>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja

Status
Zamknięty.
sparta 309

sparta

Użytkownik
tak od siebie po krotce powiem ze fajnie wyglada polska over 160.5 (1.3) + serbia over 160.5 (1.3) mysle ze trzy setowych pojedynkow nie bedzie a na dubelek ako do przyjecia
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Moim zdaniem wart zagrania jest kupon na Polskę i Niemcy. AKO ok. 2,1 , ale kurs na Polaków ciągle spada. Jak już wcześniej zostało napisane Polacy prezentują w ostatnim czasie dość dobrą formę, jednak nie przesadzałbym z tym hura optymizmem bo Francuzi to nie są chłopcy do bicia i powtórka z Gdyni na pewno nie wchodzi w grę. Kontuzja Pujola to duże osłabienie tej reprezentacji, jednak dwaj nowi rozgrywający trójkolorowych mogą być trudni do rozpisania dla przeciwników zwłaszcza na początku turnieju. Mimo to bardzo liczę na zwycięstwo Polaków choć spodziewam się ciężkiego meczu. Teraz pora na drugie spotkanie, gospodarzy Turków z Niemcami Lozano. Szczerze mówiąc przed turniejem spodziewałem się troszkę wyższego kursu na Niemców w końcu grają z gospodarzami. No ale trudno trzeba brać to co jest. Niemcy w ostatnim czasie prezentują dobrą formę, która cały czas rośnie. Po wygraniu LE Niemcom udało się awansować do przyszłorocznych MŚ we Włoszech z silnie obsadzonego turnieju w Finlandii, gdzie przegrali tylko z Rosjanami, a pokonali Belgów i gospodarzy Finów. Dodatkowo rozegrali oni ostatnio 3 sparingi z Włochami, co prawda wszystkie przegrali, ale walka w praktycznie każdym secie była bardzo wyrównana i kończyła się grą na przewagi. Po za tym trener Lozano, który potrafi bardzo dobrze przygotować drużynę do dużych turniejów. Myślę że Niemcy z Turkami powinni sobie poradzić chociaż też nie bez problemów. Ale jak będzie to pokaże boisko ;)
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
nie najgorzej wyglada tez turcja +2.5 seta po kursie 1.42
Turcy zagraja u siebie a wiadomo jak czesto sędziowie potrafia pomoc. Myśle że Turcja może nawet ten mecz wygrać bo kolejne pojedynki to Polska i Francja wiec jeszcze silniejsze ekipy.
Niemcy są napewno faworytem ale kurs 1.42 to ciekawa opcja na wygrana seta przez gospodarzy.
Mysle nad zagraniem dwoch wyzej podanych opcji (Polska i Serbia overy 160.5 po kursach 1.3) + turcja +2.5 co daje ako: 2.4 lub turcja +2.5 i dodatkowo jeden z overów co da ako: 1.85
Jak na pierwszy dzien taki kurs ogolny bedzie idealny, pierwszy dzien w kazdym turnieju to czesto wielkie zagadki i granie 1 czy 2 w ktorym z meczow zostawie na kolejny dzien ???? moze taki przesąd ale i tak typy overowe i ten handi wydaja mi sie najpewniejsze
edit: tak jeszcze slowo do overow: to jednak sa ME wiec walka bedzie o kazda pilke, skonczyl sie czas LŚ (gdzie nie wszystkie drużyny podeszly do niej jak do celu prioritetowego) i myśle że walka będzie do końca. Polska, Serbia, Bułgaria, Francja to mocne ekipy i myśle że mecze będą zacięte. Dwie pierwsze graja o najwyższe cele moim zdaniem a Francja i Bułgaria myśle że mogą sprawić niespodziankę (może i żadna to niespodzianka bo drużyny sa klasowe ale w obecnej dyspozycji walka o pudło powinna rozegrać się między ekipami Serbii. Polski, Włoch i mimo wszystko Rosjii) i powalczyć jedynie góra o brąz. Chociaż mam przeczucie że Bułgaria moze sporo namieszac mimo ostaniej nienajlepszej dyspozycji
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to już jutro zaczynamy siatkarską uczte, docelowa impreza tego sezonu reprezentacyjnego czyli Mistrzostwa Europy rozgrywane w Turcji.
Czas coś napisac odnośnie przemyśleń na pierwszy dzień rozgrywek;)


