>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Juventus - FC Barcelona [11.04.2017]

Status
Zamknięty.
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
&quot;Najważniejszą informacją dla kibiców „Juve” jest powrót do kadry meczowej Mario Mandžukicia. Chorwat opuścił z powodu problemów zdrowotnych ostatnie spotkanie pucharowe z Napoli (2:3) oraz ligowe z Chievo (2:0). Wszystko wskazuje jednak na to, że we wtorkowy wieczór wybiegnie on w podstawowym składzie.

Kadra Juventusu na mecz z Barceloną:
Buffon, Chiellini, Benatia, Pjanić, Khedira, Cuadrado, Marchisio, Higuain, Alex Sandro, Mattiello, Barzagli, Mandzukić, Lemina, Bonucci, Dybala, Asamoah, Dani Alves, Rugani, Neto, Lichtsteiner, Sturaro, Rincon, Audero.&quot;
źródło: transfery.info
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Za przeproszeniem - &quot;wk***iasz już Pan...&quot;.
Bilans meczów bezpośrednich między tymi zespołami w europejskich pucharach to: 4 zwycięstwa Juventusu,
2 remisy, 3 zwycięstwa Barcelony.
W 2003 roku padły dwa remisy po 1:1. Po dogrywce na Camp Nou do półfinału CL awansował Juventus.
Mecz z roku 2015 to FINAŁ CL, rozegrany w BERLINIE, nie w Turynie....
PS. Proszę, zamknij się już @Adamo80...
Poprawiłem. Dzięki za sprostowanie. Tak czy inaczej ostatni mecz i to finałowy jak słusznie mnie poprawiłeś wygrała Barcelona. Kwestia 2003 r to już zamierzchła historia. Nie wiem dlaczego, ale ten finał zupełnie mi wyleciał z pamięci ????
edit// hahaha - właśnie sprawdziłem jak wtedy grałem ten finał i zagrałem AH-1,5 po kursie 2,5 na Barcelonę i parę innych betów na Barcelonę. Oczywiście awans i wszystko mi weszło :)
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Remis remis remis. Juve nie jest az takie dobre jak byl pirlo czy pogba na slaba wloska lige to wystarcza ale i tak nie dominuja jak w poprzednjch latach. Bez sergio Barcelona duzo traci zamiast niego mysle ze wyjdzie mascherano ktory za duzo nie da w ofensywie. Barcelona zagra zeby tego meczu nie przegrac.Remis ich urzadza. A higuain w waznych meczach zawodzil i tak bedzie dzis. Awans barcelony mozna smialo grac.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus FC vs FC Barcelona (Juventus pow. 2,5 żółtej kartki) kurs: 1,95 (podatek 12%) buk: Millenium (pograne w AKO - szczegóły w moim temacie)
Linia na 3 kartki dla Juventusu jest ustawiona bardzo nisko. Wobec szybkiego trio MSN obrońcy gospodarzy mogą być zmuszeni do fauli taktycznych. Oczywiście ważny mecz o stawkę. Tu nikt nic nie odpuści.

Juventus FC vs FC Barcelona (gol po 71:59 min.) kurs: 1,80 (podatek 12%) buk: Millenium (pograne w AKO - szczegóły w moim temacie)
Myślę, że to będzie w dużej mierze mecz taktyczny, a wynik rozstrzygnie się w końcówce. Juventus ze swoją defensywą może neutralizować taki Barcelony dosyć skutecznie. W 2 wariancie jeden z zespołów otworzy wynik, a 2 będzie chciał odrobić straty i to może również skutkować rozstrzygnięciami po 72 min.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Juventus - Barcelona
Czy będzie wykorzystany komplet zamian
Typ: Nie
kurs: 3,6
Ładnie siadło, ale takiego składu Barcy się nie spodziewałem
STS
Mnie jeszcze żaden argument nie przekonał żeby grać dzisiaj na Juventus. Głównie gram awans, za małe stawki czysta 2. Parę betów 2x. A myślę, że będzie remis.

Ciebie przekonać do tego że dzisiaj Juventus wygra jest tak trudne jak przekonać wyborcę PiS, że w Smoleńsku nie było zamachu. A co do argumentów, to sam nie podałeś żadnego sensownego, że Barca dzisiaj wygra.
Ale wracając do meczu... Uważam, że ciekawy typem jest to, że nie będzie 6 zmian w meczu.
Skupię się na kadrze Barcelony na ten mecz (Pogrubioną czcionką zawodnicy którzy prawdopodobnie zagrają w dzisiejszym meczy... występ Iniesty nadal stoi pod znakiem zapytania)
Bramkarze: Marc-André ter Stegen, Jasper Cillessen, Jordi Masip
Obrońcy: Piqué, Javier Mascherano, Jordi Alba, Lucas Digne, Sergi Roberto, Samuel Umtiti, Jérémy Mathieu.
Pomocnicy: Rakitic, Denis Suárez, Andrés Iniesta, André Gomes, Carles AleĂąá, Álex Carbonell.
Napastnicy:Lionel Messi, Luis Suárez, Neymar, Paco Alcácer
Jak widzimy Barcelona nie ma zbyt wielu zmieników a tacy zawodnicy jak Alena, Carbonella, Cillesen, Masip czy Digne raczej na 100% nie zagrają. Więc zostaje ewentualnie... Alba, Mathieu i Alcacer nie wygląd to zbyt imponująco i wątpię aby Enrique wykorzystał 3 zmiany tym bardziej w meczy z tak wymagającym rywalem. Poza tym jest to pierwszy mecz i nikt tutaj nie będzie robił ofensywnych zmian, żeby gonić np. jedno bramkową stratę. A kurs 3,6 całkiem zachęcający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus - Barcelona
Czy będzie wykorzystany komplet zamian
Typ: Nie
kurs: 3,6
STS
Ale wracając do meczu... Uważam, że ciekawy typem jest to, że nie będzie 6 zmian w meczu.
Skupię się na kadrze Barcelony na ten mecz (Pogrubioną czcionką zawodnicy którzy prawdopodobnie zagrają w dzisiejszym meczy... występ Iniesty nadal stoi pod znakiem zapytania)
Bramkarze: Marc-André ter Stegen, Jasper Cillessen, Jordi Masip
Obrońcy: Piqué, Javier Mascherano, Jordi Alba, Lucas Digne, Sergi Roberto, Samuel Umtiti, Jérémy Mathieu.
Pomocnicy: Rakitic, Denis Suárez, Andrés Iniesta, André Gomes, Carles Aleñá, Álex Carbonell.
Napastnicy:Lionel Messi, Luis Suárez, Neymar, Paco Alcácer
Jak widzimy Barcelona nie ma zbyt wielu zmieników a tacy zawodnicy jak Alena, Carbonella, Cillesen, Masip czy Digne raczej na 100% nie zagrają. Więc zostaje ewentualnie... Alba, Mathieu i Alcacer nie wygląd to zbyt imponująco i wątpię aby Enrique wykorzystał 3 zmiany tym bardziej w meczy z tak wymagającym rywalem. Poza tym jest to pierwszy mecz i nikt tutaj nie będzie robił ofensywnych zmian, żeby gonić np. jedno bramkową stratę. A kurs 3,6 całkiem zachęcający.
A to jest bet, że nie będzie kompletu zmian obu ekip tzn jak np. jedna wykorzysta wszystkie, a druga nie to też wchodzi czy dotyczy tylko Barcelony ? Bo piszesz tylko o Barcelonie - jak by to jej wyłącznie dotyczyło.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Może rzeczywiści nie właściwie to zapisałem, ale żeby ten typ nie wszedł musi być 6 zmian w meczu a odniosłem się do Barcy ponieważ to głownie u nich widzę braki odpowiedniej jakości zmienników. Juventus ma dość elastyczne ustawienie i długą ławkę rezerwowych więc Allegri może przy niekorzystnym wyniku kombinować z ustawieniem oraz wykorzystać 3 zmiany a Enrique nie będzie miał za bardzo kogo wprowadzić na boisko tym bardziej, że nie wiadomo czy do gry zdolny będzie Iniesta.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Juve @2.60 iforbet MILO LATWO I PRZYJEMNIE, BARCA POKAZAŁA CO POTRAFI!!!
Mi też sie wydaje, że dzisiaj wygrają czarno - białe pasy. Barcelona ostatnimi czasy bardzo przeciętnie, nawet ten mecz z Malaga... oglądałem i Barca bardzo się starała, pomijam fakt sedziowania, bo to nie ten temat, ale nie zmienia to faktu, że Barca grała na maksa, bez większych powodzen. Dzisiaj zagra z kimś o wiele lepszym i o wiele bardziej doświadczonym. Dawno nie grali z taką defensywa, no może psg w pierwszym meczu, efekt było widać. Tyły Hiszpanów zostawię bez komentarza, jedynie bramkarz się nadaje ???? juve wie, że ten mecz musi wygrać, sądzę, że tak będzie, choć mecz to zweryfikuje :p
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Juventus - FC Barcelona
Wraca nasza kochana Liga Mistrzów. Pierwsze mecze w 1/4 finału. Spotkanie w Turynie miejscowego Juve z Dumą Katalonii. Przy takim spotkaniu mecz drugiej pary lekko idzie w odstawkę. Bukmacherzy oceniają dzisiaj szanse 50/50, głównie dlatego, że gramy we Włoszech. Na każdym innym terenie faworytem byłaby Barcelona. Osobiście uważam, że dzisiaj też nim jest. Fakt, Barcelona zaliczyła w ostatnim meczu na ligowym podwórku mega wtopę, zagrali tragicznie, ale Barcelona lubi takie mecze jak dzisiaj. Jeśli nic się nie popsuje w głowach zawodników to na spokojnie są w stanie dzisiaj wygrać. Barcelona jeszcze nigdy z Juve nie przegrała, ostatni raz w finale w 2015 padł wynik 3:1 na korzyść Barcy. Juve gra stabilnie, wygrywają co mają wygrwać jak najmniejszym nakładem sił. Dzisiaj będą musieli zagrać na 130% swoich możliwości żeby mieć po co jechać na rewanż, choć jak wiemy z doświadczenia praktycznie każdy wynik da sie odrobić ...W ekipie Barcelony zabraknie dzisiaj Sergio i Rafinhy, ale będzie Rakitic także jestem spokojny. W drużynie gospodarzy nie zagra Pjaca. Porażka z Malagą w fatalnym stylu musi pozytywnie podziałać na zawodników Barcelony, tym bardziej, że CL jest jak co roku priorytetem nr 1. Szykuje się na prawdę mega spotkanie, przyjemne dla oczu z przewagą gości z Hiszpanii. Mam nadzieję, że moje przeczucia znowu się sprawdzą i zarobimy razem trochę pieniędzy.
Juventus - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2,8
Unibet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale bardzo psuje w Barcelonie Gomes. On grał tak w meczu z PSG (tym pierwszym oczywiście) i z Malagą. Różne hiszpańskie gazety różnie piszą - jedne, że zagra, inne, że nie. To może też mieć wpływ więc jak ktoś jeszcze tego nie zagrał proponuję poczekać do składów i podjąć właściwą decyzję ????
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale bardzo psuje w Barcelonie Gomez.
Z całym szacunkiem, ale pisanie, że &quot;w Barcelonie psuje X&quot; jest po prostu płytkie i tak naprawdę niczego nie oddaje. Co psuje? Akcje? Telefony psuje?
Mógłbyś napisać że nie potrafi kontrolować tempa gry, że mało zagrywa do przodu.. ale po co? lepiej wejść na stronkę fanów barcy, poczytać jak go cisną w komentarzach i napisać &quot;psuje&quot;. Jakiegoś kłamstwa nie napisałeś ale jednak mało sprecyzowana ta Twoja informacja.
Czytając cały temat dotyczący spotkania Juve-Barca można odnieść wrażenie że oglądałeś co najmniej większość spotkań Barcelony, bo sądzę że jak ktoś rzuca tak odważną tezę, że Barca ma każdą pozycję lepiej obsadzoną to chyba musiał wysnuć to tylko i wyłącznie z własnych obserwacji, bo raczej ciężko coś takiego wyczytać.
Aha i właśnie.. Gomes a nie Gomez. Rozumiem, że w tych wszystkich spotkaniach Barcelony, które obejrzałeś po prostu nie miałeś okazji zwrócić uwagi na nazwisko piłkarza.. Coś absolutnie normalnego.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale pisanie, że &quot;w Barcelonie psuje X&quot; jest po prostu płytkie i tak naprawdę niczego nie oddaje. Co psuje? Akcje? Telefony psuje?
Mógłbyś napisać że nie potrafi kontrolować tempa gry, że mało zagrywa do przodu.. ale po co? lepiej wejść na stronkę fanów barcy, poczytać jak go cisną w komentarzach i napisać &quot;psuje&quot;. Jakiegoś kłamstwa nie napisałeś ale jednak mało sprecyzowana ta Twoja informacja.
Czytając cały temat dotyczący spotkania Juve-Barca można odnieść wrażenie że oglądałeś co najmniej większość spotkań Barcelony, bo sądzę że jak ktoś rzuca tak odważną tezę, że Barca ma każdą pozycję lepiej obsadzoną to chyba musiał wysnuć to tylko i wyłącznie z własnych obserwacji, bo raczej ciężko coś takiego wyczytać.
Aha i właśnie.. Gomes a nie Gomez. Rozumiem, że w tych wszystkich spotkaniach Barcelony, które obejrzałeś po prostu nie miałeś okazji zwrócić uwagi na nazwisko piłkarza.. Coś absolutnie normalnego.
Ja nie jestem kibicem Barcelony ! To jest forum bukmacherskie, a nie kibicowskie ! Chciałem przekazać istotną rzecz jaka ma wpływ na typowanie. To chyba dobrze. Użyłem skrótu myślowego pisząc, że &quot;psuje&quot;, ale wiadomo o co chodzi. Źle napisałem ostatnią literę nazwiska, ALE co sam przyznałeś oddałem to co chodzi. A GomeSa widziałem w meczu z PSG i to mi wystarczyło za wszystko ???? A i widzę, że kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą. Gdzie ja napisałem, że Barca jest w każdej pozycji lepsza ? Napisałem k... niemal ! Wyjaśniam po raz setny to.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn - FC Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2,64
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Co tu mądrego napisać o meczu, o którym wszyscy wszystko wiedzą i o którym poprzednicy napisali już wszystko ? ???? Chyba nic więc po prostu napiszę tylko jak mi intuicja podpowiada ;) Jakie oba zespoły są każdy wie. Juve według mnie, oczywiście nikt z tym się nie musi zgadzać, jest zespołem mocniejszym jeżeli chodzi o grę defensywną ale Barca dłużej utrzymuje się przy piłce, wymienia więcej podań, kontroluje mecz itd. itd. itd. o tym każdy wie. Jednak stawiam tutaj na Juventus, bo Barca ma taki sezon, w którym zdarza się im więcej wpadek niż w ostatnich latach i tutaj upatruję szansy na wygranie zespołu z Włoch w tym pierwszym spotkaniu. Barcę da się pokonać i w tym sezonie udowodniono to więcej razy niż w ubiegłych latach więc coś też do końca nie gra. Być może to przez ich ofensywny styl gry, bo ciągle prą do przodu, być może zbyt ofensywnie no ale Barcelona tak po prostu gra. Albo kogoś rozstrzela albo dozna wpadki. Juventus stać w tym pierwszym meczu u siebie jak najbardziej na wygranie. Higuain, Cuadrado, Dybala, Khedira, Marchisio, Mandzukic itd. przecież to nie są gracze, którzy nie byli by w stanie sprawić niespodzianki i ograć Barcy. Owszem, goście mają bardziej utytułowanych graczy w swoim składzie i Dybala na przykład z Messim pod względem osiągnięć nie ma się co równać. Ale te wszystkie osiągnięcia w trakcie meczu są nic nie warte i na takich graczy każdy dodatkowo się motywuje aby pokazać się jak najlepiej i udowodnić, że wszystko się da ;) Barca to Barca i jak mają dobry dzień to nie ma co dyskutować ciężko im się przeciwstawić ale w tym sezonie częściej niż kiedykolwiek w ostatnich latach zdarzają im się gorsze momenty i stąd mój typ na wygraną Juve. Liczę, że coś w tym jest i zdaję się na tę intuicję ;)
✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Mój typ (dość ryzykowny ale value jest takie jak trzeba):
Juve &amp; BTS @4.5
Juve musi to wygrać jak chce myśleć o szansach na awans ,bo rewanż nie będzie łatwy. Juve ostatnio dobrze grało mecze z Napoli także myślę ,że są w dobrej dyspozycji. Barcelona zapewne coś wsadzi także mecz zapowiada się bardzo ciekawie.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Juventus - Barcelona
dziś bardzo krótko z braku czasu...
Z bukmacherskiego punktu widzenia najlepszy wynik dla buków w tym meczu to...remis...
Pasuje to też z typowo sportowego punktu widzenia. Obie ekipy zagrją raczej na 0 z tyłu, zdając sobie doskonale sprawę z siły rażenia przeciwnika. Dodatkowo zauwazylem że gracze obstawiają dziś obie strony...

X - 3,30 STS
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
edit// hahaha - właśnie sprawdziłem jak wtedy grałem ten finał i zagrałem AH-1,5 po kursie 2,5 na Barcelonę i parę innych betów na Barcelonę. Oczywiście awans i wszystko mi weszło ????
Czy ty kiedyś wogóle się pomyliłeś?? Weź się gościu nie popisuj i nie graj mega typera którym nie jesteś. Przypominam sobie twoje kozaczenie na temat grania na Francję w finale ME2016 a potem nawet słowa przepraszam nie było tylko, błoga cisza.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom