>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
mi chodzi o to, że na innych forach jest specjalny przycisk do cytowania swoich wiadomości, a tu trzeba cytować swoje wiadomości przez szybkie cytowanie selektywne i jest to co najmiej wkurzające
 
D 0

darek

Forum VIP
jak jestes uzytkownikiem na wielu forach to wiesz, ze mozna cytowac swoje wypociny wiec czemu tutaj nie mozna?
Jestem, jestem. Ale napisalem, że nie spotkałem się z taką rzeczą, gdzie można cytować swoich tekstów. Da się, ale ręcznie lub popatrz w prawo jak piszesz posta dajesz &quot;Quote&quot; i masz. :]
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
niewiem z jakich for korzystasz, ale dla przykładu na innych forach bukmacherskich istnieje możliwość cytowania własnych wypowiedzi. Podobnie jest z innymi forami. Wiec czemu tutaj nie mozna :roll:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
niewiem z jakich for korzystasz, ale dla przykładu na innych forach bukmacherskich istnieje możliwość cytowania własnych wypowiedzi. Podobnie jest z innymi forami. Wiec czemu tutaj nie mozna Rolling Eyes
A czy aż tak Ci to potrzebne ? Jeśli naprawdę będziesz musiał zacytować swój post to zrób to tak jak napisał Darek,
Da się, ale ręcznie lub popatrz w prawo jak piszesz posta dajesz &quot;Quote&quot; i masz. :]
Ja nie widze żadnego problemu ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
nie, ale ja często przy typach uzywam kolorów, pogrubienia wiec jak wybieram cytowanie selektywne to musze znów robic to recznie i to mnie wlasnie denerwuje
 
D 0

darek

Forum VIP
nie, ale ja często przy typach uzywam kolorów, pogrubienia wiec jak wybieram cytowanie selektywne to musze znów robic to recznie i to mnie wlasnie denerwuje
Zedytuj swojego poprzedniego posta, skopiuj co chcesz i masz. :]
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
cytowanie byłoby bardziej przejrzyste i szybsze ale to by wymagało zmiany skryptu forum :p i wiadomym jest ze duzo pewniejszym rozwiazaniem (aczkolwiek platnym, za to posiadajacym sporo udogodnien w porownaniu z phpBB) byloby IPB (dla niekumatych: Invision Power Board)

co do szybkiego formatowania tektu (kolorki, body, cytaty, linki itd.) to uzytkownikom Firefoxa moge polecic wtyczke BBCode
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Pozwole sobie wtrącić.
Cały czas jest mowa o tym logo.
A może jakiś konkurs sponsorowany?

Co wy na to?
W końncu mace chyba najlepsze forum w sieci!
Więc nie powinno być chyba z tym problemów?
Może np BAH??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytowanie byłoby bardziej przejrzyste i szybsze ale to by wymagało zmiany skryptu forum Razz i wiadomym jest ze duzo pewniejszym rozwiazaniem (aczkolwiek platnym, za to posiadajacym sporo udogodnien w porownaniu z phpBB) byloby IPB (dla niekumatych: Invision Power Board)

phpBB a IPB to całkiem dwa inne portale. Na IPB się nie przeniesiemy ;)

Zacytuję Murphy&#39;ego:
Nie naprawiaj dobrego :]

Pozwole sobie wtrącić.
Cały czas jest mowa o tym logo.
A może jakiś konkurs sponsorowany?

Co wy na to?
W końncu mace chyba najlepsze forum w sieci!
Więc nie powinno być chyba z tym problemów?
Może np BAH??
Mowa o logu? Pierwszy raz słysze? :roll:
Konkursy będą. Ale pod koniec wakacji. Bo ludzie wyjeźdzają na wakaje.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
No jeżeli do tejk pory nie było mowy o logu to o czym?
Przecierz Luk właśnie tym się zajmował.

Ale mniejsza oto...

Bardzo się ciesze że będą takie konkursy! A możesz zdradzić przez jakich bukmacherów będą sponsorowane, czy dopiero szukacie?
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
przydałaby się może taka malutka sprawa jak favicon ????

może bzdet ale w moim przypadku jakże milutka
poniżej wyjaśnienie, dlaczego:
 
Do góry Bottom