VS

:siata:pOLSKA - FRANCJA

Pojedynek bardzo ważny dla naszego zespołu w kontekście nawet walki o medale. Francuski zespół ma nie lada problem z rozgrywającymi. Podczas turnieju kw.MŚ w Gdyni kontuzji nabawił się Pujol a nieoczekiwanie ten który go zastępował Le Marec po tym turnieju zrezygnowal z gry w kadrze. Tak więc podstawowym rozgrywającym będzie Yannick Bazin z Paris Volley. Gracz ten ma 26 lat. Jednak doświadczenie w reprezentacji znikome! Nie uczestniczył ani w IO czy MŚ, a na koncie ma zaledwie 12 występów w barwach Tricolores. Tutaj zaczyna się ogromny klopot trenera Blaina. Od tego zawodnika będzie wiele zależało. W kadrze na ME nie znalazł się także Marien Moreau z Toulousy. Ten atakujący raczej i tak byłby zmiennikiem Rouziera, ale zawsze to siła na ławce, która pozostawała w obwodzie w przypadku słabszej dyspozycji Rouziera. Siłą Franzuzów będą Antiga i Samica, a także wyszkolenie techniczne, wiele kiwek, w których specjalizuje się Samik, ale przeciez wielu Polaków z obecnego skladu zna jego zagrania z PLUS Ligi.
Polacy wiadomo wszem i wobec że bez Wlazłego, Winiarskiego i Świdra, ale nie ma co wypominac w kółko tych braków. Kadra prowadzona przez Castellaniego pracuje w świetnej atmosferze, widac to podczas time outów , czy podczas LŚ gdy ukazywały się reportaże &quot;Igłą szyte&quot;. Nasza gra w ostatnich meczach Memoriału Wagnera może nie była porywająca, ale trzeba wziąc pod uwage kilka czynników dlaczego było tak a nie inaczej. Otóż forma ma przyjśc na ME , a nie wcześniej, trener sprawdzał różnorakie ustawienia. Wkońcu w meczach towarzyskich trzeba wypróbowac rożne warianty gry, ostatecznie i tak okazaliśmy się najlepsi. Dużo lepsza gra była w Kw.MŚ tam POlacy zagrali koncertowo. Pokonaliśmy tam Francuzów 3:0 nie grając przy tym w podstawowym składzie, bo brakowalo m.in Zagumnego. Tak więc przewagę psychologiczną już mamy nad nimi.
Podsumowując kłopoty Francuzów i dobra dyspozycja Naszych = Polska wygra mecz ;) Szkoda tylko że kursy już polecialy w dól. Wczoraj jeszcze widniał 1,60 w expie, a dzsiaij już 1,50 czyli taki jak wszędzie gdzie patrzylem.

Typ : POLSKA win @ 1,50 expekt


Niemcy- Turcja

Niby gospodarze, ale niestety raczej bez szans na nawiązanie walki w grupie.
Ekipa Lozano bez problemów powinna rozprawic się z nimi. Forma ich jest dobra. Ostatnie bezpośrednie starcie tych zespołów miało miejsce w poprzednim sezonie kiedy w Lidze Europejskiej dwukrotnie triumfowali Niemieccy siatkarze wygrwyając 3:0 i 3:2. Turcy poza fanatyczną publicznością i ..sędziami raczej żadnych atutów nie posiadają;)
Dla mnie bardzo pewny typ się wydaje. W ostatnim sparingu przed ME Niemcy rywalizowali z Włochami i przegrali nieznacznie 2:3 (20-25, 20-25, 25-20, 25-19, 11-15). Niemieckie media sugerują że ich siatkarze wybrali się do Turcji po medale, tak więc aby do tego doszło trzeba wygrywac z co tu dużo mówic słabeuszami pokroju Turcja ;)

Typ : Niemcy win @ 1,30 expekt

Dodatkowo do kuponu dokładam Serbów w meczu z Bułgarami @1,50. O tym spotkaniu już pisałem TUTAJ i TUTAJ tak więc nie chce mi się tego powtarzac ;) Wkońcu to mój faworyt do złota więc udanie zainaugurują turniej z co tu dużo mówic chimerycznymi nieco Bułgarami.
Tak więc na I dzień gram taki tripel.

:siata:polska - Francja Typ : 1 @ 1,50
:siata:Turcja - Niemcy Typ : 2 @ 1,30
:siata:Serbia - Bułgaria Typ : 1 @ 1,50
AKO KURS : 2,925 expekt
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: Polska H(-1,5)
Kurs: 2,00
Bukmacher: expekt
Analiza:
Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. W pierwszym meczu nasza drużyna narodowa podejmie reprezentacje Francji. polska jest ostatnio w znakomitej dyspozycji co udowodnili między innymi w niedawno rozgrywanym Memoriale Huberta Wagnera w których zdeklasowali rywali. Francuzi nie są obecnie w dobrej formie. Poza tym będą musieli sobie radzić na tym turnieju bez swoich dwóch podstawowych rozgrywających: Pierre&#39;a Pujola i Loica Le Mareca. Stephan Antiga oraz Guillaum Samica to znani Polakom przyjmujący, których zatrzymanie będzie kluczem do sukcesu. Daniel Castellani zapowiada jednak, że rywal jest rozpracowany pod każdy względem oraz, że ma już sposób na wygranie z Francją. Nie ma co oszukiwać - Polska należy do faworytów imprezy i jest (tuż po Rosji) głównym faworytem do złota. Niezawodny jest nasz rozgrywający Paweł Zagumny. W życiowej formie znajdują się nasi przyjmyjący - Michał Bąkiewicz i Bartosz Kurek. Sądze żę Polska zdominuje jutro słabszych Francuzów i straci w tym spotkaniu maxymalnie jednego seta.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
turcja +2.5 seta kurs 1.40
też skłaniam się do typu podanego przez Sparta , ważnym argumentem jest to że gospodarze turnieju zawsze mają ściany które pomagają - sędziowie mogą pomagać gospodarzom a jeśli set będzie na tyku to może być różnie, Turcy mają świadomość że mogą zawalczyć i zaskoczyć Niemców bo to pierwszy mecz , kto uspokoi emocje ten będzie górą. Gospodarze wyglądają jak najsłabsza drużyna w grupie ale tanio skóry nie sprzedadzą i seta conajmniej powinni ugrać.
Ciekawy pojedynek Holandia - Finlandia po tym jak Finowie dobrze się pokazali w Lidze Światowej myślę że szanse dla Finów że wygrają 60\40 kursy w okolicy 1,7 ze wskazaniem na Finów bardzo wyważone . Stawiam sobie taki kuponik
Holandia - Finlandia 2 kurs 1,7 tu pechowo niestety w tb przegrana Finów
Niemcy - Turcja +2,5 seta handi kurs 1,4 tu się udało ;)
ako 2,38 ;)
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Jako kibic siatkówki obejrzałem masę meczów. Także i dziś na pewno puszczę jakiś kuponik (o kurde, powrót po 10 miesięcznej przerwie ???? ) Czemu od takiego zdania zacząłem? Chodzi o mecz Turcja - Niemcy. Czuję, że niski kurs na Niemców to podpuszczenie ludzi, tureccy kibice w każdym sporcie (jak i greccy) potrafią zniszczyć psychicznie graczy przeciwnika na boisku. Do tego dochodzi sam fakt, że Turcy nie są słabi w siatkówkę i mają za plecami sędziów. Będą im pomagali jak tylko się da, głupio by wyglądało, aby gospodarz zakończył turniej w pierwszej fazie. Jest to powód, dla którego zdecydowanie odpuszczam ten mecz, gdyby kurs był wyższy bym pewnie zagrał na szkopów, ale wciąż za duże ryzyko. Tutaj każdy wynik jest możliwy, Niemcy mogą ich skończyć szybko 3:0, a mogą dostać manto od ekipy Turcja + sędziowie ????
Jeszcze nie mam konta w buku on-line, więc podam typy i kursy z millenium :/
Polska - Francja 1 1.5 - uważam, że mamy lepszą ekipę obecnie, do tego dochodzi brak Pujol&#39;a i Le Marrec&#39;a, a na rozegraniu staniu Bazin. Doświadczony, ale tylko klubowo zawodnik. Oglądając mecz Polski z Francją zauważyłem, że bardzo dobrze rozpracowani są nasi koledzy z ligi, Samica i Antiga. Wciąż natomiast był problem z Vadeleux. Już napewno obaj trenerzy wszystko omówili dziś rano, a zawodnicy czekają na mecz ???? 3:0 bałbym się obstawiać, znając skłonności naszej reprezentacji do tracenia głupich setów ????
Serbia - Bułgaria 1 1.52 - Serbowie są głównym faworytem do wygranej u bukmacherów, nie bez podstaw. Grbic na rozegraniu, Ivan w ataku, potężny środek bloku i dość mocne przyjęcie (chyba najsłabszy punkt Serbów). Bułgarzy nie mogą się pochwalić za bardzo szeroką ławką i prócz przyjęcia, w każdym elemencie są słabsi. Sam Matej też nie wygra meczu, to nie piłka nożna ????
Holandia - Finlandia 2 1.7 - godny mecz do zagrania, Finowie z roku na rok grają coraz lepiej, czego nie można powiedzieć o Holendrach, którzy czasy piekielnie mocnych Oranje mają za sobą. Mam przeczucie, że ten kurs to prezent od buka, bracia Oivannen zdemolują szyki obronne Holendrów ;) Dokładnego wyniku nie ma co obstawiać ????
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: Bułgaria-Serbia (suma punktów w meczu)
typ: powyżej 185,5
kurs: 1,85
buk: bet365

Analiza: ME mężczyzn w siatkówce na stracie. W Turcji do rywalizacji o mistrzowski tytuł przystąpi 16 zespołów. Wśród nich Biało-czerwoni z dużymi aspiracjami na strefę medalową. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania na które wszyscy czekamy siatkarscy kibice będą mieli okazji obejrzeć ciekawie zapowiadające się starcie dwóch europejskich gigantów: Serbii i Bułgarii. Bukmacherzy więcej szans przyznają Serbom na co zapewne wpływ mają wyniki tegorocznej LŚ w której podopieczni Kolakovica byli o krok od wygrania całego turnieju, podczas gdy Bułgarzy przez całą fazę interkontynentalną mocno falowali z formą. Z kilku dotychczasowych wywiadów trenera Serbów można było zresztą wywnioskować że o dziwo nie ME a właśnie finałowy turniej LŚ, gdzie Serbowie byli gospodarzem, był tym głównym priorytetem na ten sezon. Mozna mieć tym samym spore wątpliwości czy ich dyspozycja w Turcji będzie aż tak wysoka jak półtora miesiąca temu przy okazji final six LŚ. Wbrew pozorom zbudowanie dwóch szczytów formy w dość krótkim okresie czasu nie jest zadaniem łatwym. Oczywiście niczego nie przesądzam natomiast też nie jestem pewien czy Serbowie są faktycznie takim faworytem jak wskazywałyby na to kursy wystawione przez buków. Z drugiej strony siatki jednak nie byle kto bo głodni sukcesów Bułgarzy którzy mają kim i czym postraszyć. Serwis i atak to niewątpliwie najmocniejsze strony bułgarskiej ekipy-tutaj prym będą wiedli przede wszystkim Kazijski i Nikolov- dwójka bombardierów radzących sobie doskonale na każdym bloku świata. Gorzej sytuacja może wyglądać z przyjeciem zagrywki- zwłaszcza pod nieobecność Plamena Konstantinova. Sądze jednak że świetny trener Silviano Prandi poukłada odpowiednio te klocki i Bułgarzy wrócą do poziomu jaki prezentowali jeszcze dwa, trzy sezony temu. Zanosi się na wyrównany mecz który raczej na pewno nie skończy się po godzinie z prysznicem. Liczę na tiebreak ewentualnie 4 zacięte sety, tym samym wypełnienie tego punktowego overu.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Odnośnie meczu Serbia - Bułgaria. Serbowie najwyższą formę prezentowali na finale LŚ i teraz pytanie czy tak będą grać w Turcji? W ostatinch latach tylko Brazylia pokazała, że potrafi utrzymać dyspozycję na najwyższym levelu przez długi czas (no i może USA w ostatnim roku). Doskonale pamiętam Serbów w poprzednim sezonie, świetny występ na LŚ, zaraz stali się głównymi faworytemi do złota na Olimpiadzie i co? Zawiedli. Na finale LŚ w Brazylii ograli nas na spokojnie a w Pekinie dostali 1-3. Bułgarzy natomiast w wywiadach podkreślają, że jest bardzo duża mobilizacja w ich szeregach, od pewnego czasu nie zagrali dobrego turnieju, więc teraz chcą pokazać, że miano czołowej drużyny świata jest im należne. Słabo grali na LŚ, to wydaje się, że ta top forma powinna przyjść teraz, hmm. Ja ten mecz odpuszcza, bo co za dużo to niezdrowo, mam już Polska+Hiszpania+Niemcy i tyle mi wystarczy.
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Doskonale pamiętam Serbów w poprzednim sezonie, świetny występ na LŚ, zaraz stali się głównymi faworytemi do złota na Olimpiadzie i co? Zawiedli.
Trafili na potężnych Amerykanów ;) każdy zawiódł grając przeciw nim na Igrzyskach ???? Dostali najgorszą drabinkę ze wszystkich, kiepscy Włosi walczyli o medale bo mieli po prostu łatwiej po wyjściu z grupy ????

Niemniej jednak, to już nie ta Serbia co rok temu ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Trafili na potężnych Amerykanów ;) każdy zawiódł grając przeciw nim na Igrzyskach ???? Dostali najgorszą drabinkę ze wszystkich, kiepscy Włosi walczyli o medale bo mieli po prostu łatwiej po wyjściu z grupy ????
Ja już nawet nie skupiam się na samym momencie kiedy odpadli ale na całokształcie, na IO grali słabo, formę z Brazylii zbubili. Tylko pytanie jak dzisiaj zagrają Bułgarzy, kluczowy będzie Zhekov, bo on najwięcej ostatnio zawodził, a wiadomo bez dobrze rozgrywanych piłek nie da się wygrać meczu, jak Zhekov będzie słabo grał, to Bułgarów zje blok Serbów. ALe oczywiście kibicuje Serbii.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
O dzisiejszych spotkaniach powiedziano już bardzo wiele. Byłbym skłonny podpisac się pod typami na Serbie, Polskę i Niemcy, ale... no właśnie, boję się grac przeciwko gospodarzom, Bułgarzy faktycznie głodni sukcesu i mogą w turnieju zajśc wysoko.
Zastanawiałem się nad podejściem Serbów do dzisiejszego meczu i wyszło mi, że na dzień dobry muszą zagrac najmocniejszym składem, ponieważ w kolejnej rundzie (tak mi się zdaje) nie będą miały znaczenia mecze z Czechami, które najprawdopodbniej nie awansują. Awans wywalczą Włosi, Serbowie i Bułgarzy, nie patrzcie na kolejności w jakiej ich zapisałem. Potem połączą się w grupie Ruskimi, Holandią i Finami. Wychodzi na to, że każdy mecz trzeba wygrywac, żeby miec jak najlepszą pozycję przed 1/2, bo towarzystwo mocne i wyrównane, może decydowac dyspozycj dnia.
Dzisiaj przewiduję max koncentracji w ekipie Serbskiej, a jutro na Czechów wejdzie lekko rezerwowy skład, żeby oszczędzac siły doświadczonych zawodników.
Co do Polski to gdyby nie Gruszka... to kurs na naszych byłby w granicach 1,3.
Moim zdaniem oprócz świderskiego piotrek g. jest zawodnikiem który pęka bardzo często. Ileż to on miał okazji do tego, żeby z Polską sięgac po najwyższe laury. Wielki talent, dobre warunki fizyczne, ale brakowało kropki nad &quot;i&quot;. Mam nadzieję, że to ostatnia wielka impreza dla gruszki (dobrze że świderskiego nie ma) i na kolejnych nie będziemy mieli ludzi, jak to określił kiedyś Jonasz Kofta: dawniej młodzi gniewni, teraz starzy wkurwieni.

Reasumując:
Polska - Francja 1
Serbia - Bułgaria 1

Przeciwko gospodarzowi nie gram.
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Spotkanie : Serbia - Bułgaria [hc 0:1,5]
Typ : 1
Kurs : 2.09
Buk : pinnacle

Niektórzy stawiają na tych mistrzostwach na Serbie że je całkowicie wygra. Więc czemu nie skorzystać z tego że wygra z Bułgaria. Na Lidze Światowej spisywali się super. Było to prawie 2 miesiące temu, jednak formę mieli wyśmienitą. Grupę zakończyli na 1 pozycji po czym pokonali USA i Rosję następnie Kubę by ostatecznie ulec w finale Brazylii 2:3. Wtedy sobie pomyślałem że w Europie może nie być na nich mocnych , a tu takie kursy od buka.Na ost. Mistrzostwach Europy byli na pozycji 3 po porażce w decydującej fazie o finał z Rosją. Wiem jedno jeśli Serbia zagra tak jak podczas Ligi Światowej to medal ma w kieszeni. Bo grali naprawdę rewelacyjnie. Ivan Milijković jest nadal w świetnej formie do tego dochodzi jego b.dobry skład i mamy groźną drużynę mogącą powalczyć o nawet złoto.
 
I 0

info-rmator

Użytkownik
Witam panów ! Jak są Panie ???? to też witam.
Na dzisiaj dałem :
Polska(-1.5)-Francja 1.80
Polska jest faworytem tego spotkania ;) , zapewne wyjdzie w zestawieniu Zagumny , Gruszka(mam nadzieję , że po połowie seta zmieni go Kuba Jarosz)Pliński i Możdżonek oboje są bardzo dobrzy w bloku , w ataku robią swoje rzadko się mylą.Pliński jest już doświadczonym zawodnikiem z umiejętnością wyczucia ;) , które nabył na plaży.Przyjęcie : Zapewne Bąkiewicz , zawodnik robiący wiele dobrego w przyjęciu ,
No i Bartek(mój kuzyn) ???? póki co zrobił wielki , milowy krok , postęp. Gdyby nie kontuzje kolegów nie pograłby za wiele. Media jednak robią za dużo szumu w okół jego osoby. Myślę jednak że udźwignie presje ! Gacek ? Robi swoje , bardzo dobre przyjęcie i gra w obronie , jednak z koleżeństwa lubię Igłę ;)
Francja: kontuzje Pujola i le Marecka znacznie zmniejszyły szansę Francuzów na medal.
Polacy mają komfort psychiczny po wygranej w El.MŚ ????
Edit@ Polacy i tak właśnie się powinno grać , w 1 secie mały przestój , ale taka jest siatkówka !
Tak jak mówiłem , chwilkę Gruszka , potem Jarosz i jedziemy ze ślimakami ????
Bułgaria(+2.5)-Serbia 1.25
Bułgarzy po ostatniej słabej lidze światowej przygotowywali się bardzo mocno do ME.
Skład mają na znalezienie się spokojnie w top4 ! , Serbowie pokazali się dobrze na memoriale Huberta Wagnera, ale mogli zagrać jeszcze lepiej. Dzisiaj myślę , że Bułgaria w obecnym składzie ugra co najmniej 2 sety , jednak j daję , że tylko 1 , jak dla mnie i tak kurs jest bardzo wysoki(1.25??)
Edit@ Ciesze się bardzo ze zwycięstwa bułgarskich siatkarzy pokazali klasę ! Będą na tym turnieju bardzo mocni !
Holandia(+2.5)-Finlandia 1.15
Holandia ostatnio zawodzi , jednak myślę , że seta ugrają. Finlandia z sezonu na sezon , coraz lepiej gr , dzisiaj twardy i bardzo wyrównany mecz. Vandajk i Horstink zrobia swoje w tym meczu. mają bardzo dobrych blokujących. Mimo wszystko uważam , że Finlandia wygra 3:2. Over mile widziany , jednak na podbitke w kuponie , Holandia wygra 1 seta
Edit@ Pierwszy set i już prowadzenie Holendrów 1:0 25:21 ! Oranje pokazały na co ich stać , ale to dopiero pierwszy set !
Niemcy(-1.5)-Turcja 1.55
Niemcy pod wodzą Lozano grają kapitalnie , stali się bardzo mocną światową drużyną !
Za Turkami przemawia tylko hala ;) Nic więcej , dlatego ugrają max 1 seta ! Schoeps i reszta chłopaków zmiecie zespół Gospodarzy.
Edit@ Czekam na was chłopaki ! ???? )
Stawka: 400.00 PLN
Kurs: 4.01
Wygrana: 1604.00 PLN

Betsafe
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Pierwsze mecze udowadniają że mistrzostwa są wyrównane i nie ma tu drużyn z przypadku albo bez przygotowania.
Jutro ciekawe mecze
Hiszpania - Grecja
typ (-1,5 seta) Hiszpania kurs 1,5 Unibet ⛔ totalne dno przegrana Hiszpanów 0- 3 !!!
Siatkówka to bardzo piękna ale i nieobliczalna gra dobra jest aby ją ogladać chyba do gry sobie ją odpuszczam ;)
Hiszpanie wygrali gładko pierwsze spotkanie 3-0 ze Słowenią, Grecja rozegra swoje spotkanie pierwsze jutro. Hiszpanie grają dość skutecznie i raczej Grecy jeśli liczą na awans to muszą się przygotować na mecze ze Słowacją i Słowenią, tu zdecydowanie wydaje mi się Hiszpanie dominują na swoimi rywalami w grupie i raczej powinni wyjść z niej może nawet bez straty seta ? Oczywiście nie lekceważę Greków ale liczę na wynik 3-1 dla Hiszpanii, jak napisałem na samym początku nie ma słabych drużyn !
Słowacja - Słowenia - pojedynek o wyjście z grupy bo porażka Słowenii to już prawie koniec marzeń. Słowacy są dla mnie bardziej dojrzalszym zespołem i doświadczonym niż ich rywale to zadecyduje o wyniku tego spotkania , kurs na wygraną Słowacji 1,3 dla bardziej odważnych opcja Słowacja -1,5 seta kurs 1,6 ale to mecz dla Słoweńców o wszystko więc rzucą się do walki i może być różnie, dlatego może bezpieczniej sama opcja wygranej Słowacji.
kupon więc
Hiszpania -1,5 seta - Grecja typ 1 kurs 1,5
Słowacja- Słowenia typ 1 kurs 1,3
Polska - Niemcy może być nerwówka - dlatego odpuszczam sobie ten mecz aby go typować wolę spokojnie go obejrzeć ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Zmęczni po jednym meczu? Siatkarze to nie kopacze. Oni są przygotowani na granie na maxa kilku meczów pod rząd na takim turnieju. Nasza reprezentacja też grała ciężki mecz tyle że miała 3 godziny więcej na odpoczynek i grała seta mniej. Jak to mówią sen jest najlepszą odnową biologiczną i nie sądzę żeby jutro Niemcy byli jakoś wybitnie zmęczeni. To tak na marginesie bo raczej wiadome jest kto jutro wygra.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:Polska - Francja Typ : 1 @ 1,50✅3:1
:siata:Turcja - Niemcy Typ : 2 @ 1,30✅2:3
:siata:Serbia - Bułgaria Typ : 1 @ 1,50⛔2:3
AKO KURS : 2,925 expekt

VS

:siata:pOLSKA - Niemcy

No i jesteśmy po I dniu ME. Typersko widac że się nie udało, jednak sportowo cieszy zwycięstwo Polaków i udane wejście w turniej. 3:1 w bardzo ważnym meczu z Francuzami daje podstawy do optymizmu. Początek meczu mieliśmy tragiczny, standardem okazało się nieudane wejście w mecz Piotra Gruszki.. W sumie Jarosz po raz któryś już wchodząc z ławki poczyna sobie bardzo dobrze. Jednak Zagumny nikogo nie przeforsowywał w tym meczu bardzo dobrze rozrzucając piłki do każdego. Dużo gry środkiem przy dobrej skuteczności. Możdzonek w bloku znowu kapitalnie. W oczy rzuca się także statystyka popełnionych przez Nasz zespół blędów i co cieszy nie popełnialiśmy ich zbyt często. 18-29 na naszą korzysc w gafach. Bardzo dobre przyjęcie na poziomie 69% i 18 bloków punktowych oddaje nasza dobrą gre w tym meczu. BRAWO i oby tak dalej ;)

Jutro spotkamy się z Niemcami którzy dzisiaj pokazali koncert antysiatkówki. To co oni wyprawiali w meczu z Turkami to przegięcie. Tyle zerwanych ataków, brak dokladności w wystawach Steuerwalda że aż się dziwie czemu Lozano nie posłal Tischera do gry... Może jutro go zmieni, ale kto to może wiedziec w tym momencie. Niemców ratował blok, Schoeps, który sam popełniał ich kilka i słabośc rywala. Te trzy fakty uratowały Niemcom zwycięstwo w dniu dzisiejszym. Bezsilnośc i brak potencjału w ataku dał o sobie znac w 4 secie. Niemcy popełnili tam aż 13 błędów za darmo oddając piłke rywalowi, a bolało to Lozano kiedy jego zawodnicy psuli piłki meczowe! Niemcy na chwile obecną niech się cieszą że wygrali ten mecz bo nie wyglądają najlepiej. Sędziowie w tym mezcu (specjalnie im się przyglądąłem) popełnili dwa bardzo rażące błędy, kiedy jeden z zawodników Tureckich zaatakował poza antenką i dali pkt gospodarzom i kiedy jedna z piłek meczowych ewidentnie wylądowała w polu wtedy także pkt powędrował dla gospodarzy, tak to bez zarzutów.

Co by nie mówic jeszcze o tych spotkaniach to w bezpośrednim starciu wychodzi pewna wygrana Biało Czerwonych. Ciekawie będize na siatce, bo Niemcy także dobrze się tutaj prezentowali i niejednokrotnie to właśnie blok ratowal im skóre. Widze oferte wystawił juz Unibet więc zasugeruję się ich kursami więc mój typ na ten mecz to handicap -1,5 seta w strone Biało Czerwonych.

Typ : Polska -1,5 seta @ 1,60 Unibet


VS

:siata:Serbia - Czechy

Serbowie pierwszy mecz mają za sobą i przyniósł on porażke 2:3 z Bułgarami. Meczu nie widzialem ale sugeruję się statami. Widac jak na dłoni że Nikola Grbic dalej gra mnóstwo pilek do Milijkovica i ten nabija swoje konto punktowe. Dzsiaij w całym meczu dostał 56 piłek i zdobył 35pkt. Nie zmienia to wcale mojego zdania że Serbowie są nadal faworytem lecz będzie tylko ciężej , ale taka porażka może dodatkowo zmobilizowac , a znani z mocnych charakterów Plavi pokażą jeszcze dobrą gre. Jutro czeka ich mecz z Czechami. Z pozoru wydaje się to mecz łatwy, ale wcale tak byc nie musi, bo Czesi potrafią grac w siate dobrze. Może nie maja najlepszych wyników w ostatnich latach, ale siatkarze na wysokim poziomie indywidualnym. Kolejnym trenerom ciężko bylo stworzyc zespól. Po awansie na MŚ do Włoch teraz Czesi chcą pokazac się z dobrej strony na Euro. W tym meczu uwage przykłul mi typ na powyżej 135,5pkt w całym meczu, a w zasadzie kurs na to zdarzenie wystawiony @1,72 Unibet. &quot;Pepkików&quot; stac nawet na urwanie seta, a wtedy o over jesteśmy spokojni. Nawet przy 3-0 dużo pkt w poszczególnych setach Czesi zdobywac nie musza bo dwukrotne porażki do 20 i jedna do 21 daje skutek pozytywny. Nie wiem czym sie sugerował Unibet przy ustalaniu takiego kursu;) Może dzisiejszą porażką Plavi i ich mobilizacją?

Typ : Powyżej 135,5pkt @ 1,72 Unibet


Jeszcze słów kilka o innych meczach. Dzisiaj Hiszpanie pozbierali się po blamażu na Memoriale Wagnera, zespól jakoś poskładał się do kupy, chociaż nie zawsze tez grali koncertowo. Słoweńcy dobrze w bloku ich czytali, a to chyba oznacza że Falasca znowu nie najlepiej rozgrywał. Może piłki byly dokladne, ale brak rozegrania co wielokrtonie potwierdzał w Skrze... Jutro z Grekami powinni wygrac, ale kurs malutki.

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Włoch z Bułgarami! Tutaj faworyta ciężko wskazac. Włochów jescze nie mieliśmy okazji oglądac więc lepiej to starcie tylko obejrzec niż probowac cokolwiek wytypowac. WYdaje się że po dobrym meczu z Serbami faworytem są Bułgarzy, ale Włosi to mogą wykorzystac. W sumie dobrym wyjściem z tej sytuacji moze byc over pkt, ale linia aż 188,5. Ja ten mecz zostawiam bez typowania i obejrze go z nadzieją na wielkie widowisko ;)

To tyle ode mnie na tą chwile. Zagram takiego dubla co podalem. Narazie oferte widze ma tylko Unibet więc poczekam co zaprezentuje Expekt czy Betsafe i ostatecznie coś zdecyduje jednak te dwa typy jak tylko pojawią się w ofercie tych buków to je zagram ;)
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Polaków. Idealne wejście w turniej które powinno dodać chłopakom jeszcze większego psychicznego kopa przez kolejnymi meczami. Potwierdzenie dobrej formy z Gdyni i Memoriału Wagnera. Budowanie boiskowej przewagi na świetnie wykonywanej (wcale nie mocnej) zagrywce w konkretne strefy boiska, blok punktowy i wyblok którym dzisiaj trzymaliśmy Francuzów od pocżatku do końca- wszystko oparte jak zwykle na profesorskim prowadzeniu gry przez Zagumnego. Styl tej reprezentacji wykreowany został podczas gdyńskiego turnieju- teraz ta dobra gra w poszczególnych elementach jest po prostu kontynuowana. Jeśli chodzi o personalia to przede wszystkim dwóch zawodników należy wyróżnić najbardziej. Jarosz- zmiana marzenie, najlepszy jego mecz w kadrze- widać wyraźnie że wchodzenie w mecz z ławki służy mu znacznie bardziej niż gra od początku. Spłaca Castellaniemu kredyt zaufania i mam nadzieje że nie jest to ostatnie słowo Kuby w tym turnieju. Po raz pierwszy widziałem wreszcie Jarosza odważnego, unikającego plasów czy innych półśrodków.
Drugim zawodnikiem, w mojej skromnej ocenie MVP całego meczu, który zasłużył na wielkie słowa uznania jest Michał Bąkiewicz. Do kapitalnej gry w polu i przyjęciu zagrywki, dołożył mocną i co ważne regularną zagrywkę z którą Francuzi mieli ogromne problemy praktycznie przez cały mecz. W ataku Michał również swoje dołożył i co miał skończyć to skończył nakręcając dodatkowo cały zespół do walki. Kapitalna forma tego zawodnika, można śmiało powiedzieć że jest to pewnego rodzaju odrodzenie po poprzednim sezonie.

To chyba tyle o Polakach. Pare słów jeszcze o rywalach.

Francuzi na całe szczęście czasu nie oszukali. Nie zgadzam się z opiniami krytykującymi francuskiego sypacza. Dla mnie przez większość meczu był nr1 we francuskim zespole. niestety dla niego szybkie, dokładne wystawy przeplatał kilkoma prostymi błędami w całym meczu które zostały mu zapamiętane. Bardzo dobrze po meczu powiedział trener MAzur- problemem Francuzów nie jest brak Puyola, Le Mareca czy kogokolwiek innego- problemem Francuzów jest zwyczajnie w świecie nie najlepsza forma ich gwiazd od których trenera ma prawo wymagać większej skuteczności ataku i przede wszystkim kończenia piłek na pojedynczym bloku- tutaj niechlubny prym wiódł Rouzier który momentami był naszym 7 zawodnikiem. Atakujący Le bleu szybkie, rozrzucające nasz blok wystawy Bazina powinien kończyć z zamkniętymi oczami- tymczasem partaczył niemiłosiernie te ataki- co gorsza dla Francuzów robił to w kluczowych momentach setów- za to już rozgrywający nic nie może i zwalanie całej winy na niego jest zwyczajnym szukaniem kozła ofiarnego.

Jesli chodzi o pozostałe mecze to cieszy mnie przede wszystkim wygrana Bułgarów i pstryczek w nos dla butnego Kolakovica. Bułgarzy ładnie powalczyli i troche w takim serbskim stylu ukradli rywalom zwycięstwo. Jutro grają z Włochami i sądzę że fizycznie wszystko będzie ok to powinni się uporać z totalnie bezbarwnymi w tym sezonie Azzurri.
W drugim meczu tej grupy Serbowie zmierzą się z Czechami. Z tego co widzę buki nie dają Czechom żadnych choćby na ugranie 1 seta. W mojej ocenie są t kursy na wygraną Serbów są wręcz śmiesznie niskie. Tym bardziej że w czeskiej reprezetnacji nie grają anonimowi amatorzy tylko praktycznie obecni i byli zawodnicy SerieA! Platenik, Stokr, Konecny, Lebl- tych nazwisk kibicom siatkarskim przedstawiać chyba nie trzeba. Seta Czesi jutro powinni urwać bez probklemu a ja po cichu liczę na coś więćej. To Serbowie stoją pod ściana. Czesi będący na fali po wywalczeniu awansu na przyszłoroczne MŚ grają praktycznie bez żadnej presji- już dzisiaj Estonia pokazała że w Europie już tak łatwo nikt się nie daje ogrywać do zera jak to miało miejsce jeszcze pare lat temu.
Tak więc polecam granie over160,5 w meczu Serbia-Czechy po kursie 2,30, ewentualnie po trochę wyższym kursie granie na zwycięstwo Czechów z handicapem 2,5 seta.

Spotkanie: Serbia-Czechy (suma punktów)
typ: over 160,5
kurs: 2,30
buk: unibet

Analiza: Drugi dzień mistrzostw Europy. Po 1 dniu jesteśmy w bardzo dobrych humorach po zwycięstwie Polaków. Nie można tego samego powiedzieć o serbskich kibicach. Plavi po zaciętym boju ulegli Bułgarom i postawili w trudnej sytuacji przed kolejnymi meczami. Jutro przyjdzie im się mierzyć z nieobliczalną reprezentacją CZech. Bukmacherzy w mojej opinii troche powariowali z tymi niemal zerowymi kursami na wygraną Serbów nie dając Czechom wielkich szans na ugranie choćby seta. Nie będe z tego powodu płakał . Uważam że Czesi bez presji, dodatkowo podbudowani niedawnym wywalczeniem awansu do przyszłorocznych MŚ, są w stanie pokusić się o min. 1 seta. W Warnie 2 tygodnie temu rozgromili w 3 setach m.in Holendrów więc znowu nie byle kogo. Czesi jakby nie było mają w składzie kilku całkiem niezłych grajków(nawet powiedziałbym bardzo niezłych) obecnych i byłych zawodników z SerieA- m.in. Platenik, Lebl, Stokr, Koneczny- tych panów kibicom siatkarskim przedstawiać nie trzeba. U nich od lat problemem jest stworzenie z tych indywidualności odpowiedniego kolektywu. Nie wiem jak z tym będzie jutro- zwycięstwo to byłaby mega sensacja której raczej pod uwagę nie biorę- natomiast seta nasi południowi sąsiedzi są w stanie ugrać jak najbardziej. Dzisiaj już Estonia pokazała że siatkarska Europa się wyrównuje i wyniki 0-3 gdzie przegrany nie wychodził w żadnym z setów z 15pkt odeszły do historii. Over 135,5 po kursie 1,72 to niemalże 100% pewniak. Over160,5 moim zdaniem również wejdzie bez problemu.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Wczoraj Polacy wygrali mecz z Francuzami, ale według mnie Polacy nie zachwycili. Pierwszy set dla Francuzów, drugi dla Polaków, w trzecim Polakom pomógł bardzo Rouzier, zepsuł najważniejsze piłki i Polska wygrała seta, następny to już konsekwencja poprzedniego. W naszym zespole na gratulacje zasłużył na pewno Michał Bąkiewicz. Niemcy słabiej zagrali, ale wygrali z gospodarzami, którzy Polsce sprawią według mnie duże problemy.

Zdarzenie: Polska - Niemcy⛔(3:1)
Typ: 2
Kurs: 3.75
Stawka: 1j /10j
Bukmacher: Betclic


Wcześniej zagrałem 1j po kursie 3,5 w Unibecie na zwycięstwo Niemców w grupie A. Wczoraj Polacy pokonali osłabionych Francuzów 3:1, ale nie było to łatwe zwycięstwo. W trzecim secie bardzo pomogły Polakom pomyłki Rouziera, Polacy grali nieźle, ale nie wiem czy dzisiaj to starczy na Niemców. Drużyna trenera Lozano wczoraj strasznie męczyła się z Turkami, ale z gospodarzami zawsze gra się trudno. Niemcy popełnili wczoraj dużo błędów, ale we wszystkich setach prowadzili, a pod konieć doganiali ich Turcy, na co na pewno miał wpływ doping kibiców, sędziowie dużo nie pomogli Turkom, ale dwie decyzje musiały poddenerwować zawodników niemieckich. Wedlug mnie Niemcy mają dzisiaj szanse pokonać Polaków, dobry blok może powstrzymać Polaków, nie wiadomo kto będzie grał w Polsce jako atakujący. Gruszka nie radzi sobie na tej pozycji, natomiast Jarosz nie wiem jak będzie się grał jak wyjdzie w podstawowym składzie. Trener Lozano sam mówi, że Polacy najsilniejszy zespół w grupie i według mnie do tego spotkania jego zawodnicy podejdą bardzo skoncentrowanii a sztab kadry niemieckiej ma dobrze opracowaną polską reprezentację.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Na meczu Turków nie było wczoraj jakoś bardzo gorąco, spodziewałem się bardziej fanatycznego dopingu kibiców, hala była może zapełniona w połowie albo nawet tego nie było. Niemcy zagrali wczoraj bardzo słabo, byli bardzo ociężali, wyglądali jakby dzień wcześniej wrócili z ciężkiego obozu treningowego.

Holandia - Estonia 1 (-1,5 seta) @ 1.42 Expekt ✅✅

Kurs nie powala ale do jakiegoś AKO można wykorzystac. Ja rozumiem, że Estończycy zrobili ostatnio spore postępy a wczoraj ugrali seta Rosjanom (którzy jak zwykle zlekceważyli przeciwnika) ale nie wierze, że są w stanie wygrac dwa sety z Holendrami. Fakt, pomarańczowi nie osiągają sukcesów w ostatnich latach ale i tak jest to drużyna o klase lepsza niż Estonia. Może Estończycy jakoś znowu ugrają seta ale dwa sety z Holendrami przerastają ich możliwości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom