>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Ćwierćfinał] Juventus - FC Barcelona [11.04.2017]

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Barcelona gra tragedie na wyjazdach.. Baty od Paryzan, baty od Malagi, bodaj Depor tez ich scisnal.. Juve u siebie mocne i jest w stanie zgarnac tu komplet punktow.. Ja ide w Juve, z racji tego ze sa bardziej solidni, atut wlasnego boiska i koszmarna gra Barcy na wyjazdach.. 1:0, 2:0 jak byk i barca na Camp Nou znowu bedzie gonic. Juve 2.6 bet-at-home
Totalna miazga.. 3:0 Juve. Barca slaba out z LM. Juve nie PSG , watpie, zeby Barca im wbila 3 bramki, tu juz nie bedzie powrotu. Brawo Juve.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Juventus - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: forBET
Analiza:
W tym meczu śmiało stawiam na ekipę gospodarzy i powiem szczerze, że jak czytam co niektóry komentarze tutaj to aż czasem odechciewa się wchodzić.
Juventus zdecydowany faworyt u siebie i kurs 2,50 to jest value. Można nawet śmiało stawiać na awans Juventusu.
Barcelona w kiepskiej formie, pokazał to ostatni mecz z Malagą &quot;odpuszczony&quot; hehe dobre... i te słowa L. Enrique &quot;zagraliśmy dobry mecz&quot;, nie wiem czy on to powiedział pół żartem pół serio czy może nie oglądał tego meczu... Tam 9 na 11 piłkarzy zagrali tragedię... i Oni doskonale o tym wiedzą, mieli szanse odrobić 2 punkty do Realu po remisie z Atletico a oni jeszcze 1 punkt stracili...
Juventus u siebie jest po prostu kapitalne, nie przegrywają meczu, prowadzą wyraźnie w lidze, są w finale Pucharu Włoch, w 1/8 ograli bardzo łatwo Porto 3:0...
W ekipie gospodarzy jedynie kontuzjowany jest M. Pjaca ale on i tak by nie zagrał w pierwszym składzie natomiast w Barcelonie nie zobaczymy S. Busquets oraz Rafinha a tu już jest większe osłabienie ponieważ oboje mogli by wystąpić w pierwszym składzie, no Busquets to jest pewniak.
Tutaj Barcelona może liczyc jedynie na remis na nic więcej ich po prostu nie stać.
Powodzenia.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Adamo80 proszę Cię odpuść. Chłopaki punktują Twoją argumentację jak leci a Ty dalej brniesz w swoje. Rok w rok bezsensownie wywołujesz &quot;wyższość&quot; lig, rok w rok stawiasz te swoje handicapy na Bayerny i Barcelony i rok w rok efekt jest taki sam. Fajnie, że jesteś aktywny i nakręcasz dyskusję ale czasami aż szkoda czytać. Żeby się zbędnie nie rozpisywać powiem tylko, że nie widzę tu zwycięstwa Barcelony a czemu to wystarczy poczytać wyżej. Niemniej jednak choć kurs kuszący to na zwycięstwo Juve również nie postawię. Barca to wciąż Barca i trzeba ją traktować z respektem. Zasugeruję się tym o czym wspomnieli ibis oraz scyzor a więc iskry na linii Suarez - Chiellini.
1) Marciniak nie należy do skąpych sędziów. Nie rozdaje na lewo i prawo ale jak coś mu się nie podoba to daje kartkę bez wahania.
2) Uważam, że emocje będą dość spore bo daję małe szanse na korzystny wynik gości.
3) Suarez lubi zapuścić nura a nasz rodak doskonale o tym wie.
4) W szatni Barcy na pewno nie ma zachwytów po ostatnim meczu z Malagą. Messi i spółka stracili fantastyczną okazję by wrócić na szczyt tabeli.
5) Nie wiadomo co zagra Marszczerano(albo ktoś inny) na DP. Może być potrzebna taktyczna pomoc od chłopaków z przodu. Juve pewnie zagra głębiej licząc na kontry.
6) Włosi są cwani i bezlitośnie podnoszą przeciwnikom ciśnienie jako element taktyczny.
7) Kurs na kartkę Urugwajczyka wynosi @2.70 co wziąwszy pod uwagę jego pozycję jest ultra niskie. Masówka czy buki wychodzą z podobnych założeń co ja?
Suarez kartka @2.70 Unibet ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 0

winchester

Użytkownik
Widać że sporo osób nadal ma ból pewnej tylnej części ciała po historycznej remontadzie Barcelony przeciwko PSG. Sędziowie się mylą i będą mylić, do czasu kiedy nie zostaną wprowadzone wideo-powtórki. Nie ma sensu dyskutować o podjętych decyzjach sędziowskich, bo i tak już nic nie zmieni wyniku meczu.
Co do samego meczu, sądzę że będziemy świadkami ostrożnej gry z obu stron. Z jednej strony Juventus chcący zachować czyste konto, z drugiej Barcelona którą remis powinien zadowolić w zupełności. Stawiałbym under 2,5, ale poczekam na oficjalne składy. Enrique powinień postawić na sprawdzone 4-3-3 z Mascherano, wracającym do dobrej formy Rakiticiem i oszczędzanym ostatnio Iniestą. 3-4-3 według mnie byłoby samobójstwem, w tym systemie niemal na pewno zagrałby fatalny Gomes, a kontrataki Juventusu będą zabójcze.
Odniosę się też do mitu słabej obrony Barcy. Para stoperów Pique-Umtiti jest bardzo pewna i popełnia mało błędów, gorzej to wygląda jeśli chodzi o boki obrony: ultra ofensywny Alba, często zostawiający dziurę na lewej stronie boiska i S. Roberto, czyli nominalny ŚP przerobiony na prawego obrońcę, któremu zdarzają się mniejsze błedy. Zespół Barcelony stracił 5 goli mniej niż liderujący Real Madryt, więc ta obrona wcale tak słaba nie jest jak niektórzy myślą. Zazwyczaj traci gole po stałych fragmentach gry i po kontrach, co działa na korzyść Juve. Argument o formie Barcy po meczu z Malagą zupełnie do mnie nie trafia. Najgorsi na boisku byli Denis, Mathieu i Gomes, którzy wielce prawdopodobnie nie zagrają z Juve. Poza tym Barcy bardzo rzadko przytrafiają się 2 słabe mecze z rzędu. Mimo wszystko będzie piekielnie trudno wygrać na terenie Juve, którzy od dwóch lat nie przegrali meczu na swoim stadionie.
Reasumując, będę czekał na oficjalne składy z następnymi betami, a na tu i teraz stawiam awans Juventusu, widząc w tym value. Szanse na awans oceniam 55-45 na korzyść Barcelony.
Awans Juventusu 2,67 marathonbet
 
arass1 172,3K

arass1

Użytkownik
Juventus - Barcelona
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.70
Bukmacher: forBet
Analiza:
Świetnie zapowiadające się spotkanie, w którym moim zdaniem oba zespoły zakończą ze strzeloną bramką. Juventus gra u siebie i kiedy jak nie teraz ma wypracować sobie jakąś zaliczkę. Świetna gra defensywna tego zespołu to żadne odkrycie, ale powinni mieć przynajmniej kilka okazji do zdobycia bramki w tym meczu i moim skromnym zdaniem przynajmniej raz uda im się wpakować piłkę do siatki rywala, który ostatnimi czasy nie porywa swoją grą delikatnie mówiąc. Taka Malaga strzela im dwa gole, więc mistrzowie Włoch są to tym bardziej w stanie zrobić.
Z drugiej strony Barcelona, która nie gra najlepszej swojej piłki też będzie miała swoje okazje i uważam, że posiadają tak ogromną siłę ognia, że im także uda się pokonać bramkarz rywali. Dla mnie BTS jak się patrzy.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nie jstem fanem Juve i też za tym zespołem jakoś nie przepadam. Mam tak kilku zawodników, których lubię, ale na Juve postawię dlatego, że Barca to dno i kupa mułu. I tylko nie wiem, czy ten muł ma początek w tridente, czy winny jest ten tak zwany trener. Mecze wyjazdowe Barcelony to pokaz żenady. Deportivo, PSG, Malaga... Śmiem twierdzić, że warszawska Legia w tych sotkaniach tak by się nie zbłaźniła.
Juve u siebie punktuje regularnie, zresztą na wyjazdach też. Solidna defensywa, świetny bramkarz, bardzo dobry środek pola i trochę chimeryczna napaść.
Dla mnie 1 wchodzi jak w masło, a po cichu liczę handicap 1(-1)
Ale zostanę przy 1
Juve - Barca typ 1 kurs 2,65 (promocja) bukmacher nieznany (legalnych nie poważam)
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Dobra pany Barcelona bez Busqetsa tego nie wygra ale w moim odczuciu tez nie przegra. A patrząc na typy co lecą na to spotkanie malo kto to stawia wiec powinno siąsc. Barcelonie to wystarczy juve tez bedzie sie balo otworzyc w 1 spotkaniu.
Fortuna X kurs 3.27
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Barca odpada jest kilka czynników.
Rewanż za finał LM
Barca gra piach totalny bez Busqetsa to już w ogóle będzie cyrk.
Wygrali z PSG wielu z Was powie po historycznej remontadzie a ja wiem jedno po wątku naszego tysiąclecia bo odkąd skończyłem 14 lat w 2000 roku nie widziałem takiego przekręconego meczu jak ten w Barcelonie.
To mi mówi jedno nie nie to że Barca przejdzie dalej.Ktoś ich tam wepchał a teraz w spokoju mogą polecieć bo umówmy się z taką linią obrony i taką linią pomocy(bo to co gra Don Andres ostatnio i Andre Goes itd) to oni sobie mogą wygrać LM ale w Football Managera.
Juventus jeśli odpadnie w tej rywalizacji po prostu się zbłaźni a wystarczy chyba że Paryżanie to zrobili
Nic dwa razy się nie zdarza zabierać mi tą Barcę.
Juventus win 2.60
Unibet
Swoją drogą dlaczego moderator pisze że nie przywołujemy już męczy z PSG?
Nasza wina że poleciał wałek?
Czy to nie część analizy kolejnego meczu w LM?
Tak zamiatacie pod dywan ludzie a potem wychodzą jakieś 12-0 rezerwy nowy rekord piłkarze z przeciwnej ekipy płaczą a okazuje się że to sprzedany wałek był przez włoskiego inwestora.
Więcej powagi panowie nie zachowujcie się jak dzieci wszyscy oszukują bo to świat pieniądzy nie zamiatajcie tego pod dywan to część analizy na forum bukmacherskie
Ja to się czuje jak Stonoga na tym forum ????
✅ ✅ ✅
To był easy bet w tym wypadku każdy był prorokiem Barcelona out!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Konar25 - proszę Cię nie zaczynaj od nowa swoich głupot na temat wałku, sprzedanych spotkań itd.
Analizy typu - to oni sobie mogą wygrać LM ale w Football Managera, będą kończyły się usunięciami postu, ostrzeżeniami.
Starczy wypisywania tych głupot i przekomarzania się jak małe dzieci na podwórku. Czekam na dobre Typy i podane argumenty co do tego spotkania. kolejne posty nie na temat będą leciały.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Mecz: Juventus - Barcelona
Typ: Juventus ✅✅ wynik: 3-0 pewne zwycięstwo Juve
Kurs: 2.62
Bukmacher: unibet
Analiza:


Mecz 1/4 Ligi Mistrzów. Jeden z 2 meczów w tej fazie, gdzie mierzą się topowe drużyny w Europie. Barcelona w tym topie utrzymuje się już dobre kilkanaście lat, Juventus, po sukcesach osiąganych na przełomie XX i XXI wieku i nieco słabszym okresie w następnych latach, od 2-3 lat znów jest groźny dla każdej europejskiej drużyny.

Sytuacja w tabelach ligowych jest różna dla obu ekip. Juventus pewnie zmierza po 6. z rządu Mistrzostwo Włoch. Ekipa z Turynu zdominowała ligę w ostatnich latach i choć czuje lekki oddech za plecami Romy, czy Napoli, to nie chcę mi się wierzyć, że mogłaby oddać tytuł w ostatnich kolejkach sezonu. Mają serię 12 meczów ligowych bez porażki, są u siebie niepokonani (2 remisy) i tylko kataklizm mógłby im odebrać Scudetto za sezon 2016/17. W Hiszpanii walka o mistrzostwo jest trochę bardziej zacięta. Barcelona jest 2 w tabeli, ze stratą 3 pkt do Realu i z 1 rozegranym meczem więcej. Bardzo trudno będzie o 3. z rzędu Mistrzostwo Hiszpanii. Barcelona, o ile u siebie wygląda całkiem nieźle, to na wyjazdach ostatnimi czasy prezentuje się słabo. Porażka w ostatniej kolejce z Malagą 0-2, wcześniej z Deportivo 1-2, czy pamiętne 0-4 z PSG pokazują, że Katalończycy mają problemy poza Camp Nou. Nie spodziewam się, żeby znaleźli receptę na te problemy we Włoszech. Jeżeli chodzi o kontuzjowanych, to w Juve nie zagra Pjaca, a w Barcelonie Busquets i Rafinha i jest to dużo większe osłabienie. Porównując składy obydwu ekip, śmiało można stwierdzić, że bramkarz, jak i obrona są mocniejszymi punktami Juventusu. Z atakiem Messi-Suarez-Neymar, jeśli chodzi o jakość piłkarską, może się równać chyba tylko madryckie BBC, więc w ataku widzę lekką przewagę Katalończyków (choć Dybala i Higuain też są zawodnikami światowej klasy). Jeżeli chodzi o pomoc, to jeszcze kilka sezonów temu nie byłoby dyskusji, kto w środku pola jest lepszy. Ale ostatnio środek to duże zmartwienie Barcelony. Iniesta coraz starszy, w dodatku w słabszej dyspozycji, Busquets nie zagra, Rakitic i Andre Gomes są dobrymi zawodnikami, ale czegoś im brakuje. Uważam, że Khedira, Marchisio, Pjanic czy Cuadrado nie odstają od nich poziomem.

Podsumowując, ja stawiam dzisiaj na Juventus. Grają u siebie, gdzie czują się bardzo pewnie, są w świetnej dyspozycji i mogą sobie wypracować dobry wynik przed rewanżem w Hiszpanii. Barcelona nie gra dobrze na wyjazdach. Dzisiaj wypada im również podstawowy defensywny pomocnik, co jest dużym osłabieniem. Wiadomo, że Katalończycy są zawsze groźni. Mają piłkarzy, którzy w pojedynkę mogą rozstrzygnąć losy rywalizacji. Ale nie wydaje mi się, żeby stało się to dziś. Rywal jest, moim zdaniem, zbyt dobrze dysponowany i w dzisiejszy wieczór kibice zgromadzeni na Juventus Stadium będą mogli świętować zwycięstwo swojej drużyny.
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Co Wy z tą kartką Neymara, zapoznajcie się z oficjalnym regulaminem Champions League, 3,5,7,9 itd. kartkek to zawieszenie. Neymar mając 4 na koncie nie może dostać kartki, tym bardziej, że ostatnio dostał nauczkę z Malagą.
Jeśli miałbym celować już w kogoś kartkę to byłby to Umtiti, który śmiało może dostać zarówno w pierwszym meczu, jak i w rewanżu po żółtej kartce, bo żadnej nie ma na koncie, a na półfinały i tak kartki się zerują. Pique musi zachować ostrożność bo jemu tak samo jak Neymarowi i Rakiticowi grozi zawieszenie. Poza tym Umtiti dość często faulował w poprzednich meczach na tle innych zawodników Barcelony. Kurs 3.20 Unibet. ✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widać że sporo osób nadal ma ból pewnej tylnej części ciała po historycznej remontadzie Barcelony przeciwko PSG. Sędziowie się mylą i będą mylić, do czasu kiedy nie zostaną wprowadzone wideo-powtórki. Nie ma sensu dyskutować o podjętych decyzjach sędziowskich, bo i tak już nic nie zmieni wyniku meczu.
Co do samego meczu, sądzę że będziemy świadkami ostrożnej gry z obu stron. Z jednej strony Juventus chcący zachować czyste konto, z drugiej Barcelona którą remis powinien zadowolić w zupełności. Stawiałbym under 2,5, ale poczekam na oficjalne składy. Enrique powinień postawić na sprawdzone 4-3-3 z Mascherano, wracającym do dobrej formy Rakiticiem i oszczędzanym ostatnio Iniestą. 3-4-3 według mnie byłoby samobójstwem, w tym systemie niemal na pewno zagrałby fatalny Gomes, a kontrataki Juventusu będą zabójcze.
Odniosę się też do mitu słabej obrony Barcy. Para stoperów Pique-Umtiti jest bardzo pewna i popełnia mało błędów, gorzej to wygląda jeśli chodzi o boki obrony: ultra ofensywny Alba, często zostawiający dziurę na lewej stronie boiska i S. Roberto, czyli nominalny ŚP przerobiony na prawego obrońcę, któremu zdarzają się mniejsze błedy. Zespół Barcelony stracił 5 goli mniej niż liderujący Real Madryt, więc ta obrona wcale tak słaba nie jest jak niektórzy myślą. Zazwyczaj traci gole po stałych fragmentach gry i po kontrach, co działa na korzyść Juve. Argument o formie Barcy po meczu z Malagą zupełnie do mnie nie trafia. Najgorsi na boisku byli Denis, Mathieu i Gomes, którzy wielce prawdopodobnie nie zagrają z Juve. Poza tym Barcy bardzo rzadko przytrafiają się 2 słabe mecze z rzędu. Mimo wszystko będzie piekielnie trudno wygrać na terenie Juve, którzy od dwóch lat nie przegrali meczu na swoim stadionie.
Reasumując, będę czekał na oficjalne składy z następnymi betami, a na tu i teraz stawiam awans Juventusu, widząc w tym value. Szanse na awans oceniam 55-45 na korzyść Barcelony.
Awans Juventusu 2,67 marathonbet
Cała analiza, zresztą słuszna jest napisana pod Barcelonę, a na końcu typ i to nawet nie czystą 1 dzisiaj tylko na awans. Można wiedzieć dlaczego pomimo tej obrony grasz jednak na Juventus ?
Barcelona gra tragedie na wyjazdach.. Baty od Paryzan, baty od Malagi, bodaj Depor tez ich scisnal..
Tak po prawdzie to Barcelona na wyjeździe dotąd w tym sezonie przegrała dokładnie 6 meczy:
0:2 z Malagą w lidze
2:1 z Depotivo w lidze
4:0 z PSG w LM
2:1 z Bilbao w Pucharze
3:1 z City w LM
4:3 z Celtą w lidze
Juventus rzeczywiście bardzo mocny z nikim dotąd nie przegrał choć w Super Pucharze odpadł z Milanem jednak nawet w czasie regulaminowym był remis. Natomiast jak już wielokrotnie wcześniej pisałem nie mierzył się z taką potęgą jak Barcelona. Zrobiła się niezła masówka na Juventus. Jak dotąd oprócz mnie i jednej jeszcze osoby nikt nie zagrał Barcelony. Zobaczymy niebawem. Mnie jeszcze żaden argument nie przekonał żeby grać dzisiaj na Juventus. Głównie gram awans, za małe stawki czysta 2. Parę betów 2x. A myślę, że będzie remis.
Nie jestem jakimś zwolennikiem analizy H2H. Ostatni mecz 6 czerwca 2015 r było 1:3 w LM., a jedyną bramkę dla Juve strzelił... nie obecny dziś Morata.Natomiast dla Barcelony strzelili piłkarze którzy wciąż grają w Barsie: Rakitic, Suarez, Neymar. A jeszcze wcześniej już bardzo dawno temu w 2003 r były dwa remisy po 1:1 w czasie regulaminowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem entuzjazmu ludzi grajacych w stronę Barcy. Juventus u siebie jest bardzo mocny ta drużyna jest lepsza niż ta, która przegrała finał z Barcelona, w dodatku Pipita w świetnej formie do tego dochodzi Dybala i Mandzukic czy taki talent jak Pjaca, nie zapominajac o Danim Alvesu, który Barce zna lepiej niż ktokolwiek inny. Katwlonczycy na wyjazdach grają słabo, ogólnie nie zachwycają i to, że nie odpadli z Psg to wina Paryżan a nie zasługa &quot;wielkiej&quot; Barcy. Value w kursie na Juve wielkie i wiadomo, że każdej drużynie ciężko się gra we Włoszech a zwłaszcza na Juventus Stadium ???? nie będę tu pisać kto awansuje bo wdg mnie szansę są na na 50 ale dziś pobieram na grubo kurs na Juve.
Juventus @ 2.70 Fortuna✅✅
Mówilem ????
 
W 0

winchester

Użytkownik
Cała analiza, zresztą słuszna jest napisana pod Barcelonę, a na końcu typ i to nawet nie czystą 1 dzisiaj tylko na awans. Można wiedzieć dlaczego pomimo tej obrony grasz jednak na Juventus ?
Po prostu chce mieć coś na osłodę po ewentualnym braku awansu mojej ulubionej drużyny, a poza tym tak jak napisałem, oceniam szanse 55-45 dla Barcy, więc kurs 2,67 na awans Juve jest całkiem przyzwoitym value betem. Dzisiaj poczekam na składy, bo od tego może dużo zależeć. Jeśli Barca wyjdzie 3-4-3 z mascherano jako półprawym i Gomesem w środku pola to możemy być świadkami wielu bramek, zwłaszcza ze strony Juve. W takim wypadku na pewno pójdę w stronę Juve i overu/bttsu. Wierzę, że Enrique pójdzie po zdrowy rozsądek i postawi na 4-3-3, a wtedu wynik meczu powinien zakręci się w okolicach 1-0, 0-0, 1-1. Może nawet postawie remis i under 2,5. Poczekajmy na oficjalne składy.
Btw niezła masówka robi się z betu na Juventus, choć ja osobiście nie lubię tego określenia, bo wiem że nie ma to żadnego wpływu na wynik meczu.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem entuzjazmu ludzi grajacych w stronę Barcy. Juventus u siebie jest bardzo mocny ta drużyna jest lepsza niż ta, która przegrała finał z Barcelona, w dodatku Pipita w świetnej formie do tego dochodzi Dybala i Mandzukic czy taki talent jak Pjaca, nie zapominajac o Danim Alvesu, który Barce zna lepiej niż ktokolwiek inny. Katwlonczycy na wyjazdach grają słabo, ogólnie nie zachwycają i to, że nie odpadli z Psg to wina Paryżan a nie zasługa &quot;wielkiej&quot; Barcy. Value w kursie na Juve wielkie i wiadomo, że każdej drużynie ciężko się gra we Włoszech a zwłaszcza na Juventus Stadium ???? nie będę tu pisać kto awansuje bo wdg mnie szansę są na na 50 ale dziś pobieram na grubo kurs na Juve.
Juventus @ 2.70 Fortuna
Z kolei ja nie rozumiem tych, którzy grają na czysto wygraną Juventusu. Fakt, że tutaj atut własnego stadionu ma ogromne znaczenie, ale nawet 2-0 dla Juve nie daje Włochom znacznej przewagi przed rewanżem na Camp Nou (i wcale nie nawiązuję do pojedynku Barca vs PSG). Ogólna forma Higuaina jest kolejny raz doskonała, ale na ten przykład w marcu nie zdobył ani jednego gola w lidze i LM. Pjace to sobie nawet odpuśćmy, bo wraca dopiero za pół roku, Alves zna Barce, ale i vice versa wszyscy znają tam Alvesa. Finał LM z 2015 to nie tylko zasługa solidnej defensywy, ale też szczęścia, chamskie zagarnięcie piłki przez Chielliniego, muśnięcie piłki przez Sturaro, tych błędów było naprawdę sporo. Wtedy całą robotę w ofensywie robił Tevez, cofał się, rozgrywał, Morata zdobył kilka goli po dobitkach po strzałach Carlitosa. Teraz wystarczy słabszy dzień Higuaina i może być kiepsko w ataku, i mimo że to maszyna do bramek, to także marnuje mnóstwo łatwych 100% sytuacji. W tym sezonie były już takie mecze, gdzie Higuain był bezradny, bo nie dostawał piłek od pomocników. Zobaczmy jak dzisiaj ta gra będzie wyglądała, podejrzewam, że Juve raczej zdominuje spotkanie, ale z wygraną byłbym jednak ostrożny ????
 
P 20

pc3

Użytkownik
Zgadzam się z większością opinii powyżej. Oglądałem ostatnie mecze Barcelony i Juventusu. Barcelona z Malagą to była kompromitacja tej drużyny, zero pomysłu na grę, sytuacji praktycznie żadnych klarownych. Trzeba też oddać Maladze, że bardzo mądrze przesuwała się w defensywie nie pozwalając na wiele, podwajanie, potrajanie Neymara i Messiego, co tego pierwszego wyprowadziło z równowagi. Myślę, że ten mecz to niejako wskazówka dla Juventusu jak zagrać. Co do ekipy z Turynu to szczególnie u siebie są bardzo mocni (Barcelona słaba na wyjazdach ostatnimi czasy + mecz z PSG) i solidni. Proponuję granie na np. czegoś takiego:
spotkanie bez remisu: Juventus @1.84 ✅
Juventus liczba bramek: powyżej 1,5 @2.43 ✅
kursy: Fortuna

easy money
 
M 0

m4rkie

Użytkownik
[/b]Nie jestem jakimś zwolennikiem analizy H2H, ale i tu Barcelona nigdy nie przegrała. Ostatni mecz 6 czerwca 2015 r było 1:3 w LM (mecz jak dzisiaj w Turynie)., a jedyną bramkę dla Juve strzelił... nie obecny dziś Morata.Natomiast dla Barcelony strzelili piłkarze którzy wciąż grają w Barsie: Rakitic, Suarez, Neymar. A jeszcze wcześniej już bardzo dawno temu w 2003 r były dwa remisy po 1:1, ale w drugim meczu właśnie w Turynie to Barcelona awansowała dalej w dogrywce.

Za przeproszeniem - &quot;wk***iasz już Pan...&quot;.
Bilans meczów bezpośrednich między tymi zespołami w europejskich pucharach to: 4 zwycięstwa Juventusu,
2 remisy, 3 zwycięstwa Barcelony.
W 2003 roku padły dwa remisy po 1:1. Po dogrywce na Camp Nou do półfinału CL awansował Juventus.
Mecz z roku 2015 to FINAŁ CL, rozegrany w BERLINIE, nie w Turynie....
PS. Proszę, zamknij się już @Adamo80...
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Więc i ja się podzielę opinią. Nigdy dotąd nie widziałem tak nierównej gry Barcy, a już trochę za nią stoję. Chodzi o to, że przyjeżdża Sevilla i zostaje rozdup**ona w pierwszej połowie, a później widząc szansę na wyjście na lidera, Barca dostaje łomot od Malagi. Nie oszukujmy się - bardzo dobrze, że Enrique odchodzi, bo to przez niego są te wpadki. On musi być jakimś wujkiem dla Gomesa, skoro Portugalczyk gra aż tyle... i zbiera non stop negatywne opinie, a na boisku tylko przeszkadza. To przez te rotacje Barca praktycznie przegrała mistrza La Ligi.
Teraz czas na Juventus. Włosi nie zbłaźnią się tak jak PSG. Nie ta półka. Żelazna defensywa, nieobliczajny przód, świetne skrzydła. No i wielka twierdza, gdzie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Ten kurs powinien oscylować w granicy @2.10, bowiem to jest jednak Barca i należy się z nią mimo wszystko liczyć. Nie zagra Busquets, czyli chaos w środku zapewniony. Chyba, że Mascherano (bo wątpię, żeby Enrique znowu zachwycił swoim wyborem i wysłał go na ŚO) stanie na wysokości zadania i wyczyści wszystko. Jak dla mnie to jest lekkie nieporozumienie, jeśli chodzi o kursy na Juventus, wliczając w to awans. Dobrze pamiętamy co zrobili z Bayernem w pierwszym meczu. Spodziewam się tego samego tutaj. Tym bardziej, że Juve pamięta finał LM przegrany z Barcą. Na pewno, przy dobrym wyniku nie popełnią błędu z rewanżu na Allianz, gdzie murowali bramkę od pierwszej minuty i skończyło się to dla nich fatalnie. Dziś gra będzie wyglądała w sposób wyczekiwania na kontry, po nieudolnych próbach rozegrania piłki w środku pola przez Barcę. Z bólem to piszę, ale gra Barcy kończy się na ćwierćfinale tegorocznej edycji LM. I tak już napisali historię. Nie ta jakość, stabilność oraz... sędzia :grin: nie no, pół żartem oczywiście, ale dobrze dla widowiska, że sędziuje Marciniak. Odechce się niektórym upadać po każdym kontakcie z rywalem.

Awans Juventus @2.57 fortuna
Juventus wygra @2.72 fortuna✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom