-karty kredytowej)
Teraz jestem ok -20 zł dłużny bankowi (karta kredytowa -debet) ale mam w grze zakład na Buffalo zwycięstwo w konferencji wschodniej (spore prawdopodobieństwo że będzie ok i 420zł wpadnie). Wkrótce będzie tenis na nawierzchni clay-może tam się uda zarobić dużo więcej ;). Teraz może kasa z konkursu wpadnie to będzie na ✅
Dodatkowo kombinuje robiąc plany spłaty długów dla leniwych studentów 1 roku (nie wiem po ile to liczyć czy po 15zł czy po 10 bo to easy ale jak im się nie chce :jezora: )

Lecz jaki z tego morał dla Ciebie. Jak chcesz się szybko i łatwo dorobić na zakładach to zapomnij o tym :!:
Niech ja będę dla Ciebie negatywnym przykładem, a wychodzę teraz na swoje dzięki odrobinie szczęścia, zaangażowania.
Jeżeli chcesz naprawdę poczuć wartość pieniądza, to musisz go zarobić i to uczciwie.
Ja w 5 klasie sz. średniej roznosiłem ulotki po blokach. Efekt był bombowy. Miałem fantastycznie wyrobione mięśnie nóg i kondycję (bieganie po piętrach małych bloków) lecz pierwsze 7 dni było ciężkie.


Najlepsze dla mnie chwile związane z bukmacherką :?: przełom kwiecień-maj z 50zł w 14 dni miałem 1200zł na tenisie i Copa Libertadores. (wielkie dzięki za typy i pomoc dla Arkadiusa86 )kupiłem sobie wtedy drobie perfumki, spodnie, nagrywarkę i masę innych rzeczy a potem z tego co zostało (ok 200zł) postawiłem rzekome pewniaki w Piłce nożnej i jeden z nich zremisował, i dałem sobie spokój do czerwca ????

Pamiętaj lokuj jedynie nadwyżki pieniędzy w zakłady. Nie traktuj tego jako źródła utrzymania. Owszem da się z tego wyżyć ale jak inwestujesz np 1000zł żeby wygrać 1500 czy max 2000zł nie inaczej. :zoltakartka: Czego nie sugeruję Ci żebyś próbował, bo strata takich pieniędzy to naprawdę szok (jak grasz 1 raz za taką sumę)
(chcesz zobaczyć ten szok przegrania 1000zł a potem kolejnych :?: pisz na PW to Ci wyślę link do screena-może to da Ci wiele domyślenia zanim postawisz kasę u buka)

To tyle ;)

Pozdro
K1985 ;-)
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
takich pieniędzy to naprawdę szok (jak grasz 1 raz za taką sumę)
o zgadzam sie z toba w 100000%, ja mialemtaki przypadek ze niewplacajac nic zarobilem 1200zl w 2 dni, gralem w pokera dla polakow , wygralem 35$ i z tego zorbilem 1200zł na zakladach , chcialem wiecej, postawielm na tenis 1000zł przy kursie 1.30 i lipa wtopa a nigdyniegralem za takie stawki ;/ a te 200zl reszty to porpstu chcaielm to odrobic jak najszybciej i postawielm all na kurs 6.00 na drugi dzien stan konta 0.83gr, jesli masz czas i checi to graj w pokera w tuniejachan sam poczate darmowki a pozniej wesciowki za jakies drobne, przy odrobinie szczescia i umiejetnosci mozna sporo zarobic pozdro
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Krzysztof1985 dzieki za ciekawa odpowiedz. ;-) u buka gram jakies 2 lata. nigdy nie gralem za takie wysokie sumy i mysle ze nie bede. 200zl to maks wkladu jak dla mnie i staram sie to traktowac jako hobby. Zastanawiam sie wlasnie nad innymi ciekawymi sposobami zarobku w necie jak np. handlowanie na allegro itd. Mazaq dziekuje bardzo za te linki. Na pewno skorzystam ????

Pozdrawiam.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
NApisalem cale wypracowanie na temat wyzej zamieszczonego posta, ale mi sie kurde skasowalo, wiec teraz bedzie krotko i na temat:

Po 1: Jesli mialbys taki program, to czy sprzedalbys go komukolwiek?? Przeciez jakby faktycznie dzialal, to by sie to szybciej roznioslo niz bys zauwazyl i jakby wszsyscy wygrywali, to wygrane liczone bylyby w zlotowkach lub groszach (wygrana zalezy od liczby zawartych zakladow i co wazniejsze od liczby wygranych [np. kumulacja 10 mln -&gt; wygrywa jedna osoba to dostaje 10 mln zl a jesli wygra 10 mln ludzi, to kazy dostaje 1zl...])

Po2: EJsli pisze ze ma co miesiac do 2000 zl, to czemu nie gra 10x tyle kuponow i nie zarabia 20000zl?

Przeciez jak sprzeda ten program 10 osobom, to tak jakby puszczal 10x wiecej kuponow...

Po3: Dowody jakie zamiescil sa zadne, z tego wzgledu, ze nie problem po sieci znalesc pelno trafionych kuponow, ktore mozna sobie skopiowac...

Po4: Zwroc uwage na podstrone &quot;moje wygrane&quot;. Banalny chwyt psychologiczny... Jak ludzie widza duze sumy to sie od razu podpalaja.

Rownie dobrze moge napisac, ze ja tez mam system, a moje wygrane to: styczen: 121342zl, a w lutym, to juz musialem drugie konto zakladac, bo w tym miejsca nie ma ;)


Po5: latwo obczaic o co chodzi w tym programie... Jestem przekonany, ze program na podstawie archiwum wygranych wskazuje liczby ktore zostawy wiecej razy wylosowane od innych... I jesli bedziesz wiedzial, ze liczba 5 wypadla 6razy, a 20, 8 razy, to czy to da ci pewnosc, ze dzisiaj padnie 20 a nie 5..?

Po6 i ostatnie ???? : POszukaj w sieci a na bank znajdziesz ten program.. Moze pod inna nazwa, ale na pewno sie znajdzie...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Pewnie ktoś wam kity wciska o Multi Level Marktingu :?: (MLM) haha zejdźcie na ziemię.
To nie działa, nie znajdziesz 10 czy 100 nie myślących którzy Ci zapłacą i oni znów znajdą kolejnych.... To działało przez pewien okres w USA a potem klapoten
Tylko za garmanicą się możesz czegoś więcej dorobić (€) bo w Polsce to poprostu ręce załamać :|
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
a ja dosc duzo zarobilem na eurobarre ???? okolo 400 euro pozniej przestalem i teraz znowu zaczynam

placa 100% od poleconego i w sumie idzie na tym zarobic ????
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
a ja dosc duzo zarobilem na eurobarre ???? okolo 400 euro pozniej przestalem i teraz znowu zaczynam

placa 100% od poleconego i w sumie idzie na tym zarobic
Shaker jakbys mogl to napisz w jakim czasie tyle zrobiles i co to dokladnie jest bo szczerze mowiac nie wiem:p
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
mam pod soba 36 refkow w miare aktywnych
i zrobilem to w 2 miechy okolo
to taki maly baner ktory wyswietla ci sie na gorze puliptu i tam sie zmieniaja reklamy i oni za to placa.
a jak kogos zapiszesz dostajesz 100% jego punktow

kiedys placili na moneybookers a teraz staram sie dowiedziec gdzie placa ????
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
co miesiac wskaznik przeliczania punktow na kase jest wiekszy
nie duzo ale wiecej
tutaj samemu sie duzo nie zarobi
wczoraj liczylem jak oni to licza i to jest tak
1 punkt razy ( obecnie 6.96 ) i podzielic przez 100.000 = nasz zarobek
hmmm wydaje sie nie duzo
ale 400 euro w dwa miechy zarobilem (dzieki poleconym oczywiscie ) i firma placi bardzo szybko na Pay Pal
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
generalnie to trzeba jednak wziac sie w garsc i isc do pracy

nie wiem ile komu potrzeba, ja zaczynalem pracujac w rolnictwie po 4,70zl za godzine (legalnie; cale wakacje, tj 3 miesiace - student ???? ), po 10 godzinach dziennie na polu bylem tak zmeczony, ze nic kompletnie mie sie nie chcialo, jak odbieralem wyplate to ta kasa mnie nie cieszyla, bo nie mialem sil nawet w niedziele isc na piwo czy na basen, po prostu wolalem przespac caly dzien... koszmar!!!

teraz mam na wakacje prace za 100zl dziennie, zbiorka u szefa o 8, zaladunek sprzetu, 9 wyjazd od wawy (okolo 80km), pracujemy 6-8 godzin, powrot do domu, jestem w domu okolo 19-22 (zalezy od dnia, srednio jest to godzina 21), tak przez 5 dni w tygodniu, na czarno

jestem zadowolony bo praca jest dosc lekka i jak dla mnie niezle platna...
trzeba poszukac i nie liczyc ze ktos na necie da wam cos za darmo, uczciwa praca daje kase i satysfakcje, inaczej sie traktuje samemu zarobiona kase, zreszta to fajne uczucie jak sie dostaje kase za to co zrobiles, a nie wyciagniete od rodzicow etc ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
hmmm z tego co wiem nałatwiejszym i nieutciwym sposobem zarobku jest przekrent wiadome ryzko jest ale niektórzy lubią ryzko oszukiwac mozna na rózne sposoby z tego co wiem najłatwiejszymi są automaty z napojami itp mozna tez próbowac na inne sposoby juz bardziej ryzkowne ale do tego trzeba miec łeb.
 
K 0

karbi

Użytkownik
hmmm z tego co wiem nałatwiejszym i nieutciwym sposobem zarobku jest przekrent wiadome ryzko jest ale niektórzy lubią ryzko oszukiwac mozna na rózne sposoby z tego co wiem najłatwiejszymi są automaty z napojami itp mozna tez próbowac na inne sposoby juz bardziej ryzkowne ale do tego trzeba miec łeb.

Kocham automaty. :grin: Tyle kasy można wyciągnąć....... Polecam automaty PEPSI oraz M&amp;M&#39;s :grin:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Kocham automaty. :grin: Tyle kasy można wyciągnąć....... Polecam automaty PEPSI oraz M&amp;M&#39;s :grin:
A jak to dokładniej zrobić :?: Napisz tutaj ale jak nie będzie można to na PM ???? Będę wdzięczny ????
 
Do góry Bottom