>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
04.12.2011 r.
Peru Primera Division
1. Cobresol - Iquitos TYP: 1X [było 1]
(Kurs, nie wiem. Przepraszam bo mecz trwa od 6 minut ale jest 0:0 więc zdecydowałem się jeszcze go tutaj zaproponować. Wiem, że być może naruszając &quot;zasadę&quot; niepodawania wyników meczów trwających ale są przecież zakłady &quot;live&quot; ;)).
Argentyna Primera Division (chyba faza Apertura)
2. Boca Juniors - CA Banfield TYP: 1X (1,11) [było 1]
Wiem, że to trochę komicznie wygląda z tym kursem. Być może w przyszłości, gdy obeznam się jeszcze z tym algorytmem, to wyniki jakie on mi pokazuje w przypadku takiego meczu będę interpretował jako &quot;1&quot;? Na razie nie chcę szarżować więc jest 1X.
Wenezuela Primera Division (Apertura)
3. DVO Anzoategui - Atletico El Vigia TYP: 1 (1,45)
-------------------------------------------------
Tak w ogóle, dlaczego kursy są niskie? Dlatego, że &quot;sito&quot; przez które przechodzą teraz mecze zanim w ogóle trafi tutaj jakakolwiek propozycja, jest bardziej gęste. Dopóki - dopóty nie będę dysponował większą wiedzą związaną z najbardziej optymalną interpretacją wyników aktualnego algorytmu. Wtedy, w przypadkach niektórych &quot;rodzajów&quot; meczów nie będę musiał posiłkować się &quot;podpórkami&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I kursy wyższe:
05.12.2011 r.

Anglia Premier League

4. Fulham FC - Liverpool FC TYP: 2 (2,05) [było 1]
Niemcy 2. Bundesliga
5. MSV Duisburg - Fortuna Düsseldorf TYP: 2 (2,10)
Czechy Gambrinus Liga
6. 1 FC Slovacko - FK Mlada Boleslav TYP: 2 (2,35) [było 1]
---------------------------------------------------------------------------------------------
Zadałem wcześniej pytanie w zasadzie retoryczne, czy można oczekiwać od &quot;czysto matematycznych&quot; typów, trafności większej niż 85% i odpowiedziałem sobie, że nie.
Jednak, przy sprzyjających okolicznościach tj. braku &quot;zakłóceń obiektywnych&quot; np. takich jak czerwone kartki podczas meczu, mecze &quot;o nic&quot;, mecze &quot;ustawione&quot; i inne sądzę, że skuteczność tego algorytmu będzie większa niż 90%. Na podstawie przeprowadzonej symulacji (nie tu w wątku ale taką przeprowadziłem) dotyczącej tych wcześniejszych dwudziestu spotkań uważam, że będzie to na pewno 93% pod jednym wszakże warunkiem: zasady jakie wypracowałem przy tym algorytmie będą w miarę stałe, stabilne, powtarzalne.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Polska Ekstraklasa

7. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa TYP: X2 (1,19) [było 2]

Hiszpania Primera Division
8. FC Sevilla - CF Getafe TYP: 1X (1,11) Uwaga tutaj podobna, jak do poz.2. [było 1]
Albania Kategoria Superiore
9. FK Shkumbini Peqin - KF Tirana TYP: X2 (kurs niewiadomy) [było 1]
Argentyna Primera B Nacional
10. Almirante Brown - Guillermo Brown TYP: 1X (1,11) Uwaga podobna, jak do poz.2. [było X]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na razie 6 trafionych na 9 a jest możliwość jeszcze 7 trafień na 10.
Nie jest ważne dla mnie w tym momencie, ze część meczów jest z &quot;podpórkami&quot;. Tak jak kiedyś napisałem, z &quot;podpórek&quot; mogę zrezygnować gdy będę miał większą wiedzę.
Gdybym zrezygnował z nich w tych ww. meczach, obraz przedstawiałby się ciekawie moim zdaniem.
Tzn. tak samo pod względem trafności a lepiej pod względem wysokości kursów.
--------------------------
Po tych ostatnich spotkaniach dowiedziałem się właśnie, jakiego jeszcze rodzaju meczów nie obstawiać. Pozwoli mi to bardziej doprecyzować interpretację wyników algorytmu.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Może parę słów o tym algorytmie? Co bierze on pod uwagę przy podawaniu typów? Ciężko podpowiadać Ci zdarzenia nie mając kompletnie wiedzy na temat algorytmu. No chyba, że top sikret, to rozumiem ????

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Może parę słów o tym algorytmie? Co bierze on pod uwagę przy podawaniu typów? Ciężko podpowiadać Ci zdarzenia nie mając kompletnie wiedzy na temat algorytmu. No chyba, że top sikret, to rozumiem ????
Powodzenia!
Dzięki za odzew, chęć pomocy i za życzenia ????
Na samym początku tematu, podawanie typów przez Userów było(by) bardzo oczekiwane choćby po to, abym nie wpadł w pułapkę typowania wg swego widzimisię.
W tym momencie, przy takim &quot;sitku&quot; jakie stosuję obecnie obawiam się, iż bardzo duża część meczów ewentualnie proponowanych przez Userów będzie wyautowana. Wolę więc, podawać te mecze sam, będzie szybciej - zanim z np. z kilkunastu meczów wyselekcjonuję jeden.
Rodzaje meczów nie mają wg mnie znaczenia. Nie jest ważny kraj, kontynent. Muszą to być jednak mecze ligowe i trwające już rozgrywki (a nie tabula rasa).
Nie mogę napisać co konkretnie aktualny algorytm bierze pod uwagę. Tylko tyle, że są to ogólnodostępne statystyczne dane dotyczące drużyn.
Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze bardziej doprecyzowałem sposób interpretacji wyników. Zacznę więc typować znów od nowa, ale jeśli ktoś chce to oczywiście może mecze zliczać razem z ostatnimi dwudziestoma, które są powyżej.
I tak jak wcześniej napisałem, przy większej mojej wiedzy &quot;uwolnię&quot; typy z &quot;podpórek&quot;. Jeszcze nie teraz.
06.12.2011 r.
Anglia Conference
1. Braintree Town - Hayes &amp; Yeading United TYP: 1X (1,16) [było 2]

2. Forest Green Rovers - Tamworth FC TYP: 1X (1,21)
[było 1]

3. Kidderminster Harriers - Bath City TYP: 1X (1,13)
[było 1]
Szkocja trzecia dywizja

4. Elgin City - Peterhead FC TYP: 1X (1,21) Mecz został przełożony ze względu na zły stan boiska

-----------------------------------------
Typy poniższe, które z punktu widzenia wyników algorytmu są dla mnie zagadką.
Zamieszczę je tutaj poza &quot;oficjalnym&quot; typowaniem, wskazując prognozę. Jeśli wyniki byłyby pozytywne to oznaczać będzie, że podążam dobrą ścieżką:
06.12.2011 r.

Anglia Conference

Ebbsfleet United - Cambridge United X2 [było X]
Grimsby Town - Mansfield Town X2
Stockport County - Gateshead FC X2 [było X]
Lincoln City - Luton Town X2 [było X]
Anglia Conference North
Gloucester City - Nuneaton Town FC X2 [było 2]
----------------------------------------
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Pozycja nr 1.Braintree Town - Hayes &amp; Yeading United jest może być przykładem na to, jak czerwona kartka (dla Braintree) być może wpłynęła (?) na wynik spotkania. I nie pomogły nawet &quot;podpórki&quot;. Podobnie mogło być wczoraj w meczu Liverpool&#39;u z Fulham.
Takich rzeczy algorytm nie przewidzi. Możnaby też zadać pytanie o mecz Luton z Lincoln. Jest wytypowany prawidłowo lecz gdyby nie 2 czerwone kartki dla Luton, to .. też może byłoby prawidłowo bo typ &quot;2&quot;?
--------------------
Edit:
Wysokie kursy są kuszące ale zaczynam się też trochę &quot;wciągać&quot; w te typy dwudrogowe.
Przeciętnie 5 trafionych meczów z podpórkami pomnaża (o 100%) wniesioną stawkę ...
Patrząc na typy i wyniki z 6 grudnia br. wygląda to wszystko wg mnie obiecująco.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
07.12.2011 r.
Mecz nr 4 się nie odbył więc będę kontynuował od tego numeru.
Argentyna Primera Division (mam nadzieję, że faza Apertura)
4. Arsenal de Sarandi - Boca Juniors TYP: X2 (1,25) [było X]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
pvv.pl/101 ZAPRASZAM ! juz dzis kolejny kupon ! ku rs ok 20 !
Zainwestuj wpierw &quot;byznesmenie&quot; w porządną nazwę domeny i wykup hosting/serwer, a nie jedź na darmowym googlowskim blogu to może się jakoś uwiarygodnisz w czyichkolwiek oczach.
I jeszcze jedno: prowadzisz pod tą stroną działalność gospodarczą, rozliczasz się z dochodów w zw. z tą działalnością?
Pytania w zasadzie retoryczne, więc tym bardziej nie pakuj mi się do tematu ze swoim SPAM-em.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ok. Tak trochę podsumowując, to w jakim jestem punkcie?
Posiadam algorytm, prognozujący wydaje mi się, że z bardzo wysoką skutecznością zdarzenia &quot;dwudrogowo&quot;. Chociaż próba meczowa mówiąc szczerze, była do tej pory niska). Zakres: piłka nożna ligowa niezależnie od poziomu rozgrywek i kraju, w którym są one prowadzone.
Można w tym algorytmie już dziś zrezygnować z podpórek, za cenę mniejszej trafności i dużo wyższych kursów.
Taki mi się jawi stan na dzisiaj.
 
B 5

belus

Użytkownik
No coraz lepiej to wygląda bo początki były no co tu kryć tragiczne ale teraz zielono jest i to się liczy próbuj dalej jesteś pewnie obserwowany to tylko kwestia czasu jak userzy zaczną zadawać pytania tylko troszkę szkoda ze takie malutkie kursy są na typy z podpórkami wiesz mam propozycje byś spróbował w zamian tych typów 1x i x2 grac typ z ofert buków DNB kurs lepszy a gdy będzie rezultat remisowy to masz zwrot stawki czyli jeśli remis to nic nie tracisz to taka moja propozycja powodzenia w ogrywaniu buków dzięki matmie i algorytmom
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
No coraz lepiej to wygląda bo początki były no co tu kryć tragiczne [...]
Co prawda to prawda.
I tak jak gdzieś wcześniej stwierdziłem, że nie będę kopał się z koniem. Skoro coś nie wychodzi to trzeba próbować z innej strony, bo często nie da się mieć czegoś tak po prostu, od razu.
[...] to tylko kwestia czasu jak userzy zaczną zadawać pytania [...]
Prawdopodobnie niewiele mam do powiedzenia ;)
[...] tylko troszkę szkoda ze takie malutkie kursy są na typy z podpórkami wiesz mam propozycje byś spróbował w zamian tych typów 1x i x2 grac typ z ofert buków DNB kurs lepszy a gdy będzie rezultat remisowy to masz zwrot stawki czyli jeśli remis to nic nie tracisz to taka moja propozycja [...]
Dzięki za tę propozycję bo to jest świetny pomysł na zastosowanie tego algorytmu!
Postaram się, skoro zacząłem iść tą drogą &quot;podpórkową&quot;, żeby to wszystko była spójne tutaj na stronie. Jeśli typy będą nadal &quot;wchodziły&quot; to każdy będzie sobie mógł dopowiedzieć w ten sposób: &quot;a gdyby to było DNB, to by dopiero było!&quot; ????

[...] powodzenia w ogrywaniu buków dzięki matmie i algorytmom
Dzięki za dobre słowo i Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jedyna rzecz, której w zw. z tym algorytmem nie ufam, to moje zdolności matematyczne. Jestem humanistą i zawsze matematycznym &quot;osiołkiem&quot; ???? .
Edit:
Zapomniałbym, że może być jeszcze inna sprawa, którą będę musiał sprawdzić. Typowanie tuż po rozpoczęciu konkretnych rozgrywek ligowych. Czy na początku rozgrywek w danej lidze będą działać te wszystkie mechanizmy, które dotąd wypracowałem? Nie wiem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
08.12.2001 r.
Turcja Süper Lig
5. Orduspor - Sivasspor TYP: 1X (1,33) [było 2]
To chyba najwyższy dotąd kurs z tych dotychczasowych dwudrogowych. Tym bardziej, ciekawi mnie czy &quot;wejdzie&quot; ...
Edit:
I nie weszło. Nie wiem, czy bramki samobójcze mogę zaliczyć do &quot;zakłóceń&quot; ale chyba nie. Jest to element meczu wynikły ze zwyczajnych błędów zespołu.
 
favago 69

favago

Użytkownik
07.12.2011 r.

Mecz nr 4 się nie odbył więc będę kontynuował od tego numeru.

Argentyna Primera Division (mam nadzieję, że faza Apertura)

4. Arsenal de Sarandi - Boca Juniors TYP: X2 (1,25)
Hehe, po pierwszej połowie Boca Juniors prowadzą 0-1. Nice ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hehe, po pierwszej połowie Boca Juniors prowadzą 0-1. Nice ????
Zakończyło się w tym momencie, wynikiem 2:2 ale mam wrażenie, że pilkarze Boca Jrs nie dali z siebie wszystkiego (oglądałem &quot;kawałek&quot; meczu). Dla nich to był już &quot;mecz o nic&quot; (bo wcześniej zwyciężyli w Lidze). Na to wpływu nie mamy.
Tak czy inaczej, wynik trafiony ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
09.12.2011 r.
Hiszpania Segunda Division

6. FC Barcelona Atletic - UD Almeria TYP: X2 (1,73)
[było X]
... No ciekawe, ciekawe .. aż mi się nie chce wierzyć ...
Kurs na &quot;2&quot; jest 3,55.
 
F 13

f12

Użytkownik
Hej , dawno tu nie byłem i niestety nie poprawiłeś sposobu prowadzenia tego tematu. To co rzuca się odrazu w oczy to niskie kursy i ten twój sposób okreslania typu. Np. typujesz 1 ale w nawiasie piszesz że nie wykluczasz x. To zdecyduj się czy stawiasz 1 , czy 0 a może 1x!!!!!!!!!!

Zaproponuje ci coś i mam nadzieję że w to wejdziesz. Piszesz że dla typów dwudrogowych skuteczność algorytmu może sięgną nawet 93% , ba jesteś tego nawet pewien. No to udowodnij to. Założmy że masz 100 zł , podawaj codziennie przez 10 dni typy z podpórkami ( jak chcesz zresztą , moga być bez) tak aby ako: wychodziło 2,00 lub wyżej ( też jak chcesz ) z tym że jak mecz nie wejdzie to nie ma pisania typu ,, a w tym meczu się pomyliłe itp&#39;&#39; , to jest taki test tak jakbyś grał u buka , nie można cofnąć już zagranego meczu. Jeżeli będziesz po tych 10 kuponach ( chociarz to i tak za mała proba ) na plusie to myśle żę 90 % uzytkowników tego forum porzuci swoje tematy i zacznie grać twoim algorytmem. No bo przecierz jak skutecznośc jest ponad 90% to się nie martwie że w poniedziałek nie wejdzie bo przecierz algorytm jest tak cudowny że się odbije w wtorek.

Jeśli jesteś tak pewien swojego algorytmu to myśle że bez problemu wejdziesz w ten zakład ( test )

pozdrawiam , życzliwy.
 
Do góry Bottom